Booking Calendar Contact Form - en to sv_SE translation catalogue (24 entries)

en: Email
sv_SE: E-post

en: Subject
sv_SE: Angående

en: Message
sv_SE: Meddelande

en: Settings
sv_SE: Inställningar

en: Help
sv_SE: Hjälp

en: Request custom changes
sv_SE: Begär beställnings- ändringar

en: Insert Booking Calendar
sv_SE: Infoga bokningskalender

en: Insert  Reservation Calendar
sv_SE: Infoga Reservation Kalender

en: Select Start Date
sv_SE: Välj startdatum

en: Select End Date
sv_SE: Välj Slutdatum

en: Cancel Selection
sv_SE: Avbryter markeringen

en: Successfully
sv_SE: Framgångsrikt

en: Previous
sv_SE: Föregående

en: Next
sv_SE: Nästa

en: Calendar
sv_SE: Kalender

en: The minimum number of nights to book is
sv_SE: Minsta antal nätter att boka är

en: The maximum number of nights to book is
sv_SE: Det maximala antalet nätter att boka är

en: Select start and end dates
sv_SE: Välj start- och slutdatum

en: Please select start and end dates
sv_SE: Välj start- och slutdatum

en: Cost
sv_SE: Kostnad

en: Coupon code (optional)
sv_SE: Kupong kod (frivilligt)

en: Please enter the security code
sv_SE: Ange säkerhetskoden

en: Security Code (lowercase letters)
sv_SE: Säkerhetskod (små bokstäver)

en: Continue
sv_SE: Fortsätt
