Breadcrumb NavXT - en to et translation catalogue (195 entries)

en: $post global is not of type WP_Post
et: $post global ei ole WP_Post tüüp

en: %s Archive Display
et: %s arhiivi kuvamine

en: %s Hierarchy
et: %s hierarhia

en: %s Hierarchy Display
et: %s hierarhia kuvamine

en: %s Root Page
et: %s juur lehekülg

en: %s Template
et: %s Mall

en: %s Template (Unlinked)
et: %s Mall (linkimata)

en: %sDonate%s: Love Breadcrumb NavXT and want to help development? Consider buying the author a beer.
et: %sAnneta%s: Sulle meeldib Breadcrumb NavXT ja soovid toetada selle arendust? Kaaluge autorile õlle ostmist.

en: %sOnline Documentation%s: Check out the documentation for more indepth technical information.
et: %sOnline dokumentatsioon%s: Uurige sügavuti tehnilise teabe dokumentatsiooni.

en: %sReport a Bug%s: If you think you have found a bug, please include your WordPress version and details on how to reproduce the bug.
et: %sRaporteeri vigadest%s: Kui sa arvad, et oled leidnud vea, siis lisa oma Wordpressi versiooni number ja detailne kirjeldus, kuidas viga esile kutsuda.

en: %sTranslate%s: Is your language not available? Contact John Havlik to get translating.
et: %sTõlgi%s: Kas sinu keel ei ole saadaval? Kontakteeru John Havlikuga.

en: %sTutorials and How Tos%s: There are several guides, tutorials, and how tos available on the author's website.
et: %sJuhendid ja õpetused%s: Mitmeid juhendeid ja õpetusi leiate autori veebilehelt.

en: &mdash; Select &mdash;
et: &mdash; Vali &mdash;

en: 404 Template
et: 404 mall

en: 404 Title
et: 404 pealkiri

en: <span typeof="v:Breadcrumb"><a rel="v:url" property="v:title" title="Go to %title%." href="%link%" class="%type%">%htitle%</a></span>
et: <span typeof="v:Breadcrumb"><a rel="v:url" property="v:title" title="Mine artiklile %title%." href="%link%" class="%type%">%htitle%</a></span>

en: <span typeof="v:Breadcrumb"><a rel="v:url" property="v:title" title="Go to %title%." href="%link%">%htitle%</a></span>
et: <span typeof="v:Breadcrumb"><a rel="v:url" property="v:title" title="Mine artiklile %title%." href="%link%">%htitle%</a></span>

en: <span typeof="v:Breadcrumb"><a rel="v:url" property="v:title" title="Go to the %title% archives." href="%link%" class="%type%">%htitle%</a></span>
et: <span typeof="v:Breadcrumb"><a rel="v:url" property="v:title" title="Mine arhiivile %title%" href="%link%" class="%type%">%htitle%</a></span>

en: <span typeof="v:Breadcrumb"><a rel="v:url" property="v:title" title="Go to the %title% category archives." href="%link%" class="%type%">%htitle%</a></span>
et: <span typeof="v:Breadcrumb"><a rel="v:url" property="v:title" title="Mine rubriigiarhiivile %title%" href="%link%" class="%type%">%htitle%</a></span>

en: <span typeof="v:Breadcrumb"><a rel="v:url" property="v:title" title="Go to the %title% tag archives." href="%link%" class="%type%">%htitle%</a></span>
et: <span typeof="v:Breadcrumb"><a rel="v:url" property="v:title" title="Mine sildiarhiivile %title%" href="%link%" class="%type%">%htitle%</a></span>

en: A collection of settings most likely to be modified are located under this tab.
et: Seaded, mida peamiselt on vaja muuta, asuvad selle kaardi all.

en: Adds a breadcrumb navigation showing the visitor&#39;s path to their current location. For details on how to use this plugin visit <a href="http://mtekk.us/code/breadcrumb-navxt/">Breadcrumb NavXT</a>.
et: Lisab teekonna raja navigatsiooni, mis kuvab lehe külastajatele asukoha, kus nad hetkel viibivad. Plugina kasutamise kohta saate lähemat infot <a href="http://mtekk.us/code/breadcrumb-navxt/">Breadcrumb NavXT</a> veebilehelt.

