Lead Generation Form - en to hu translation catalogue (123 entries)

en: Total From Created
hu: Összesen a Létrehozástól

en: Create New Form
hu: Új űrlap létrehozása

en: Manage Forms
hu: Űrlapok kezelése

en: Total Lead Captured
hu: Teljes ólom

en: Manage Leads
hu: Leadek kezelése

en: Getting Started Tips
hu: Tippek az első lépésekhez

en: Create a new form using the FORM GENERATOR menu
hu: Hozzon létre egy új űrlapot a FORM GENERATOR menü segítségével

en: Copy a form shortcode from the MANAGE FORMS menu
hu: Másoljon ki egy űrlap rövid kódját az ŰRLAPOK KEZELÉSE menüből

en: Publish form shortcode on a page or post
hu: Az űrlap rövid kódjának közzététele egy oldalon vagy bejegyzésben

en: Manage captured leads and saved data on the ALL CAPTURED LEADS menu
hu: A rögzített vezetékek és a mentett adatok kezelése az ALL CAPTURES LEADS menüben

en: Using the SETTINGS menu page you can configure the settings
hu: A BEÁLLÍTÁSOK menüoldalon konfigurálhatja a beállításokat

en: Documentation
hu: Dokumentáció

en: Please refer to our video docs for more help and tutorial videos about plugins.
hu: Kérjük, tekintse meg videódokumentumainkat a bővítményekkel kapcsolatos további segítségért és oktatóvideókért.

en: Visit Our YouTube Channel
hu: Látogassa meg YouTube csatornánkat

en: Read plugin change logs.
hu: Beépülő modul módosítási naplók olvasása.

en: Plugin Change Logs
hu: Beépülő modulok változási naplói

en: Create or Modify Form
hu: Űrlap létrehozása vagy módosítása

en: Form Name
hu: Űrlap neve

en: Type a name for the form
hu: Írjon be egy nevet az űrlapnak

en: Save Form
hu: Űrlap mentése

en: Please Read FAQ While Create OR Modify Form
hu: Kérjük, olvassa el a GYIK-et az űrlap létrehozása vagy módosítása közben

en: Q.1. Is it permissible to use copied content for the Form structure?
hu: Q.1. Megengedett-e másolt tartalom használata az űrlapszerkezethez?

en: You may insert copied information as plain text.
hu: A másolt információkat egyszerű szövegként is beillesztheti.

en: However, directly pasting data into Form label and attribute fields is discouraged.
hu: Az adatok közvetlen beillesztése az űrlapcímke- és attribútummezőkbe azonban nem ajánlott.

en: Q.2. Can I include several fields in the Form structure?
hu: Q.2. Felvehetek több mezőt az Űrlap szerkezetébe?

en: Absolutely, you can incorporate numerous fields in the Form.
hu: Természetesen számos mezőt beépíthet az űrlapba.

en: However, only one submit button is allowed per Form.
hu: Űrlaponként azonban csak egy küldés gomb engedélyezett.

en: Q.3. Can I alter the Form structure after it's been published on the website?
hu: Q.3. Módosíthatom az űrlap szerkezetét, miután közzétették a webhelyen?

en: It's advised against changing the form structure after publishing.
hu: Nem tanácsos megváltoztatni az űrlap szerkezetét a közzététel után.

en: Doing so may lead to discrepancies in the records table on the All Leads page.
hu: Ha így tesz, eltérések léphetnek fel a Minden potenciális ügyfél oldalon található rekordok táblázatában.

en: However, if you haven't received any submissions or data from users, you may make adjustments to the Form.
hu: Ha azonban nem kapott semmilyen beadványt vagy adatot a felhasználóktól, módosíthatja az űrlapot.

en: You can clone the current Form and modify or replace it with an older one.
hu: Klónozhatja az aktuális űrlapot, és módosíthatja vagy lecserélheti egy régebbire.

en: Server Info for debugging
hu: Szerver Info a hibakereséshez

en: Maximum upload file size
hu: Maximális feltölthető fájlméret

en: Maximum post size
hu: Maximális hozzászólásméret

en: Export A Form
hu: Űrlap exportálása

en: Select Form
hu: Válassza az Űrlap lehetőséget

en: Export From Data
hu: Exportálás adatokból

en: Copy Code
hu: Kód másolása

en: Code copied to clipboard.
hu: A kód a vágólapra másolva.

en: Combine Two Form
hu: Keverje össze a két űrlapot

en: Form One
hu: Forma One

en: Form Two
hu: Második űrlap

en: Form combined successfully. Go to the Manage Forms menu to manage combined forms.
hu: Az űrlap sikeresen kombinálható. A kombinált űrlapok kezeléséhez lépjen az Űrlapok kezelése menübe.

