Booking Calendar Contact Form - en to tr_TR translation catalogue (25 entries)

en: Email
tr_TR: E-posta

en: Subject
tr_TR: Konu

en: Message
tr_TR: Mesaj

en: Settings
tr_TR: Ayarlar

en: Help
tr_TR: Yardım

en: Request custom changes
tr_TR: Özel değişiklikler talep

en: Insert Booking Calendar
tr_TR: Rezervasyon Takvim takın

en: Insert  Reservation Calendar
tr_TR: Ekle Rezervasyon Takvimi

en: Select Start Date
tr_TR: Seçiniz Başlangıç ​​Tarihi

en: Select End Date
tr_TR: Seçiniz Bitiş Tarihi

en: Cancel Selection
tr_TR: Seçimi İptal

en: Successfully
tr_TR: Başarılı olarak

en: Previous
tr_TR: Önceki

en: Next
tr_TR: Sonraki

en: Calendar
tr_TR: Takvim

en: The minimum number of nights to book is
tr_TR: Kitap gece en az sayıda

en: The maximum number of nights to book is
tr_TR: Kitap gece maksimum sayısı

en: Select start and end dates
tr_TR: Seçin başlangıç ​​ve bitiş tarihleri

en: Please select start and end dates
tr_TR: Başlangıç ​​ve bitiş tarihlerini seçiniz

en: Cost
tr_TR: Maliyet

en: Coupon code (optional)
tr_TR: Kupon kodu (isteğe bağlı)

en: Service
tr_TR: Hizmetleri

en: Please enter the security code
tr_TR: Lütfen Kodu girin

en: Security Code (lowercase letters)
tr_TR: Güvenlik Kodu (küçük harf)

en: Continue
tr_TR: Devam Et
