Booking Calendar Contact Form - en to sk_SK translation catalogue (24 entries)

en: Email
sk_SK: E-mail

en: Subject
sk_SK: Predmet

en: Message
sk_SK: Správa

en: Settings
sk_SK: Nastavenia

en: Help
sk_SK: Nápoveda

en: Request custom changes
sk_SK: Žiadosť o vlastné zmeny

en: Insert Booking Calendar
sk_SK: Vložte Rezervácia Kalendár

en: Insert  Reservation Calendar
sk_SK: Vložte Rezervačné kalendár

en: Select Start Date
sk_SK: Zvoľte dátum začatia

en: Cancel Selection
sk_SK: Zrušiť výber

en: Successfully
sk_SK: Úspešne

en: Previous
sk_SK: Predchádzajúce

en: Next
sk_SK: Nasledujúce

en: Calendar
sk_SK: Kalendár

en: The minimum number of nights to book is
sk_SK: Minimálny počet nocí na knihy je

en: The maximum number of nights to book is
sk_SK: Maximálny počet nocí na knihy je

en: Select start and end dates
sk_SK: Zvoľte dátum začatia a ukončenia

en: Please select start and end dates
sk_SK: Prosím, vyberte dátum začatia a ukončenia

en: Cost
sk_SK: Náklady

en: Coupon code (optional)
sk_SK: Kupón kód (voliteľne)

en: Service
sk_SK: Služba

en: Please enter the security code
sk_SK: Prosím, zadajte bezpečnostný kód

en: Security Code (lowercase letters)
sk_SK: Bezpečnostný kód (malými písmenami)

en: Continue
sk_SK: Pokračovať
