BotBlocker - en to nl_NL translation catalogue (2999 entries)

en: "Recommended" protection active |
nl_NL[0]: "Aanbevolen" beveiliging actief

en: %1$dd %2$dh |
nl_NL[0]: %1$dd %2$du

en: %1$dh %2$dm |
nl_NL[0]: %1$du %2$dm

en: %1$dm %2$ds |
nl_NL[0]: %1$d min %2$d sec

en: %1$s (requires >= %2$s) |
nl_NL[0]: %1$s (vereist >= %2$s)

en: %d one-time |
nl_NL[0]: %d eenmalig

en: %d recurring |
nl_NL[0]: %d terugkerend

en: %d stale task executed. | %d stale tasks executed.
nl_NL[0]: %d verlopen taak uitgevoerd.

en: %d stale task executed. | %d stale tasks executed.
nl_NL[0]: %d verlopen taken uitgevoerd.

en: %d task executed. | %d tasks executed.
nl_NL[0]: %d taak uitgevoerd.

en: %d task executed. | %d tasks executed.
nl_NL[0]: %d taken uitgevoerd.

en: %d tasks |
nl_NL[0]: %d taken

en: %ds |
nl_NL[0]: %d sec

en: %s active installs |
nl_NL[0]: %s actieve installaties

en: %s is required. |
nl_NL[0]: %s is vereist.

en: %s rule created successfully. |
nl_NL[0]: %s regel succesvol aangemaakt.

en: %s rule deleted successfully. |
nl_NL[0]: %s regel succesvol verwijderd.

en: %s rule toggled successfully. |
nl_NL[0]: %s regel succesvol in-/uitgeschakeld.

en: %s rule updated successfully. |
nl_NL[0]: %s regel succesvol bijgewerkt.

en: %s rules file generated successfully. |
nl_NL[0]: %s regels bestand succesvol gegenereerd.

en: %s+ active installs |
nl_NL[0]: %s+ actieve installaties

en: (%s rating) | (%s ratings)
nl_NL[0]: (%s beoordeling)

en: (%s rating) | (%s ratings)
nl_NL[0]: (%s beoordelingen)

en: (not detected) |
nl_NL[0]: (niet gedetecteerd)

en: (Real-time) |
nl_NL[0]: (Realtime)

en: (Updated every %s) |
nl_NL[0]: (Elke %s bijgewerkt)

en: /20 - /64 (large ISP range) |
nl_NL[0]: /20 - /64 (groot ISP-bereik)

en: /24 - /64 (standard) |
nl_NL[0]: /24 - /64 (standaard)

en: /28 - /64 (small subnet) |
nl_NL[0]: /28 - /64 (klein subnet)

en: /32 - /128 (single IP) |
nl_NL[0]: /32 - /128 (enkel IP)

en: 1 = highest. Higher priority rules processed first. |
nl_NL[0]: 1 = hoogste. Regels met hogere prioriteit worden eerst verwerkt.

en: 1 day |
nl_NL[0]: 1 dag

en: 1 hour |
nl_NL[0]: 1 uur

en: 1 month |
nl_NL[0]: 1 maand

en: 1 year |
nl_NL[0]: 1 jaar

en: 10 days |
nl_NL[0]: 10 dagen

en: 12 hours |
nl_NL[0]: 12 uur

en: 120 days |
nl_NL[0]: 120 dagen

en: 15 minutes |
nl_NL[0]: 15 minuten

en: 2 days |
nl_NL[0]: 2 dagen

en: 2 hours |
nl_NL[0]: 2 uur

en: 2 weeks |
nl_NL[0]: 2 weken

en: 2FA has been reset. |
nl_NL[0]: 2FA is gereset.

en: 2FA service unavailable |
nl_NL[0]: 2FA-service niet beschikbaar

en: 2FA service unavailable. |
nl_NL[0]: 2FA-service niet beschikbaar.

en: 2FA Setup |
nl_NL[0]: 2FA-instelling

en: 2FA Setup Complete |
nl_NL[0]: 2FA-instelling voltooid

en: 3 days |
nl_NL[0]: 3 dagen

en: 3 months |
nl_NL[0]: 3 maanden

en: 30 days |
nl_NL[0]: 30 dagen

en: 30 minutes |
nl_NL[0]: 30 minuten

en: 30 seconds |
nl_NL[0]: 30 seconden

en: 404 Not Found |
nl_NL[0]: 404 Niet gevonden

en: 5 million+ bot signatures |
nl_NL[0]: 5 miljoen+ bot-handtekeningen

en: 5 minutes |
nl_NL[0]: 5 minuten

en: 5M+ bot signatures |
nl_NL[0]: 5M+ bot-handtekeningen

en: 6 hours |
nl_NL[0]: 6 uur

en: 6 months |
nl_NL[0]: 6 maanden

en: 60 days |
nl_NL[0]: 60 dagen

en: 7-step guided setup |
nl_NL[0]: 7-stappen begeleide installatie

en: 9 months |
nl_NL[0]: 9 maanden

en: 90 days |
nl_NL[0]: 90 dagen

en: <strong>IPv4 / IPv6 Lists:</strong> Import allow/block lists on the %1$s and %2$s tabs, or download sample templates. |
nl_NL[0]: <strong>IPv4 / IPv6 Lijsten:</strong> Importeer toelatings-/blokkeringslijsten op de %1$s en %2$s tabbladen, of download voorbeeldsjablonen.

en: <strong>Note:</strong> After clicking "Reset 2FA", the user will need to set up 2FA again <strong>only if "Enable Two-Factor Authentication" is checked</strong>. They can do this immediately (QR code will appear) or on their next login. |
nl_NL[0]: <strong>Opmerking:</strong> Na het klikken op "Reset 2FA", moet de gebruiker 2FA opnieuw instellen <strong>alleen als "Schakel twee-factor authenticatie in" is aangevinkt</strong>. Dit kan onmiddellijk (QR-code verschijnt) of bij de volgende aanmelding.

en: <strong>Paths:</strong> Add payment gateway callback endpoints under %s to prevent them from being blocked. |
nl_NL[0]: <strong>Paden:</strong> Voeg betaalgateway callback-eindpunten toe onder %s om te voorkomen dat ze worden geblokkeerd.

en: <strong>Proxy:</strong> Add network masks or header patterns (e.g., Cloudflare ranges) in %s. |
nl_NL[0]: <strong>Proxy:</strong> Voeg netwerkmaskers of headerpatronen (bijv. Cloudflare-reeksen) toe in %s.

en: <strong>Rules:</strong> Create rules in %s for IP, User-Agent, ASN, country, referrer, path, cookie, header, request method, or bot score. |
nl_NL[0]: <strong>Regels:</strong> Maak regels in %s voor IP, User-Agent, ASN, land, verwijzer, pad, cookie, header, verzoekmethode of botscore.

en: <strong>White Bots:</strong> Add trusted crawler domains (search engines, social networks, uptime monitors) under %s. |
nl_NL[0]: <strong>Witte Bots:</strong> Voeg vertrouwde crawlerdomeinen toe (zoekmachines, sociale netwerken, uptime-monitors) onder %s.

en: A page reload may be required. |
nl_NL[0]: Mogelijk is een pagina-herlading nodig.

en: About |
nl_NL[0]: Over

en: About - help, support, docs, contact, information |
nl_NL[0]: Over - help, ondersteuning, documentatie, contact, informatie

en: About BotBlocker API |
nl_NL[0]: Over BotBlocker API

en: About Cloud Verification |
nl_NL[0]: Over Cloud Verificatie

en: About memcached |
nl_NL[0]: Over memcached

en: About reCaptcha v2 |
nl_NL[0]: Over reCaptcha v2

en: About reCaptcha v3 |
nl_NL[0]: Over reCaptcha v3

en: About Redis |
nl_NL[0]: Over Redis

en: About technical support |
nl_NL[0]: Over technische ondersteuning

en: Absolute paths to additional directories to scan. |
nl_NL[0]: Absolute paden naar extra te scannen mappen.

en: Accept |
nl_NL[0]: Accepteren

en: Accept-Language |
nl_NL[0]: Accepteer-taal

en: Access approved. Redirecting... |
nl_NL[0]: Toegang goedgekeurd. Doorsturen...

en: Access Control |
nl_NL[0]: Toegangscontrole

en: Access denied. Please enable JavaScript and cookies. |
nl_NL[0]: Toegang geweigerd. Schakel JavaScript en cookies in.

en: Access has been blocked |
nl_NL[0]: Toegang is geblokkeerd

en: Access to this page has been restricted. |
nl_NL[0]: Toegang tot deze pagina is beperkt.

en: Action |
nl_NL[0]: Actie

en: Action for this ASN |
nl_NL[0]: Actie voor deze ASN

en: Action for this bot |
nl_NL[0]: Actie voor deze bot

en: Action for this path |
nl_NL[0]: Actie voor dit pad

en: Action Scheduler Queue |
nl_NL[0]: Action Scheduler Wachtrij

en: Actions |
nl_NL[0]: Acties

en: Activate |
nl_NL[0]: Activeren

en: Activate access |
nl_NL[0]: Toegang activeren

en: Activate BotBlocker PRO |
nl_NL[0]: Activeer BotBlocker PRO

en: Activate brute-force login protection. |
nl_NL[0]: Activeer brute-force aanmeldbescherming.

en: Activate the Behavioral Engine addon to get advanced multi-signal scoring and IP/subnet reputation protection. |
nl_NL[0]: Activeer de Behavioral Engine addon voor geavanceerde multi-signaal scoring en IP/subnet reputatiebescherming.

en: Activates all HTTPS protocol features including redirects and mixed content fixing. Requires SSL certificate to be installed. |
nl_NL[0]: Activeert alle HTTPS-protocolfuncties inclusief omleidingen en herstel van gemengde inhoud. Vereist installatie van een SSL-certificaat.

en: Activates before other plugins |
nl_NL[0]: Activeert vóór andere plugins

en: Activation sent. |
nl_NL[0]: Activatie verzonden.

en: Activation service is unavailable. |
nl_NL[0]: Activatieservice is niet beschikbaar.

en: Active |
nl_NL[0]: Actief

en: Active rules: |
nl_NL[0]: Actieve regels:

en: Active: |
nl_NL[0]: Actief:

en: Adblocker: |
nl_NL[0]: Advertentieblokker:

en: AdBlockers |
nl_NL[0]: Advertentieblokkers

en: Add |
nl_NL[0]: Toevoegen

en: Add a short note to remember why you created this rule. |
nl_NL[0]: Voeg een korte notitie toe om te onthouden waarom je deze regel hebt aangemaakt.

en: Add a white bot - allowlist, trusted, search engine |
nl_NL[0]: Voeg een witte bot toe - allowlist, vertrouwd, zoekmachine

en: Add ASN |
nl_NL[0]: Voeg ASN toe

en: Add ASN Rule |
nl_NL[0]: Voeg ASN-regel toe

en: Add ASN rule |
nl_NL[0]: Voeg ASN-regel toe

en: Add Bot |
nl_NL[0]: Voeg bot toe

en: Add country |
nl_NL[0]: Voeg land toe

en: Add external domains that should be allowed in Content-Security-Policy. One domain per line. These will be added to script-src, connect-src, frame-src and img-src directives. |
nl_NL[0]: Voeg externe domeinen toe die moeten worden toegestaan in Content-Security-Policy. Eén domein per regel. Deze worden toegevoegd aan script-src, connect-src, frame-src en img-src richtlijnen.

en: Add Generic Rule |
nl_NL[0]: Algemene regel toevoegen

en: Add IPv4 |
nl_NL[0]: Voeg IPv4 toe

en: Add IPv4 Rule |
nl_NL[0]: Voeg IPv4-regel toe

en: Add IPv6 |
nl_NL[0]: Voeg IPv6 toe

en: Add IPv6 Rule |
nl_NL[0]: Voeg IPv6-regel toe

en: Add new path |
nl_NL[0]: Nieuw pad toevoegen

en: Add new proxy |
nl_NL[0]: Nieuwe proxy toevoegen

en: Add new rule |
nl_NL[0]: Nieuwe regel toevoegen

en: Add noarchive to Blocked Pages |
nl_NL[0]: Voeg noarchive toe aan geblokkeerde pagina's

en: Add noindex to UTM Pages |
nl_NL[0]: Voeg noindex toe aan UTM-pagina's

en: Add Path |
nl_NL[0]: Pad toevoegen

en: Add Path Rule |
nl_NL[0]: Padregel toevoegen

en: Add Proxy |
nl_NL[0]: Proxy toevoegen

en: Add Proxy Rule |
nl_NL[0]: Proxyregel toevoegen

en: Add Rule |
nl_NL[0]: Regel toevoegen

en: Add the following line before |
nl_NL[0]: Voeg de volgende regel toe vóór

en: Add Trusted Bot |
nl_NL[0]: Vertrouwde bot toevoegen

en: Add Vary: Cookie header for CDN compatibility. May reduce cache hit ratio. |
nl_NL[0]: Voeg Vary: Cookie header toe voor CDN-compatibiliteit. Kan de cache-hitratio verminderen.

en: Add white bot or search engine |
nl_NL[0]: Voeg witte bot of zoekmachine toe

en: Add-on deleted. |
nl_NL[0]: Add-on verwijderd.

en: Add-on install, update, and delete are disabled in local add-on mode. |
nl_NL[0]: Installatie, update en verwijdering van add-ons zijn uitgeschakeld in lokale add-onmodus.

en: Add-on installed successfully. |
nl_NL[0]: Add-on succesvol geïnstalleerd.

en: Add-on package cannot be opened. |
nl_NL[0]: Add-on-pakket kan niet worden geopend.

en: Add-on package contains an oversized file. |
nl_NL[0]: Add-on-pakket bevat een te groot bestand.

en: Add-on package contains an unsafe path. |
nl_NL[0]: Add-on-pakket bevat een onveilig pad.

en: Add-on package does not match the BotBlocker add-on contract. |
nl_NL[0]: Add-on-pakket voldoet niet aan het BotBlocker add-on-contract.

en: Add-on package has an invalid file count. |
nl_NL[0]: Add-on-pakket heeft een ongeldig bestandsaantal.

en: Add-on package install is disabled in local add-on mode. |
nl_NL[0]: Installatie van add-onpakketten is uitgeschakeld in lokale add-onmodus.

en: Add-on package is missing or unreadable. |
nl_NL[0]: Add-on-pakket ontbreekt of is onleesbaar.

en: Add-on package is too large. |
nl_NL[0]: Add-on-pakket is te groot.

en: Add-on package must be a ZIP file. |
nl_NL[0]: Add-on-pakket moet een ZIP-bestand zijn.

en: Add-on package must contain exactly one root folder. |
nl_NL[0]: Add-on-pakket moet exact één hoofdmap bevatten.

en: Add-on package must declare Requires-Core. |
nl_NL[0]: Add-on-pakket moet Requires-Core declareren.

en: Add-on package slug does not match the requested add-on. |
nl_NL[0]: Add-on-pakket slug komt niet overeen met de aangevraagde add-on.

en: Add-on package uploaded. Find it below, then activate it when ready. |
nl_NL[0]: Add-on-pakket geüpload. Vind het hieronder en activeer het wanneer klaar.

en: Add-on root folder must be a valid slug. |
nl_NL[0]: Add-on hoofdmap moet een geldige slug zijn.

en: Add-on settings |
nl_NL[0]: Add-on instellingen

en: Add-on settings saved. |
nl_NL[0]: Add-on instellingen opgeslagen.

en: Add-on Update Failed |
nl_NL[0]: Add-on-update mislukt

en: Add-on updated successfully. |
nl_NL[0]: Add-on succesvol bijgewerkt.

en: Add-on was updated but not reactivated - it requires BotBlocker %s or higher. Please update the plugin first. |
nl_NL[0]: Add-on is bijgewerkt maar niet opnieuw geactiveerd - het vereist BotBlocker %s of hoger. Werk eerst de plugin bij.

