Booking Calendar Contact Form - en to sr_RS translation catalogue (25 entries)

en: Email
sr_RS: Imejl

en: Subject
sr_RS: Предмет

en: Message
sr_RS: Poruka

en: Settings
sr_RS: Podešavanja

en: Help
sr_RS: Pomoć

en: Request custom changes
sr_RS: Рекуест прилагођене промене

en: Insert Booking Calendar
sr_RS: Инсерт Боокинг цалендар

en: Insert  Reservation Calendar
sr_RS: Инсерт Резервација Календар

en: Select Start Date
sr_RS: Изаберите Старт Датум

en: Select End Date
sr_RS: Изаберите датум Крај

en: Cancel Selection
sr_RS: Откажи Селецтион

en: Successfully
sr_RS: Успешно

en: Previous
sr_RS: Prethodna

en: Next
sr_RS: Sledeće

en: Calendar
sr_RS: Календар

en: The minimum number of nights to book is
sr_RS: Минималан број ноћења у резервисати је

en: The maximum number of nights to book is
sr_RS: Максималан број ноћења у резервисати је

en: Select start and end dates
sr_RS: Изаберите датум почетка

en: Please select start and end dates
sr_RS: Молимо Вас да изаберете датум почетка

en: Cost
sr_RS: Цена

en: Coupon code (optional)
sr_RS: Код купона (опционо)

en: Service
sr_RS: услуге

en: Please enter the security code
sr_RS: Молимо Вас да унесете сигурносни код

en: Security Code (lowercase letters)
sr_RS: Сигурносни код (мала слова)

en: Continue
sr_RS: Настави
