Booking Calendar Contact Form - en to el translation catalogue (24 entries)

en: Subject
el: Θέμα

en: Message
el: Μήνυμα

en: Settings
el: Ρυθμίσεις

en: Help
el: Βοήθεια

en: Request custom changes
el: Αίτηση προσαρμοσμένες αλλαγές

en: Insert Booking Calendar
el: Εισάγετε Κράτησης Ημερολόγιο

en: Insert  Reservation Calendar
el: Εισάγετε Ημερολόγιο Κράτηση

en: Select Start Date
el: Επιλέξτε Ημερομηνία Έναρξης

en: Select End Date
el: Επιλογή ημερομηνίας

en: Cancel Selection
el: Ακύρωση Επιλογής

en: Successfully
el: Επιτυχώς

en: Previous
el: Προηγούμενο

en: Next
el: Επόμενο

en: Calendar
el: Ημερολόγιο

en: The minimum number of nights to book is
el: Ο ελάχιστος αριθμός των διανυκτερεύσεων να κάνετε είναι

en: The maximum number of nights to book is
el: Ο μέγιστος αριθμός των διανυκτερεύσεων να κάνετε είναι

en: Select start and end dates
el: Επιλέξτε ημερομηνίες έναρξης και λήξης

en: Please select start and end dates
el: Παρακαλούμε επιλέξτε ημερομηνίες έναρξης και λήξης

en: Cost
el: Κόστος

en: Coupon code (optional)
el: Ο κωδικός κουπονιού (προαιρετικό)

en: Service
el: Εξυπηρέτηση

en: Please enter the security code
el: Παρακαλώ εισάγετε τον κωδικό ασφαλείας

en: Security Code (lowercase letters)
el: Κωδικός Ασφαλείας (πεζά γράμματα)

en: Continue
el: Συνέχεια
