Gallery - en to tr_TR translation catalogue (297 entries)

en: Gallery Settings
tr_TR: Galeri ayarları

en: Global Settings
tr_TR: Genel Ayarlar

en: Upgrade to Pro
tr_TR: Pro'ya yükselt

en: Errors occurred when uploading images, not all images were uploaded to the galleries
tr_TR: Görseller yüklenirken hatalar oluştu, tüm görseller galerilere yüklenmedi

en: Return to all albums
tr_TR: Tüm albümlere dön

en: See images &raquo;
tr_TR: Resimleri Gör  &raquo;

en: Galleries
tr_TR: Galeriler

en: Gallery
tr_TR: Galeri

en: Add New Gallery
tr_TR: Yeni Galeri

en: Edit Gallery
tr_TR: Galeriyi Düzenle

en: New Gallery
tr_TR: Yeni Galeri

en: View Gallery
tr_TR: Galeriyi görüntüle

en: Search Galleries
tr_TR: Galerilerde Arama

en: No Gallery found
tr_TR: Galeri bulunamadı

en: Gallery Categories
tr_TR: Galeri Kategorileri

en: Gallery Category
tr_TR: Galeri Kategorisi

en: Add Gallery Category
tr_TR: Galeri Kategorisi Ekle

en: Add New Gallery Category
tr_TR: Yeni Galeri Kategorisi Ekle

en: Edit Gallery Category
tr_TR: Galeri Kategorisini Düzenle

en: New Gallery Category
tr_TR: Yeni galeri Kategorisi

en: View Gallery Category
tr_TR: Galeri Kategorisini Görüntüle

en: Find Gallery Category
tr_TR: Galeri Kategorisini Bul

en: No Gallery Categories found
tr_TR: Galeri Kategorisi bulunamadı

en: No Gallery Categories found in Trash
tr_TR: Çöp Kutusu içinde Galeri Kategorisi bulunamadı

en: Parent Gallery Category
tr_TR: Ana Galeri Kategorisi

en: Gallery Categories list navigation
tr_TR: Galeri Kategorileri liste navigasyonu

en: Gallery Categories list
tr_TR: Galeri Kategorileri listesi

en: Gallery Shortcode
tr_TR: Galeri Kısa Kodu

en: Add a single gallery with images to your posts, pages, custom post types or widgets by using the following shortcode:
tr_TR: Aşağıdaki kısa kodu kullanarak yazılarınıza, sayfalarınıza, özel yazı türlerinize veya widget'larınıza resimler içeren tek bir galeri ekleyin:

en: Add a gallery cover including featured image, description, and a link to your single gallery using the following shortcode:
tr_TR: Aşağıdaki kısa kodu kullanarak öne çıkan görsel, açıklama ve tek galerinize bir bağlantı içeren bir galeri kapağı ekleyin:

en: Note
tr_TR: Not

en: When deleting a category, the galleries that belong to this category will not be deleted. These galleries will be moved to the category %s.
tr_TR: Bir kategori silinirken, bu kategoriye ait galeriler silinmeyecektir. Bu galeriler %s kategorisine taşınacaktır.

en: Sort Galleries in Category by
tr_TR: Kategorideki Galerileri Şuna Göre Sırala

en: Gallery ID
tr_TR: Galeri ID

en: Title
tr_TR: Başlık

en: Date
tr_TR: Tarih

en: Last modified date
tr_TR: Son değiştirilme tarihi

en: Comment count
tr_TR: Yorum sayısı

en: "Order" field on the gallery edit page
tr_TR: galeri düzenleme sayfasındaki "Sipariş" alanı

en: Author
tr_TR: Yazar

en: Random
tr_TR: Rastgele

en: Plugin Settings
tr_TR: Eklenti Ayarları

en: Select galleries sorting order in your category. The sorting direction you can select in the %s
tr_TR: Kategorinizdeki galeri sıralama düzenini seçin. Sıralama yönünü %s'da seçebilirsiniz

en: Cover Settings
tr_TR: Kapak ayarları

en: Shortcode
tr_TR: Kısa kod

en: All Gallery Categories
tr_TR: Tüm Galeri Kategorileri

en: You can't delete default gallery category.
tr_TR: Varsayılan galeri kategorisini silemezsiniz.

