Bit Form 2.21.2 - en to bg_BG translation catalogue (2622 entries)

note: Description of the plugin
en: Contact Form Builder Plugin: Multi Step Contact Form, Payment Form, Custom Contact Form Plugin by Bit Form
bg_BG: Плъгин за създаване на контактни форми: Многостъпкова контактна форма, форма за плащане, персонализиран плъгин за контактни форми от Bit Form

en: Token expired
bg_BG: Токенът е изтекъл

en: No Integration Found
bg_BG: Не е намерена интеграция

en: No Connected App Found
bg_BG: Не е намерено свързано приложение

en: Some of the test fields are empty or an invalid email supplied
bg_BG: Някои от тестовите полета са празни или е предоставен невалиден имейл

en: Migration Complete
bg_BG: Миграцията е завършена

en: Invalid file type
bg_BG: Невалиден тип файл

en: Invalid form id
bg_BG: Невалидно ID на формата

en: Meta Box must be activated!
bg_BG: Meta Box трябва да бъде активиран!

en: Conversational CSS Saved Successfully!
bg_BG: CSS на разговорния стил е запазен успешно!

en: Bit Form - Most advanced form builder and entries management plugin
bg_BG: Bit Form - Най-напредналият плъгин за създаване на форми и управление на записи

en: All Forms
bg_BG: Всички форми

en: Form Templates
bg_BG: Шаблони за форми

en: App Settings
bg_BG: Настройки на приложението

en: Integrations
bg_BG: Интеграции

en: PDF Setting
bg_BG: Настройка на PDF

en: Payments
bg_BG: Плащания

en: Doc & Support
bg_BG: Документи и Поддръжка

en: Get 74% OFF
bg_BG: Вземете 74% ОТСТЪПКА

en: Template not found, by this name:
bg_BG: Шаблонът не е намерен с това име:

en: Error Occurred, Please Reload
bg_BG: Възникна грешка, моля презаредете

en: You are allowed to add maximum 2 workflows
bg_BG: Разрешено ви е да добавите максимум 2 работни потока

en: Can not save empty form.
bg_BG: Не може да се запази празна форма.

en: Form Name Should Be Within 50 Characters
bg_BG: Името на формата трябва да е в рамките на 50 символа

en: All Entries
bg_BG: Всички записи

en: Form Saved successfully
bg_BG: Формата е запазена успешно

en: User
bg_BG: Потребител

en: IP address
bg_BG: IP адрес

en: Form update failed.
bg_BG: Актуализацията на формата не бе успешна.

en: Error Occured in saving %s
bg_BG: Възникна грешка при запис на %s

en: Form updated successfully.
bg_BG: Формата е актуализирана успешно.

en: Form status change failed.
bg_BG: Неуспешна промяна на статуса на формата.

en: Form status changed successfully
bg_BG: Статусът на формуляра беше променен успешно

en: Form id is empty.
bg_BG: Идентификаторът на формуляра е празен.

en: Form is not exists.
bg_BG: Формулярът не съществува.

en: Form id is invalid.
bg_BG: Идентификаторът на формуляра е неправилен.

en: Form deleted successfully.
bg_BG: Формулярът беше изтрит успешно.

en: Form id is invalid
bg_BG: Идентификаторът на формуляра е неправилен

en: Forms deleted successfully.
bg_BG: Формулярите бяха изтрити успешно.

en: Form does not exists.
bg_BG: Формулярът не съществува.

en: Form duplicated successfully
bg_BG: Формулярът беше дублиран успешно

en: Please import a valid json.
bg_BG: Моля, импортирайте валиден json.

en: Form imported successfully.
bg_BG: Формулярът беше импортиран успешно.

en: Form does not exists
bg_BG: Формулярът не съществува

en: Entry Not Found!
bg_BG: Записът не е намерен!

en: Invalid Form ID or Entries ID.
bg_BG: Невалиден идентификатор на формуляр или записи.

en: Entries id is invalid
bg_BG: Идентификаторът на записите е неправилен

en: Form does not exist.
bg_BG: Формулярът не съществува.

en: Entry Deletetion prevented by workflow
bg_BG: Изтриването на запис е предотвратено от работния процес

en: Entry Deleted successfully
bg_BG: Записът беше изтрит успешно

en: Entry Deleted successfully, Some prevented by workflow
bg_BG: Записът беше изтрит успешно, някои бяха предотвратени от работния процес

en: Form entry deletion failed.
bg_BG: Неуспешно изтриване на запис от формуляр.

en: Form id or entries id is invalid
bg_BG: ID на формата или ID на записите е невалиден

en: Form does not exist
bg_BG: Формулярът не съществува

en: Entry Duplicated successfully
bg_BG: Записът беше дублиран успешно

en: Entries Duplicated successfully
bg_BG: Записите бяха дублирани успешно

en: Form entries does not exist.
bg_BG: Записите във формуляра не съществуват.

en: Failed to update, Data is empty.
bg_BG: Неуспешно обновяване, данните са празни.

en: Invalid Form ID or entries ID.
bg_BG: Невалиден ID на формуляр или ID на записи.

en: Invalid Form id or entries id.
bg_BG: Невалиден ID на формуляра или ID на записите.

en: Integration deleted
bg_BG: Интеграцията е изтрита

en: Message deleted
bg_BG: Съобщението е изтрито

en: workflow deleted
bg_BG: Работният поток е изтрит

en: Email Template deleted
bg_BG: Шаблонът за имейл е изтрит

en: Email Template duplicated
bg_BG: Шаблонът за имейл е дублиран

en: Report preferrences saved successfully
bg_BG: Предпочитанията за отчета са запазени успешно

en: g-ReCAPTCHA details is empty
bg_BG: Детайлите за g-ReCAPTCHA са празни

en: reCAPTCHA saved successfully
bg_BG: reCAPTCHA е запазен успешно

en: reCAPTCHA updated successfully
bg_BG: reCAPTCHA е обновен успешно

en: Setting details is empty
bg_BG: Детайлите за настройките са празни

en: Please re-check your Client ID & Secret
bg_BG: Моля, проверете отново Вашия Client ID & Secret

en: Payment setting saved successfully
bg_BG: Настройките за плащане са запазени успешно

en: Payment setting updated successfully
bg_BG: Настройката за плащане беше актуализирана успешно

en: This field is required
bg_BG: Това поле е задължително

en: Please, enter a valid email address
bg_BG: Моля, въведете валиден имейл адрес

en: Please, enter a valid URL
bg_BG: Моля, въведете валиден URL адрес

en: Minimum ${field.minimum} is required
bg_BG: Изисква се минимум ${field.minimum}

en: Maximum ${field.maximum} is allowed
bg_BG: Разрешен е максимум ${field.maximum}

en: Please, enter only numbers
bg_BG: Моля, въвеждайте само числа

en: Please, enter a valid phone number
bg_BG: Моля, въведете валиден телефонен номер

en: Select at least ${field.minimum} option(s)
bg_BG: Изберете поне ${field.minimum} опция(и)

en: Please, select no more than ${field.maximum} option(s)
bg_BG: Моля, изберете не повече от ${field.maximum} опция(и)

en: Input does not match the required pattern
bg_BG: Въведеният текст не съответства на изисквания шаблон

en: Minimum ${field.minimum_file} file(s) required
bg_BG: Изискват се минимум ${field.minimum_file} файл(ове)

en: Maximum ${field.maximum_file} file(s) allowed
bg_BG: Разрешени са максимум ${field.maximum_file} файл(ове)

en: Maximum file size exceeded. (Max: ${field.maximum_size}MB)
bg_BG: Превишен е максималният размер на файла. (Макс: ${field.maximum_size}MB)

en: File type is not supported
bg_BG: Типът файл не се поддържа

en: This value is already taken. Please, choose a different one.
bg_BG: Тази стойност вече е заета. Моля, изберете друга.

en: This username or email is already registered. Please, use another.
bg_BG: Това потребителско име или имейл вече е регистрирано. Моля, използвайте друго.

en: Custom Option Required
bg_BG: Изисква се персонализирана опция

en: Minimum amount of ${field.minimum_amount} is required
bg_BG: Изисква се минимум сума от ${field.minimum_amount}

en: Maximum amount of ${field.maximum_amount} is allowed
bg_BG: Разрешена е максимум сума от ${field.maximum_amount}

en: Form data is empty
bg_BG: Данните от формуляра са празни

en: At least 1 condition needed
bg_BG: Необходима е поне 1 условие

en: Result is empty
bg_BG: Резултатът е празен

en: Nothing to update
bg_BG: Няма нищо за обновяване

en: Nothing to duplicate
bg_BG: Няма нищо за дублиране

en: prepared query is empty
bg_BG: подготвеният заявка е празна

en: is required
bg_BG: е задължително

en: Minimum number is
bg_BG: Минималният брой е

en: Maximum number is
bg_BG: Максималният брой е

en: Email is invalid
bg_BG: Email е невалиден

en: URL is invalid
bg_BG: URL е невалиден

en: Sorry, Error occurred in saving form entry
bg_BG: Съжаляваме, възникна грешка при записване на записа от формуляра

en: Sorry, error occurred in logging form entry
bg_BG: Съжаляваме, възникна грешка при логване на записа от формуляра

en: Sorry, Error occured in saving form entry data
bg_BG: Съжаляваме, възникна грешка при записване на данните от формуляра

en: provided form entries does not exists
bg_BG: предоставените записи от формуляра не съществуват

en: Entry Updated Successfully
bg_BG: Записът е актуализиран успешно

en:  is required.
bg_BG:  е задължително.

en:  should be an email. please provide a valid email address.
bg_BG:  трябва да е имейл. Моля, предоставете валиден имейл адрес.

en:  should be Time Format
bg_BG:  трябва да бъде във формат на време

en:  should be a phone number
bg_BG:  трябва да бъде телефонен номер

en:  should be a number
bg_BG: трябва да е число

en:  should be an URL
bg_BG: трябва да е URL

en:  should be a date
bg_BG: трябва да е дата

en: Bitform Pages
bg_BG: Bitform Страници

en: Requested parameter is empty
bg_BG: Заявеният параметър е празен

en: module, fields are required for Sendinblue api
bg_BG: модул, полетата са задължителни за Sendinblue api

en: module, fields are required for Acumbamail api
bg_BG: модул, полетата са задължителни за Acumbamail api

en: Autonami Pro Plugins not found
bg_BG: Плъгини Autonami Pro не са намерени

en: module, fields are required for Autonami api
bg_BG: модул, полетата са задължителни за Autonami api

en: Required data not found.
bg_BG: Задължителните данни не са намерени.

en: module, fields are required for Elastic Email api
bg_BG: модул, полетата са задължителни за Elastic Email api

en: module, fields are required for Encharge api
bg_BG: модул, полетата са задължителни за Encharge api

en: Fluent CRM Plugins not found
bg_BG: Плъгини Fluent CRM не са намерени

en: Please! Insatall Fluent CRM
bg_BG: Моля! Инсталирайте Fluent CRM

en: module, fields are required for Fluent CRM api
bg_BG: модул, полетата са задължителни за Fluent CRM api

en: module, fields are required for Gist api
bg_BG: модул, полетата са задължителни за Gist api

en: module, fields are required for Google sheet api
bg_BG: модул, полетата са задължителни за Google sheet api

en: module, fields are required for Trello api
bg_BG: модул, полетата са задължителни за Trello api

en: Request parameter is empty
bg_BG: Параметърът на заявката е празен

en: api key field is required for hubspot api
bg_BG: полето за API ключ е задължително за hubspot api

en: Integration execution failed
bg_BG: Изпълнението на интеграцията не бе успешно

en: module, fields are required for Mail Chimp api
bg_BG: модул, полетата са задължителни за Mail Chimp api

en: Invalid API Token
bg_BG: Невалиден API токен

en: module, fields are required for MailerLite api
bg_BG: модул, полетата са задължителни за MailerLite api

en: Please! Insatall MailPoet
bg_BG: Моля! Инсталирайте MailPoet

en: Please! Install MailPoet
bg_BG: Моля! Инсталирайте MailPoet

en: module, fields are required for Mail Poet api
bg_BG: модул, полетата са задължителни за Mail Poet api

en: username, password, fields are required for rapidmail api
bg_BG: потребителско име, парола, полетата са задължителни за rapidmail api

en: Recipient List are required for rapidmail api
bg_BG: Списък с получатели е задължителен за rapidmail api

en: module, fields are required for SendFox api
bg_BG: модул, полетата са задължителни за SendFox api

en: module, fields are required for Telegram api
bg_BG: модул, полетата са задължителни за Telegram api

en: SID, Auth Token,From Number and mapping fields are required for rapidmail api
bg_BG: SID, Auth Token, номер на подателя и полета за съпоставяне са задължителни за rapidmail api

en: webhook url is empty
bg_BG: URL за webhook е празен

en: %s is required for woocommerce %s
bg_BG: %s е задължителен за woocommerce %s

en: WooCommerce must be activated!
bg_BG: WooCommerce трябва да бъде активиран!

en: module and field map are required for woocommerce
bg_BG: модул и съпоставяне на поле са задължителни за woocommerce

en: workspace, table, fields are required for zoho analytics api
bg_BG: работно пространство, таблица, полетата са задължителни за zoho analytics api

en: %s is required for zoho bigin, %s module
bg_BG: %s е задължителен за zoho bigin, %s модул

en: module, fields are required for zoho bigin api
bg_BG: модул, полетата са задължителни за zoho bigin api

en: %s is required for zoho campaigns
bg_BG: %s е задължителен за zoho campaigns

en: list are required for zoho campaigns api
bg_BG: списък са задължителни за zoho campaigns api

en: %s is required for zoho creator
bg_BG: %s е задължително за zoho creator

en: tokenDetails error
bg_BG: грешка в tokenDetails

en: %s is required for zoho crm, %s module
bg_BG: %s е задължително за zoho crm, модул %s

en: zoho crm field %s's maximum length is %s, Given %s
bg_BG: максималната дължина на полето %s в zoho crm е %s, подадено е %s

en: Tag is empty
bg_BG: Тагът е празен

en: Assignment rules is empty
bg_BG: Правилата за присвояване са празни

en: RelatedList is empty
bg_BG: RelatedList е празен

en: module, layout are required for zoho crm relatedlist
bg_BG: модул, оформление са задължителни за zoho crm relatedlist

en: module, layout, fields are required for zoho crm api
bg_BG: модул, оформление, полета са задължителни за zoho crm api

en: %s is required for zoho bigin
bg_BG: %s е задължително за zoho bigin

en: list are required for zoho desk api
bg_BG: списък са задължителни за zoho desk api

en: module, fields are required for zoho mail api
bg_BG: модул, полета са задължителни за zoho mail api

en: is required for zoho marketing hub
bg_BG: е задължително за zoho marketing hub

en: list are required for zoho marketingHub api
bg_BG: списък са задължителни за zoho marketingHub api

en: %s is required for %s
bg_BG: %s е задължително за %s

en: list are required for zoho projects api
bg_BG: списък са задължителни за zoho projects api

en: %s is required for zoho recruit, %s module
bg_BG: %s е задължително за zoho recruit, модул %s

en: module, fields are required for zoho recruit api
bg_BG: модул, полета са задължителни за zoho recruit api

en: module, fields are required for zoho sheet api
bg_BG: модул, полета са задължителни за zoho sheet api

en: module, fields are required for zoho sign api
bg_BG: модул, полетата са задължителни за zoho sign api

en: parent folder are required for zoho workdrive api
bg_BG: главна папка е задължителна за zoho workdrive api

en: Sorry, Error occured in updated form
bg_BG: Съжаляваме, възникна грешка при обновения формуляр

en: Bitforms Pages
bg_BG: Страници Bitforms

en: Sorry! Submission limit exceeded.
bg_BG: Съжаляваме! Превишен е лимитът за изпращане.

en: Sorry! You have exceeded the submission limit.
bg_BG: Съжаляваме! Превишили сте лимита за изпращане.

en: Unknown upload error
bg_BG: Неизвестна грешка при качване

en: The uploaded file exceeds the upload_max_filesize directive in php.ini.
bg_BG: Каченият файл надвишава директивата upload_max_filesize в php.ini.

en: The uploaded file exceeds the MAX_FILE_SIZE directive that was specified in the HTML form.
bg_BG: Каченият файл надвишава директивата MAX_FILE_SIZE, зададена във HTML формуляра.

en: The uploaded file was only partially uploaded.
bg_BG: Каченият файл беше качен само частично.

en: No file was uploaded.
bg_BG: Не е качен файл.

en: Missing a temporary folder.
bg_BG: Липсва временна папка.

en: Failed to write file to disk.
bg_BG: Грешка при записване на файл на диска.

en: A PHP extension stopped the file upload.
bg_BG: PHP разширение е спряло качването на файла.

en: Total File size is too large
bg_BG: Общият размер на файла е твърде голям

en: Upload failed
bg_BG: Качването не бе успешно

en: Untrusted upload source
bg_BG: Недоверен източник за качване

en: Temporary file not accessible
bg_BG: Временният файл не е достъпен

en: Empty filename
bg_BG: Празно име на файл

en: Cannot read file size
bg_BG: Не може да се прочете размерът на файла

en: File size is too large
bg_BG: Размерът на файла е твърде голям

en: This file type is not allowed
bg_BG: Този тип файл не е разрешен

en: File type is not allowed
bg_BG: Типът файл не е разрешен

en: Invalid SVG
bg_BG: Невалиден SVG

en: SVG file is not valid
bg_BG: SVG файлът не е валиден

en: File size is too large after sanitation
bg_BG: Размерът на файла е твърде голям след почистване

en: File not allowed by policy
bg_BG: Файлът не е разрешен от политиката

en: Form Submitted Successfully
bg_BG: Формулярът е изпратен успешно

en: provided form does not exists
bg_BG: предоставеният формуляр не съществува

en: Form ID cannot be empty
bg_BG: ID на формуляра не може да бъде празно

en: #%s no. Form doesn't exists
bg_BG: #%s № формуляр не съществува

en: #%s no. Form is not active
bg_BG: #%s № формуляр не е активен

en: Entry Update Successfully
bg_BG: Записът е актуализиран успешно

en: Token verification failed
bg_BG: Проверката на токена не бе успешна

en: You are already logged in
bg_BG: Вече сте влезли в системата

en: Please submit form with valid fields
bg_BG: Моля, изпратете формуляр с валидни полета

en: Please recheck your reCaptcha Configuration
bg_BG: Моля, проверете отново конфигурацията на reCaptcha

en: Please verify reCAPTCHA
bg_BG: Моля, потвърдете reCAPTCHA

en: Please verify hCaptcha
bg_BG: Моля, потвърдете hCaptcha

en: hCaptcha verification failed
bg_BG: Проверката на hCaptcha не бе успешна

en: Please verify Cloudflare Turnstile Captcha
bg_BG: Моля, потвърдете Cloudflare Turnstile Captcha

en: Cloudflare Turnstile Validation Error:
bg_BG: Грешка при валидиране на Cloudflare Turnstile:

en: Sorry!! You have already submitted from this IP address
bg_BG: Съжаляваме!! Вече сте изпратили от този IP адрес

en: within %s to %s
bg_BG: в рамките на %s до %s

en: %s to %s
bg_BG: %s до %s

en: Form is available %s From %s
bg_BG: Формулярът е наличен %s От %s

en: Form is available %s
bg_BG: Формулярът е наличен %s

en: Form is available on %s
bg_BG: Формулярът е наличен на %s

en: Sorry!! Your IP address is %s, Blocked from submitting the form
bg_BG: Съжаляваме!! Вашият IP адрес е %s, блокиран от изпращане на формуляра

en: Other...
bg_BG: Други...

en: Select a Bitform
bg_BG: Изберете Bitform

en: Invalid request method. POST required.
bg_BG: Невалиден метод на заявка. Изисква се POST.

en: No form selected
bg_BG: Няма избран формуляр

en: Please select a form from the Form List available in the Bit Form element settings.
bg_BG: Моля, изберете формуляр от списъка с формуляри, наличен в настройките на елемента Bit Form.

en: Select Forms
bg_BG: Изберете формуляри

en: Forms
bg_BG: Формуляри

en: Unsplash Images
bg_BG: Unsplash изображения

en: Go to the Google reCaptcha V2 Admin Dashboard
bg_BG: Отидете в администраторския панел на Google reCaptcha V2

en: Click on the Register button and add Label.
bg_BG: Кликнете върху бутона Регистрация и добавете етикет.

en: Choose the type of reCaptcha V2 (either I'm not a robot checkbox or Invisible reCaptcha badge).
bg_BG: Изберете типа reCaptcha V2 (или квадратчето "Не съм робот", или невидимия reCaptcha значок).

en: Copy Your Domain URL and Goto Google ReCaptcha Dashboard, paste it under Domains.
bg_BG: Копирайте URL адреса на вашия домейн и отидете в таблото за управление на Google ReCaptcha, поставете го под Домейни.

en: Click on the Submit button.
bg_BG: Кликнете върху бутона Изпрати.

en: You will then see the site key and secret key. Copy both keys and back to Bit form Google reCaptcha Settings to paste them into the corresponding
bg_BG: След това ще видите ключа на сайта и таен ключ. Копирайте и двата ключа и се върнете към Bit form настройките на Google reCaptcha, за да ги поставите в съответните

en: Site Key
bg_BG: Ключ на сайта

en: and
bg_BG: и

en: Secret Key
bg_BG: Таен ключ

en: fields.
bg_BG: полета.

en: Click on the
bg_BG: Кликнете върху

en: Save
bg_BG: Запази

en: button to apply the settings.
bg_BG: бутона, за да приложите настройките.

en: Now, Please go to your form and add a Google reCaptcha V2 field.
bg_BG: Сега, моля, отидете във вашата форма и добавете поле Google reCaptcha V2.

en: For more details, please visit the
bg_BG: За повече детайли, моля посетете

en: Bit form Google reCaptcha V2 documentation
bg_BG: Bit form документацията за Google reCaptcha V2

en: and watch
bg_BG: и гледайте

en: YouTube Video
bg_BG: YouTube видео

en: Go to the Google reCaptcha V3 Admin Dashboard
bg_BG: Отидете в администраторското табло на Google reCaptcha V3

en: Choose the type of reCaptcha V3 (reCaptcha V3).
bg_BG: Изберете типа reCaptcha V3 (reCaptcha V3).

en: Now, Please go to your form and add a Google reCaptcha V3 field.
bg_BG: Сега, моля, отидете във вашата форма и добавете поле Google reCaptcha V3.

en: Bit form Google reCaptcha V3 documentation
bg_BG: Bit form документацията за Google reCaptcha V3

en: Go to the Turnstile Admin Dashboard
bg_BG: Отидете в администраторското табло на Turnstile

en: If you haven't created a Turnstile Site yet, click on the "Add Site" button and fill out the required fields.
bg_BG: Ако все още не сте създали Turnstile сайт, натиснете бутона „Добави сайт“ и попълнете задължителните полета.

en: If you already have a Turnstile Site, click on the Site Name to open the Site Dashboard.
bg_BG: Ако вече имате Turnstile сайт, кликнете върху името на сайта, за да отворите таблото за управление на сайта.

en: You will then see the site key and secret key. Copy both keys and back to Bit form Turnstile Settings to paste them into the corresponding
bg_BG: След това ще видите ключа на сайта и секретния ключ. Копирайте и двата ключа и се върнете в настройките на Bit form Turnstile, за да ги поставите в съответните полета

en: Now, Please go to your form and add a Turnstile field.
bg_BG: Сега, моля отидете във вашата форма и добавете поле Turnstile.

en: Bit form Turnstile documentation
bg_BG: Документация за Bit form Turnstile

en: Go to the hCaptcha Admin Dashboard
bg_BG: Отидете в администраторското табло на hCaptcha

en: If you haven't created a hCaptcha Site yet, click on the "Add Site" button and fill out the required fields.
bg_BG: Ако все още не сте създали hCaptcha сайт, натиснете бутона „Добави сайт“ и попълнете задължителните полета.

en: If you already have a hCaptcha Site, click on the Site Name to open the Site Dashboard.
bg_BG: Ако вече имате hCaptcha сайт, кликнете върху името на сайта, за да отворите таблото за управление на сайта.

en: You will then see the site. Copy
bg_BG: След това ще видите сайта. Копирайте

en: and back to Bit form hCaptcha Settings to paste in Site Key fields.
bg_BG: и се върнете в настройките на Bit form hCaptcha, за да го поставите в полетата за Site Key.

en: Then get the secret key. Go to the Profile → Settings and click the secret tab. You will find secret list or Generate New Secret.
bg_BG: След това вземете секретния ключ. Отидете в Профил → Настройки и кликнете върху таба за секретни ключове. Там ще намерите списък със секретни ключове или опция за генериране на нов секретен ключ.

en: Now, Please go to your form and add a hCaptcha field.
bg_BG: Сега, моля отидете във вашата форма и добавете поле hCaptcha.

en: Bit form hCaptcha documentation
bg_BG: Документация за Bit form hCaptcha

en: Captcha Settings
bg_BG: Настройки на Captcha

en: Note:
bg_BG: Забележка:

en: Please click on the available Captcha option for configuration.
bg_BG: Моля, кликнете върху наличната опция Captcha за конфигурация.

en: Edit
bg_BG: Редактиране

en: Captcha Settings Updated
bg_BG: Настройките на Captcha са обновени

en: reCAPTCHA is a free service that protects your website from spam and abuse.
bg_BG: reCAPTCHA е безплатна услуга, която защитава вашия уебсайт от спам и злоупотреби.

en: Learn More
bg_BG: Научете повече

en: Domain URL:
bg_BG: URL на домейна:

en: To get Site Key and SECRET , Please Visit
bg_BG: За да получите Site Key и SECRET, моля посетете

en: Google reCAPTCHA Admin
bg_BG: Администратор на Google reCAPTCHA

en: Update
bg_BG: Актуализиране

en: hCaptcha is a free service that protects your website from spam and abuse.
bg_BG: hCaptcha е безплатна услуга, която защитава вашия уебсайт от спам и злоупотреби.

en: To get Site Key and Secret, Please Visit
bg_BG: За да получите Site Key и Secret, моля посетете

en: hCaptcha Admin Dashboard
bg_BG: Табло за управление на hCaptcha

en: Turnstile is a free service that protects your website from spam and abuse.
bg_BG: Turnstile е безплатна услуга, която защитава вашия уебсайт от спам и злоупотреби.