en: Adds a breadcrumb trail to your sidebar
et: Lisa teekonna rada äärepaanile

en: Articles by: %htitle%
et: Artiklid: %htitle%

en: Articles by: <a title="Go to the first page of posts by %title%." href="%link%" class="%type%">%htitle%</a>
et: Artiklid: <a title="Mine esimesele postituste lehele %title%." href="%link%" class="%type%">%htitle%</a>

en: Attachment Template
et: Manuse mall

en: Attachment Template (Unlinked)
et: Manuse mall (linkimata)

en: Attachments
et: Manused

en: Attempt to fix settings now.
et: Püüa parandada seadeid nüüd.

en: Author Archives
et: Autori arhiiv

en: Author Display Format
et: Autori kuvamise formaat

en: Author Template
et: Autori mall

en: Author Template (Unlinked)
et: Autori mall (linkimata)

en: Blog Breadcrumb
et: Blogi teekonna rada

en: Blog Template
et: Blogi teekonna rada

en: Blog Template (Unlinked)
et: Blogi mall (linkimata)

en: Breadcrumb NavXT Network Settings
et: Breadcrumb NavXT võrgu seaded

en: Breadcrumb NavXT Settings
et: Breadcrumb NavXT seaded

en: Breadcrumb Separator
et: Teekonna raja eraldaja

en: Breadcrumb trail in list form
et: Teekonna rada nimekirja formaadis

en: Breadcrumb trail with separators
et: Teekonna rada koos eraldajatega

en: Categories
et: Kategooriad

en: Category Template
et: Kategooria mall

en: Category Template (Unlinked)
et: Kategooria mall (linkimata)

en: Complete now.
et: Vii nüüd lõpule.

en: Current Item
et: Avatud element

en: Date Template
et: Kuupäeva mall

en: Date Template (Unlinked)
et: Kuupäeva mall (linkimata)

en: Dates
et: Kuupäevad

en: Default settings successfully installed.
et: Vaikeseaded on edukalt installeeritud.

en: Deprecated
et: Taunitud

en: Export
et: Eksport

en: Fix now.
et: Paranda nüüd.

en: For the settings on this page to take effect, you must either use the included Breadcrumb NavXT widget, or place either of the code sections below into your theme.
et: Selleks, et sinu veebilehel need seaded jõustuksid, pead sa kas kasutama Breadcrumb NavXT pluginat või lisa allolevad koodiread oma teemasse.

en: General
et: Peamine

en: Giving Back
et: Tagasiandmine

en: Go to PayPal to give a donation to Breadcrumb NavXT.
et: Mine PayPal lehele, et sooritada annetud Breadcrumb NavXT autorile.

en: Go to the %s support post for your version.
et: Mine %s oma versiooni tugi postitusse.

en: Go to the Breadcrumb NavXT online documentation
et: Mine Breadcrumb NavXT online dokumentatsiooni lehele

en: Go to the Breadcrumb NavXT support post for your version.
et: Mine Breadcrumb NavXT oma versiooni tugi postitusse.

en: Go to the Breadcrumb NavXT tag archive.
et: Mine Breadcrumb NavXT sildi arhiivi.

en: Go to the Breadcrumb NavXT translation project.
et: Breadcrumb NavXT tõlke projekt.

en: Go to the guide on trimming breadcrumb title lengths with CSS
et: Mine juhendi juurde, mis selgitab teekonna raja pealkirjade kärpimist CSS-i abil

en: Google (RDFa) Breadcrumbs
et: Google (RDFa) teekonnarada

en: Hide the trail on the front page
et: Peida rada avalehel

en: Home Breadcrumb
et: Avalehe rada

en: Home Template
et: Avalehe mall

en: Home Template (Unlinked)
et: Avalehe mall (ei ole lingitud)

en: Import settings from a XML file, export the current settings to a XML file, or reset to the default settings.
et: Impordi seaded XML failist, ekspordi praegused seaded XML faili või taasta vaikeseaded.

en: Import/Export/Reset
et: Import/Eksport/Lähtestamine

en: Importing settings from file failed.
et: Valikute import failist ebaõnnestus.

en: Include the paged breadcrumb in the breadcrumb trail.
et: Lisa lehekülgedele jaotatud rada teekonna rajale

en: Indicates that the user is on a page other than the first on paginated posts/pages.
et: Osutab, et kasutaja on lehele, mis ei ole esimene leht jaotatud postituste/lehtedel

en: Insufficient privileges to proceed.
et: Puuduvad õigused, et jätkata.