en: Add-on was updated but not reactivated - it requires BotBlocker version %s or higher. Please update the plugin. |
nl_NL[0]: Add-on is bijgewerkt maar niet opnieuw geactiveerd - het vereist BotBlocker versie %s of hoger. Werk de plugin bij.

en: Add-ons Deactivated |
nl_NL[0]: Add-ons gedeactiveerd

en: Add-ons locked. Activate Cloud API to use marketplace features. |
nl_NL[0]: Add-ons vergrendeld. Activeer Cloud API om marktplaatsfuncties te gebruiken.

en: Add-ons manager |
nl_NL[0]: Add-ons beheerder

en: Added |
nl_NL[0]: Toegevoegd

en: Added / extra files |
nl_NL[0]: Toegevoegde / extra bestanden

en: Additional API URL |
nl_NL[0]: Extra API URL

en: Additional API URL: |
nl_NL[0]: Extra API URL:

en: Additional Information |
nl_NL[0]: Extra informatie

en: Additional Options |
nl_NL[0]: Extra opties

en: Addon required |
nl_NL[0]: Addon vereist

en: Addon Settings |
nl_NL[0]: Addon instellingen

en: Addons - extensions, plugins, marketplace, more features |
nl_NL[0]: Addons - uitbreidingen, plugins, marktplaats, meer functies

en: Addons sections |
nl_NL[0]: Addons secties

en: Adds a default Content-Security-Policy header to limit sources for scripts, styles, images, fonts and other resources. May require plugin/theme testing for compatibility. |
nl_NL[0]: Voegt een standaard Content-Security-Policy header toe om bronnen voor scripts, stijlen, afbeeldingen, lettertypen en andere bronnen te beperken. Mogelijk is testen van plugins/thema's vereist voor compatibiliteit.

en: Adds Permissions-Policy header to restrict browser features (camera, geolocation, microphone, payment etc.) on all pages. |
nl_NL[0]: Voegt Permissions-Policy header toe om browserfuncties (camera, geolocatie, microfoon, betaling enz.) op alle pagina's te beperken.

en: Adds Strict-Transport-Security header for HTTPS responses (max-age=1 year, includeSubDomains, preload). Only works on HTTPS sites. |
nl_NL[0]: Voegt Strict-Transport-Security header toe voor HTTPS-antwoorden (max-age=1 jaar, includeSubDomains, preload). Werkt alleen op HTTPS-sites.

en: Adjust attempt limits and block times to balance security and usability. |
nl_NL[0]: Pas pogingslimieten en blokkeertijden aan om een balans te vinden tussen beveiliging en bruikbaarheid.

en: Adjust for Daylight Saving Time |
nl_NL[0]: Aanpassen voor zomertijd

en: Adjust recorded timestamps for your timezone's daylight saving time. Ensures visit times display correctly in logs and reports year-round. |
nl_NL[0]: Pas opgenomen tijdstempels aan voor de zomertijd van uw tijdzone. Zorgt ervoor dat bezoektijden het hele jaar door correct worden weergegeven in logboeken en rapporten.

en: Admin and WordPress Logging |
nl_NL[0]: Admin- en WordPress-logboekregistratie

en: Admin logins, failed attempts, sensitive panel access traces. |
nl_NL[0]: Admin-logins, mislukte pogingen, gegevens over toegang tot gevoelige panelen.

en: Admin Panel |
nl_NL[0]: Beheerpaneel

en: Admin panel |
nl_NL[0]: Beheerpaneel

en: Admin Panel Log |
nl_NL[0]: Beheerpaneel logboek

en: Administrator IPs |
nl_NL[0]: Beheerders-IP's

en: Administrator Settings |
nl_NL[0]: Beheerdersinstellingen

en: Admins will never be blocked while authenticated |
nl_NL[0]: Beheerders worden nooit geblokkeerd wanneer ze geverifieerd zijn

en: Admins will never be blocked while logged in |
nl_NL[0]: Beheerders worden nooit geblokkeerd terwijl ze zijn ingelogd

en: Advanced analytics & forensics |
nl_NL[0]: Geavanceerde analyses & forensisch onderzoek

en: Advanced bot detection |
nl_NL[0]: Geavanceerde botdetectie

en: Advanced data structures |
nl_NL[0]: Geavanceerde datastructuren

en: Advanced Protection |
nl_NL[0]: Geavanceerde bescherming

en: Advanced protection against bots, spam, and brute-force attacks. |
nl_NL[0]: Geavanceerde bescherming tegen bots, spam en brute-force-aanvallen.

en: Advanced protection uses cloud-based real-time analysis and smart verification to detect sophisticated bots. |
nl_NL[0]: Geavanceerde bescherming maakt gebruik van cloudgebaseerde realtime analyse en slimme verificatie om geavanceerde bots te detecteren.

en: Advanced reporting, analytics & forensics |
nl_NL[0]: Geavanceerde rapportage, analyses & forensisch onderzoek

en: Advanced security features for production sites. |
nl_NL[0]: Geavanceerde beveiligingsfuncties voor productiesites.

en: Advanced Settings |
nl_NL[0]: Geavanceerde instellingen

en: Advanced Settings - expert, fine-tune, deep config |
nl_NL[0]: Geavanceerde instellingen - expert, fijnafstemming, diepgaande configuratie

en: Advanced threat detection |
nl_NL[0]: Geavanceerde dreigingsdetectie

en: After the repair is completed, |
nl_NL[0]: Nadat de reparatie is voltooid,

en: Aggregate RPM across the subnet. High subnet pressure dynamically lowers per-IP thresholds to catch distributed proxy attacks. |
nl_NL[0]: RPM aggregeren over het subnet. Hoge subnetdruk verlaagt dynamisch de per-IP-drempels om gedistribueerde proxy-aanvallen te onderscheppen.

en: AI behavior analysis |
nl_NL[0]: AI-gedragsanalyse

en: AI Behavioral analysis |
nl_NL[0]: AI Gedragsanalyse

en: AI Behavioral analysis engine |
nl_NL[0]: AI Gedragsanalyse-engine

en: AJAX error |
nl_NL[0]: AJAX-fout

en: AJAX error during cache save |
nl_NL[0]: AJAX-fout tijdens opslaan cache

en: AJAX error during captcha save |
nl_NL[0]: AJAX-fout tijdens opslaan CAPTCHA

en: AJAX error during compatibility test |
nl_NL[0]: AJAX-fout tijdens compatibiliteitstest

en: AJAX error during init mode save |
nl_NL[0]: AJAX-fout tijdens opslaan init-modus

en: AJAX Error:  |
nl_NL[0]: AJAX-fout:

en: Alert when server load is critical or unusual bot activity is detected. |
nl_NL[0]: Waarschuwing wanneer serverbelasting kritiek is of ongebruikelijke botactiviteit wordt gedetecteerd.

en: Alerts |
nl_NL[0]: Waarschuwingen

en: All %s rules have been cleared. |
nl_NL[0]: Alle %s regels zijn gewist.

en: All add-ons have been updated. |
nl_NL[0]: Alle add-ons zijn bijgewerkt.

en: All add-ons included (tools, security, notifications, etc.) |
nl_NL[0]: Alle add-ons inbegrepen (tools, beveiliging, meldingen, enz.)

en: All addons included |
nl_NL[0]: Alle add-ons inbegrepen

en: All ASN rules have been cleared. |
nl_NL[0]: Alle ASN-regels zijn gewist.

en: All checks |
nl_NL[0]: Alle controles

en: All existing cookies will become invalid. |
nl_NL[0]: Alle bestaande cookies worden ongeldig.

en: All expired transients will be cleared from the database. |
nl_NL[0]: Alle verlopen transients worden uit de database verwijderd.

en: All fields are required. |
nl_NL[0]: Alle velden zijn verplicht.

en: All good! BotBlocker is configured and protecting your site. |
nl_NL[0]: Alles goed! BotBlocker is geconfigureerd en beschermt uw site.

en: All hits |
nl_NL[0]: Alle hits

en: All HTTP requests are permanently redirected (301) to HTTPS equivalents. This ensures all traffic is encrypted and improves SEO by consolidating your site to one protocol. |
nl_NL[0]: Alle HTTP-verzoeken worden permanent omgeleid (301) naar HTTPS-equivalenten. Dit zorgt ervoor dat al het verkeer is versleuteld en verbetert SEO door uw site te consolideren naar één protocol.

en: All methods can be combined with invisible background checks. Choose the one that fits your site. |
nl_NL[0]: Alle methoden kunnen worden gecombineerd met onzichtbare achtergrondcontroles. Kies degene die bij uw site past.

en: All official BotBlocker add-ons |
nl_NL[0]: Alle officiële BotBlocker-add-ons

en: All optimized! |
nl_NL[0]: Alles geoptimaliseerd!

en: All paths have been cleared. |
nl_NL[0]: Alle paden zijn gewist.

en: All plugin sections in one click |
nl_NL[0]: Alle pluginsecties in één klik

en: All Premium Add-ons |
nl_NL[0]: Alle Premium-add-ons

en: All premium add-ons included |
nl_NL[0]: Alle premium add-ons inbegrepen

en: All premium addons |
nl_NL[0]: Alle premium add-ons

en: All previous error records will be deleted. |
nl_NL[0]: Alle eerdere foutmeldingen worden verwijderd.

en: All PRO features are active. |
nl_NL[0]: Alle PRO-functies zijn actief.

en: All proxies have been cleared. |
nl_NL[0]: Alle proxies zijn gewist.

en: All rewrite rules will be flushed and regenerated. |
nl_NL[0]: Alle herschrijfregels worden doorgespoeld en opnieuw gegenereerd.

en: All rules have been cleared. |
nl_NL[0]: Alle regels zijn gewist.

en: All services operating normally |
nl_NL[0]: Alle services werken normaal

en: All tests passed. Your site is ready for protection. |
nl_NL[0]: Alle tests geslaagd. Uw site is klaar voor bescherming.

en: All tests passed. Your site is ready. |
nl_NL[0]: Alle tests geslaagd. Uw site is klaar.

en: all time |
nl_NL[0]: altijd

en: All TLS fingerprints cleared. |
nl_NL[0]: Alle TLS-vingerafdrukken gewist.

en: All transients have been cleared. |
nl_NL[0]: Alle transients zijn gewist.

en: All users will need to re-authenticate. |
nl_NL[0]: Alle gebruikers moeten opnieuw inloggen.

en: All visitor and statistics data will be cleared. |
nl_NL[0]: Alle bezoekers- en statistiekgegevens worden gewist.

en: All visitor data will be permanently deleted: |
nl_NL[0]: Alle bezoekersgegevens worden permanent verwijderd:

en: All visitors data has been cleared successfully. |
nl_NL[0]: Alle bezoekersgegevens zijn succesvol gewist.

en: All white bots have been cleared. |
nl_NL[0]: Alle witte bots zijn gewist.

en: All WordPress transients will be cleared: |
nl_NL[0]: Alle WordPress-transients worden gewist:

en: Allow |
nl_NL[0]: Toestaan

en: Allow administrator login |
nl_NL[0]: Toestaan beheerder login

en: Allow Custom Paths Outside WordPress |
nl_NL[0]: Toestaan aangepaste paden buiten WordPress

en: Allow custom paths outside WordPress |
nl_NL[0]: Aangepaste paden buiten WordPress toestaan

en: Allow Empty Accept-Language in Verification |
nl_NL[0]: Sta lege Accept-Language toe in verificatie

en: Allow HTTP OPTIONS requests for CORS preflight (REST API, WooCommerce, external apps). |
nl_NL[0]: HTTP OPTIONS-verzoeken voor CORS-preflight toestaan (REST API, WooCommerce, externe apps).

en: Allow logged-in administrators |
nl_NL[0]: Ingelogde beheerders toestaan

en: Allow OPTIONS Preflight |
nl_NL[0]: OPTIONS-preflight toestaan

en: Allow or Block |
nl_NL[0]: Toestaan of blokkeren

en: Allow or block this IP/subnet |
nl_NL[0]: Dit IP-adres/subnet toestaan of blokkeren

en: Allow Payment Gateway Callbacks |
nl_NL[0]: Betalingsgateway-callbacks toestaan

en: Allow requests from server IP |
nl_NL[0]: Verzoeken vanaf server-IP toestaan

en: Allow requests from your server IP |
nl_NL[0]: Verzoeken vanaf het IP-adres van uw server toestaan

en: Allow WhatsApp to create link previews for shared pages. Warning: this reduces protection across the whole site for matching requests, not just previews. Enable only if really needed. |
nl_NL[0]: WhatsApp toestaan om linkvoorbeelden te maken voor gedeelde pagina's. Waarschuwing: dit vermindert de bescherming op de hele site voor overeenkomende verzoeken, niet alleen voorbeelden. Alleen inschakelen als het echt nodig is.

en: Allow WordPress Cron and server requests |
nl_NL[0]: WordPress Cron en serververzoeken toestaan

en: Allow your server IP to bypass security checks for updates and automated tasks. |
nl_NL[0]: Het IP-adres van uw server toestaan om beveiligingscontroles voor updates en geautomatiseerde taken te omzeilen.

en: Allowed |
nl_NL[0]: Toegestaan

en: Allowed Domains (CSP) |
nl_NL[0]: Toegestane domeinen (CSP)

en: Allowed hostnames / domains (space separated) |
nl_NL[0]: Toegestane hostnamen / domeinen (gescheiden door spaties)

en: Allowed IP Addresses |
nl_NL[0]: Toegestane IP-adressen

en: Allowed today |
nl_NL[0]: Vandaag toegestaan

en: Allowed: |
nl_NL[0]: Toegestaan:

en: Already have a license key? |
nl_NL[0]: Heeft u al een licentiesleutel?

en: An error occurred while performing the operation. |
nl_NL[0]: Er is een fout opgetreden tijdens het uitvoeren van de bewerking.

en: An error occurred while scheduling the ASN database update. |
nl_NL[0]: Er is een fout opgetreden bij het plannen van de ASN-database-update.

en: An error occurred. Please try again later. |
nl_NL[0]: Er is een fout opgetreden. Probeer het later opnieuw.

en: Analysis Window |
nl_NL[0]: Analyseperiode

en: Analysis Window (minutes) |
nl_NL[0]: Analyseperiode (minuten)

en: Analyze user behavior and block bots without user interaction. |
nl_NL[0]: Gebruikersgedrag analyseren en bots blokkeren zonder gebruikersinteractie.

en: And more |
nl_NL[0]: En meer

en: Antidetect browsers |
nl_NL[0]: Antidetect-browsers

en: API & Developers |
nl_NL[0]: API & ontwikkelaars

en: API Endpoints |
nl_NL[0]: API-eindpunten

en: API key is required. |
nl_NL[0]: API-sleutel is vereist.

en: API key retrieved successfully. |
nl_NL[0]: API-sleutel succesvol opgehaald.

en: Appearance |
nl_NL[0]: Weergave

en: Apply Mixed Content Fix to Admin Area |
nl_NL[0]: Gemengde inhoud-fix toepassen op beheergebied

en: Apply Now |
nl_NL[0]: Nu toepassen

en: Apply now |
nl_NL[0]: Nu toepassen

en: Apply preset |
nl_NL[0]: Voorinstelling toepassen

en: Apply the recommended preset in one click (takes ~30 seconds) |
nl_NL[0]: Pas de aanbevolen voorinstelling toe met één klik (duurt ~30 seconden)

en: Arabic |
nl_NL[0]: Arabisch

en: Are you getting spam from specific regions? You can block entire high-risk countries in the Rules & IPs section. Country blocking is a highly effective way to reduce unwanted bot traffic by up to 80%. |
nl_NL[0]: Krijgt u spam uit specifieke regio's? U kunt hele risicolanden blokkeren in de sectie Regels & IP's. Landblokkering is een zeer effectieve manier om ongewenst botverkeer met tot 80% te verminderen.