en: Cloudflare Turnstile reCAPTCHA Admin
bg_BG: Администратор на Cloudflare Turnstile reCAPTCHA

en: How to set up
bg_BG: Как да настроите

en: Delete
bg_BG: Изтрий

en: Are you sure to delete this template
bg_BG: Сигурни ли сте, че искате да изтриете този шаблон

en: Duplicate
bg_BG: Дублирай

en: Are you sure to duplicate this template?
bg_BG: Сигурни ли сте, че искате да дублирате този шаблон?

en: Template Name
bg_BG: Име на шаблона

en: Action
bg_BG: Действие

en: Email Templates
bg_BG: Шаблони за имейл

en: How to setup Email Templates & Send Email Notification:
bg_BG: Как да настроите имейл шаблони и да изпращате имейл известия:

en: Documentation
bg_BG: Документация

en: Add New Template
bg_BG: Добави нов шаблон

en: Empty
bg_BG: Празно

en: Post Type cann't be empty
bg_BG: Типът публикация не може да бъде празен

en: Post Status cann't be empty
bg_BG: Статусът на публикацията не може да бъде празен

en: Please map mandatory fields
bg_BG: Моля, съпоставете задължителните полета

en: Integration Name
bg_BG: Име на интеграция

en: Integration Name...
bg_BG: Име на интеграция...

en: Post Type
bg_BG: Тип на публикация

en: Refresh Post Types
bg_BG: Обнови типовете публикации

en: Post Status
bg_BG: Статус на публикацията

en: Select Status
bg_BG: Изберете статус

en: Author
bg_BG: Автор

en: Select Author
bg_BG: Изберете автор

en: Comment Status
bg_BG: Статус на коментар

en: Field Mapping
bg_BG: Съпоставяне на полета

en: Form Fields
bg_BG: Поля на формуляра

en: Post Fields
bg_BG: Поля на публикацията

en: ACF fields Mapping
bg_BG: Съответствие на ACF полета

en: Refresh ACF fields
bg_BG: Обнови ACF полета

en: ACF Fields
bg_BG: ACF полета

en: ACF File Upload Fields Map
bg_BG: Карта на полета за качване на файлове в ACF

en: Error Occured
bg_BG: Възникна грешка

en: Loading ACF Fields...
bg_BG: Зареждане на ACF полета...

en: Loading Post Types...
bg_BG: Зареждане на типове публикации...

en: Select one of the defined WordPress post types Or custom post types for the post.
bg_BG: Изберете един от дефинираните типове публикации на WordPress или потребителски типове публикации за публикацията.

en: Select Post Type
bg_BG: Изберете тип публикация

en: Select the status for the post. If published status is selected and the post date is in the future, it will automatically be changed to scheduled
bg_BG: Изберете статус за публикацията. Ако е избран статус „публикуван“ и датата на публикацията е в бъдещето, автоматично ще бъде променен на „планиран“

en: Select the user to be assigned to the post.
bg_BG: Изберете потребителя, който ще бъде назначен на публикацията.

en: Select Field
bg_BG: Изберете поле

en: Custom...
bg_BG: Потребителски...

en: Custom Value
bg_BG: Потребителска стойност

en: Connect New Active Campaing API
bg_BG: Свържете нов API на ActiveCampaign

en: Update ActiveCampaign
bg_BG: Обнови ActiveCampaign

en: Update Responses with ActiveCampaign existing email?
bg_BG: Обновяване на отговорите с вече съществуващ имейл в ActiveCampaign?

en: Integration name cann't be empty
bg_BG: Името на интеграцията не може да бъде празно

en: Access API Key cann't be empty
bg_BG: API ключът за достъп не може да бъде празен

en: Access API URL cann't be empty
bg_BG: API URL адресът за достъп не може да бъде празен

en: Authorized Successfully
bg_BG: Успешно упълномощен

en: Integration Name:
bg_BG: Име на интеграцията:

en: Access API URL:
bg_BG: URL за достъп до API:

en: Access API URL...
bg_BG: URL за достъп до API...

en: Access API Key:
bg_BG: API ключ за достъп:

en: Access API Key...
bg_BG: API ключ за достъп...

en: ActiveCampaign lists refreshed
bg_BG: Списъците на ActiveCampaign са обновени

en: No ActiveCampaign lists found. Try changing the header row number or try again
bg_BG: Не са намерени списъци на ActiveCampaign. Опитайте да промените номера на реда с заглавия или опитайте отново

en: ActiveCampaign lists refresh failed. please try again
bg_BG: Обновяването на списъците на ActiveCampaign не бе успешно. Моля, опитайте отново

en: ActiveCampaign tags refreshed
bg_BG: Етикетите на ActiveCampaign са обновени

en: No ActiveCampaign tags found. Try changing the header row number or try again
bg_BG: Не са намерени етикети на ActiveCampaign. Опитайте да промените номера на реда с заглавия или опитайте отново

en: ActiveCampaign tags refresh failed. please try again
bg_BG: Обновяването на етикетите на ActiveCampaign не бе успешно. Моля, опитайте отново

en: ActiveCampaign fields refreshed
bg_BG: Полетата на ActiveCampaign са обновени

en: No ActiveCampaign fields found. Try changing the header row number or try again
bg_BG: Не са намерени полета на ActiveCampaign. Опитайте да промените номера на реда с заглавия или опитайте отново

en: ActiveCampaign fields refresh failed. please try again
bg_BG: Обновяването на полетата на ActiveCampaign не бе успешно. Моля, опитайте отново

en: Connected API:
bg_BG: Свързан API:

en: Select an App
bg_BG: Изберете приложение

en: List:
bg_BG: Списък:

en: Select List
bg_BG: Изберете списък

en: Tags:
bg_BG: Етикети:

en: Refresh Activecapmaign Tags
bg_BG: Обнови таговете на ActiveCampaign

en: Map Fields
bg_BG: Свържи полета

en: Refresh Activecapmaign Field
bg_BG: Обнови полето на ActiveCampaign

en: ActiveCampaign Fields
bg_BG: Полетата на ActiveCampaign

en: Actions
bg_BG: Действия

en: To Get Auth token, Please Visit
bg_BG: За да получите Auth токен, моля посетете

en: Acumbamail documentation
bg_BG: документацията на Acumbamail

en: Auth Token:
bg_BG: Auth токен:

en: Auth Token...
bg_BG: Auth токен...

en: All list field fetched successfully
bg_BG: Всички полета на списъка бяха успешно заредени

en: Failed to fetch list fields
bg_BG: Неуспешно зареждане на полета на списъка

en: Lists fetched successfully
bg_BG: Списъците бяха успешно заредени

en: Lists fetch failed. please try again
bg_BG: Неуспешно зареждане на списъците. Моля, опитайте отново

en: Api Key can't be empty
bg_BG: API ключът не може да бъде празен

en: Authorized successfully
bg_BG: Успешно упълномощен

en: Authorized failed
bg_BG: Упълномощаването не бе успешно

en: Connected API List:
bg_BG: Свързан API списък:

en: Select API
bg_BG: Изберете API

en: Actions:
bg_BG: Действия:

en: Select Actions
bg_BG: Изберете действия

en: All List:
bg_BG: Всички списъци:

en: Fetch Subscriber List
bg_BG: Вземи списък с абонати

en: Field Map
bg_BG: Карта на полетата

en: Refresh Acumbamail Fields
bg_BG: Обнови полетата на Acumbamail

en: Acumbamail Fields
bg_BG: Полетата на Acumbamail

en: Authorized ✔
bg_BG: Упълномощен ✔

en: Authorize
bg_BG: Упълномощи

en: Next
bg_BG: Напред

en: Skip exist Contact
bg_BG: Пропусни съществуващ контакт

en: Skip if contact already exist in Autonami
bg_BG: Пропусни, ако контактът вече съществува в Autonami

en: Connect Successfully
bg_BG: Успешно свързване

en: Autonami lists and tags refreshed
bg_BG: Списъците и етикетите в Autonami са обновени

en: Autonami lists and tags refresh failed Cause:
bg_BG: Неуспешно обновяване на списъците и етикетите в Autonami Причина:

en: please try again
bg_BG: моля, опитайте отново

en: Autonami lists and tags refresh failed. please try again
bg_BG: Неуспешно обновяване на списъците и етикетите в Autonami. моля, опитайте отново

en: Autonami fields refreshed
bg_BG: Полетата в Autonami са обновени

en: No Autonami fields found. Try changing the header row number or try again
bg_BG: Не са намерени полета в Autonami. Опитайте да промените номера на реда с заглавия или опитайте отново

en: Autonami fields refresh failed. please try again
bg_BG: Неуспешно обновяване на полетата в Autonami. моля, опитайте отново

en: Autonami Lists:
bg_BG: Списъци в Autonami:

en: Refresh Autonami Lists And Tags
bg_BG: Обнови списъците и етикетите в Autonami

en: Autonami Tags:
bg_BG: Тагове на Autonami:

en: Refresh Autonami Fields
bg_BG: Обнови полетата на Autonami

en: Autonami Fields
bg_BG: Полетата на Autonami

en: Loaded integration:
bg_BG: Заредена интеграция:

en: Integration Info
bg_BG: Информация за интеграцията

en: Add New
bg_BG: Добави ново

en: App
bg_BG: Приложение

en: Authorize New Dropbox App
bg_BG: Оторизирай ново Dropbox приложение

en: Delete File From Wordpress
bg_BG: Изтрий файл от Wordpress

en: Delete file from Wordpress after upload in Dropbox
bg_BG: Изтрий файла от Wordpress след качване в Dropbox

en: Please enter API key and API secret
bg_BG: Моля, въведете API ключ и API секрет

en: To Get Api Key & Secret, Please Visit
bg_BG: За да получите API ключ и секрет, моля посетете

en: Dropbox API Console
bg_BG: Dropbox API конзола

en: Dropbox Api Key:
bg_BG: Dropbox API ключ:

en: Api Key...
bg_BG: API ключ...

en: Dropbox Api Secret:
bg_BG: Dropbox API секрет:

en: Api Secret...
bg_BG: API секрет...

en: To Get Access Code, Please Visit
bg_BG: За да получите код за достъп, моля посетете

en: Dropbox Access Code
bg_BG: Код за достъп на Dropbox

en: Dropbox Access Code:
bg_BG: Код за достъп на Dropbox:

en: Access Code...
bg_BG: Код за достъп...

en: Error Occurred
bg_BG: Възникна грешка

en: Loading Dropbox Folders List...
bg_BG: Зареждане на списъка с папки в Dropbox...

en: Dropbox ApiKey, ApiSecret & Access Code can't be empty
bg_BG: Dropbox ApiKey, ApiSecret и Код за достъп не могат да бъдат празни

en: Authorization failed Cause:
bg_BG: Неуспешна авторизация Причина:

en: Authorization failed. please try again
bg_BG: Неуспешна авторизация. Моля, опитайте отново

en: Select Folder
bg_BG: Изберете папка

en: Fetch All Dropbox Folders
bg_BG: Вземи всички папки в Dropbox

en: File Input
bg_BG: Входен файл

en: Dropbox Folder
bg_BG: Папка в Dropbox

en: Integration Settings
bg_BG: Настройки за интеграция

en: Status
bg_BG: Статус

en: Add Status to contact
bg_BG: Добави статус към контакт

en: Ok
bg_BG: Ок

en: API Key cann't be empty
bg_BG: API ключът не може да бъде празен

en: API Key:
bg_BG: API ключ:

en: API Key...
bg_BG: API ключ...

en: To get API Key, Please Visit
bg_BG: За да получите API ключ, моля посетете

en: Elastic Email API Console
bg_BG: Elastic Email API конзола

en: Loading Lists...
bg_BG: Зареждане на списъци...

en: Lists:
bg_BG: Списъци:

en: Fetch All Recipients
bg_BG: Извлечете всички получатели

en: Elastic Email Fields
bg_BG: Полетата на Elastic Email

en: API key
bg_BG: API ключ

en: To get API , Please Visit
bg_BG: За да получите API, моля посетете

en: Encharge API Console
bg_BG: Конзола на Encharge API

en: Encharge fields refreshed
bg_BG: Полетата на Encharge са обновени

en: No Encharge fields found. Try changing the header row number or try again
bg_BG: Не са намерени полета на Encharge. Опитайте да промените номера на реда с заглавия или опитайте отново

en: Encharge fields refresh failed. please try again
bg_BG: Обновяването на полетата на Encharge не бе успешно. Моля, опитайте отново

en: tag-1, tag-2
bg_BG: етикет-1, етикет-2

en: Encharge Fields
bg_BG: Полетата на Encharge

en: Skip if contact already exist in FluentCRM
bg_BG: Пропуснете, ако контактът вече съществува във FluentCRM

en: Double Opt-in
bg_BG: Двоен Opt-in

en: Enable Double Option for new contacts
bg_BG: Активирайте двоен Opt-in за нови контакти

en: FluentCRM list refreshed
bg_BG: Списъкът на FluentCRM е обновен

en: FluentCRM list refresh failed Cause:
bg_BG: Обновяването на списъка на FluentCRM не бе успешно Причина:

en: FluentCRM list refresh failed. please try again
bg_BG: Обновяването на списъка на FluentCRM не бе успешно. Моля, опитайте отново

en: Fluent CRM fields refreshed
bg_BG: Полетата на Fluent CRM са обновени

en: No Fluent CRM fields found. Try changing the header row number or try again
bg_BG: Не са намерени полета на Fluent CRM. Опитайте да промените номера на реда с заглавия или опитайте отново

en: Fluent CRM fields refresh failed. please try again
bg_BG: Обновяването на полетата на Fluent CRM не бе успешно. Моля, опитайте отново

en: Fluent CRM List:
bg_BG: Списък Fluent CRM:

en: Select Fluent CRM list
bg_BG: Изберете списък Fluent CRM

en: Refresh Fluent CRM List
bg_BG: Обнови списъка Fluent CRM

en: Fluent CRM Tags:
bg_BG: Етикети Fluent CRM:

en: Fluent CRM Fields
bg_BG: Полетата на Fluent CRM

en: Tags
bg_BG: Етикети

en: Add tags to contact
bg_BG: Добави етикети към контакт

en: Refresh Tags
bg_BG: Обнови етикетите

en: Integration API Key...
bg_BG: API ключ за интеграция...

en: To get API, Please Visit
bg_BG: За да получите API, моля посетете

en: Getgist API Console
bg_BG: API конзола на Getgist

en: Loading Tags...
bg_BG: Зареждане на етикети...

en: User Type:
bg_BG: Тип потребител:

en: Select User Type
bg_BG: Изберете тип потребител

en: Gist Fields
bg_BG: Полетата на Gist

en: Authorize New Google App
bg_BG: Упълномощете ново Google приложение

en: Update Row
bg_BG: Актуализирай реда

en: Control how the row gets updated.
bg_BG: Контролирайте как се актуализира редът.

en: Update google Sheet
bg_BG: Актуализирай Google Sheet

en: Update Responses with Google Sheet?
bg_BG: Актуализирай отговорите с Google Sheet?

en: Enter the criteria to update rows. Please use the below format.
bg_BG: Въведете критериите за актуализиране на редове. Моля, използвайте следния формат.

en: Update Preferance
bg_BG: Предпочитание за актуализация

en: update row for first match only?
bg_BG: актуализиране на ред само при първо съвпадение?

en: Yes
bg_BG: Да

en: No
bg_BG: Не

en: insert new row if the above criteria doesn't met?
bg_BG: вмъкване на нов ред, ако горните критерии не са изпълнени?

en: Share Settings
bg_BG: Споделяне на настройки

en: Homepage URL:
bg_BG: URL на началната страница:

en: Authorized Redirect URIs:
bg_BG: Упълномощени URI за пренасочване:

en: To get Client ID and SECRET , Please Visit
bg_BG: За да получите Client ID и SECRET, моля посетете

en: Google API Console
bg_BG: Google API конзола

en: Spreadsheet refreshed
bg_BG: Таблицата е обновена

en: Spreadsheet refresh failed Cause: %s. please try again
bg_BG: Неуспешно обновяване на таблицата. Причина: %s. Моля, опитайте отново

en: Spreadsheet refresh failed. please try again
bg_BG: Неуспешно обновяване на таблицата. Моля, опитайте отново

en: Worksheets refreshed
bg_BG: Листовете са обновени

en: Worksheets refresh failed. please try again
bg_BG: Неуспешно обновяване на листовете. Моля, опитайте отново

en: Worksheet Headers refreshed
bg_BG: Заглавията на работния лист бяха обновени

en: No Worksheet headers found. Try changing the header row number or try again
bg_BG: Не бяха намерени заглавия на работния лист. Опитайте да промените номера на реда с заглавия или опитайте отново

en: Worksheet Headers refresh failed. please try again
bg_BG: Обновяването на заглавията на работния лист не бе успешно. Моля, опитайте отново

en: Client ID cann't be empty
bg_BG: Идентификаторът на клиента не може да бъде празен

en: Secret key cann't be empty
bg_BG: Тайният ключ не може да бъде празен

en: Authorization failed
bg_BG: Удостоверяването не бе успешно

en: Authorize App:
bg_BG: Упълномощете приложението:

en: Spreadsheets:
bg_BG: Таблици:

en: Select Spreadsheet
bg_BG: Изберете таблица

en: Select Worksheet
bg_BG: Изберете работен лист

en: Header Row:
bg_BG: Ред с заглавия:

en: By default, first row of the worksheet is considered as header row. This can be used if tabular data starts from any row other than the first row.
bg_BG: По подразбиране първият ред на работния лист се счита за ред с заглавия. Това може да се използва, ако табличните данни започват от ред, различен от първия.

en: Google Fields
bg_BG: Полетата на Google

en: Add Tags
bg_BG: Добавяне на етикети

en: Add Contact Tag
bg_BG: Добавяне на етикет за контакт

en: Select tag
bg_BG: Изберете етикета

en: Refresh Groundhogg Tags
bg_BG: Обновяване на етикетите на Groundhogg

en: Your Domain Name:
bg_BG: Вашето домейн име:

en: Public Key:
bg_BG: Публичен ключ:

en: Public Key...
bg_BG: Публичен ключ...

en: Token:
bg_BG: Токен:

en: Token...
bg_BG: Токен...

en: Public Key can't be empty
bg_BG: Публичният ключ не може да бъде празен

en: token can't be empty
bg_BG: токенът не може да бъде празен

en: Domain Name can't be empty
bg_BG: Името на домейна не може да бъде празно

en: Authorization Successful
bg_BG: Удостоверяването е успешно

en: Authorization Failed
bg_BG: Удостоверяването не бе успешно

en: Groundhogg all tag fetched successfully
bg_BG: Всички тагове на Groundhogg бяха успешно заредени

en: Failed to fetch groundhoggtag
bg_BG: Неуспешно зареждане на groundhoggtag

en: Email:
bg_BG: Имейл:

en: Groundhogg Fields
bg_BG: Полета на Groundhogg

en: Add Meta field
bg_BG: Добавяне на мета поле

en: Groundhogg Meta Fields
bg_BG: Мета полета на Groundhogg

en: All Tags:
bg_BG: Всички тагове:

en: Custom Groundhogg Value
bg_BG: Персонализирана стойност на Groundhogg

en: Contact Owner
bg_BG: Собственик на контакт

en: Add a contact owner
bg_BG: Добавяне на собственик на контакт

en: Lifecycle Stage
bg_BG: Етап от жизнения цикъл

en: Add a lifecycle stage
bg_BG: Добавяне на етап от жизнения цикъл

en: Lead Status
bg_BG: Статус на потенциален клиент

en: Add lead status
bg_BG: Добавяне на статус на потенциален клиент

en: Contact
bg_BG: Контакт

en: Associate deal with contacts
bg_BG: Свързване на сделка с контакти

en: Company
bg_BG: Компания

en: Associate deal with company
bg_BG: Свързване на сделка с компания

en: Deal Type
bg_BG: Тип сделка

en: Add type to deal
bg_BG: Добавяне на тип към сделка

en: Priority
bg_BG: Приоритет

en: Add priority to deal
bg_BG: Добавяне на приоритет към сделка

en: Refresh Owners
bg_BG: Обновяване на собственици

en: Contacts
bg_BG: Контакти

en: Refresh CRM Tags
bg_BG: Обновяване на CRM тагове

en: Hubspot API Console
bg_BG: Конзола на Hubspot API

en: Loading Pipelines...
bg_BG: Зареждане на потоци...

en: Loading Owners...
bg_BG: Зареждане на собственици...

en: Loading Contacts...
bg_BG: Зареждане на контакти...

en: Loading Company...
bg_BG: Зареждане на компания...

en: Action:
bg_BG: Действие:

en: Select Action
bg_BG: Изберете действие

en: Pipeline:
bg_BG: Поток:

en: Select Pipeline
bg_BG: Изберете Pipeline

en: Stage:
bg_BG: Етап:

en: Select Stage
bg_BG: Изберете Етап

en: Hubspot Fields
bg_BG: Полетата на Hubspot

en: Data center cann't be empty
bg_BG: Центърът за данни не може да бъде празен

en: Data Center:
bg_BG: Център за данни:

en: --Select a data center--
bg_BG: --Изберете център за данни--

en: Zoho API Console
bg_BG: Zoho API Конзола

en: Successfully Integrated
bg_BG: Успешно интегриран

en: Finish & Save
bg_BG: Завърши и Запази

en: Webhook tests failed. please try again
bg_BG: Тестовете на Webhook не успяха. Моля, опитайте отново

en: Integration name
bg_BG: Име на интеграцията

en: Link:
bg_BG: Връзка:

en: To got Webhook , Please Visit
bg_BG: За да получите Webhook, моля посетете

en: Method:
bg_BG: Метод:

en: Add Url Parameter: (optional)
bg_BG: Добавете URL параметър: (по избор)

en: Key
bg_BG: Ключ

en: Value
bg_BG: Стойност

en: Add field
bg_BG: Добавяне на поле

en: Test Webhook
bg_BG: Тествай Webhook

en: Response:
bg_BG: Отговор:

en: Try our free webhook test website:
bg_BG: Опитайте нашия безплатен уебхук тест сайт:

en: Authorize New Mailchimp App
bg_BG: Упълномощете новото Mailchimp приложение

en: Add Address Field
bg_BG: Добавете поле за адрес

en: Add Double Opt-in
bg_BG: Добавете двойно потвърждение (Double Opt-in)

en: Update Mail Chimp
bg_BG: Актуализирайте Mailchimp

en: Update Responses with MailChimp exist Aduience?
bg_BG: Актуализирайте отговорите с вече съществуваща аудитория в MailChimp?

en: Authorize App Name:
bg_BG: Упълномощете приложение с име:

en: Authorize App Name...
bg_BG: Упълномощете приложение с име...

en: Mail Chimp API Console
bg_BG: Mailchimp API конзола

en: Audience list refreshed
bg_BG: Списък с аудиторията е обновен

en: Audience list refresh failed Cause: %s. please try again
bg_BG: Обновяването на списъка с аудиторията неуспешно. Причина: %s. Моля, опитайте отново

en: Audience list failed. please try again
bg_BG: Обновяването на списъка с аудиторията неуспешно. Моля, опитайте отново

en: Audience tags refreshed
bg_BG: Таговете на аудиторията са обновени

en: Audience tags refresh failed Cause: %s. please try again
bg_BG: Обновяването на таговете на аудиторията неуспешно. Причина: %s. Моля, опитайте отново

en: Audience tags failed. please try again
bg_BG: Обновяването на таговете на аудиторията неуспешно. Моля, опитайте отново

en: Fields refreshed
bg_BG: Полетата са обновени

en: Fields refresh failed. please try again
bg_BG: Обновяването на полетата неуспешно. Моля, опитайте отново

en: Authorized App:
bg_BG: Упълномощено приложение:

en: Audience List:
bg_BG: Списък с аудитория:

en: Select Audience List
bg_BG: Изберете списък с аудитория

en: Refresh MailChimp Tags
bg_BG: Обнови MailChimp етикетите

en: Mail Chimp Fields
bg_BG: Mail Chimp полета

en: Address Field Map
bg_BG: Карта на полетата за адрес

en: Form Address Fields
bg_BG: Формулярни полета за адрес

en: Mail Chimp Address Fields
bg_BG: Mail Chimp полета за адрес

en: Groups
bg_BG: Групи

en: Add Groups
bg_BG: Добави групи

en: Add Subscriber Status
bg_BG: Добави статус на абонат

en: Update Subscriber
bg_BG: Актуализирай абонат

en: Update Responses with MailerLite exist Subscriber?
bg_BG: Актуализиране на отговорите с вече съществуващ абонат в MailerLite?

en: Refresh Groups
bg_BG: Обнови групите

en: Type
bg_BG: Тип

en: Select Version:
bg_BG: Изберете версия:

en: To Get API token, Please Visit
bg_BG: За да получите API токен, моля посетете

en: MailerLite API Token
bg_BG: MailerLite API токен

en: API Token:
bg_BG: API токен:

en: API Token...
bg_BG: API токен...

en: Fields refresh successfully
bg_BG: Полетата бяха обновени успешно

en: Authorized Failed
bg_BG: Неуспешна авторизация

en: Fields refresh failed
bg_BG: Обновяването на полетата не бе успешно

en: Group fetch successfully
bg_BG: Групата беше извлечена успешно

en: Group fetch failed
bg_BG: Неуспешно извличане на групата

en: MailerLite Fields
bg_BG: Полетата на MailerLite

en: Update MailPoet
bg_BG: Актуализиране на MailPoet

en: Update Responses with Mailpoet exist Subscriber?
bg_BG: Актуализиране на отговорите с абонат, съществуващ в MailPoet?

en: Newsletter list refreshed
bg_BG: Списъкът с бюлетини е обновен

en: Newsletter list refresh failed Cause:
bg_BG: Неуспешно обновяване на списъка с бюлетини. Причина:

en: Newsletter list refresh failed. please try again
bg_BG: Неуспешно обновяване на списъка с бюлетини. Моля, опитайте отново

en: Mailpoet fields refreshed
bg_BG: Полетата на MailPoet са обновени

en: No Mailpoet fields found. Try changing the header row number or try again
bg_BG: Не са намерени полета на MailPoet. Опитайте да промените номера на реда на заглавката или опитайте отново

en: Mailpoet fields refresh failed. please try again
bg_BG: Неуспешно обновяване на полетата на MailPoet. Моля, опитайте отново

en: Refresh MailPoet List
bg_BG: Обновяване на списъка MailPoet

en: MailPoet Fields
bg_BG: Полетата на MailPoet

en: MetaBox Fields Mapping
bg_BG: Съответствие на полета MetaBox

en: Refresh MetaBox List
bg_BG: Обновяване на списъка MetaBox

en: Metabox Fields
bg_BG: Полетата MetaBox

en: Metabox File Upload Fields Map
bg_BG: Съответствие на полета за качване на файлове MetaBox

en: Metaxbox Fields
bg_BG: Полетата Metaxbox

en: Metabox Fields Mapping
bg_BG: Съответствие на полета MetaBox

en: Loading MetaBox Fields...
bg_BG: Зареждане на полета MetaBox...