en: Limit the length of the breadcrumb title. (Deprecated, %suse CSS instead%s)
et: Piira teekonna raja pealkirja pikkust. (Taunitud, %suse CSS-i asemel%s)

en: Link Current Item
et: Lingi avatud element

en: Link the breadcrumbs
et: Lisa teekonna rajale lingid

en: List
et: Nimekiri

en: Load default settings now.
et: Laadi vaikeseaded nüüd.

en: Main Site Breadcrumb
et: Peamise saidi teekonna rada

en: Main Site Home Template
et: Peamise saidi avalehe mall

en: Main Site Home Template (Unlinked)
et: Peamise saidi avalehe mall (linkimata)

en: Mainsite Breadcrumb
et: Pealehe teekonna rada

en: Max Title Length:
et: Lubatud pealkirja pikkus

en: Migrate now.
et: Suuna nüüd.

en: Migrate the settings now.
et: Suuna seaded ümber.

en: Miscellaneous
et: Varia

en: Output trail as:
et: Väljasta rada kui:

en: Page %htitle%
et: Leht %htitle%

en: Page Template
et: Lehe mall

en: Page Template (Unlinked)
et: Lehe mall (linkimata)

en: Paged Breadcrumb
et: Lehekülgedele jaotatud teekonna rada

en: Paged Template
et: Jaotatud mall

en: Pages
et: Lehed

en: Place the blog breadcrumb in the trail.
et: Aseta blogi teekond rajale.

en: Place the home breadcrumb in the trail.
et: Lisa avaleht teekonna rajale

en: Place the main site home breadcrumb in the trail in an multisite setup.
et: Aseta peamise saidi avalehe teekond rajale mitmiksaidi seadetes.

en: Placed in between each breadcrumb.
et: Paigutatakse iga teekonna elemendi vahele

en: Plain
et: Lihtne

en: Please include this message in your %sbug report%s.
et: Palun lisa see sõnum oma %svea raportisse%s.

en: Post Format Template
et: Postituse formaadi templiit

en: Post Format Template (Unlinked)
et: Postituse formaadi templiit (linkimata)

en: Post Formats
et: Postituse formaadid

en: Post Hierarchy
et: Postituse hierarhia

en: Post Hierarchy Display
et: Postituse hierarhia kuvamine

en: Post Parent
et: Postituse vanem

en: Post Template
et: Postituste mall

en: Post Template (Unlinked)
et: Postituste mall (linkimata)

en: Post Types
et: Postituse tüübid

en: Posts
et: Postitused

en: Quick Start
et: Kiire alustamine

en: Reset
et: Lähtestamine

en: Resources
et: Vahendid

en: Reverse the order of the trail
et: Pööra teekonna rada vastupidi

en: Save Changes
et: Salvesta muudatused

en: Search Template
et: Otsingu mall

en: Search Template (Unlinked)
et: Otsingu mall (linkimata)

en: Search results for &#39;%htitle%&#39;
et: Otsitulemused &#39;%htitle%&#39;

en: Search results for &#39;<a title="Go to the first page of search results for %title%." href="%link%" class="%type%">%htitle%</a>&#39;
et: Otsingu tulemused &#39;<a title="Mine esimesele otsingutulemuse lehele %title%." href="%link%" class="%type%">%htitle%</a>&#39;

en: Select a XML settings file to upload and import settings from.
et: Valid XML fail üleslaadimiseks ja impordi sellest seaded.

en: Settings
et: Seaded

en: Settings File
et: Seadete fail

en: Settings did not change, nothing to save.
et: Seadistusi ei salvestatud, polnud midagi salvestada.

en: Settings successfully imported from the uploaded file.
et: Seaded imporditi edukalt üleslaetud failist.

en: Settings successfully migrated.
et: Seaded on edualt suunatud.

en: Settings successfully reset to the default values.
et: Seaded pöörati edukalt tagasi vaikeseadeteks.

en: Settings successfully saved.
et: Seaded on edukalt salvestatud.

en: Settings successfully undid the last operation.
et: Viimase operatsiooni seaded tühistati edukalt.

en: Settings were not saved.
et: Seadistusi ei salvestatud.

en: Show the breadcrumb for the %s post type archives in the breadcrumb trail.
et: Kuva %s teekonna riba postituse tüüpi arhiivi teekonna ribal.

en: Show the hierarchy (specified below) leading to a %s in the breadcrumb trail.
et: Kuva hierarhia (selgitatud allpool), mis viib %s juurde teekonna raja jäljes.

en: Show the hierarchy (specified below) leading to a post in the breadcrumb trail.
et: Kuva hierarhia (selgitatud allpool), mis viib postitusele teekonna raja jäljes.