en: Sorry, nothing found.
tr_TR: Üzgünüz, sonuç bulunamadı.

en: Featured Image
tr_TR: Özellikli resim

en: Images
tr_TR: Resimler

en: %s Settings
tr_TR: %s Ayarlar

en: Settings
tr_TR: Ayarlar

en: FAQ
tr_TR: SSS

en: Support
tr_TR: Destek

en: Updating images...
tr_TR: Resimler güncelleniyor...

en: No images found.
tr_TR: Resim bulunamadı.

en: All images were updated.
tr_TR: Tüm görseller güncellendi.

en: Error.
tr_TR: Hata.

en: You are about to remove these items from this gallery.
     'Cancel' to stop, 'OK' to delete.
tr_TR: Bu öğeleri bu galeriden kaldırmak üzeresiniz.
     durdurmak için 'İptal', silmek için 'Tamam'.

en: You are about to remove this image from the gallery.
     'Cancel' to stop, 'OK' to delete.
tr_TR: Bu resmi galeriden kaldırmak üzeresiniz.
     durdurmak için 'İptal', silmek için 'Tamam'.

en: Switching to another mode, all unsaved data will be lost. Save data before switching?
tr_TR: Başka bir moda geçildiğinde, kaydedilmemiş tüm veriler kaybolacaktır. Geçiş yapmadan önce verileri kaydedin mi?

en: Insert Media
tr_TR: Ortam Ekle

en: Insert
tr_TR: Ekle

en: A new slider is added.
tr_TR: Yeni bir kaydırıcı eklendi.

en: Edit slider
tr_TR: Kaydırıcıyı düzenle

en: Image size not defined
tr_TR: Görüntü boyutu tanımlanmamış

en: Plugin updates only PNG, JPEG, GIF, WPMP or XBM filetype. For other, please reload images manually.
tr_TR: Eklenti yalnızca PNG, JPEG, GIF, WPMP veya XBM dosya türlerini günceller. Diğerleri için lütfen görüntüleri manuel olarak yeniden yükleyin.

en: Invalid path
tr_TR: Yol geçersiz

en: Warning
tr_TR: Uyarı

en: You can add only images to the gallery
tr_TR: Galeriye yalnızca resim ekleyebilirsiniz

en: no title
tr_TR: başlık yok

en: Display an album image with the description and the link to a single gallery page
tr_TR: Açıklama ve tek bir galeri sayfasına bağlantı içeren bir albüm resmi görüntüleme

en: Sorry, no gallery found.
tr_TR: Üzgünüm, galeri bulunamadı.

en: Maximum upload file size %s. Contact your administrator or hosting provider if you need to upload a large file size.
tr_TR: Maksimum yükleme dosya boyutu %s. Büyük bir dosya boyutu yüklemeniz gerekiyorsa yöneticinize veya barındırma sağlayıcınıza başvurun.

en: Input vars count %s i.e. the number of pictures in the gallery may be limited. Contact your administrator or hosting provider if you need to upload a large input vars count.
tr_TR: Input vars count %s yani galerideki resim sayısı sınırlı olabilir. Büyük bir giriş vars sayısı yüklemeniz gerekiyorsa yöneticinize veya barındırma sağlayıcınıza başvurun.

en: List View
tr_TR: Liste Görünümü

en: Grid View
tr_TR: Izgara Görünümü

en: Filter
tr_TR: Filtre

en: Empty Trash
tr_TR: Çöpü Boşalt

en: No images found
tr_TR: Hiç resim bulunamadı

en: Select bulk action
tr_TR: Toplu işlem seçin

en: Bulk Actions
tr_TR: Toplu eylemler

en: Apply
tr_TR: Uygula

en: Delete from Gallery
tr_TR: Galeriden Sil

en: Bulk Select
tr_TR: Toplu seçim

en: Cancel Selection
tr_TR: Seçimi İptal Et

en: Delete Selected
tr_TR: Seçilenleri Sil

en: File
tr_TR: Dosya

en: Dimensions
tr_TR: Boyutlar

en: Alt Text
tr_TR: Açıklama Metni

en: Enter your custom URL to link this image to other page or file. Leave blank to open a full size image.
tr_TR: Bu görüntüyü başka bir sayfaya veya dosyaya bağlamak için özel URL'nizi girin. Tam boyutlu bir resim açmak için boş bırakın.