en: Authorize New One Drive App
bg_BG: Упълномощаване на ново One Drive приложение

en: Upload Files
bg_BG: Качване на файлове

en: Add attachments from Bit-integration-pro to OneDrive folder.
bg_BG: Добавяне на прикачени файлове от Bit-integration-pro в папката OneDrive.

en: This action is required.
bg_BG: Това действие е задължително.

en: Select Attachment
bg_BG: Изберете прикачен файл

en: Select file upload fields
bg_BG: Изберете полета за качване на файлове

en: Delete file from Wordpress after upload in OneDrive
bg_BG: Изтриване на файл от Wordpress след качване в OneDrive

en: To Get Client Id & Secret, Please Visit
bg_BG: За да получите Client Id & Secret, моля посетете

en: Azure Portal
bg_BG: Azure портал

en: Loading OneDrive Folders List...
bg_BG: Зареждане на списък с папки в OneDrive...

en: Sub Folders refreshed
bg_BG: Подпапките са обновени

en: No Sub Folder Found
bg_BG: Не е намерена подпапка

en: Sub Folders refresh failed. please try again
bg_BG: Обновяването на подпапките не бе успешно. Моля, опитайте отново

en: Client Id can't be empty
bg_BG: Client Id не може да бъде празен

en: Client Secret can't be empty
bg_BG: Client Secret не може да бъде празен

en: Refresh All oneDrive Folders
bg_BG: Обновяване на всички папки в OneDrive

en: Refresh Sub Folders
bg_BG: Обнови Подпапки

en: Pod Fields
bg_BG: Полета на подкаста

en: Pod cann't be empty
bg_BG: Подкастът не може да е празен

en: Pod
bg_BG: Подкаст

en: Authorize New Rapidmail Account
bg_BG: Упълномощи нов Rapidmail акаунт

en: Send Activation Email
bg_BG: Изпрати имейл за активация

en: Add Send Activation Email
bg_BG: Добави Изпрати имейл за активация

en: To get Username and Password , Please Visit
bg_BG: За да получите потребителско име и парола, моля посетете

en: Create API User
bg_BG: Създай API потребител

en: User Name:
bg_BG: Потребителско име:

en: User name...
bg_BG: Потребителско име...

en: Password:
bg_BG: Парола:

en: Password...
bg_BG: Парола...

en: Loading Recipientslist...
bg_BG: Зареждане на списъка с получатели...

en: Username can't be empty
bg_BG: Потребителското име не може да е празно

en: Password can't be empty
bg_BG: Паролата не може да е празна

en: Recipient:
bg_BG: Получател:

en: Select Recipients
bg_BG: Избери получатели

en: Rapidmail Fields
bg_BG: Полета на Rapidmail

en: To Get Client Auth token, Please Visit
bg_BG: За да получите клиентски токен за автентикация, моля посетете

en: SendFox Access Token
bg_BG: SendFox токен за достъп

en: Access Token:
bg_BG: Токен за достъп:

en: Access Token...
bg_BG: Токен за достъп...

en: Access Token can't be empty
bg_BG: Токенът за достъп не може да е празен

en: SendFox List Fields
bg_BG: Полетата на списъка в SendFox

en: Refresh SendFox List
bg_BG: Презареди списъка в SendFox

en: SendFox Fields
bg_BG: Полетата на SendFox

en: SendFox Unsubscribe Fields
bg_BG: Полетата за отписване в SendFox

en: Template name cann't be empty
bg_BG: Името на шаблона не може да е празно

en: Redirection url name cann't be empty
bg_BG: URL за пренасочване не може да е празен

en: Update Sendinblue
bg_BG: Актуализирай Sendinblue

en: Update Responses with Sendinblue existing email?
bg_BG: Да се актуализират ли отговорите със съществуващ имейл в Sendinblue?

en: Brevo(SendinBlue) API Console
bg_BG: Конзола на Brevo(SendinBlue) API

en: List refreshed
bg_BG: Списъкът е презареден

en: List refresh failed Cause: %s. please try again
bg_BG: Неуспешно презареждане на списъка. Причина: %s. Моля, опитайте отново

en: List failed. please try again
bg_BG: Неуспешен списък. Моля, опитайте отново

en: Templates refreshed
bg_BG: Шаблоните са презаредени

en: Templates refresh failed Cause: %s. please try again
bg_BG: Неуспешно презареждане на шаблоните. Причина: %s. Моля, опитайте отново

en: Templates failed. please try again
bg_BG: Неуспешни шаблони. Моля, опитайте отново

en: Sendinblue fields refreshed
bg_BG: Полетата на Sendinblue са презаредени

en: No Sendinblue fields found. Try changing the header row number or try again
bg_BG: Не са намерени полета на Sendinblue. Опитайте да промените номера на реда с заглавията или опитайте отново

en: Sendinblue fields refresh failed. please try again
bg_BG: Неуспешно обновяване на полетата на Sendinblue. Моля, опитайте отново

en: Refresh Sendinblue Lists
bg_BG: Обнови списъците на Sendinblue

en: Sendinblue Fields
bg_BG: Полетата на Sendinblue

en: Template:
bg_BG: Шаблон:

en: Select Template
bg_BG: Изберете шаблон

en: Refresh Sendinblue Templates
bg_BG: Обнови шаблоните на Sendinblue

en: RedirectionUrl:
bg_BG: URL за пренасочване:

en: Attachments or Signature field
bg_BG: Прикачени файлове или поле за подпис

en: Add attachments or Signature field from BitForm to send Telegram.
bg_BG: Добавете прикачени файлове или поле за подпис от BitForm за изпращане в Telegram.

en: Please select file upload or signature field
bg_BG: Моля, изберете поле за качване на файл или подпис

en: Authorized Filled
bg_BG: Упълномощено попълнено

en: Bot API Key:
bg_BG: API ключ на бота:

en: Bot API Key...
bg_BG: API ключ на бота...

en: Chat list refreshed
bg_BG: Списъкът с чатове е обновен

en: Chat list refresh failed Cause:
bg_BG: Неуспешно обновяване на списъка с чатове. Причина:

en: Chat list refresh failed. please try again
bg_BG: Неуспешно обновяване на списъка с чатове. Моля, опитайте отново

en: Chat List:
bg_BG: Списък с чатове:

en: Select Chat List
bg_BG: Изберете списък с чатове

en: Refresh Telegram List
bg_BG: Обнови списъка на Telegram

en: Parse Mode:
bg_BG: Режим на анализ:

en: Messages:
bg_BG: Съобщения:

en: To get Account SID and Auth Token , Please Visit
bg_BG: За да получите Account SID и Auth Token, моля посетете

en: Twilio Console
bg_BG: Twilio конзола

en: From:
bg_BG: От:

en: Phone Number...
bg_BG: Телефонен номер...

en: Account SID can't be empty
bg_BG: Account SID не може да бъде празен

en: Auth Token can't be empty
bg_BG: Auth Token не може да бъде празен

en: Phone number can't be empty
bg_BG: Телефонният номер не може да бъде празен

en: Twilio Fields
bg_BG: Twilio полета

en: Connected with WooCommerce Successfully
bg_BG: Успешно свързан с WooCommerce

en: Connect
bg_BG: Свържи

en: Module:
bg_BG: Модул:

en: Select Module
bg_BG: Изберете модул

en: Refresh Fields
bg_BG: Обнови полетата

en: WooCommerce Fields
bg_BG: WooCommerce полета

en: Map File Upload Fields
bg_BG: Картографиране на полета за качване на файлове

en: Downloadable
bg_BG: За изтегляне

en: Downloadable products give access to a file upon purchase.
bg_BG: Продукти за изтегляне предоставят достъп до файл след покупка.

en: Downloadable Product
bg_BG: Продукт за изтегляне

en: Select File Upload Fields
bg_BG: Изберете полета за качване на файлове

en: Select Fields
bg_BG: Изберете полета

en: Authorize New Zoho Analytics App
bg_BG: Оторизирайте ново Zoho Analytics приложение

en: Share Table
bg_BG: Сподели таблица

en: Share Table with users pushed to Zoho Analytics.
bg_BG: Споделете таблицата с потребители, изпратени към Zoho Analytics.

en: Example
bg_BG: Пример

en: Here Department, Salary and Country are Zoho Analytics table column name
bg_BG: Тук Department, Salary и Country са имена на колони в таблицата на Zoho Analytics

en: Supported Arithmetic Operators: ( +, -, *, / ) and Supported Relational Operators: ( =, !=, <, >, <=, >=, LIKE, NOT LIKE, IN, NOT IN, BETWEEN )
bg_BG: Поддържани аритметични оператори: ( +, -, *, / ) и поддържани релационни оператори: ( =, !=, <, >, <=, >=, LIKE, NOT LIKE, IN, NOT IN, BETWEEN )

en: Enter Email Addresses
bg_BG: Въведете имейл адреси

en: you can select analytics users or select form fields value or even can input custom email address as well
bg_BG: можете да изберете потребители на аналитиката или да изберете стойности от полета на формуляра или дори да въведете потребителски имейл адрес

en: Permissions Settings
bg_BG: Настройки на разрешенията

en: Zoho Analytics Owner Email:
bg_BG: Имейл на собственика в Zoho Analytics:

en: Owner Email
bg_BG: Имейл на собственика

en: Workspaces refreshed
bg_BG: Работните пространства са обновени

en: Workspaces refresh failed Cause:
bg_BG: Неуспешно обновяване на работните пространства Причина:

en: Workspaces refresh failed. please try again
bg_BG: Неуспешно обновяване на работните пространства. Моля, опитайте отново

en: Users refreshed
bg_BG: Потребителите са обновени

en: Users refresh failed Cause:
bg_BG: Неуспешно обновяване на потребителите. Причина:

en: Users refresh failed. please try again
bg_BG: Неуспешно обновяване на потребителите. Моля, опитайте отново

en: Tables refreshed
bg_BG: Таблиците са обновени

en: Tables refresh failed. please try again
bg_BG: Неуспешно обновяване на таблиците. Моля, опитайте отново

en: Table Headers refreshed
bg_BG: Заглавията на таблиците са обновени

en: Zoho didn't provide column names for this table
bg_BG: Zoho не предостави имена на колони за тази таблица

en: Table Headers refresh failed. please try again
bg_BG: Неуспешно обновяване на заглавията на таблиците. Моля, опитайте отново

en: Workspace:
bg_BG: Работно пространство:

en: Select Workspace
bg_BG: Изберете работно пространство

en: Refresh Analytics Workspaces
bg_BG: Обновяване на аналитични работни пространства

en: Table:
bg_BG: Таблица:

en: Select Table
bg_BG: Изберете таблица

en: ** Zoho Analytics doesn't support data INSERT / UPDATE in other integration table
bg_BG: ** Zoho Analytics не поддържа вмъкване/актуализация на данни в други интеграционни таблици

en: Refresh Analytics Table Headers
bg_BG: Обновяване на заглавията на аналитични таблици

en: Zoho Fields
bg_BG: Zoho полета

en: Authorize New Zoho Bigin App
bg_BG: Оторизирайте новото приложение Zoho Bigin

en: Workflow
bg_BG: Работен процес

en: Trigger workflows in Zoho Bigin.
bg_BG: Активиране на работни процеси в Zoho Bigin.

en: Approval
bg_BG: Одобрение

en: Send entries to approval list in Zoho Bigin.
bg_BG: Изпратете записи към списъка за одобрение в Zoho Bigin.

en: Add a Note
bg_BG: Добавяне на бележка

en: Add a note from bitform to pushed to Zoho Bigin.
bg_BG: Добавете бележка от bitform за изпращане към Zoho Bigin.

en: Upload Photo
bg_BG: Качване на снимка

en: Attachment
bg_BG: Прикачен файл

en: Add attachments from BitForm to Zoho Bigin.
bg_BG: Добавяне на прикачени файлове от BitForm към Zoho Bigin.

en: Record Owner
bg_BG: Собственик на записа

en: Tag Name
bg_BG: Име на етикет

en: Notes
bg_BG: Бележки

en: Note Title
bg_BG: Заглавие на бележка

en: Note Content
bg_BG: Съдържание на бележка

en: Field
bg_BG: Поле

en: Modules refreshed
bg_BG: Модулите са обновени

en: Modules refresh failed Cause: %s. please try again
bg_BG: Неуспешно обновяване на модулите. Причина: %s. Моля, опитайте отново

en: Modules refresh failed. please try again
bg_BG: Неуспешно обновяване на модулите. Моля, опитайте отново

en: RelatedLists refreshed
bg_BG: RelatedLists са обновени

en: RelatedLists refresh failed Cause:
bg_BG: Неуспешно обновяване на RelatedLists. Причина:

en: RelatedLists refresh failed. please try again
bg_BG: Неуспешно обновяване на RelatedLists. Моля, опитайте отново

en: Tags Refreshed
bg_BG: Етикетите са обновени

en: Tags refresh failed. please try again
bg_BG: Неуспешно обновяване на етикетите. Моля, опитайте отново

en: Users Refreshed
bg_BG: Потребителите са обновени

en: Refresh Bigin Modules
bg_BG: Обнови Bigin модулите

en: New Record
bg_BG: Нов запис

en: Map Attachments
bg_BG: Картографиране на прикачени файлове

en: Related List:
bg_BG: Свързан списък:

en: Select Related Module
bg_BG: Избери свързан модул

en: Refresh Bigin Related Lists
bg_BG: Обнови свързаните списъци в Bigin

en: Authorize New Zoho Campaigns App
bg_BG: Упълномощи новото приложение Zoho Campaigns

en: Lists refreshed
bg_BG: Списъците са обновени

en: Lists refresh failed Cause:
bg_BG: Неуспешно обновяване на списъците. Причина:

en: Lists refresh failed. please try again
bg_BG: Неуспешно обновяване на списъците. Моля, опитайте отново

en: Contact Fields refreshed
bg_BG: Полетата за контакт са обновени

en: Zoho didn't provide fields names for this list
bg_BG: Zoho не предостави имена на полета за този списък

en: Contact Fields refresh failed. please try again
bg_BG: Неуспешно обновяване на полетата за контакт. Моля, опитайте отново

en: Contact Email
bg_BG: Имейл за контакт

en: Refresh Campaigns Lists
bg_BG: Обнови списъците с кампании

en: Refresh Campaigns Contact Fields
bg_BG: Обнови полетата за контакт в кампаниите

en: Authorize New Zoho Creator App
bg_BG: Упълномощи новото приложение Zoho Creator

en: Update Record
bg_BG: Актуализирай запис

en: Control how the record gets updated.
bg_BG: Контролирайте как се актуализира записът.

en: Enter the criteria to update records. Please use the below format.
bg_BG: Въведете критериите за актуализиране на записите. Моля, използвайте следния формат.

en: Example:
bg_BG: Пример:

en: Here Email is Zoho Creator Field link name. info:
bg_BG: Тук Email е името на полето за връзка в Zoho Creator. информация:

en: Zoho Creator Criteria Guide
bg_BG: Ръководство за критерии на Zoho Creator

en: insert new record if the above criteria doesn&apos;t met?
bg_BG: да се вмъкне нов запис, ако горните критерии не са изпълнени?

en: Owner Name (Your Zoho Creator screen name):
bg_BG: Име на собственика (вашето име на екрана в Zoho Creator):

en: Your Zoho Creator screen name...
bg_BG: Вашето име на екрана в Zoho Creator...

en: Applications refreshed
bg_BG: Приложенията са обновени

en: Applications refresh failed Cause:
bg_BG: Грешка при обновяване на приложенията Причина:

en: Applications refresh failed. please try again
bg_BG: Обновяването на приложенията не бе успешно. Моля, опитайте отново

en: Forms refreshed
bg_BG: Формите са обновени

en: Forms refresh failed Cause:
bg_BG: Грешка при обновяване на формите Причина:

en: Forms refresh failed. please try again
bg_BG: Обновяването на формите не бе успешно. Моля, опитайте отново

en: Fields refresh failed Cause:
bg_BG: Грешка при обновяване на полетата Причина:

en: Application:
bg_BG: Приложение:

en: Select Application
bg_BG: Изберете приложение

en: Form:
bg_BG: Форма:

en: Select Form
bg_BG: Изберете форма

en: Refresh Creator Fields
bg_BG: Обнови полетата на Creator

en: Authorize New Zoho CRM App
bg_BG: Упълномощи ново приложение Zoho CRM

en: Trigger CRM workflows
bg_BG: Активиране на CRM работни потоци

en: Add attachments or signatures from BitForm to CRM.
bg_BG: Добавяне на прикачени файлове или подписи от BitForm към CRM.

en: Send entries to CRM approval list.
bg_BG: Изпращане на записи към списъка за одобрение в CRM.

en: Blueprint
bg_BG: План

en: Trigger CRM Blueprint
bg_BG: Активиране на CRM План

en: Capture GCLID
bg_BG: Заснемане на GCLID

en: Sends the click details of AdWords Ads to Zoho CRM.
bg_BG: Изпраща детайлите на кликванията върху реклами в AdWords към Zoho CRM.

en: Upsert Records
bg_BG: Вмъкване или актуализиране на записи

en: The record is updated if it already exists else it is inserted as a new record.
bg_BG: Записът се актуализира, ако вече съществува, в противен случай се вмъква като нов запис.

en: Assignment Rules
bg_BG: Правила за назначаване

en: Trigger Assignment Rules in Zoho CRM.
bg_BG: Активиране на правила за назначаване в Zoho CRM.

en: Tag Records
bg_BG: Маркиране на записи

en: Add a tag to records pushed to Zoho CRM.
bg_BG: Добавяне на таг към записите, изпратени към Zoho CRM.

en: Add a owner to records pushed to Zoho CRM.
bg_BG: Добавяне на собственик към записите, изпратени към Zoho CRM.

en: Select Assignment Rule
bg_BG: Избор на правило за назначаване

en: Refresh CRM Assignment Rules
bg_BG: Обновяване на правилата за назначаване в CRM

en: Add a tag to records pushed to Zoho CRM
bg_BG: Добавяне на таг към записите, изпратени към Zoho CRM

en: Owner Name
bg_BG: Име на собственика

en: Select Owner
bg_BG: Избор на собственик

en: Refresh CRM Owners
bg_BG: Обновяване на собствениците в CRM

en: Upsert Record
bg_BG: Вмъкване или Актуализиране на Запис

en: Upsert Using
bg_BG: Вмъкване или Актуализиране с

en: Arrange fields in order of preferance for upsertion
bg_BG: Подредете полетата в предпочитан ред за вмъкване или актуализация

en: Upsert Preferance
bg_BG: Предпочитание за Вмъкване/Актуализация

en: Overwrite existing field values in Zoho CRM with empty field values from Bit Form while upserting a record?
bg_BG: Презаписване на съществуващи стойности на полета в Zoho CRM с празни стойности от Bit Form при вмъкване или актуализация на запис?

en: Layouts refreshed
bg_BG: Оформленията са обновени

en: Layouts refresh failed Cause: %s. please try again
bg_BG: Неуспешно обновяване на оформленията Причина: %s. Моля, опитайте отново

en: Layouts refresh failed. please try again
bg_BG: Неуспешно обновяване на оформленията. Моля, опитайте отново

en: Tags refreshed
bg_BG: Етикетите са обновени

en: Tags refresh failed Cause:
bg_BG: Неуспешно обновяване на етикетите Причина:

en: Owners refreshed
bg_BG: Собствениците са обновени

en: Owners refresh failed. please try again
bg_BG: Неуспешно обновяване на собствениците. Моля, опитайте отново

en: Assignment Rules refreshed
bg_BG: Правилата за възлагане са обновени

en: Assignment Rules refresh failed. please try again
bg_BG: Неуспешно обновяване на правилата за възлагане. Моля, опитайте отново

en: Refresh CRM Modules
bg_BG: Обновяване на CRM модулите

en: Related List #
bg_BG: Свързан списък №

en: Add More Related List
bg_BG: Добавяне на още свързани списъци

en: Layout:
bg_BG: Оформление:

en: Select Layout
bg_BG: Изберете оформление

en: Refresh CRM Layouts
bg_BG: Обновяване на CRM оформленията

en: Refresh CRM Related Lists
bg_BG: Обновяване на свързани списъци в CRM

en: File Upload Field Map
bg_BG: Карта на полетата за качване на файлове

en: Please select a ticket owner
bg_BG: Моля, изберете собственик на билет

en: Authorize New Zoho Desk App
bg_BG: Упълномощаване на ново приложение Zoho Desk

en: Ticket Owner
bg_BG: Собственик на билет

en: Add a owner to ticket pushed to Zoho Desk.
bg_BG: Добавете собственик към билета, изпратен в Zoho Desk.

en: ticket owner is required
bg_BG: Изисква се собственик на билет

en: Product Name
bg_BG: Име на продукт

en: Add a product to ticket pushed to Zoho Desk.
bg_BG: Добавете продукт към билета, изпратен в Zoho Desk.

en: Attachments
bg_BG: Прикачени файлове

en: Add attachments from BitForm to ticket pushed to Zoho Desk.
bg_BG: Добавете прикачени файлове от BitForm към билета, изпратен в Zoho Desk.

en: Select Product
bg_BG: Изберете продукт

en: Portals refreshed
bg_BG: Порталите са обновени

en: Portals refresh failed Cause:
bg_BG: Обновяването на порталите не бе успешно. Причина:

en: Portals refresh failed. please try again
bg_BG: Обновяването на порталите не бе успешно. Моля, опитайте отново

en: Departments refreshed
bg_BG: Отделите са обновени

en: Departments refresh failed Cause: %s. please try again
bg_BG: Обновяването на отделите не бе успешно. Причина: %s. Моля, опитайте отново

en: Departments refresh failed. please try again
bg_BG: Обновяването на отделите не бе успешно. Моля, опитайте отново

en: Owners refresh failed Cause:
bg_BG: Обновяването на собствениците не бе успешно. Причина:

en: Products refreshed
bg_BG: Продуктите са обновени

en: Products refresh failed Cause:
bg_BG: Опитът за обновяване на продуктите неуспешен. Причина:

en: Products refresh failed. please try again
bg_BG: Опитът за обновяване на продуктите неуспешен. Моля, опитайте отново

en: Portal:
bg_BG: Портал:

en: Select Portal
bg_BG: Изберете портал

en: Refresh Desk Portals
bg_BG: Обновяване на Desk портали

en: Department:
bg_BG: Отдел:

en: Select Department
bg_BG: Изберете отдел

en: Refresh Desk Departments
bg_BG: Обновяване на Desk отдели

en: Refresh Desk Fields
bg_BG: Обновяване на Desk полета

en: Add attachments from BitForm to mail pushed to Zoho Mail.
bg_BG: Добавяне на прикачени файлове от BitForm към имейл, изпратен към Zoho Mail.

en: Type:
bg_BG: Тип:

en: Select type
bg_BG: Изберете тип

en: Send Email
bg_BG: Изпрати имейл

en: Save as Draft
bg_BG: Запазване като чернова

en: Add Email Receiver
bg_BG: Добавяне на получател на имейл

en: CC:
bg_BG: Копие (CC):

en: Add Email CC
bg_BG: Добавяне на CC получател

en: BCC:
bg_BG: Скрити копия (BCC):

en: Add Email BCC
bg_BG: Добавяне на BCC получател

en: Subject:
bg_BG: Относно:

en: Email Subject Here
bg_BG: Тема на имейла тук

en: Add form field
bg_BG: Добавяне на поле във формата

en: Body:
bg_BG: Тяло:

en: Refresh MarketingHub Lists
bg_BG: Обновяване на списъците в MarketingHub

en: Refresh MarketingHub Contact Fields
bg_BG: Обновяване на полетата за контакти в MarketingHub

en: Create
bg_BG: Създай

en: %s Owner
bg_BG: %s Собственик

en: Add an owner to %s  pushed to Zoho Projects.
bg_BG: Добавете собственик към %s, изпратено към Zoho Projects.

en: Task Layout
bg_BG: Оформление на задачата

en: Add a layout to project pushed to Zoho Projects.
bg_BG: Добавете оформление към проекта, изпратено към Zoho Projects.

en: task layout is required
bg_BG: Оформлението на задачата е задължително

en: Public Project
bg_BG: Публичен проект

en: by default, it is set as private project.
bg_BG: По подразбиране е зададен като частен проект.

en: Project user
bg_BG: Потребител на проекта

en: Assign users to project pushed to Zoho Projects.
bg_BG: Назначаване на потребители към проекта, изпратен към Zoho Projects.

en: Group Name
bg_BG: Име на група

en: Add a group to project pushed to Zoho Projects.
bg_BG: Добавяне на група към проекта, изпратен към Zoho Projects.

en: %s Flag
bg_BG: %s Флаг

en: Add a flag to
bg_BG: Добавяне на флаг към

en: pushed to Zoho Projects.
bg_BG: изпратено към Zoho Projects.

en: flag is required
bg_BG: флагът е задължителен

en: Issue Followers
bg_BG: Последователи на проблема

en: Add followers to issue pushed to Zoho Projects
bg_BG: Добавяне на последователи към проблема, изпратен в Zoho Projects

en: Issue %s
bg_BG: Проблем %s

en: Add %s to issue pushed to Zoho Projects
bg_BG: Добавяне на %s към проблема, изпратен в Zoho Projects

en: %s Attachments
bg_BG: %s Прикачени файлове

en: %s Time Log
bg_BG: %s Регистър на времето

en: Add time log to %s pushed to Zoho Projects.
bg_BG: Добавяне на регистър на времето към %s, изпратен в Zoho Projects.

en: %s Recurrence
bg_BG: %s Повтаряне

en: Add recurrence to %s pushed to Zoho Projects.
bg_BG: Добавяне на повтаряне към %s, изпратен в Zoho Projects.

en: %s Reminder
bg_BG: %s Напомняне

en: Add reminder to %s pushed to Zoho Projects.
bg_BG: Добавяне на напомняне към %s, изпратен в Zoho Projects.

