Booking Calendar Contact Form - en to af translation catalogue (24 entries)

en: Email
af: E-pos

en: Subject
af: Onderwerp

en: Message
af: Boodskap

en: Settings
af: Instellings

en: Request custom changes
af: Versoek persoonlike veranderinge

en: Insert Booking Calendar
af: Voeg Bespreking Calendar

en: Insert  Reservation Calendar
af: Insetsel bespreking Kalender

en: Select Start Date
af: Kies Begin Datum

en: Select End Date
af: Kies Einde Datum

en: Cancel Selection
af: Kanselleer Seleksie

en: Successfully
af: Suksesvol

en: Previous
af: Vorige

en: Next
af: Volgende

en: Calendar
af: Kalender

en: The minimum number of nights to book is
af: Die minimum aantal nagte te bespreek is

en: The maximum number of nights to book is
af: Die maksimum aantal nagte bespreek is

en: Select start and end dates
af: Kies begin en einde datums

en: Please select start and end dates
af: Kies begin en einde datums

en: Cost
af: Koste

en: Coupon code (optional)
af: Koepon kode (opsioneel)

en: Service
af: Diens

en: Please enter the security code
af: Voer asseblief die sekuriteit&#39;s kode

en: Security Code (lowercase letters)
af: Sekuriteit Kode (kleinletters)

en: Continue
af: Voortgaan