en: Remove Image from Gallery
tr_TR: Galeriden Resim Kaldır

en: Edit Image Info
tr_TR: Resim Bilgilerini Düzenle

en: Deselect
tr_TR: Seçimi Kaldır

en: File name
tr_TR: Dosya adı

en: File type
tr_TR: Dosaya tipi

en: Description
tr_TR: Açıklama

en: Lightbox Button URL
tr_TR: Işık Kutusu Düğmesi URL'si

en: New Tab
tr_TR: Yeni sekme/pencere aç

en: Enable to open URLs above in a new tab.
tr_TR: Yukarıdaki URL'leri yeni bir sekmede açmayı etkinleştirin.

en: Go Pro
tr_TR: Pro edinin

en: Edit more details
tr_TR: Daha fazla ayrıntı düzenle

en: Remove from Gallery
tr_TR: Galeriden Kaldır

en: Select %s
tr_TR: Seç %s

en: Edit &#8220;%s&#8221;
tr_TR: Düzenle &#8220;%s&#8221;

en: Edit Attachment Info
tr_TR: Ek Bilgilerini Düzenle

en: Edit
tr_TR: Düzenle

en: Trash
tr_TR: Çöp

en: Delete Permanently
tr_TR: Kalıcı Olarak Sil

en: View &#8220;%s&#8221;
tr_TR: &#8220;%s&#8221; Göster

en: View
tr_TR: Görünüm

en: Attach
tr_TR: Eklenti

en: Restore
tr_TR: Geri Yükle

en: Cover
tr_TR: Kapak

en: Social
tr_TR: Sosyal

en: Misc
tr_TR: Diğer

en: Custom Code
tr_TR: Özel Kod

en: Import / Export
tr_TR: İçe Aktar / Dışa Aktar

en: License Key
tr_TR: Lisans Anahtarı

en: Import completed successfully
tr_TR: İçeri Aktarma başarıyla tamamlandı

en: Settings saved
tr_TR: Ayarlar kaydedildi

en: Please, enable JavaScript in Your browser.
tr_TR: Lütfen tarayıcınızda JavaScript'i etkinleştirin.

en: Custom image size was changed. You need to update gallery images.
tr_TR: Özel resim boyutu değiştirildi. Galeri resimlerini güncellemeniz gerekiyor.

en: Update Images
tr_TR: Görüntüleri Güncelle

en: Gallery Images
tr_TR: Galeri Resimleri

en: The number of images you can add to the gallery depends on your server settings. If you have problems saving the gallery, try reducing the number of images in it.
tr_TR: Galeriye ekleyebileceğiniz resim sayısı sunucu ayarlarınıza bağlıdır. Galeriyi kaydetmekte sorun yaşıyorsanız, içindeki resim sayısını azaltmayı deneyin.

en: Images adding requires JavaScript.
tr_TR: Resim eklemek için JavaScript gerekir.

en: Add Media
tr_TR: Medya Ekle

en: The grid view for the Gallery images requires JavaScript.
tr_TR: Galeri görüntüleri için ızgara görünümü JavaScript gerektirir.

en: Switch to the list view
tr_TR: Liste görünümüne geçme

en: Create Slider
tr_TR: Kaydırıcı Yarat

en: Activate
tr_TR: Etkinleştir

en: Install Now
tr_TR: Şimdi Kur

en: Create New Slider
tr_TR: Yeni Slayt Oluştur

en: Click to create a new slider using gallery images. Slider plugin is required.
tr_TR: Galeri resimlerini kullanarak yeni bir kaydırıcı oluşturmak için tıklayın. Slider eklentisi gereklidir.

en: Single Gallery Settings
tr_TR: Tek Galeri Ayarları

en: Enable to configure single gallery settings and disable %s.
tr_TR: Tek galeri ayarlarını yapılandırmak için etkinleştirin ve devre dışı bırakın %s.

en: Close
tr_TR: Kapat

en: Gallery Layout
tr_TR: Galeri Düzeni

en: Grid
tr_TR: Izgara

en: Masonry
tr_TR: Duvar

en: Tilled
tr_TR: Sürülmüş

en: Number of Columns
tr_TR: Sütun sayısı

en: Number of gallery columns (default is %s).
tr_TR: Galeri sütunlarının sayısı (varsayılan %s).

