HeadSpace2 ET - en to et translation catalogue (370 entries)

en: %d items were imported from %s
et: %d ühikut imporditi pluginast %s

en: %d per-page
et: %d / lk

en: %s ago
et: %s tagasi

en: %s | General Options
et: %s | Seaded

en: %s | Import
et: %s | Impordi

en: %s | Page Modules
et: %s | Lehe moodulid

en: %s | Page Settings
et: %s | Lehtede seaded

en: %s | Site Modules
et: %s | Saidi moodulid

en: (not available in UTW and Simple Tagging)
et: (ei sobi pluginatega UTW ja Simple Tagging)

en: (set number of posts to 0 for theme default)
et: (0 sisestamisel kasutatakse teemas määratud arvu)

en: 1 hour
et: kuni 1 tund

en: 10 minutes
et: kuni 10 minutit

en: 30 seconds
et: kuni 30 sekundit

en: 404 Page
et: 404 vealeht

en: 60 seconds
et: kuni 60 sekundit

en: <code>wp_footer</code> was not found in <code>footer.php</code> (<a href="http://codex.wordpress.org/Theme_Development">documentation</a>)
et: <code>wp_footer</code> funktsiooni ei leitud failis <code>footer.php</code>  (<a href="http://codex.wordpress.org/Theme_Development">dokumentatsioon</a>)

en: <code>wp_head</code> was not found in <code>header.php</code> (<a href="http://codex.wordpress.org/Hook_Reference/wp_head">documentation</a>)
et: <code>wp_head</code> funktsiooni ei leitud failis <code>header.php</code> (<a href="http://codex.wordpress.org/Hook_Reference/wp_head">dokumentatsioon</a>)

en: <p>As a new visitor you may want to subscribe to my <a href="%s/feed/">RSS</a> feed.</p>
et: <p>Tere tulemast! Telli <a href="%s/feed/">RSS-voog</a>.</p>

en: <p>Tags:
et: <p>Sildid:

en: A pause (milliseconds) added when a file is downloaded.  Small values may not be tracked
et: Faili allalaadimisel lisatakse märgitud pikkusega paus (millisekundites)

en: A problem occured retrieving data from the server. If this persists please check that you have installed the plugin correctly.
et: Probleem ühendumisel serveriga. Palun kontrolli, kas oled installinud plugina korrektselt.

en: AWStats JavaScript Tracking
et: AWStats

en: Account ID
et: ID

en: Add Apture to all pages
et: Lisab Apture jälgimiskoodi kõigile lehtedele

en: Adds 103bees tracking code to all pages
et: Lisab 103bees jälgimiskoodi kõigile lehtedele

en: Adds AWStats JavaScript tracking to all pages (through <code>wp_footer</code>)
et: Lisab AWStats jälgimiskoodi kõigile lehtedele (funktsiooni <code>wp_footer</code> kaudu)

en: Adds CrazyEgg tracking code to all pages
et: Lisab CrazyEgg jälgimiskoodi kõigile lehtedele

en: Adds Google Analytic tracking code to all pages (through <code>wp_footer</code>)
et: Lisab Google Analytics jälgimiskoodi kõigile lehtedele (funktsiooni <code>wp_footer</code> kaudu)

en: Adds Google Webmaster tracking code to your home page
et: Lisab <a href="http://bit.ly/IIU2s">Google Webmaster Tools</a> kinnituskoodi esilehele

en: Adds HitTail tracking code to all pages
et: Lisab HitTail jälgimiskoodi kõigile lehtedele

en: Adds Microsoft Live verification / Bing Webmaster code to your home page
et: Lisab <a href="http://bit.ly/175bkO">Microsoft Live / Bing Webmaster</a> kinnituskoodi esilehele

en: Adds Mint tracking code to all pages
et: Lisab Mint jälgimiskoodi kõigile lehtedele

en: Adds Piwik tracking code to all pages
et: Lisab Piwik jälgimiskoodi kõigile lehtedele

en: Adds StatCounter tracking code to all pages
et: Lisab StatCounter jälgimiskoodi kõigile lehtedele

en: Adds Yahoo! Site Explorer tracking code to your home page
et: Lisab <a href="http://bit.ly/1lEdPX/">Yahoo! Site Explorer</a> kinnituskoodi esilehele