en: %s Tags
bg_BG: %s Етикети

en: Add tags to %s pushed to Zoho Projects.
bg_BG: Добавяне на етикети към %s, изпратен в Zoho Projects.

en: Refresh Portal Users
bg_BG: Обновяване на потребителите на портала

en: Refresh Task Layouts
bg_BG: Обновяване на оформленията на задачите

en: Assign Project Users
bg_BG: Назначаване на потребители на проекта

en: Project Group
bg_BG: Група проекти

en: Select Group
bg_BG: Изберете група

en: Refresh Project Groups
bg_BG: Обновяване на групите проекти

en: Select Flag
bg_BG: Изберете флаг

en: Internal
bg_BG: Вътрешен

en: External
bg_BG: Външен

en: Select Date
bg_BG: Изберете дата

en: Billing Status
bg_BG: Статус на фактуриране

en: Billable
bg_BG: Фактурируемо

en: Non Billable
bg_BG: Нефактурируемо

en: Enter Hours
bg_BG: Въведете часове

en: set start & end time
bg_BG: задайте начален и краен час

en: Start Time
bg_BG: Начален час

en: End Time
bg_BG: Краен час

en: set hours
bg_BG: задайте часове

en: Select Reminder Type
bg_BG: Изберете тип напомняне

en: Select Type
bg_BG: Изберете тип

en: Daily
bg_BG: Дневно

en: On Same Day
bg_BG: В същия ден

en: Before Due Date
bg_BG: Преди крайния срок

en: Custom Date
bg_BG: Потребителска дата

en: Day Before
bg_BG: Ден по-рано

en: Select Time
bg_BG: Изберете час

en: Notify Users
bg_BG: Уведоми потребителите

en: Select Recurring Frequency
bg_BG: Изберете честота на повтаряне

en: Select Frequency
bg_BG: Изберете честота

en: Weekley
bg_BG: Седмично

en: Monthly
bg_BG: Месечно

en: Yearly
bg_BG: Годишно

en: Once Every
bg_BG: Веднъж на

en: End After
bg_BG: Край след

en: Set to previous business day
bg_BG: Настрой на предишния работен ден

en: Retain comments for subsequent recurrences
bg_BG: Запази коментарите за следващите повторения

en: Create next recurrence after the close of current task.
bg_BG: Създай следващото повторение след приключване на текущата задача.

en: Custom Tags
bg_BG: Потребителски етикети

en: Add Custom Tag
bg_BG: Добави потребителски етикет

en: No Portal Found
bg_BG: Портал не е намерен

en: Portals refresh failed Cause: %s. please try again
bg_BG: Неуспешно обновяване на портали Причина: %s. моля, опитайте отново

en: Projects refreshed
bg_BG: Проекти обновени

en: No Project Found
bg_BG: Проект не е намерен

en: Projects refresh failed Cause: %s. please try again
bg_BG: Неуспешно обновяване на проекти Причина: %s. моля, опитайте отново

en: Projects refresh failed. please try again
bg_BG: Неуспешно обновяване на проекти. моля, опитайте отново

en: Milestones refreshed
bg_BG: Ключови събития обновени

en: No Milestone Found
bg_BG: Не са намерени ключови етапи

en: Milestones refresh failed Cause: %s. please try again
bg_BG: Неуспешно обновяване на ключовите етапи Причина: %s. моля, опитайте отново

en: Milestones refresh failed. please try again
bg_BG: Неуспешно обновяване на ключовите етапи. моля, опитайте отново

en: Tasklists refreshed
bg_BG: Списъците със задачи са обновени

en: No Tasklist Found
bg_BG: Не е намерен списък със задачи

en: Tasklists refresh failed Cause: %s. please try again
bg_BG: Неуспешно обновяване на списъците със задачи Причина: %s. моля, опитайте отново

en: Tasklists refresh failed. please try again
bg_BG: Неуспешно обновяване на списъците със задачи. моля, опитайте отново

en: Tasks refreshed
bg_BG: Задачите са обновени

en: No Task Found
bg_BG: Не е намерена задача

en: Tasks refresh failed Cause: %s. please try again
bg_BG: Неуспешно обновяване на задачите Причина: %s. моля, опитайте отново

en: Tasks refresh failed. please try again
bg_BG: Неуспешно обновяване на задачите. моля, опитайте отново

en: Fields refresh failed Cause: %s. please try again
bg_BG: Неуспешно обновяване на полетата Причина: %s. моля, опитайте отново

en: No Owner Found
bg_BG: Не е намерен собственик

en: Owners refresh failed Cause: %s. please try again
bg_BG: Неуспешно обновяване на собствениците Причина: %s. моля, опитайте отново

en: Task Layouts refreshed
bg_BG: Оформленията на задачите са обновени

en: No Task Layout Found
bg_BG: Не е намерено оформление на задача

en: Task Layouts refresh failed Cause: %s. please try again
bg_BG: Неуспешно обновяване на оформленията на задачите Причина: %s. моля, опитайте отново

en: Task Layouts refresh failed. please try again
bg_BG: Неуспешно обновяване на оформленията на задачите. моля, опитайте отново

en: Project Groups refreshed
bg_BG: Групите проекти са обновени

en: No Project Group Found
bg_BG: Не е намерена група проекти

en: Project Groups refresh failed Cause: %s. please try again
bg_BG: Обновяването на групите проекти не бе успешно Причина: %s. моля, опитайте отново

en: Project Groups refresh failed. please try again
bg_BG: Обновяването на групите проекти не бе успешно. моля, опитайте отново

en: No Tag Found
bg_BG: Не е намерен таг

en: Tags refresh failed Cause: %s. please try again
bg_BG: Обновяването на таговете не бе успешно Причина: %s. моля, опитайте отново

en: please map mandatory fields
bg_BG: моля, свържете задължителните полета

en: please fill up the required actions
bg_BG: моля, попълнете необходимите действия

en: to create a subtask you must select a task or create a new task
bg_BG: за да създадете подзадача, трябва да изберете задача или да създадете нова задача

en: to create a %s under milestone you must select a tasklist or create a new tasklist
bg_BG: за да създадете %s под етап, трябва да изберете списък със задачи или да създадете нов списък със задачи

en: Refresh Projects Portals
bg_BG: Обновяване на портали на проекти

en: Event:
bg_BG: Събитие:

en: Select Event
bg_BG: Изберете събитие

en: Create Project
bg_BG: Създаване на проект

en: Create Milestone
bg_BG: Създаване на етап

en: Create Tasklist
bg_BG: Създаване на списък със задачи

en: Create Task
bg_BG: Създаване на задача

en: Create Sub Task
bg_BG: Създаване на подзадача

en: Create Issue
bg_BG: Създаване на проблем

en: Select Project
bg_BG: Изберете проект

en: Refresh Projects
bg_BG: Обновяване на проекти

en: create a new project
bg_BG: създаване на нов проект

en: Milestone:
bg_BG: Краен срок:

en: Select Milestone
bg_BG: Изберете краен срок

en: Refresh Milestones
bg_BG: Обнови крайни срокове

en: create a new milestone
bg_BG: създаване на нов краен срок

en: Tasklist Flag:
bg_BG: Флаг на списък със задачи:

en: Tasklist:
bg_BG: Списък със задачи:

en: Select Tasklist Flag
bg_BG: Изберете флаг на списък със задачи

en: Select Tasklist
bg_BG: Изберете списък със задачи

en: create a new tasklist
bg_BG: създаване на нов списък със задачи

en: Task:
bg_BG: Задача:

en: Select Task
bg_BG: Изберете задача

en: create a new task
bg_BG: създаване на нова задача

en: Trigger workflows in Zoho Recruit.
bg_BG: Активиране на работни потоци в Zoho Recruit.

en: Send entries to approval list in Zoho Recruit
bg_BG: Изпратете записи за одобрение в Zoho Recruit

en: A record gets updated if the email already exists, else a new record will be created.
bg_BG: Записът се актуализира, ако имейлът вече съществува, в противен случай ще се създаде нов запис.

en: Add a note from bitform to pushed to Zoho Recruit.
bg_BG: Добавете бележка от bitform за изпращане към Zoho Recruit.

en: Set owner of current record
bg_BG: Задайте собственик на текущия запис

en: Owner ID
bg_BG: ID на собственика

en: Enter Owner ID
bg_BG: Въведете ID на собственика

en: Select Note Type
bg_BG: Изберете тип бележка

en: Note Types refreshed
bg_BG: Типовете бележки бяха обновени

en: Note Types refresh failed Cause: %s. please try again
bg_BG: Неуспешно обновяване на типовете бележки Причина: %s. Моля, опитайте отново

en: Note Types refresh failed. please try again
bg_BG: Неуспешно обновяване на типовете бележки. Моля, опитайте отново

en: RelatedLists refresh failed Cause: %s. please try again
bg_BG: Неуспешно обновяване на свързаните списъци Причина: %s. Моля, опитайте отново

en: Share Workbook
bg_BG: Споделяне на работна книга

en: Share workbook with users pushed to Zoho Sheet.
bg_BG: Споделяне на работна книга с потребители, изпратена към Zoho Sheet.

en: Workbooks refreshed
bg_BG: Работните книги бяха обновени

en: Workbooks refresh failed Cause: %s. please try again
bg_BG: Неуспешно обновяване на работните книги Причина: %s. Моля, опитайте отново

en: Workbooks refresh failed. please try again
bg_BG: Неуспешно обновяване на работните книги. Моля, опитайте отново

en: Workbook:
bg_BG: Работна книга:

en: Select Workbook
bg_BG: Изберете работна книга

en: Templates refresh failed. please try again
bg_BG: Неуспешно обновяване на шаблоните. Моля, опитайте отново

en: Template Details refreshed
bg_BG: Детайлите на шаблона бяха обновени

en: Template Details refresh failed Cause: %s. please try again
bg_BG: Неуспешно обновяване на детайлите на шаблона Причина: %s. Моля, опитайте отново

en: Template Details refresh failed. please try again
bg_BG: Неуспешно обновяване на детайлите на шаблона. Моля, опитайте отново

en: Templates:
bg_BG: Шаблони:

en: Refresh Sign Templates
bg_BG: Обнови шаблоните за подпис

en: Recipients:
bg_BG: Получатели:

en: Refresh Template Details
bg_BG: Обнови детайлите на шаблона

en: In Person Email (Optional)
bg_BG: Имейл на място (по избор)

en: In Person Email
bg_BG: Имейл на лице

en: In Person Name
bg_BG: Име на лице

en: Recipient Email
bg_BG: Имейл на получателя

en: Recipient Name
bg_BG: Име на получателя

en: Language
bg_BG: Език

en: Role
bg_BG: Роля

en: Private Note
bg_BG: Лична бележка

en: Leave a Note:
bg_BG: Оставете бележка:

en: Create New Folder
bg_BG: Създаване на нова папка

en: Create a new folder in the selected folder
bg_BG: Създайте нова папка в избраната папка

en: Add attachments from BitForm to Zoho Workdrive folder.
bg_BG: Добавете прикачени файлове от BitForm към папка в Zoho Workdrive.

en: Add field value to use as folder name
bg_BG: Добавете стойност на поле за използване като име на папка

en: Add Random Number
bg_BG: Добавяне на произволно число

en: Share with users: (optional)
bg_BG: Споделяне с потребители: (по избор)

en: Send Notification Mail
bg_BG: Изпратете уведомително писмо

en: Teams refreshed
bg_BG: Отборите бяха обновени

en: Teams refresh failed Cause: %s. please try again
bg_BG: Обновяването на отборите се провали Причина: %s. моля, опитайте отново

en: Teams refresh failed. please try again
bg_BG: Обновяването на отборите се провали. моля, опитайте отново

en: Folders refreshed
bg_BG: Папките бяха обновени

en: Folders refresh failed Cause: %s. please try again
bg_BG: Обновяването на папките се провали Причина: %s. моля, опитайте отново

en: Folders refresh failed. please try again
bg_BG: Неуспешно обновяване на папките. Моля, опитайте отново

en: Users refresh failed Cause: %s. please try again
bg_BG: Неуспешно обновяване на потребителите Причина: %s. Моля, опитайте отново

en: Team:
bg_BG: Отбор:

en: Select Team
bg_BG: Изберете отбор

en: Refresh WorkDrive Teams
bg_BG: Обновяване на отборите в WorkDrive

en: Refresh WorkDrive Team Folders
bg_BG: Обновяване на папките на отборите в WorkDrive

en: Announcement
bg_BG: Обявление

en: Get Year End Deal
bg_BG: Вземете сделка за края на годината

en: API key saved successfully
bg_BG: API ключът е запазен успешно

en: Saving API key...
bg_BG: Запазване на API ключ...

en: API Integration
bg_BG: API интеграция

en: Learn more about Bit Form API
bg_BG: Научете повече за Bit Form API

en: Domain URL
bg_BG: URL на домейна

en: API Key
bg_BG: API ключ

en: Generate new API key
bg_BG: Генерирай нов API ключ

en: Registration successfully done.
bg_BG: Регистрацията беше успешна.

en: Activate Your Account
bg_BG: Активирайте вашия акаунт

en: Your account has been activated successfully.&nbsp;You can now login.
bg_BG: Вашият акаунт беше активиран успешно.&nbsp;Сега можете да влезете.

en: Your account is already activated!
bg_BG: Вашият акаунт вече е активиран!

en: Sorry! Your URL Is Invalid!!
bg_BG: Съжаляваме! Вашият URL е невалиден!!

en: This Requested account has been rejected successfully.
bg_BG: Заявката за този акаунт е успешно отказана.

en: Your account is pending for admin approval.
bg_BG: Вашият акаунт очаква одобрение от администратор.

en: Your account is pending for admin approval. Please wait for admin approval.
bg_BG: Вашият акаунт очаква одобрение от администратор. Моля, изчакайте одобрението от администратора.

en: New User Registration Request
bg_BG: Заявка за регистрация на нов потребител

en: Your account has been rejected.
bg_BG: Вашият акаунт е отказан.

en: <p>Your account has been rejected by admin.</p>
bg_BG: <p>Вашият акаунт е отказан от администратора.</p>

en: You have been successfully logged in.
bg_BG: Успешно влязохте в системата.

en: We have e-mailed your password reset link!
bg_BG: Изпратихме ви имейл с връзка за нулиране на паролата!

en: Saved successfully.
bg_BG: Запазено успешно.

en: Saving...
bg_BG: Запазване...

en: Something went wrong, Try again.
bg_BG: Нещо се обърка, опитайте отново.

en: WP Authentication
bg_BG: WP удостоверяване

en: How to setup WP Authentication:
bg_BG: Как да настроите WP удостоверяване:

en: Enable
bg_BG: Активирай

en: Note :
bg_BG: Забележка :

en: When the login, forgot password or reset password any of these feature enabled in the form, the entries will not be saved in the WP database.
bg_BG: Когато в формата са активирани функции за вход, забравена парола или нулиране на парола, записите няма да бъдат запазвани в базата данни на WP.

en: Get $10 Cashback
bg_BG: Вземете $10 кешбек

en: Review us
bg_BG: Оценете ни

en: What's New
bg_BG: Какво е ново

en: Get Christmas Deal!
bg_BG: Вземете коледна оферта!

en: For more details,
bg_BG: За повече подробности,

en: Click here
bg_BG: Кликнете тук

en: Accept and complete to share non-sensitive diagnostic data to help us improve your experience.
bg_BG: Приемете и завършете, за да споделите ненасочени диагностични данни, които да ни помогнат да подобрим вашия опит.

en: What we collect?
bg_BG: Какво събираме?

en: Click here to see terms
bg_BG: Кликнете тук, за да видите условията

en: Skip
bg_BG: Пропусни

en: Accept And Continue
bg_BG: Приемам и продължавам

en: Changelog
bg_BG: Списък с промени

en: What's New?
bg_BG: Какво е новото?

en: Accept and continue to share usage data for improvements, or skip for using the plugin.
bg_BG: Приемете и продължете да споделяте данни за използването за подобрения или пропуснете за използване на добавката.

en: Capture
bg_BG: Заснемане

en: Basic
bg_BG: Основно

en: Multiple file upload
bg_BG: Качване на множество файлове

en: Allow File Browse
bg_BG: Разреши преглед на файлове

en: Drag n Drop
bg_BG: Плъзни и пусни

en: Allow copy to Pasting of files
bg_BG: Разреши копиране и поставяне на файлове

en: Allow reorder files
bg_BG: Разреши пренареждане на файлове

en: Upload on select
bg_BG: Качване при избор

en: Full page droppable
bg_BG: Пълна страница за пускане

en: Labels Customization
bg_BG: Персонализиране на етикетите

en: File size validation
bg_BG: Валидиране на размера на файла

en: File type validation
bg_BG: Валидиране на типа на файла

en: Allowed File Mime Type:
bg_BG: Разрешени MIME типове файлове:

en: Select File Type
bg_BG: Изберете тип файл

en: Image Preview
bg_BG: Преглед на изображение

en: Video/Pdf Preview
bg_BG: Преглед на видео/PDF

en: Image Crop
bg_BG: Изрязване на изображение

en: Image Resize
bg_BG: Промяна на размера на изображение

en: Image Transform
bg_BG: Трансформация на изображение

en: Image validate size
bg_BG: Валидиране на размера на изображението

en: Edit Options
bg_BG: Опции за редактиране

en: Panel Layout
bg_BG: Оформление на панела

en: Remove Button
bg_BG: Бутон за премахване

en: Process Button
bg_BG: Бутон за обработка

en: Load Indicator
bg_BG: Индикатор за зареждане

en: Progress Indicator
bg_BG: Индикатор за напредък

en: Min File Size
bg_BG: Минимален размер на файла

en: Max File Size
bg_BG: Максимален размер на файла

en: Max Total File Size
bg_BG: Максимален общ размер на файловете

en: Close
bg_BG: Затвори

en: Back to fields list
bg_BG: Обратно към списъка с полета

en: Left
bg_BG: Ляво

en: Center
bg_BG: Център

en: Right
bg_BG: Дясно

en: Already have a submit button
bg_BG: Вече има бутон за изпращане

en: Button Text
bg_BG: Текст на бутона

en: Leading Icon
bg_BG: Начална икона

en: Trailing Icon
bg_BG: Крайна икона

en: Full Width
bg_BG: Пълна ширина

en: Button Align
bg_BG: Подравняване на бутона

en: Text Align
bg_BG: Подравняване на текста

en: Button Type
bg_BG: Тип бутон

en: Icons
bg_BG: Икони

en: Admin Label
bg_BG: Административен етикет

en: Edit Custom Error Message
bg_BG: Редактиране на персонализирано съобщение за грешка

en: Edit Decision Box Label
bg_BG: Редактиране на етикет на решение

en: Show Error Message
bg_BG: Показване на съобщение за грешка

en: Custom Error Message
bg_BG: Потребителско съобщение за грешка

en: Disabled
bg_BG: Деактивирано

en: Hidden
bg_BG: Скрито

en: Label
bg_BG: Етикет

en: Duplicate field name
bg_BG: Дублиране на име на поле

en: Field name cannot be empty
bg_BG: Името на полето не може да бъде празно

en: Name Attribute
bg_BG: Атрибут Име

en: Read-only
bg_BG: Само за четене

en: Helper Text
bg_BG: Помощен текст

en: Edit HTML Content
bg_BG: Редактиране на HTML съдържание

en: Input Icons
bg_BG: Икони за въвеждане

en: Maximum
bg_BG: Максимум

en: Disable if maximum selected:
bg_BG: Деактивиране при избран максимум:

en: Minimum
bg_BG: Минимум

en: Maximum:
bg_BG: Максимум:

en: Allow Other Option
bg_BG: Разрешаване на опция „Друго“

en: Placeholder
bg_BG: Подсказка

en: Button Alignment:
bg_BG: Подравняване на бутона:

en: Required
bg_BG: Задължително

en: Show Asterisk Symbol
bg_BG: Показване на символа звездичка

en: Subtitle
bg_BG: Подзаглавие

en: Search Placeholder
bg_BG: Текст за търсене

en: Country Not Found Text
bg_BG: Страната не е намерена

en: Show Selected Flag Image
bg_BG: Покажи избраното изображение на флага

en: Selected Country Clearable
bg_BG: Избраната страна може да се изчисти

en: Search Clearable
bg_BG: Търсенето може да се изчисти

en: Option Flag Image
bg_BG: Изображение на флага за опция

en: Detect Country By IP
bg_BG: Откриване на страна по IP

en: Detect Country By Geo
bg_BG: Откриване на страна по геолокация

en: Options
bg_BG: Опции

en: Default Amount Value
bg_BG: Стойност по подразбиране

en: Minimum amount:
bg_BG: Минимална сума:

en: Maximum amount:
bg_BG: Максимална сума:

en: Input Format Options
bg_BG: Опции за формат на въвеждане

en: Formatter:
bg_BG: Форматиране:

en: None
bg_BG: Няма

en: Browser
bg_BG: Браузър

en: Custom
bg_BG: Персонализирано

en: Currency Symbol:
bg_BG: Символ на валутата:

en: Round to Closest Integer:
bg_BG: Закръгляване до най-близкото цяло число:

en: Round to Closest Fraction Digits:
bg_BG: Закръгляване до най-близките десетични цифри:

en: Minimum Fraction Digit:
bg_BG: Минимална десетична цифра:

en: Maximum Fraction Digit:
bg_BG: Максимална десетична цифра:

en: Decimal Separator:
bg_BG: Десетичен сепаратор:

en: Number Format:
bg_BG: Формат на числото:

en: Currency Position:
bg_BG: Позиция на валутата:

en: Symbol Position:
bg_BG: Позиция на символа:

en: Left Number
bg_BG: Ляво число

en: Right Number
bg_BG: Дясно число

en: Left Currency
bg_BG: Лява валута

en: Right Currency
bg_BG: Дясна валута

en: Value Format Options
bg_BG: Опции за формат на стойността

en: Currency Not Found Text
bg_BG: Текст при липса на валута

en: Selected Currency Clearable
bg_BG: Избраната валута може да се изчисти

en: Updating...
bg_BG: Обновяване...

en: Error occurred, Please try again.
bg_BG: Възникна грешка, моля опитайте отново.

en: Snippets
bg_BG: Фрагменти

en: Edit your decision box label by clicking on edit icon
bg_BG: Редактирайте етикета на полето за решение, като кликнете върху иконата за редактиране

en: Checked Value
bg_BG: Отметната стойност

en: Unchecked Value
bg_BG: Неотметната стойност

en: Checked by Default
bg_BG: Отметнато по подразбиране

en: Email field is mandatory for double opt-in.
bg_BG: Полето за имейл е задължително за двойно потвърждение.

en: Double Opt-In
bg_BG: Двойно потвърждение

en: How to setup Double Opt-In & Send Email Notification:
bg_BG: Как да настроите двойно потвърждение и изпращане на имейл известие:

en: Delete the unconfirmed entries from responses after days:
bg_BG: Изтрийте непотвърдените записи от отговорите след дни:

en: Disable double opt-in confirmation for logged in users.
bg_BG: Деактивирайте потвърждението за двойно потвърждение за влезли в системата потребители.

en: Configure default confirmation email template
bg_BG: Конфигурирайте шаблона за стандартен имейл за потвърждение

en: By disabling this option, you can configure the double opt-in confirmation email from Conditional Logics manually.
bg_BG: Деактивирайки тази опция, можете ръчно да конфигурирате имейла за потвърждение на двойното потвърждение от Условните логики.

en: Select Email Field
bg_BG: Изберете поле за имейл

en: Customize Email template
bg_BG: Персонализирайте шаблона за имейл

en: Edit verification messages
bg_BG: Редактирайте съобщенията за проверка

en: The webhook, email notification & integrations will trigger after the responder confirms their Opt-In.
bg_BG: Уебхуковете, имейл известията и интеграциите ще се задействат след като респондентът потвърди своето участие.

en: Active Options
bg_BG: Активни опции

en: Show Selected Option Image
bg_BG: Показване на изображение на избраната опция

en: Selected Option Clearable:
bg_BG: Избраната опция може да бъде изчистена:

en: Search Clearable:
bg_BG: Търсенето може да бъде изчистено:

en: Option Icon/Image:
bg_BG: Икона/Изображение на опцията:

en: Allow Custom Option:
bg_BG: Позволи персонализирана опция:

en: Allow Multiple Select:
bg_BG: Позволи множествен избор:

en: Show Selected Option Chip:
bg_BG: Показване на чип с избраната опция:

en: Close On Select:
bg_BG: Затвори при избор:

en: Validate as Entry Unique
bg_BG: Потвърди като уникален запис

en: Enabling this option will check from the entry database whether its value is duplicate.
bg_BG: Активирането на тази опция ще провери в базата данни с записи дали стойността е дублирана.

en: Add Options List
bg_BG: Добави списък с опции

en: Add More
bg_BG: Добави още

en: Add Group
bg_BG: Добави група

en: Key:
bg_BG: Ключ:

en: No field found with this key.
bg_BG: Не е намерено поле с този ключ.

en: The field you are trying to access does not exist or has been removed.
bg_BG: Полето, към което се опитвате да получите достъп, не съществува или е било премахнато.

en: Please select a valid field to customize its settings.
bg_BG: Моля, изберете валидно поле, за да персонализирате настройките му.

en: Advanced Configuration
bg_BG: Разширена конфигурация

en: Basic Configuration
bg_BG: Основна конфигурация

en: Single
bg_BG: Едно

en: Range
bg_BG: Диапазон

en: Multiple
bg_BG: Множество

en: View Format
bg_BG: Формат на изгледа

en: Show the user a readable date (as per altFormat), but return something totally different to the server. <a href="https://flatpickr.js.org/options/#:~:text=Description-,altFormat,-String" target="_blank">Learn more</>
bg_BG: Показва на потребителя четима дата (според altFormat), но връща нещо напълно различно на сървъра. <a href="https://flatpickr.js.org/options/#:~:text=Description-,altFormat,-String" target="_blank">Научете повече</>

en: Value Format
bg_BG: Формат на стойността

en: A string of characters which are used to define how the date will be displayed in the input box. The supported characters are defined in the <a href="https://flatpickr.js.org/formatting/" target="_blank">documentation.</a>
bg_BG: Низ от символи, който се използва за определяне как датата ще бъде показана в полето за въвеждане. Поддържаните символи са описани в <a href="https://flatpickr.js.org/formatting/" target="_blank">документацията.</a>

en: Relative to Today (± Days)
bg_BG: Относително спрямо днес (± дни)

en: Days before today
bg_BG: Дни преди днес

en: Days after today
bg_BG: Дни след днес

en: Allow Input
bg_BG: Разреши въвеждане

en: Allows the user to enter a date directly into the input field. By default, direct entry is disabled.
bg_BG: Позволява на потребителя да въвежда дата директно в полето за въвеждане. По подразбиране директното въвеждане е забранено.

