Booking Calendar Contact Form - en to az translation catalogue (25 entries)

en: Email
az: Elektron poçt

en: Subject
az: Subyekt

en: Message
az: Çatdırış

en: Settings
az: Parametrlər

en: Help
az: Kömək

en: Request custom changes
az: Xüsusi dəyişikliklər tələb

en: Insert Booking Calendar
az: Rezervasyon Təqvim daxil edin

en: Insert  Reservation Calendar
az: Insert Reservation Təqvim

en: Select Start Date
az: Select Başlanğıc tarixi

en: Select End Date
az: Select Son tarixi

en: Cancel Selection
az: Seçki ləğv

en: Successfully
az: Uğurlu

en: Previous
az: Əvvəlki

en: Next
az: Sonrakı

en: Calendar
az: Təqvim

en: The minimum number of nights to book is
az: Kitab gecə minimum sayı

en: The maximum number of nights to book is
az: Kitab gecə maksimum sayı

en: Select start and end dates
az: Select başlanğıc və son tarixləri

en: Please select start and end dates
az: Başlanğıc və son tarixləri seçin

en: Cost
az: Qiymət

en: Coupon code (optional)
az: Kupon kodu (optional)

en: Service
az: Xidmət

en: Please enter the security code
az: Təhlükəsizlik kodunu daxil edin

en: Security Code (lowercase letters)
az: Təhlükəsizlik Kodu (kiçik hərflərlə)

en: Continue
az: Davam etdirmək