en: Adds appropriate code to your posts to enable FeedBurner Stats Pro
et: Lisab FeedBurner Stats Pro kasutamiseks vajaliku lähtekoodi

en: Advanced
et: Kasutusel, peenhäälestus

en: Advanced - the regular expression pattern to select the more link from your posts
et: Peenseade – regulaaravaldis, mida kasutatakse <em>'more'</em> lingi tuvastamiseks postituste ja lehtede sisust

en: Advanced - the regular expression replacement text
et: Peenseade – regulaaravaldis teostab asenduse, nagu siin määratud

en: After
et: peale

en: After HTML
et: Viidete loendi järel

en: After content
et: Sisu järel

en: All descriptions will be trimmed to this length
et: Kirjelduste maksimaalne pikkus

en: Allow external JavaScript files to be referenced
et: Võimaldab lisada JavaScripti skripte eraldi üksikutele lehtedele

en: Allow page title to be changed (i.e. the title in the browser window title)
et: Võimaldab lehe pealkirja muutmist (tekst brauserite ülaribal e. <title>)

en: Allows CSS stylesheets to be added to a page
et: Võimaldab lisada CSS-stiilifaile eraldi üksikutele lehtedele

en: Allows a custom page-specific theme to over-ride the default theme
et: Võimaldab erinevate teemade (kujundusmallide) kasutamist lehtedel

en: Allows a short description about the page that is used by search engines
et: Võimaldab meta kirjelduse lisamist lehtedele – seda kasutavad ja kuvavad otsingumootorid

en: Allows custom data to be inserted anywhere in your theme using MetaData::custom ()
et: Globaalne seade: võimaldab kohandatud metaandmete lisamist teemasse (mallidesse), kasutades MetaData::get_custom()

en: Allows disabled plugins to be enabled on specific pages
et: Võimaldab kasutamata (mitteaktiivsete) pluginate aktiveerimist üksikutel lehtedel

en: Allows follow/no-follow to be set for various links
et: Võimaldab follow/no-follow atribuudi lisamist viidetele – juhiseks otsingumootoritele

en: Allows meta keywords to be defined, seperate from tags (if necessary, disable keyword display in the Tags module)
et: Võimaldab meta võtmesõnade lisamist siltidest sõltumatult

en: Allows options to be set for relative meta links (WP 2.8+)
et: Võimaldab meta viidete lisamist lehtedele (WP 2.8+)

en: Allows options to be set for wp_list_pages links
et: Globaalne seade: võimaldab wp_list_pages funktsiooni omaduste muutmist, mida kasutatakse eelkõige menüüde genereerimisel

en: Allows raw data to be inserted into the page footer
et: Võimaldab koodi ja/või teksti lisamist lehtede lähtekoodi lõppu, vahetult enne </body>

en: Allows raw data to be inserted into the page meta section
et: Võimaldab koodi ja/või teksti lisamist lehtede lähtekoodi päise ossa (<head>)

en: Allows site RSS description to be changed
et: Võimaldab RSS-voogude kirjelduste muutmist

en: Allows site RSS name to be changed
et: Võimaldab RSS-voogude pealkirjade täiendamist (RSS-voo pealkiri algab alati saidi nimega)

en: Allows site description to be changed (i.e. the tagline)
et: Võimaldab saidi lühikirjelduse (tagline) muutmist

en: Allows site name to be changed (i.e your blog name)
et: Võimaldab saidi nime muutmist

en: Allows tags to be added to pages
et: Võimaldab siltide / meta võtmesõnade lisamist lehtedele

en: Allows the 'more' text to be changed
et: Võimaldab 'more' e. 'loe edasi' teksti muutmist

en: Allows various meta-robot options to be set to prevent search engines and robots from indexing or following pages
et: Võimaldab meta-robots seadete kasutamist, keelamaks otsingumootorite robotitel lehe indekseerimise ja/või sel olevate linkide kaudu edasi liikumise

en: Allows you to enable or disable various WordPress Widgets
et: Võimaldab WordPressi moodulite sisse- ja väljalülitamist

en: Allows you to enable or disable various WordPress auto-formatting (including wpautop)
et: Võimaldab WordPressi automaatvorminduse sisse- ja välja lülitamist (k.a. wpautop)