en: Enable Time
bg_BG: Активиране на време

en: Enables time picker. By default, time picker is disabled. If you want to use time picker, you need to enable this.
bg_BG: Активира избор на време. По подразбиране изборът на време е деактивиран. Ако искате да използвате избор на време, трябва да го активирате.

en: 24H Format
bg_BG: 24-часов формат

en: Enables 24-hour format for time. By default, 12-hour format is used. If you want to use 24-hour format, you need to enable this.
bg_BG: Активира 24-часов формат за време. По подразбиране се използва 12-часов формат. Ако искате да използвате 24-часов формат, трябва да го активирате.

en: Hide Calender
bg_BG: Скрий календар

en: Hides the calendar. By default, calendar is shown. If you want to hide the calendar, you need to enable this.
bg_BG: Скрива календара. По подразбиране календарът е показан. Ако искате да скриете календара, трябва да активирате тази опция.

en: Only valid JS object will work. for more details please check<a target="_blank" href="https://flatpickr.js.org/options/" rel="noreferrer"> the documentation for available configuration options</a>
bg_BG: Само валидни JS обекти ще работят. За повече подробности, моля, вижте <a target="_blank" href="https://flatpickr.js.org/options/" rel="noreferrer">документацията за наличните опции за конфигурация</a>

en: Current Date
bg_BG: Текуща дата

en: Static
bg_BG: Статичен

en: Dynamic
bg_BG: Динамичен

en: Upload Button Text:
bg_BG: Текст на бутона за качване:

en: Button Icons
bg_BG: Икони на бутони

en: Allow Multiple:
bg_BG: Разреши множество:

en: File Select Status
bg_BG: Статус на избора на файлове

en: Show Maximum Size
bg_BG: Покажи максимален размер

en: Allow Maximum Upload Size
bg_BG: Разреши максимален размер за качване

en: Total Maximum Size
bg_BG: Общ максимален размер

en: Show File List
bg_BG: Покажи списък с файлове

en: Show File Preview
bg_BG: Покажи визуализация на файла

en: Show File Size
bg_BG: Покажи размера на файла

en: File Exist Message
bg_BG: Съобщение за съществуващ файл

en: Allowed File Type:
bg_BG: Разрешен тип файл:

en: Edit GDPR Concent label by clicking on edit icon
bg_BG: Редактирайте етикета за съгласие с GDPR, като кликнете върху иконата за редактиране

en: Edit GDPR Concent Label
bg_BG: Редактиране на етикета за съгласие с GDPR

en: Visibility Mode
bg_BG: Режим на видимост

en: Visible
bg_BG: Видим

en: Invisible
bg_BG: Невидим

en: Passive
bg_BG: Пасивен

en: Theme
bg_BG: Тема

en: Dark
bg_BG: Тъмен

en: Light
bg_BG: Светъл

en: Size
bg_BG: Размер

en: Normal
bg_BG: Нормален

en: Compact
bg_BG: Компактен

en: Default value
bg_BG: Стойност по подразбиране

en: Suggestion
bg_BG: Предложение

en: Edit the HTML field content by clicking on edit icon
bg_BG: Редактирайте съдържанието на HTML полето, като кликнете върху иконата за редактиране

en: Add/Edit Options
bg_BG: Добави/Редактирай опции

en: Allow Multiple
bg_BG: Разреши множествен избор

en: Item Size
bg_BG: Размер на елемента

en: Specify item's minimum size (in pixels)
bg_BG: Задайте минималния размер на елемента (в пиксели)

en: Check Position
bg_BG: Позиция на отметката

en: Specify the check position.
bg_BG: Задайте позицията на отметката.

en: Unique Entry
bg_BG: Уникален запис

en: Hide Image Label
bg_BG: Скрий етикета на изображението

en: Background Image
bg_BG: Фоново изображение

en: Width
bg_BG: Ширина

en: Height
bg_BG: Височина

en: Image Alt Text
bg_BG: Алтернативен текст на изображението

en: Replace Previous Options
bg_BG: Замени предишните опции

en: Merge with Previous Options
bg_BG: Обедини с предишните опции

en: Import & Edit
bg_BG: Импортирай и редактирай

en: Loading ACF fields...
bg_BG: Зареждане на ACF полета...

en: Loading Posts...
bg_BG: Зареждане на публикации...

en: Loading Terms...
bg_BG: Зареждане на термини...

en: Use Post Taxonomy Fields
bg_BG: Използвай таксономични полета на публикацията

en: Loading Users...
bg_BG: Зареждане на потребители...

en: Mollie Minimum Amount is
bg_BG: Минимална сума за Mollie е

en: Mollie Dynamic Amount Field is not Selected
bg_BG: Динамичното поле за сума на Mollie не е избрано

en: Mollie Fixed Amount is not valid
bg_BG: Фиксираната сума за Mollie не е валидна

en: Copied on clipboard.
bg_BG: Копирано в клипборда.

en: Failed to Copy, Try Again.
bg_BG: Неуспешно копиране, опитайте отново.

en: Redirect Page Url
bg_BG: URL за пренасочване на страницата

en: Select Page
bg_BG: Изберете страница

en: Pay Button Text
bg_BG: Текст на бутона за плащане

en: Payment Method
bg_BG: Метод на плащане

en: Currency
bg_BG: Валута

en: Select Currency
bg_BG: Изберете валута

en: Amount Type
bg_BG: Тип сума

en: Fixed
bg_BG: Фиксирана

en: Amount
bg_BG: Сума

en: Select Amount Field
bg_BG: Изберете поле за сума

en: Description
bg_BG: Описание

en: Locale
bg_BG: Локал

en: Select Locale
bg_BG: Изберете локал

en: Multisteps Settings
bg_BG: Настройки за многостъпков процес

en: Show Step Header
bg_BG: Показване на заглавието на стъпката

en: Show Header Label
bg_BG: Показване на етикета на заглавието

en: Show Header Subtitle
bg_BG: Показване на подзаглавието на заглавието

en: Show Header Icon
bg_BG: Показване на иконата на заглавието

en: Icon Type:
bg_BG: Тип икона:

en: Show Progress Bar
bg_BG: Показване на лента за прогрес

en: Show Percentage
bg_BG: Показване на процента

en: Show Buttons
bg_BG: Показване на бутони

en: Button Position:
bg_BG: Позиция на бутона:

en: Validate on Step Change
bg_BG: Валидиране при смяна на стъпката

en: Step Header Switchable
bg_BG: Заглавието на стъпката е превключваемо

en: Maintain Step History
bg_BG: Запазване на историята на стъпките

en: Save Step Progress
bg_BG: Запазване на напредъка на стъпката

en: PayPal Dynamic Amount Field is not Selected
bg_BG: Динамичното поле за сума в PayPal не е избрано

en: PayPal Fixed Amount is not valid
bg_BG: Фиксираната сума за PayPal не е валидна

en: PayPal Plan Id missing
bg_BG: Липсва идентификатор на плана за PayPal

en: Subscription:
bg_BG: Абонамент:

en: Plan Id
bg_BG: Идентификатор на плана

en: Disable Card
bg_BG: Деактивиране на картата

en: Shipping Amount
bg_BG: Сума за доставка

en: Shipping Cost
bg_BG: Цена за доставка

en: Select Shipping Amount Field
bg_BG: Изберете поле за сума на доставка

en: Tax Amount Type
bg_BG: Тип на данъчна сума

en: Tax (%)
bg_BG: Данък (%)

en: Default Phone Number
bg_BG: По подразбиране телефонен номер

en: Input Format Option
bg_BG: Опция за формат на въвеждане

en: Value Format Option
bg_BG: Опция за формат на стойност

en: Custom Validation (RegEx) Pattern
bg_BG: Потребителски валидиращ (RegEx) шаблон

en: Expression
bg_BG: Израз

en: Fields
bg_BG: Полета

en: Flags:
bg_BG: Флагове:

en: Hide Country List
bg_BG: Скриване на списъка с държави

en: Options 2
bg_BG: Опции 2

en: Options Column
bg_BG: Колона с опции

en: Specify the number of columns to display the options in. Leave blank to display the options as needed space.
bg_BG: Определете броя на колоните, в които да се показват опциите. Оставете празно, за да се показват опциите според необходимото пространство.

en: Rating Position
bg_BG: Позиция на оценката

en: Add/Edit Rating Options
bg_BG: Добавяне/Редактиране на опции за оценка

en: Show Rating Message On hover
bg_BG: Показване на съобщението за оценка при задържане на курсора

en: Show Rating Message On Selected
bg_BG: Показване на съобщението за оценка при избор

en: Razorpay Dyanmic Amount Field is not Selected
bg_BG: Динамичното поле за сума на Razorpay не е избрано

en: Razorpay Fixed Amount is not valid
bg_BG: Фиксираната сума за Razorpay е невалидна

en: Razorpay Order ID Field is not Selected
bg_BG: Полето за Razorpay Order ID не е избрано

en: Razorpay Accounts
bg_BG: Акаунти в Razorpay

en: Account Name
bg_BG: Име на акаунта

en: Generate new ID
bg_BG: Генерирай нов ID

en: Select Order Id Field
bg_BG: Изберете поле за Order Id

en: Button Align:
bg_BG: Подравняване на бутона:

en: Subtitle:
bg_BG: Подзаглавие:

en: Theme Color:
bg_BG: Цвят на темата:

en: Background Color:
bg_BG: Цвят на фона:

en: Confirm on Close:
bg_BG: Потвърждение при затваряне:

en: Name :
bg_BG: Име :

en: Email :
bg_BG: Имейл :

en: Contact :
bg_BG: Контакт :

en: Key :
bg_BG: Ключ :

en: Value :
bg_BG: Стойност :

en: Default Row:
bg_BG: Ред по подразбиране:

en: Minimum Row:
bg_BG: Минимален брой редове:

en: Maximum Row:
bg_BG: Максимален брой редове:

en: Button View:
bg_BG: Вид на бутона:

en: Name
bg_BG: Име

en: Allow Other Option:
bg_BG: Разреши друга опция:

en: Multiple Select:
bg_BG: Множествен избор:

en: Minimum:
bg_BG: Минимално:

en: Set minimum number to be selected for dropdown option
bg_BG: Задайте минимален брой за избор в падащото меню

en: Pro
bg_BG: Профи

en: Set maximum number to be selected for dropdown option
bg_BG: Задайте максимален брой за избор в падащото меню

en: Available On
bg_BG: Достъпно на

en: Premium
bg_BG: Премиум

en: Enter the shortcode in this Input.
bg_BG: Въведете кода в това поле.

en: Button Reverse
bg_BG: Обратен бутон

en: Clear
bg_BG: Изчисти

en: Clear Button
bg_BG: Бутон за изчистване

en: Space Between
bg_BG: Разстояние между

en: Redo
bg_BG: Повтори

en: Redo Button
bg_BG: Бутон за повторение

en: Pen Color
bg_BG: Цвят на писалката

en: Background Color
bg_BG: Цвят на фона

en: Pen Width
bg_BG: Дебелина на писалката

en: Image Type
bg_BG: Тип изображение

en: Signature Pad
bg_BG: Пад за подпис

en: Undo
bg_BG: Отмяна

en: Undo Button
bg_BG: Бутон Отмени

en: Add/Edit Suggestions
bg_BG: Добави/Редактирай предложения

en: Auto Complete
bg_BG: Автоматично довършване

en: Min:
bg_BG: Мин:

en: Max:
bg_BG: Макс:

en: Step:
bg_BG: Стъпка:

en: Step Settings
bg_BG: Настройки на стъпката

en: Step Icon
bg_BG: Икона на стъпка

en: Step Label
bg_BG: Етикет на стъпката

en: Step Subtitle
bg_BG: Подзаглавие на стъпката

en: Stripe Minimum Amount is
bg_BG: Минималната сума за Stripe е

en: Stripe Dynamic Amount Field is not Selected
bg_BG: Динамичното поле за сума в Stripe не е избрано

en: Select a valid currency for the selected payment method types
bg_BG: Изберете валиден валутен тип за избраните методи на плащане

en: Stripe Dyanmic Amount Field is not Selected
bg_BG: Динамичното поле за сума в Stripe не е избрано

en: Stripe Fixed Amount is not valid
bg_BG: Фиксираната сума за Stripe не е валидна

en: Payment Method Type
bg_BG: Тип метод на плащане

en: Mode :
bg_BG: Режим :

en: Billing
bg_BG: Фактуриране

en: Shipping
bg_BG: Доставка

en: Autocomplete :
bg_BG: Автоматично довършване :

en: Automatic
bg_BG: Автоматично

en: Google Maps API Key
bg_BG: API ключ за Google Maps

en: Allowed Countries :
bg_BG: Разрешени държави :

en: Name Mode:
bg_BG: Режим на име:

en: Full
bg_BG: Пълно

en: Split
bg_BG: Разделено

en: Full Name:
bg_BG: Пълно име:

en: First Name:
bg_BG: Собствено име:

en: Last Name:
bg_BG: Фамилия:

en: Phone Number:
bg_BG: Телефонен номер:

en: Phone:
bg_BG: Телефон:

en: Line 1:
bg_BG: Ред 1:

en: Line 2:
bg_BG: Ред 2:

en: City:
bg_BG: Град:

en: State:
bg_BG: Област:

en: Postal Code:
bg_BG: Пощенски код:

en: Country:
bg_BG: Държава:

en: Color Picker
bg_BG: Избор на цвят

en: Solid
bg_BG: Плътен

en: Gradient
bg_BG: Градиент

en: Phone View
bg_BG: Изглед за телефон

en: Tablet View
bg_BG: Изглед за таблет

en: Laptop View
bg_BG: Изглед за лаптоп

en: Back
bg_BG: Назад

en: Paypal Style
bg_BG: Стил на Paypal

en: There is no paypal field in your form.
bg_BG: Във вашата форма няма поле за paypal.

en: There is more than one paypal field in your form. please select the style icon
bg_BG: Има повече от едно поле за paypal във вашата форма. Моля, изберете иконата на стил

en: in paypal field to customize the style.
bg_BG: в полето paypal, за да персонализирате стила.

en: Layout
bg_BG: Оформление

en: Vertical
bg_BG: Вертикално

en: Horizontal
bg_BG: Хоризонтално

en: Standalone
bg_BG: Самостоятелен

en: Pay Button
bg_BG: Бутон за плащане

en: CARD
bg_BG: КАРТА

en: Color
bg_BG: Цвят

en: Gold
bg_BG: Злато

en: Blue
bg_BG: Син

en: Silver
bg_BG: Сребро

en: White
bg_BG: Бяло

en: Black
bg_BG: Черен

en: Shape
bg_BG: Форма

en: Rectangle
bg_BG: Правоъгълник

en: Pill
bg_BG: Овал

en: Paypal Button Text
bg_BG: Текст на бутон Paypal

en: Paypal Checkout
bg_BG: Плащане с Paypal

en: Paypal Buy Now
bg_BG: Купи сега с Paypal

en: Pay with Paypal
bg_BG: Плати с Paypal

en: Background
bg_BG: Фон

en: Color Fill
bg_BG: Цвят на запълване

en: Picture
bg_BG: Картинка

en: Picture Upload
bg_BG: Качване на картинка

en: Browse...
bg_BG: Преглед...

en: Image Link....
bg_BG: Връзка към изображение....

en: Background Blend Mode
bg_BG: Режим на смесване на фона

en: Multiply
bg_BG: Умножение

en: Screen
bg_BG: Екран

en: Overlay
bg_BG: Наслагване

en: Darken
bg_BG: Затъмняване

en: Lighten
bg_BG: Изсветляване

en: Color-dodge
bg_BG: Изсветляване на цвят

en: Saturation
bg_BG: Наситеност

en: Luminosity
bg_BG: Яркост

en: Background Img Repeat
bg_BG: Повторение на фонова снимка

en: Repeat
bg_BG: Повтори

en: Repeat-X
bg_BG: Повтори по X

en: Repeat-Y
bg_BG: Повтори по Y

en: Np Repeat
bg_BG: Без повторение

en: Space
bg_BG: Разстояние

en: Round
bg_BG: Закръглено

en: Background Img Position
bg_BG: Позиция на фонова снимка

en: Background Img Size
bg_BG: Размер на фонова снимка

en: BG Width
bg_BG: Ширина на фона

en: BG Height
bg_BG: Височина на фона

en: BG Height/Width
bg_BG: Височина/Ширина на фона

en: Background Filter
bg_BG: Филтър за фон

en: Blur
bg_BG: Размазване

en: Brightness
bg_BG: Яркост

en: Contrast
bg_BG: Контраст

en: Grayscale
bg_BG: Сиви нюанси

en: Invert
bg_BG: Инвертиране

en: Opacity
bg_BG: Непрозрачност

en: Sepia
bg_BG: Сепия

en: Saturate
bg_BG: Наситеност

en: Border
bg_BG: Рамка

en: Border Color
bg_BG: Цвят на рамката

en: Border Width
bg_BG: Дебелина на рамката

en: Border Radius
bg_BG: Радиус на рамката

en: Default
bg_BG: По подразбиране

en: On Mouse Over
bg_BG: При поставяне на мишката

en: On Focus
bg_BG: При фокус

en: Text Color
bg_BG: Цвят на текста

en: Placeholder Color
bg_BG: Цвят на плейсхолдъра

en: Direction
bg_BG: Посока

en: Content Direction
bg_BG: Посока на съдържанието

en: Left to Right
bg_BG: От ляво на дясно

en: Right to Left
bg_BG: От дясно на ляво

en: Font
bg_BG: Шрифт

en: Font Size
bg_BG: Размер на шрифта

en: Block Gap
bg_BG: Разстояние между блокове

en: Row Gap
bg_BG: Разстояние между редове

en: Column Gap
bg_BG: Разстояние между колони

en: Both Side Gap
bg_BG: Разстояние от двете страни

en: Margin
bg_BG: Отстъп

en: Margin Top
bg_BG: Отстъп отгоре

en: Margin Right
bg_BG: Отстъп отдясно

en: Margin Bottom
bg_BG: Отстъп отдолу

en: Margin Left
bg_BG: Отстъп отляво

en: All Side
bg_BG: От всички страни

en: Padding
bg_BG: Вътрешен отстъп

en: Padding Top
bg_BG: Отстояние отгоре

en: Padding Right
bg_BG: Отстояние отдясно

en: Padding Bottom
bg_BG: Отстояние отдолу

en: Padding Left
bg_BG: Отстояние отляво

en: Shadow
bg_BG: Сянка

en: Inside
bg_BG: Вътре

en: Outside
bg_BG: Отвън

en: Shadow Color
bg_BG: Цвят на сянката

en: Shadow Style
bg_BG: Стил на сянката

en: Pattern not matched
bg_BG: Шаблонът не съвпада

en: Input mode
bg_BG: Режим на въвеждане

en: Input Mask
bg_BG: Маска за въвеждане

en: RegEx Pattern
bg_BG: Регулярен израз (RegEx)

en: Validations
bg_BG: Валидиране

en: At least one digit (0-9)
bg_BG: Поне една цифра (0-9)

en: At least one lowercase character (a-z)
bg_BG: Поне един малък знак (a-z)

en: At least one uppercase character (A-Z)
bg_BG: Поне един главен знак (A-Z)

en: At least one special character (~!@#$%^&*(){}[]<>+-_=/\|;:,.)
bg_BG: Поне един специален символ (~!@#$%^&*(){}[]<>+-_=/\|;:,.)

en: Limit Password Length
bg_BG: Ограничаване дължината на паролата

en: Validate as User Unique
bg_BG: Валидиране като уникален потребител

en: Title
bg_BG: Заглавие

en: More Options
bg_BG: Още опции

en: Auto
bg_BG: Автоматично

en: Appearance
bg_BG: Външен вид

en: <p style="margin:0">Successfully Submitted.</p>
bg_BG: <p style="margin:0">Успешно изпратено.</p>

en: Are you sure to delete this message ?
bg_BG: Сигурни ли сте, че искате да изтриете това съобщение ?

en: Add More Alternative Success Message
bg_BG: Добави още алтернативно съобщение за успех

en: Add
bg_BG: Добави

en: Message Styles
bg_BG: Стилове на съобщения

en: Message Type
bg_BG: Тип съобщение

en: Close Icon Color
bg_BG: Цвят на иконата за затваряне

en: Confirmations
bg_BG: Потвърждения

en: How to set up Confirmation messages or Redirect page:
bg_BG: Как да настроите потвърдителни съобщения или страница за пренасочване:

en: Success/Error Messages
bg_BG: Съобщения за успех/грешка

en: Redirect Page
bg_BG: Страница за пренасочване

en: Be sure to configure conditional logic for displaying Success/Error messages and Redirect Page. If no conditional logic is set, the default confirmation will be displayed.
bg_BG: Уверете се, че сте конфигурирали условна логика за показване на съобщения за успех/грешка и страница за пренасочване. Ако не е зададена условна логика, ще се покаже стандартното потвърждение.

en: Conversational Form Settings
bg_BG: Настройки на разговорната форма

en: Note: In the Conversational Form feature, certain fields such as Captcha, Payments, HTML, etc are currently not supported.
bg_BG: Забележка: Във функцията за разговорна форма в момента не се поддържат определени полета като Captcha, Плащания, HTML и др.

en: How to setup Conversational form:
bg_BG: Как да настроите разговорна форма:

en: Theme settings
bg_BG: Настройки на темата

en: Conversational Steps settings
bg_BG: Настройки на разговорните стъпки

en: Navigation
bg_BG: Навигация

en: Add New Post Type
bg_BG: Добавяне на нов тип публикация

en: Edit Post Types
bg_BG: Редактиране на типове публикации

en: CPT added successfully, refresh your window
bg_BG: CPT добавен успешно, презаредете прозореца

en: Learn more about CPT Integration
bg_BG: Научете повече за интеграцията на CPT

en: Post Type Slug *
bg_BG: Slug на тип публикация *

en: Singular Label *
bg_BG: Единствено число етикет *

en: Menu Name *
bg_BG: Име в менюто *

en: Menu Icon
bg_BG: Икона на менюто

en: Public
bg_BG: Публичен

en: This type should be shown in the admin UI and is publicly queryable
bg_BG: Този тип трябва да се показва в администраторския интерфейс и да е публично заявим

en: Publicly Queryable
bg_BG: Публично заявим

en: Queries can be performed on the front end
bg_BG: Заявки могат да се изпълняват на фронтенда

en: Show in REST API
bg_BG: Показване в REST API

en: To show this post type in the WP REST API
bg_BG: Да се показва този тип публикация в WP REST API

en: Show in Menu
bg_BG: Показване в менюто

en: Show the post type in the admin menu
bg_BG: Показване на типа публикация в администраторското меню

en: Show UI
bg_BG: Показване на интерфейс

en: Generate UI for managing this post type
bg_BG: Генериране на интерфейс за управление на този тип публикация

en: Add Post Type
bg_BG: Добавяне на тип публикация

en: Delete successfully, refresh your window
bg_BG: Изтриването беше успешно, презаредете прозореца си

en: Delete Post Type
bg_BG: Изтриване на тип публикация

en: Confirmation
bg_BG: Потвърждение

en: Are you sure to delete post type?
bg_BG: Сигурни ли сте, че искате да изтриете типа публикация?

en: cpt type update successfully, refresh your window
bg_BG: Актуализацията на типа cpt беше успешна, презаредете прозореца си

en: Select Type *
bg_BG: Изберете тип *

en: Menu Icon *
bg_BG: Икона в менюто *

en: public
bg_BG: публичен

en: Posts of this type should be shown in the admin UI and is publicly queryable
bg_BG: Публикациите от този тип трябва да се показват в административния интерфейс и да са публично достъпни за заявки

en: Queries can be performed on the front end as part of parse_request()
bg_BG: Заявки могат да се изпълняват на предния край като част от parse_request()

en: To show this post type data in the WP REST API
bg_BG: За да се показват данните от този тип публикация в WP REST API

en: This show the post type in the admin menu and where to show that menu
bg_BG: Това показва типа публикация в административното меню и къде да се показва това меню

en: Generate a default UI for managing this post type
bg_BG: Генериране на подразбиращ се UI за управление на този тип публикация

en: Update Post Type
bg_BG: Актуализиране на тип публикация

en: Update Template
bg_BG: Актуализиране на шаблон

en: Template Name:
bg_BG: Име на шаблона:

en: Browse Template
bg_BG: Преглед на шаблона

en: Email Templates Coming soon
bg_BG: Имейл шаблони скоро

en: Save Template
bg_BG: Запазване на шаблона

en: Payment
bg_BG: Плащане

en: Timeline
bg_BG: Хронология

en: PDF Downloads
bg_BG: PDF изтегляния

en: Google Ads Information
bg_BG: Информация за Google Ads

en: No PDF templates available
bg_BG: Няма налични PDF шаблони

en: Related Info
bg_BG: Свързана информация

en: Note Deleted Successfully
bg_BG: Бележката беше изтрита успешно

en: updated on:
bg_BG: актуализирано на:

en: created at:
bg_BG: създадено на:

en: create new note
bg_BG: създаване на нова бележка

en: Are you sure to delete this note
bg_BG: Сигурни ли сте, че искате да изтриете тази бележка

en: No Payment Info Found!
bg_BG: Няма намерена информация за плащане!