en: Are you sure you want to clear all TLS fingerprints? |
nl_NL[0]: Weet u zeker dat u alle TLS-vingerafdrukken wilt wissen?

en: Are you sure you want to clear all transients? |
nl_NL[0]: Weet u zeker dat u alle transients wilt wissen?

en: Are you sure you want to clear all visitor data? |
nl_NL[0]: Weet u zeker dat u alle bezoekersgegevens wilt wissen?

en: Are you sure you want to clear the log file? |
nl_NL[0]: Weet u zeker dat u het logbestand wilt wissen?

en: Are you sure you want to clear the security salt? |
nl_NL[0]: Weet u zeker dat u de beveiligingssalt wilt wissen?

en: Are you sure you want to delete this add-on? |
nl_NL[0]: Weet u zeker dat u deze add-on wilt verwijderen?

en: Are you sure you want to delete this ASN rule? |
nl_NL[0]: Weet u zeker dat u deze ASN-regel wilt verwijderen?

en: Are you sure you want to delete this IPv4 rule? |
nl_NL[0]: Weet u zeker dat u deze IPv4-regel wilt verwijderen?

en: Are you sure you want to delete this IPv6 rule? |
nl_NL[0]: Weet u zeker dat u deze IPv6-regel wilt verwijderen?

en: Are you sure you want to delete this path? |
nl_NL[0]: Weet u zeker dat u dit pad wilt verwijderen?

en: Are you sure you want to delete this proxy? |
nl_NL[0]: Weet u zeker dat u deze proxy wilt verwijderen?

en: Are you sure you want to delete this rule? |
nl_NL[0]: Weet u zeker dat u deze regel wilt verwijderen?

en: Are you sure you want to delete this white bot? |
nl_NL[0]: Weet u zeker dat u deze witte bot wilt verwijderen?

en: Are you sure you want to flush rewrite rules? |
nl_NL[0]: Weet u zeker dat u de herschrijfregels wilt legen?

en: Are you sure you want to flush the object cache? |
nl_NL[0]: Weet u zeker dat u de objectcache wilt legen?

en: Are you sure you want to remove all ASN rules? |
nl_NL[0]: Weet u zeker dat u alle ASN-regels wilt verwijderen?

en: Are you sure you want to remove all IPv4 rules? |
nl_NL[0]: Weet u zeker dat u alle IPv4-regels wilt verwijderen?

en: Are you sure you want to remove all IPv6 rules? |
nl_NL[0]: Weet u zeker dat u alle IPv6-regels wilt verwijderen?

en: Are you sure you want to remove all paths? |
nl_NL[0]: Weet u zeker dat u alle paden wilt verwijderen?

en: Are you sure you want to remove all proxies? |
nl_NL[0]: Weet u zeker dat u alle proxies wilt verwijderen?

en: Are you sure you want to remove all rules? |
nl_NL[0]: Weet u zeker dat u alle regels wilt verwijderen?

en: Are you sure you want to remove all white bots? |
nl_NL[0]: Weet u zeker dat u alle witte bots wilt verwijderen?

en: Are you sure you want to reset and restart the setup wizard? |
nl_NL[0]: Weet u zeker dat u de installatiewizard wilt resetten en opnieuw wilt starten?

en: Are you sure? We will apply the default settings (Balanced). |
nl_NL[0]: Weet u het zeker? De standaardinstellingen (Gebalanceerd) worden toegepast.

en: AS Info |
nl_NL[0]: AS-info

en: AS Name |
nl_NL[0]: AS-naam

en: AS Number |
nl_NL[0]: AS-nummer

en: ASN already exists. |
nl_NL[0]: ASN bestaat al.

en: ASN data is required for import. |
nl_NL[0]: ASN-gegevens zijn vereist voor import.

en: ASN database |
nl_NL[0]: ASN-database

en: ASN Database Download/Update |
nl_NL[0]: ASN-database downloaden/bijwerken

en: ASN Database Freshness Check |
nl_NL[0]: ASN-database versheidscontrole

en: ASN database module is not available. |
nl_NL[0]: ASN-databasemodule is niet beschikbaar.

en: ASN Database Update Failed |
nl_NL[0]: Bijwerken ASN-database mislukt

en: ASN database update is already scheduled. |
nl_NL[0]: Bijwerken ASN-database is al gepland.

en: ASN database update scheduled. |
nl_NL[0]: Bijwerken ASN-database gepland.

en: ASN database update scheduled. The download will start shortly in the background. |
nl_NL[0]: Bijwerken ASN-database gepland. De download start binnenkort op de achtergrond.

en: ASN DB: %1$s | %2$s | updated %3$s ago |
nl_NL[0]: ASN DB: %1$s | %2$s | %3$s geleden bijgewerkt

en: ASN DB: not yet downloaded. |
nl_NL[0]: ASN DB: nog niet gedownload.

en: ASN Number |
nl_NL[0]: ASN-nummer

en: ASN rule created successfully. |
nl_NL[0]: ASN-regel succesvol aangemaakt.

en: ASN rule deleted successfully. |
nl_NL[0]: ASN-regel succesvol verwijderd.

en: ASN rule not found. |
nl_NL[0]: ASN-regel niet gevonden.

en: ASN rule priority (1-100) |
nl_NL[0]: Prioriteit ASN-regel (1-100)

en: ASN rule toggled successfully. |
nl_NL[0]: ASN-regel succesvol in-/uitgeschakeld.

en: ASN rule updated successfully. |
nl_NL[0]: ASN-regel succesvol bijgewerkt.

en: ASN rules file generated successfully. |
nl_NL[0]: ASN-regelbestand succesvol gegenereerd.

en: Attempts left: %s |
nl_NL[0]: Resterende pogingen: %s

en: Attention |
nl_NL[0]: Let op

en: Attention! |
nl_NL[0]: Let op!

en: Author |
nl_NL[0]: Auteur

en: Authy Setup Guide |
nl_NL[0]: Authy Installatiegids

en: Auto-detected: |
nl_NL[0]: Automatisch gedetecteerd:

en: Auto-Draft Cleanup |
nl_NL[0]: Opruiming van automatische concepten

en: Auto-fix |
nl_NL[0]: Automatisch oplossen

en: Auto-Fix (Recommended) |
nl_NL[0]: Automatisch oplossen (Aanbevolen)

en: Auto-save administrator IPs |
nl_NL[0]: Automatisch opslaan van beheerder-IP's

en: Auto-save administrator IPs is available in Settings. Role-based 2FA is in Integrations. |
nl_NL[0]: Automatisch opslaan van beheerder-IP's is beschikbaar in Instellingen. Rolgebaseerde 2FA staat bij Integraties.

en: Auto-save of admin IPs is available in Settings. 2FA per role can be configured in Integrations. |
nl_NL[0]: Automatisch opslaan van admin-IP's is beschikbaar in Instellingen. 2FA per rol kan worden geconfigureerd in Integraties.

en: Auto-update of PTR and User-Agent databases |
nl_NL[0]: Automatisch bijwerken van PTR- en User-Agent-databases

en: Auto-Updates Check |
nl_NL[0]: Automatische updatecontrole

en: Automatic fix applied (stub). Moving on. |
nl_NL[0]: Automatische oplossing toegepast (stub). Doorgaan.

en: Automatic signature and AI model updates |
nl_NL[0]: Automatische handtekening- en AI-modelupdates

en: Automatic task recovery |
nl_NL[0]: Automatisch taakherstel

en: automatically redirects HTTP traffic to HTTPS |
nl_NL[0]: leidt HTTP-verkeer automatisch om naar HTTPS

en: Automatically replaces all HTTP URLs with HTTPS URLs in page content, stylesheets, scripts, and images. This fixes mixed content warnings in browsers. |
nl_NL[0]: Vervangt automatisch alle HTTP-URL's door HTTPS-URL's in pagina-inhoud, stylesheets, scripts en afbeeldingen. Dit lost gemengde inhoudswaarschuwingen in browsers op.

en: Automatically save admin IPs to prevent lockout when changing settings. |
nl_NL[0]: Bewaar automatisch beheerders-IP's om uitsluiting te voorkomen bij het wijzigen van instellingen.

en: Automatically skip default WordPress-shipped plugins and themes (Akismet, Hello Dolly, Twenty* default themes). Prevents false MISSING reports when these are intentionally removed. |
nl_NL[0]: Sla standaard met WordPress meegeleverde plugins en thema's over (Akismet, Hello Dolly, Twenty* standaardthema's). Voorkomt valse MISSING-meldingen wanneer deze opzettelijk worden verwijderd.

en: Autonomous System Name (optional) |
nl_NL[0]: Autonome systeemnaam (optioneel)

en: Autonomous System Number |
nl_NL[0]: Autonoom systeemnummer

en: Average requests per minute over the sliding window that trigger a Captcha challenge. Total hits in window / window minutes. Default: 30. |
nl_NL[0]: Gemiddeld aantal verzoeken per minuut over het schuifvenster dat een Captcha-uitdaging activeert. Totaal hits in venster / vensterminuten. Standaard: 30.

en: Average requests per minute over the sliding window that trigger an immediate block. Total hits in window / window minutes. Default: 50. |
nl_NL[0]: Gemiddeld aantal verzoeken per minuut over het schuifvenster dat een onmiddellijke blokkering activeert. Totaal hits in venster / vensterminuten. Standaard: 50.

en: Avoid reporting common analytics, payment and CDN script tags as malware indicators. |
nl_NL[0]: Vermijd het rapporteren van veelvoorkomende analytics-, betalings- en CDN-scripttags als malware-indicatoren.

en: Back |
nl_NL[0]: Terug

en: Back to Marketplace |
nl_NL[0]: Terug naar Marketplace

en: Background tasks and scheduling |
nl_NL[0]: Achtergrondtaken en planning

en: Backup Codes |
nl_NL[0]: Back-upcodes

en: Backup file not found or expired. |
nl_NL[0]: Back-upbestand niet gevonden of verlopen.

en: Backup Recovery Codes |
nl_NL[0]: Back-upherstelcodes

en: Backup was successful. |
nl_NL[0]: Back-up is gelukt.

en: Bad ID. |
nl_NL[0]: Ongeldige ID.

en: Balanced |
nl_NL[0]: Gebalanceerd

en: Balanced - recommended for most sites |
nl_NL[0]: Gebalanceerd - aanbevolen voor de meeste sites

en: Balanced ruleset suitable for most websites. |
nl_NL[0]: Gebalanceerde regelset geschikt voor de meeste websites.

en: Balanced security and compatibility |
nl_NL[0]: Gebalanceerde beveiliging en compatibiliteit

en: Balanced security and compatibility with safe defaults. |
nl_NL[0]: Gebalanceerde beveiliging en compatibiliteit met veilige standaardinstellingen.

en: Ban |
nl_NL[0]: Verbannen

en: Ban time |
nl_NL[0]: Verbanningstijd

en: Ban unresponsive clients |
nl_NL[0]: Verban niet-reagerende clients

en: Basic |
nl_NL[0]: Basis

en: Basic bot blocking |
nl_NL[0]: Basisblokkering van bots

en: Batch Size |
nl_NL[0]: Batchgrootte

en: Behavior Settings |
nl_NL[0]: Gedragsinstellingen

en: Behavioral & AI analysis |
nl_NL[0]: Gedrags- en AI-analyse

en: Behavioral & AI traffic analysis |
nl_NL[0]: Gedrags- en AI-verkeersanalyse

en: Behavioral Analysis |
nl_NL[0]: Gedragsanalyse

en: Behavioral analysis - smart spam scoring |
nl_NL[0]: Gedragsanalyse - slimme spamscore

en: Behavioral Analysis Engine |
nl_NL[0]: Gedragsanalyse-engine

en: Behavioral Analysis requires the Core Rate Inspector (free layer) to be enabled. |
nl_NL[0]: Gedragsanalyse vereist dat de Core Rate Inspector (gratis laag) is ingeschakeld.

en: Behavioral Analysis requires the Core Rate Inspector (free layer) to be enabled.  |
nl_NL[0]: Gedragsanalyse vereist dat de Core Rate Inspector (gratis laag) is ingeschakeld.

en: Behavioral Engine |
nl_NL[0]: Gedrags-engine

en: Better protection for login page |
nl_NL[0]: Betere bescherming voor inlogpagina

en: Black |
nl_NL[0]: Zwart

en: Block |
nl_NL[0]: Blokkeren

en: Block access via IPv6 protocol. |
nl_NL[0]: Toegang via IPv6-protocol blokkeren.

en: Block all IPv6 visitors. May affect legitimate IPv6 users. |
nl_NL[0]: Alle IPv6-bezoekers blokkeren. Kan legitieme IPv6-gebruikers beïnvloeden.

en: Block an IP address - ban, deny, blacklist |
nl_NL[0]: Een IP-adres blokkeren - verbannen, weigeren, op zwarte lijst

en: Block brute-force, scanners and scrapers before WordPress |
nl_NL[0]: Brute-force-aanvallen, scanners en scrapers blokkeren vóór WordPress

en: block by country or network - GEO, ASN. |
nl_NL[0]: blokkeren op land of netwerk - GEO, ASN.

en: Block clients that don&#39;t respond to verification checks. |
nl_NL[0]: Clients die niet reageren op verificatiecontroles blokkeren.

en: Block connections from known RKN-listed government IP addresses. |
nl_NL[0]: Verbindingen van bekende door RKN-geliste overheids-IP-adressen blokkeren.

en: Block Cross-Origin Iframes |
nl_NL[0]: Cross-Origin Iframes blokkeren

en: Block cross-origin iframes to prevent clickjacking. |
nl_NL[0]: Blokkeer cross-origin iframes om clickjacking te voorkomen.

en: Block data center IPs (VPS, AWS, DigitalOcean, etc.). Search engines are always whitelisted. |
nl_NL[0]: Blokkeer IP's van datacenters (VPS, AWS, DigitalOcean, etc.). Zoekmachines zijn altijd gewhitelist.

en: Block duration for first-time offenders. |
nl_NL[0]: Blokkeerduur voor eerste overtreders.

en: Block duration for repeat offenders. |
nl_NL[0]: Blokkeerduur voor herhaalde overtreders.

en: Block empty User-Agent |
nl_NL[0]: Blokkeer lege User-Agent

en: Block hosting bots, proxies and Tor |
nl_NL[0]: Blokkeer hosting-bots, proxies en Tor

en: Block HTTP proxy IP ranges. |
nl_NL[0]: Blokkeer HTTP proxy IP-reeksen.

en: Block IPs where forward and reverse DNS records don&#39;t match. |
nl_NL[0]: Blokkeer IP's waar forward en reverse DNS-records niet overeenkomen.

en: Block IPv6 connections |
nl_NL[0]: Blokkeer IPv6-verbindingen

en: Block known anti-detect and malformed User-Agent strings. |
nl_NL[0]: Blokkeer bekende anti-detectie en misvormde User-Agent strings.

en: Block legacy HTTP/1.0 protocol. |
nl_NL[0]: Blokkeer verouderd HTTP/1.0 protocol.

en: Block most known bots |
nl_NL[0]: Blokkeer de meeste bekende bots

en: Block no-JavaScript |
nl_NL[0]: Blokkeer geen JavaScript

en: Block on Cloud API Errors |
nl_NL[0]: Blokkeren bij Cloud API-fouten

en: Block override |
nl_NL[0]: Blokkering opheffen

en: Block rate |
nl_NL[0]: Blokfrequentie

en: Block requests with missing Accept-Language header. |
nl_NL[0]: Blokkeer verzoeken met ontbrekende Accept-Language header.

en: Block requests with missing User-Agent header. |
nl_NL[0]: Blokkeer verzoeken met ontbrekende User-Agent header.

en: Block requests with spoofed Referer headers. |
nl_NL[0]: Blokkeer verzoeken met vervalste Referer-headers.

