WordPress SDK - en to he_IL translation catalogue (333 entries)

[ctx: %s - plugin name. As complete "PluginX" activation now]
en: Complete "%s" Activation Now
he_IL: השלם הפעלת "%s" עכשיו

en: %s Add-on was successfully purchased.
he_IL: ההרחבה %s נרכשה בהצלחה.

en: %s Installs
he_IL: %s התקנות

en: %s activation was successfully completed.
he_IL: הפעלת %s הושלמה בהצלחה.

en: %s ago
he_IL: לפני %s

en: %s is the new owner of the account.
he_IL: %s הינו הבעלים החד של חשבון זה.

en: %s or higher
he_IL: %s ומעלה

en: %s rating
he_IL: דרוג %s

en: %s ratings
he_IL: %s דרוגים

en: %s sec
he_IL: %s שניות

en: %s star
he_IL: כוכב %s

en: %s stars
he_IL: %s כוכבים

en: %s time
he_IL: פעם %s

en: %s times
he_IL: %s פעמים

en: Account
he_IL: חשבון

en: Account Details
he_IL: פרטי חשבון

en: Actions
he_IL: פעולות

en: Activate
he_IL: הפעלה

en: Activate %s Plan
he_IL: הפעל חבילה %s

en: Activate Free Version
he_IL: הפעלת גירסה חינאמית

en: Activate License
he_IL: הפעלת רישיון

en: Activate license on all pending sites.
he_IL: הפעלת רישיון על כל האתרים התלויים והעומדים.

en: Activate license on all sites in the network.
he_IL: הפעלת רישיון על כל האתרים ברשת.

en: Activate this add-on
he_IL: הפעל את ההרחבה

en: Add Ons for %s
he_IL: הרחבות עבור %s

en: Address
he_IL: כתובת

en: Address Line %d
he_IL: כתובת %s

en: Admin Notices
he_IL: התראות מנהל

en: Affiliation
he_IL: אפיליאציה

en: Agree & Activate License
he_IL: הסכמה והפעלת רישיון

en: All Requests
he_IL: כל הבקשות

en: All Types
he_IL: כל הסוגים

en: Allow & Continue
he_IL: אפשר\י והמשכ\י

en: Amount
he_IL: סכום

en: An automated download and installation of %s (paid version) from %s will start in %s. If you would like to do it manually - click the cancellation button now.
he_IL: הורדה והתקנה אוטומטית של %s (גרסה בתשלום) מ-%2$s תתחיל בעוד %3$s. אם ברצונך לבצע את ההתקנה ידנית - לחץ על כפתור הביטול עכשיו.

en: Anonymous feedback
he_IL: פידבק אנונימי

en: Apply on all pending sites.
he_IL: יישום על כל האתרים התלויים והעומדים.

en: Apply on all sites in the network.
he_IL: יישום על כל האתרים ברשת.

en: Are you sure you want to proceed?
he_IL: האם את/ה בטוח רוצה להמשיך?

en: Auto renews in %s
he_IL: עדכן אוטומטית בעוד %s

en: Automatic Installation
he_IL: התקנה אוטומטית

en: Average Rating
he_IL: דירוג ממוצע

en: Awesome
he_IL: אדיר

en: Billing
he_IL: בילינג

en: Blog ID
he_IL: מזהה בלוג

en: Business name
he_IL: שם עסק

en: Can't find your license key?
he_IL: האם אינך מוצא את מפתח הרישיון?

en: Cancel
he_IL: בטל

en: Cancel Installation
he_IL: בטל התקנה

en: Cancel Subscription
he_IL: בטל מנוי

en: Cancel Trial
he_IL: ביט

en: Cancelled
he_IL: בוטל

en: Cancelling the trial will immediately block access to all premium features. Are you sure?
he_IL: ביטול הניסיון יחסום מייד את הפיטצ'רים שהינם בתשלום. האם ברצונך בכל זאת להמשיך?

en: Change License
he_IL: שינוי רישיון

en: Change Ownership
he_IL: עדכון בעלות

en: Change Plan
he_IL: שינוי חבילה

en: City
he_IL: עיר

en: Clear API Cache
he_IL: ניקוי מטמון ה-API

en: Contact Support
he_IL: צור קשר

en: Contact Us
he_IL: יצירת קשר

en: Contributors
he_IL: תורמים

en: Couldn't activate %s.
he_IL: לא ניתן להפעיל את %s.

