Hostinger Reach 1.0.0 - en to he_IL translation catalogue (195 entries)

en: (no title)
he_IL: (ללא כותרת)

en: Abandoned Carts
he_IL: עגלות נטושות

en: Abandoned carts
he_IL: עגלות נטושות

en: Active
he_IL: פעיל

en: Add New Tag
he_IL: הוסף תגית חדשה

en: Add Tag
he_IL: הוסף תגית

en: Add form
he_IL: הוסף טופס

en: Add form or plugin
he_IL: הוסיפו טופס או תוסף

en: Add form to start sending campaigns with Hostinger Reach
he_IL: הוסף טופס כדי להתחיל לשלוח קמפיינים עם Hostinger Reach

en: Add new form
he_IL: הוסף טופס חדש

en: Add or connect a form to start sending campaigns
he_IL: הוסף או חבר טופס כדי להתחיל לשלוח קמפיינים

en: Adds a marketing consent checkbox at checkout and syncs contacts to Reach.
he_IL: מוסיף תיבת סימון להסכמת שיווק בעת התשלום ומסנכרן אנשי קשר ל-Reach.

en: Any ideas or feedback to help us improve Hostinger Reach?
he_IL: יש לכם רעיונות או משוב שיעזרו לנו לשפר את Hostinger Reach?

en: Attention:
he_IL: שימו לב:

en: Auto-sync off
he_IL: כיבוי סנכרון אוטומטי

en: Automation
he_IL: אוטומציה

en: Average CTOR
he_IL: CTOR ממוצע

en: Back
he_IL: חזרה

en: Background image for
he_IL: תמונת רקע עבור

en: Banner background image for
he_IL: תמונת רקע לבאנר עבור

en: Brave Popup Builder
he_IL: בונה חלונות קופצים Brave

en: Campaigns
he_IL: קמפיינים

en: Cancel
he_IL: ביטול

en: Checkout
he_IL: קופה

en: Click-to-open rate tells you what percent of opens resulted in a click too. A good CTOR is 6-17%, depending on your industry.
he_IL: שיעור הקליקים לפתיחה מציין איזה אחוז מהפתיחות הובילו גם לקליק. שיעור קליקים לפתיחה טוב הוא 6-17%, בהתאם לתעשייה שבה אתם פועלים.

en: Collapse {pluginName} details
he_IL: הסתר פרטי {pluginName}

en: Collect contacts at checkout, send automated emails after purchases, and recover abandoned carts to drive more sales with Reach
he_IL: אסוף אנשי קשר בעת התשלום, שלח מיילים אוטומטיים לאחר רכישות, והחזר עגלות נטושות כדי להגדיל את המכירות עם Reach

en: Coming soon
he_IL: בקרוב

en: Connect
he_IL: התחברו

en: Connect Hostinger Reach to start Email Marketing
he_IL: חברו את Hostinger Reach כדי להתחיל בשיווק באימייל

en: Connect Now
he_IL: התחבר עכשיו

en: Connect WooCommerce
he_IL: חברו את WooCommerce

en: Connect WooCommerce to boost sales with email automations
he_IL: חבר את WooCommerce כדי להגביר את המכירות באמצעות אוטומציה של דוא"ל

en: Connect domain
he_IL: חבר דומיין

en: Connect plugin
he_IL: חבר תוסף

en: Connect site
he_IL: חברו אתר

en: Contacts
he_IL: אנשי קשר

en: Contacts to Import
he_IL: אנשי קשר לייבוא

en: Could not generate auth URL
he_IL: לא ניתן ליצור כתובת URL לאימות

en: Create a new form or connect a plugin to grow your contact list and start sending campaigns with Reach.
he_IL: צור טופס חדש או חבר תוסף כדי להרחיב את רשימת אנשי הקשר שלך ולהתחיל לשלוח קמפיינים באמצעות Reach.

en: Create campaign
he_IL: יצירת קמפיין

en: Create fully custom forms in Reach and easily embed them on your WordPress site using this plugin. Stay tuned!
he_IL: צרו טפסים מותאמים אישית ב-Reach והטמיעו אותם בקלות באתר WordPress שלכם באמצעות תוסף זה. הישארו מעודכנים!