en: Block Response Code |
nl_NL[0]: Blokkeer responscode

en: Block Response Code: |
nl_NL[0]: Blokkeer responscode:

en: Block RKN |
nl_NL[0]: Blokkeer RKN

en: Block Score Threshold |
nl_NL[0]: Blokkeer score drempel

en: Block simple bots by UA |
nl_NL[0]: Blokkeer eenvoudige bots op UA

en: Block Threshold |
nl_NL[0]: Blokkeerdrempel

en: Block Time |
nl_NL[0]: Blokkeertijd

en: Block Time (seconds) |
nl_NL[0]: Blokkeertijd (seconden)

en: Block Time (seconds): |
nl_NL[0]: Blokkeertijd (seconden):

en: Block traffic from known Tor exit nodes. |
nl_NL[0]: Blokkeer verkeer van bekende Tor-exitnodes.

en: Block traffic from known VPN service IP addresses. |
nl_NL[0]: Blokkeer verkeer van bekende IP-adressen van VPN-diensten.

en: Block unauthenticated requests from Cloudflare IPs. |
nl_NL[0]: Blokkeer ongeauthenticeerde verzoeken van Cloudflare IP's.

en: Block Unresponsive Clients |
nl_NL[0]: Blokkeer niet-reagerende clients

en: Block visitors by persistent fingerprint even if their IP changes. Fingerprint must be blocked 3+ times to activate. |
nl_NL[0]: Blokkeer bezoekers op basis van een persistente vingerafdruk, zelfs als hun IP verandert. Vingerafdruk moet 3+ keer geblokkeerd zijn om te activeren.

en: Block visitors using private/incognito browsing mode. |
nl_NL[0]: Blokkeer bezoekers die de privé-/incognitomodus gebruiken.

en: Block visitors without JavaScript support. |
nl_NL[0]: Blokkeer bezoekers zonder JavaScript-ondersteuning.

en: Blocked |
nl_NL[0]: Geblokkeerd

en: Blocked countries: |
nl_NL[0]: Geblokkeerde landen:

en: Blocked today |
nl_NL[0]: Vandaag geblokkeerd

en: Blocked today: <b>%1$s</b> &middot; Total: <b>%2$s</b> |
nl_NL[0]: Vandaag geblokkeerd: <b>%1$s</b> &middot; Totaal: <b>%2$s</b>

en: Blocked today: <b>0</b> &middot; Total: <b>%s</b> |
nl_NL[0]: Vandaag geblokkeerd: <b>0</b> &middot; Totaal: <b>%s</b>

en: Blocked: |
nl_NL[0]: Geblokkeerd:

en: Blocking AdBlock/uBlock users |
nl_NL[0]: Blokkeren van AdBlock/uBlock-gebruikers

en: Blocking classic proxies |
nl_NL[0]: Blokkeren van klassieke proxies

en: Blocking Cloudflare origin IPs |
nl_NL[0]: Blokkeren van Cloudflare-origin IP's

en: Blocking Cloudflare users |
nl_NL[0]: Blokkeren van Cloudflare-gebruikers

en: Blocking device options |
nl_NL[0]: Blokkeren van apparaatopties

en: Blocking empty language |
nl_NL[0]: Blokkeren van lege taal

en: Blocking empty User-Agent |
nl_NL[0]: Blokkeren van lege User-Agent

en: Blocking fake referrers |
nl_NL[0]: Blokkeren van valse referrers

en: Blocking hosting providers |
nl_NL[0]: Blokkeren van hostingproviders

en: Blocking HTTP/1.0 users |
nl_NL[0]: HTTP/1.0-gebruikers blokkeren

en: Blocking incognito users |
nl_NL[0]: Incognitogebruikers blokkeren

en: Blocking incognito/private mode |
nl_NL[0]: Incognito-/privémodus blokkeren

en: Blocking IPv6 connections |
nl_NL[0]: IPv6-verbindingen blokkeren

en: Blocking proxy users |
nl_NL[0]: Proxygebruikers blokkeren

en: Blocking PTR/DNS anomalies |
nl_NL[0]: PTR-/DNS-afwijkingen blokkeren

en: Blocking simple antidetect |
nl_NL[0]: Eenvoudige antidetectie blokkeren

en: Blocking simple bot User-Agents |
nl_NL[0]: Eenvoudige bot User-Agents blokkeren

en: Blocking Tor users |
nl_NL[0]: Tor-gebruikers blokkeren

en: Blocking users with incorrect language |
nl_NL[0]: Gebruikers met onjuiste taal blokkeren

en: Blocking users without JavaScript |
nl_NL[0]: Gebruikers zonder JavaScript blokkeren

en: Blocking VPN users |
nl_NL[0]: VPN-gebruikers blokkeren

en: Blocking web engine options |
nl_NL[0]: Webengine-opties blokkeren

en: Blocks attacks before WP starts |
nl_NL[0]: Blokkeert aanvallen voordat WP start

en: Blocks brute-force, scanners and scrapers before they hit WordPress |
nl_NL[0]: Blokkeert brute-force, scanners en scrapers voordat ze WordPress bereiken

en: Blocks common threats |
nl_NL[0]: Blokkeert veelvoorkomende bedreigingen

en: Blocks malicious bots and unwanted traffic before they reach your site. |
nl_NL[0]: Blokkeert kwaadaardige bots en ongewenst verkeer voordat ze uw site bereiken.

en: Blocks most known bad bots |
nl_NL[0]: Blokkeert de meeste bekende slechte bots

en: Blocks threats before WordPress loads. Maximum security. |
nl_NL[0]: Blokkeert bedreigingen voordat WordPress laadt. Maximale beveiliging.

en: Blue |
nl_NL[0]: Blauw

en: Boost your BotBlocker experience with add-ons and tools selected to increase security, productivity and enhance your website |
nl_NL[0]: Verbeter uw BotBlocker-ervaring met add-ons en tools die zijn geselecteerd om de beveiliging en productiviteit te verhogen en uw website te verbeteren

en: Bot Detection |
nl_NL[0]: Botdetectie

en: Bot detection, Captcha, protection |
nl_NL[0]: Botdetectie, Captcha, bescherming

en: Bot Token |
nl_NL[0]: Bottoken

en: BotBlocker API (botblocker.top, globus.studio) - always allowed in CSP. |
nl_NL[0]: BotBlocker API (botblocker.top, globus.studio) - altijd toegestaan in CSP.

en: BotBlocker API and reCaptcha domains are added automatically - no need to list them here. |
nl_NL[0]: BotBlocker API- en reCaptcha-domeinen worden automatisch toegevoegd - u hoeft ze hier niet te vermelden.

en: BotBlocker API connects your site to cloud threat intelligence for real-time security data beyond local detection. |
nl_NL[0]: BotBlocker API verbindt uw site met cloud threat intelligence voor real-time beveiligingsgegevens die verder gaan dan lokale detectie.

en: BotBlocker API endpoint for threat intelligence and security updates. |
nl_NL[0]: BotBlocker API-eindpunt voor threat intelligence en beveiligingsupdates.

en: BotBlocker API Integration |
nl_NL[0]: BotBlocker API-integratie

en: BotBlocker Cloud Protection and PRO Status |
nl_NL[0]: BotBlocker Cloud-bescherming en PRO-status

en: BotBlocker Features |
nl_NL[0]: BotBlocker-functies

en: BotBlocker filtering runs before WordPress core loads. No additional settings are required - the integration is managed automatically via wp-config.php. |
nl_NL[0]: BotBlocker-filtering wordt uitgevoerd voordat de WordPress-kern laadt. Er zijn geen extra instellingen nodig - de integratie wordt automatisch beheerd via wp-config.php.

en: BotBlocker Health Panel |
nl_NL[0]: BotBlocker Gezondheidspaneel

en: BotBlocker HTTPS Protocol automatically upgrades all insecure HTTP connections to secure HTTPS. This protects your visitors' data and improves your site security. |
nl_NL[0]: BotBlocker HTTPS Protocol upgrade automatisch alle onveilige HTTP-verbindingen naar beveiligde HTTPS. Dit beschermt de gegevens van uw bezoekers en verbetert de beveiliging van uw site.

en: BotBlocker HTTPS Protocol automatically upgrades all insecure HTTP connections to secure HTTPS. This protects your visitors' data and improves your site security. The addon provides two essential features: HTTPS Redirect - automatically redirects HTTP traffic to HTTPS. Mixed Content Fixer - replaces insecure content links with secure ones. |
nl_NL[0]: BotBlocker HTTPS Protocol upgrade automatisch alle onveilige HTTP-verbindingen naar beveiligde HTTPS. Dit beschermt de gegevens van uw bezoekers en verbetert de beveiliging van uw site. De add-on biedt twee essentiële functies: HTTPS Redirect - leidt HTTP-verkeer automatisch om naar HTTPS. Mixed Content Fixer - vervangt onveilige inhoudskoppelingen door beveiligde.

en: BotBlocker is <b>GLOBUS.studio</b> project |
nl_NL[0]: BotBlocker is een <b>GLOBUS.studio</b>-project

en: BotBlocker is a powerful, universal security plugin with proactive protection for WordPress. |
nl_NL[0]: BotBlocker is een krachtige, universele beveiligingsplugin met proactieve bescherming voor WordPress.

en: BotBlocker is a security plugin that runs early in the request lifecycle. We highly recommend you back up your site and test the new version on a staging environment first. |
nl_NL[0]: BotBlocker is een beveiligingsplugin die vroeg in de verzoekcyclus wordt uitgevoerd. We raden ten zeerste aan om een back-up van uw site te maken en de nieuwe versie eerst in een testomgeving te testen.

en: BotBlocker is active &middot; awaiting traffic |
nl_NL[0]: BotBlocker is actief &middot; wacht op verkeer

en: BotBlocker is active and protecting your site. |
nl_NL[0]: BotBlocker is actief en beschermt uw site.

en: BotBlocker is currently disabled. Enable it to protect your site. |
nl_NL[0]: BotBlocker is momenteel uitgeschakeld. Schakel het in om uw site te beschermen.

en: BotBlocker is disabled |
nl_NL[0]: BotBlocker is uitgeschakeld

en: BotBlocker is installed but currently disabled. |
nl_NL[0]: BotBlocker is geïnstalleerd maar momenteel uitgeschakeld.

en: BotBlocker is monitoring and protecting your site. |
nl_NL[0]: BotBlocker bewaakt en beschermt uw site.

en: BotBlocker is not initialized. |
nl_NL[0]: BotBlocker is niet geïnitialiseerd.

en: BotBlocker is now monitoring and protecting your site. |
nl_NL[0]: BotBlocker bewaakt en beschermt nu uw site.

en: BotBlocker News |
nl_NL[0]: BotBlocker Nieuws

en: BotBlocker offers subscription plans for sites of any size - from personal blogs to large corporate websites. |
nl_NL[0]: BotBlocker biedt abonnementsplannen voor sites van elke grootte - van persoonlijke blogs tot grote zakelijke websites.

en: BotBlocker operates in normal mode processing all threat types (bots, proxies, referrers, languages etc.) after base early filtering. |
nl_NL[0]: BotBlocker werkt in normale modus en verwerkt alle soorten bedreigingen (bots, proxy's, verwijzers, talen enz.) na de basis vroege filtering.

en: BotBlocker operates in normal mode processing all threat types at WordPress load. |
nl_NL[0]: BotBlocker werkt in normale modus en verwerkt alle soorten bedreigingen bij het laden van WordPress.

en: BotBlocker pages |
nl_NL[0]: BotBlocker pagina's

en: BotBlocker PRO information refreshed successfully! |
nl_NL[0]: BotBlocker PRO informatie succesvol vernieuwd!

en: BotBlocker PRO is active, but some protections are disabled. Enable them for full defense. |
nl_NL[0]: BotBlocker PRO is actief, maar sommige beveiligingen zijn uitgeschakeld. Schakel ze in voor volledige bescherming.

en: BotBlocker PRO validates visitors in the cloud before they reach your WordPress installation. This preserves your server CPU and memory while stopping aggressive DDoS attacks in their tracks. |
nl_NL[0]: BotBlocker PRO valideert bezoekers in de cloud voordat ze uw WordPress-installatie bereiken. Dit bespaart server-CPU en geheugen en stopt agressieve DDoS-aanvallen in hun spoor.

en: BotBlocker project by GLOBUS.studio |
nl_NL[0]: BotBlocker project door GLOBUS.studio

en: BotBlocker protects your WordPress site from bots, spam, and malicious activity using advanced filtering and blocking. |
nl_NL[0]: BotBlocker beschermt uw WordPress-site tegen bots, spam en schadelijke activiteiten met behulp van geavanceerde filtering en blokkering.

en: BotBlocker Quick Rule |
nl_NL[0]: BotBlocker Snelle Regel

en: BotBlocker requires PHP 7.4 or higher. |
nl_NL[0]: BotBlocker vereist PHP 7.4 of hoger.

en: BotBlocker requires WordPress 5.1 or later. |
nl_NL[0]: BotBlocker vereist WordPress 5.1 of later.

en: BotBlocker runs early in the WordPress request lifecycle. Back up your site and review the update before upgrading. |
nl_NL[0]: BotBlocker draait vroeg in de WordPress-verzoeklevenscyclus. Maak een back-up van uw site en controleer de update voordat u een upgrade uitvoert.

en: BotBlocker Security |
nl_NL[0]: BotBlocker Beveiliging

en: BotBlocker Security &rsaquo; Setup Wizard |
nl_NL[0]: BotBlocker Beveiliging &rsaquo; Installatiewizard

en: BotBlocker Security - Setup completed |
nl_NL[0]: BotBlocker Beveiliging - Installatie voltooid

en: BotBlocker security plugin |
nl_NL[0]: BotBlocker beveiligingsplugin

en: BotBlocker Settings |
nl_NL[0]: BotBlocker Instellingen

en: BotBlocker Stats |
nl_NL[0]: BotBlocker Statistieken

en: BotBlocker subscription plans |
nl_NL[0]: BotBlocker abonnementsplannen

en: BotBlocker Support |
nl_NL[0]: BotBlocker Ondersteuning

en: BotBlocker Tools |
nl_NL[0]: BotBlocker Hulpmiddelen

en: BotBlocker uses cron jobs for log cleanup and data processing. |
nl_NL[0]: BotBlocker gebruikt cron-taken voor logopschoning en gegevensverwerking.

en: BotBlocker uses third-party libraries selected for security, compatibility, and open-source license compliance. |
nl_NL[0]: BotBlocker gebruikt bibliotheken van derden die zijn geselecteerd op beveiliging, compatibiliteit en naleving van open-source licenties.

en: BotBlocker Weekly Report |
nl_NL[0]: BotBlocker Wekelijks Rapport

en: Bottom |
nl_NL[0]: Onderkant

en: Broken |
nl_NL[0]: Kapot

en: Browse add-ons |
nl_NL[0]: Blader door add-ons

en: Browse Add-ons |
nl_NL[0]: Blader door Add-ons

en: Browse premium add-ons |
nl_NL[0]: Blader door premium add-ons

en: Browser and protection |
nl_NL[0]: Browser en bescherming

en: Browser checks |
nl_NL[0]: Browsercontroles

en: Browser data collection |
nl_NL[0]: Browsergegevensverzameling

en: Browser Detection |
nl_NL[0]: Browserdetectie

en: Browser detection identifies bots using spoofing, anti-detect tools, and privacy modes. Advanced options verify browser engine consistency. |
nl_NL[0]: Browserdetectie identificeert bots die spoofing, anti-detectietools en privacymodi gebruiken. Geavanceerde opties verifiëren de consistentie van de browser-engine.

