Booking Calendar Contact Form - en to hr translation catalogue (25 entries)

en: Email
hr: Elektronička pošta

en: Subject
hr: Predmet

en: Message
hr: Poruka

en: Settings
hr: Postavke

en: Help
hr: Pomoć

en: Request custom changes
hr: Zatražite prilagođene promjene

en: Insert Booking Calendar
hr: Umetnite booking kalendar

en: Insert  Reservation Calendar
hr: Umetnite Rezervacija Kalendar

en: Select Start Date
hr: Odaberite Datum Početak

en: Select End Date
hr: Odaberite Datum završetka

en: Cancel Selection
hr: Odustani Odabir

en: Successfully
hr: Uspješno

en: Previous
hr: Prethodna

en: Next
hr: Sljedeća

en: Calendar
hr: Kalendar

en: The minimum number of nights to book is
hr: Minimalni broj noćenja za knjige je

en: The maximum number of nights to book is
hr: Maksimalni broj noćenja za knjige je

en: Select start and end dates
hr: Odaberite datum početka i kraja

en: Please select start and end dates
hr: Odaberite datume početka i završetka

en: Cost
hr: Nabavna vrijednost

en: Coupon code (optional)
hr: Kupon Kod (po izboru)

en: Service
hr: USLUGA

en: Please enter the security code
hr: Unesite sigurnosni kod

en: Security Code (lowercase letters)
hr: Sigurnosni kod (mala slova)

en: Continue
hr: Nastavi
