gallery - en to uk_UA translation catalogue (151 entries)

en: See images &raquo;
uk_UA: Дивитися зображення &raquo;

en: requires
uk_UA: потребує

en: or higher, that is why it has been deactivated! Please upgrade WordPress and try again.
uk_UA: або вище, тому його було деактивовано. Будь ласка, оновіть WordPress та спробуйте ще раз.

en: Back to the WordPress
uk_UA: Назад до WordPress на

en: Plugins page
uk_UA: Сторінку плагінів

en: The following files "gallery-template.php" and "gallery-single-template.php" were not found in the directory of your theme. Please copy them from the directory `/wp-content/plugins/gallery-plugin/template/` to the directory of your theme for the correct work of the Gallery plugin
uk_UA: В папці вашої теми файли "gallery-template.php" та "gallery-single-template.php" не знайдені. Для правильної роботи плагіну Gallery, будь ласка, перемістіть їх з папки `/wp-content/plugins/gallery-plugin/template/` в папку вашої теми.

en: Galleries
uk_UA: Галереї

en: Add a Gallery
uk_UA: Додати галерею

en: Add New Gallery
uk_UA: Додати нову галерею

en: Edit Gallery
uk_UA: Редагувати галерею

en: New Gallery
uk_UA: Нова галерея

en: View Gallery
uk_UA: Переглянути галерею

en: Find a Gallery
uk_UA: Знайти галерею

en: No Gallery found
uk_UA: Галерею не знайдено

en: Upload File
uk_UA: Завантажити файл

en: Gallery Shortcode
uk_UA: Шорткод галереї

en: The gallery temp directory (gallery-plugin/upload/files) is not available for record on your webserver. Please use the standard WP functionality to upload images (media library)
uk_UA: Папка галереї для тимчасових файлів (gallery-plugin/upload/files) закрита для доступу. Щоб завантажити зображення (медіа-бібліотеки), будь ласка, скористайтесь стандартним функціоналом WP.

en: Choose an image for upload:
uk_UA: Вибрати зображення для завантаження:

en: Please enable JavaScript to use the file uploader.
uk_UA: Щоб використовувати файл uploader, будь ласка, увімкніть JavaScript.

en: Allow the download link for all images in this gallery
uk_UA: Дозволити посилання для завантаження для всіх зображень в даній галереї.

en: Please use the drag and drop function to change an order of the images displaying and do not forget to save the post.
uk_UA: Щоб змінити порядок відображення зображень, просто перетягніть їх мишкою і розмістіть у зручному для вас порядку. Будь ласка, при виході не забудьте зберегти пост.

en: Please make a choice
uk_UA: Будь ласка, виберіть

en: Sort images by
uk_UA: Сортувати зображення за

en: sort images
uk_UA: Сортувати зображення

en: on the plugin settings page (
uk_UA: на сторінці налаштувань плагіну (

en: Title
uk_UA: Назва

en: URL
uk_UA: Посилання

en: (by click on image opens a link in a new window)
uk_UA: (клік на зображення відкриває його у новому вікні браузера)

en: This setting is available in Pro version
uk_UA: Ці установки доступні у Про-версії плагіну.

en: Open the URL
uk_UA: Відкрити посилання

en: Current window
uk_UA: Поточне вікно

en: New window
uk_UA: Нове вікно

en: Lightbox button URL
uk_UA: Посилання кнопки лайтбокса

en: Description
uk_UA: Опис

en: Delete
uk_UA: Видалити

en: You can add a Single Gallery to the page or post by inserting this shortcode into the content
uk_UA: Ви можете додати галерею на вашу сторінку чи пост просто помістивши цей шорткод у текст

en: If you want to display a short description containing a screenshot and the link to the Single Gallery Page
uk_UA: Якщо ви хочете відображати короткий опис зі скіншотом та посиланням на сторінку з галереєю

en: Author
uk_UA: Автор

en: Photo
uk_UA: Фото

en: Publishing
uk_UA: Публікація

en: Date
uk_UA: Дата

en: Settings are saved
uk_UA: Налаштування збережено.

en: Wrong license key
uk_UA: Невірний ліцензійний ключ

en: Something went wrong. Try again later. If the error will appear again, please, contact us <a href=http://support.bestwebsoft.com>BestWebSoft</a>. We are sorry for inconvenience.
uk_UA: Щось не так, спробуйте пізніше. Якщо помилка повториться, будь ласка, повідомте нам <a href=http://support.bestwebsoft.com>BestWebSoft</a>. Просимо вибачення за незручності.

en: This license key is bind to another site
uk_UA: Цей ліцензійний ключ прив'язаний до іншого сайту

en: Unfortunately, you have exceeded the number of available tries per day. Please, upload the plugin manually.
uk_UA: На жаль, ви перевищили добовий ліміт спроб. Будь ласка, завантажте плагін вручну.

