Booking Calendar Contact Form - en to es_ES translation catalogue (24 entries)

en: Email
es_ES: Correo electrónico

en: Subject
es_ES: Asunto

en: Message
es_ES: Mensaje

en: Settings
es_ES: Configuracion

en: Help
es_ES: Ayuda

en: Request custom changes
es_ES: Request Custom Changes

en: Insert  Reservation Calendar
es_ES: Insert Reservation Calendar

en: Select Start Date
es_ES: Seleccione fecha de inicio

en: Select End Date
es_ES: Seleccione fecha de fin

en: Cancel Selection
es_ES: Cancelar selección

en: Successfully
es_ES: Satisfactorio

en: &laquo; Previous
es_ES: &laquo; Previo

en: Next &raquo;
es_ES: Siguiente &raquo;

en: Calendar
es_ES: Calendario

en: The minimum number of nights to book is
es_ES: El mínimo de noches a reservar es

en: The maximum number of nights to book is
es_ES: El máximo de noches a reservar es

en: Select start and end dates
es_ES: Seleccione fechas de inicio y fin

en: Please select start and end dates
es_ES: Por favor seleccione fechas de inicio y fin

en: Cost
es_ES: Costo

en: Coupon code (optional)
es_ES: Cupón de descuento (opcional)

en: Service
es_ES: Servicio

en: Please enter the security code
es_ES: Por favor entre código de seguridad

en: Security Code (lowercase letters)
es_ES: Código de Seguridad

en: Continue
es_ES: Continuar