en: Country
he_IL: מדינה

en: Date
he_IL: תאריך

en: Deactivate
he_IL: כיבוי

en: Deactivate License
he_IL: שיחרור רישיון

en: Deactivating your license will block all premium features, but will enable activating the license on another site. Are you sure you want to proceed?
he_IL: ביטול הרישיון יחסום את כל הפיטצ'רים שבתשלום אך יאפשר להפעיל את הרישיון על אתר אחר. האם תרצו להמשיך בכל זאת?

en: Deactivation
he_IL: דיאקטיבציה

en: Delegate to Site Admins
he_IL: האצלה למנהלי האתרים

en: Delete Account
he_IL: מחיקת חשבון

en: Delete All Accounts
he_IL: מחיקת כל החשבונות

en: Details
he_IL: פרטים

en: Don't have a license key?
he_IL: האם אין ברשותך מפתח רישיון?

en: Donate to this plugin
he_IL: תרום לתוסף

en: Download
he_IL: הורדה

en: Download %s Version
he_IL: הורד גרסת %s

en: Download the latest %s version
he_IL: הורד\י את גרסת ה-%s העדכנית

en: Download the latest version
he_IL: הורד את הגרסה האחרונה

en: Email
he_IL: דוא"ל

en: Email address
he_IL: כתובת דוא"ל

en: Enter the email address you've used for the upgrade below and we will resend you the license key.
he_IL: הזן את כתובת הדואל שאיתה שידרגת כדי לקבל את הרישיון שוב.

en: Error
he_IL: שגיאה

en: Error received from the server:
he_IL: הוחזרה שגיאה מהשרת:

en: Expired
he_IL: פג תוקף

en: Expires in %s
he_IL: פג תוקף בעוד %s

en: File
he_IL: קובץ

en: Filter
he_IL: פילטר

en: Free
he_IL: חינם

en: Free Trial
he_IL: ניסיון חינם

en: Free version
he_IL: גירסה חינאמית

en: Freemius Debug
he_IL: ניפוי תקלות פרימיוס

en: Freemius State
he_IL: מצב פרימיוס

en: Function
he_IL: פונקציה

en: Have a license key?
he_IL: האם ברשותך רישיון?

en: Hmm
he_IL: אממ

en: How to upload and activate?
he_IL: איך להעלות ולהפעיל?

en: I can't pay for it anymore
he_IL: אני לא יכול/ה להמשיך לשלם על זה

en: I couldn't understand how to make it work
he_IL: לא הצלחתי להבין איך לגרום לזה לעבוד

en: I don't know what is cURL or how to install it, help me!
he_IL: אין לי מושג מה זה cURL או איך להתקין אותו - אשמח לעזרה!

en: I don't like to share my information with you
he_IL: אני לא אוהב את הרעיון של שיתוף מידע איתכם

en: I found a better %s
he_IL: מצאתי %s יותר טוב

en: I have upgraded my account but when I try to Sync the License, the plan remains %s.
he_IL: שידרגתי את החשבון שלי אבל כשאני מנסה לבצע סנכרון לרישיון החבילה נשארת %s.

en: ID
he_IL: מזהה

en: In %s
he_IL: בעוד %s

en: Install Free Version Now
he_IL: התקן גרסה חינאמית עכשיו

en: Install Free Version Update Now
he_IL: התקן עדכון גרסה חינאמית עכשיו

en: Install Now
he_IL: התקן עכשיו

en: Install Update Now
he_IL: התקן עדכון במיידי

en: Invalid module ID.
he_IL: מזהה המודול לא תקני.

en: Invoice
he_IL: חשבונית

en: Is Active
he_IL: האם פעיל

en: It looks like the license could not be activated.
he_IL: נראה שלא ניתן להפעיל את הרישיון.

en: It looks like the license deactivation failed.
he_IL: נראה שניתוק הרישיון נכשל.

en: It looks like your site currently doesn't have an active license.
he_IL: נראה לאתר עדיין אין רישיון פעיל.

