Booking Calendar Contact Form - en to sl_SI translation catalogue (25 entries)

en: Email
sl_SI: Elektronska pošta

en: Subject
sl_SI: Predmet

en: Message
sl_SI: Sporočilo

en: Settings
sl_SI: Nastavitve

en: Help
sl_SI: Pomoč

en: Request custom changes
sl_SI: Zahtevajo spremembe po meri

en: Insert Booking Calendar
sl_SI: Vstavite rezervacije Koledar

en: Insert  Reservation Calendar
sl_SI: Insert Rezervacija Koledar

en: Select Start Date
sl_SI: Izberite Start Date

en: Select End Date
sl_SI: Izberite končni datum

en: Cancel Selection
sl_SI: Prekliči izbor

en: Successfully
sl_SI: Uspešno

en: Previous
sl_SI: Prejšnji

en: Next
sl_SI: Naslednji

en: Calendar
sl_SI: Koledar

en: The minimum number of nights to book is
sl_SI: Minimalno število nočitev za rezervacijo je

en: The maximum number of nights to book is
sl_SI: Največje število nočitev za rezervacijo je

en: Select start and end dates
sl_SI: Izberite datum začetka in konca

en: Please select start and end dates
sl_SI: Izberite datum začetka in konca

en: Cost
sl_SI: Stroški

en: Coupon code (optional)
sl_SI: Kupon koda (neobvezno)

en: Service
sl_SI: Storitev

en: Please enter the security code
sl_SI: Prosimo vnesite varnostno kodo

en: Security Code (lowercase letters)
sl_SI: Varnostna koda (male črke)

en: Continue
sl_SI: Nadaljuj