en: Alternatively, if you are multi-lingual, do consider translating this into another language.  All the necessary localisation files are included and I've written a <a href="http://urbangiraffe.com/articles/translating-wordpress-themes-and-plugins/">full guide to the translation process</a>.
et: <em>Alternatively, if you are multi-lingual, do consider translating this into another language.  All the necessary localisation files are included and I've written a <a href="http://urbangiraffe.com/articles/translating-wordpress-themes-and-plugins/">full guide to the translation process</a>.</em>

en: Archive Links
et: Arhiiviviited

en: Archives
et: Arhiiv

en: Are you sure you want to merge that tag?
et: Oled kindel, et soovid teisendada selle sildi?

en: As with anything else that modifies your database you should <strong>backup your data before running an import</strong>.  No responsibility is accepted for any kittens that may be killed in the process.
et: Nagu alati enne toiminguid, mis teevad muudatusi andmebaasis, peaksid <strong>importimise eel tegema saidi andmebaasist varukoopia</strong>.  Keegi teine ei vastuta nunnude kiisukeste eest, kes võivad protsessi käigus hukka saada.

en: Attachment Pages
et: Manuselehed

en: Attachment caption
et: Asendatakse meediafaili pealkirjaga

en: Author Pages
et: Autoriarhiiv

en: Auto-fancy quotes
et: Automaat-jutumärgid

en: Auto-formatting
et: Automaatvormindus

en: Auto-link
et: Automaatviitamine

en: Before
et: enne

en: Before HTML
et: Viidete loendi eel

en: Before content
et: Sisu eel

en: Calendar
et: Kalender

en: Cancel
et: Loobu

en: Categories
et: Rubriigid

en: Category Links
et: Rubriigiviited

en: Change what appears in reports
et: Lisa kohandatud vaateid GA raportitesse (vt. <a href="http://bit.ly/3pH5GZ">Google Analytics Help</a>)

en: Checking this will mean that your tags are also used as keywords and you will not be able to modify keywords independently
et: Märkides selle valiku, kasutatakse meta võtmesõnadena silte <em>(tags)</em> ja sa ei saa neid eraldi hallata

en: Clear to disable download tracking
et: Tühjenda faililaiendite loetelu laadimiste loendamise väljalülitamiseks

en: Click the page type to change settings.  You can enable additional modules to provide more choices.
et: Kliki lehe tüübile seadete muutmiseks. <strong>Lehe moodulite</strong> aktiveerimisel lisanduvad vastavad seaded ka siia.

en: Comm. Author Links
et: Komm. autorite viited

en: Comm. Text Links
et: Viited komm. tekstis

en: Configure PHP memory limits, time-outs, and error reporting
et: Võimaldab PHP mälupiirangu, taimaudi ja vigade aruandluse seadistamist

en: Current theme
et: Kasutatav teema

en: Custom data
et: Kohandatud andmed (<a href="http://bit.ly/1P2zsr" target="_blank" title="Urban Giraffe Support - How to use Custom data">?</a>)

en: Customise the number of posts shown on the archive and search pages, and decide whether to show full content or the excerpt
et: Määrab, mitu lehe/postituse sissejuhatust kuvada arhiivide ja otsingutulemuste lehtedel

en: Debug
et: <em>Debug</em>

en: Default
et: vaikimisi

en: Delete HeadSpace
et: Kustuta HeadSpace

en: Description
et: Meta kirjeldus

en: Disable Suggestions
et: Lülita sildisoovitused välja

en: Disable Visual Editing
et: WordPressi visuaalredaktor

en: Disable WordPress Widgets
et: WordPressi moodulid

en: Disable visual editing
et: Lülitab visuaalredaktori välja korraga kõigil kasutajatel

en: Disabled
et: Kasutamata

en: Display
et: Viite HTML-kood

en: Display a message for first time visitors (based upon idea from Seth Godin)
et: Kuvab esmakordsele külastajale suunatud teate (idee: <a href="http://bit.ly/4bb3lD">Seth Godin</a>)

en: Display position
et: Kuvamise koht

en: Displaying %s&#8211;%s of %s
et: Kuvatakse %s&#8211;%s %s-st

en: Do not output CSS
et: Ära väljasta lehtedele lisatud CSS-stiilifaile

en: Domain Name
et: Juurdomeen

en: Edit Category &raquo;
et: Muuda rubriiki &raquo;