en: Create template
he_IL: יצירת תבנית

en: Default
he_IL: ברירת מחדל

en: Disconnect
he_IL: התנתקות

en: Disconnect it to link this site instead.
he_IL: נתקו אותו כדי לקשר את האתר הזה במקומו.

en: Disconnect plugin
he_IL: נתקו את התוסף

en: Disconnect plugin?
he_IL: לנתק את התוסף?

en: Disconnecting will stop new contacts from being collected. You can reconnect or use a different form anytime.
he_IL: ניתוק ימנע איסוף אנשי קשר חדשים. תוכלו להתחבר מחדש או להשתמש בטופס אחר בכל עת.

en: Don't see your plugin?
he_IL: לא רואים את התוסף שלכם?

en: E-Commerce
he_IL: מסחר אלקטרוני

en: Easily add or connect existing forms, automate WooCommerce, and sync contacts to start building campaigns and grow your business.
he_IL: הוסף או חבר בקלות טפסים קיימים, הפוך את WooCommerce לאוטומטי וסנכרן אנשי קשר כדי להתחיל לבנות קמפיינים ולהרחיב את העסק שלך.

en: Edit form
he_IL: עריכת טופס

en: Email
he_IL: אימייל

en: Email marketing background with gradient design
he_IL: רקע לשיווק באימייל עם עיצוב גרדיאנט

en: Email marketing illustration featuring envelopes and communication icons
he_IL: איור שיווק באימייל עם מעטפות ואייקוני תקשורת

en: Email marketing that doesn't need an expert: Let AI write, design, and send your campaigns - your brand, your colors, applied automatically. No coding, no complexity.
he_IL: שיווק בדוא"ל שלא מצריך מומחה: תנו לבינה המלאכותית לכתוב, לעצב ולשלוח את הקמפיינים שלכם – המותג שלכם, הצבעים שלכם, מיושמים באופן אוטומטי. ללא צורך בתכנות, ללא מורכבות.

en: Emails
he_IL: אימיילים

en: Enter tag name and press Enter or click Add Tag
he_IL: הזן את שם התגית ולחץ על Enter או לחץ על הוסף תגית

en: Expand {pluginName} details
he_IL: הרחבת פרטי {pluginName}

en: FAQ
he_IL: שאלות נפוצות

en: Form
he_IL: טופס

en: Form Builder
he_IL: בונה טפסים

en: Form ID
he_IL: מזהה טופס

en: Forms
he_IL: טפסים

en: Forms syncing with Reach
he_IL: סנכרון טפסים עם Reach

en: Go to Reach
he_IL: מעבר אל Reach

en: Go to plugin
he_IL: מעבר לתוסף

en: Hostinger Reach Logo
he_IL: לוגו של Hostinger Reach

en: Hostinger Reach is a Hostinger service that helps you create and send branded email campaigns in minutes with smart AI tools. Hostinger Reach WordPress Plugin allows you to connect and sync contacts from your favorite WordPress plugins into Reach.
he_IL: Hostinger Reach הוא שירות של Hostinger שמסייע לכם ליצור ולשלוח קמפיינים בדוא"ל ממותגים תוך דקות ספורות באמצעות כלים חכמים מבוססי בינה מלאכותית. תוסף ה-WordPress של Hostinger Reach מאפשר לכם לחבר ולסנכרן אנשי קשר מהתוספים המועדפים עליכם ב-WordPress אל Reach.

en: Hostinger Reach is an AI-powered email marketing tool for small businesses and creators. It supports your entire email marketing journey—from building contact lists to sending campaigns and tracking results.
he_IL: Hostinger Reach הוא כלי שיווק במייל מונע AI עבור עסקים קטנים ויוצרים. הוא תומך בכל מסע השיווק במייל שלכם – מבניית רשימות אנשי קשר ועד לשליחת קמפיינים ומעקב אחר התוצאות.