en: Browser Modes |
nl_NL[0]: Browser Modi

en: Browser Options |
nl_NL[0]: Browseropties

en: Browser Plugins |
nl_NL[0]: Browserplug-ins

en: Brute-force Attack |
nl_NL[0]: Brute-force-aanval

en: Brute-force attack |
nl_NL[0]: Brute-force-aanval

en: Brute-force protection |
nl_NL[0]: Brute-force-bescherming

en: Built-in Captcha |
nl_NL[0]: Ingebouwde captcha

en: Button - "I am not a robot" |
nl_NL[0]: Knop - "Ik ben geen robot"

en: Button Label |
nl_NL[0]: Knoplabel

en: Bypass BotBlocker checks for incoming payment gateway callbacks (webhooks / IPN / postbacks) so legitimate payment notifications are never blocked. |
nl_NL[0]: Omzeil BotBlocker-controles voor inkomende betalingsgateway-callbacks (webhooks / IPN / postbacks) zodat legitieme betalingsmeldingen nooit worden geblokkeerd.

en: Cache Compatibility |
nl_NL[0]: Cache-compatibiliteit

en: Cache Duration |
nl_NL[0]: Cacheduur

en: Cache Key Prefix |
nl_NL[0]: Cache-sleutelvoorvoegsel

en: Cache Plugin Compatibility |
nl_NL[0]: Compatibiliteit met cache-plugins

en: Cache Plugin Interface |
nl_NL[0]: Interface voor cache-plugins

en: Cache security counters and visitor data in Memcached instead of the database. |
nl_NL[0]: Cache beveiligingstellers en bezoekersgegevens in Memcached in plaats van de database.

en: Cache security counters and visitor data in Redis instead of the database. |
nl_NL[0]: Cache beveiligingstellers en bezoekersgegevens in Redis in plaats van de database.

en: Cache the admin interface for faster loading |
nl_NL[0]: Cache de beheerinterface voor sneller laden

en: Cache the admin interface for faster loading. |
nl_NL[0]: Cache de beheerinterface voor sneller laden.

en: Cache UI |
nl_NL[0]: Cache-UI

en: Caches cloud API responses in WordPress Transients to speed up repeated requests. |
nl_NL[0]: Cachet cloud-API-reacties in WordPress Transients om herhaalde verzoeken te versnellen.

en: Caches PTR lookups to speed up repeat visitor checks |
nl_NL[0]: Cachet PTR-lookups om herhaalde bezoekerscontroles te versnellen

en: Caches PTR lookups to speed up repeat visitor checks (24h TTL) |
nl_NL[0]: Cachet PTR-lookups om herhaalde bezoekerscontroles te versnellen (24 uur TTL)

en: Caches PTR lookups to speed up repeat visitor checks. TTL is set by the PTR Cache Lifetime option. |
nl_NL[0]: Cachet PTR-lookups om herhaalde bezoekerscontroles te versnellen. TTL wordt ingesteld door de optie PTR Cache Lifetime.

en: Caching for faster security checks |
nl_NL[0]: Caching voor snellere beveiligingscontroles

en: Caching via WordPress Transients API. |
nl_NL[0]: Caching via de WordPress Transients API.

en: Can be changed at any time with one click |
nl_NL[0]: Kan op elk moment met één klik worden gewijzigd

en: Can be fixed automatically. The site will remain functional. |
nl_NL[0]: Kan automatisch worden verholpen. De site blijft functioneel.

en: Cancel |
nl_NL[0]: Annuleren

en: Cancel and log out |
nl_NL[0]: Annuleren en uitloggen

en: Cancel Scan |
nl_NL[0]: Scan annuleren

en: Cancelling scan... |
nl_NL[0]: Scan wordt geannuleerd...

en: Captcha enabled |
nl_NL[0]: Captcha ingeschakeld

en: Captcha Mode |
nl_NL[0]: Captcha-modus

en: Captcha mode enabled |
nl_NL[0]: Captcha-modus ingeschakeld

en: Captcha Mode: |
nl_NL[0]: Captcha-modus:

en: Captcha Score Threshold |
nl_NL[0]: Captcha-score drempel

en: Captcha Threshold |
nl_NL[0]: Captcha-drempel

en: Captcha Timeout (seconds) |
nl_NL[0]: Captcha-timeout (seconden)

en: Captcha Timeout (seconds): |
nl_NL[0]: Captcha-timeout (seconden):

en: Captcha Type: |
nl_NL[0]: Captcha-type:

en: Cat |
nl_NL[0]: Kat

en: Catches more malicious code, especially obfuscated or encoded payloads. Uses more CPU and memory per file. Disable if your server is low on resources. |
nl_NL[0]: Vangt meer kwaadaardige code op, met name versluierde of gecodeerde payloads. Gebruikt meer CPU en geheugen per bestand. Schakel uit als je server weinig resources heeft.

en: CDN and caching integration |
nl_NL[0]: CDN- en caching-integratie

en: Change |
nl_NL[0]: Wijzigen

en: Change preset |
nl_NL[0]: Voorinstelling wijzigen

en: Changelog |
nl_NL[0]: Wijzigingslog

en: Changelog is not available. |
nl_NL[0]: Wijzigingslog is niet beschikbaar.

en: Chat ID |
nl_NL[0]: Chat-ID

en: Check as dangerous |
nl_NL[0]: Markeren als gevaarlijk

en: Check as suspicious |
nl_NL[0]: Markeren als verdacht

en: Check for Plugin Updates |
nl_NL[0]: Controleer op plugin-updates

en: Check for Theme Updates |
nl_NL[0]: Controleer op thema-updates

en: Check for WordPress Updates |
nl_NL[0]: Controleer op WordPress-updates

en: Check GET Parameters in Referrer |
nl_NL[0]: GET-parameters in referrer controleren

en: Check Reports |
nl_NL[0]: Rapporten bekijken

en: Checking database tables... |
nl_NL[0]: Databasetabellen controleren...

en: Checking your browser before accessing the site |
nl_NL[0]: Uw browser controleren voordat u toegang krijgt tot de site

en: Checking... |
nl_NL[0]: Controleren...

en: Checks for missed tasks every 15 minutes via the WordPress |
nl_NL[0]: Controleert elke 15 minuten op gemiste taken via WordPress

en: Choose a verification method for questionable traffic |
nl_NL[0]: Kies een verificatiemethode voor verdacht verkeer

en: Choose an add-on ZIP package first. |
nl_NL[0]: Kies eerst een add-on ZIP-pakket.

en: Choose from button, color, image, shape, digit, or reCaptcha verification methods. |
nl_NL[0]: Kies uit verificatiemethoden met knop, kleur, afbeelding, vorm, cijfer of reCaptcha.

en: Choose how suspicious visitors are verified. |
nl_NL[0]: Kies hoe verdachte bezoekers worden geverifieerd.

en: Choose how to treat this IP / subnet. |
nl_NL[0]: Kies hoe dit IP / subnet moet worden behandeld.

en: Choose notification channels, set up load alerts, and configure report frequency. |
nl_NL[0]: Kies meldingskanalen, stel belastingswaarschuwingen in en configureer de rapportfrequentie.

en: Choose protection level |
nl_NL[0]: Kies beschermingsniveau

en: Choose the protection level that fits your site. |
nl_NL[0]: Kies het beschermingsniveau dat bij uw site past.

en: Choose what happens when someone tries to access the default login URL. |
nl_NL[0]: Kies wat er gebeurt als iemand probeert de standaard inlog-URL te benaderen.

en: Choose which security events and visitor activities to log. |
nl_NL[0]: Kies welke beveiligingsgebeurtenissen en bezoekersactiviteiten moeten worden gelogd.

en: Choose Your Initialization Mode |
nl_NL[0]: Kies uw initialisatiemodus

en: Choose Your Protection Level |
nl_NL[0]: Kies uw beschermingsniveau

en: Choose your setup method |
nl_NL[0]: Kies uw installatiemethode

en: Choose ZIP |
nl_NL[0]: Kies ZIP

en: Choose ZIP package |
nl_NL[0]: Kies ZIP-pakket

en: CIDR mask pair for subnet aggregation (v4_v6). Tighter masks target attackers more precisely. Default: 24-64. |
nl_NL[0]: CIDR-maskerpaar voor subnetaggregatie (v4_v6). Strengere maskers richten aanvallers nauwkeuriger. Standaard: 24-64.

en: Circle |
nl_NL[0]: Cirkel

en: Classic proxies |
nl_NL[0]: Klassieke proxy's

en: Classic Proxy |
nl_NL[0]: Klassieke proxy

en: Cleanup and Simplification |
nl_NL[0]: Opschonen en vereenvoudigen

en: Cleanup Expired Recovery Keys |
nl_NL[0]: Verlopen herstelsleutels opruimen

en: Cleanup Hot Bans |
nl_NL[0]: Hot bans opschonen

en: Cleanup Old Comment Meta |
nl_NL[0]: Oude reactie-meta opruimen

en: Cleanup Old Export Files |
nl_NL[0]: Oude exportbestanden opruimen

en: Cleanup Temp Directories |
nl_NL[0]: Tijdelijke mappen opschonen

en: Clear |
nl_NL[0]: Wissen

en: Clear all |
nl_NL[0]: Alles wissen

en: Clear All |
nl_NL[0]: Alles wissen

en: Clear All ASN Rules |
nl_NL[0]: Alle ASN-regels wissen

en: Clear All IPv4 Rules |
nl_NL[0]: Alle IPv4-regels wissen

en: Clear All IPv6 Rules |
nl_NL[0]: Alle IPv6-regels wissen

en: Clear all known JA3/JA4 TLS fingerprints. |
nl_NL[0]: Wis alle bekende JA3/JA4 TLS-vingerafdrukken.

en: Clear All Paths |
nl_NL[0]: Alle paden wissen

en: Clear All Proxies |
nl_NL[0]: Alle proxy's wissen

en: Clear All Rules |
nl_NL[0]: Alle regels wissen

en: Clear all tables of BotBlocker and install initial settings |
nl_NL[0]: Wis alle tabellen van BotBlocker en installeer de begininstellingen

en: Clear All Visitor Data |
nl_NL[0]: Alle bezoekersgegevens wissen

en: Clear all visitor data - wipe stats, reset counters |
nl_NL[0]: Wis alle bezoekersgegevens - statistieken wissen, tellers resetten

en: Clear All White Bots |
nl_NL[0]: Alle whitelist-bots wissen

en: Clear Debug Log |
nl_NL[0]: Debuglog wissen

en: Clear expired transients from the database |
nl_NL[0]: Verlopen transients uit de database wissen

en: Clear History |
nl_NL[0]: Geschiedenis wissen

en: Clear Log File |
nl_NL[0]: Logbestand wissen

en: Clear Object Cache |
nl_NL[0]: Objectcache wissen

en: Clear object cache - flush, redis, memcached, purge |
nl_NL[0]: Objectcache wissen - flush, redis, memcached, purge

en: Clear outdated logs, remove temporary files, and optimize the database. Regular maintenance prevents storage-related issues. |
nl_NL[0]: Verouderde logboeken wissen, tijdelijke bestanden verwijderen en de database optimaliseren. Regelmatig onderhoud voorkomt opslaggerelateerde problemen.

en: Clear Results |
nl_NL[0]: Resultaten wissen

en: Clear search |
nl_NL[0]: Zoekopdracht wissen

en: Clear the cache |
nl_NL[0]: De cache wissen

en: Clear the log |
nl_NL[0]: Het logboek wissen

en: Clear Transient Data |
nl_NL[0]: Transientgegevens wissen

en: Clear transients |
nl_NL[0]: Transients wissen

en: Clear Transients |
nl_NL[0]: Transients wissen

en: Clear transients - cache, temporary data, cleanup |
nl_NL[0]: Transients wissen - cache, tijdelijke gegevens, opruiming

en: Clear visitor cookies |
nl_NL[0]: Bezoekerscookies wissen

en: Clear visitor cookies - reset tracking, privacy data |
nl_NL[0]: Bezoekerscookies wissen - tracking resetten, privacygegevens

en: Clear Visitor Data |
nl_NL[0]: Bezoekersgegevens wissen

en: Clear visitors data |
nl_NL[0]: Bezoekersgegevens wissen

en: Clear WordPress debug log |
nl_NL[0]: WordPress debug-log wissen

en: CLI requests |
nl_NL[0]: CLI-verzoeken

en: Click on the matching color |
nl_NL[0]: Klik op de bijpassende kleur

en: Click on the matching image |
nl_NL[0]: Klik op de bijpassende afbeelding

en: Click the matching color. Simple logic, hard to automate. |
nl_NL[0]: Klik op de bijpassende kleur. Eenvoudige logica, moeilijk te automatiseren.

en: Clickjacking protection |
nl_NL[0]: Clickjacking-bescherming

en: Close |
nl_NL[0]: Sluiten

en: close |
nl_NL[0]: sluiten

en: Cloud API connection deactivated. |
nl_NL[0]: Cloud API-verbinding gedeactiveerd.

en: Cloud API Expired |
nl_NL[0]: Cloud API verlopen

en: Cloud API Hits Exhausted |
nl_NL[0]: Cloud API-hits uitgeput

en: Cloud API is active. Full protection enabled. |
nl_NL[0]: Cloud API is actief. Volledige bescherming ingeschakeld.

en: Cloud API key connected and validated. |
nl_NL[0]: Cloud API-sleutel verbonden en gevalideerd.

en: Cloud API provides extended protection with continuous threat intelligence and automation. |
nl_NL[0]: Cloud API biedt uitgebreide bescherming met continue dreigingsinformatie en automatisering.

en: Cloud API responded with error:  |
nl_NL[0]: Cloud API reageerde met fout:

en: Cloud API Timeout |
nl_NL[0]: Cloud API-time-out

en: Cloud based verification |
nl_NL[0]: Cloud-gebaseerde verificatie

en: Cloud bot detection (live signatures) |
nl_NL[0]: Cloud botdetectie (live signatures)

en: Cloud bot verification (live) |
nl_NL[0]: Cloud botverificatie (live)

en: Cloud databases of threats |
nl_NL[0]: Clouddatabases van bedreigingen

en: Cloud IPs |
nl_NL[0]: Cloud IP's

en: Cloud protection |
nl_NL[0]: Cloudbescherming

en: Cloud protection and premium features |
nl_NL[0]: Cloudbescherming en premium functies

en: Cloud requests remaining in your plan. |
nl_NL[0]: Cloudverzoeken resterend in uw plan.

en: Cloud threat checking |
nl_NL[0]: Cloud dreigingscontrole

en: Cloud threat intelligence |
nl_NL[0]: Cloud dreigingsinformatie

en: Cloud threat verification |
nl_NL[0]: Cloud dreigingsverificatie

en: Cloud validation |
nl_NL[0]: Cloudvalidatie

en: Cloud Validation |
nl_NL[0]: Cloudvalidatie

en: Cloud validation - PRO bot verification, AI detection |
nl_NL[0]: Cloudvalidatie - PRO botverificatie, AI-detectie

en: Cloud validation, DDoS, forced verification |
nl_NL[0]: Cloudvalidatie, DDoS, geforceerde verificatie

en: Cloud verification |
nl_NL[0]: Cloudverificatie

en: Cloudflare Origin IPs |
nl_NL[0]: Cloudflare Origin IP's

en: Code Obfuscation |
nl_NL[0]: Codeversluiering

en: Codes for config |
nl_NL[0]: Codes voor configuratie

en: Codes for config: |
nl_NL[0]: Codes voor configuratie:

en: Collapse all |
nl_NL[0]: Alles inklappen

en: Collect browser type |
nl_NL[0]: Browsertype verzamelen

en: Collect device type |
nl_NL[0]: Apparaattype verzamelen

en: Collect OS type |
nl_NL[0]: OS-type verzamelen

en: Collection Threshold |
nl_NL[0]: Verzameldrempel

en: Color Buttons |
nl_NL[0]: Kleurknoppen

en: Color Matching |
nl_NL[0]: Kleurovereenkomst

en: Combine any Captcha type with reCaptcha v3. <a href="%s">Configure keys</a> in Integrations. |
nl_NL[0]: Combineer elk Captcha-type met reCaptcha v3. <a href="%s">Configureer sleutels</a> in Integraties.