en: Some settings were not saved.
et: Mõned seadetest ei salvestunud.

en: Styling
et: Stiil

en: Tag Template
et: Sildi mall

en: Tag Template (Unlinked)
et: Sildi mall (linkimata)

en: Tags
et: Sildid

en: Taxonomies
et: Süstemaatikad

en: Text to show before the trail:
et: Tekst, mida kuvada enne teekonna rada

en: The anchor template for search breadcrumbs, used only when the search results span several pages and the breadcrumb is not linked.
et: Otsingu teekonna riba ankru mall. Kasutatakse ainult siis, kui otsingu tulemused jaotuvad mitmele lehele ja kui teekonna riba on linkimata.

en: The anchor template for search breadcrumbs, used only when the search results span several pages.
et: Otsingu teekonna riba ankru mall. Kasutatakse ainult juhul, kui otsingu tulemused jaotuvad mitmele lehele.

en: The following settings were not saved:
et: Järgnevaid seadeid ei salvestatud:

en: The hierarchy which the breadcrumb trail will show.
et: Hierarhia, mida teekonna rada kuvab

en: The hierarchy which the breadcrumb trail will show. Note that the "Post Parent" option may require an additional plugin to behave as expected since this is a non-hierarchical post type.
et: Hierarhia, mida teekonna rada kuvab. Pane tähele, et valik "Postituse vanem" võib vajada täiendavat pluginat, et käituda ootuspäraselt, sest see on mitte-hierarhiline postiruse tüüp.

en: The settings for all post types (Posts, Pages, and Custom Post Types) are located under this tab.
et: Kõikide postituste tüüpide seaded (postitused, lehed, kohandatud postituse tüübid) asuvad selle kaardi all.

en: The settings for all taxonomies (including Categories, Tags, and custom taxonomies) are located under this tab.
et: Süstemaatikate seaded (sh Rubriigid, Sildid ja kohandatud süstemaatikad) asuvad selle kaardi all.

en: The settings for author and date archives, searches, and 404 pages are located under this tab.
et: Autori ja kuupäeva arhiivi, otsingute, 404 lehtede seaded asuvad selle kaardi all.

en: The template for %s breadcrumbs, used only when the breadcrumb is not linked.
et: %s teekonna raja mall. Kasutatakse ainult siis, kui teekonna rada on linkimata.

en: The template for %s breadcrumbs.
et: %s teekonna raja mall

en: The template for 404 breadcrumbs.
et: 404 teekonna riba mall.

en: The template for attachment breadcrumbs, used only when the breadcrumb is not linked.
et: Manuse teekonna raja mall. Kasutatakse ainult juhul, kui teekonna rada on linkimata.

en: The template for attachment breadcrumbs.
et: Manuse teekonna raja mall.

en: The template for author breadcrumbs, used only when the breadcrumb is not linked.
et: Autori teekonna riba mall. Kasutatakse ainult juhul, kui teekonna riba on linkimata.

en: The template for author breadcrumbs.
et: Autori teekonna riba mall.

en: The template for category breadcrumbs, used only when the breadcrumb is not linked.
et: Kategooria teekonna riba mall. Kasutatakse ainult siis, kui teekonna riba ei ole lingitud.

en: The template for category breadcrumbs.
et: Kategooria teekonna rea mall

en: The template for date breadcrumbs, used only when the breadcrumb is not linked.
et: Kuupäeva teekonna riba mall. Kasutatakse ainult juhul, kui teekonna riba on linkimata.

en: The template for date breadcrumbs.
et: Kuupäeva teekonna riba mall.

en: The template for page breadcrumbs, used only when the breadcrumb is not linked.
et: Lehe teekonna raja mall. Kasutatakse ainult siis, kui teekonna rada on linkimata.

en: The template for page breadcrumbs.
et: Mall lehe teekonna raja jaoks.

en: The template for paged breadcrumbs.
et: Lehekülgedele jaotatud teekonna raja mall.

en: The template for post breadcrumbs, used only when the breadcrumb is not linked.
et: Postituste teekonna raja mall. Kasutatakse ainult siis kui teekonna rada on linkimata.

en: The template for post breadcrumbs.
et: Postituste teekonna raja mall

en: The template for post format breadcrumbs.
et: Teekonna raja postituse formaadi templiit.

