Booking Calendar Contact Form - en to nl_NL translation catalogue (25 entries)

en: Email
nl_NL: E-mail

en: Subject
nl_NL: Onderwerp

en: Message
nl_NL: Bericht

en: Settings
nl_NL: Instellingen

en: Request custom changes
nl_NL: Vraag aangepaste veranderingen

en: Insert Booking Calendar
nl_NL: Plaats boekingskalender

en: Insert  Reservation Calendar
nl_NL: Plaats Reservering Kalender

en: Select Start Date
nl_NL: Selecteer Start Date

en: Select End Date
nl_NL: Selecteer Einddatum

en: Cancel Selection
nl_NL: Selectie annuleren

en: Successfully
nl_NL: Daar is het een succes.”

en: Previous
nl_NL: Vorige

en: Next
nl_NL: Volgende

en: Calendar
nl_NL: Kalender

en: The minimum number of nights to book is
nl_NL: Het minimum aantal nachten te boeken is

en: The maximum number of nights to book is
nl_NL: Het maximum aantal nachten te boeken is

en: Select start and end dates
nl_NL: Kies een begin- en einddatum

en: Please select start and end dates
nl_NL: Selecteer aub begin- en einddatum

en: Cost
nl_NL: Kosten

en: Coupon code (optional)
nl_NL: Coupon code (optioneel)

en: Service
nl_NL: Dienst

en: Please enter the security code
nl_NL: Vul de beveiligingscode in

en: Security Code (lowercase letters)
nl_NL: Beveiligingscode (kleine letters)

en: Continue
nl_NL: Doorgaan

en: Total Cost
nl_NL: Totaal kosten