en: It's not what I was looking for
he_IL: חיפשתי משהו אחר

en: Kindly share what didn't work so we can fix it for future users...
he_IL: אנא שתפ\י מה לא עבד כדי שנוכל לתקן זאת עבור משתמשים עתידיים...

en: Kindly tell us the reason so we can improve.
he_IL: אנא שתף את הסיבה כדי שנוכל להשתפר.

en: Last Updated
he_IL: עודכן לאחרונה

en: Last license
he_IL: רישיון אחרון

en: Latest Free Version Installed
he_IL: גרסה חינאמית עדכנית הותקנה

en: Latest Version Installed
he_IL: הגרסה האחרונה הותקנה

en: License
he_IL: רישיון

en: License key
he_IL: מפתח רישיון

en: License key is empty.
he_IL: מפתח הרישיון ריק.

en: Lifetime
he_IL: לכל החיים

en: Localhost
he_IL: שרת לוקאלי

en: Message
he_IL: הודעה

en: Module
he_IL: מודול

en: Module Type
he_IL: סוג מודול

en: More information about %s
he_IL: מידע נוסף אודות %s

en: Name
he_IL: שם

en: Name and email address
he_IL: שם וכתובת דו"אל

en: Network User
he_IL: משתמש רשת

en: New
he_IL: חדש

en: New Version Available
he_IL: יש גרסה חדשה

en: Newer Version (%s) Installed
he_IL: גרסה חדשה (%s) הותקנה

en: Newsletter
he_IL: ניוסלטר

en: No
he_IL: לא

en: No - just deactivate
he_IL: לא - פשוט כבה

en: No ID
he_IL: אין מזהה

en: No commitment for %s days - cancel anytime!
he_IL: ללא התחייבות ל-%s ימין - בטלו בכל רגע!

en: No credit card required
he_IL: לא נדרש כרטיס אשראי

en: No expiration
he_IL: ללא תפוגה

en: O.K
he_IL: אוקיי

en: Other
he_IL: אחר

en: Owner Email
he_IL: מייל הבעלים

en: Owner ID
he_IL: מזהה הבעלים

en: Owner Name
he_IL: שם הבעלים

en: PCI compliant
he_IL: עומד בתקן PCI

en: Payments
he_IL: תשלומים

en: Plan
he_IL: חבילה

en: Plan %s do not exist, therefore, can't start a trial.
he_IL: החבילה %s אינה קיימת, לכן, לא ניתן להתחיל תקופת ניסיון.

en: Plan %s does not support a trial period.
he_IL: תוכנית %s אינה תומכת בתקופת ניסיון.

en: Please contact us here
he_IL: אנא צור איתנו קשר כאן

en: Please contact us with the following message:
he_IL: אנא צור איתנו קשר יחד עם ההודעה הבאה:

en: Please download %s.
he_IL: נא להוריד את %s.

en: Please enter the license key that you received in the email right after the purchase:
he_IL: אנא הזן את הרישיון שקיבלת לתיבת הדואל שלך לאחר השלמת הרכישה.

en: Please follow these steps to complete the upgrade
he_IL: נא לבצע את הצעדים הבאים להשלמת השידרוג

en: Please provide your full name.
he_IL: נא למלא את שמך המלא.

en: Plugin
he_IL: תוסף

en: Plugin Homepage
he_IL: עמוד התוסף

en: Plugin Install
he_IL: התקנת תוסף

[ctx: Plugin installer section title]
en: Changelog
he_IL: לוג שינויים

[ctx: Plugin installer section title]
en: Description
he_IL: תיאור

[ctx: Plugin installer section title]
en: FAQ
he_IL: שאלות נפוצות

[ctx: Plugin installer section title]
en: Features & Pricing
he_IL: פיטצ'רים ומחירים

[ctx: Plugin installer section title]
en: Installation
he_IL: התקנה

[ctx: Plugin installer section title]
en: Other Notes
he_IL: היערות נוספות

[ctx: Plugin installer section title]
en: Reviews
he_IL: ביקורות

en: Plugins
he_IL: תוספים

en: Premium version
he_IL: גירסת פרימיום

en: Premium version already active.
he_IL: הגרסה בתשלום כבר פעילה.