en: Enable debug option
et: Väljasta silumisteated

en: Enable on excerpts
et: Luba väljavõtetes

en: Enabled Widgets
et: Sisselülitatud

en: End
et: <em>End</em>

en: Enter 0 for always
et: 0 – pidevalt

en: Enter Google Webmaster tracking code.
et: Google Webmaster Tools kinnituskood selle saidi jaoks

en: Enter Microsoft Live verification code.
et: Microsoft Live / Bing Webmaster kinnituskood selle saidi jaoks

en: Enter Yahoo! Site Explorer tracking code.
et: Yahoo! Site Explorer kinnituskood selle saidi jaoks

en: Enter any additional Google Analytics code
et: Sisesta muu, kohandatud JavaScripti kood, mida soovid GA põhikoodile lisada

en: Enter each host on a separate line
et: Lisa iga host eraldi reale

en: Enter the URL of your Mint installation (i.e. <code>/mint/</code>).
et: Sisesta oma Mint-kataloogi URL (nt. <code>/mint/</code>)

en: Enter the URL you want outbound links tracked to
et: Virtuaalne URL, mille alla kogutakse klikid väljuvatele linkidele (nt. <em>domeen.com/outbound</em>)

en: Enter the full Google JavaScript tracking code, or just the <code>_uacct</code> number.
et: Sisesta Google Analytics koodilõik või ainult selle saidi <code>_uacct</code> number <em>(UA-XXXXXXX-X)</em>.

en: Enter the full JavaScript tracking code as provided by HitTail.
et: Sisesta HitTail JavaScripti koodilõik

en: Enter the full JavaScript tracking code as shown on your 103bees account page.
et: Sisesta JavaScripti koodilõik nagu näidatud sinu 103bees konto lehel

en: Enter your full <a href="http://crazyegg.com/pages/instructions">CrazyEgg code</a>
et: Sisesta <a href="http://crazyegg.com/pages/instructions">CrazyEgg koodilõik</a>

en: Enter your site token.
et: Sisesta selle saidi <em>token</em> e. jälgimis-ID

en: Everyone
et: Kõik

en: Exclude from list
et: Jäta loenditest (menüüdest) välja

en: Fields
et: Väljad

en: First Time Visitor
et: Esmakordne külastaja

en: Follow
et: <em>Follow</em>

en: Follow Links
et: Viidete <code>follow</code> omadus

en: Force tags in pages
et: Sildid lehtedel

en: Force tags in posts
et: Sildid postituste juures

en: Force title rewrite
et: Brute-force

en: Frame Breaker
et: Freimilõhkuja

en: Front Page
et: Staatiline esileht

en: Global Settings
et: Üldine

en: Google Section Targeting
et: Google AdSense Section Targeting

en: Google Webmaster
et: Google Webmaster Tools

en: HTML added to end of list
et: HTML, mis lisatakse viidete loendite (menüüd) järele

en: HTML added to start of list
et: HTML, mis lisatakse viidete loendite (menüüd) ette

en: HeadSpace Bug Tracker
et: HeadSpace <em>bug tracker</em>

en: HeadSpace Documentation
et: HeadSpace dokumentatsioon

en: HeadSpace FAQ
et: HeadSpace KKK

en: HeadSpace Help
et: HeadSpace abiinfo

en: HeadSpace Meta data
et: HeadSpace metaandmed

en: HeadSpace Settings
et: HeadSpace seaded

en: HeadSpace Support Forum
et: HeadSpace foorum

en: HeadSpace has been removed
et: HeadSpace on eemaldatud

en: HeadSpace has required a great deal of time and effort to develop.  If it's been useful to you then you can support this development by <strong>making a small donation of $12</strong>.  This will act as an incentive for me to carry on developing it, providing countless hours of support, and including any enhancements that are suggested.
et: Siit leiad viited plugina autori <strong>John Godley</strong> toetamiseks, kes on näinud palju vaeva, et see tarkvara <strong>tasuta</strong> Sinu jaoks valmistada. Järgneb tema enda ingliskeelne tekst.<br/><br/><em>HeadSpace has required a great deal of time and effort to develop.  If it's been useful to you then you can support this development by <strong>making a small donation of $12</strong>.  This will act as an incentive for me to carry on developing it, providing countless hours of support, and including any enhancements that are suggested.</em>

en: HeadSpace tags (convert to WordPress 2.3 tags)
et: HeadSpace sildid (teisenda WordPress 2.3+ siltideks)

en: HeadSpace | Support
et: HeadSpace | Tugi

en: HeadSpace2 News
et: HeadSpace2 uudised

en: Home Page
et: Esileht

en: Host aliases
et: Hosti (saidi) aliased

en: How a link is displayed. Use %link% for the link itself
et: Muutuja %link% tähistab viidet ennast.