en: Import A Form
hu: Űrlap importálása

en: Paste Form Data
hu: Űrlapadatok beillesztése

en: Important Note: Please paste the copied Form data in JSON format only.
hu: Fontos megjegyzés: Kérjük, illessze be a másolt űrlapadatokat csak JSON formátumban.

en: Import From Data
hu: Importálás adatokból

en: Form imported successfully
hu: Az űrlap sikeresen importálva

en: Please Read FAQ While Import & Export and Combining Forms
hu: Kérjük, olvassa el a GYIK-ot az importálás közben

en: Q.1. What is the use of import, export, and combine forms features?
hu: Q.1. Mire használható az űrlapok importálása, exportálása és kombinálása?

en: You can use Export Form features for exporting forms from one website to another website where the Lead Generation Form plugin is installed.
hu: Használhatja az Űrlap exportálási szolgáltatásokat az űrlapok exportálására egyik webhelyről egy másik webhelyre, ahol telepítve van a Lead Generation Form beépülő modul.

en: Using the Import Form feature, you can import via copied code.
hu: Az Űrlap importálása funkcióval másolt kódon keresztül importálhat.

en: The Combined Form feature is utilized to merge two forms into one form.
hu: Az Összevont űrlap funkciót arra használják, hogy két űrlapot egy űrlapba egyesítsenek.

en: Q.2. What are the primary guidelines for exporting forms?
hu: Q.2. Melyek az űrlapok exportálásának elsődleges irányelvei?

en: While importing a form, always use the Copy Code button to copy the form code.
hu: Űrlap importálása közben mindig használja a Kód másolása gombot az űrlapkód másolásához.

en: Q.3. What are the primary guidelines for import forms?
hu: Q.3. Melyek az importőrlapok elsődleges irányelvei?

en: Always paste the copied JSON object data for importing.
hu: Mindig illessze be a másolt JSON-objektumadatokat az importáláshoz.

en: Adding other than JSON object data for importing Forms will result in an error.
hu: Ha nem JSON-objektumadatokat ad hozzá az űrlapok importálásához, az hibát eredményez.

en: Q.4. Can we import and export Forms from any third-party plugins like Contact Form 7?
hu: Q.4. Importálhatunk és exportálhatunk űrlapokat harmadik féltől származó beépülő modulokból, például a 7-es kapcsolatfelvételi űrlapból?

en: No, you can't import or export Forms from other or third-party plugins.
hu: Nem, nem importálhat vagy exportálhat űrlapokat más vagy harmadik féltől származó beépülő modulokból.

en: You can only import or export Forms into the Lead Generation Form plugin.
hu: Űrlapokat csak a Lead Generation Form beépülő modulba importálhat vagy exportálhat.

en: Q.5. What are the primary guidelines for combining forms?
hu: Q.5. Melyek az űrlapok kombinálásának elsődleges irányelvei?

en: The key instruction is to review and refine the resulting form by eliminating any redundant submit buttons if they are present.
hu: A legfontosabb utasítás az eredményül kapott űrlap áttekintése és finomítása az esetleges felesleges elküldési gombok eltávolításával, ha vannak.

en: Select a Form to Access Its Captured Leads
hu: Válasszon ki egy űrlapot, hogy hozzáférjen a rögzített leadekhez

en: Please Read FAQ While Managing All Leads
hu: Kérjük, olvassa el a GYIK-et az összes potenciális ügyfél kezelése során

en: Q.1. How do you filter data tables?
hu: Q.1. Hogyan szűrjük az adattáblázatokat?

en: Use the search button located at the top corner of the table.
hu: Használja a táblázat felső sarkában található keresés gombot.

en: Enter your criteria in the search box to filter data and rows.
hu: Adja meg a feltételeket a keresőmezőben az adatok és sorok szűréséhez.

en: To sort the table, click on the desired column header or label.
hu: A táblázat rendezéséhez kattintson a kívánt oszlopfejlécre vagy címkére.

en: Q.2. How can you download the complete list of leads data?
hu: Q.2. Hogyan töltheti le a potenciális ügyfelek adatainak teljes listáját?

en: Choose the desired Form from the list.
hu: Válassza ki a kívánt űrlapot a listából.

en: If you have a saved record, a download button will appear below the table.
hu: Ha van mentett rekordja, a táblázat alatt megjelenik egy letöltés gomb.

en: Click on this button to download the list.
hu: Kattintson erre a gombra a lista letöltéséhez.

en: Q.3. Can I download the filtered data list?
hu: Q.3. Letölthetem a szűrt adatok listáját?