en: Image Size
tr_TR: Görüntü boyutu

en: Custom
tr_TR: Özel

en: Maximum gallery image size. "Custom" uses the Image Dimensions values.
tr_TR: Maksimum galeri resim boyutu. "Özel" Görüntü Boyutları değerlerini kullanır.

en: Custom Image Size
tr_TR: Özel Görsel Boyutu

en: Adjust these values based on the number of columns in your gallery. This won't effect the full size of your images in the lightbox.
tr_TR: Bu değerleri galerinizdeki sütun sayısına göre ayarlayın. Bu, resimlerinizin ışık kutusundaki tam boyutunu etkilemeyecektir.

en: Crop Images
tr_TR: Görüntüleri Kırp

en: Enable to crop images using the sizes defined for Custom Image Size. Disable to resize images automatically using their aspect ratio.
tr_TR: Özel Görüntü Boyutu için tanımlanan boyutları kullanarak görüntüleri kırpmayı etkinleştirin. Görüntüleri en boy oranlarını kullanarak otomatik olarak yeniden boyutlandırmak için devre dışı bırakın.

en: Crop Position
tr_TR: Kırpma pozisyonu

en: Select crop position base (by default: center).
tr_TR: Kırpma konumu tabanını seçin (varsayılan: orta).

en: Image Title
tr_TR: Resim Başlığı

en: Enable to display image title along with the gallery image.
tr_TR: Galeri resmiyle birlikte resim başlığını görüntülemeyi etkinleştirin.

en: Image Title Position
tr_TR: Resim Başlığı Pozisyon

en: Below images
tr_TR: Aşağıdaki resimler

en: On mouse hover
tr_TR: Farenin üzerine gelindiğinde

en: Image Border
tr_TR: Resim çerçevesi

en: Enable images border using the styles defined for Image Border Size and Color options.
tr_TR: Görüntü Kenarlığı Boyutu ve Rengi seçenekleri için tanımlanan stilleri kullanarak görüntü kenarlığını etkinleştirin.

en: Image Border Size
tr_TR: Görüntü Kenarlığı Boyutu

en: Gallery image border width (default is %s).
tr_TR: Galeri görüntüsü kenarlık genişliği (varsayılan %s).

en: Image Border Color
tr_TR: Resim Kenarlık Rengi

en: Unclickable Thumbnail Images
tr_TR: Tıklanamayan Küçük Resim Görüntüleri

en: Enable to make the images in a single gallery unclickable and hide their URLs. This option also disables Lightbox.
tr_TR: Tek bir galerideki resimleri tıklanamaz hale getirmek ve URL'lerini gizlemek için etkinleştirin. Bu seçenek ayrıca Lightbox'ı da devre dışı bırakır.

en: Pagination
tr_TR: Sayfalandırma

en: Enable pagination for images to limit number of images displayed on a single gallery page.
tr_TR: Tek bir galeri sayfasında görüntülenen resim sayısını sınırlamak için resimler için sayfalandırmayı etkinleştirin.

en: Number of Images
tr_TR: Görüntülerin Sayısı

en: Number of images displayed per page (default is %d).
tr_TR: Sayfa başına görüntülenen görüntü sayısı (varsayılan %d'dır).

en: Sort Images by
tr_TR: Resimleri Sırala

en: Manually (default)
tr_TR: Manuel (varsayılan)

en: Image ID
tr_TR: Görsel Kodu

en: Name
tr_TR: Ad

en: Select images sorting order in your gallery. By default, you can sort images manually in the images tab.
tr_TR: Galerinizdeki resimlerin sıralama düzenini seçin. Varsayılan olarak, görüntüleri görüntüler sekmesinde manuel olarak sıralayabilirsiniz.

en: Arrange Images by
tr_TR: Görüntüleri Şuna Göre Düzenleyin

en: Ascending (e.g. 1, 2, 3; a, b, c)
tr_TR: Artan (örn. 1, 2, 3; a, b, c)

en: Descending (e.g. 3, 2, 1; c, b, a)
tr_TR: Azalan (örn. 3, 2, 1; c, b, a)

en: Back Link
tr_TR: Geri bağlantısı

en: Enable to show a back link in a single gallery page which navigate to a previous page.
tr_TR: Tek bir galeri sayfasında önceki bir sayfaya giden bir geri bağlantı göstermeyi etkinleştirin.

