Black Studio TinyMCE Widget - en to da_DK translation catalogue (5 entries)

note: translators: text used for plugin home link
en: Home
da_DK: Forside

note: translators: text used for follow on twitter link
en: Follow
da_DK: Følg

note: translators: text used for donation link
en: Donate
da_DK: Doner

note: translators: title of the widget
en: Visual Editor
da_DK: Teksteditor

note: translators: description of the widget, shown in available widgets
en: Arbitrary text or HTML with visual editor
da_DK: Widget med teksteditor eller HTML
