Booking Calendar Contact Form - en to ro_RO translation catalogue (23 entries)

en: Subject
ro_RO: Subiect

en: Message
ro_RO: Mesaj

en: Settings
ro_RO: Setări

en: Help
ro_RO: Ajutor

en: Request custom changes
ro_RO: Cerere de modificări personalizate

en: Insert Booking Calendar
ro_RO: Introduceți Booking Calendar

en: Insert  Reservation Calendar
ro_RO: Introduceți Rezervare Calendar

en: Select Start Date
ro_RO: Selectați Data de începere

en: Select End Date
ro_RO: Selectați Data de încheiere

en: Cancel Selection
ro_RO: Anulează Selecție

en: Successfully
ro_RO: Reușit

en: Previous
ro_RO: Anterior

en: Next
ro_RO: Următorul

en: The minimum number of nights to book is
ro_RO: Numărul minim de nopți să rezervi este

en: The maximum number of nights to book is
ro_RO: Numărul maxim de nopți să rezervi este

en: Select start and end dates
ro_RO: Selectați datele de început și sfârșit

en: Please select start and end dates
ro_RO: Vă rugăm să selectați datele de începere și de încheiere

en: Cost
ro_RO: preţ

en: Coupon code (optional)
ro_RO: Cod promoțional (opțional)

en: Service
ro_RO: Serviciu

en: Please enter the security code
ro_RO: Va rugam sa introduceti codul de securitate

en: Security Code (lowercase letters)
ro_RO: Cod de securitate (litere mici)

en: Continue
ro_RO: Continuare
