Luvre Lite - en to nl_NL translation catalogue (257 entries)

en: Luvre Carousel
nl_NL: Luvre Carrousel

en: Build a fancy carousel using images from your folders
nl_NL: Bouw een mooie carrousel met afbeeldingen uit je mappen

en: Carousel Settings
nl_NL: Campagne instellingen

en: Folders
nl_NL: Mappen

en: Select Folders
nl_NL: Selecteer mappen

en: Items per Slide
nl_NL: Artikelen per slide

en: Slider Speed
nl_NL: Slider snelheid

en: Autoplay
nl_NL: Automatisch afspelen

en: The carousel automatically plays when site loaded
nl_NL: De carrousel wordt automatisch afgespeeld wanneer de site wordt geladen

en: Dot Navigation
nl_NL: Punt navigatie

en: Show the dot navigation in the bottom of the carousel
nl_NL: Toon de puntnavigatie onderaan de carrousel

en: Auto Height
nl_NL: Auto-hoogte

en: This plugin will automatically set the Carousel container height based on each image height
nl_NL: Deze plug-in stelt automatisch de hoogte van de carrouselcontainer in op basis van de hoogte van elke afbeelding

en: Delays loading of images. Images outside of viewport wont be loaded before user scrolls to them
nl_NL: Vertragingen bij het laden van afbeeldingen. Afbeeldingen buiten de viewport worden niet geladen voordat de gebruiker ernaartoe scrolt

en: Sort By
nl_NL: Sorteer op

en: By Name
nl_NL: Op naam

en: By Date
nl_NL: Op datum

en: By AuthorName
nl_NL: Auteur

en: By Modified
nl_NL: Door aanpassen

en: Sort Type
nl_NL: Sorteer Type

en: Please select folders to display the carousel
nl_NL: Selecteer mappen om de carrousel weer te geven

en: Loading carousel
nl_NL: Laden

en: Luvre Gallery
nl_NL: Luvre Galerij

en: Build a fancy gallery using images from your folders
nl_NL: Bouw een mooie galerij met afbeeldingen uit uw mappen

en: Gallery Settings
nl_NL: Galerij instellingen

en: Columns
nl_NL: Kolommen

en: Caption
nl_NL: Onderschrift

en: Enable image captions to display descriptive text under each image
nl_NL: Schakel afbeeldingsbijschriften in om beschrijvende tekst onder elke afbeelding weer te geven

en: Use Lightbox
nl_NL: Gebruik Lightbox

en: Enable the lightbox to view larger versions of images in an overlay when clicked
nl_NL: Schakel de lightbox in om grotere versies van afbeeldingen in een overlay weer te geven wanneer erop wordt geklikt

en: Please select folders to display the gallery
nl_NL: Selecteer mappen om de galerij weer te geven

en: Loading gallery
nl_NL: Laden

en: Luvre Slider
nl_NL: Luvre Schuifregelaar

en: Build a fancy slider using images from your folders
nl_NL: Bouw een mooie schuifregelaar met afbeeldingen uit je mappen

en: Slider Settings
nl_NL: Slider instellingen

en: Transition Speed
nl_NL: Overgangssnelheid

en: Autoplay Delay
nl_NL: Autoplay vertraging

en: Navigation
nl_NL: Navigatie

en: Show navigation arrow in left and right side of slider
nl_NL: Toon navigatiepijl aan de linker- en rechterkant van de schuifregelaar

en: Pagination
nl_NL: Paginering

en: Show bullets pagination in bottom center of slider
nl_NL: Paginering van opsommingstekens weergeven in het midden onderaan de schuifregelaar

en: Slider Thumbs
nl_NL: Schuif duimen

en: Show thumbs in bottom of slider
nl_NL: Toon duimen onder aan de schuifregelaar

en: Please select folders to display the slider
nl_NL: Selecteer eerst de map en upload vervolgens de bestanden

en: Loading slider
nl_NL: Laden

en: This block is available only in the PRO version. Upgrade to Luvre PRO to unlock this premium feature.
nl_NL: Dit blok is alleen beschikbaar in de PRO-versie. Upgrade naar Luvre PRO om deze premiumfunctie te ontgrendelen.

en: Settings
nl_NL: Instellingen

en: Nonce verification failed!
nl_NL: Nonce-verificatie mislukt!