en: No, downloading the filtered data list is not possible.
hu: Nem, a szűrt adatlista letöltése nem lehetséges.

en: The download provides a complete list of leads in CSV format.
hu: A letöltés a potenciális ügyfelek teljes listáját tartalmazza CSV formátumban.

en: However, once you open the CSV file in Microsoft Excel, you can apply filters to the data.
hu: Ha azonban megnyitja a CSV-fájlt a Microsoft Excel programban, szűrőket alkalmazhat az adatokra.

en: Manage Form
hu: Űrlap kezelése

en: Form ID
hu: Űrlapazonosító

en: Form Shortcode
hu: Űrlap rövid kódja

en: Action
hu: Akció

en: Copied
hu: Másolva

en: Please Read FAQ While Manage Forms
hu: Kérjük, olvassa el a GYIK-et az űrlapok kezelése közben

en: Q.1. What is the use of Clone Form features?
hu: Q.1. Mire használhatók a Clone Form szolgáltatásai?

en: Using clone form features you can make a copy of an existing form.
hu: Az űrlap klónozásával másolatot készíthet egy meglévő űrlapról.

en: Q.2. What are the primary guidelines for deleting a form?
hu: Q.2. Melyek az űrlap törlésének elsődleges irányelvei?

en: When you want to delete a form, it is essential to be aware that all the leads captured through that specific form will be permanently removed along with the form itself.
hu: Ha törölni szeretne egy űrlapot, fontos tudnia, hogy az adott űrlapon keresztül rögzített összes lead véglegesen eltávolításra kerül magával az űrlappal együtt.

en: Thank you! Your query has been successfully submitted.
hu: Köszönöm! Lekérdezése sikeresen elküldve.

en: Settings Panel
hu: Beállítások panel

en: Recaptcha Status
hu: Recaptcha állapot

en: ON
hu: BE

en: OFF
hu: KI

en: How do we get the Google reCAPTCHA Site Key and Secret Key?
hu: Hogyan szerezhetjük meg a Google reCAPTCHA webhelykulcsát és titkos kulcsát?

en: Message
hu: Üzenet

en: Message To User
hu: Üzenet a felhasználónak

en: After successful form submission shows a message to the user, allowed HTML tags are p, strong, i, br, a, and hr.
hu: Az űrlap sikeres elküldése után üzenet jelenik meg a felhasználónak, a megengedett HTML-címkék a p, strong, i, br, a és hr.

en: Email
hu: E-mail

en: Notify To Admin
hu: Értesítés a rendszergazdának

en: After successful lead captures an email notification is sent to admin with lead data.
hu: A potenciális ügyfelek sikeres rögzítése után e-mail értesítést küldenek az adminisztrátornak a leadadatokkal.

en: Email Via
hu: E-mailen keresztül

en: For Gmail use smtp.gmail.com as SMTP Host.
hu: A Gmailhez használja az smtp.gmail.com címet SMTP-gazdaként.

en: Username
hu: Felhasználónév

en: For Gmail, your email address example@gmail.com is used as an SMTP Username.
hu: A Gmail esetében az example@gmail.com e-mail címet használják SMTP-felhasználónévként.

en: Password
hu: Jelszó

en: How to get a Gmail SMTP Password?
hu: Hogyan szerezhetek Gmail SMTP jelszót?

en: Encryption
hu: Titkosítás

en: Encryption will be used when sending an email.
hu: E-mail küldésekor a rendszer titkosítást használ.

en: The port which will be used when sending an email. If you choose TLS it should be set to 587. For SSL use port 465 instead.
hu: Az e-mail küldésekor használt port. Ha a TLS-t választja, akkor 587-re kell állítani. SSL-hez használja a 465-ös portot.

en: Save Settings
hu: Beállítások mentése

en: Sorry! you do not have sufficient permission to access this form.
hu: Elnézést! nincs elegendő engedélye az űrlap eléréséhez.

en: Sorry! your request has not been verified.
hu: Elnézést! kérését nem ellenőrizték.

en: Details are as follows
hu: A részletek a következők

en: A new query received by
hu: Új lekérdezés érkezett

en: Form Generator
hu: Űrlapgenerátor

en: All Captured Leads
hu: Minden elkapott lead

en: Import & Export
hu: Import

en: Settings
hu: Beállítások

en: Date Time
hu: Dátum Idő

en: Actions
hu: Műveletek

en: Select Lead
hu: Válassza ki a Lead elemet

en: Delete Selected Leads
hu: Kijelölt vezetékek törlése

en: Download All Data List
hu: Az összes adatlista letöltése