en: Coming soon |
nl_NL[0]: Binnenkort beschikbaar

en: Comment |
nl_NL[0]: Opmerking

en: Comment (optional) |
nl_NL[0]: Opmerking (optioneel)

en: Comment for this path rule |
nl_NL[0]: Opmerking voor deze padregel

en: Comment for this proxy (e.g., Cloudflare IPv4) |
nl_NL[0]: Opmerking voor deze proxy (bijv. Cloudflare IPv4)

en: Comment for this rule |
nl_NL[0]: Opmerking voor deze regel

en: Comments are disabled. |
nl_NL[0]: Opmerkingen zijn uitgeschakeld.

en: community |
nl_NL[0]: gemeenschap

en: Compare features across plans |
nl_NL[0]: Vergelijk functies tussen abonnementen

en: Compare Free vs PRO |
nl_NL[0]: Vergelijk Gratis vs PRO

en: Compare plan features below. PRO unlocks full per-visit verification, advanced blocking rules, performance add-ons, and priority support. |
nl_NL[0]: Vergelijk abonnementsfuncties hieronder. PRO ontgrendelt volledige verificatie per bezoek, geavanceerde blokkeerregels, prestatie-add-ons en prioritaire ondersteuning.

en: Compare Plans |
nl_NL[0]: Vergelijk Abonnementen

en: Compare WordPress core files against wp.org checksums to detect added, modified, or missing files. |
nl_NL[0]: Vergelijk WordPress-kernbestanden met wp.org checksums om toegevoegde, gewijzigde of ontbrekende bestanden te detecteren.

en: Compatibility Check |
nl_NL[0]: Compatibiliteitscontrole

en: Compatibility check |
nl_NL[0]: Compatibiliteitscontrole

en: Compatibility tests |
nl_NL[0]: Compatibiliteitstests

en: Compatible with all configurations |
nl_NL[0]: Compatibel met alle configuraties

en: Compatible with all plugins |
nl_NL[0]: Compatibel met alle plugins

en: Compatible with all setups |
nl_NL[0]: Compatibel met alle setups

en: Complete protection checklist. Review each item below to ensure full coverage. |
nl_NL[0]: Volledige beschermingschecklist. Bekijk elk item hieronder om volledige dekking te garanderen.

en: Complete Setup Wizard |
nl_NL[0]: Voltooi de installatiewizard

en: Completely disable BotBlocker protection. |
nl_NL[0]: Schakel BotBlocker-bescherming volledig uit.

en: Confidence |
nl_NL[0]: Zekerheid

en: Configuration Summary |
nl_NL[0]: Configuratieoverzicht

en: Configuration summary |
nl_NL[0]: Configuratieoverzicht

en: Configure API endpoints for BotBlocker and GLOBUS.studio services to access threat databases and security analytics. |
nl_NL[0]: Configureer API-eindpunten voor BotBlocker- en GLOBUS.studio-services om toegang te krijgen tot dreigingsdatabases en beveiligingsanalyses.

en: Configure Behavioral Engine |
nl_NL[0]: Configureer Gedragsengine

en: Configure Captcha - human verification, challenge, reCaptcha |
nl_NL[0]: Configureer Captcha - menselijke verificatie, uitdaging, reCaptcha

en: Configure DDoS resilience - attack mitigation, flood protection |
nl_NL[0]: Configureer DDoS-bestendigheid - aanvalsmitigatie, overstromingsbescherming

en: Configure exclusions |
nl_NL[0]: Configureer uitzonderingen

en: Configure how and when you receive alerts about bot activity. |
nl_NL[0]: Configureer hoe en wanneer u meldingen ontvangt over botactiviteit.

en: Configure HTTP response codes for blocked visitors, ban durations, and search engine directives. |
nl_NL[0]: Configureer HTTP-responscodes voor geblokkeerde bezoekers, ban-duren en zoekmachine-instructies.

en: Configure login brute-force protection - wp-login, lockout |
nl_NL[0]: Configureer bescherming tegen brute-force inlogpogingen - wp-login, uitsluiting

en: Configure Memcached server details and cache key prefixes for proper data organization. |
nl_NL[0]: Configureer Memcached-servergegevens en cache-sleutelvoorvoegsels voor een goede gegevensorganisatie.

en: Configure now |
nl_NL[0]: Nu configureren

en: Configure payment gateways - Stripe, PayPal, checkout bypass |
nl_NL[0]: Configureer betalingsgateways - Stripe, PayPal, checkout-bypass

en: Configure protection rules and automate threat detection. Reducing junk traffic also improves load times. |
nl_NL[0]: Configureer beschermingsregels en automatiseer dreigingsdetectie. Het verminderen van junkverkeer verbetert ook de laadtijden.

en: Configure rate limiting - spam, flood, throttle, behavioral |
nl_NL[0]: Configureer snelheidsbeperking - spam, overstroming, vertraging, gedrag

en: Configure reCaptcha |
nl_NL[0]: reCaptcha configureren

en: Configure Redis host, port, authentication, and key prefix isolation. |
nl_NL[0]: Configureer Redis-host, poort, authenticatie en sleutelvoorvoegselisolatie.

en: Configure report period, timezone, and how statistics are counted. |
nl_NL[0]: Configureer de rapportageperiode, tijdzone en hoe statistieken worden geteld.

en: Configure security settings and automate bot detection to reduce server load and improve loading speed. |
nl_NL[0]: Configureer beveiligingsinstellingen en automatiseer botdetectie om de serverbelasting te verminderen en de laadsnelheid te verbeteren.

en: Configure simple bot detection - crawler, scraper, user-agent |
nl_NL[0]: Configureer eenvoudige botdetectie - crawler, scraper, user-agent

en: Configure trusted users and systems that bypass security checks |
nl_NL[0]: Configureer vertrouwde gebruikers en systemen die beveiligingscontroles omzeilen

en: Configure what visitor data BotBlocker records for threat detection and analytics. |
nl_NL[0]: Configureer welke bezoekersgegevens BotBlocker registreert voor dreigingsdetectie en analyse.

en: Confirm |
nl_NL[0]: Bevestigen

en: Confirm and activate |
nl_NL[0]: Bevestigen en activeren

en: Confirm that you are human: |
nl_NL[0]: Bevestig dat u een mens bent:

en: Conflicting plugins |
nl_NL[0]: Conflicterende plug-ins

en: Connect |
nl_NL[0]: Verbinden

en: Connect Cloud API now! |
nl_NL[0]: Nu Cloud API verbinden!

en: Connect external services, caching and notifications |
nl_NL[0]: Externe services, caching en meldingen verbinden

en: Connect now! |
nl_NL[0]: Nu verbinden!

en: Connection error. Please try again. |
nl_NL[0]: Verbindingsfout. Probeer het opnieuw.

en: Connection filtering blocks suspicious connection methods used by bots and scrapers. |
nl_NL[0]: Verbindingsfiltering blokkeert verdachte verbindingsmethoden die door bots en scrapers worden gebruikt.

en: Connection ID: |
nl_NL[0]: Verbindings-ID:

en: Connection info: |
nl_NL[0]: Verbindingsinformatie:

en: Connection test successful! |
nl_NL[0]: Verbindingstest succesvol!

en: Connection Types |
nl_NL[0]: Verbindingstypen

en: Contact Us |
nl_NL[0]: Neem contact met ons op

en: Contact us |
nl_NL[0]: Contact opnemen

en: Contacts and Support |
nl_NL[0]: Contacten en ondersteuning

en: Contacts, documentation and server status |
nl_NL[0]: Contacten, documentatie en serverstatus

en: Content and Functionality |
nl_NL[0]: Inhoud en functionaliteit

en: Continue |
nl_NL[0]: Doorgaan

en: Continue clearing the object cache? |
nl_NL[0]: Doorgaan met het wissen van de objectcache?

en: Continue clearing transients? |
nl_NL[0]: Doorgaan met het wissen van transiënten?

en: Continue clearing visitor data? |
nl_NL[0]: Doorgaan met het wissen van bezoekersgegevens?

en: Continue resetting the rewrite rules? |
nl_NL[0]: Doorgaan met het resetten van de herschrijfregels?

en: Control admin interface caching and statistics display settings. |
nl_NL[0]: Beheer caching van de beheerinterface en weergave-instellingen voor statistieken.

en: Control BotBlocker verification cookies: name, lifetime, salt, and security attributes. |
nl_NL[0]: Beheer BotBlocker-verificatiecookies: naam, levensduur, salt en beveiligingsattributen.

en: Control how BotBlocker verifies visitors, applies security rules, and manages hit limits. |
nl_NL[0]: Beheer hoe BotBlocker bezoekers verifieert, beveiligingsregels toepast en hitlimieten beheert.

en: Control request velocity per IP with configurable thresholds, sliding windows, and subnet aggregation. |
nl_NL[0]: Beheer de verzoeksnelheid per IP met configureerbare drempels, schuivende vensters en subnetaggregatie.

en: Control XML-RPC access with IP allowlist support for IPv4 and IPv6. When enabled, only allowlisted IPs can access xmlrpc.php. When disabled, XML-RPC is fully blocked with allowlist bypass capability. |
nl_NL[0]: Beheer XML-RPC-toegang met IP-toegangsondersteuning voor IPv4 en IPv6. Indien ingeschakeld, hebben alleen IP's op de toegangslijst toegang tot xmlrpc.php. Indien uitgeschakeld, wordt XML-RPC volledig geblokkeerd met de mogelijkheid tot het omzeilen van de toegangslijst.

en: Cookie Alert |
nl_NL[0]: Cookiemelding

en: Cookie Alert Settings |
nl_NL[0]: Instellingen voor cookiemelding

en: Cookie and session |
nl_NL[0]: Cookie en sessie

en: Cookie consent alert - GDPR, privacy notice |
nl_NL[0]: Cookietoestemmingsmelding - AVG, privacyverklaring

en: Cookie Hits and Visitors |
nl_NL[0]: Cookie-hits en bezoekers

en: Cookie Lifetime |
nl_NL[0]: Cookie levensduur

en: Cookie lifetime >= 1 day |
nl_NL[0]: Cookie-levensduur >= 1 dag

en: Cookie Name |
nl_NL[0]: Cookienaam

en: Cookie name used by BotBlocker. Changing it resets all existing cookies. |
nl_NL[0]: Cookienaam gebruikt door BotBlocker. Wijzigen ervan reset alle bestaande cookies.

en: Cookie notice |
nl_NL[0]: Cookiemelding

en: Cookie notice text |
nl_NL[0]: Tekst van cookiemelding

en: Cookie salt set |
nl_NL[0]: Cookie salt ingesteld

en: Cookie SameSite Policy |
nl_NL[0]: Cookie SameSite-beleid

en: Cookie SameSite policy (Lax/Strict) |
nl_NL[0]: Cookie SameSite-beleid (Lax/Strict)

en: Cookie Settings |
nl_NL[0]: Cookie-instellingen

en: Cookies are disabled in your browser. Enable cookies to continue. |
nl_NL[0]: Cookies zijn uitgeschakeld in uw browser. Schakel cookies in om door te gaan.

en: Copy |
nl_NL[0]: Kopiëren

en: Copy this command to your server crontab. |
nl_NL[0]: Kopieer deze opdracht naar uw server crontab.

en: Copy to clipboard |
nl_NL[0]: Kopiëren naar klembord

en: Copyright |
nl_NL[0]: Auteursrecht

en: Core, plugin, and theme security events. |
nl_NL[0]: Beveiligingsgebeurtenissen voor core, plugins en thema's.

en: Could not build tree view. Switch to Flat view. |
nl_NL[0]: Kon boomweergave niet opbouwen. Schakel over naar platte weergave.

en: Could not download the ASN database (%s). Will retry automatically. |
nl_NL[0]: Kon de ASN-database (%s) niet downloaden. Wordt automatisch opnieuw geprobeerd.

en: Could not download the ASN database. Will retry automatically. |
nl_NL[0]: Kon de ASN-database niet downloaden. Wordt automatisch opnieuw geprobeerd.

en: Country |
nl_NL[0]: Land

en: Country already added. |
nl_NL[0]: Land al toegevoegd.

en: Country List |
nl_NL[0]: Landenlijst

en: Country list loaded. |
nl_NL[0]: Landenlijst geladen.

en: Country list saved. |
nl_NL[0]: Landenlijst opgeslagen.

en: Covered: WooCommerce wc-api / wc-ajax, WC REST, EDD, Give, Memberpress, RCP, PMPro, Surecart, plus payment-specific paths and admin-ajax actions for Stripe, PayPal, Mollie, Adyen, Braintree, Square, Razorpay, CloudPayments, WayForPay, LiqPay, Fondy, PayU, Klarna, Paystack, Flutterwave, GoCardless, Paddle, Authorize.Net, 2Checkout and many others. |
nl_NL[0]: Gedekt: WooCommerce wc-api / wc-ajax, WC REST, EDD, Give, Memberpress, RCP, PMPro, Surecart, plus betalingsspecifieke paden en admin-ajax acties voor Stripe, PayPal, Mollie, Adyen, Braintree, Square, Razorpay, CloudPayments, WayForPay, LiqPay, Fondy, PayU, Klarna, Paystack, Flutterwave, GoCardless, Paddle, Authorize.Net, 2Checkout en vele anderen.

en: cPanel Cron Jobs |
nl_NL[0]: cPanel Cron-taken

en: Create allow/block rules for IPs or subnets. Use import buttons to add search engines and white bots. |
nl_NL[0]: Maak toestaan/blokkeren regels voor IP's of subnetten. Gebruik importknoppen om zoekmachines en witte bots toe te voegen.

en: Create blocking rules from any report property - IP, country, device type, and more. React to new threats instantly with full control over what gets blocked. |
nl_NL[0]: Maak blokkeringsregels op basis van elke rapport-eigenschap - IP, land, apparaattype en meer. Reageer direct op nieuwe bedreigingen met volledige controle over wat wordt geblokkeerd.

en: Create custom block/allow rules |
nl_NL[0]: Maak aangepaste blokkeer-/toestaanregels

en: Create key and secret |
nl_NL[0]: Maak sleutel en geheim

en: Create now |
nl_NL[0]: Nu aanmaken

en: Create reCaptcha keys |
nl_NL[0]: Maak reCaptcha-sleutels

en: Create rule from any report item |
nl_NL[0]: Maak regel van elk rapportitem

en: Critical |
nl_NL[0]: Kritiek

en: Critical: |
nl_NL[0]: Kritiek:

en: Cron Jobs |
nl_NL[0]: Cron-taken

en: Cron Jobs Manager |
nl_NL[0]: Cron Jobs-beheerder

en: Cron Settings |
nl_NL[0]: Cron-instellingen

en: Cron Tasks - scheduler, jobs, automation |
nl_NL[0]: Cron-taken - planner, taken, automatisering

en: CSP Configuration |
nl_NL[0]: CSP-configuratie

en: cURL Command |
nl_NL[0]: cURL-opdracht

en: cURL command (for system cron) |
nl_NL[0]: cURL-opdracht (voor systeemcron)

en: cURL Command: |
nl_NL[0]: cURL-opdracht:

en: Current JA3 |
nl_NL[0]: Huidige JA3

en: Current JA3 fingerprint received from your web server or Cloudflare. |
nl_NL[0]: Huidige JA3-vingerafdruk ontvangen van uw webserver of Cloudflare.

en: Current JA4 |
nl_NL[0]: Huidige JA4

en: Current JA4 fingerprint received from your web server. |
nl_NL[0]: Huidige JA4-vingerafdruk ontvangen van uw webserver.

en: Current Protocol |
nl_NL[0]: Huidig protocol

en: Current Site Protocol: |
nl_NL[0]: Huidig siteprotocol:

en: Custom block/allow rules |
nl_NL[0]: Aangepaste blokkeer-/toestaanregels

en: Custom CSS |
nl_NL[0]: Aangepaste CSS

en: Custom CSS for styling the cookie alert banner. |
nl_NL[0]: Aangepaste CSS voor het stylen van de cookiemelding banner.

