Booking Calendar Contact Form - en to fr_FR translation catalogue (23 entries)

en: Email
fr_FR: E-Mail

en: Subject
fr_FR: Objet :

en: Settings
fr_FR: Paramètres

en: Help
fr_FR: Aide

en: Request custom changes
fr_FR: Demander des modifications personnalisées

en: Insert Booking Calendar
fr_FR: Insérez Calendrier Réservation

en: Insert  Reservation Calendar
fr_FR: Insérer calendrier de réservation

en: Select Start Date
fr_FR: Sélectionnez Date de début

en: Select End Date
fr_FR: Sélectionner la date

en: Cancel Selection
fr_FR: Annuler la sélection

en: Successfully
fr_FR: avec succès

en: Previous
fr_FR: Précédent

en: Next
fr_FR: Prochain

en: Calendar
fr_FR: Calendrier

en: The minimum number of nights to book is
fr_FR: Le nombre minimum de nuits pour réserver est

en: The maximum number of nights to book is
fr_FR: Le nombre maximum de nuits à réserver est

en: Select start and end dates
fr_FR: Sélectionnez dates de début et de fin

en: Please select start and end dates
fr_FR: Se il vous plaît sélectionnez les dates de début et de fin

en: Cost
fr_FR: Coût

en: Coupon code (optional)
fr_FR: Code promo (optionnel)

en: Please enter the security code
fr_FR: Merci d'entrer le code de sécurité

en: Security Code (lowercase letters)
fr_FR: Code de sécurité (Les lettres minuscules)

en: Continue
fr_FR: Continuer