en: Back Link URL
tr_TR: Geri Bağlantı URL'si

en: Leave blank to use the Gallery page template or enter a custom page URL.
tr_TR: Galeri sayfası şablonunu kullanmak için boş bırakın veya özel bir sayfa URL'si girin.

en: Back Link Label
tr_TR: Geri Bağlantı Etiketi

en: Back Link with Shortcode
tr_TR: Kısa Kod ile Geri Bağlantı

en: Enable to display a back link on a page where shortcode is used.
tr_TR: Kısa kodun kullanıldığı bir sayfada bir geri bağlantı görüntülemeyi etkinleştirin.

en: Disable Fancybox
tr_TR: Fancybox'ı Devre Dışı Bırak

en: Enable to avoid possible conflicts with a 3rd party Fancybox.
tr_TR: Üçüncü taraf bir Fancybox ile olası çakışmaları önlemek için etkinleştirin.

en: Galleries Page
tr_TR: Galeriler Sayfası

en: Base page where all existing galleries will be displayed.
tr_TR: Mevcut tüm galerilerin görüntüleneceği temel sayfa.

en: Albums Displaying
tr_TR: Albümler Görüntüleniyor

en: Column
tr_TR: Sütun

en: Rows
tr_TR: Satırlar

en: Select the way galleries will be displayed on the Galleries Page.
tr_TR: Galeriler Sayfasında galerilerin görüntülenme şeklini seçin.

en: Column Alignment
tr_TR: Sütun hizalaması

en: Left
tr_TR: Sol

en: Right
tr_TR: Sağ

en: Center
tr_TR: Merkez

en: Select the column alignment.
tr_TR: Sütun hizalamasını seçin.

en: Cover Image Size
tr_TR: Kapak Resmi Boyutu

en: Maximum cover image size. Custom uses the Image Dimensions values.
tr_TR: Maksimum kapak resmi boyutu. Özel, Görüntü Boyutları değerlerini kullanır.

en: Custom Cover Image Size
tr_TR: Özel Kapak Resmi Boyutu

en: Crop Cover Images
tr_TR: Ekin Örtüsü Görselleri

en: Enable to crop images using the sizes defined for Custom Cover Image Size. Disable to resize images automatically using their aspect ratio.
tr_TR: Özel Kapak Resmi Boyutu için tanımlanan boyutları kullanarak resimleri kırpmayı etkinleştirin. Görüntüleri en boy oranlarını kullanarak otomatik olarak yeniden boyutlandırmayı devre dışı bırakın.

en: Cover Image Border
tr_TR: Kapak Resmi Kenarlığı

en: Enable cover images border using the styles defined for Image Border Size and Color.
tr_TR: Görüntü Kenarlığı Boyutu ve Rengi için tanımlanan stilleri kullanarak kapak görüntüleri kenarlığını etkinleştirin.

en: Cover Image Border Size
tr_TR: Kapak Resmi Kenarlık Boyutu

en: Cover image border width (default is %s).
tr_TR: Kapak görüntüsü kenarlık genişliği (varsayılan %s).

en: Cover Image Border Color
tr_TR: Kapak Resmi Kenarlık Rengi

en: Sort Albums by
tr_TR: Albümleri Sırala

en: Select galleries sorting order in your galleries page.
tr_TR: Galeriler sayfanızda galerilerin sıralama düzenini seçin.

en: Arrange Albums by
tr_TR: Albümleri Şuna Göre Düzenle

en: Instant Lightbox
tr_TR: Anında Işık Kutusu

en: Enable to display all images in the lightbox after clicking cover image or URL instead of going to a single gallery page.
tr_TR: Tek bir galeri sayfasına gitmek yerine kapak resmine veya URL'ye tıkladıktan sonra tüm resimleri ışık kutusunda görüntülemeyi etkinleştirin.

en: Read More Link Label
tr_TR: Daha Fazla Oku Bağlantı Etiketi

en: Lightbox Settings
tr_TR: Lightbox Ayarları

en: Enable Lightbox
tr_TR: Lightbox Etkinleştir

en: Enable to show the lightbox when clicking on gallery images.
tr_TR: Galeri resimlerine tıklandığında ışık kutusunu göstermeyi etkinleştirin.

