Go Exercise - en to sv_SE translation catalogue (95 entries)

en: Edit Workout
sv_SE: Redigera

en: Category
sv_SE: Kategori

en: Date
sv_SE: Datum

en: Each donation motivates me to keep releasing free stuff for the WordPress community!
sv_SE: Varje donation motiverar mig att fortsätta släppa gratis grejer för WordPress gemenskapen!

en: You can <a href="%s" target="_blank">leave a review</a>, too!
sv_SE: Du kan <a href="%s" target="_blank">lämna en recension</a>, också!

en: remove image
sv_SE: ta bort bild

en: select image
sv_SE: Välj en bild

en: Action
sv_SE: Åtgärd

en: Return
sv_SE: Tillbaka

en: Comments
sv_SE: Kommentarer

en: Tip
sv_SE: Tips

en: Type
sv_SE: Typ

en: Strength
sv_SE: Styrka

en: Fitness
sv_SE: Gym

en: Duration
sv_SE: Varaktighet

en: Frequency
sv_SE: Frekvens

en: Repetitions
sv_SE: Repetitioner

en: Settings
sv_SE: Inställningar

en: Image
sv_SE: Bild

en: Add Image
sv_SE: Lägg till bild

en: Remove Image
sv_SE: Ta bort bild

en: Description
sv_SE: Beskrivning

en: All
sv_SE: Alla

en: Published
sv_SE: Publicerad

en: Private
sv_SE: Privat

en: Pending Review
sv_SE: Väntar på granskning

en: Scheduled
sv_SE: Schemalagt

en: Draft
sv_SE: Utkast

en: Trash
sv_SE: Papperskorg

en: Show All Users
sv_SE: Visa alla användare

[ctx: post type general name]
en: Exercises
sv_SE: Övningar

[ctx: post type singular name]
en: Exercises
sv_SE: Övningar

[ctx: post type general name]
en: Workouts
sv_SE: Pass

[ctx: post type singular name]
en: Workouts
sv_SE: Pass

[ctx: workout]
en: Add New Workout
sv_SE: Skapa nytt pass

en: Workouts
sv_SE: Pass

en: Add New Workout
sv_SE: Skapa nytt pass

en: New Workout
sv_SE: Skapa nytt

en: View Workout
sv_SE: Visa

en: No workouts found
sv_SE: Inga pass hittades

en: No workouts found in Trash
sv_SE: Inga pass hittades i papperskorgen

en: Name
sv_SE: Namn

en: Author
sv_SE: Författare

en: Owner
sv_SE: Ägare

en: User ID
sv_SE: Användar-ID

en: numeric
sv_SE: numeriska

en: Target
sv_SE: Mål

en: Sets
sv_SE: Uppsättningar

en: Weight
sv_SE: Vikt

en: Sorry. No data so far.
sv_SE: Tyvärr, inga data hittills.

en: %s ago
sv_SE: %s sedan

en: One comment | %s comments
sv_SE[0]: En kommentar
sv_SE[1]: %s kommentarer

en: One view | %s views
sv_SE[0]: En vy
sv_SE[1]: %s visningar

en: by %s
sv_SE: av %s

en: Image Editor Save Failed
sv_SE: Misslyckade spar i bildredigeraren

en: Title
sv_SE: Titel

en: posts
sv_SE: inlägg

en: Sort posts by
sv_SE: Sortera enligt

en: Total views
sv_SE: Totalt antal visningar

en: Filters
sv_SE: Filter

en: Time Range
sv_SE: Tidsintervall

en: Last 24 hours
sv_SE: Senaste 24 timmarna

en: Last 7 days
sv_SE: Senaste 7 dagarna

en: Last 30 days
sv_SE: Senaste 30 dagarna

en: Custom
sv_SE: Anpassad

en: Minute(s)
sv_SE: Minut(er)

en: Hour(s)
sv_SE: Timme/timmar

en: Day(s)
sv_SE: Dagar

en: Taxonomy
sv_SE: Taxonomi

en: characters
sv_SE: tecken

en: words
sv_SE: ord

en: Display post excerpt
sv_SE: Visa inläggs utdrag

en: Excerpt length
sv_SE: Längd på utdrag

en: Use predefined size
sv_SE: Använd fördefinierade storlek

en: Set size manually
sv_SE: Ställ in storlek manuellt

en: Width
sv_SE: Bredd

en: Height
sv_SE: Höjd

en: Display comment count
sv_SE: Visa kommentarsräknare

en: Display author
sv_SE: Visa upphovsman

en: Date Format
sv_SE: Datumformat

en: Relative
sv_SE: Relativ

en: exercise
sv_SE: övning

en: Insert
sv_SE: Infoga

en: Post Title
sv_SE: Inläggs titel

en: Heading
sv_SE: Rubrik

en: Home
sv_SE: Hem

en: New
sv_SE: Ny

en: Submit
sv_SE: Skicka

en:  added to New Workout
sv_SE:  läggs till i Skapa nytt

en:  is already in
sv_SE:  är redan I

en:  is full
sv_SE:  är full

en: Previous
sv_SE: Föregående

en: Next
sv_SE: Nästa

en: Delete
sv_SE: Radera

en: Rest
sv_SE: Vila