en: Error
nl_NL: Fout

note: translators: %s is a placeholder for post type
en: All %s
nl_NL: Alle %s

en: Unassigned
nl_NL: Niet toegewezen

en: First select the folder, and then upload the files
nl_NL: Selecteer eerst de map en upload vervolgens de bestanden

en: Deactivate
nl_NL: Deactiveren

en: You do not have permission to perform this action
nl_NL: Je bent niet gemachtigd om deze actie uit te voeren

en: Failed to delete the data
nl_NL: Kan de gegevens niet verwijderen

en: Select a User
nl_NL: Selecteer een gebruiker

en: This file couldn't be uploaded
nl_NL: Dit bestand kon niet worden geüpload

note: translators: %1$s is a placeholder for post type
en: Some %1$s already exist in this folder
nl_NL: Sommige %1$s bestaan al in deze map

en: Folder ID is required
nl_NL: Map-ID is vereist

en: Parameters must be sent in the request body, not the URL
nl_NL: Parameters moeten worden verzonden in de body van het verzoek, niet in de URL

en: New Folder
nl_NL: Nieuwe map

note: translators: %s is the post type
en: The post type %s does not exist, is not publicly accessible, or is not configured to be supported in the plugin settings. Please ensure it is registered and supported and try again
nl_NL: Het berichttype %s bestaat niet, is niet openbaar toegankelijk of is niet geconfigureerd om te worden ondersteund in de plug-ininstellingen. Zorg ervoor dat het is geregistreerd en ondersteund en probeer het opnieuw

en: Parent folder not found
nl_NL: Bovenliggende map niet gevonden

en: The requested folder does not exist
nl_NL: De gevraagde map bestaat niet

en: You do not own this folder
nl_NL: U bent niet de eigenaar van deze map

en: ids parameter cannot be empty
nl_NL: IDS-parameter kan niet leeg zijn

en: Security check failed
nl_NL: Beveiligingscontrole is mislukt

en: CSV file upload failed
nl_NL: Het uploaden van CSV-bestanden is mislukt

en: Invalid or missing file
nl_NL: Ongeldig of ontbrekend bestand

en: Uploaded file not found
nl_NL: Geüpload bestand niet gevonden

en: Failed to read CSV file
nl_NL: Kan CSV-bestand niet lezen

en: CSV file is empty or invalid
nl_NL: CSV-bestand is leeg of ongeldig

en: Database table not found
nl_NL: Databasetabel niet gevonden

note: translators: %1$s is the plugin name, %2$s is the required PHP version
en: %1$s Plugin has been deactivated because it requires PHP version %2$s or higher. Please upgrade PHP
nl_NL: %1$s Plugin is gedeactiveerd omdat er een PHP-versie %2$s of hoger voor nodig is. Upgrade alstublieft PHP

note: translators: %1$s is the plugin name, %2$s is the required WP version
en: %1$s Plugin has been deactivated because it requires WordPress version %2$s or higher. Please upgrade WordPress
nl_NL: %1$s Plugin is gedeactiveerd omdat er WordPress-versie %2$s of hoger voor nodig is. Please upgrade WordPress

en: Plugin Deactivated
nl_NL: Plugin gedeactiveerd

en: Cancel
nl_NL: Annuleren

en: Success
nl_NL: Succes

en: Validation failed
nl_NL: Validatie mislukt

en: Successfully updated
nl_NL: Succesvol bijgewerkt

en: Unknown error occurred
nl_NL: Er is een onbekende fout opgetreden

en: Save
nl_NL: Opslaan

en: Enter folder name
nl_NL: Voer de mapnaam in

en: Unable to access existing restAPI url, please try refreshing your browser
nl_NL: Kan geen toegang krijgen tot de bestaande restAPI-url, probeer dan uw browser te vernieuwen

en: Unable to load your folder data, please try refreshing your browser
nl_NL: Als uw mapgegevens niet kunnen worden geladen, probeer dan uw browser te vernieuwen

en: All
nl_NL: Alle

en: Uncategorized
nl_NL: Geen categorie

en: New Sub Folder
nl_NL: Nieuwe submap

en: Add Folder
nl_NL: Map toevoegen

en: Rename
nl_NL: Hernoem

en: Please click on folder you want to rename
nl_NL: Klik op de map waarvan u de naam wilt wijzigen

en: Delete
nl_NL: Verwijderen

en: Change Color
nl_NL: Kleur wijzigen

en: Cut
nl_NL: Knippen

en: Paste
nl_NL: Plakken

en: You cannot move a folder inside one of its own subfolders
nl_NL: U kunt een map niet verplaatsen binnen een van de eigen submappen

