Booking Calendar Contact Form - en to fi translation catalogue (25 entries)

en: Email
fi: Sähköposti

en: Subject
fi: Aihe

en: Message
fi: Viesti

en: Settings
fi: Asetukset

en: Help
fi: Ohje

en: Request custom changes
fi: Pyytää omia muutoksia

en: Insert Booking Calendar
fi: Aseta Varauskalenteri

en: Insert  Reservation Calendar
fi: Aseta Varauskalenteri

en: Select Start Date
fi: Valitse aloituspäivä

en: Select End Date
fi: Valitse Lopetus

en: Cancel Selection
fi: Peruuta valinta

en: Successfully
fi: Onnistuneesti

en: Previous
fi: Edellinen

en: Next
fi: Seuraava

en: Calendar
fi: Kalenteri

en: The minimum number of nights to book is
fi: Vähimmäismäärä yöt kirjassa on

en: The maximum number of nights to book is
fi: Enimmäismäärä yöt kirjassa on

en: Select start and end dates
fi: Valitse alkamis- ja päättymisajankohta

en: Please select start and end dates
fi: Valitse alkamis- ja päättymisajankohta

en: Cost
fi: Hankintahintaan

en: Coupon code (optional)
fi: Kuponkikoodi (valinnainen)

en: Service
fi: Palvelu

en: Please enter the security code
fi: Syötä turvakoodi

en: Security Code (lowercase letters)
fi: Turvakoodi (pienet kirjaimet)

en: Continue
fi: Jatka