en: The template for post_format breadcrumbs, used only when the breadcrumb is not linked.
et: post_format teekonna raja templiit, kasutatakse ainult siis, kui teekonna rada ei ole lingitud.

en: The template for tag breadcrumbs, used only when the breadcrumb is not linked.
et: Siltide teekonna riba mall. Kasutatakse ainult siis, kui teekonna riba ei ole lingitud.

en: The template for tag breadcrumbs.
et: Siltide teekonna riba mall

en: The template for the blog breadcrumb, used only in static front page environments and when the breadcrumb is not linked.
et: Blogi teekonna raja mall, mida kasutatakse ainult staatilise avalehe puhul ja siis kui teekonna rada ei ole lingitud.

en: The template for the blog breadcrumb, used only in static front page environments.
et: Blogi teekonna raja mall. Kasutatakse ainult staatilise avalehe puhul.

en: The template for the home breadcrumb, used when the breadcrumb is not linked.
et: Avalehe teekonna raja mall. Kasutatakse kui teekonna rada ei ole lingitav.

en: The template for the home breadcrumb.
et: Avalehe teekonna raja mall.

en: The template for the main site home breadcrumb, used only in multisite environments and when the breadcrumb is not linked.
et: Peamise saidi avalehe mall, mida kasutatakse ainult mitmiksaitide puhul ja siis kui teekonna rada ei ole lingitud.

en: The template for the main site home breadcrumb, used only in multisite environments.
et: Peamise saidi avalehe mall, mida kasutatakse ainult mitmiksaidi puhul.

en: Tips for the settings are located below select options.
et: Seadete näpunäited paiknevad valikute all.

en: Title Length
et: Pealkirja pikkus

en: Title:
et: Nimetus

en: Undo
et: Pööra tagasi

en: Undo the last undo operation.
et: Tühista viimane tagasipööramine operatsioon.

en: Undo the options import.
et: Pööra valikute import tagasi.

en: Undo the options reset.
et: Tühista valikute tagasipööramine.

en: Undo the options save.
et: Pööra seadete salvestamine tagasi.

en: Using the code from the Quick Start section above, the following CSS can be used as base for styling your breadcrumb trail.
et: Kasutades koodi Kiire alustamise sektsioonist, kasutatakse järgnevat CSSi baas stiilina sinu teekonna raja puhul.

en: Warning: Individual site settings may override any settings set in this page.
et: Hoiatus: Eraldiseisvad saidi seaded võivad kirjutada üle kõik sellel lehel tehtud seadistused.

en: Warning: Individual site settings will override any settings set in this page.
et: Hoiatus: Eraldiseisvad saidi seaded kirjutavad üle kõik sellel lehel tehtud seadistused.

en: Warning: No BCN_SETTINGS_* define statement found, defaulting to BCN_SETTINGS_FAVOR_NETWORK.
et: Hoiatus: Ei leitud BCN_SETTINGS_* defineeritud avaldusi, taastan BCN_SETTINGS_FAVOR_NETWORK vaikeseaded.

en: Warning: Your are using a deprecated setting "Title Length" (see Miscellaneous &gt; Deprecated), please %1$suse CSS instead%2$s.
et: Hoiatus: Kasutad taunitud määrangut "Pealkirja pikkus" (vaata Muud &gt; Taunitud), palun %1$suse CSS asemel%2$s.

en: Warning: Your network settings may override any settings set in this page.
et: Hoiatus: Sinu võrguseaded võivad kirjutada üle kõik sellel lehel tehtud seadistused.

en: Warning: Your network settings will override any settings set in this page.
et: Hoiatus: Sinu võrguseaded kirjutavad üle kõik sellel lehel tehtud seadistused.

en: Yes
et: Jah

en: Your PHP version is too old, please upgrade to a newer version. Your version is %1$s, Breadcrumb NavXT requires %2$s
et: Sinu PHP versioon on liiga vana. Palun uuenda seda. Sinu versioon on %1$s, Breadcrumb NavXT nõuab versiooni %2$s

en: Your plugin install is incomplete.
et: Sinu plugina install on lõpetamata.

en: Your plugin settings are invalid.
et: Sinu plugina seaded on vigased.

en: Your settings are for a newer version.
et: Sinu seaded on uuema versiooni jaoks.

en: Your settings are out of date.
et: Sinu seaded on aegunud.

en: display_name uses the name specified in "Display name publicly as" under the user profile the others correspond to options in the user profile.
et: display_name kasutab nime, mis on määratud "Näite nimeks" kasutaja profiili all.
