Booking Calendar Contact Form - en to eu translation catalogue (25 entries)

en: Email
eu: Posta elektroniko

en: Subject
eu: Gaia

en: Message
eu: Mezu

en: Settings
eu: Ezarpenak

en: Help
eu: Laguntza

en: Request custom changes
eu: Eskatu aldaketak pertsonalizatua

en: Insert Booking Calendar
eu: Txertatu erreserba Egutegia

en: Insert  Reservation Calendar
eu: Txertatu Erreserba Egutegia

en: Select Start Date
eu: Aukeratu hasiera-data

en: Select End Date
eu: Aukeratu Bukaera

en: Cancel Selection
eu: Utzi Aukeraketa

en: Successfully
eu: Arrakastaz

en: Previous
eu: Aurreko

en: Next
eu: Hurrengoa

en: Calendar
eu: Egutegi

en: The minimum number of nights to book is
eu: Gutxieneko gau erreserbatu kopurua da

en: The maximum number of nights to book is
eu: Gehienez gau erreserbatu kopurua da

en: Select start and end dates
eu: Aukeratu hasiera eta amaiera datak

en: Please select start and end dates
eu: Mesedez, aukeratu hasiera eta amaiera datak

en: Cost
eu: Kostu

en: Coupon code (optional)
eu: Kupoi kodea (aukerakoa)

en: Service
eu: Zerbitzu

en: Please enter the security code
eu: Mesedez, sartu segurtasun kodea

en: Security Code (lowercase letters)
eu: Security Code (minuskulak)

en: Continue
eu: Jarraitu
