Black Studio TinyMCE Widget - en to sv_SE translation catalogue (6 entries)

note: translators: text used for plugin home link
en: Home
sv_SE: Hem

note: translators: text used for reviews link
en: Rate
sv_SE: Taxa

note: translators: text used for follow on twitter link
en: Follow
sv_SE: Följ

note: translators: text used for donation link
en: Donate
sv_SE: Donation

note: translators: title of the widget
en: Visual Editor
sv_SE: Visuell redigerare

note: translators: description of the widget, shown in available widgets
en: Arbitrary text or HTML with visual editor
sv_SE: Godtycklig text eller HTML med visuell redigerare. Black Studio TinyMCE.