en: Custom development |
nl_NL[0]: Aangepaste ontwikkeling

en: Custom Login URL |
nl_NL[0]: Aangepaste inlog-URL

en: Custom Login URL is invalid. Use only letters, numbers, hyphens, or underscores, and do not use reserved WordPress login endpoints. |
nl_NL[0]: Aangepaste inlog-URL is ongeldig. Gebruik alleen letters, cijfers, koppeltekens of underscores, en gebruik geen gereserveerde WordPress inlog-eindpunten.

en: Custom message shown when the default login URL is accessed and behavior is set to Message. |
nl_NL[0]: Aangepast bericht dat wordt weergegeven wanneer de standaard inlog-URL wordt benaderd en gedrag is ingesteld op Bericht.

en: Custom Paths |
nl_NL[0]: Aangepaste paden

en: Custom rules: IP, User-Agent, PTR, country, paths and headers |
nl_NL[0]: Aangepaste regels: IP, User-Agent, PTR, land, paden en headers

en: Custom rules: IP, User-Agent, PTR, country, paths and more |
nl_NL[0]: Aangepaste regels: IP, User-Agent, PTR, land, paden en meer

en: Custom security rules engine |
nl_NL[0]: Aangepaste beveiligingsregels-engine

en: Customize detection algorithms |
nl_NL[0]: Detectie-algoritmen aanpassen

en: Cuts server load by blocking junk requests early |
nl_NL[0]: Vermindert serverbelasting door junk-aanvragen vroegtijdig te blokkeren

en: Daily cloud threat updates (signatures + networks) |
nl_NL[0]: Dagelijkse cloud-bedreigingsupdates (handtekeningen + netwerken)

en: Daily signature updates & threat feeds |
nl_NL[0]: Dagelijkse handtekeningupdates en bedreigingsfeeds

en: Daily signature updates (5M+ patterns) |
nl_NL[0]: Dagelijkse handtekeningupdates (5M+ patronen)

en: Daily Summary Backfill |
nl_NL[0]: Dagelijkse samenvatting opvulling

en: Daily threat updates from Cloud (signatures + bad networks) |
nl_NL[0]: Dagelijkse bedreigingsupdates vanuit de Cloud (handtekeningen + slechte netwerken)

en: Dark |
nl_NL[0]: Donker

en: Dashboard - home, overview, main page |
nl_NL[0]: Dashboard - startpagina, overzicht, hoofdpagina

en: Dashboard counters and daily statistics will be reset. |
nl_NL[0]: Dashboardtellers en dagelijkse statistieken worden gereset.

en: Data |
nl_NL[0]: Gegevens

en: Data and notifications |
nl_NL[0]: Gegevens en meldingen

en: Data collection and privacy |
nl_NL[0]: Gegevensverzameling en privacy

en: Data Log & Processing |
nl_NL[0]: Gegevenslogboek en -verwerking

en: Data Log &amp; Processing |
nl_NL[0]: Gegevenslogboek &amp; -verwerking

en: Data Log and Processing |
nl_NL[0]: Gegevenslogboek en -verwerking

en: Database Findings |
nl_NL[0]: Databasebevindingen

en: Database has been reinstalled successfully. |
nl_NL[0]: Database is succesvol opnieuw geïnstalleerd.

en: Database Index: |
nl_NL[0]: Database-index:

en: Database reinstalled successfully! |
nl_NL[0]: Database succesvol opnieuw geïnstalleerd!

en: Database Repair and Optimization |
nl_NL[0]: Database repareren en optimaliseren

en: database rows |
nl_NL[0]: databaserijen

en: Database, cache, maintenance |
nl_NL[0]: Database, cache, onderhoud

en: Date |
nl_NL[0]: Datum

en: Date/Time |
nl_NL[0]: Datum/Tijd

en: Daylight Saving Time |
nl_NL[0]: Zomertijd

en: Daylight saving time adjustment |
nl_NL[0]: Zomertijdaanpassing

en: days |
nl_NL[0]: dagen

en: days remaining |
nl_NL[0]: resterende dagen

en: Days to include in reports. |
nl_NL[0]: Dagen om op te nemen in rapporten.

en: Days until your BotBlocker PRO subscription expires. |
nl_NL[0]: Dagen tot uw BotBlocker PRO-abonnement verloopt.

en: db rows |
nl_NL[0]: db-rijen

en: Deactivate |
nl_NL[0]: Deactiveren

en: Deactivate WPS Hide Login to use these settings. |
nl_NL[0]: Deactiveer WPS Hide Login om deze instellingen te gebruiken.

en: Debug WordPress |
nl_NL[0]: WordPress debuggen

en: Deep Code Analysis |
nl_NL[0]: Diepgaande code-analyse

en: Deep code analysis (catches more, costs more) |
nl_NL[0]: Diepgaande code-analyse (vangt meer, kost meer)

en: Deep Scan |
nl_NL[0]: Diepgaande scan

en: Deep scan (ignore metadata cache) |
nl_NL[0]: Diepgaande scan (metadata-cache negeren)

en: Default |
nl_NL[0]: Standaard

en: default |
nl_NL[0]: standaard

en: Define a unique prefix for all Memcached keys to avoid conflicts with other applications using the same cache server. |
nl_NL[0]: Definieer een unieke prefix voor alle Memcached-sleutels om conflicten met andere applicaties die dezelfde cacheserver gebruiken te voorkomen.

en: Define a unique prefix for all Redis keys to organize data and prevent conflicts with other applications using the same Redis instance. |
nl_NL[0]: Definieer een unieke prefix voor alle Redis-sleutels om gegevens te organiseren en conflicten met andere applicaties die dezelfde Redis-instantie gebruiken te voorkomen.

en: Delete |
nl_NL[0]: Verwijderen

en: delete |
nl_NL[0]: Verwijderen

en: Delete all visitor records and statistics |
nl_NL[0]: Verwijder alle bezoekersgegevens en statistieken

en: Delete Expired Transients |
nl_NL[0]: Verwijder verlopen transients

en: Delete this add-on? |
nl_NL[0]: Deze add-on verwijderen?

en: Demo: open a log entry, inspect parameters, generate a rule (IP / country / UA / signature) and apply it. |
nl_NL[0]: Demo: open een logboekitem, inspecteer parameters, genereer een regel (IP / land / UA / handtekening) en pas deze toe.

en: Describe your issue |
nl_NL[0]: Beschrijf uw probleem

en: Detail Rows per Category |
nl_NL[0]: Detailrijen per categorie

en: Detailed logs of all blocked threats |
nl_NL[0]: Gedetailleerde logboeken van alle geblokkeerde bedreigingen

en: Detailed logs of all blocks |
nl_NL[0]: Gedetailleerde logboeken van alle blokkades

en: Detailed reports on every visitor: IP address, country, browser, OS, and more. Use them to spot suspicious bot activity and malicious requests. |
nl_NL[0]: Gedetailleerde rapporten over elke bezoeker: IP-adres, land, browser, besturingssysteem en meer. Gebruik ze om verdachte botactiviteit en kwaadaardige verzoeken te herkennen.

en: Detect active ad blockers. May affect legitimate users with ad-blocking extensions. |
nl_NL[0]: Detecteer actieve adblockers. Kan legitieme gebruikers met adblock-extensies beïnvloeden.

en: Detect hosting |
nl_NL[0]: Detecteer hosting

en: Detect tampered browser properties (navigator, plugins). |
nl_NL[0]: Detecteer gemanipuleerde browsereigenschappen (navigator, plug-ins).

en: Detection |
nl_NL[0]: Detectie

en: Detection and connectivity |
nl_NL[0]: Detectie en connectiviteit

en: Development services |
nl_NL[0]: Ontwikkelingsdiensten

en: Device |
nl_NL[0]: Apparaat

en: Device API Verification |
nl_NL[0]: Apparaat-API-verificatie

en: Device API verification |
nl_NL[0]: Apparaat-API-verificatie

en: Device Detection: |
nl_NL[0]: Apparaatdetectie:

en: Device Types |
nl_NL[0]: Apparaattypen

en: Diagnostics |
nl_NL[0]: Diagnostiek

en: Directory names to skip. One per line. |
nl_NL[0]: Mapnamen om over te slaan. Eén per regel.

en: Disable |
nl_NL[0]: Uitschakelen

en: Disable Comments |
nl_NL[0]: Reacties uitschakelen

en: Disable current check |
nl_NL[0]: Huidige controle uitschakelen

en: Disable Dashicons |
nl_NL[0]: Dashicons uitschakelen

en: Disable Embeds |
nl_NL[0]: Insluitingen uitschakelen

en: Disable Emojis |
nl_NL[0]: Emoji's uitschakelen

en: Disable reCaptcha for IPv6 visitors |
nl_NL[0]: reCaptcha uitschakelen voor IPv6-bezoekers

en: Disable reCaptcha v3 for IPv6 visitors. Google reCaptcha v3 does not support IPv6 scoring, so visitors from IPv6 addresses will bypass reCaptcha checks. |
nl_NL[0]: reCaptcha v3 uitschakelen voor IPv6-bezoekers. Google reCaptcha v3 ondersteunt geen IPv6-scoring, dus bezoekers van IPv6-adressen omzeilen de reCaptcha-controles.

en: Disable RSS Feeds |
nl_NL[0]: RSS-feeds uitschakelen

en: Disable Self Pingbacks |
nl_NL[0]: Zelf-pingbacks uitschakelen

en: Disable XML-RPC |
nl_NL[0]: XML-RPC uitschakelen

en: Disabled |
nl_NL[0]: Uitgeschakeld

en: disabled |
nl_NL[0]: uitgeschakeld

en: Disabled (Legacy) |
nl_NL[0]: Uitgeschakeld (verouderd)

en: Disabled (Wildcard *) |
nl_NL[0]: Uitgeschakeld (Wildcard *)

en: Disabled Behavior |
nl_NL[0]: Gedrag bij uitschakeling

en: Disabled by default so custom paths cannot scan arbitrary server locations. |
nl_NL[0]: Standaard uitgeschakeld zodat aangepaste paden niet willekeurige serverlocaties kunnen scannen.

en: Disables all RSS feeds on the site. |
nl_NL[0]: Schakelt alle RSS-feeds op de site uit.

en: Disables comments site-wide. |
nl_NL[0]: Schakelt reacties site-breed uit.

en: Disables oEmbed discovery and embedding from external sites. |
nl_NL[0]: Schakelt oEmbed-ontdekking en insluiting van externe sites uit.

en: Disables XML-RPC. Required by some plugins (Jetpack, etc.) and the WordPress mobile app. |
nl_NL[0]: Schakelt XML-RPC uit. Vereist door sommige plug-ins (Jetpack, enz.) en de WordPress mobiele app.

en: Disabling Early Init mode may reduce protection against advanced bots. Are you sure you want to proceed? |
nl_NL[0]: Het uitschakelen van de Vroege Init-modus kan de bescherming tegen geavanceerde bots verminderen. Weet u zeker dat u wilt doorgaan?

en: Disconnect |
nl_NL[0]: Ontkoppelen

en: Display |
nl_NL[0]: Weergave

en: Displays a lightweight first-party cookie notice for visitors and stores consent locally in a BotBlocker-named cookie. Use it for simple privacy notices where no external consent platform is required. Configure message text, policy link, button label, theme, position, and optional CSS. |
nl_NL[0]: Toont een lichte first-party cookiemelding voor bezoekers en slaat toestemming lokaal op in een cookie met de naam BotBlocker. Gebruik het voor eenvoudige privacymeldingen waar geen extern toestemmingsplatform vereist is. Configureer meldingstekst, beleidslink, knoplabel, thema, positie en optionele CSS.

en: Docs and FAQs |
nl_NL[0]: Documentatie en FAQ's

en: Documentation |
nl_NL[0]: Documentatie

en: Does not affect core site data. |
nl_NL[0]: Heeft geen invloed op de kernsitegegevens.

en: Dog |
nl_NL[0]: Hond

en: Download as JSON |
nl_NL[0]: Downloaden als JSON

en: Download backup codes |
nl_NL[0]: Backupcodes downloaden

en: Download Debug Log |
nl_NL[0]: Debuglog downloaden

en: Download sample import file |
nl_NL[0]: Voorbeeld importbestand downloaden

en: Download WordPress debug log file |
nl_NL[0]: WordPress debuglogbestand downloaden

en: Dump file for table %s not found. |
nl_NL[0]: Dumpbestand voor tabel %s niet gevonden.

en: Dynamic Digit Captcha |
nl_NL[0]: Dynamische cijfer-CAPTCHA

en: Dynamic Digits |
nl_NL[0]: Dynamische cijfers

en: Dynamic Shape Captcha |
nl_NL[0]: Dynamische vorm-CAPTCHA

en: Dynamic Shapes |
nl_NL[0]: Dynamische vormen

en: E-commerce software detected on this site. Enabling this option is strongly recommended. |
nl_NL[0]: E-commercesoftware gedetecteerd op deze site. Het inschakelen van deze optie wordt sterk aanbevolen.

en: e.g. 173.245.48.0/20 |
nl_NL[0]: bijv. 173.245.48.0/20

en: Each add-on is a turnkey extension: install in one click, configure in minutes, and gain a new layer of protection or speed without writing a line of code. |
nl_NL[0]: Elke add-on is een kant-en-klare extensie: installeer met één klik, configureer binnen enkele minuten en voeg een nieuwe beschermingslaag of snelheid toe zonder een regel code te schrijven.

en: Each method targets a specific bot weakness. Some privacy tools may trigger false positives. |
nl_NL[0]: Elke methode richt zich op een specifieke zwakte van bots. Sommige privacytools kunnen valse positieven veroorzaken.

en: Each plan includes a specific set of features and protection levels. Choose the one that matches your requirements. |
nl_NL[0]: Elk abonnement bevat een specifieke set functies en beschermingsniveaus. Kies de optie die bij uw vereisten past.

en: Eagle |
nl_NL[0]: Adelaar

en: Early Init |
nl_NL[0]: Vroege init

en: Early init |
nl_NL[0]: vroege init

en: Early Init - before WordPress loads |
nl_NL[0]: Vroege init - voordat WordPress laadt

en: Early Init - before WP loads |
nl_NL[0]: Vroege init - voordat WP laadt

en: Early init - blocks before WP loads |
nl_NL[0]: Vroege init - blokkeert voordat WP laadt

en: Early Init and MU modes drop blacklisted IPs at the first gate - no WordPress load, no overhead. This saves CPU time by skipping heavier logic for junk traffic before it reaches the main shield. |
nl_NL[0]: Vroege init en MU-modi laten IP's op de zwarte lijst vallen bij de eerste poort - geen WordPress-lading, geen overhead. Dit bespaart CPU-tijd door zwaardere logica voor junkverkeer over te slaan voordat het de hoofdbescherming bereikt.

en: Early Init and MU plugin modes reject requests at the first gate: IPs on the blacklist (bots, malicious networks, previously blocked) are dropped before heavier logic runs. With Early Init, WordPress does not load at all - saving memory and CPU. The MU plugin filters before regular plugins and the theme. Only clean traffic proceeds; junk is dropped as early as possible. |
nl_NL[0]: Vroege init en MU-plug-inmodi weigeren verzoeken bij de eerste poort: IP's op de zwarte lijst (bots, kwaadaardige netwerken, eerder geblokkeerd) worden verwijderd voordat zwaardere logica wordt uitgevoerd. Met vroege init laadt WordPress helemaal niet - wat geheugen en CPU bespaart. De MU-plug-in filtert vóór reguliere plug-ins en het thema. Alleen schoon verkeer gaat door; junk wordt zo vroeg mogelijk verwijderd.

en: Early Init provides instant IP banning. Custom blacklists (IPv4/IPv6) can be uploaded in %s for any mode. |
nl_NL[0]: Vroege init biedt direct IP-bannen. Aangepaste zwarte lijsten (IPv4/IPv6) kunnen worden geüpload in %s voor elke modus.

