Booking Calendar Contact Form - en to hu_HU translation catalogue (25 entries)

en: Email
hu_HU: E-mail cím

en: Subject
hu_HU: Tárgy

en: Message
hu_HU: Üzenet

en: Settings
hu_HU: Beállítás

en: Help
hu_HU: Segítség

en: Request custom changes
hu_HU: Kérjen egyedi változtatások

en: Insert Booking Calendar
hu_HU: Helyezze Foglalási naptár

en: Insert  Reservation Calendar
hu_HU: Insert Foglalás naptár

en: Select Start Date
hu_HU: Válassza a Start Date

en: Select End Date
hu_HU: Válassza a Vége dátum

en: Cancel Selection
hu_HU: Kiválasztás törlése

en: Successfully
hu_HU: Sikeresen

en: Previous
hu_HU: Előző

en: Next
hu_HU: Következő

en: Calendar
hu_HU: Naptár

en: The minimum number of nights to book is
hu_HU: A minimum éjszakák száma nálunk is

en: The maximum number of nights to book is
hu_HU: A maximális éjszakák száma nálunk is

en: Select start and end dates
hu_HU: Válassza ki a kezdő és befejező időpontját,

en: Please select start and end dates
hu_HU: Kérjük, válassza ki kezdő és befejező időpontját,

en: Cost
hu_HU: Költség

en: Coupon code (optional)
hu_HU: Kupon kód (nem kötelező)

en: Service
hu_HU: Szolgáltatás

en: Please enter the security code
hu_HU: Kérjük, írja be a biztonsági kódot

en: Security Code (lowercase letters)
hu_HU: Biztonsági kód (kisbetűkkel)

en: Continue
hu_HU: Folytatás
