Booking Calendar Contact Form - en to ka_GE translation catalogue (25 entries)

en: Email
ka_GE: ელექტრონული ფოსტა

en: Subject
ka_GE: თემა

en: Message
ka_GE: შეტყობინება

en: Settings
ka_GE: პარამეტრები

en: Help
ka_GE: დახმარება

en: Request custom changes
ka_GE: მოითხოვოს საბაჟო ცვლილებები

en: Insert Booking Calendar
ka_GE: ჩასასმელი დაჯავშნის კალენდარი

en: Insert  Reservation Calendar
ka_GE: Insert დაჯავშნა კალენდარი

en: Select Start Date
ka_GE: Select დაწყების თარიღი

en: Select End Date
ka_GE: აირჩიეთ ბოლო თარიღი

en: Cancel Selection
ka_GE: გაუქმება შერჩევა

en: Successfully
ka_GE: წარმატებით

en: Previous
ka_GE: წინა

en: Next
ka_GE: შემდეგი

en: Calendar
ka_GE: კალენდარი

en: The minimum number of nights to book is
ka_GE: მინიმალური რაოდენობის ღამე წიგნი

en: The maximum number of nights to book is
ka_GE: რაოდენობის მაქსიმუმს ღამე წიგნი

en: Select start and end dates
ka_GE: Select დაწყების და დასრულების ვადები

en: Please select start and end dates
ka_GE: გთხოვთ აირჩიოთ დაწყების და დასრულების ვადები

en: Cost
ka_GE: ღირებულება

en: Coupon code (optional)
ka_GE: კუპონის კოდი (არასავალდებულო)

en: Service
ka_GE: მომსახურება

en: Please enter the security code
ka_GE: გთხოვთ შეიყვანოთ უსაფრთხოების კოდი

en: Security Code (lowercase letters)
ka_GE: უსაფრთხოების კოდი (ლათინური ასოებისაგან)

en: Continue
ka_GE: გაგრძელება