en: Failed to open the zip archive. Please, upload the plugin manually
uk_UA: Помилка при відкритті zip архіву. Будь ласка, завантажте плагін вручну

en: Your server does not support either ZipArchive or Phar. Please, upload the plugin manually
uk_UA: Ваш сервер не підтримує формати Zip і Phar. Будь ласка, завантажте плагін вручну

en: Failed to download the zip archive. Please, upload the plugin manually
uk_UA: Помилка при завантаженні zip архіву. Будь ласка, завантажте плагін вручну

en: Something went wrong. Try again later or upload the plugin manually. We are sorry for inconvienience.
uk_UA: Щось не так. Спробуйте пізніше або завантажте плагін вручну. Просимо вибачення за незручності.

en: Please, enter Your license key
uk_UA: Будь ласка, введіть ліцензійний ключ

en: Gallery Settings
uk_UA: Налаштування Gallery

en: Settings
uk_UA: Налаштування

en: FAQ
uk_UA: Часті питання

en: Go PRO
uk_UA: Придбати ПРО версію

en: Notice:
uk_UA: Зверніть увагу:

en: The plugin's settings have been changed. In order to save them please don't forget to click the 'Save Changes' button.
uk_UA: Налаштування плагіну змінились. Щоб зберегти їх, клікніть на "Зберегти зміни" при виході

en: If you would like to add a Single Gallery to your page or post, just copy and paste this shortcode into your post or page:
uk_UA: Якщо ви хочете додати галерею на вашу сторінку або пост, просто скопіюйте та розмістіть цей шорткод в контент вашого посту або сторінки.

en: Please enable JavaScript to use the option to renew images.
uk_UA: Щоб використовувати файл uploader, будь ласка, увімкніть JavaScript.

en: Update images for gallery
uk_UA: Оновити зображення галереї

en: Update images
uk_UA: Оновити зображення

en: Updating images...
uk_UA: Оновлення зображень…

en: No image found
uk_UA: Зображення не знайдено

en: All images are updated
uk_UA: Всі зображення оновлено

en: Error.
uk_UA: Помилка.

en: Image size for the album cover
uk_UA: Розмір зображення для обкладинки альбому

en: Image size
uk_UA: Розмір зображення

en: Width (in px)
uk_UA: Ширина (в px)

en: Height (in px)
uk_UA: Висота (в px)

en: Gallery image size
uk_UA: Розмір зображення галереї

en: WordPress will create a new thumbnail with the specified dimensions when you upload a new photo.
uk_UA: Коли ви завантажите нове зображення, WordPress створить іконки відповідно до заданих розмірів.

en: Gallery image size in the lightbox
uk_UA: Розмір зображень галереї в лайтбоксі

en: Max width (in px)
uk_UA: Макс. ширина (в px)

en: Max height (in px)
uk_UA: Макс. висота (в px)

en: Display a full size image in the lightbox
uk_UA: Відображати повне зображення в лайтбоксі

en: Crop position
uk_UA: Обрізання

en: Horizontal
uk_UA: Горизонтальна

en: left
uk_UA: зліва

en: center
uk_UA: центр

en: right
uk_UA: справа

en: Vertical
uk_UA: Вертикальна

en: top
uk_UA: верх

en: bottom
uk_UA: низ

en: Lightbox background
uk_UA: Фон лайтбокса

en: Default
uk_UA: за замовчуванням

en: Background transparency (from 0 to 1)
uk_UA: Прозорість фону (від 0 до 1)

en: Select a background color
uk_UA: Виберіть колір фону

en: Background color
uk_UA: Колір фону

en: If you upgrade to Pro version all your settings and galleries will be saved.
uk_UA: Якщо ви перейшли на Про версію, всі налаштування і галереї буде збережено.

en: Unlock premium options by upgrading to a PRO version.
uk_UA: Відкрийте додаткові опції, перейшовши на Про версію.

en: Learn More
uk_UA: Дізнатись більше

en: Go
uk_UA: Вперед

en: Images with border
uk_UA: Зображення з рамкою

en: Border width in px, just numbers
uk_UA: Ширина рамки у пікселях, тільки числа

en: Select a border color
uk_UA: Виберіть колір рамки

en: Number of images in the row
uk_UA: Кількість зображень у рядку

en: Start slideshow
uk_UA: Розпочати слайд-шоу

en: Slideshow interval
uk_UA: Інтервал між слайдами

en: Use single lightbox for multiple galleries on one page
uk_UA: Використовувати один лайтбокс для багатьох галерей на сторінці.