en: No field data change
bg_BG: Няма промяна в данните на полето

en: Form Submitted
bg_BG: Формулярът е изпратен

en: Show Integration Logs
bg_BG: Показване на интеграционни логове

en: Hide Integration Logs
bg_BG: Скриване на интеграционни логове

en: Note
bg_BG: Бележка

en: Added
bg_BG: Добавено

en: Updated
bg_BG: Актуализирано

en: Deleted
bg_BG: Изтрито

en: Read More
bg_BG: Прочети още

en: Show Less
bg_BG: Покажи по-малко

en: Note no change
bg_BG: Бележката не е променена

en: Note Updated Successfully
bg_BG: Бележката беше успешно актуализирана

en: Note Added Successfully
bg_BG: Бележката беше успешно добавена

en: Edit Note
bg_BG: Редактирай бележка

en: Create New Note
bg_BG: Създай нова бележка

en: Cancel
bg_BG: Отказ

en: Transaction ID
bg_BG: ID на транзакцията

en: Total Paid
bg_BG: Общо платено

en: no data found
bg_BG: няма намерени данни

en: Subscription
bg_BG: Абонамент

en: Order
bg_BG: Поръчка

en: Plan ID
bg_BG: ID на плана

en: Next Billing Time
bg_BG: Следващо плащане

en: Email
bg_BG: Имейл

en: no response found
bg_BG: няма намерен отговор

en: How many rows to export
bg_BG: Колко реда да се експортират

en: Enter row number
bg_BG: Въведете номер на ред

en: Select filter
bg_BG: Изберете филтър

en: Sort Order
bg_BG: Ред на сортиране

en: Sort by
bg_BG: Сортиране по

en: Export File Format
bg_BG: Формат на изходния файл

en: Export
bg_BG: Експорт

en: Export Form Data
bg_BG: Експортиране на данни от формата

en: Preview Data
bg_BG: Преглед на данните

en: Move
bg_BG: Премести

en: Settings
bg_BG: Настройки

en: Clone
bg_BG: Клониране

en: Add Field
bg_BG: Добавяне на поле

en: Remove
bg_BG: Премахни

en: Mollie API key is missing
bg_BG: Липсва Mollie API ключ

en: Mollie Redirect Url is not Selected
bg_BG: Не е избран Mollie Redirect URL

en: PayPal Client ID is missing
bg_BG: Липсва PayPal Client ID

en: Razorpay Client ID is missing
bg_BG: Липсва Razorpay Client ID

en: Drag and drop fields here
bg_BG: Плъзнете и пуснете полета тук

en: Stripe publishable key is missing
bg_BG: Липсва публикуваем ключ на Stripe

en: History Empty
bg_BG: Историята е празна

en: Please select property you want to import with form
bg_BG: Моля, изберете свойството, което искате да импортирате с формата

en: Preview Form
bg_BG: Преглед на формата

en: Preview
bg_BG: Преглед

en: Custom CSS/JS
bg_BG: Потребителски CSS/JS

en: How to add Custom CSS/JS:
bg_BG: Как да добавите потребителски CSS/JS:

en: You can write your custom CSS/JS her. This CSS/JS will be applied in this form only.
bg_BG: Тук можете да напишете своя потребителски CSS/JS. Този CSS/JS ще се приложи само във тази форма.

en: In order to repopulate form fields, it is necessary to store the submitted data in the database. Please make sure to turn off the "disable storing form submission data" option in the form settings.
bg_BG: За да се попълнят отново полетата на формата, е необходимо да се съхраняват подадените данни в базата данни. Моля, уверете се, че опцията "деактивиране на съхраняването на данни от попълване на формата" е изключена в настройките на формата.

en: Form Abandonment
bg_BG: Изоставяне на формата

en: How to setup Form Abandonment & save partial form progress:
bg_BG: Как да настроите изоставяне на формата и запазване на частичен напредък:

en: Show warning message below the form description
bg_BG: Показване на предупреждение под описанието на формата

en: Places an admin-defined message below the form description, making your users aware that their field values are being saved before submission.
bg_BG: Поставя съобщение, дефинирано от администратора, под описанието на формата, уведомявайки потребителите, че стойностите им се запазват преди подаването.

en: Save draft only for logged in users
bg_BG: Запазване на чернова само за влезли потребители

en: Repopulate form fields with previous partial entry
bg_BG: Попълване на полетата във формата с предишен частичен запис

en: If the user is logged in, the form will be repopulated with the previous partial entry from the database.
                        Otherwise, from the local storage of the browser.
bg_BG: Ако потребителят е влязъл, формата ще бъде попълнена с предишния частичен запис от базата данни.
                        В противен случай - от локалното хранилище на браузъра.

en: Save draft when user leaves the form page
bg_BG: Запазване на чернова при напускане на страницата с формата

en: If turned off, the form will save draft when clicks on the save button or using conditional logic.
bg_BG: Ако е изключено, формата ще запази черновата при натискане на бутона за запазване или при използване на условна логика.

en: Allow empty form as Save draft
bg_BG: Позволи празна форма като запазена чернова

en: If turned on, the empty form save as draft when leave page.
bg_BG: Ако е включено, празната форма се записва като чернова при напускане на страницата.

en: When to save:
bg_BG: Кога да се запази:

en: Always save abandoned form entries
bg_BG: Винаги запазвайте изоставени записи от формуляри

en: Save only if email address or phone number is provided
bg_BG: Запазвайте само ако е предоставен имейл адрес или телефонен номер

en: Landing Page
bg_BG: Начална страница

en: How to setup Landinge Page
bg_BG: Как да настроите начална страница

en: Custom URL
bg_BG: Потребителски URL

en: Please try to avoid any duplicate custom url, as it will conflict between the page and Bit Form.
bg_BG: Моля, опитайте да избягвате дублиране на потребителски URL, тъй като това ще доведе до конфликт между страницата и Bit Form.

en: Page Title
bg_BG: Заглавие на страницата

en: Share via Direct URL
bg_BG: Споделяне чрез директен URL

en: Share via Direct URL (Conversational Form)
bg_BG: Споделяне чрез директен URL (Разговорна форма)

en: Embed via HTML Code
bg_BG: Вграждане чрез HTML код

en: Embed via HTML Code (Conversational Form)
bg_BG: Вграждане чрез HTML код (Разговорна форма)

en: Customer ID key cann't be empty
bg_BG: Ключът за идентификация на клиента не може да бъде празен

en: save Successfully
bg_BG: Успешно запазено

en: save failed Cause:
bg_BG: Записът не бе успешен. Причина:

en: save failed. please try again
bg_BG: Записът не бе успешен. Моля, опитайте отново

en: Learn more about Google Ads configuration
bg_BG: Научете повече за конфигурацията на Google Ads

en: Client ID
bg_BG: ID на клиента

en: Client Secret
bg_BG: Тайна на клиента

en: To get Client ID and SECRET , Please Visit Google API Console
bg_BG: За да получите Client ID и SECRET, моля посетете Google API Console

en: Customer Id (non manager account)
bg_BG: Customer Id (не управляващ акаунт)

en: To get Customer ID , Please Visit
bg_BG: За да получите Customer ID, моля посетете

en: Google Ads Manager Account
bg_BG: Google Ads Manager акаунт

en: Saving Generel Settings...
bg_BG: Записване на общи настройки...

en: Global Settings
bg_BG: Глобални настройки

en: Validation Error/Invalid Message.
bg_BG: Грешка при валидиране/Невалидно съобщение.

en: Generate Token after page load to prevent conflict with cache plugins.
bg_BG: Генерирайте токен след зареждане на страницата, за да предотвратите конфликт с кеш плъгини.

en: Other Settings
bg_BG: Други настройки

en: Delete all data table when delete plugin.
bg_BG: Изтриване на всички таблици с данни при изтриване на плъгина.

en: Usage Reporting Opt In.
bg_BG: Опция за докладване на използването.

en: Edit Global Message (Type:
bg_BG: Редактиране на глобално съобщение (Тип:

en: Messages saved successfully.
bg_BG: Съобщенията са записани успешно.

en: Note: This global message will be applied to all forms and fields unless a custom error message is set for an individual field. Also you can use the
bg_BG: Забележка: Това глобално съобщение ще се приложи към всички форми и полета, освен ако не е зададено персонализирано съобщение за грешка за отделно поле. Също така можете да използвате

en: Shortcode patterns (Ex:
bg_BG: шаблони за кратък код (Пример:

en: to dynamically replace field-specific labels/values.
bg_BG: за динамична замяна на специфични за полето етикети/стойности.

en: Required Field
bg_BG: Задължително поле

en: Invalid Email
bg_BG: Невалиден имейл

en: Invalid URL
bg_BG: Невалиден URL

en: Invalid Number
bg_BG: Невалидно число

en: Invalid Phone Number
bg_BG: Невалиден телефонен номер

en: Minimum Value
bg_BG: Минимална стойност

en: Maximum Value
bg_BG: Максимална стойност

en: Input mask
bg_BG: Маска за въвеждане

en: Regex Pattern
bg_BG: Регулярен израз

en: Minimum Option Count
bg_BG: Минимален брой опции

en: Maximum Option Count
bg_BG: Максимален брой опции

en: Minimum File Count
bg_BG: Минимален брой файлове

en: Maximum File Count
bg_BG: Максимален брой файлове

en: Maximum File Size
bg_BG: Максимален размер на файл

en: Other Option Required
bg_BG: Изисква се друга опция

en: Unique Entry Value
bg_BG: Уникална стойност на запис

en: Unique User
bg_BG: Уникален потребител

en: App delete successfully.
bg_BG: Приложението беше изтрито успешно.

en: App deletion failed Cause
bg_BG: Причина за неуспешно изтриване на приложението

en: App deletion failed. please try again
bg_BG: Неуспешно изтриване на приложението. Моля, опитайте отново

en: Are you sure to delete this App configuration?
bg_BG: Сигурни ли сте, че искате да изтриете тази конфигурация на приложението?

en: How to setup Integrations:
bg_BG: Как да настроите интеграции:

en: Connected/Authorized Platforms
bg_BG: Свързани/упълномощени платформи

en: Search Available Integrations...
bg_BG: Търсене на налични интеграции...

en: Available Integrations
bg_BG: Налични интеграции

en: Submit button cannot be removed
bg_BG: Бутонът за изпращане не може да бъде премахнат

en: Integration deletion failed Cause
bg_BG: Грешка при изтриване на интеграция Причина

en: Integration deletion failed. please try again
bg_BG: Грешка при изтриване на интеграция. Моля, опитайте отново

en: Are you sure to delete this integration?
bg_BG: Сигурни ли сте, че искате да изтриете тази интеграция?

en: Are you sure to clone this integration?
bg_BG: Сигурни ли сте, че искате да клонирате тази интеграция?

en: Integration clone failed Cause
bg_BG: Грешка при клониране на интеграция Причина

en: Integration clone failed.
bg_BG: Грешка при клониране на интеграция.

en: Integrate your form with your favorite apps and services.
bg_BG: Интегрирайте своя формуляр с любимите си приложения и услуги.

en: Date Time (Advanced)
bg_BG: Дата и час (Разширено)

en: Advanced Date Time
bg_BG: Разширена дата и час

en: Please Select a Date
bg_BG: Моля, изберете дата

en: Spacer
bg_BG: Разделител

en: First Name
bg_BG: Име

en: Last Name
bg_BG: Фамилия

en: Text
bg_BG: Текст

en: Placeholder...
bg_BG: Заменящ текст...

en: Multiline Text
bg_BG: Много редов текст

en: Multi-Line Text
bg_BG: Много редов текст

en: Number
bg_BG: Число

en: e.g. 123
bg_BG: напр. 123

en: Select
bg_BG: Избери

en: Radio Button
bg_BG: Радио бутон

en: Radio
bg_BG: Радио

en: Option 1
bg_BG: Опция 1

en: Option 2
bg_BG: Опция 2

en: Option 3
bg_BG: Опция 3

en: Checkbox
bg_BG: Квадратче за отметка

en: Check Boxs
bg_BG: Квадратчета за отметка

en: Dropdown
bg_BG: Падащо меню

en: File Upload
bg_BG: Качване на файл

en: Advance File Upload
bg_BG: Разширено качване на файл

en: Advanced File Upload
bg_BG: Разширено качване на файл

en: Country
bg_BG: Държава

en: Enter Amount..
bg_BG: Въведете сума..

en: Phone Number
bg_BG: Телефонен номер

en: Enter Phone Number
bg_BG: Въведете телефонен номер

en: Username
bg_BG: Потребителско име

en: e.g. John Doe
bg_BG: напр. John Doe

en: Password
bg_BG: Парола

en: Password Field
bg_BG: Поле за парола

en: Slider
bg_BG: Плъзгач

en: Date
bg_BG: Дата

en: Pick A Date
bg_BG: Изберете дата

en: Time
bg_BG: Час

en: Date-Time
bg_BG: Дата и час

en: Select Date-Time
bg_BG: Изберете дата и час

en: Week
bg_BG: Седмица

en: Select Week
bg_BG: Изберете седмица

en: Month
bg_BG: Месец

en: Month Input
bg_BG: Въвеждане на месец

en: GDPR Agreement
bg_BG: Съгласие с GDPR

en: I consent to having this website store my submitted information so they can respond to my inquiry. Learn more in
bg_BG: Съгласявам се този уебсайт да съхранява подадената от мен информация, за да може да отговори на запитването ми. Научете повече в

en: Our Privacy Policy.
bg_BG: Нашата политика за поверителност.

en: Decision Box
bg_BG: Диалогов прозорец за решение

en: Repeater
bg_BG: Повторител

en: Signature
bg_BG: Подпис

en: Rating
bg_BG: Оценка

en: Terrible
bg_BG: Ужасно

en: Bad
bg_BG: Лошо

en: Satisfied
bg_BG: Удовлетворен

en: Good
bg_BG: Добър

en: Excellent
bg_BG: Отлично

en: Image Select
bg_BG: Избор на изображение

en: Option 4
bg_BG: Опция 4

en: Hidden Field
bg_BG: Скрито поле

en: Set Default Value
bg_BG: Задаване на стойност по подразбиране

en: Pay with Stripe
bg_BG: Плащане със Stripe

en: Pay now
bg_BG: Плати сега

en: Pay with Mollie
bg_BG: Плащане с Mollie

en: Shortcode
bg_BG: Код за кратко

en: Button
bg_BG: Бутон

en: Draft Button
bg_BG: Бутон за чернова

en: Save Draft
bg_BG: Запази черновата

en: Next Step
bg_BG: Следваща стъпка

en: Previous Step
bg_BG: Предишна стъпка

en: Previous
bg_BG: Предишен

en: Section
bg_BG: Секция

en: Image
bg_BG: Изображение

en: Divider
bg_BG: Разделител

en: Migration Issue Detected
bg_BG: Открит проблем при миграция

en: There may have been a problem during auto-migrating your Bit Forms from V1 to V2.
bg_BG: Възможно е да е възникнал проблем по време на автоматичната миграция на вашите Bit Forms от V1 към V2.

en: Please contact support for assistance at
bg_BG: Моля, свържете се с поддръжката за помощ на

en: Migrating to V2
bg_BG: Мигриране към V2

en: Please wait while we migrate your data to V2
bg_BG: Моля, изчакайте докато мигрираме вашите данни към V2

en: This may take a few minutes...
bg_BG: Това може да отнеме няколко минути...

en: Meanwhile do not close this window.
bg_BG: Междувременно не затваряйте този прозорец.

en: Mollie Settings
bg_BG: Настройки на Mollie

en: API key:
bg_BG: API ключ:

en: To get API key, Please Visit
bg_BG: За да получите API ключ, моля посетете

en: Step-
bg_BG: Стъпка-

en: Clone Step
bg_BG: Клониране на стъпка

en: Delete Step
bg_BG: Изтриване на стъпка

en: Add New Step
bg_BG: Добавяне на нова стъпка

en: Add Steps
bg_BG: Добавяне на стъпки

en: Multi step settings
bg_BG: Настройки за множество стъпки

en: All fields are required
bg_BG: Всички полета са задължителни

en: Saving Payment Setting...
bg_BG: Записване на настройките за плащане...

en: Choose a unique name to identify this integration within your app.
bg_BG: Изберете уникално име, за да идентифицирате тази интеграция в приложението си.

en: Login to you Mollie account (or create on if you haven't already).
bg_BG: Влезте в акаунта си в Mollie (или създайте такъв, ако все още нямате).

en: Go to your Mollie Dashboard
bg_BG: Отидете на вашето Mollie табло

en: and find the API section.
bg_BG: и намерете секцията API.

en: Generate a new API key or use an existing one (you can use test API key for testing purposes). This key is required for authenticating API requests.
bg_BG: Генерирайте нов API ключ или използвайте съществуващ (можете да използвате тестов API ключ за тестване). Този ключ е необходим за удостоверяване на API заявките.

en: Copy the API key and paste it in the Bit Form
bg_BG: Копирайте API ключа и го поставете в полето Bit Form

en: field above.
bg_BG: по-горе.

en: Then click on the
bg_BG: След това кликнете на

en: button to save the settings.
bg_BG: бутона за запазване на настройките.

en: Please go to your form now and add a Mollie payment field.
bg_BG: Моля, отидете сега във вашата форма и добавете поле за плащане с Mollie.

en: Bit form Mollie Payment Gateway documentation
bg_BG: Документация за Bit form Mollie Payment Gateway

en: Login to you PayPal account (or create on if you haven't already).
bg_BG: Влезте в акаунта си в PayPal (или създайте такъв, ако все още нямате).

en: Go to your PayPal Dashboard
bg_BG: Отидете на вашето PayPal табло

en: Select Transaction Mode (Live or Sandbox).
bg_BG: Изберете режим на транзакция (Live или Sandbox).

en: Copy the
bg_BG: Копирайте

en: from PayPal Dashboard and paste it in the Bit Form
bg_BG: от PayPal таблото и го поставете в полето Bit Form

en: field above (you can use Sandbox or Live mode).
bg_BG: полето по-горе (можете да използвате Sandbox или Live режим).

en: Please go to your form now and add a PayPal payment field.
bg_BG: Моля, отидете сега във вашата форма и добавете поле за плащане с PayPal.

en: Bit form PayPal Payment Gateway documentation
bg_BG: Документация на Bit form PayPal Payment Gateway

en: PayPal Integrations Video
bg_BG: Видео за интеграции с PayPal

en: Login to you Stripe account (or create on if you haven't already).
bg_BG: Влезте в своя Stripe акаунт (или създайте такъв, ако все още нямате).

en: Go to your Stripe Dashboard
bg_BG: Отидете в своя Stripe Dashboard

en: and find the API Key section.
bg_BG: и намерете секцията API Key.

en: from Stripe API Dashboard and paste it in the Bit Form
bg_BG: от Stripe API Dashboard и го поставете в Bit Form

en: field above (you can use test API key for testing purposes).
bg_BG: полето по-горе (можете да използвате тестов API ключ за тестови цели).

en: Please go to your form now and add a Stripe payment field.
bg_BG: Моля, отидете сега във вашата форма и добавете поле за плащане с Stripe.

en: Bit form Stripe Payment Gateway documentation
bg_BG: Документация на Bit form Stripe Payment Gateway

en: Stripe Integrations Video
bg_BG: Видео за интеграции с Stripe

en: Login to you Razorpay account (or create on if you haven't already).
bg_BG: Влезте в своя Razorpay акаунт (или създайте такъв, ако все още нямате).

en: Go to your Razorpay Dashboard
bg_BG: Отидете в своя Razorpay Dashboard

en: from Razorpay API Dashboard and paste it in the Bit Form
bg_BG: от Razorpay API Dashboard и го поставете в Bit Form

en: Please go to your form now and add a Razorpay payment field.
bg_BG: Моля, отидете сега във вашата форма и добавете поле за плащане с Razorpay.

en: Bit form Razorpay Payment Gateway documentation
bg_BG: Документация на Bit form Razorpay Payment Gateway

en: Razorpay Integrations Video
bg_BG: Видео за интеграции с Razorpay

en: Available Payment Gateways
bg_BG: Налични платежни шлюзове

en: Please click on the available payment gateway option for configuration.
bg_BG: Моля, кликнете върху наличната опция за платежен шлюз за конфигурация.

en: Available on
bg_BG: Налично на

en: Connected Accounts
bg_BG: Свързани акаунти

en: Currently, no payment gateway has been connected.
bg_BG: В момента не е свързан платежен шлюз.

en: PayPal Settings
bg_BG: Настройки на PayPal

en: Transaction Mode:
bg_BG: Режим на транзакция:

en: To get Client ID & Secret, Please Visit
bg_BG: За да получите Client ID и Secret, моля посетете

en: PDF Global Setting
bg_BG: Глобални настройки за PDF

en: Available Font for PDF
bg_BG: Наличен шрифт за PDF

en: PDF Templates
bg_BG: PDF шаблони

en: How to setup PDF Templates:
bg_BG: Как да настроите PDF шаблони:

en: PDF File Name
bg_BG: Име на PDF файл

en: PDF Password
bg_BG: Парола за PDF

en: Static Password
bg_BG: Статична парола

en: PDF Password Shortcode
bg_BG: Кратък код за парола на PDF

en: Allow Download (Link)
bg_BG: Разреши изтегляне (връзка)

en: All User
bg_BG: Всички потребители

en: Only Logged In User
bg_BG: Само вписани потребители

en: Download Link Shortcode
bg_BG: Код за кратка връзка за изтегляне

en: Override Default Settings
bg_BG: Пренебрегване на подразбиращите се настройки

en: Paper Size
bg_BG: Размер на хартията

en: Orientation
bg_BG: Ориентация

en: Portrait
bg_BG: Портрет

en: Landscape
bg_BG: Пейзаж

en: Font Family
bg_BG: Шрифт

en: Font Size (Pixels)
bg_BG: Размер на шрифта (пиксели)

en: Watermark
bg_BG: Воден знак

en: Watermark Text
bg_BG: Текст на водния знак

en: Watermark Image
bg_BG: Изображение на водния знак

en: Position X (Units in millimeters)
bg_BG: Позиция X (единици в милиметри)

en: Position Y (Units in millimeters)
bg_BG: Позиция Y (единици в милиметри)

en: Show watermark behind the page content
bg_BG: Показване на водния знак зад съдържанието на страницата

en: Opacity (0-100)
bg_BG: Непрозрачност (0-100)

en: Language Direction
bg_BG: Посока на езика

en: LTR
bg_BG: Отляво надясно (LTR)

en: RTL
bg_BG: Отдясно наляво (RTL)

en: Go to PDF Settings
bg_BG: Отиди на настройките на PDF

en: Please configure PDF settings first.
bg_BG: Моля, първо конфигурирайте настройките на PDF.

en: Upload
bg_BG: Качване

en: Image width
bg_BG: Ширина на изображението

en: Image height
bg_BG: Височина на изображението

en: Position X
bg_BG: Позиция X

en: Position Y
bg_BG: Позиция Y

en: Learn more about PDF Attachment
bg_BG: Научете повече за PDF прикачения файл

en: This global settings will be set as the default for any new PDF attachment generated from your forms.
bg_BG: Тези глобални настройки ще бъдат зададени като подразбиращи се за всеки нов PDF прикачен файл, генериран от вашите формуляри.

en: Remember,
bg_BG: Запомнете,

en: If you haven't used PDFs yet, you'll need to click the "Save" button to apply these global PDF settings. You can also customize settings for a specific PDF template by accessing the PDF templates in your form settings.
bg_BG: Ако все още не сте използвали PDF файлове, трябва да натиснете бутона „Запази“, за да приложите тези глобални PDF настройки. Можете също да персонализирате настройките за конкретен PDF шаблон, като достъпите PDF шаблоните в настройките на вашия формуляр.

en: Please update your PHP version is 7.4 or higher.
bg_BG: Моля, обновете вашата PHP версия до 7.4 или по-висока.

en: PHP extension is missing in your server. Please install it.
bg_BG: PHP разширението липсва на вашия сървър. Моля, инсталирайте го.

en: To use Arabic, Chinese, Japanese and Korean languages, you need to install additional fonts! Please navigate to the
bg_BG: За да използвате арабски, китайски, японски и корейски езици, трябва да инсталирате допълнителни шрифтове! Моля, отидете на

en: tab to proceed.
bg_BG: таб, за да продължите.

en: Copy Shortcode
bg_BG: Копирай краткия код

en: Embed
bg_BG: Вграждане

en: Razorpay Settings
bg_BG: Настройки на Razorpay

en: API Secret:
bg_BG: API секрет:

en: To get API Key & Secret, Please Visit
bg_BG: За да получите API ключ и секрет, моля посетете

en: Razorpay Dashboard
bg_BG: Таблото за управление на Razorpay

en: Are you sure to delete this URL ?
bg_BG: Сигурни ли сте, че искате да изтриете този URL?

en: Select A Page:
bg_BG: Изберете страница:

en: Custom Link
bg_BG: Персонализиран линк

en: set Form Field
bg_BG: задай поле от формуляр

en: Select Form Field
bg_BG: Изберете поле от формуляр

en: Add More Alternative URL
bg_BG: Добави още алтернативен URL

en: Filter Entries between Dates
bg_BG: Филтрирай записи между дати

en: Filter
bg_BG: Филтър

en: Search
bg_BG: Търсене

en: report name cann't be empty
bg_BG: име на отчета не може да бъде празно

en: Refresh
bg_BG: Обнови

en: Premium Feature
bg_BG: Премиум функция

en: Buy Premium
bg_BG: Купи Премиум

en: Are you sure to delete this report
bg_BG: Сигурни ли сте, че искате да изтриете този отчет

en: Deleting ...
bg_BG: Изтриване ...

en: Filter List
bg_BG: Списък с филтри

en: Search filters...
bg_BG: Търсене на филтри...

en: New Filter
bg_BG: Нов филтър

en: No matching filter found
bg_BG: Не е намерен съвпадащ филтър

en: Equal
bg_BG: Равно

en: Not equal
bg_BG: Не е равно

en: Not empty
bg_BG: Не е празно

en: Start With
bg_BG: Започва с

en: End With
bg_BG: Свършва с

en: Not Start With
bg_BG: Не започва с

en: Not End With
bg_BG: Не свършва с

en: Not contains
bg_BG: Не съдържа

en: Contains
bg_BG: Съдържа

en: Contain All
bg_BG: Съдържа всички

en: Greater Than
bg_BG: По-голямо от

en: Less Than
bg_BG: По-малко от

en: Greater Than or Equal
bg_BG: По-голямо или равно на

en: Less Than or Equal
bg_BG: По-малко или равно на

en: Today
bg_BG: Днес

en: Till Today
bg_BG: До днес

en: Tomorrow
bg_BG: Утре

en: Yesterday
bg_BG: Вчера

en: Till Yesterday
bg_BG: До вчера

en: Last 7 Days
bg_BG: Последните 7 дни

en: Last 30 Days
bg_BG: Последните 30 дни

en: Last 60 Days
bg_BG: Последните 60 дни

en: Last 90 Days
bg_BG: Последните 90 дни

en: Last 120 Days
bg_BG: Последните 120 дни

en: Next 7 Days
bg_BG: Следващите 7 дни

en: Next 30 Days
bg_BG: Следващите 30 дни

en: Next 60 Days
bg_BG: Следващите 60 дни

en: Next 90 Days
bg_BG: Следващите 90 дни

en: Next 120 Days
bg_BG: Следващите 120 дни

en: Current Week
bg_BG: Настоящата седмица

en: Next Week
bg_BG: Следващата седмица

en: Last Week
bg_BG: Последната седмица

en: Current Month
bg_BG: Настоящият месец

en: Next Month
bg_BG: Следващият месец

en: Last Month
bg_BG: Последният месец

en: Current Year
bg_BG: Настоящата година

en: Next Year
bg_BG: Следващата година

en: Last Year
bg_BG: Последната година

en: Read entries
bg_BG: Прочетени записи

en: Unread entries
bg_BG: Непрочетени записи

en: Confirmed entries
bg_BG: Потвърдени записи

en: Unconfirmed entries
bg_BG: Непотвърдени записи

en: Draft entries
bg_BG: Чернови

en: Logic
bg_BG: Логика

en: OR
bg_BG: ИЛИ

en: AND
bg_BG: И

en: ReCaptcha validation failed.
bg_BG: Проверката на ReCaptcha не бе успешна.

