Booking Calendar Contact Form - en to he_IL translation catalogue (25 entries)

en: Email
he_IL: אי-מייל

en: Subject
he_IL: נושא

en: Message
he_IL: הודעה

en: Settings
he_IL: הגדרות

en: Help
he_IL: עזרה

en: Request custom changes
he_IL: בקשת שינויים מותאמים אישית

en: Insert Booking Calendar
he_IL: הכנס הזמנת לוח השנה

en: Insert  Reservation Calendar
he_IL: הוסף לוח שנה הזמנה

en: Select Start Date
he_IL: בחר תאריך התחלה

en: Select End Date
he_IL: בחר תאריך סיום

en: Cancel Selection
he_IL: ביטול בחירה

en: Successfully
he_IL: בהצלחה

en: Previous
he_IL: הקודם

en: Next
he_IL: הבא

en: Calendar
he_IL: לוח שנה

en: The minimum number of nights to book is
he_IL: המספר המינימלי של לילות ספר זה

en: The maximum number of nights to book is
he_IL: המספר המרבי של לילות לפנקס

en: Select start and end dates
he_IL: בחר תאריכי התחלה וסיום

en: Please select start and end dates
he_IL: בחרו את תאריך הסיור

en: Cost
he_IL: עלות

en: Coupon code (optional)
he_IL: קוד קופון (אופציונלי)

en: Service
he_IL: השרות

en: Please enter the security code
he_IL: אנא הזן את קוד האבטחה

en: Security Code (lowercase letters)
he_IL: קוד האבטחה (אותיות קטנות)

en: Continue
he_IL: המשך