en: Pricing
he_IL: מחירון

en: Privacy Policy
he_IL: מדיניות פרטיות

en: Products
he_IL: מוצרים

en: Province
he_IL: פרובינציה

en: Public Key
he_IL: מפתח פומבי

en: Purchase License
he_IL: קניית רישיון

en: Re-send activation email
he_IL: שליחה חוזרת של מייל האקטיבציה

en: Renew license
he_IL: חידוש רישיון

en: SDK Path
he_IL: מיקום SDK

en: Save %s
he_IL: שמירת %s

en: Screenshots
he_IL: צילומי מסך

en: Search by address
he_IL: חפש לפי כתובת

en: Secret Key
he_IL: מפתח סודי

en: Seems like we are having some temporary issue with your trial cancellation. Please try again in few minutes.
he_IL: נראה שיש תקלה זמנית המונעת את ביטול הניסיון. אנא נסו שוב בעוד כמה דקות.

en: Seems like you got the latest release.
he_IL: נראה שיש לך את הגרסה האחרונה.

en: Select Country
he_IL: בחר מדינה

en: Send License Key
he_IL: שליחת מפתח רישיון

en: Simulate Network Upgrade
he_IL: סמלוץ עדכון לרשת

en: Single Site License
he_IL: רשיון לאתר אחד

en: Site ID
he_IL: מזהה אתר

en: Sites
he_IL: אתרים

en: Skip & %s
he_IL: דלג ו%s

en: Slug
he_IL: מזהה כתובת

en: Sorry for the inconvenience and we are here to help if you give us a chance.
he_IL: מצטערים על חוסר הנעימות, אנחנו כאן כדי לעזור אם תאפשר\י זאת.

en: Start Trial
he_IL: התחל תקופת ניסיון

en: Start my free %s
he_IL: התחל את %s הניסיון שלי

en: State
he_IL: מחוז/מדינה

en: Subscription
he_IL: מנוי

en: Support
he_IL: תמיכה

en: Support Forum
he_IL: פורום תמיכה

en: Sync Data From Server
he_IL: סנכרון מידע מהשרת

en: Tax / VAT ID
he_IL: ח.פ.

en: Terms of Service
he_IL: תנאי השירות

en: Thank you so much for using %s!
he_IL: אנו מודים לך על היותך כמשתמש של %s!

en: Thank you so much for using our products!
he_IL: אנו מודים לך על השימוש במוצרים שלנו!

en: Thank you!
he_IL: תודה רבה!

en: Thanks %s!
he_IL: תודה %s!

en: Thanks for confirming the ownership change. An email was just sent to %s for final approval.
he_IL: תודה על אישור ביצוע החלפת הבעלות. הרגע נשלח מייל ל-%s כדי לקבל אישור סופי.

en: The %s broke my site
he_IL: ה%s הרס לי את האתר

en: The %s didn't work
he_IL: ה%s לא עבד

en: The %s didn't work as expected
he_IL: ה%s לא עבד כמצופה

en: The %s is not working
he_IL: ה%s לא עובד

en: The %s suddenly stopped working
he_IL: ה%s הפסיק פתאום לעבוד

en: The installation process has started and may take a few minutes to complete. Please wait until it is done - do not refresh this page.
he_IL: תהליך ההתקנה התחיל ויכול לקחת מספר דקות לסיום. אנא המתינו בסבלנות עד לסיום מבלי לרענן את הדפדפן.

en: Theme
he_IL: תבנית

en: Theme Switch
he_IL: החלפת תֵמָה

en: Themes
he_IL: תבניות

en: There is a new version of %s available.
he_IL: יש גרסה חדשה עבור ה%s.

en: This plugin has not been marked as compatible with your version of WordPress.
he_IL: התוסף לא סומן כתואם לגרסת הוורדפרס שלך.

en: This plugin has not been tested with your current version of WordPress.
he_IL: תוסף זה לא נבדק עם גרסת הוורדפרס שלך.