en: I'm a nice person and I have helped support the author of this plugin
et: Mina olen <strong>hea</strong> ning olen toetanud autorit selle plugina arendamisel

en: If you are monitoring multiple sites this allows you to identify each
et: Kui jälgid Piwikiga mitut saiti, on igaühel oma ID

en: Ignore Bots
et: Ignoreeri roboteid

en: Import
et: Impordi

en: Import and remove original data
et: Impordi ja eemalda algsed andmed

en: In case of low memory issues
et: Kasuta mälu- või jõudluseprobleemide korral

en: Include Google Analytics on the WordPress login page
et: Lisab Google Analytics jälgimiskoodi sisselogimise lehele

en: Include on login page
et: Lisa sisselogimise lehele

en: Inherit from global settings
et: Kasuta globaalseid seadeid

en: Inherit settings
et: Kasuta seadeid

en: Keywords
et: Võtmesõnad

en: Keywords will be trimmed to this length
et: Meta võtmesõnade maksimaalne kogupikkus (soovituslik, ületamisel kuvatakse hoiatus halduslehtedel)

en: Leave blank to use theme default
et: Jäta tühjaks, kasutamaks teema seadet

en: Links
et: Viited

en: Login Pages
et: Halduslehed

en: Makes links clickable in comments
et: Muudab kommentaarides olevad viited klikitavaks

en: Max length
et: Maks. pikkus

en: Memory Limit
et: Mälupiirang

en: Message to display
et: Teade

en: Meta-Robots
et: Meta-Robots (<a href="http://bit.ly/19dPkw" target="_blank" title="Wikipedia - Meta element - The robots attribute">?</a>)

en: Meta-data
et: Metaandmed

en: Microsoft Live Verification / Bing Webmaster
et: Microsoft Live / Bing Webmaster

en: Mint path
et: Minti asukoht

en: Modules are disabled and do not appear
et: Deaktiveeritud moodulid

en: Modules will always appear on edit screens
et: Need moodulid on aktiivsed halduslehtedel ja <em>Lehtede seaded</em> all

en: Modules will be hidden behind a link
et: Need moodulid on aktiivsed halduslehtedel ja <em>Lehtede seaded</em> all, <br />avanevad viitest <em>Peenhäälestus</em>

en: More text
et: 'More' tekst

en: New Google Analytics (ga.js)
et: Google Analytics (ga.js)

en: Next
et: Järgmised

en: Next/Prev Posts Link
et: Eelmise / järgmise postituse viited

en: No
et: Ei

en: No timeout limit
et: piiramatu

en: No-ODP
et: <em>No-ODP</em>

en: No-Yahoo Dir
et: <em>No-Yahoo Dir</em>

en: No-archive
et: <em>No-archive</em>

en: No-follow
et: <em>No-follow</em>

en: No-index
et: <em>No-index</em>

en: Nofollow
et: <em>No-follow</em>

en: Open in new window
et: Ava uues aknas

en: Options
et: Seaded

en: PHP Error Reporting
et: PHP vigade aruandlus

en: PHP Script Timeout
et: PHP skriptide käitamisaeg

en: Page Counts
et: Väljavõtteid lehel

en: Page Link Options
et: Leheviite omadused

en: Page Link Text
et: Leheviite tekst

en: Page Link Title
et: Leheviite pealkiri

en: Page Links
et: Leheviited

en: Page Modules
et: Lehe moodulid

en: Page Settings
et: Lehtede seaded

en: Page Title
et: Kohandatud pealkiri

en: Page description
et: Meta kirjeldus

en: Page modules apply to individual pages.  Drag-and-drop modules into the appropriate area.  Modules can be re-ordered to change their position on the edit screen.
et: Lehe moodulid rakenduvad üksikutele lehtedele ja postitustele. Klõpsa ja lohista soovitud moodul sobivasse alasse. Mooduleid saab ümber järjestada, vastavalt muutub ka nende järjestus halduslehtedel.

