Booking Calendar Contact Form - en to it_IT translation catalogue (9 entries)

en: Insert  Reservation Calendar
it_IT: Inserisci un Reservation Calendar

en: Select Start Date
it_IT: Seleziona la data di inizio

en: Select End Date
it_IT: Seleziona la data di fine

en: Cancel Selection
it_IT: Cancellare la selezione

en: &laquo; Previous
it_IT: &laquo; Precedente

en: Calendar
it_IT: Calendario

en: Select start and end dates
it_IT: Seleziona la data di inizio e fine

en: Cost
it_IT: Costo

en: Coupon code (optional)
it_IT: Coupon di sconto (opzionale)