en: Title
he_IL: כותרת

en: Town
he_IL: כפר

en: Trial
he_IL: ניסיון

en: Type
he_IL: סוג

en: Unlimited Licenses
he_IL: רשיונות ללא הגבלה

en: Unlimited Updates
he_IL: עדכונים ללא הגבלה

en: Up to %s Sites
he_IL: עד %s אתרים

en: Update License
he_IL: עדכון רישיון

en: Updates, announcements, marketing, no spam
he_IL: עדכונים, הכרזות, הודעות שיווקיות, ללא דואר זבל

en: Upgrade
he_IL: שדרג

en: Upload and activate the downloaded version
he_IL: העלה\י והפעיל\י את הגרסה שהורדת

en: User ID
he_IL: מזהה משתמש

en: Users
he_IL: משתמשים

en: Verified
he_IL: מאומת

en: Verify Email
he_IL: אמת כתובת דוא"ל

en: Version %s was released.
he_IL: גרסה %s הושקה.

en: View details
he_IL: פרטים נוספים

en: View paid features
he_IL: צפה בפיטצ'רים שבתשלום

en: W00t
he_IL: יש

en: What did you expect?
he_IL: למה ציפית?

en: What feature?
he_IL: איזה פיטצ'ר?

en: What is your %s?
he_IL: מה ה%s שלך?

en: What permissions are being granted?
he_IL: מהן ההרשאות המוענקות?

en: What price would you feel comfortable paying?
he_IL: מה המחיר שכן תרגיש\י בנוח לשלם?

en: What you've been looking for?
he_IL: מה חיפשת?

en: Yes
he_IL: כן

en: Yes - do your thing
he_IL: כן - בצעו את מה שצריך

en: You already utilized a trial before.
he_IL: הניסיון כבר נוצל בעבר.

en: You are all good!
he_IL: את\ה מסודר!

en: You do not have a valid license to access the premium version.
he_IL: אין ברשותך רישיון בר תוקף לשימוש בגרסת הפרימיום.

en: You have a %s license.
he_IL: יש לך רישיון %s.

en: You have successfully updated your %s.
he_IL: עידכנת בהצלחה את ה%s.

en: You might have missed it, but you don't have to share any data and can just %s the opt-in.
he_IL: אולי פספסת את זה אבל אינך חייב\ת לשתף כל מידע איתנו, ביכולתך %s על שיתוף המידע.

en: Your %s Add-on plan was successfully upgraded.
he_IL: חבילת ההרחבה %s שודרגה בהצלחה.

en: Your %s free trial was successfully cancelled.
he_IL: תקופת הניסיון החינמית של %s בוטלה בהצלחה.

en: Your Profile Overview
he_IL: פרטים כלליים על הפרופיל

en: Your Site Overview
he_IL: פרטים כלליים על האתר

en: Your account was successfully activated with the %s plan.
he_IL: חשבונך הופעל בהצלחה עם חבילת %s.

en: Your free trial has expired. You can still continue using all our free features.
he_IL: תקופת הניסיון שלך הסתיימה. הפיטצ'רים החינאמיים עדיין ניתנים לשימוש.

en: Your license has been cancelled. If you think it's a mistake, please contact support.
he_IL: רשיונך בוטל. אם לדעתך זו טעות, נא ליצור קשר עם התמיכה.

en: Your license was successfully activated.
he_IL: הרישיון הופעל בהצלחה.

en: Your license was successfully deactivated, you are back to the %s plan.
he_IL: רישיונך נותק בהצלחה, חזרת לחבילת %s

en: Your name was successfully updated.
he_IL: שמך עודכן בהצלחה.

en: Your plan was successfully changed to %s.
he_IL: החבילה עודכנה בהצלחה אל %s.

en: Your plan was successfully upgraded.
he_IL: החבילה שודרגה בהצלחה.

en: Your trial has been successfully started.
he_IL: הניסיון שלך הופעל בהצלחה.

en: ZIP / Postal Code
he_IL: מיקוד / תא דואר

[ctx: a positive response]
en: Right on
he_IL: מעולה

[ctx: addonX cannot run without pluginY]
en: %s cannot run without %s.
he_IL: %s לא יכול לעבוד ללא %s.

[ctx: addonX cannot run...]
en: %s cannot run without the plugin.
he_IL: ההרחבה %s אינה יכולה לפעול ללא התוסף.