en: Page slug
et: Lühikirjeldus (slug)

en: Page title
et: Kohandatud pealkiri

en: Page-specific Plugins
et: Lehe-spetsiifilised pluginad

en: Page-specific Theme
et: Lehe-spetsiifiline teema

en: Pages
et: Lehed

en: Parent
et: <em>Parent</em>

en: Partition ID
et: Partitions ID

en: Pattern
et: Regulaaravaldis

en: Piwik Site ID
et: Piwik saidi ID

en: Please read the documentation and FAQ, and check the bug tracker, before asking a question.
et: Palun tutvu dokumentatsiooni, KKK ning <em>bug tracker</em>'iga, enne, kui teatad veast või pöördud autori poole.

en: Plugin Support
et: Toeta plugina arendust

en: Plugins
et: Pluginad

en: Post slug
et: Lühikirjeldus (slug)

en: Post title
et: Pealkiri

en: Posts
et: Postitused

en: Posts successfully updated
et: Postitused edukalt uuendatud

en: Previous
et: Eelmised

en: Process excerpt with plugins
et: Töötle väljavõtet pluginatega

en: RSS Desc.
et: RSS kirjeldus

en: RSS Description
et: RSS kirjeldus

en: RSS Name
et: RSS pealkiri

en: Raw Code
et: Töötlemata kood

en: Raw data
et: Kood/tekst <code>head</code> osasse

en: Raw footer data
et: Kood/tekst <code>body</code> lõppu

en: Recent Posts
et: Värsked postitused

en: Relative Links
et: Meta <code>rel</code> viited

en: Remove HeadSpace
et: Kustuta HeadSpace

en: Repeat
et: Korda

en: Replace
et: Asenda

en: Replaced with the category description
et: Asendatakse rubriigi kirjeldusega

en: Replaced with the current date
et: Asendatakse jooksva kuupäevaga

en: Replaced with the current month
et: Asendatakse jooksva kuuga

en: Replaced with the current page number
et: Asendatakse jooksva lk numbriga

en: Replaced with the current page number (i.e. page 2 of 4)
et: Asendatakse jooksva lehenumbriga (nt. leht 2 4-st)

en: Replaced with the current page total
et: Asendatakse lehtede koguarvuga

en: Replaced with the current search phrase
et: Asendatakse kasutatud otsingufraasiga

en: Replaced with the current tag/tags
et: Asendatakse sildi või siltidega

en: Replaced with the current time
et: Asendatakse jooksva kellaajaga

en: Replaced with the current year
et: Asendatakse jooksva aastaga

en: Replaced with the date of the post/page
et: Asendatakse postituse või lehe kuupäevaga

en: Replaced with the post categories (comma separated)
et: Asendatakse rubriikide loeteluga (komadega eraldatud)

en: Replaced with the post/page ID
et: Asendatakse postituse või lehe ID-ga

en: Replaced with the post/page author's 'nicename'
et: Asendatakse postituse või lehe autori nimega

en: Replaced with the post/page author's userid
et: Asendatakse postituse või lehe autori kasutajanimega

en: Replaced with the post/page excerpt (or auto-generated if it does not exist)
et: Asendatakse postituse või lehe väljavõttega (puudumisel genereeritakse automaatselt)

en: Replaced with the post/page excerpt (without auto-generation)
et: Asendatakse postituse või lehe väljavõttega (ei genereerita automaatselt)

en: Replaced with the post/page modified time
et: Asendatakse postituse või lehe muutmise kuupäevaga

en: Replaced with the tag description
et: Asendatakse sildi kirjeldusega

en: Replaced with the term description
et: Asendatakse termini kirjeldusega

en: Replaced with the term name
et: Asendatakse terminiga

en: Replaced with the title of the post/page
et: Asendatakse postituse või lehe pealkirjaga

en: SEO Title Tags
et: SEO Titel Tags

en: Save
et: Salvesta

en: Save all data
et: Salvesta kõik andmed

en: Search
et: Otsi

en: Search Pages
et: Otsing

en: Searches
et: Otsingud

en: Separator position
et: Eraldaja asukoht

en: Set to a root domain when tracking across sub-domains
et: Kui antud sait hõlmab alamdomeene (nt. <em>alam.domeen.com</em>), mida samuti GA-ga jälgid, sisesta siia peadomeen

en: Settings
et: Seaded

en: Settings can be applied to specific posts &amp; pages from the <strong>post edit page</strong>, and to specific categories from the <strong>edit category</strong> page.
et: Seadeid saab rakendada igale üksikule postitusele, lehele või rubriigile eraldi, selle <strong>halduslehel</strong>.