en: Attachment ID
uk_UA: ID владеного файлу

en: Image Name
uk_UA: Назва зображення

en: Sorting order (the input field for sorting order in the Insert / Upload Media Gallery dialog)
uk_UA: Порядок сортування (поле для введення порядку сортування в Insert / Upload Media Gallery)

en: Random
uk_UA: Довільно

en: Sort images
uk_UA: Сортувати зображення

en: ASC (ascending order from lowest to highest values - 1, 2, 3; a, b, c)
uk_UA: ASC (в порядку зростання від найменшого до найбільшого значення - 1, 2, 3; a, b, c)

en: DESC (descending order from highest to lowest values - 3, 2, 1; c, b, a)
uk_UA: DESC (в порядку зменшення від найбільшого до найменшого значення - 3, 2, 1; c, b, a)

en: Display text above the image
uk_UA: Відображення тексту над зображенням

en: Turn off the checkbox, if you want to display text just in a lightbox
uk_UA: Приберіть позначку, якщо ви хочете відображати текст тільки у лайтбоксі

en: Display the Back link
uk_UA: Відображати посилання Назад

en: Display the Back link in the shortcode
uk_UA: Відображати посилання Назад у шорткоді

en: The Back link text
uk_UA: Текст для посилання Назад

en: The Back link URL
uk_UA: URL для посилання Назад

en: Gallery page (Page with Gallery Template)
uk_UA: Сторінка галереї (сторінка з шаблоном галереї)

en: (Full URL to custom page)
uk_UA: (Повне посилання на сторінку користувача)

en: The Read More link text
uk_UA: Текст для посилання Дізнатися більше

en: Add gallery to the search
uk_UA: Додати галерею до пошуку

en: Using
uk_UA: Використання

en: powered by
uk_UA: розроблений

en: Using Custom Search powered by
uk_UA: Використовуючи Custom Search, розроблений

en: Activate Custom Search
uk_UA: Активувати Custom Search

en: Download Custom Search
uk_UA: Завантажити Custom Search

en: The lightbox helper
uk_UA: Помічник по лайтбоксу

en: Do not use
uk_UA: Не використовувати

en: Button helper
uk_UA: Помічник по кнопкам

en: Thumbnail helper
uk_UA: Помічник по значкам

en: Display Like buttons in the lightbox
uk_UA: Відображати кнопки Подобається у лайтбоксі

en: Slug for gallery item
uk_UA: Назва для елементів галереї

en: for any structure of permalinks except the default structure
uk_UA: для будь-якої структури посилань, за винятком стандартної структури

en: Title for lightbox button
uk_UA: Назва кнопки лайтбоксу

en: Save Changes
uk_UA: Зберегти зміни

en: If you enjoy our plugin, please give it 5 stars on WordPress
uk_UA: Якщо вам сподобався плагін, будь ласка, поставте йому п'ять зірочок на WordPress

en: Rate the plugin
uk_UA: Оцініть плагін

en: If there is something wrong about it, please contact us
uk_UA: Якщо виникли проблеми, будь ласка, повідомте нам

en: Congratulations! The PRO version of the plugin is successfully download and activated.
uk_UA: Вітаємо! Про версія плагіну була завантажена та активована успішно.

en: Please, go to
uk_UA: Будь ласка, перейдіть на

en: the setting page
uk_UA: сторінку налаштувань

en: You will be redirected automatically in 5 seconds.
uk_UA: Переадресація через 5 сек.

en: You can download and activate
uk_UA: Ви можете завантажити та активувати

en: version of this plugin by entering Your license key.
uk_UA: версію цього плагіну, ввівши Ваш ліцензійний ключ

en: You can find your license key on your personal page Client area, by clicking on the link
uk_UA: Ви можете знайти ліцензійний ключ на вкладці "Клієнтам" вашої сторінки, клікнувши на лінк

en: (your username is the email you specify when purchasing the product).
uk_UA: (ваше ім'я - це емейл, який ви вказували при покупці)

en: Support
uk_UA: Підтримка

en: Download high resolution image
uk_UA: Завантажити зображення у високій якості

en: Sorry, nothing found.
uk_UA: Вибачте, нічого не знайдено.

en: Image
uk_UA: Зображення

en: Image size not defined
uk_UA: Розмір зображення не визначено

en: We can update only PNG, JPEG, GIF, WPMP or XBM filetype. For other, please, manually reload image.
uk_UA: Можливі оновлення лише файлів у форматах PNG, JPEG, GIF, WPMP чи XBM. В інших випадках, будь ласка, перезавантажте зображення вручну.

en: Image size changes not defined
uk_UA: Зміни розміру зображення не визначено

en: Invalid path
uk_UA: Невірний шлях

en: It’s time to upgrade your <strong>Gallery plugin</strong> to <strong>PRO</strong> version!
uk_UA: Час оновити ваш плагін Gallery до Про версії!

en: Extend standard plugin functionality with new great options
uk_UA: Розширити можливості плагіну, додавши нові опції.