[ctx: advance notice of something that will need attention.]
en: Heads up
he_IL: לתשמות לבך

en: allow
he_IL: אפשר

[ctx: as 5 licenses left]
en: %s left
he_IL: נשארו %s

[ctx: as activating plugin]
en: Activating
he_IL: מפעיל

[ctx: as annual period]
en: year
he_IL: שנה

[ctx: as close a window]
en: Dismiss
he_IL: סגירה

[ctx: as code debugging]
en: Debugging
he_IL: דיבוג

[ctx: as congratulations]
en: Congrats
he_IL: מזל טוב

[ctx: as connection blocked]
en: Blocked
he_IL: חסום

[ctx: as connection was successful]
en: Connected
he_IL: מחובר

[ctx: as download latest version]
en: Download Latest
he_IL: הורד גרסה אחרונה

[ctx: as every month]
en: Monthly
he_IL: חודשי

[ctx: as expiration date]
en: Expiration
he_IL: תפוגה

[ctx: as file/folder path]
en: Path
he_IL: נתיב

[ctx: as in the process of sending an email]
en: Sending email
he_IL: שולח דוא"ל

[ctx: as monthly period]
en: mo
he_IL: חודשים

[ctx: as once a year]
en: Annual
he_IL: שנתי

[ctx: as once a year]
en: Annually
he_IL: שנתי

[ctx: as once a year]
en: Once
he_IL: פעם אחת

[ctx: as product pricing plan]
en: Plan
he_IL: חבילה

[ctx: as secret encryption key missing]
en: No Secret
he_IL: אין מפתח סודי

[ctx: as software development kit versions]
en: SDK Versions
he_IL: גרסאות SDK

[ctx: as software license]
en: License
he_IL: רישיון

[ctx: as synchronize]
en: Sync
he_IL: סינכרון

[ctx: as synchronize license]
en: Sync License
he_IL: סינכרן רישיון

[ctx: as turned off]
en: Off
he_IL: כבוי

[ctx: as turned on]
en: On
he_IL: דלוק

en: based on %s
he_IL: מבוסס על %s

[ctx: call to action]
en: Start free trial
he_IL: התחלת ניסיון חינם

[ctx: close a window]
en: Dismiss
he_IL: סגירה

[ctx: close window]
en: Dismiss
he_IL: סגירה

en: complete the install
he_IL: השלם התקנה

en: delegate
he_IL: האצל

en: do %sNOT%s send me security & feature updates, educational content and offers.
he_IL: %sאל%2$s תשלחו לי עדכוני אבטחה, פיטצ'רים, תוכן חינוכי, ומידע על מבצעים.

[ctx: e.g. Professional Plan]
en: %s Plan
he_IL: חבילה %s

[ctx: e.g. billed monthly]
en: Billed %s
he_IL: מחוייב על בסיס %s

[ctx: e.g. the best product]
en: Best
he_IL: הכי טוב

[ctx: exclamation]
en: Hey
he_IL: היי

[ctx: exclamation]
en: Oops
he_IL: אופס

[ctx: greeting]
en: Hey %s,
he_IL: היי %s,

[ctx: interjection expressing joy or exuberance]
en: Yee-haw
he_IL: יששש

[ctx: like websites]
en: Sites
he_IL: אתרים

en: not verified
he_IL: לא מאומת

[ctx: noun]
en: Price
he_IL: מחיר

[ctx: noun]
en: Pricing
he_IL: מחירון

[ctx: product version]
en: Version
he_IL: גרסה

en: send me security & feature updates, educational content and offers.
he_IL: תשלחו לי עדכוני אבטחה ופיטצ'רים, תוכן חינוכי, ומידע אודות מבצעים.

en: skip
he_IL: דלג

en: start the trial
he_IL: התחל תקופת ניסיון

en: the latest %s version here
he_IL: גרסת ה-%s האחרונה כאן

[ctx: trial period]
en: Trial
he_IL: ניסיון

[ctx: verb]
en: Delete
he_IL: מחק

[ctx: verb]
en: Downgrade
he_IL: שנמך

[ctx: verb]
en: Edit
he_IL: ערוך

[ctx: verb]
en: Hide
he_IL: הסתר

[ctx: verb]
en: Purchase
he_IL: רכישה

[ctx: verb]
en: Show
he_IL: הצג

[ctx: verb]
en: Skip
he_IL: דלג

[ctx: verb]
en: Update
he_IL: עדכן

[ctx: verb]
en: Upgrade
he_IL: שדרג

[ctx: x-ago]
en: %s ago
he_IL: לפני %s
