Booking Calendar Contact Form - en to et translation catalogue (25 entries)

en: Email
et: E-post

en: Subject
et: Teema

en: Message
et: Teade

en: Settings
et: Seaded

en: Help
et: Abi

en: Request custom changes
et: Küsi custom muudatusi

en: Insert Booking Calendar
et: Sisesta Broneerimine Kalender

en: Insert  Reservation Calendar
et: Sisesta Broneerimine Kalender

en: Select Start Date
et: Valige Start Date

en: Select End Date
et: Vali Lõppkuupäev

en: Cancel Selection
et: Tühista valik

en: Successfully
et: Edukalt

en: Previous
et: Eelmine

en: Next
et: Järgmine

en: Calendar
et: Kalender

en: The minimum number of nights to book is
et: Minimaalne ööde arv broneerida on

en: The maximum number of nights to book is
et: Maksimaalne ööde arv broneerida on

en: Select start and end dates
et: Valige algus- ja lõppkuupäev

en: Please select start and end dates
et: Palun valige algus- ja lõppkuupäev

en: Cost
et: Kulu

en: Coupon code (optional)
et: Kupongi kood (vabatahtlik)

en: Service
et: Teenus

en: Please enter the security code
et: Palun sisesta turvakood

en: Security Code (lowercase letters)
et: Turvakood (väiketähed)

en: Continue
et: Jätka
