Codestar Framework 2.2.3 - en to fa_IR translation catalogue (159 entries)

en: Error while saving the changes.
fa_IR: خطا هنگام ذخیره تغییرات

en: Settings successfully imported.
fa_IR: تنظیمات با موفقیت درون‌ریزی شد

en: Default settings restored.
fa_IR: تنظیمات پیش فرض بازیابی شد.

en: Settings saved.
fa_IR: تنظیمات ذخیره شد.

en: You have unsaved changes, save your changes!
fa_IR: شما تغییرات ذخیره نشده ای دارید ، تغییرات خود را ذخیره کنید!

en: show all settings
fa_IR: نمایش همه تنظیمات

en: Search...
fa_IR: جستجو...

en: Save
fa_IR: ذخیره

en: Saving...
fa_IR: در حال ذخیره سازی ...

en: Reset Section
fa_IR: بازنشانی این بخش

en: Are you sure to reset this section options?
fa_IR: مطمئن هستید که این گزینه های بخش را مجدداً تنظیم می کنید؟

en: Reset All
fa_IR: بازنشانی همه

en: Reset
fa_IR: بازنشانی (ریست)

en: Are you sure you want to reset all settings to default values?
fa_IR: آیا مطمئن هستید که می خواهید همه تنظیمات را به مقادیر پیش فرض بازنشانی کنید؟

en: No data available.
fa_IR: اطلاعاتی موجود نیست.

en: update post
fa_IR: بروزرسانی پست

en: Cancel
fa_IR: لغو

en: Are you sure?
fa_IR: آیا مطمئنید؟

en: Please enter %s or more characters
fa_IR: لطفا %s  یا کاراکتر بیشتر وارد کنید

en: Searching...
fa_IR: درحال جستجو ...

en: No results found.
fa_IR: هیچ نتیجه ای پیدا نشد.

en: Oops! Not allowed.
fa_IR: وای!مجاز نیست.

en: Field not found!
fa_IR: فیلد یافت نشد!

en: Add New
fa_IR: افزودن جدید

en: Error: Invalid nonce verification.
fa_IR: خطا: تأیید صحت غیر معتبر است.

en: Not selected
fa_IR: انتخاب نشده

en: From
fa_IR: از

en: To
fa_IR: به

en: Direction
fa_IR: جهت

en: Gradient Direction
fa_IR: جهت

en: &#8659; top to bottom
fa_IR: &#8659; بالا به پایین

en: &#8658; left to right
fa_IR: &#8658; چپ به راست

en: &#8664; corner top to right
fa_IR: &#8664; گوشه بالا به راست

en: &#8665; corner top to left
fa_IR: &#8665; گوشه بالا به چپ

en: Background Position
fa_IR: موقعیت پس زمینه

en: Left Top
fa_IR: چپ بالا

en: Left Center
fa_IR: چپ وسط

en: Left Bottom
fa_IR: چپ پایین

en: Center Top
fa_IR: وسط بالا

en: Center Center
fa_IR: مرکز مرکز

en: Center Bottom
fa_IR: وسط پایین

en: Right Top
fa_IR: راست بالا

en: Right Center
fa_IR: راست وسط

en: Right Bottom
fa_IR: راست پایین

en: Background Repeat
fa_IR: تکرار پس زمینه

en: Repeat
fa_IR: با تکرار

en: No Repeat
fa_IR: بدون تکرار

en: Repeat Horizontally
fa_IR: تکرار افقی

en: Repeat Vertically
fa_IR: تکرار عمودی

en: Background Attachment
fa_IR: پیوست پس‌زمینه

en: Scroll
fa_IR: اسکرول

en: Fixed
fa_IR: ثابت

en: Background Size
fa_IR: اندازه پس زمینه

en: Cover
fa_IR: کاور

en: Contain
fa_IR: محتوا

en: Auto
fa_IR: خودكار

en: Background Origin
fa_IR: پس زمینه اصلی

en: Padding Box
fa_IR: پدینگ جعبه

en: Border Box
fa_IR: جعبه مرزی

en: Content Box
fa_IR: جعبه محتوا

en: Background Clip
fa_IR: کلیپ پس زمینه

en: Background Blend Mode
fa_IR: حالت ترکیب پس زمینه

en: Normal
fa_IR: نرمال

en: Multiply
fa_IR: ضرب

en: Screen
fa_IR: Full Screen | full-screen

en: Overlay
fa_IR: پوشش

en: Darken
fa_IR: تاریک

en: Lighten
fa_IR: روشن کردن

en: Color Dodge
fa_IR: رنگ متن

en: Saturation
fa_IR: اشباع

en: Color
fa_IR: رنگ

en: Luminosity
fa_IR: فروزندگی

en: Import
fa_IR: درون ریزی

en: Export & Download
fa_IR: برون بری و دانلود

en: top
fa_IR: بالا

en: right
fa_IR: راست

en: bottom
fa_IR: پایین

en: left
fa_IR: چپ

en: all
fa_IR: همه

en: Solid
fa_IR: خط

en: Dashed
fa_IR: خط خط

en: Dotted
fa_IR: نقطه چین

en: Double
fa_IR: دوبل

en: Inset
fa_IR: درونی

en: Outset
fa_IR: بیرونی

en: Groove
fa_IR: شیار (Groove)

en: ridge
fa_IR: یال

en: None
fa_IR: هیچ‌کدام

en: width
fa_IR: عرض

en: height
fa_IR: ارتفاع

en: Add Gallery
fa_IR: افزودن گالری

en: Edit Gallery
fa_IR: ویرایش گالری

en: Clear
fa_IR: پاک کردن

en: Error: Field ID conflict.
fa_IR: خطا: تضاد شناسه فیلد.