en: Hostinger Reach is built for simplicity, speed, and results – no design or marketing experience needed. Unlike most email tools, at the core of Reach is its AI-powered template creator. Whether it is a product launch, special offer, or newsletter update, it instantly crafts a professional, mobile-friendly email. It not only writes the content for you; it also suggests the best layout for your message and saves your style settings so you're never starting from scratch.<br><br>Every template is customizable, so your emails reflect your brand's look, feel, and voice. And because the templates are built using proven best practices, they're optimized for readability, accessibility, and reader engagement.
he_IL: Hostinger Reach נבנה עבור פשטות, מהירות ותוצאות – בלי צורך בניסיון בעיצוב או שיווק. בניגוד לרוב כלי האימייל, בלב Reach נמצא יוצר תבניות שמונע על ידי AI. בין אם מדובר בהשקת מוצר, הצעה מיוחדת או עדכון ניוזלטר – הוא יוצר מיידית מייל מקצועי, מותאם לנייד. הוא לא רק כותב עבורכם את התוכן, אלא גם מציע את הפריסה הטובה ביותר למסרים שלכם ושומר את הגדרות הסגנון, כך שלעולם לא תתחילו מאפס.<br><br>כל תבנית ניתנת להתאמה אישית, כך שהמיילים שלכם ישקפו את המראה, התחושה, והקול של המותג שלכם. וכיוון שהתבניות נבנות לפי שיטות עבודה מומלצות מוכחות, הן מותאמות לקריאות, נגישות, ומעורבות גבוהה של הקוראים.

en: Hostinger Reach requires minimum PHP version of <b>%s</b>.
he_IL: Hostinger Reach דורש גרסת PHP מינימלית של <b>%s</b>.

en: How are segments and tags created?
he_IL: כיצד נוצרים קטעים ותגיות?

en: How does contact syncing work?
he_IL: איך עובדת סנכרון אנשי הקשר?

en: How is Hostinger Reach different from other email marketing apps?
he_IL: במה Hostinger Reach שונה מאפליקציות אחרות לשיווק באימייל?

en: How much does it cost to use Hostinger Reach?
he_IL: כמה עולה השימוש ב-Hostinger Reach?

en: How would you rate your experience with Hostinger Reach so far?
he_IL: איך הייתם מדרגים את החוויה שלכם עם Hostinger Reach עד כה?

en: If the integration is interrupted, syncing pauses automatically. Once the connection is restored, syncing resumes, so you can continue collecting contacts without losing data.
he_IL: אם האינטגרציה מופרעת, הסנכרון נעצר אוטומטית. ברגע שהחיבור משוחזר, הסנכרון מתחדש, כך שתוכל להמשיך לאסוף אנשי קשר מבלי לאבד נתונים.

en: If your store isn’t ready yet, complete the setup to start selling and collecting contacts
he_IL: אם החנות שלך עדיין לא מוכנה, השלם את ההגדרה כדי להתחיל למכור ולאסוף אנשי קשר

en: Import
he_IL: ייבוא

en: Import Contacts
he_IL: ייבוא אנשי קשר

en: Import contacts
he_IL: ייבוא אנשי קשר

en: Import your existing contacts to Reach
he_IL: ייבא את אנשי הקשר הקיימים שלך ל-Reach

en: Imported
he_IL: מיובא

en: Importing is not available for this integration
he_IL: ייבוא אינו זמין עבור אינטגרציה זו

en: Importing...
he_IL: מייבא...

en: Inactive
he_IL: לא פעיל

en: Inline
he_IL: מובנה

en: Install
he_IL: התקן

en: Install and connect
he_IL: התקנה וחיבור

en: Installed plugins
he_IL: תוספים מותקנים

en: Integrate your WordPress site with Hostinger Reach.
he_IL: שלבו את אתר ה-WordPress שלכם עם Hostinger Reach.

en: Integrations
he_IL: אינטגרציות

en: It may not be supported yet. You can upload contacts as a CSV or use another plugin
he_IL: ייתכן שהאפשרות הזו עדיין לא נתמכת. ניתן להעלות אנשי קשר כקובץ CSV או להשתמש בתוסף אחר

en: It was an error importing your contacts to Reach.
he_IL: אירעה שגיאה בסנכרון אנשי הקשר שלכם ל-Reach.

en: Layout
he_IL: פריסה

en: Layout Settings
he_IL: הגדרות פריסה

en: Learn more
he_IL: למידע נוסף

en: Make sure the people you contact expect your emails and are okay with receiving them.
he_IL: ודאו שהאנשים שאתם פונים אליהם מצפים למיילים שלכם ומסכימים לקבל אותם.

