Booking Calendar Contact Form - en to eo_EO translation catalogue (25 entries)

en: Email
eo_EO: Retpoŝto

en: Subject
eo_EO: reserve Deputy

en: Message
eo_EO: Mesaĝo

en: Settings
eo_EO: Agordoj

en: Help
eo_EO: helpi

en: Request custom changes
eo_EO: Peti kutimo ŝanĝoj

en: Insert Booking Calendar
eo_EO: Enmetu Booking Kalendaron

en: Insert  Reservation Calendar
eo_EO: Insert Reservation Kalendaron

en: Select Start Date
eo_EO: Elektu Komenco Dato

en: Select End Date
eo_EO: Elektu End Dato

en: Cancel Selection
eo_EO: Nuligi Selektado

en: Successfully
eo_EO: Sukcese

en: Previous
eo_EO: Antaŭa

en: Next
eo_EO: ŝtalo

en: Calendar
eo_EO: Kalendaro

en: The minimum number of nights to book is
eo_EO: La minimuma nombro de noktoj rezervi estas

en: The maximum number of nights to book is
eo_EO: La maksimuma nombro de noktoj rezervi estas

en: Select start and end dates
eo_EO: Elektu komenco kaj fino datoj

en: Please select start and end dates
eo_EO: Bonvole elektu komenco kaj fino datoj

en: Cost
eo_EO: kosto

en: Coupon code (optional)
eo_EO: Kupono kodo (laŭvola)

en: Service
eo_EO: Servo

en: Please enter the security code
eo_EO: Bonvolu eniri la sekureco kodo

en: Security Code (lowercase letters)
eo_EO: Sekureco Kodo (minuskla literoj)

en: Continue
eo_EO: dauxrigi