en: Select the maximum gallery image size for the lightbox view. "Default" will display the original, full size image.
tr_TR: Işık kutusu görünümü için maksimum galeri görüntüsü boyutunu seçin. "Varsayılan" orijinal, tam boyutlu görüntüyü gösterecektir.

en: Overlay Color
tr_TR: Kaplama Rengi

en: Overlay Opacity
tr_TR: Bindirme Opaklığı

en: Lightbox overlay opacity. Leave blank to disable opacity (default is %1$s, max is %2$s).
tr_TR: Işık kutusu kaplama opaklığı. Opaklığı devre dışı bırakmak için boş bırakın (varsayılan %1$s, maksimum %2$s).

en: Slideshow
tr_TR: Slayt Gösterisi

en: Enable to start the slideshow automatically when the lightbox is used.
tr_TR: Işık kutusu kullanıldığında slayt gösterisini otomatik olarak başlatmayı etkinleştirin.

en: Slideshow Duration
tr_TR: Slayt Gösterisi Süresi

en: ms
tr_TR: mili saniye

en: Slideshow interval duration between two images.
tr_TR: İki görüntü arasındaki slayt gösterisi aralığı süresi.

en: Lightbox Helpers
tr_TR: Işık Kutusu Yardımcıları

en: Enable to display the lightbox toolbar and arrows.
tr_TR: Işık kutusu araç çubuğunu ve okları görüntülemek için etkinleştirin.

en: Lightbox Thumbnails
tr_TR: Lightbox Küçük Resimler

en: Enable to use a lightbox helper navigation between images.
tr_TR: Resimler arasında lightbox yardımcı navigasyonu kullanmayı etkinleştirin.

en: Lightbox Thumbnails Position
tr_TR: Lightbox Küçük Resim Konumu

en: Top
tr_TR: Üst

en: Lightbox Button Label
tr_TR: Işık Kutusu Düğmesi Etiketi

en: Read More
tr_TR: Devamını Oku

en: Download Button
tr_TR: İndirme Düğmesi

en: Enable to display download button.
tr_TR: İndirme düğmesini görüntülemek için etkinleştirin.

en: Display Arrows
tr_TR: Okları Göster

en: Enable to display arrows.
tr_TR: Okları görüntülemek için etkinleştirin.

en: Single Lightbox
tr_TR: Tekli Işık Kutusu

en: Enable to use a single lightbox for multiple galleries located on a single page.
tr_TR: Tek bir sayfada bulunan birden fazla galeri için tek bir ışık kutusu kullanmayı etkinleştirin.

en: Social Sharing Buttons Settings
tr_TR: Sosyal Paylaşım Düğmeleri Ayarları

en: Social Buttons
tr_TR: Sosyal Düğmeler

en: Enable social sharing buttons in the lightbox.
tr_TR: Işık kutusunda sosyal paylaşım düğmelerini etkinleştirin.

en: Social Networks
tr_TR: Sosyal Ağlar

en: Counter
tr_TR: Sayaç

en: Enable to show likes counter for each social button.
tr_TR: Her sosyal düğme için beğeni sayacını göstermeyi etkinleştirin.

en: Demo Data
tr_TR: Örnek Veri

en: Install demo data to create galleries with images, post with shortcodes and page with a list of all galleries.
tr_TR: Resimlerle galeriler, kısa kodlarla gönderi ve tüm galerilerin bir listesini içeren sayfa oluşturmak için demo verilerini yükleyin.

en: Export to CSV
tr_TR: CSV Çıktısı Al

en: Export Now
tr_TR: Dışa aktar

en: Import from CSV
tr_TR: CSV'den içe aktar

en: Import Now
tr_TR: Şimdi İçe Aktar

en: Gallery Post Type
tr_TR: Galeri Gönderi Türü

en: Enable to avoid conflicts with other gallery plugins installed. All galleries created earlier will stay unchanged. However, after enabling we recommend to check settings of other plugins where "gallery" post type is used.
tr_TR: Yüklü diğer galeri eklentileriyle çakışmaları önlemek için etkinleştirin. Daha önce oluşturulan tüm galeriler değişmeden kalacaktır. Ancak etkinleştirdikten sonra "galeri" yazı türünün kullanıldığı diğer eklentilerin ayarlarını kontrol etmenizi öneririz.