en: Bulk Select
nl_NL: Massaselectie

en: Hotkeys List
nl_NL: Lijst met sneltoetsen

en: New folder added
nl_NL: Nieuwe map toegevoegd

en: Successfully deleted
nl_NL: Verwijderd

en: Successfully moved
nl_NL: Verplaatsen gelukt

en: Delete Folder
nl_NL: Folder verwijderen

en: Are you sure you want to delete this folder? Those files will be moved to Uncategorized folder
nl_NL: Weet je zeker dat je deze map wilt verwijderen? Die bestanden worden verplaatst naar de map Uncategorized

en: A folder with this name already exists. Please choose another one
nl_NL: Er bestaat al een map met deze naam. Kies een andere

en: Add your first folder
nl_NL: Voeg je eerste map toe

en: You don't have any folder. Add folder first
nl_NL: Je hebt geen map. Map eerst toevoegen

en: Folder not found
nl_NL: Map niet gevonden

en: Invalid request data
nl_NL: Ongeldige aanvraaggegevens

en: Invalid folder data provided
nl_NL: Ongeldige mapgegevens verstrekt

en: No valid folder updates found
nl_NL: Geen geldige mapupdates gevonden

en: Database update failed. Please try again
nl_NL: Database-update is mislukt. Probeer het opnieuw

en: Selected
nl_NL: Geselecteerd

en: The media item was successfully inserted into the folder
nl_NL: Het media-item is met succes in de map ingevoegd

en: Attachments successfully moved into uncategorized folder
nl_NL: Bijlagen zijn verplaatst naar een map zonder categorie

en: Some attachments already exist in this folder
nl_NL: Sommige bijlagen bestaan al in deze map

en: Uploading files
nl_NL: Bestanden aan het uploaden

en: Could not create ZIP file
nl_NL: Kan geen ZIP-bestand maken

en: PHP ZipArchive extension is not installed
nl_NL: PHP ZipArchive extensie is niet geïnstalleerd

en: File not Found
nl_NL: Bestand niet gevonden

en: There are no folders selected to delete
nl_NL: Er zijn geen mappen geselecteerd om te verwijderen

en: Invalid or expired download link
nl_NL: Ongeldige of verlopen downloadlink

en: Settings Saved
nl_NL: Instellingen opgeslagen

en: Failed to save settings. Please try again
nl_NL: Kan instellingen niet opslaan. Probeer het opnieuw

en: All data has been successfully removed
nl_NL: Alle gegevens zijn succesvol verwijderd

en: No data available for export
nl_NL: Geen gegevens beschikbaar voor export

en: Import Successful
nl_NL: Importeren Gelukt

en: Required tables do not exist
nl_NL: Vereiste tabellen bestaan niet

en: Please select a reason before submitting
nl_NL: Selecteer een reden voordat u verzendt

en: Please provide additional details
nl_NL: Geef aanvullende details

en: Thank you for your feedback
nl_NL: Bedankt voor uw feedback

en: The plugin has been successfully deactivated
nl_NL: De plug-in is met succes gedeactiveerd

en: You do not have permission to deactivate plugins
nl_NL: Je hebt geen toestemming om plugins te deactiveren

en: Sort Folders
nl_NL: Sorteer de mappen

en: Sort
nl_NL: Sorteer

en: By Title
nl_NL: Op titel

en: By Author
nl_NL: Auteur

en: Default
nl_NL: Standaard

en: Ascending
nl_NL: Oplopend

en: Descending
nl_NL: Aflopend

en: WordPress media library is not available
nl_NL: WordPress-mediabibliotheek is niet beschikbaar

en: Media frame is not initialized
nl_NL: Mediaframe wordt niet geïnitialiseerd

en: Media frame content or collection is undefined
nl_NL: De inhoud of verzameling van mediaframes is niet gedefinieerd

en: For the best experience, Luvre recommends switching to Grid Mode
nl_NL: Voor de beste ervaring raadt Luvre aan om over te schakelen naar de rastermodus

en: Switch to Grid Mode
nl_NL: Overschakelen naar de rastermodus

en: No
nl_NL: Nee

en: Token copied to clipboard
nl_NL: Token gekopieerd naar klembord

en: An access token already exists
nl_NL: Er bestaat al een toegangstoken

en: Your user role limits you to viewing only the folders that you have created. Access to folders owned by other users is not authorized
nl_NL: Uw gebruikersrol beperkt u tot het weergeven van alleen de mappen die u hebt gemaakt. Toegang tot mappen die eigendom zijn van andere gebruikers is niet geautoriseerd