en: Are you sure to delete this item?
fa_IR: آیا مطمئن هستید این مورد را حذف می کنید؟

en: You cannot add more.
fa_IR: نمی توانید بیشتر اضافه کنید.

en: You cannot remove more.
fa_IR: نمی توانید بیشتر حذف کنید.

en: Add Icon
fa_IR: افزودن آیکون

en: Remove Icon
fa_IR: آیکن حذف

en: Add Link
fa_IR: افزودن پیوند

en: Edit Link
fa_IR: ویرایش لینک

en: Remove Link
fa_IR: حذف لینک

en: Hover
fa_IR: شناور

en: Active
fa_IR: فعال

en: Visited
fa_IR: بازید شده

en: Focus
fa_IR: فوکوس

en: Latitude
fa_IR: عرض جغرافیایی

en: Longitude
fa_IR: طول جغرافیایی

en: Upload
fa_IR: بارگزار

en: Remove
fa_IR: حذف

en: Enabled
fa_IR: فعال

en: Disabled
fa_IR: غیرفعال

en: On
fa_IR: روشن

en: Off
fa_IR: غیرفعال

en: Font Family
fa_IR: خانواده فونت

en: Select a font
fa_IR: انتخاب یک فونت

en: Backup Font Family
fa_IR: خانواده فونت پشتیبان

en: Default
fa_IR: پیش‌‌فرض

en: Font Style
fa_IR: استایل فونت

en: Load Extra Styles
fa_IR: سبک های اضافی را بارگیری کنید

en: Subset
fa_IR: زیرمجموعه

en: Text Align
fa_IR: چینش متن

en: Inherit
fa_IR: ارث بری

en: Left
fa_IR: چپ

en: Center
fa_IR: وسط

en: Right
fa_IR: راست

en: Justify
fa_IR: جاستیفای

en: Initial
fa_IR: آغازین

en: Font Variant
fa_IR: متغیر فونت

en: Small Caps
fa_IR: کلاه های کوچک

en: All Small Caps
fa_IR: همه کلاه های کوچک

en: Text Transform
fa_IR: تغییر شکل متن

en: Capitalize
fa_IR: حروف بزرگ

en: Uppercase
fa_IR: حروف بزرگ

en: Lowercase
fa_IR: حروف کوچک

en: Text Decoration
fa_IR: دکوراسیون متن

en: Wavy
fa_IR: موج دار

en: Overline
fa_IR: خط بالا

en: Line-through
fa_IR: خط روی نوشته

en: Font Size
fa_IR: اندازه فونت

en: Line Height
fa_IR: ارتفاع خط

en: Letter Spacing
fa_IR: فاصله حروف

en: Word Spacing
fa_IR: فاصله کلمات

en: Font Color
fa_IR: رنگ فونت

en: Custom Style
fa_IR: استایل سفارشی

en: Custom Web Fonts
fa_IR: قلمهای وب سفارشی

en: Safe Web Fonts
fa_IR: فونت های وب ایمن

en: Google Web Fonts
fa_IR: فونت های وب Google

en: Error: Invalid key.
fa_IR: خطا: کلید نامعتبر.

en: Error: The response is not a valid JSON response.
fa_IR: خطا: پاسخ یک پاسخ معتبر JSON نیست.

en: Error: Invalid term ID.
fa_IR: خطا: شناسه اصطلاح نامعتبر است.

en: Error: You do not have permission to do that.
fa_IR: خطا: شما اجازه این کار را ندارید.

en: Please enter a valid email address.
fa_IR: لطفا ایمیل آدرس معتبر وارد کنید.

en: Please enter a valid number.
fa_IR: لطفا یک شماره معتبر وارد کنید.

en: This field is required.
fa_IR: این فیلد الزامی است.

en: Please enter a valid URL.
fa_IR: لطفا یک نشانی وب معتبر وارد کنید.

note: Plugin Name of the plugin/theme
en: Codestar Framework
fa_IR: فریم ورک Codestar

note: Description of the plugin/theme
en: A Simple and Lightweight WordPress Option Framework for Themes and Plugins
fa_IR: یک چارچوب گزینه ساده و سبک وردپرس برای قالب ها و افزونه ها

note: Author of the plugin/theme
en: Codestar
fa_IR: تاپیکو