en: Gallery Slug
tr_TR: Galeri Etiketi

en: Enter the unique gallery slug.
tr_TR: Benzersiz galeri slug'ını girin.

en: ShortPixel Image Optimizer
tr_TR: ShortPixel Görüntü İyileştirici

en: Enable to apply ShortPixel optimizer to gallery images.
tr_TR: Galeri görüntülerine ShortPixel iyileştirici uygulamayı etkinleştirin.

en: API Key
tr_TR: API Anahtarı

en: Input API Key. If you don't have an API Key, please  %s
tr_TR: API Anahtarını girin. Eğer bir API Anahtarınız yoksa, lütfen %s

en:  sign up to get your API key
tr_TR:  aPI anahtarınızı almak için kaydolun

en: Activate Now
tr_TR: Aktifleştir

en: Enable to include galleries to your website search.
tr_TR: Web sitesi aramanıza galerileri dahil etmeyi etkinleştirin.

en: %s is required.
tr_TR: %s gereklidir.

en: A list or dropdown of Gallery categories.
tr_TR: Galeri kategorilerinin bir listesi veya açılır menüsü.

en: Select Gallery Category
tr_TR: Galeri Kategorisi Seçiniz

en: Title:
tr_TR: Başlık:

en: Display as dropdown
tr_TR: Açılır menü olarak görüntüle

en: Show gallery counts
tr_TR: Galeri sayılarını göster

en: Show hierarchy
tr_TR: Hiyerarşiyi göster

en: Displays the latest galleries and a link to the Galleries page.
tr_TR: En son galerileri ve Galeriler sayfasına bir bağlantı görüntüler.

en: Latest Galleries
tr_TR: Son Galeriler

en: No galleries
tr_TR: Galeri yok

en: View more
tr_TR: Daha fazla göster

en: Button Text
tr_TR: Düğme Metni

en: Link to the Galleries Page
tr_TR: Galeriler Sayfasına Bağlantı

en: Number of Galleries to Display
tr_TR: Görüntülenecek Galeri Sayısı

en: Gallery Hover Color
tr_TR: Galeri Hover Rengi

en: Install Demo Data
tr_TR: Demo Verilerini Yükleyin

en: Remove Demo Data
tr_TR: Demo Verilerini Kaldır

en: Delete demo data and restore old plugin settings.
tr_TR: Demo verilerini silin ve eski eklenti ayarlarını geri yükleyin.

en: Yes, install demo data
tr_TR: Evet, demo verilerini yükleyin

en: Are you sure you want to install demo data?
tr_TR: Demo verilerini yüklemek istediğinizden emin misiniz?

en: Yes, remove demo data
tr_TR: Evet, demo verilerini kaldırın

en: Are you sure you want to remove demo data?
tr_TR: Demo verilerini kaldırmak istediğinizden emin misiniz?

en: No, go back to the settings page
tr_TR: Hayır, ayarlar sayfasına geri dönün

en: Can not get demo data.
tr_TR: Demo verileri alınamıyor.

en: Demo settings already installed.
tr_TR: Demo ayarları zaten yüklü.

en: Demo data installed successfully.
tr_TR: Demo verileri başarıyla yüklendi.

en: View post with shortcodes
tr_TR: Gönderiyi kısa kodlarla görüntüle

en: View page with examples
tr_TR: Örnekleri içeren sayfayı görüntüleyin

en: Installation of demo data with some errors occurred.
tr_TR: Demo verilerinin kurulumunda bazı hatalar oluştu.

en: Posts data is missing.
tr_TR: Gönderi verileri eksik.

en: Demo data have already been removed.
tr_TR: Demo verileri zaten kaldırılmıştır.

en: Demo data successfully removed.
tr_TR: Demo verileri başarıyla kaldırıldı.

en: Removing demo data with some errors occurred.
tr_TR: Bazı hatalarla birlikte demo verileri kaldırılıyor.

en: Close notice
tr_TR: Yakın bildirim

en: Do you want to install demo content and settings for %s now?
tr_TR: Şimdi %s için demo içeriği ve ayarları yüklemek istiyor musunuz?