en: Manage
he_IL: ניהול

en: Manage automations
he_IL: נהל אוטומציות

en: Manage plugin
he_IL: נהל תוסף

en: More plugins
he_IL: תוספים נוספים

en: Name
he_IL: שם

en: New Tag Name
he_IL: שם תווית חדש

en: New contact form
he_IL: טופס יצירת קשר חדש

en: New page
he_IL: דף חדש

en: New subscribers
he_IL: מנויים חדשים

en: Ninja Forms
he_IL: טפסי Ninja

en: No
he_IL: לא

en: No forms found for this integration.
he_IL: לא נמצאו טפסים עבור אינטגרציה זו.

en: No pages available. Create a new page to get started.
he_IL: אין דפים זמינים. צרו דף חדש כדי להתחיל.

en: Not imported
he_IL: לא מיובא

en: Not needed
he_IL: לא נחוץ

en: Once you connect a form plugin you use on WordPress (such as Elementor or Contact Form 7), the plugin automatically forwards all the new form submissions and subscriber data to your Reach account, so your contacts are collected and updated without manual exports on each form submission
he_IL: ברגע שתחבר תוסף טופס שאתה משתמש בו ב-WordPress (כגון Elementor או Contact Form 7), התוסף יעביר אוטומטית את כל הטפסים החדשים שנשלחו ואת נתוני המנויים לחשבון Reach שלך, כך שהאנשי קשר שלך ייאספו ויעודכנו ללא צורך בייצוא ידני בכל פעם שנשלח טופס

en: Partially imported
he_IL: מיובא בחלקו

en: Plan & Limits
he_IL: תוכנית ומגבלות

en: Plugin
he_IL: תוסף

en: Plugin connected successfully
he_IL: התוסף התחבר בהצלחה

en: Plugin disconnected successfully
he_IL: התוסף נותק בהצלחה

en: Purchases
he_IL: רכישות

en: Reach Subscription Form
he_IL: טופס מנוי ל-Reach

en: Reach automatically tags synced contacts using the form name and also creates a segment for easier targeting. If the form doesn’t have a title, it uses the form location title. As a final fallback, the tag title will be the plugin name.If you create a form using Hostinger Reach option, you can also assign multiple existing or new tags to subscribers. Each form will automatically generate its own segment in Reach dashboard, making it easy to send campaigns to specific audiences — and you can fully manage or create additional segments anytime in Reach.
he_IL: Reach מתויג אוטומטית אנשי קשר מסונכרנים באמצעות שם הטופס ויוצר גם פלח לקהל יעד קל יותר. אם לטופס אין כותרת, הוא משתמש בכותרת מיקום הטופס. כגיבוי אחרון, כותרת התגית תהיה שם התוסף. אם אתה יוצר טופס באמצעות האפשרות Hostinger Reach, אתה יכול גם להקצות מספר תגיות קיימות או חדשות למנויים. כל טופס ייצור באופן אוטומטי פלח משלו בלוח המחוונים של Reach, מה שמקל על שליחת קמפיינים לקהלים ספציפיים — ותוכל לנהל באופן מלא או ליצור פלחים נוספים בכל עת ב-Reach.

en: Reach is already connected to another site.
he_IL: Reach כבר מחובר לאתר אחר.

en: Reach offers a <b>free plan</b> for one year– perfect for getting started. Paid plans are based on how many unique contacts you aim to reach and how many emails you send monthly. As your audience grows, you can upgrade to a plan that fits your needs. Reach does not limit your contact list, so you don't need to worry about lost data and can consistently grow your audience.
he_IL: Reach מציע <b>תוכנית חינמית</b> לשנה – מושלמת להתחלה. התוכניות בתשלום מבוססות על מספר אנשי הקשר הייחודיים שאתם מעוניינים להגיע אליהם ועל מספר המיילים שאתם שולחים מדי חודש. ככל שהקהל שלכם גדל, תוכלו לשדרג לתוכנית המתאימה לצרכים שלכם. Reach לא מגביל את רשימת אנשי הקשר שלכם, כך שאתם לא צריכים לדאוג לגבי אובדן נתונים ותוכלו להגדיל את הקהל שלכם באופן עקבי.