en: The form has reached its maximum number of submissions.
bg_BG: Формата е достигнала максималния брой изпращания.

en: You have reached the maximum number of submissions allowed.
bg_BG: Достигнахте максималния брой разрешени изпращания.

en: You must be logged in.
bg_BG: Трябва да сте влезли в системата.

en: Empty form cannot be submitted.
bg_BG: Празна форма не може да бъде изпратена.

en: Validate form input on focus lost
bg_BG: Валидиране на въведеното във формата при загуба на фокуса

en: Allow single entry for each IP address
bg_BG: Разрешаване на еднократно въвеждане от всеки IP адрес

en: Require user to be logged in for submit form
bg_BG: Изискване потребителят да е влязъл в системата, за да изпрати формата

en: Prevent empty form submission
bg_BG: Предотвратяване изпращането на празна форма

en: Disable entry storing in WordPress database
bg_BG: Деактивиране на записването на записите в базата данни на WordPress

en: Enable ReCaptcha V3
bg_BG: Активиране на ReCaptcha V3

en: Enable / Disable
bg_BG: Активиране / Деактивиране

en: Hide ReCaptcha Badge
bg_BG: Скриване на значката ReCaptcha

en: Honeypot trap for bot
bg_BG: Капан за ботове тип меден съд

en: Manage Submission Limits (by count, time, or user)
bg_BG: Управление на ограниченията за изпращане (по брой, време или потребител)

en: Limit By Submission Count
bg_BG: Ограничение по брой изпращания

en: Submission Limit
bg_BG: Лимит за изпращане

en: Limit period type
bg_BG: Тип на период на лимита

en: Limit By Per User
bg_BG: Лимит на потребител

en: User verify type
bg_BG: Тип проверка на потребителя

en: Limit Form Submission Period
bg_BG: Период на ограничение за изпращане на формата

en: Every Day
bg_BG: Всеки ден

en: Friday
bg_BG: Петък

en: Saturday
bg_BG: Събота

en: Sunday
bg_BG: Неделя

en: Monday
bg_BG: Понеделник

en: Tuesday
bg_BG: Вторник

en: Wednesday
bg_BG: Сряда

en: Thursday
bg_BG: Четвъртък

en: From
bg_BG: От

en: To
bg_BG: До

en: Time:
bg_BG: Час:

en: Blocked IP list
bg_BG: Списък с блокирани IP адреси

en: Add Blocked IP
bg_BG: Добави блокиран IP

en: Allowed IP
bg_BG: Разрешен IP

en: By enabling this option only listed IP can submit this form.
bg_BG: Активирайки тази опция, само изброените IP адреси могат да изпращат тази форма.

en: Add Allowed IP
bg_BG: Добавяне на разрешен IP

en: Capture Google Ads (Click ID)
bg_BG: Заснемане на Google реклами (Click ID)

en: Email sent successfully.
bg_BG: Имейлът беше изпратен успешно.

en: Sending...
bg_BG: Изпращане...

en: Email Test
bg_BG: Тестване на имейл

en: To:
bg_BG: До:

en: Message:
bg_BG: Съобщение:

en: Send Test Mail
bg_BG: Изпрати тестов имейл

en: Configuration
bg_BG: Конфигурация

en: Mail Test
bg_BG: Тест на имейл

en: SMTP config saved successfully.
bg_BG: SMTP конфигурацията беше запазена успешно.

en: Learn more about SMTP configuration
bg_BG: Научете повече за SMTP конфигурацията

en: Enable SMTP
bg_BG: Активиране на SMTP

en: From Email Address
bg_BG: Имейл адрес на подателя

en: Some servers block emails if "From Email" differs from the authenticated (login) email— use the same email to ensure delivery.
bg_BG: Някои сървъри блокират имейли, ако „Имейл от“ се различава от удостоверения (вход) имейл — използвайте същия имейл за гарантиране на доставката.

en: From Name
bg_BG: Име на подателя

en: Reply-To Email Address
bg_BG: Имейл адрес за отговор

en: SMTP Host
bg_BG: SMTP хост

en: Type of Encryption
bg_BG: Тип криптиране

en: SMTP Port
bg_BG: SMTP порт

en: SMTP Authentication
bg_BG: SMTP удостоверяване

en: SMTP Username
bg_BG: SMTP потребителско име

en: SMTP Password
bg_BG: SMTP парола

en: Save Changes
bg_BG: Запази промените

en: Stripe Settings
bg_BG: Настройки на Stripe

en: Publishable key:
bg_BG: Публикуваем ключ:

en: Secret Key:
bg_BG: Секретен ключ:

en: To get Publishable key & Secret key, Please Visit
bg_BG: За да получите Публикуваем ключ и Секретен ключ, моля посетете

en: Stripe Developer Dashboard
bg_BG: Разработчик панел на Stripe

en: Transparant
bg_BG: Прозрачен

en: Add Property
bg_BG: Добави собственост

en: Override theme and common styles
bg_BG: Пренапиши тема и общи стилове

en: Multi Step Quick Tweaks
bg_BG: Многостъпкови бързи настройки

en: Step Container
bg_BG: Контейнер на стъпката

en: Step Header Wrapper
bg_BG: Обвивка на заглавието на стъпката

en: Step Header
bg_BG: Заглавие на стъпката

en: Step Header Label
bg_BG: Етикет на заглавието на стъпката

en: Step Header Subtitle
bg_BG: Подзаглавие на заглавието на стъпката

en: Step Wrapper
bg_BG: Обвивка на стъпката

en: Step Progress Wrapper
bg_BG: Обвивка на прогреса на стъпката

en: Step Progress Bar
bg_BG: Лента за напредък на стъпката

en: Step Content
bg_BG: Съдържание на стъпката

en: Step Button Wrapper
bg_BG: Обвивка на бутона за стъпка

en: Step Button
bg_BG: Бутон за стъпка

en: Step Label Prefix Icon
bg_BG: Икона префикс на етикета на стъпката

en: Step Label Suffix Icon
bg_BG: Икона суфикс на етикета на стъпката

en: Step Subtitle Prefix Icon
bg_BG: Икона префикс на подзаглавието на стъпката

en: Step Subtitle Suffix Icon
bg_BG: Икона суфикс на подзаглавието на стъпката

en: Previous Button Prefix Icon
bg_BG: Икона префикс на бутона за предишна стъпка

en: Previous Button Suffix Icon
bg_BG: Икона суфикс на бутона за предишна стъпка

en: Next Button Prefix Icon
bg_BG: Икона префикс на бутона за следваща стъпка

en: Next Button Suffix Icon
bg_BG: Икона суфикс на бутона за следваща стъпка

en: Theme Customization
bg_BG: Персонализиране на тема

en: Multi Step Customize
bg_BG: Персонализиране на многостъпков процес

en: Multi step quick tweaks is not available. this feature will coming soon.
bg_BG: Бързите настройки за многостъпков процес не са налични. Тази функция ще бъде налична скоро.

en: Transparent
bg_BG: Прозрачен

en: Go to Theme Gallery Settings
bg_BG: Отиди в настройките на галерията с теми

en: Add important rule to all styles to override the conflicting styles in frontend.
bg_BG: Добави важно правило към всички стилове, за да се презапишат конфликтните стилове във фронтенда.

en: Add prefix to atomic class names to avoid conflicts.
bg_BG: Добави префикс към атомарни имена на класове, за да се избегнат конфликти.

en: Transition
bg_BG: Преход

en: Please setup your payment settings before using this template.
bg_BG: Моля, настройте вашите платежни настройки преди да използвате този шаблон.

en: Please setup your
bg_BG: Моля, настройте вашия

en: Please update your Pro Plugin to the latest version (
bg_BG: Моля, обновете вашия Pro плъгин до последната версия (

en: this feature
bg_BG: това функционалност

en: New
bg_BG: Ново

en: Use Template
bg_BG: Използвай шаблон

en: Go to Payment Settings
bg_BG: Отидете в Платежни настройки

en: Import Form
bg_BG: Импортиране на формуляр

en: Search Result
bg_BG: Резултат от търсенето

en: No Template Found
bg_BG: Не е намерен шаблон

en: Prefix Icon
bg_BG: Икона като префикс

en: Suffix Icon
bg_BG: Икона като суфикс

en: Always (default)
bg_BG: Винаги (по подразбиране)

en: Interaction Only
bg_BG: Само при взаимодействие

en: Container Class
bg_BG: Клас на контейнера

en: Show Option Flag Image
bg_BG: Покажи изображение на флага на опцията

en: Mollie Description is Required
bg_BG: Изисква се описание за Mollie

en: Select Account
bg_BG: Изберете акаунт

en: Razorpay Dynamic Amount Field is not Selected
bg_BG: Динамичното поле за сума на Razorpay не е избрано

en: Rounded
bg_BG: Заоблен

en: No fields available
bg_BG: Няма налични полета

en: You haven’t added any fields to this form or step yet.
bg_BG: Все още не сте добавили полета към тази форма или стъпка.

en: Please add fields from the Form Fields panel.
bg_BG: Моля, добавете полета от панела с полета на формата.

en: No field key provided
bg_BG: Не е предоставен ключ на поле

en: Advanced
bg_BG: Разширени

en: Conditional Logic
bg_BG: Условна логика

en: Individual Customize
bg_BG: Индивидуално персонализиране

en: Global Customize
bg_BG: Глобално персонализиране

en: Reset
bg_BG: Нулиране

en: Import
bg_BG: Импортиране

en: Rename
bg_BG: Преименуване

en: Reset Theme Style
bg_BG: Нулиране на стил на тема

en: Update Theme Style
bg_BG: Актуализиране на стил на тема

en: Save as New Theme
bg_BG: Запази като нова тема

en: Click to Highlight Element in Builder
bg_BG: Кликнете, за да маркирате елемента в конструктора

en: Enable Conditional Logic
bg_BG: Активиране на условна логика

en: Configure when this field should be shown or hidden
bg_BG: Конфигурирайте кога това поле трябва да се показва или скрива

en: Hide
bg_BG: Скрий

en: Show
bg_BG: Покажи

en: this field if
bg_BG: това поле ако

en: And
bg_BG: И

en: Or
bg_BG: Или

en: Need Advanced Conditional Logic?
bg_BG: Нуждаете ли се от разширена условна логика?

en: Switch now
bg_BG: Превключи сега

en: Theme Quick Tweaks
bg_BG: Бързи настройки на темата

en: Global Elements
bg_BG: Глобални елементи

en: Multi-Step Elements
bg_BG: Многостъпкови елементи

en: Individual Elements
bg_BG: Индивидуални елементи

en: found
bg_BG: намерени

en: Search fields..
bg_BG: Търсене в полета..

en: Search results for:
bg_BG: Резултати от търсенето за:

en: No fields found
bg_BG: Не са намерени полета

en: We couldn't find any fields matching
bg_BG: Не успяхме да намерим полета, които отговарят на

en: Try searching with different keywords
bg_BG: Опитайте да търсите с други ключови думи

en: Create New Theme
bg_BG: Създаване на нова тема

en: Click to upload
bg_BG: Кликнете за качване

en: or drag and drop
bg_BG: или плъзнете и пуснете

en: Import from Form
bg_BG: Импортиране от формуляр

en: Import from File
bg_BG: Импортиране от файл

en: Import Theme (Style)
bg_BG: Импортиране на тема (стил)

en: Customize
bg_BG: Персонализиране

en: Applied Styles
bg_BG: Приложени стилове

en: Your customizations apply only to this form's styling. To preserve changes, create or update a custom theme from the Options menu.
bg_BG: Вашите персонализации се прилагат само към стила на тази форма. За да запазите промените, създайте или актуализирайте персонализирана тема от менюто Опции.

en: App Themes
bg_BG: Теми на приложението

en: Custom Themes
bg_BG: Потребителски теми

en: Please write form name
bg_BG: Моля, въведете име на форма

en: Search forms here...
bg_BG: Търсене на форми тук...

en: No forms found
bg_BG: Не са намерени форми

en: Search fields...
bg_BG: Търсене на полета...

en: Clear search
bg_BG: Изчистване на търсенето

en: No fields available in this category
bg_BG: Няма налични полета в тази категория

en: Recent
bg_BG: Последни

en: No fields found by your search keywords:
bg_BG: Не са намерени полета с вашите ключови думи за търсене:

en: fields found for
bg_BG: полета намерени за

en: Update Form
bg_BG: Актуализиране на форма

en: Save Form
bg_BG: Запазване на форма

en: Please fix the errors
bg_BG: Моля, коригирайте грешките

en: Sorry
bg_BG: Съжаляваме

en: Please add a submit button
bg_BG: Моля, добавете бутон за изпращане

en: Choose/Drop your file (.json)
bg_BG: Изберете/Пуснете вашия файл (.json)

en: Issue
bg_BG: Проблем

en: Idea
bg_BG: Идея

en: Other
bg_BG: Други

en: Send
bg_BG: Изпрати

en: Thank you for using our product! We're sorry,
bg_BG: Благодарим ви, че използвате нашия продукт! Съжаляваме,

en: is not available in your plan.
bg_BG: не е налично във вашия план.

en: Please upgrade to the PRO plan to unlock all these awesome features.
bg_BG: Моля, надстройте до план PRO, за да отключите всички тези страхотни функции.

en: Try Demo
bg_BG: Опитайте демо

en: Check out our
bg_BG: Разгледайте нашето

en: Demo
bg_BG: Демо

en: to see what can you do with Pro version.
bg_BG: за да видите какво можете да правите с Pro версията.

en: Available On Pro
bg_BG: Налично в Pro

en: Do You want Deplicate these
bg_BG: Искате ли да дублирате тези

en: item
bg_BG: елемент

en: Disable
bg_BG: Деактивирай

en: Do you want to change these
bg_BG: Искате ли да промените тези

en: status
bg_BG: статус

en: Are you sure to delete these
bg_BG: Сигурни ли сте, че искате да изтриете тези

en: items
bg_BG: елементи

en: Row Selected
bg_BG: Ред избран

en: Total Entries:
bg_BG: Общо записи:

en: Page
bg_BG: Страница

en: of
bg_BG: от

en: No response from the server
bg_BG: Няма отговор от сървъра

en: Are you sure to delete this web hook?
bg_BG: Сигурни ли сте, че искате да изтриете този web hook?

en: Add More Hook
bg_BG: Добави още hook

en: Select One
bg_BG: Изберете един

en: Click
bg_BG: Кликнете

en: Readonly
bg_BG: Само за четене

en: Writeable
bg_BG: Записваем

en: Not Required
bg_BG: Не е задължително

en: Active List
bg_BG: Активен списък

en: Sub Title
bg_BG: Подзаглавие

en: Config Option
bg_BG: Опция за конфигурация

en: Email Template:
bg_BG: Шаблон за имейл:

en: Select Email Template
bg_BG: Изберете шаблон за имейл

en: Add mail from address
bg_BG: Добави адрес за изпращане

en: From Mail
bg_BG: От имейл

en: CC
bg_BG: Копие (CC)

en: BCC
bg_BG: Скрито копие (BCC)

en: Reply To
bg_BG: Отговор до

en: PDF Attachment Template:
bg_BG: Шаблон за PDF прикачен файл:

en: Select PDF Template
bg_BG: Изберете PDF шаблон

en: Field Actions
bg_BG: Действия с полета

en: Integration
bg_BG: Интеграция

en: Select Integation
bg_BG: Изберете интеграция

en: Logged In
bg_BG: Влязъл в системата

en: Logged Out
bg_BG: Излязъл от системата

en: Date Format
bg_BG: Формат на дата

en: Meta Key
bg_BG: Мета ключ

en: Query Param
bg_BG: Параметър на заявката

en: Redirect URL
bg_BG: URL за пренасочване

en: Select Page To Redirect
bg_BG: Изберете страница за пренасочване

en: Success Message
bg_BG: Съобщение за успех

en: Select Message
bg_BG: Изберете съобщение

en: Web Hook
bg_BG: Уеб кука

en: Select Hooks to Call
bg_BG: Изберете куки за извикване

en: On Load
bg_BG: При зареждане

en: On Field Input
bg_BG: При въвеждане в поле

en: On Form Validate
bg_BG: При валидиране на формата

en: On Form Submit
bg_BG: При изпращане на формата

en: Record Create/Edit
bg_BG: Създаване/редактиране на запис

en: Record Create
bg_BG: Създаване на запис

en: Record Edit
bg_BG: Редактиране на запис

en: Record Delete
bg_BG: Изтриване на запис

en: Always
bg_BG: Винаги

en: With Condition
bg_BG: С условие

en: Conditional Logics
bg_BG: Условна логика

en: Add Conditional Logic
bg_BG: Добавяне на условна логика

en: For
bg_BG: За

en: UNLIMITED
bg_BG: НЕОГРАНИЧЕНО

en: Conditional logics execute according to the sequence of their logic groups. A group placed higher will have greater priority. To adjust the priority, simply drag and drop the logic groups as needed.
bg_BG: Условните логики се изпълняват според последователността на техните логически групи. Група, поставена по-горе, има по-висок приоритет. За да промените приоритета, просто плъзнете и пуснете логическите групи според нуждите.

en: Additional Actions
bg_BG: Допълнителни действия

en: Email Notification
bg_BG: Имейл известие

en: Action Run When:
bg_BG: Действието се изпълнява когато:

en: Action Effect:
bg_BG: Ефект на действието:

en: Only on Form Load
bg_BG: Само при зареждане на формата

en: Only on Field Input
bg_BG: Само при въвеждане във поле

en: Only on Form Validate
bg_BG: Само при валидиране на формата

en: Only on Form Submit
bg_BG: Само при изпращане на формуляра

en: Action Behaviour:
bg_BG: Поведение на действието:

en: Condition
bg_BG: Условие

en: Forgot Password Fields
bg_BG: Полета за забравена парола

en: Redirect Page:
bg_BG: Пренасочване към страница:

en: Password reset email template
bg_BG: Шаблон за имейл за нулиране на парола

en: Success Message:
bg_BG: Съобщение за успех:

en: Login Fields
bg_BG: Полетa за вход

en: Success redirect Page:
bg_BG: Страница за пренасочване при успех:

en: Redirect page (already activated):
bg_BG: Страница за пренасочване (вече активирана):

en: Invalid redirect page:
bg_BG: Невалидна страница за пренасочване:

en: Rejection Success redirect page:
bg_BG: Страница за пренасочване при успешно отхвърляне:

en: Activation success
bg_BG: Успешна активация

en: Already activated account
bg_BG: Вече активиран акаунт

en: Invalid activation key
bg_BG: Невалиден ключ за активация

en: Reject Success Message
bg_BG: Съобщение за успешно отхвърляне

en: If the Username and Password fields are blank then the user will take the value of the email field as the field and the password will be auto-generated.
bg_BG: Ако полетата Потребителско име и Парола са празни, тогава потребителят ще използва стойността от полето имейл като потребителско име, а паролата ще бъде генерирана автоматично.

en: Field Mappping
bg_BG: Съответствие на полетата

en: User Fields
bg_BG: Потребителски полета

en: User Email Notification
bg_BG: Известие по имейл за потребителя

en: Admin Email Notification
bg_BG: Известие по имейл до администратор

en: WP User Role
bg_BG: Роля на WP потребител

en: Success Messages
bg_BG: Съобщения за успех

en: User Approval  Method:
bg_BG: Метод за одобрение на потребителя:

en: Select approval method
bg_BG: Изберете метод за одобрение

en: Auto Login After Registration
bg_BG: Автоматично влизане след регистрация

en: Customize Email templates
bg_BG: Персонализиране на шаблони за имейли

en: Edit verification Messages/Redirect URL
bg_BG: Редактиране на съобщения за потвърждение/URL за пренасочване

en: User Meta Field Mappping
bg_BG: Картографиране на потребителски мета полета

en: Meta Value
bg_BG: Стойност на мета

en: Reset Password Fields
bg_BG: Нулиране на полета за парола

en: Bit Form - Contact Form Builder Plugin for WordPress
bg_BG: Bit Form - Плъгин за създаване на контактни форми за WordPress

en: Contact Form
bg_BG: Контактна форма

en: Select a Form
bg_BG: Изберете форма

en: Bitform block settings
bg_BG: Настройки на Bitform блока

en: Form settings
bg_BG: Настройки на формата

en: Failed to change Form Status
bg_BG: Неуспешна промяна на статуса на формата

en: Form Name
bg_BG: Име на формата

en: Entries
bg_BG: Записи

en: Views
bg_BG: Прегледи

en: Completion Rate
bg_BG: Процент на завършване

en: Created
bg_BG: Създадено

en: Edit Form
bg_BG: Редактиране на формуляр

en: Data Table
bg_BG: Таблица с данни

en: Form Deleted Successfully
bg_BG: Формулярът е изтрит успешно

en: Duplicate...
bg_BG: Дублиране...

en: Exporting...
bg_BG: Експорт...

en: Are you sure to delete this form?
bg_BG: Сигурни ли сте, че искате да изтриете този формуляр?

en: Are you sure to duplicate this form ?
bg_BG: Сигурни ли сте, че искате да дублирате този формуляр?

en: Are you sure to export this form ?
bg_BG: Сигурни ли сте, че искате да експортирате този формуляр?

en: Create a New Form
bg_BG: Създаване на нов формуляр

en: Create Form
bg_BG: Създаване на формуляр

en: General
bg_BG: Общи

en: View Name
bg_BG: Име на изгледа

en: Edit Table
bg_BG: Редактиране на таблица

en: Table Deleted Successfully
bg_BG: Таблицата е изтрита успешно

en: Are you sure to delete this table?
bg_BG: Сигурни ли сте, че искате да изтриете тази таблица?

en: Create View
bg_BG: Създай изглед

en: Prevent Public View of Entries
bg_BG: Предотврати публичен преглед на записи

en: (Allow only selected rules to View Entries)
bg_BG: (Разреши само на избрани правила да преглеждат записи)

en: Allow Roles to view own entries
bg_BG: Разреши на роли да преглеждат собствените си записи

en: Allow Roles to view Other's entries
bg_BG: Разреши на роли да преглеждат записи на други

en: Allow Users to Edit Form Entries
bg_BG: Разреши на потребители да редактират записи във формата

en: Allow Roles to edit own entries
bg_BG: Разреши на роли да редактират собствените си записи

en: Allow Roles to edit Other's entries
bg_BG: Разреши на роли да редактират записи на други

en: By Roles
bg_BG: По роли

en: Selected User
bg_BG: Избран потребител

en: Users
bg_BG: Потребители

en: Access Setting
bg_BG: Настройка на достъпа

en: Entry View
bg_BG: Преглед на запис

en: Entry Edit
bg_BG: Редактиране на запис

en: Single Entry View
bg_BG: Преглед на един запис

en: Single Entry Details View
bg_BG: Преглед на подробности за един запис

en: All Submitted Response
bg_BG: Всички подадени отговори

en: Own Submitted Response
bg_BG: Собствени подадени отговори

en: View List
bg_BG: Преглед на списък

en: Details Page
bg_BG: Страница с подробности

en: Details Page Styling
bg_BG: Стилизиране на страница с детайли

en: Setting
bg_BG: Настройка

en: Style
bg_BG: Стил

en: Table Caption
bg_BG: Подпис на таблицата

en: Column Mapping
bg_BG: Съпоставяне на колони

en: Column Header
bg_BG: Заглавка на колона

en: Column Width
bg_BG: Ширина на колона

en: Form Field
bg_BG: Поле във формуляр

en: Action Column
bg_BG: Колона за действия

en: Column Title
bg_BG: Заглавие на колона

en: Edit Button
bg_BG: Бутон за редактиране

en: Custom Page
bg_BG: Персонализирана страница

en: View Button
bg_BG: Бутон за преглед

en: Redirect Link
bg_BG: Пренасочваща връзка

en: Caption
bg_BG: Подпис

en: Table Even Row
bg_BG: Четен ред в таблицата

en: Table Odd Row
bg_BG: Нечетен ред в таблицата

en: Page Select Box
bg_BG: Поле за избор на страница

en: Pagination Button
bg_BG: Бутон за страницане

en: Search Box
bg_BG: Поле за търсене

en: Table
bg_BG: Таблица

en: Table Rows
bg_BG: Редове в таблицата

en: Background color
bg_BG: Цвят на фона

en: Font Weight
bg_BG: Дебелина на шрифта

en: Font Style
bg_BG: Стил на шрифта

en: Table Wrapper
bg_BG: Обвивка на таблицата

en: Welcome to Bit Form Views (Beta)
bg_BG: Добре дошли в Bit Form Views (Бета)

en: Create First View
bg_BG: Създайте първия изглед

en: Professional & Easy To Use WordPress Form Builder
bg_BG: Професионален и лесен за използване конструктор на форми за WordPress

en: Drag and Drop WordPress Form Builder will allow you to build any kind of forms for WordPress website that you can imagine. The Professional design of Bit Form keeps all the tools right where you want them! You can make integration among various CRM and application with no zero experience.
bg_BG: Конструкторът на форми за WordPress с влачене и пускане ви позволява да създавате всякакъв вид форми за WordPress сайт, който можете да си представите. Професионалният дизайн на Bit Form държи всички инструменти точно там, където ги искате! Можете да направите интеграция между различни CRM и приложения без никакъв опит.