en: Limited Folder Nesting
nl_NL: Beperkt nesten van mappen

en: Free version allows only one level of nested folders. Want to create deeper folder structures? Upgrade to PRO to unlock unlimited nested folders
nl_NL: De gratis versie staat slechts één niveau van geneste mappen toe. Wil je diepere mappenstructuren maken? Upgrade naar PRO om een onbeperkt aantal geneste mappen te ontgrendelen

en: Authentication failed
nl_NL: Authenticatie mislukt

en: Invalid token
nl_NL: Ongeldig token

en: The token domain does not match the site domain
nl_NL: Het tokendomein komt niet overeen met het sitedomein

en: The token has expired
nl_NL: Het token is verlopen

en: Invalid user credentials
nl_NL: Ongeldige gebruikersgegevens

en: User ID mismatch
nl_NL: Niet-overeenkomende gebruikers-ID

en: User does not have the required role(s)
nl_NL: Gebruiker heeft niet de vereiste rol(len)

en: Keyboard shortcuts
nl_NL: Sneltoetsen

en: Create New Folder
nl_NL: Maak nieuwe map aan

en: Rename Folder
nl_NL: Map hernoemen

en: Change Folder Color
nl_NL: Mapkleur wijzigen

en: Next Folder
nl_NL: Volgende map

en: Previous Folder
nl_NL: Vorige map

en: Expand Folder
nl_NL: Map uitvouwen

en: Collapse Folder
nl_NL: Map samenvouwen

en: Bulk Select Folder
nl_NL: Map bulksgewijs selecteren

en: Are you sure you want to remove all data?
nl_NL: Weet u zeker dat u alle gegevens wilt verwijderen?

en: Yes
nl_NL: Ja

en: Are you sure you want to delete this access token?
nl_NL: Weet u zeker dat u dit toegangstoken wilt verwijderen?

en: Go Pro
nl_NL: Stap over naar de Pro-versie

en: Import/Export
nl_NL: Importeren/Exporteren

en: Loading
nl_NL: Laden

en: Choose the right plan for you
nl_NL: Kies het juiste abonnement voor u

en: Select a budget-friendly plan that offers the perfect balance of affordability and premium features
nl_NL: Selecteer een budgetvriendelijk abonnement dat de perfecte balans biedt tussen betaalbaarheid en premiumfuncties

en: $24
nl_NL: $ 24

en: year
nl_NL: jaar

en: 1 Site License
nl_NL: 1 Licentie voor de site

en: Organize media files, pages, posts and custom post types
nl_NL: Organiseer mediabestanden, pagina's, berichten en aangepaste berichttypen

en: Customize folder styles with custom colors & more
nl_NL: Pas mapstijlen aan met aangepaste kleuren en meer

en: Quickly insert media from folders to page builders
nl_NL: Voeg snel media in van mappen naar paginabuilders

en: Create Gallery, Slider or Carousel using a Block
nl_NL: Maak een galerij, schuifregelaar of carrousel met behulp van een blok

en: Download folders as ZIP
nl_NL: Download mappen als ZIP

en: Sort Media Files, Pages, and Posts Easily
nl_NL: Sorteer eenvoudig mediabestanden, pagina's en berichten

en: 3 Months Premium Support
nl_NL: 3 maanden Premium Support

en: Buy Now
nl_NL: Koop Nu

en: $35
nl_NL: $ 35

en: 3 Sites License
nl_NL: Licentie voor 3 sites

en: Use keyboard shortcuts to navigate faster
nl_NL: Gebruik sneltoetsen om sneller te navigeren

en: 1 Year Premium Support
nl_NL: 1 jaar Premium Support

en: Frequently Asked Questions
nl_NL: Veelgestelde vragen

en: How long does my paid Luvres plugin license remain valid?
nl_NL: Hoe lang blijft mijn betaalde Luvres plugin licentie geldig?

en: Once you purchase any paid plan of Luvres, you gain lifetime access to the plugin. Your purchase includes one year of support and updates. To continue receiving updates and support beyond the first year, you can renew your license annually
nl_NL: Zodra u een betaald abonnement van Luvres koopt, krijgt u levenslange toegang tot de plug-in. Uw aankoop is inclusief een jaar ondersteuning en updates. Als u ook na het eerste jaar updates en ondersteuning wilt blijven ontvangen, kunt u uw licentie jaarlijks verlengen

en: Can I use the Luvres plugin on multiple domains?
nl_NL: Kan ik de Luvres plugin op meerdere domeinen gebruiken?