en: Remaining
he_IL: נותרו

en: Review domain
he_IL: תחום הביקורת

en: Segments
he_IL: פלחים

en: Select page
he_IL: בחירת דף

en: Send newsletters with professionally designed templates, automate campaigns, and build AI-powered segments. With Hostinger Reach, growing your audience is easy.
he_IL: שלחו ניוזלטרים עם תבניות מעוצבות באופן מקצועי, אוטומציה של קמפיינים ובניית פילוחים מבוססי בינה מלאכותית. עם Hostinger Reach, קל להגדיל את קהל היעד שלכם.

en: Sent
he_IL: נשלחו

en: Set up WooCommerce
he_IL: הגדר את WooCommerce

en: Settings
he_IL: הגדרות

en: Show Name
he_IL: הצגת שם

en: Show Name Field?
he_IL: הצג שדה שם?

en: Show Surname
he_IL: הצגת שם משפחה

en: Show Surname Field?
he_IL: הצג שדה שם משפחה?

en: Something went wrong
he_IL: משהו השתבש

en: Something went wrong. Please try again.
he_IL: משהו השתבש. אנא נסו שוב.

en: Status
he_IL: סטטוס

en: Store Events
he_IL: אירועי החנות

en: Subscribe
he_IL: הירשמו

en: Subscribe to our Newsletter
he_IL: הירשמו לניוזלטר שלנו

en: Subscribe to our newsletter
he_IL: הירשמו לניוזלטר שלנו

en: Subscribers
he_IL: מנויים

en: Subscription form is not available at the moment
he_IL: טופס ההרשמה אינו זמין כרגע

en: Supported plugins
he_IL: תוספים נתמכים

en: Sure Forms
he_IL: SureForms

en: Surname
he_IL: שם משפחה

en: Sync
he_IL: סנכרון

en: Tags
he_IL: תגיות

en: Thanks for subscribing.
he_IL: תודה על ההרשמה.

en: The selected contacts are being imported to Reach.
he_IL: האנשי הקשר שנבחרו מסונכרנים ל-Reach.

en: This form has not an email field. Create an email field in the form to allow it to be synced with Reach
he_IL: בטופס זה אין שדה אימייל. צרו שדה אימייל בטופס כדי לאפשר סנכרון עם Reach

en: This form is a Reach native form inserted directly in your page. For disabling it remove the Form directly from the page using the editor.
he_IL: טופס זה הוא טופס מובנה של Reach המוטמע ישירות בדף שלך. כדי להשבית אותו, הסר את הטופס ישירות מהדף באמצעות העורך.

en: This is a temporary domain. In order to connect WordPress to Reach you need to connect your domain.
he_IL: זהו דומיין זמני. כדי לחבר את וורדפרס ל-Reach, עליך לחבר את הדומיין שלך.

en: This month
he_IL: החודש

en: Thrive Leads
he_IL: לידים משגשגים

en: Total subscribers
he_IL: סך המנויים

en: Tracks abandoned carts so you can trigger email automations in Reach when enabled.
he_IL: עוקב אחר עגלות נטושות, כך שתוכל להפעיל אוטומציות דוא"ל ב-Reach כאשר האפשרות מופעלת.

en: Tracks purchases so you can trigger email automations in Reach when enabled.
he_IL: עוקב אחר רכישות כדי שתוכל להפעיל אוטומציות דוא"ל ב-Reach כאשר האפשרות מופעלת.

en: Unique identifier for this form
he_IL: מזהה ייחודי לטופס זה

en: Unsubscribes
he_IL: ביטולי הרשמה

en: Upgrade
he_IL: שדרוג

en: Upload as CSV
he_IL: העלה כקובץ CSV

en: View form
he_IL: הצג טופס

en: View more supported plugins
he_IL: צפייה בתוספים נתמכים נוספים

en: Welcome to Reach
he_IL: ברוכים הבאים ל-Reach

en: What happens if the connection breaks?
he_IL: מה קורה אם החיבור מתנתק?

en: What is Hostinger Reach email marketing service?
he_IL: מהו שירות השיווק באימייל Hostinger Reach?