en: Explore our extensive documentation. From beginners to developers - everyone will get an answer
bg_BG: Разгледайте нашата обширна документация. От начинаещи до разработчици – всеки ще намери отговор

en: here
bg_BG: тук

en: Support
bg_BG: Поддръжка

en: In Bit Apps, we provide all kind product support for any types of customer, it doesn't matter FREE or PRO user. We actively provide support through Email and Live Chat. Our support team is always ready to help you. We are here to answer your questions and help you with any issues you may have.
bg_BG: В Bit Apps предоставяме всички видове продуктова поддръжка за всички типове клиенти, без значение дали са безплатни или ПРО потребители. Активно предоставяме поддръжка чрез имейл и чат на живо. Нашият екип за поддръжка винаги е готов да ви помогне. Ние сме тук, за да отговорим на въпросите ви и да ви съдействаме при всякакви проблеми.

en: Facebook support group
bg_BG: Група за поддръжка във Facebook

en: YouTube channel
bg_BG: Канал в YouTube

en: Chat here
bg_BG: Чат тук

en: Rate us on WordPress
bg_BG: Оценете ни в WordPress

en: Lost In Space
bg_BG: Загубени в космоса

en: Redirecting Home in
bg_BG: Пренасочване към началната страница след

en: Go Home
bg_BG: Отиди на началната страница

en: Are you sure to duplicate this entry?
bg_BG: Сигурни ли сте, че искате да дублирате тази запис?

en: View Repeater Data
bg_BG: Преглед на данни за повторители

en: Entry Details #
bg_BG: Детайли за записа #

en: Data Views & Edit
bg_BG: Преглед и редактиране на данни

en: View Analytics Report
bg_BG: Преглед на аналитичен отчет

en: No Entry Found.
bg_BG: Не е намерен запис.

en: Form Settings
bg_BG: Настройки на формата

en: Conversational Form
bg_BG: Разговорна форма

en: Landing Form
bg_BG: Начална форма

en: WP Auth
bg_BG: WP удостоверяване

en: Entries are loading...
bg_BG: Зареждане на записи...

en: Advance Field Wise Report
bg_BG: Разширен отчет по поле

en: Please select fields to view reports individually
bg_BG: Моля, изберете полета за индивидуален преглед на отчетите

en: Thank you for using Bit Form. If you like the plugin, please give us a
bg_BG: Благодарим ви, че използвате Bit Form. Ако харесвате приставката, моля, дайте ни

en: review
bg_BG: отзив

en: on WordPress.org to help us spread more.
bg_BG: в WordPress.org, за да ни помогнете да разпространим повече.

en: Filter Options
bg_BG: Опции за филтър

en: All filters below will get entries based on analytics report
bg_BG: Всички филтри по-долу ще получат записи въз основа на аналитичния отчет

en: Filter by Date
bg_BG: Филтриране по дата

en: Entry Status
bg_BG: Статус на записа

en: Select Fields for Report:
bg_BG: Изберете полета за отчета:

en: Other Info
bg_BG: Други данни

en: Total Entry:
bg_BG: Общо записи:

en: Loading...
bg_BG: Зареждане...

en: Printing...
bg_BG: Печат...

en: Print Report
bg_BG: Отпечатай отчет

en: Welcome to Bit Form
bg_BG: Добре дошли в Bit Form

en: Thank you for installing Bit Form.
bg_BG: Благодарим ви, че инсталирахте Bit Form.

en: Modern Form builder and database management  system
bg_BG: Модерен конструктор на форми и система за управление на база данни

en: for Wordpress
bg_BG: за Wordpress

en: Create First Form
bg_BG: Създайте първата форма

en: Add More +
bg_BG: Добави още +

en: Country Field available in Pro version of Bit Form.
bg_BG: Полето за държава е налично в Pro версията на Bit Form.

en: You can use either ReCaptcha-V2 or ReCaptcha-V3 in a form. to use ReCaptcha-V2 disable the ReCaptcha-V3 from the Form Settings.
bg_BG: Можете да използвате или ReCaptcha-V2, или ReCaptcha-V3 във формата. За да използвате ReCaptcha-V2, деактивирайте ReCaptcha-V3 от настройките на формата.

en: <p style="font-size: 16px">To use reCaptchav2, you must set Site Key and Secret Key from <a href="
bg_BG: <p style="font-size: 16px">За да използвате reCaptchav2, трябва да зададете Site Key и Secret Key от <a href="

en: <p style="font-size: 16px">To use Turnstile, you must set Site Key and Secret Key from <a href="
bg_BG: <p style="font-size: 16px">За да използвате Turnstile, трябва да зададете Site Key и Secret Key от <a href="

en: <p style="font-size: 16px">To use hCaptcha, you must set Site Key and Secret Key from <a href="
bg_BG: <p style="font-size: 16px">За да използвате hCaptcha, трябва да зададете Site Key и Secret Key от <a href="

en: You cannot add more than one
bg_BG: Не можете да добавите повече от един

en: Save Draft Button available in Pro version of Bit Form.
bg_BG: Бутонът за запазване на чернова е наличен в Pro версията на Bit Form.

en: You cannot add
bg_BG: Не можете да добавите

en: <p style="font-size: 16px">To use
bg_BG: <p style="font-size: 16px">За да използвате

en: Change
bg_BG: Промяна

en: Not Equal
bg_BG: Не е равно

en: Is Null
bg_BG: Е Null

en: Is Not Null
bg_BG: Не е Null

en: Contain
bg_BG: Съдържа

en: Not Contain
bg_BG: Не съдържа

en: Between
bg_BG: Между

en: On Click
bg_BG: При клик

en: Advanced File Upload Field
bg_BG: Разширено поле за качване на файлове

en: PayPal Payment Field
bg_BG: Поле за плащане с PayPal

en: Razorpay Payment Field
bg_BG: Поле за плащане с Razorpay

en: Stripe Payment Field
bg_BG: Поле за плащане с Stripe

en: Mollie Payment Field
bg_BG: Поле за плащане с Mollie

en: Default Value
bg_BG: Стойност по подразбиране

en: Suggestions
bg_BG: Предложения

en: Input Mode
bg_BG: Режим на въвеждане

en: Read Only
bg_BG: Само за четене

en: User Unique
bg_BG: Уникален за потребител

en: Input Validation
bg_BG: Валидиране на въвеждането

en: Maximum Option Validation
bg_BG: Валидиране на максимален брой опции

en: Minimum Option Validation
bg_BG: Валидиране на минимален брой опции

en: Option Column
bg_BG: Колона с опции

en: Other Option
bg_BG: Друга опция

en: Search Placeholder Modify
bg_BG: Промяна на текст за търсене

en: Selected Option Image
bg_BG: Изображение на избраната опция

en: Showing Selected Option Image
bg_BG: Показване на изображение на избраната опция

en: Option Icon/Image
bg_BG: Икона/Изображение на опция

en: Showing Icon/Image in option
bg_BG: Показване на икона/изображение в опцията

en: Minimum and Maximum Option
bg_BG: Минимален и максимален брой опции

en: Minimum and Maximum Option validation
bg_BG: Валидиране на минимален и максимален брой опции

en: List Height
bg_BG: Височина на списъка

en: Option List Height
bg_BG: Височина на списъка с опции

en: Detect Country by IP
bg_BG: Определяне на държава по IP

en: Detect Country by Geo Location
bg_BG: Определяне на държава по геолокация

en: Multiple Option List
bg_BG: Списък с множество опции

en: Minimum and Maximum Value
bg_BG: Минимална и максимална стойност

en: Minimum and Maximum Value Validation
bg_BG: Валидиране на минимална и максимална стойност

en: Country Not Found Text Modify
bg_BG: Промяна на текст за страна не намерена

en: Currency Not Found Text Modify
bg_BG: Модифициране на текста „Валута не е намерена“

en: Modification of File Select Status
bg_BG: Модификация на състоянието при избор на файл

en: Show Max Size
bg_BG: Показване на максимален размер

en: Individual Style
bg_BG: Индивидуален стил

en: Individual Field Styling
bg_BG: Индивидуално стилово оформление на поле

en: Custom Class & Attribute
bg_BG: Потребителски клас и атрибут

en: Custom Classes and Attributes
bg_BG: Потребителски класове и атрибути

en: Custom JS and CSS Editor
bg_BG: Редактор на потребителски JS и CSS

en: Custom JS and CSS Code Editor
bg_BG: Редактор на потребителски JS и CSS код

en: Breakpoint Modification
bg_BG: Модификация на прекъсвач (Breakpoint)

en: Breakpoint width size modification
bg_BG: Модификация на ширината на прекъсвача

en: Form Width Modification
bg_BG: Модификация на ширината на формата

en: Field Clone
bg_BG: Клониране на поле

en: Field Cloning
bg_BG: Клониране на полето

en: Disable Entry Storing
bg_BG: Деактивиране на съхранението на записи

en: Capture Google Ads Click
bg_BG: Улавяне на клик върху Google реклами

en: Login User
bg_BG: Вход на потребител

en: Empty Submission
bg_BG: Празно подаване

en: Allowed IP List
bg_BG: Списък с разрешени IP адреси

en: Blocked IP
bg_BG: Блокиран IP

en: Blocked IP List
bg_BG: Списък с блокирани IP адреси

en: Entry Limit
bg_BG: Ограничение за записи

en: Single Entry for each IP
bg_BG: Един запис за всеки IP адрес

en: Form Entry Edit
bg_BG: Редактиране на запис във формата

en: Honeypot trap
bg_BG: Капан Honeypot

en: Snackbar Message
bg_BG: Съобщение в лента

en: Modal Message
bg_BG: Модално съобщение

en: Rating Icon
bg_BG: Икона за оценка

en: Rating Message on Hover
bg_BG: Съобщение за оценка при задържане на курсора

en: Rating Message on Select
bg_BG: Съобщение за оценка при избор

en: PDF Template
bg_BG: PDF шаблон

en: Custom Theme Feature
bg_BG: Функция за персонализирана тема

en: Name is the unique identifier for the field. It is used to reference the field in the form submission data.
bg_BG: Името е уникалният идентификатор на полето. Използва се за рефериране към полето в данните от изпращането на формата.

en: Label is the title of the field that appears above or beside the field. You can show or hide the field label by toggling this option.
bg_BG: Етикетът е заглавието на полето, което се показва над или до полето. Можете да покажете или скриете етикета на полето чрез превключване на тази опция.

en: Autocomplete allows you to specify what type of automated assistance the browser should provide for filling out the field, <a target='_blank' href='https://developer.mozilla.org/en-US/docs/Web/HTML/Attributes/autocomplete'>Learn more</a>
bg_BG: Автоматичното довършване ви позволява да посочите какъв тип автоматизирана помощ трябва да предостави браузърът за попълване на полето, <a target='_blank' href='https://developer.mozilla.org/en-US/docs/Web/HTML/Attributes/autocomplete'>Научете повече</a>

en: Admin Label is the title of the field that will be used as an alternative reference throughout the dashboard. You can toggle this option to use or disable the admin label.
bg_BG: Административният етикет е заглавието на полето, което ще се използва като алтернативен референт в цялата административна панела. Можете да включите или изключите административния етикет чрез тази опция.

en: Subtitle is an optional description that appears under the Field Label. You can show or hide the field subtitle by toggling this option.
bg_BG: Подзаглавието е незадължително описание, което се появява под етикета на полето. Можете да покажете или скриете подзаглавието чрез превключване на тази опция.

en: Helper Text is an optional text that appears beneath the field to provide additional information to the user. You can show or hide the helper text by toggling this option.
bg_BG: Помощният текст е незадължителен текст, който се показва под полето, за да предостави допълнителна информация на потребителя. Можете да покажете или скриете помощния текст чрез превключване на тази опция.

en: Default Value is the initial value that will appear in the field. You can show or hide the default value by toggling this option.
bg_BG: Стойността по подразбиране е началната стойност, която ще се появи в полето. Можете да покажете или скриете стойността по подразбиране чрез превключване на тази опция.

en: Suggestions allows you to add a custom suggestion list that will display suggestions as the user types in the input field.
bg_BG: Предложенията ви позволяват да добавите персонализиран списък с предложения, които ще се показват, докато потребителят въвежда в полето за въвеждане.

en: Placeholder is the text that appears inside the field before your user enters their own content. You can show or hide the field placeholder by toggling this option.
bg_BG: Placeholder е текстът, който се появява в полето преди потребителят да въведе свое съдържание. Можете да показвате или скривате placeholder-а на полето чрез превключване на тази опция.

en: This allows browser to display an appropriate virtual keyboard if needed. <a target='_blank' href='https://developer.mozilla.org/en-US/docs/Web/HTML/Global_attributes/inputmode'>Learn more</a>
bg_BG: Това позволява на браузъра да покаже подходяща виртуална клавиатура при необходимост. <a target='_blank' href='https://developer.mozilla.org/en-US/docs/Web/HTML/Global_attributes/inputmode'>Научете повече</a>

en: Input Mask allows you to specify a pattern for the input field, helping users enter data in the correct format.<a target='_blank' href='https://bit-form.com/wp-docs/form-fields/bit-form-input-mask/'>Learn more</a>
bg_BG: Input Mask ви позволява да зададете шаблон за входното поле, помагайки на потребителите да въвеждат данни в правилния формат.<a target='_blank' href='https://bit-form.com/wp-docs/form-fields/bit-form-input-mask/'>Научете повече</a>

en: Set a regular expression pattern that the input value should match for the field.
bg_BG: Задайте регулярното изражение, с което стойността на входа трябва да съвпада за полето.

en: This allows to make the field mandatory for users to fill out before submitting the form. You can toggle this option to use or disable the required.
bg_BG: Това позволява полето да бъде задължително за попълване от потребителите преди изпращане на формуляра. Можете да включвате или изключвате тази опция за използване на задължителното поле.

en: The hide field feature allows you to hide the field from the user on the form. You can toggle this option to show or hide the field.
bg_BG: Функцията за скриване на поле ви позволява да скриете полето от потребителя във формуляра. Можете да превключвате тази опция, за да показвате или скривате полето.

en: The reverse button feature allows to reverse the clear and undo button. You can toggle this option to reverse clear and undo button.
bg_BG: Функцията за обърнат бутон позволява да се разменят бутоните за изчистване и отмяна. Можете да превключвате тази опция, за да обърнете бутоните за изчистване и отмяна.

en: Readonly feature allows you to set a field as read-only, meaning that users will not be able to edit the content of that field. You can toggle this option to enable or disable the setting.
bg_BG: Функцията само за четене ви позволява да зададете поле като само за четене, което означава, че потребителите няма да могат да редактират съдържанието на това поле. Можете да превключвате тази опция, за да активирате или деактивирате тази настройка.

en: Disabling a field prevents users from interacting with it or entering data. You can toggle this option to enable or disable the field as needed.
bg_BG: Деактивирането на поле предотвратява взаимодействието на потребителите с него или въвеждането на данни. Можете да превключвате тази опция, за да активирате или деактивирате полето според нуждите.

en: Enabling this option will check from the submitted entries whether its value is duplicate.
bg_BG: Активирането на тази опция ще проверява в подадените записи дали стойността е дублирана.

en: Enabling this option will check from your WordPress user database whether its value is duplicate.
bg_BG: Активирането на тази опция ще проверява в базата данни с потребители на WordPress дали стойността е дублирана.

en: Stripe provide a variety of themes for the payment form. You can choose the theme that best suits theme your payment form. <a target="_blank" href="https://stripe.com/docs/elements/appearance-api">Learn more</a>
bg_BG: Stripe предоставя различни теми за платежната форма. Можете да изберете темата, която най-добре подхожда на вашата платежна форма. <a target="_blank" href="https://stripe.com/docs/elements/appearance-api">Научете повече</a>

en: Stripe provide minimum or maximum amount for different payment method type and currency. <a target='_blank' href='https://stripe.com/docs/currencies#minimum-and-maximum-charge-amounts'>learn more</a>
bg_BG: Stripe предоставя минимална или максимална сума за различните типове методи на плащане и валутата. <a target='_blank' href='https://stripe.com/docs/currencies#minimum-and-maximum-charge-amounts'>научете повече</a>

en: Allows you to preset the language to be used in the hosted payment pages shown to the consumer. This option is Optional. <a target='_blank' href='https://docs.mollie.com/reference/v2/payments-api/create-payment#:~:text=locale,OPTIONAL,-Allows%20you%20to'>learn more</a>
bg_BG: Позволява ви да зададете езика, който да се използва на хостваните платежни страници, показвани на потребителя. Тази опция е по избор. <a target='_blank' href='https://docs.mollie.com/reference/v2/payments-api/create-payment#:~:text=locale,OPTIONAL,-Allows%20you%20to'>научете повече</a>

en: Mollie provide a description for the payment. This option is required. <a target='_blank' href='https://docs.mollie.com/reference/create-payment#:~:text=Body%20Params-,description,required,-The%20description%20of'>learn more</a>. and also you add field value in this description. e.g: This Payment from Name: ${field_key}
bg_BG: Mollie изисква описание за плащането. Тази опция е задължителна. <a target='_blank' href='https://docs.mollie.com/reference/create-payment#:~:text=Body%20Params-,description,required,-The%20description%20of'>научете повече</a>. Също така можете да добавите стойност на поле в това описание. Например: Това плащане от Име: ${field_key}

en: You can add or remove Undo button form Signature Field. You can toggle this option to add or remove the Undo button.
bg_BG: Можете да добавяте или премахвате бутона Отмяна от полето за подпис. Можете да превключвате тази опция, за да добавите или премахнете бутона Отмяна.

en: You can add or remove Clear button form Signature Field. You can toggle this option to add or remove the Clear button.
bg_BG: Можете да добавяте или премахвате бутона Изчистване от полето за подпис. Можете да превключвате тази опция, за да добавите или премахнете бутона Изчистване.

en: This allows to show the rating message on hover. You can toggle this option to show or hide the rating message on hover.
bg_BG: Това позволява показването на съобщението за оценка при задържане на мишката. Можете да превключвате тази опция, за да показвате или скривате съобщението за оценка при задържане на мишката.

en: This allows to show the rating message on rating selected. You can toggle this option to show or hide the rating message on rating selected.
bg_BG: Това позволява показването на съобщението за оценка при избиране на оценка. Можете да превключвате тази опция, за да показвате или скривате съобщението за оценка при избиране на оценка.

en: By enabling this feature, you will enable to select multiple image.
bg_BG: Активирайки тази функция, ще можете да избирате множество изображения.

en: By enabling this feature, you will be hide image label.
bg_BG: Като активирате тази функция, ще скриете етикета на изображението.

en: This allows to show the header icon. You can toggle this option to show or hide the header icon.
bg_BG: Това позволява показването на иконата в заглавката. Можете да превключвате тази опция, за да показвате или скривате иконата в заглавката.

en: This allows to show the stem button settings. You can toggle this option to show or hide the stem button settings.
bg_BG: Това позволява показването на настройките на бутона за стъпки. Можете да превключвате тази опция, за да показвате или скривате настройките на бутона за стъпки.

en: This allows to show the step label. You can toggle this option to show or hide the step label.
bg_BG: Това позволява показването на етикета на стъпката. Можете да превключвате тази опция, за да показвате или скривате етикета на стъпката.

en: This allows to show the step subtitle. You can toggle this option to show or hide the step subtitle.
bg_BG: Това позволява показването на подзаглавието на стъпката. Можете да превключвате тази опция, за да показвате или скривате подзаглавието на стъпката.

en: Container Class allows you to add custom CSS classes to the field container. You can use this to apply custom styles to the field wrapper.
bg_BG: Класът на контейнера ви позволява да добавяте персонализирани CSS класове към контейнера на полето. Можете да го използвате за прилагане на персонализирани стилове към обвивката на полето.

en: Allow only one entry for each IP address.
bg_BG: Позволете само по една заявка за всеки IP адрес.

en: Allow only logged in users to submit the form.
bg_BG: Позволете формулярът да бъде изпращан само от влезли в системата потребители.

en: This will prevent empty form submission.
bg_BG: Това ще предотврати изпращането на празен формуляр.

en: This will validate the field when the user leaves the field.
bg_BG: Това ще валидира полето, когато потребителят напусне полето.

en: This will disable storing the user entry in the database.
bg_BG: Това ще деактивира съхраняването на потребителската заявка в базата данни.

en: This will enable reCAPTCHA v3.
bg_BG: Това ще активира reCAPTCHA v3.

en: This will limit the number of entries.
bg_BG: Това ще ограничи броя на заявките.

en: this will limit the form submission for specific period.
bg_BG: Това ще ограничи изпращането на формуляра за определен период.

en: This will block the specific IP address from submitting the form.
bg_BG: Това ще блокира конкретния IP адрес от изпращане на формуляра.

en: This will allow the specific IP address to submit the form.
bg_BG: Това ще позволи на конкретния IP адрес да изпраща формуляра.

en: This will enable Google Ads conversion tracking.
bg_BG: Това ще активира проследяването на конверсии в Google Ads.

en: How to Configure Confirmation Message/Redirect page
bg_BG: Как да конфигурирате съобщение за потвърждение/страница за пренасочване

en: How to Configure Conditional Logic
bg_BG: Как да конфигурирате условна логика

en: How to enable Conversational Form
bg_BG: Как да активирате разговорен формуляр

en: How to Setup Integrations
bg_BG: Как да настроите интеграции

en: How to Configure Email Templates
bg_BG: Как да конфигурирате имейл шаблони

en: How to Setup ACF integration
bg_BG: Как да настроите интеграция с ACF

en: How to Setup ActiveCampaign integration
bg_BG: Как да настроите интеграция с ActiveCampaign

en: How to Setup Acumbamail integration
bg_BG: Как да настроите интеграция с Acumbamail

en: How to Setup Autonami integration
bg_BG: Как да настроите интеграция с Autonami

en: How to Setup Dropbox integration
bg_BG: Как да настроите интеграция с Dropbox

en: How to Setup Elastic Email Integration
bg_BG: Как да настроите интеграция с Elastic Email

en: How to Setup Encharge integration
bg_BG: Как да настроите интеграция с Encharge

en: How to Setup Fluent-CRM integration
bg_BG: Как да настроите интеграция с Fluent-CRM

en: How to Setup Google Sheets integration
bg_BG: Как да настроите интеграция с Google Sheets

en: How to Setup Integrately integration
bg_BG: Как да настроите интеграция с Integrately

en: How to Setup Integromat integration
bg_BG: Как да настроите интеграция с Integromat

en: How to Setup MailChamp integration
bg_BG: Как да настроите интеграция с MailChamp

en: How to Setup MailPoet integration
bg_BG: Как да настроите интеграция с MailPoet

en: How to Setup MailerLite integration
bg_BG: Как да настроите интеграция с MailerLite

en: How to Setup MetaBox integration
bg_BG: Как да настроите интеграция с MetaBox

en: How to Setup Pabbly integration
bg_BG: Как да настроите интеграция с Pabbly

en: How to Setup Pods integration
bg_BG: Как да настроите интеграция с Pods

en: How to Setup Brevo(SendinBlue) integration
bg_BG: Как да настроите интеграция с Brevo (SendinBlue)

en: How to Setup Telegram integration
bg_BG: Как да настроите интеграция с Telegram

en: How to Setup WooCommerce integration
bg_BG: Как да настроите интеграция с WooCommerce

en: How to Setup Zapier integration
bg_BG: Как да настроите интеграция с Zapier

en: How to Setup Zoho Analytics integration
bg_BG: Как да настроите интеграция с Zoho Analytics

en: How to Setup Zoho Bigin integration
bg_BG: Как да настроите интеграция с Zoho Bigin

en: How to Setup Zoho Campaigns integration
bg_BG: Как да настроите интеграция с Zoho Campaigns

en: How to Setup Zoho Creator integration
bg_BG: Как да настроите интеграция с Zoho Creator

en: How to Setup Zoho-CRM integration
bg_BG: Как да настроите интеграция с Zoho-CRM

en: How to Setup Zoho Desk integration
bg_BG: Как да настроите интеграция с Zoho Desk

en: How to Setup Zoho Flow integration
bg_BG: Как да настроите интеграция с Zoho Flow

en: How to Setup Zoho Mail integration
bg_BG: Как да настроите интеграция с Zoho Mail

en: How to Setup Zoho Marketing Hub integration
bg_BG: Как да настроите интеграция с Zoho Marketing Hub

en: How to Setup Zoho Projects integration
bg_BG: Как да настроите интеграция с Zoho Projects

en: How to Setup Zoho Recruit integration
bg_BG: Как да настроите интеграция с Zoho Recruit

en: How to Setup Zoho Sheet integration
bg_BG: Как да настроите интеграция с Zoho Sheet

en: How to Setup Zoho Sign integration
bg_BG: Как да настроите интеграция с Zoho Sign

en: How to Setup Zoho Work Drive integration
bg_BG: Как да настроите интеграция с Zoho Work Drive

en: How to Configure Double Opt-In
bg_BG: Как да конфигурирате двойно потвърждение (Double Opt-In)

en: How to Configure Form Abandonment
bg_BG: Как да конфигурирате изоставяне на формуляр

en: How to Configure PDF Template
bg_BG: Как да конфигурирате PDF шаблон

en: How to Setup FlowMattic integration
bg_BG: Как да настроите интеграцията на FlowMattic

en: How to Setup AutomatorWP integration
bg_BG: Как да настроите интеграцията на AutomatorWP

en: How to Setup Uncanny Automator integration
bg_BG: Как да настроите интеграцията на Uncanny Automator

en: How to Setup Automate Hub by Sperse.IO integration
bg_BG: Как да настроите интеграцията на Automate Hub от Sperse.IO

en: How to Setup Thrive Automator integration
bg_BG: Как да настроите интеграцията на Thrive Automator

en: How to Setup WP Webhooks integration
bg_BG: Как да настроите интеграцията на WP Webhooks

en: How to Setup Advanced Form Integration
bg_BG: Как да настроите Разширена интеграция на формуляри

en: How to Setup IFTTT integration
bg_BG: Как да настроите интеграцията на IFTTT

en: How to Setup n8n.io integration
bg_BG: Как да настроите интеграцията на n8n.io

en: How to Setup Sure Triggers integration
bg_BG: Как да настроите интеграцията на Sure Triggers

en: How to Configure WP User Registration
bg_BG: Как да конфигурирате WP User Registration

en: Allow Only logged in users to view all entries
bg_BG: Позволете само на влезли потребители да виждат всички записи

en: Allow logged in users to edit form entries
bg_BG: Позволете на влезли потребители да редактират записи в формуляра

en: Allow to Configure Global Validation Message
bg_BG: Позволете конфигурирането на глобално съобщение за валидиране

en: How to add Custom CSS/JS
bg_BG: Как да добавите персонализиран CSS/JS
