Booking Calendar Contact Form - en to sq translation catalogue (23 entries)

en: Email
sq: Posta elektronike

en: Subject
sq: Subjekti

en: Message
sq: Lajmi

en: Settings
sq: Cilësimet

en: Help
sq: Ndihmë

en: Request custom changes
sq: Kërkesë ndryshime porosi

en: Insert Booking Calendar
sq: Fut Rezervimet Kalendari

en: Insert  Reservation Calendar
sq: Fut Calendar Rezervimi

en: Select Start Date
sq: Zgjidh Data e Fillimit

en: Select End Date
sq: Zgjidh End Date

en: Cancel Selection
sq: Anulo Selection

en: Successfully
sq: Sukses

en: Calendar
sq: Kalendari

en: The minimum number of nights to book is
sq: Numri minimal i netëve të librit është

en: The maximum number of nights to book is
sq: Numri maksimal i netëve të librit është

en: Select start and end dates
sq: Zgjidhni fillim dhe në fund datat

en: Please select start and end dates
sq: Ju lutemi zgjidhni datat e fillimit dhe në fund

en: Cost
sq: Kosto

en: Coupon code (optional)
sq: Kodi kupon (optional)

en: Service
sq: Shërbim

en: Please enter the security code
sq: Ju lutemi shkruani kodin e sigurisë

en: Security Code (lowercase letters)
sq: Security Code (shkronjat)

en: Continue
sq: Vazhdo
