Booking Calendar Contact Form - en to bs_BA translation catalogue (24 entries)

en: Subject
bs_BA: Predmet

en: Message
bs_BA: Poruka

en: Settings
bs_BA: Postavke

en: Help
bs_BA: U pomoć

en: Request custom changes
bs_BA: Zatražite custom promjene

en: Insert Booking Calendar
bs_BA: Ubacite Kalendar rezervacija

en: Insert  Reservation Calendar
bs_BA: Ubacite Kalendar rezervacija

en: Select Start Date
bs_BA: Izaberite datum Start

en: Select End Date
bs_BA: Odaberite Završni datum

en: Cancel Selection
bs_BA: Odustani Selection

en: Successfully
bs_BA: Uspješno

en: Previous
bs_BA: Prethodna

en: Next
bs_BA: Sljedeći

en: Calendar
bs_BA: Kalendar

en: The minimum number of nights to book is
bs_BA: Minimalni broj noćenja je rezervirati

en: The maximum number of nights to book is
bs_BA: Maksimalan broj noćenja je rezervirati

en: Select start and end dates
bs_BA: Odaberite datume početka i završetka

en: Please select start and end dates
bs_BA: Molimo odaberite datume početka i završetka

en: Cost
bs_BA: Trošak

en: Coupon code (optional)
bs_BA: Kupon kod

en: Service
bs_BA: Usluga

en: Please enter the security code
bs_BA: Unesite sigurnosni kod

en: Security Code (lowercase letters)
bs_BA: Sigurnosni kod

en: Continue
bs_BA: Nastaviti