en: What's the difference between Hostinger Reach and Hostinger Reach WordPress Plugin?
he_IL: מה ההבדל בין Hostinger Reach לבין תוסף Hostinger Reach ל-WordPress?

en: When syncing is off, collected Contacts will not be sent to Reach.
he_IL: כאשר הסנכרון כבוי, אנשי הקשר שנאספו לא יישלחו ל-Reach.

en: Will contacts be added to my email list automatically?
he_IL: האם אנשי הקשר יתווספו לרשימת הדוא"ל שלי באופן אוטומטי?

en: WooCommerce Customers
he_IL: לקוחות WooCommerce

en: WooCommerce Plugin Connected
he_IL: תוסף WooCommerce מחובר

en: Would you like to import contacts collected while sync was disabled?
he_IL: האם ברצונך לסנכרן אנשי קשר שנאספו בזמן שהסנכרון היה מושבת?

en: Yes
he_IL: כן

en: Yes — new subscribers are added automatically based on your setup. Some integrations may also support importing previously collected contacts (historical data), depending on the plugin and connection flow. You’ll be able to review the available options during setup. You can manage subscriber settings like double opt-in, and adjust or organize segments directly in your Reach dashboard.
he_IL: כן — מנויים חדשים מתווספים אוטומטית בהתאם להגדרות שלך. אינטגרציות מסוימות עשויות לתמוך גם בייבוא אנשי קשר שנאספו בעבר (נתונים היסטוריים), בהתאם לתוסף ולזרימת החיבור. תוכל לעיין באפשרויות הזמינות במהלך ההתקנה. תוכל לנהל הגדרות מנויים כגון אישור כפול, ולשנות או לארגן פילוחים ישירות בלוח המחוונים של Reach.

en: You are not connected to Hostinger Reach
he_IL: אינך מחובר ל-Hostinger Reach

en: You are not connected to Hostinger Reach. To gain full access to this block, you need to connect your Hostinger Reach account.
he_IL: אינך מחובר ל-Hostinger Reach. כדי לקבל גישה מלאה לבלוק זה, עליך לחבר את חשבון Hostinger Reach שלך.

en: You are running <b>%s</b> PHP version.
he_IL: אתם מריצים גרסת PHP ‏<b>%s</b>.

en: You can import existing contacts into Reach now to use them for your email campaigns. New contacts will be synced automatically to Reach.
he_IL: ניתן לייבא אנשי קשר קיימים ל-Reach כבר עכשיו, כדי להשתמש בהם בקמפיינים הדוא"ל שלכם. אנשי קשר חדשים יסונכרנו אוטומטית ל-Reach.

en: You have not selected any forms to import. Select which forms you want to import and then click on the Import button below.
he_IL: לא בחרתם אף טופס לסנכרון. בחרו את הטפסים שברצונכם לסנכרן ולחצו על כפתור הסנכרון למטה.

en: Your domain is not active. In order to connect WordPress to Reach you need to have an active domain.
he_IL: הדומיין שלך אינו פעיל. כדי לחבר את וורדפרס ל-Reach, עליך להחזיק בדומיין פעיל.

en: Your form is ready. Go to Reach to complete setup and create templates.
he_IL: הטופס שלך מוכן. עבור אל Reach כדי להשלים את ההגדרה וליצור תבניות.

en: Your site is not connected to Reach. Connect to Reach and try again.
he_IL: האתר שלך אינו מחובר ל-Reach. התחבר ל-Reach ונסה שוב.

en: are ready to import to Reach. Any new contacts you’ll collect with these forms will sync automatically.
he_IL: מוכנים לסנכרון עם Reach. כל אנשי הקשר החדשים שתאספו באמצעות טפסים אלה יסונכרנו באופן אוטומטי.

[ctx: block description]
en: Subscription form for Hostinger Reach
he_IL: טופס הרשמה עובר Hostinger Reach

[ctx: block title]
en: Reach Subscription Form
he_IL: טופס הרשמה של Reach

en: contacts
he_IL: אנשי קשר

en: of
he_IL: מתוך

en: opens in new tab
he_IL: נפתח בלשונית חדשה

en: or connect a form plugin
he_IL: או לחבר תוסף טופס

en: usage statistics
he_IL: סטטיסטיקת שימוש
