Booking Calendar Contact Form - en to cs_CZ translation catalogue (24 entries)

en: Email
cs_CZ: E-mail

en: Subject
cs_CZ: Předmět

en: Message
cs_CZ: Zpráva

en: Settings
cs_CZ: Nastavení

en: Help
cs_CZ: Nápověda

en: Request custom changes
cs_CZ: Žádost o vlastní změny

en: Insert Booking Calendar
cs_CZ: Vložte Rezervace Kalendář

en: Insert  Reservation Calendar
cs_CZ: Vložte Rezervační kalendář

en: Select Start Date
cs_CZ: Zvolte datum zahájení

en: Cancel Selection
cs_CZ: Zrušit výběr

en: Successfully
cs_CZ: Úspěšně

en: Previous
cs_CZ: Předchozí

en: Next
cs_CZ: Další →

en: Calendar
cs_CZ: Kalendář

en: The minimum number of nights to book is
cs_CZ: Minimální počet nocí na knihy je

en: The maximum number of nights to book is
cs_CZ: Maximální počet nocí na knihy je

en: Select start and end dates
cs_CZ: Zvolte datum zahájení a ukončení

en: Please select start and end dates
cs_CZ: Prosím, zvolte datum zahájení a ukončení

en: Cost
cs_CZ: Náklady

en: Coupon code (optional)
cs_CZ: Kupón kód (volitelně)

en: Service
cs_CZ: Služba

en: Please enter the security code
cs_CZ: Prosím, zadejte bezpečnostní kód

en: Security Code (lowercase letters)
cs_CZ: Bezpečnostní kód (malými písmeny)

en: Continue
cs_CZ: Pokračovat
