Booking Calendar Contact Form - en to da_DK translation catalogue (24 entries)

en: Email
da_DK: E-mail

en: Subject
da_DK: Emne

en: Message
da_DK: Meddelelse

en: Settings
da_DK: Indstillinger

en: Help
da_DK: Hjælp

en: Request custom changes
da_DK: Anmode om tilpassede ændringer

en: Insert Booking Calendar
da_DK: Indsæt Booking Kalender

en: Insert  Reservation Calendar
da_DK: Indsæt Reservation Kalender

en: Select Start Date
da_DK: Vælg Start Dato

en: Select End Date
da_DK: Vælg Slutdato

en: Cancel Selection
da_DK: Annuller Selection

en: Successfully
da_DK: Succesfuld

en: Previous
da_DK: Foregående

en: Next
da_DK: Næste

en: Calendar
da_DK: Kalender

en: The minimum number of nights to book is
da_DK: Det mindste antal nætter at bogen er

en: The maximum number of nights to book is
da_DK: Det maksimale antal nætter at bogen er

en: Select start and end dates
da_DK: Vælg start- og slutdato

en: Please select start and end dates
da_DK: Vælg start- og slutdato

en: Cost
da_DK: Omkostning

en: Coupon code (optional)
da_DK: Kuponkode (valgfrit)

en: Please enter the security code
da_DK: Indtast sikkerhedskoden

en: Security Code (lowercase letters)
da_DK: Security Code (små bogstaver)

en: Continue
da_DK: Fortsæt
