Booking Calendar Contact Form - en to ar translation catalogue (25 entries)

en: Email
ar: البريد الإلكتروني

en: Subject
ar: الموضوع

en: Message
ar: الرسالة

en: Settings
ar: الإعدادات

en: Help
ar: المساعدة

en: Request custom changes
ar: طلب تغييرات مخصصة

en: Insert Booking Calendar
ar: إدراج الحجز التقويم

en: Insert  Reservation Calendar
ar: إدراج الحجز التقويم

en: Select Start Date
ar: حدد تاريخ بدء

en: Select End Date
ar: حدد تاريخ الانتهاء

en: Cancel Selection
ar: إلغاء اختيار

en: Successfully
ar: بنجاح

en: Previous
ar: السابق

en: Next
ar: التالي

en: Calendar
ar: التقويم

en: The minimum number of nights to book is
ar: الحد الأدنى لعدد ليال الكتاب

en: The maximum number of nights to book is
ar: الحد الأقصى لعدد الليالي إلى الكتاب

en: Select start and end dates
ar: حدد تاريخي البدء والانتهاء

en: Please select start and end dates
ar: يرجى تحديد تواريخ البدء والانتهاء

en: Cost
ar: التكلفة

en: Coupon code (optional)
ar: رمز القسيمة (اختياري)

en: Service
ar: خدمة

en: Please enter the security code
ar: الرجاء إدخال رمز الأمان

en: Security Code (lowercase letters)
ar: كود الأمن (أحرف صغيرة)

en: Continue
ar: استمرار
