Booking Calendar Contact Form - en to bg_BG translation catalogue (25 entries)

en: Email
bg_BG: Имейл

en: Subject
bg_BG: Предмет

en: Message
bg_BG: Съобщение

en: Settings
bg_BG: Настройки

en: Help
bg_BG: Помощ

en: Request custom changes
bg_BG: Искане за потребителски промени

en: Insert Booking Calendar
bg_BG: Поставете Резервация Календар

en: Insert  Reservation Calendar
bg_BG: Insert Резервация Календар

en: Select Start Date
bg_BG: Изберете Start Дата

en: Select End Date
bg_BG: Изберете Крайна дата

en: Cancel Selection
bg_BG: Отмени Selection

en: Successfully
bg_BG: Успешно

en: Previous
bg_BG: Предишна

en: Next
bg_BG: Следващ

en: Calendar
bg_BG: Календар

en: The minimum number of nights to book is
bg_BG: Минималният брой на нощи, за да поръчате е

en: The maximum number of nights to book is
bg_BG: Максималният брой на нощи, за да поръчате е

en: Select start and end dates
bg_BG: Изберете начална и крайна дата

en: Please select start and end dates
bg_BG: Моля изберете началната и крайната дата

en: Cost
bg_BG: Цена

en: Coupon code (optional)
bg_BG: Купон код (по желание)

en: Service
bg_BG: Услуга

en: Please enter the security code
bg_BG: Моля, въведете кода за сигурност

en: Security Code (lowercase letters)
bg_BG: Код за сигурност (малки букви)

en: Continue
bg_BG: Продължи