en: Yes, there are two options. First, you can install the free Luvres plugin on any website. Second, you can purchase the Pro plan, which includes licenses for up to 5 domains, or the Agency plan, which covers up to 50 domains. Larger plans are also available if needed
nl_NL: Ja, er zijn twee opties. Ten eerste kunt u de gratis Luvres-plug-in op elke website installeren. Ten tweede kunt u het Pro-abonnement kopen, dat licenties bevat voor maximaal 5 domeinen, of het Agency-abonnement, dat maximaal 50 domeinen dekt. Grotere abonnementen zijn ook beschikbaar indien nodig

en: Will Luvres continue to work if I don't renew my license?
nl_NL: Blijft Luvres werken als ik mijn licentie niet verleng?

en: Absolutely! The Luvres plugin and all your settings will continue to function as usual. However, without renewing your license, you will no longer receive updates, including new features, improvements, and support
nl_NL: Absoluut! De Luvres-plug-in en al je instellingen blijven gewoon werken. Als u uw licentie niet verlengt, ontvangt u echter geen updates meer, waaronder nieuwe functies, verbeteringen en ondersteuning

en: Can I upgrade my plan later?
nl_NL: Kan ik mijn abonnement later upgraden?

en: Yes, you can upgrade from a lower-tier plan to a higher one at any time. The upgrade cost is adjusted based on the remaining period of your current plan
nl_NL: Ja, u kunt op elk moment upgraden van een lager abonnement naar een hoger abonnement. De upgradekosten worden aangepast op basis van de resterende periode van uw huidige abonnement

en: Does Luvres work with all WordPress themes?
nl_NL: Werkt Luvres met alle WordPress-thema's?

en: Yes, Luvres is designed to work with most WordPress themes. If you encounter compatibility issues, our support team can help you troubleshoot
nl_NL: Ja, Luvres is ontworpen om met de meeste WordPress-thema's te werken. Als u compatibiliteitsproblemen ondervindt, kan ons ondersteuningsteam u helpen bij het oplossen van problemen

en: Do you offer refunds?
nl_NL: Biedt u restituties aan?

en: Yes, we offer a 30-day money-back guarantee. If you're not satisfied with Luvres for any reason, you can request a refund within 30 days of purchase
nl_NL: Ja, we bieden een geld-terug-garantie van 30 dagen. Als je om welke reden dan ook niet tevreden bent met Luvres, kun je binnen 30 dagen na aankoop je geld terugvragen

en: General
nl_NL: Algemeen

en: Each user has his own folders
nl_NL: Elke gebruiker heeft zijn eigen mappen

en: Allow built-in SVG upload & sanitization
nl_NL: Sta ingebouwde SVG-upload en opschoning toe

en: Folder
nl_NL: Map

en: Count files in each folder
nl_NL: Tel bestanden in elke map

en: Show folder search
nl_NL: Map zoeken weergeven

en: Auto focus dropped folder
nl_NL: Map met autofocus verwijderd

en: Set default color for new folder
nl_NL: Stel de standaardkleur in voor een nieuwe map

en: Click to set color
nl_NL: Klik om de kleur in te stellen

en: Post Types
nl_NL: Berichttypes

note: translators: %1$s is a placeholder for plugin name
en: Which post types do you want to use with %1$s?
nl_NL: Welke berichttypen wil je gebruiken met %1$s?

en: REST API Access Token
nl_NL: REST API-toegangstoken

en: This access token is required to authenticate API requests. Keep it secure and regenerate only if necessary
nl_NL: Dit toegangstoken is vereist voor het verifiëren van API-aanvragen. Bewaar het veilig en regenereer alleen als dat nodig is

note: translators: %1$s: opening <a> tag, %2$s: closing </a> tag
en: You can learn more %1$shere%2$s
nl_NL: U kunt meer informatie vinden %1$shier%2$s

en: Generate
nl_NL: Genereren

en: Delete plugin data upon deletion
nl_NL: Plug-ingegevens verwijderen bij verwijdering

en: Delete all folders when the plugin is removed. This feature will remove all existing folders created by the plugin upon deletion
nl_NL: Verwijder alle mappen wanneer de plug-in wordt verwijderd. Deze functie verwijdert alle bestaande mappen die door de plug-in zijn gemaakt na verwijdering