en: Show all errors &amp; warnings
et: Kuva vead ja hoiatused

en: Show in admin
et: Luba

en: Show no errors or warnings
et: Ära kuva

en: Show only errors
et: Kuva ainult vead

en: Show pages
et: Kuva lehti

en: Show pages in tag archives
et: Kuva lehti sildilehtede loendites

en: Shows page-specific plugins in the administration menus
et: Näita pluginate valikut halduslehtedel

en: Simple
et: Kasutusel

en: Site Modules
et: Saidi moodulid

en: Site Tagline
et: Saidi lühikirjeldus

en: Site description
et: Saidi kirjeldus

en: Site modules apply to your site as a whole.  Only checked modules will run (when properly configured).
et: Saidi moodulid rakenduvad kogu veebilehele tervikuna. Ainult märgitud moodulid käivitatakse.

en: Site name
et: Saidi nimi

en: Site token
et: <em>Site token</em>

en: Special Tags
et: Muutujad

en: Start
et: <em>Start</em>

en: Stops your site being loaded in a frame.
et: Tõkestab sinu veebilehe laadimise freimidesse (frames) teistel saitidel, lisades vastava JavaScripti lehtede <code>head</code> osasse

en: Stylesheets
et: CSS

en: Suggest tags based on content
et: Soovita silte postituse sisu põhjal

en: Suggested tags
et: Sildisoovitused

en: System Settings
et: PHP seaded

en: System default
et: Süsteemi vaikeseade

en: Tag Cloud
et: Sildipilv

en: Tag Links
et: Sildiviited

en: Tag Pages
et: Sildilehed

en: Tags
et: Sildid

en: Tags/keywords
et: Sildid / võtmesõnad

en: Taxonomy Archives
et: Sildiarhiiv

en: Taxonomy Archives -
et: Sildiarhiiv -

en: The HeadSpace administration interface is now WordPress 2.3+ only.  Your meta-data will continue to function but you should either upgrade your WordPress or downgrade HeadSpace.
et: HeadSpace haldusliides toetab nüüd ainult WordPressi versioone 2.3 ja uuemaid. Metaandmed on alles ja saidil kasutusel, kuid peaksid uuendama oma WordPressi või installima vanema HeadSpace versiooni.

en: The location of the Piwik JavaScript file (i.e. <code>/piwik/piwik.js</code>)
et: Piwiki JavaScript-faili asukoht (e. <code>/piwik/piwik.js</code>)

en: The location of the Piwik PHP file (i.e. <code>/piwik/piwik.php</code>)
et: Piwiki PHP-faili asukoht (e. <code>/piwik/piwik.php</code>)

en: The site's name
et: Asendatakse saidi nimega

en: The support message can be disabled at any time from the options page
et: <em>The support message can be disabled at any time from the options page.</em>

en: Theme
et: Teema

en: These tags can be included and will be replaced by HeadSpace when a page is displayed.
et: Loetletud muutujate kasutamisel HeadSpace moodulites, asendatakse need kirjeldatud moel.

en: This is your FeedBurner username
et: Sinu FeedBurneri kasutajanimi

en: This option will remove HeadSpace and delete all settings, tags, and meta-data - be sure this is what you want!
et: See valik eemaldab HeadSpace'i koos kõigi seadete, siltide ja metaandmetega – ära kasuta tormakalt!

en: This page will allow you to import meta-data from other WordPress plugins.  The other plugins do not need to be active for the import to work.
et: Siin lehel saad importida metaandmeid teistest WordPressi pluginatest. Vastavad pluginad peavad olema kasutusel (aktiivsed).

