Booking Calendar Contact Form - en to ckb translation catalogue (25 entries)

en: Email
ckb: E-peyam

en: Subject
ckb: Mijar

en: Message
ckb: Peyam

en: Settings
ckb: Eyar

en: Help
ckb: Alîkarî

en: Request custom changes
ckb: Guhertin

en: Insert Booking Calendar
ckb: Salname

en: Insert  Reservation Calendar
ckb: Salname

en: Select Start Date
ckb: Dîroka destpêkê

en: Select End Date
ckb: Dîroka dawî

en: Cancel Selection
ckb: Betal

en: Successfully
ckb: Ferman bi serkeftî xebitî.

en: Previous
ckb: A Berê

en: Next
ckb: A Dû

en: Calendar
ckb: Salname

en: The minimum number of nights to book is
ckb: ya herî biçûk bistîne

en: The maximum number of nights to book is
ckb: Hijmara herî jor a qeyda

en: Select start and end dates
ckb: Destpêk

en: Please select start and end dates
ckb: Ji kerema xwe re danegirekê hilbijêrin

en: Cost
ckb: Lêçûn

en: Coupon code (optional)
ckb: kopunê yekemîn

en: Service
ckb: ~Xizmet

en: Please enter the security code
ckb: Numra faksê bidine.

en: Security Code (lowercase letters)
ckb: Tîpa piçûk

en: Continue
ckb: Bidomîne