en: Clear All Data
nl_NL: Wis alle gegevens

en: This action will delete all folder data, settings and bring you back to WordPress default media library
nl_NL: Met deze actie worden alle mapgegevens en instellingen verwijderd en keert u terug naar de standaard mediabibliotheek van WordPress

en: Clear
nl_NL: Wissen

en: Export CSV
nl_NL: CSV exporteren

en: The export will maintain the current folder structure
nl_NL: De export behoudt de huidige mappenstructuur

en: Export
nl_NL: Exportieren

en: Import CSV
nl_NL: Importeer CSV

en: This import will replace all existing folder and attachment data with the uploaded CSV
nl_NL: Bij deze import worden alle bestaande map- en bijlagegegevens vervangen door de geüploade CSV

en: Browse
nl_NL: Bladeren

en: Search folder
nl_NL: Zoek map

en: Select a default startup folder
nl_NL: Selecteer een standaard opstartmap

en: All Files
nl_NL: Alle bestanden

en: Select a default color for new folder
nl_NL: Selecteer een standaardkleur voor een nieuwe map

note: translators: %1$s is a placeholder for plugin name
en: Looking for a better %1$s experience?
nl_NL: Op zoek naar een betere %1$s ervaring?

note: translators: %1$s is a placeholder for plugin name
en: We're sad to see you leave! Please let us know why you're deactivating %1$s. Your feedback helps us make it better
nl_NL: We vinden het jammer om je te zien vertrekken! Laat ons weten waarom je %1$s deactiveert. Jouw feedback helpt ons om het te verbeteren

en: It lacks the specific features I need
nl_NL: Het mist de specifieke functies die ik nodig heb

en: It's not compatible with my theme or other plugins
nl_NL: Het is niet compatibel met mijn thema of andere plug-ins

en: I found another plugin that suits my needs better
nl_NL: Ik heb een andere plug-in gevonden die beter bij mijn behoeften past

en: This is only temporary, I'll be using it again
nl_NL: Dit is slechts tijdelijk, ik zal het opnieuw gebruiken

en: Other
nl_NL: Andere

en: Which features please?
nl_NL: Welke functies alstublieft?

en: Which theme or plugins are causing the issue?
nl_NL: Welk thema of welke plug-ins veroorzaken het probleem?

en: Please share your thoughts?
nl_NL: Deel alstublieft uw mening?

en: Skip & Deactivate
nl_NL: Overslaan & deactiveren

en: Submit & Deactivate
nl_NL: Inzenden & Deactiveren

en: Version
nl_NL: Versie

note: translators: %1$s: opening <a> tag, %2$s: closing </a> tag
en: %1$sDocumentation%2$s
nl_NL: %1$sDocumentatie%2$s

en: Conflicting Plugin Detected
nl_NL: Conflicterende plug-in gedetecteerd

note: translators: %1$s is a placeholder for plugin name
en: It looks like another active plugin is managing folders, which may cause conflicts with %1$s. To ensure smooth functionality, please deactivate the conflicting plugin below before using %1$s
nl_NL: Het lijkt erop dat een andere actieve plug-in mappen beheert, wat conflicten met %1$s kan veroorzaken. Om een soepele functionaliteit te garanderen, dient u de conflicterende plug-in hieronder te deactiveren voordat u %1$s

en: Close
nl_NL: Sluiten

en: Upgrade to the PRO version to integrate Luvre folders with your page builder
nl_NL: Upgrade naar de PRO-versie om Luvre-mappen te integreren met uw paginabuilder

en: User ID:
nl_NL: Gebruikers-ID:

en: Username:
nl_NL: Gebruikersnaam:

en: User Role:
nl_NL: Gebruikersrol:

en: Luvre Pro cannot be activated while Luvre Lite is active. Please deactivate Luvre Lite first
nl_NL: Luvre Pro kan niet worden geactiveerd terwijl Luvre Lite actief is. Deactiveer Luvre Lite eerst

en: Plugin Activation Error
nl_NL: Plugin activatie fout

en: Luvre Lite cannot be activated while Luvre Pro is active. Please deactivate Luvre Pro first
nl_NL: Luvre Lite kan niet worden geactiveerd terwijl Luvre Pro actief is. Deactiveer de Luvre Pro eerst

note: Description of the plugin/theme
en: Effortlessly organize your vast collection of WordPress media files into neatly arranged folders and categories.
nl_NL: Organiseer moeiteloos uw uitgebreide verzameling WordPress-mediabestanden in netjes geordende mappen en categorieën.
