Booking Calendar Contact Form - en to fa_IR translation catalogue (25 entries)

en: Email
fa_IR: رایانامه

en: Subject
fa_IR: فاعل

en: Message
fa_IR: پیام

en: Settings
fa_IR: تنظیمات

en: Help
fa_IR: کمک

en: Request custom changes
fa_IR: درخواست تغییرات سفارشی

en: Insert Booking Calendar
fa_IR: درج رزرو تقویم

en: Insert  Reservation Calendar
fa_IR: درج رزرو تقویم

en: Select Start Date
fa_IR: انتخاب تاریخ شروع

en: Select End Date
fa_IR: انتخاب تاریخ پایان

en: Cancel Selection
fa_IR: لغو انتخاب

en: Successfully
fa_IR: موفقیت

en: Previous
fa_IR: قبلی

en: Next
fa_IR: بعدی

en: Calendar
fa_IR: گاه‌شماری

en: The minimum number of nights to book is
fa_IR: حداقل تعداد شب به کتاب است

en: The maximum number of nights to book is
fa_IR: حداکثر تعداد شب به کتاب است

en: Select start and end dates
fa_IR: انتخاب تاریخ شروع و خاتمه

en: Please select start and end dates
fa_IR: لطفا تاریخ شروع و پایان را انتخاب کنید

en: Cost
fa_IR: هزینه

en: Coupon code (optional)
fa_IR: کد کوپن (اختیاری)

en: Service
fa_IR: خدمات

en: Please enter the security code
fa_IR: لطفا کد امنیتی را وارد کنید

en: Security Code (lowercase letters)
fa_IR: کد امنیتی (حروف کوچک)

en: Continue
fa_IR: ادامه