en: This will cache your page and brute-force change the title.  While this is convienent because you don't need to change your theme it does lead to increased memory usage and a reduction in performance.
et: Puhverdab lehed ja jõustab kohandatud pealkirjad n-ö toore jõuga <em>(brute-force)</em>. Ehkki see võib olla mugav, sest sa ei pea muutma saidi teema faile, tõstab see serveri mälukasutust ning võib seega põhjustada jõudluse vähenemist.

en: Title separator
et: Eraldaja

en: Track downloads
et: Loenda failide allalaadimisi

en: Track outbound links
et: Loenda klikke väljuvatele linkidele

en: Tracker pause
et: Paus allalaadimisel

en: Tracking code
et: Jälgimiskood

en: Update Options &raquo;
et: Salvesta muudatused &raquo;

en: Use <code>wpautop</code> to format paragraphs
et: <code>wpautop</code> automaatne tekstilõikude vormindamine

en: Use <code>wptexturize</code> to turn quotes into fancy quotes
et: <code>wptexturize</code> automaatne jutumärkide vormindamine

en: Use tags
et: Kasuta silte

en: Users of the specified role or less will be tracked
et: Jälgitakse valitud ja madalama taseme kasutajaid

en: Verification code
et: Jälgimiskood

en: Version
et: Versioon

en: Virtual Pages
et: Virtuaalsed lehed

en: Who to track
et: Keda jälgida

en: Will allow plugins to modify generated excerpts
et: Lubab pluginatel muuta automaatselt genereeritud väljavõtteid

en: WordPress content formatting
et: WordPressi automaatvormindus

en: Wraps all post and page content inside a Google targeted section
et: Märgistab põhilise sisu lehtedel Google AdSense reklaamide sihtimise jaoks, vt. <a href="http://bit.ly/4nRwj6">AdSense Help</a>

en: Yahoo
et: uus Yahoo analüüs

en: Yes
et: Jah

en: Your options have been updated
et: Seaded salvestatud

en: Your theme may overrule this setting
et: Teema võib siinse seade tühistada

en: add all
et: lisa kõik

en: advanced
et: Peenhäälestus

en: applied to author pages
et: rakendatakse autorite lehtedele

en: applied to category pages without specific settings
et: rakendatakse rubriikide lehtedele

en: applied to everything unless otherwise specified
et: rakendatakse kõigile lehtedele

en: applied to front page (if you have set WordPress to use a static page)
et: rakendatakse, kui esileht näitab staatilist lehte (vt. <em>Seaded > Lugemisseaded</em >)

en: applied to pages without specific settings
et: rakendatakse lehtedele

en: applied to posts without specific settings
et: rakendatakse postitustele

en: applied to the home page (or blog page)
et: rakendatakse esilehele

en: applied when viewing a 404 error
et: rakendatakse HTTP 404 ('ei leitud') vealehele

en: applied when viewing a taxonomy archive
et: rakendatakse sildiarhiivide lehtedele

en: applied when viewing a taxonomy archive for the
et: rakendatakse sildiarhiivide lehtedele

en: applied when viewing an attachment
et: rakendatakse manuste (meediafailide) lehtedele

en: applied when viewing login, logout, or registration pages
et: rakendatakse sisse- ja väljalogimise ning registreerumise lehtedele

en: applied when viewing search results
et: rakendatakse otsingutulemuste lehtedele

en: applied when viewing tag pages
et: rakendatakse siltide lehtedele

en: applied when viewing the archives
et: rakendatakse arhiivide lehtedele

en: archives
et: Arhiiv

en: calendar
et: Kalender

en: categories
et: Rubriigid

en: content
et: sisu

en: default
et: vaikimisi

en: enable
et: lülita sisse

en: excerpt
et: väljavõte

en: links
et: Viited

en: meta
et: Meta

en: page %d of %d
et: lk %d / %d

en: pages
et: Lehed

en: posts, showing the
et: postitust, kuvatakse

en: recent comments
et: Värsked kommentaarid

en: recent entries
et: Värsked postitused

en: remaining
et: veel

en: reset to default
et: taasta algseade

en: rss
et: RSS

en: search
et: Otsi

en: set number of posts to 0 for theme default
et: 0 sisestamisel kasutatakse teemas määratud arvu

en: suggest
et: uus analüüs

en: tag cloud
et: Sildipilv

en: text
et: Tekst
