Booking Calendar Contact Form - en to be_BY translation catalogue (25 entries)

en: Email
be_BY: Электронная пошта

en: Subject
be_BY: Тэма

en: Message
be_BY: Паведамленьне

en: Settings
be_BY: Наладкі

en: Help
be_BY: Дапамога

en: Request custom changes
be_BY: Запыт прыстасаваныя змены

en: Insert Booking Calendar
be_BY: Ўстаўце Браніраванне каляндар

en: Insert  Reservation Calendar
be_BY: Уставіць Браніраванне Каляндар

en: Select Start Date
be_BY: Выберыце Дата пачатку

en: Select End Date
be_BY: Выберыце Калі выбегла

en: Cancel Selection
be_BY: Адмяніць вылучэнне

en: Successfully
be_BY: Паспяхова

en: Previous
be_BY: Папярэдні

en: Next
be_BY: Далей

en: Calendar
be_BY: Каляндар

en: The minimum number of nights to book is
be_BY: Мінімальная колькасць начэй, каб Кніга

en: The maximum number of nights to book is
be_BY: Максімальную колькасць начэй, каб Кніга

en: Select start and end dates
be_BY: Выберыце даты пачатку і заканчэння

en: Please select start and end dates
be_BY: Калі ласка, абярыце даты пачатку і заканчэння

en: Cost
be_BY: Кошт

en: Coupon code (optional)
be_BY: Код купона (па жаданні)

en: Service
be_BY: Служба

en: Please enter the security code
be_BY: Калі ласка, увядзіце ахоўны код

en: Security Code (lowercase letters)
be_BY: Код (малыя літары)

en: Continue
be_BY: Далей