en: Early Init provides instant IP bans. Custom IPv4/IPv6 lists can be uploaded in any mode - see %s. |
nl_NL[0]: Vroege init biedt direct IP-bannen. Aangepaste IPv4/IPv6-lijsten kunnen in elke modus worden geüpload - zie %s.

en: Early Init requires active BotBlocker PRO and the Early Init add-on. Open Add-ons page? |
nl_NL[0]: Vroege init vereist actieve BotBlocker PRO en de Vroege init add-on. Add-onspagina openen?

en: Early Init requires Cloud API and the Early Init addon to be enabled. |
nl_NL[0]: Vroege init vereist dat Cloud API en de Vroege init add-on zijn ingeschakeld.

en: Early Init requires the Early Init addon to be enabled. Please enable it on the Addons page. |
nl_NL[0]: Vroege init vereist dat de Vroege init add-on is ingeschakeld. Schakel deze in op de Add-onspagina.

en: Early Init Settings |
nl_NL[0]: Vroege init-instellingen

en: Early Init Status |
nl_NL[0]: Vroege init-status

en: Early init: filtering before WordPress loads |
nl_NL[0]: Vroege init: filteren voordat WordPress laadt

en: Early Initialization |
nl_NL[0]: Vroege initialisatie

en: Early initialization |
nl_NL[0]: vroege initialisatie

en: Early initialization (pre-WordPress block) |
nl_NL[0]: Vroege initialisatie (pre-WordPress-blokkering)

en: Early initialization - block before WordPress loads |
nl_NL[0]: Vroege initialisatie - blokkeer voordat WordPress laadt

en: Early initialization disabled. Enable it for earlier IP filtering. |
nl_NL[0]: Vroege initialisatie uitgeschakeld. Schakel het in voor eerdere IP-filtering.

en: Early initialization disabled. Its functions are handled by the active MU plugin. |
nl_NL[0]: Vroege initialisatie uitgeschakeld. De functies worden afgehandeld door de actieve MU-plug-in.

en: Early initialization enabled. IP blacklist and base rule filtering run before WordPress loads. MU mode is not required. |
nl_NL[0]: Vroege initialisatie ingeschakeld. IP-zwarte lijst en basisregelfiltering worden uitgevoerd voordat WordPress laadt. MU-modus is niet vereist.

en: Early initialization requires PRO license. |
nl_NL[0]: Vroege initialisatie vereist een PRO-licentie.

en: Early Initialization runs BotBlocker before WordPress core loads. |
nl_NL[0]: Vroege initialisatie voert BotBlocker uit voordat de WordPress-kern laadt.

en: Early Initialization runs BotBlocker before WordPress core loads. Blocks malicious bots and unwanted traffic before they reach your site. |
nl_NL[0]: Vroege initialisatie voert BotBlocker uit voordat de WordPress-kern laadt. Blokkeert kwaadaardige bots en ongewenst verkeer voordat ze uw site bereiken.

en: Early Phase |
nl_NL[0]: Vroege fase

en: Early Phase settings control how BotBlocker loads before WordPress fully initializes. Toggle Early Init and MU-plugin for earlier bot filtering at the earliest possible stage. |
nl_NL[0]: Vroege fase-instellingen bepalen hoe BotBlocker laadt voordat WordPress volledig initialiseert. Schakel Vroege init en MU-plug-in in voor eerdere botfiltering in het vroegst mogelijke stadium.

en: Early Phase toggles |
nl_NL[0]: Vroege fase schakelaars

en: Early protection mode: blocks bad requests before WordPress loads |
nl_NL[0]: Vroege beschermingsmodus: blokkeert slechte verzoeken voordat WordPress laadt

en: Early protection: bad requests are rejected before WordPress loads |
nl_NL[0]: Vroege bescherming: slechte verzoeken worden geweigerd voordat WordPress laadt

en: Early-init is enabled but required runtime files are missing, so pre-WordPress protection is not running. Reinstall the add-on or toggle Early-Init off and on to regenerate the files. |
nl_NL[0]: Vroege init is ingeschakeld maar vereiste runtime-bestanden ontbreken, dus pre-WordPress-bescherming wordt niet uitgevoerd. Herinstalleer de add-on of schakel Vroege init uit en weer in om de bestanden opnieuw te genereren.

en: Early-Init Protection Inactive |
nl_NL[0]: Vroege init-bescherming inactief

en: Easy scaling |
nl_NL[0]: Eenvoudig schalen

en: Easy to scale |
nl_NL[0]: Eenvoudig te schalen

en: Edit |
nl_NL[0]: Bewerken

en: Edit ASN Rule |
nl_NL[0]: ASN-regel bewerken

en: Edit Generic Rule |
nl_NL[0]: Algemene regel bewerken

en: Edit IPv4 Rule |
nl_NL[0]: IPv4-regel bewerken

en: Edit IPv6 Rule |
nl_NL[0]: IPv6-regel bewerken

en: Edit Path Rule |
nl_NL[0]: Padregel bewerken

en: Edit Proxy Rule |
nl_NL[0]: Proxyregel bewerken

en: Edit Trusted Bot |
nl_NL[0]: Vertrouwde bot bewerken

en: Elapsed time |
nl_NL[0]: Verstreken tijd

en: email |
nl_NL[0]: e-mail

en: Email |
nl_NL[0]: E-mail

en: Email is required. |
nl_NL[0]: E-mailadres is verplicht.

en: Email notifications |
nl_NL[0]: E-mailmeldingen

en: Email sent successfully. |
nl_NL[0]: E-mail succesvol verzonden.

en: Emergency assistance (24h) |
nl_NL[0]: Noodhulp (24 uur)

en: Emergency help (24h) |
nl_NL[0]: Noodhulp (24 uur)

en: Emergency support (24-hour resolution time) |
nl_NL[0]: Noodondersteuning (24-uurs oplostijd)

en: Emergency support (24h) |
nl_NL[0]: Noodondersteuning (24 uur)

en: Emoji Support |
nl_NL[0]: Emoji-ondersteuning

en: Empty Accept-Language |
nl_NL[0]: Lege Accept-Language

en: Empty User-Agent |
nl_NL[0]: Lege User-Agent

en: Empty User-Agent blocking |
nl_NL[0]: Blokkering van lege User-Agent

en: Enable |
nl_NL[0]: Inschakelen

en: Enable %s directive in X-Robots-Tag headers |
nl_NL[0]: Schakel de %s-richtlijn in X-Robots-Tag-headers in

en: Enable automatic background scans at regular intervals. |
nl_NL[0]: Schakel automatische achtergrondscans op regelmatige intervallen in.

en: Enable automatic truth-source checks at regular intervals. |
nl_NL[0]: Schakel automatische controles van waarheidsbronnen op regelmatige intervallen in.

en: Enable Basic Security Headers |
nl_NL[0]: Schakel basisbeveiligingsheaders in

en: Enable basic security headers |
nl_NL[0]: Schakel basisbeveiligingsheaders in

en: Enable Behavioral Analysis |
nl_NL[0]: Schakel gedragsanalyse in

en: Enable BotBlocker Two-Factor Authentication for %s |
nl_NL[0]: Schakel BotBlocker-tweefactorauthenticatie in voor %s

en: Enable BotBlocker Two-Factor Authentication for enhanced security. |
nl_NL[0]: Schakel BotBlocker-tweefactorauthenticatie in voor verbeterde beveiliging.

en: Enable caching for faster security checks. BotBlocker uses the available cache system. |
nl_NL[0]: Schakel caching in voor snellere beveiligingscontroles. BotBlocker gebruikt het beschikbare cachesysteem.

en: Enable common protection headers: X-Frame-Options, X-Content-Type-Options, X-XSS-Protection, Referrer-Policy, and X-Permitted-Cross-Domain-Policies. |
nl_NL[0]: Schakel algemene beschermingsheaders in: X-Frame-Options, X-Content-Type-Options, X-XSS-Protection, Referrer-Policy en X-Permitted-Cross-Domain-Policies.

en: Enable Content-Security-Policy |
nl_NL[0]: Schakel Content-Security-Policy in

en: Enable Cookie Alert |
nl_NL[0]: Schakel cookiemelding in

en: Enable Early Init |
nl_NL[0]: Schakel Early Init in

en: Enable Early Init addon |
nl_NL[0]: Schakel Early Init-add-on in

en: Enable empty User-Agent blocking |
nl_NL[0]: Schakel blokkering van lege User-Agent in

en: Enable HSTS Header |
nl_NL[0]: Schakel HSTS-header in

en: Enable HSTS header |
nl_NL[0]: Schakel HSTS-header in

en: Enable HTTP to HTTPS Redirect |
nl_NL[0]: Schakel HTTP-naar-HTTPS-doorverwijzing in

en: Enable HTTP to HTTPS Redirect (301) |
nl_NL[0]: Schakel HTTP-naar-HTTPS-doorverwijzing (301) in

en: Enable HTTPS Protocol Protection |
nl_NL[0]: Schakel HTTPS-protocolbescherming in

en: Enable it first. |
nl_NL[0]: Schakel het eerst in.

en: Enable JA3/JA4 TLS fingerprint analysis for bot detection. Requires fingerprint headers from web server. |
nl_NL[0]: Schakel JA3/JA4 TLS-vingerafdrukanalyse in voor botdetectie. Vereist vingerafdrukheaders van de webserver.

en: Enable JavaScript verification |
nl_NL[0]: Schakel JavaScript-verificatie in

en: Enable Login Brute-Force Protection |
nl_NL[0]: Schakel bescherming tegen brute-force-inlogpogingen in

en: Enable Malware Scanner |
nl_NL[0]: Schakel malwarescanner in

en: Enable malware scanner controls |
nl_NL[0]: Schakel bedieningselementen van malwarescanner in

en: Enable Memcached counters |
nl_NL[0]: Memcached-tellers inschakelen

en: Enable Mixed Content Auto-Fix |
nl_NL[0]: Automatische fix voor gemengde inhoud inschakelen

en: Enable MU plugin mode |
nl_NL[0]: MU-plug-inmodus inschakelen

en: Enable Permissions-Policy |
nl_NL[0]: Permissons-Policy inschakelen

en: Enable PTR cache in database |
nl_NL[0]: PTR-cache in database inschakelen

en: Enable Rate Limiting |
nl_NL[0]: Snelheidsbeperking inschakelen

en: Enable reCaptcha v3 protection |
nl_NL[0]: reCaptcha v3-beveiliging inschakelen

en: Enable Redis counters |
nl_NL[0]: Redis-tellers inschakelen

en: Enable Redis or Memcached |
nl_NL[0]: Redis of Memcached inschakelen

en: Enable remaining |
nl_NL[0]: Overige inschakelen

en: Enable Reputation |
nl_NL[0]: Reputatie inschakelen

en: Enable scheduled background scan |
nl_NL[0]: Geplande achtergrondscan inschakelen

en: Enable Scheduled Scan |
nl_NL[0]: Geplande scan inschakelen

en: Enable Security Headers |
nl_NL[0]: Beveiligingsheaders inschakelen

en: Enable security headers group |
nl_NL[0]: Groep beveiligingsheaders inschakelen

en: Enable the addon to start a scan. |
nl_NL[0]: Schakel de add-on in om een scan te starten.

en: Enable the Core Rate Inspector first. |
nl_NL[0]: Schakel eerst de Core Rate Inspector in.

en: Enable the malware scanner and its settings. You can disable it to hide the scanner UI and prevent any scans, while keeping the settings intact for later use. |
nl_NL[0]: Schakel de malwarescanner en de instellingen ervan in. U kunt deze uitschakelen om de scanner-UI te verbergen en scans te voorkomen, terwijl de instellingen behouden blijven voor later gebruik.

en: Enable the truth source comparator and its settings. Disable to hide the UI while preserving settings. |
nl_NL[0]: Schakel de waarheidsbron-vergelijker en de instellingen ervan in. Uitschakelen om de UI te verbergen terwijl de instellingen behouden blijven.

en: Enable this option to display a simple cookie notice to your visitors. |
nl_NL[0]: Schakel deze optie in om een eenvoudige cookiemelding aan uw bezoekers te tonen.

en: Enable TLS Fingerprint Check |
nl_NL[0]: TLS-vingerafdrukcontrole inschakelen

en: Enable Truth Source Comparator |
nl_NL[0]: Waarheidsbron-vergelijker inschakelen

en: Enable truth source comparator |
nl_NL[0]: Waarheidsbron-vergelijker inschakelen

en: Enable Two-Factor Authentication |
nl_NL[0]: Twee-factorauthenticatie inschakelen

en: Enable Two-Factor Authentication (2FA) for all administrator accounts. It adds an essential layer of security that stops 99% of automated credential stuffing and brute-force attacks from accessing your dashboard. |
nl_NL[0]: Schakel tweefactorauthenticatie (2FA) in voor alle beheerdersaccounts. Het voegt een essentiële beveiligingslaag toe die 99% van de geautomatiseerde credential stuffing- en brute-force-aanvallen stopt die uw dashboard proberen te bereiken.

en: Enable XML-RPC Tunnel |
nl_NL[0]: XML-RPC-tunnel inschakelen

en: Enabled |
nl_NL[0]: Ingeschakeld

en: Enabled (Explicit headers) |
nl_NL[0]: Ingeschakeld (Expliciete headers)

en: Enabled (Recommended) |
nl_NL[0]: Ingeschakeld (Aanbevolen)

en: Enforce IP / ASN Rules for Payment Callbacks |
nl_NL[0]: IP-/ASN-regels afdwingen voor betalingsterugmeldingen

en: Engine Parameter Checks |
nl_NL[0]: Engineparametercontroles

en: Engine parameter checks |
nl_NL[0]: Engineparametercontroles

en: English |
nl_NL[0]: Engels

en: Enhance speed, security and user experience with official BotBlocker add-ons. |
nl_NL[0]: Verbeter snelheid, beveiliging en gebruikerservaring met officiële BotBlocker-add-ons.

en: Enter 6-digit code from app |
nl_NL[0]: Voer 6-cijferige code uit app in

en: Enter 6-digit code from app: |
nl_NL[0]: Voer 6-cijferige code uit app in:

en: Enter a 6-digit TOTP code |
nl_NL[0]: Voer een 6-cijferige TOTP-code in

en: Enter BotBlocker PRO key |
nl_NL[0]: Voer BotBlocker PRO-sleutel in

en: Enter license key |
nl_NL[0]: Voer licentiesleutel in

en: Enter Redis server authentication password if required. Leave empty if Redis server does not require authentication. |
nl_NL[0]: Voer het wachtwoord voor Redis-serverauthenticatie in indien vereist. Laat leeg als de Redis-server geen authenticatie vereist.

en: Enter single IP or CIDR (e.g. 198.51.100.0/24 or 2001:db8::/32). |
nl_NL[0]: Voer een enkel IP-adres of CIDR in (bijv. 198.51.100.0/24 of 2001:db8::/32).

en: Enter the 6-digit code from the app: |
nl_NL[0]: Voer de 6-cijferige code uit de app in:

en: Enter the additional API endpoint URL for advanced security analytics and threat monitoring services. |
nl_NL[0]: Voer de URL van het extra API-eindpunt in voor geavanceerde beveiligingsanalyses en bedreigingsmonitoringservices.

en: Enter the additional API endpoint URL for advanced security analytics and threat monitoring services. This integration provides comprehensive security insights. |
nl_NL[0]: Voer de URL van het extra API-eindpunt in voor geavanceerde beveiligingsanalyses en bedreigingsmonitoringservices. Deze integratie biedt uitgebreide beveiligingsinzichten.

en: Enter the code to confirm login |
nl_NL[0]: Voer de code in om het inloggen te bevestigen

en: Enter the Memcached server port number. Standard port is 11211 for most Memcached installations. |
nl_NL[0]: Voer het poortnummer van de Memcached-server in. Standaardpoort is 11211 voor de meeste Memcached-installaties.

en: Enter the network mask (e.g., 173.245.48.0/20) |
nl_NL[0]: Voer het netwerkmasker in (bijv. 173.245.48.0/20)

en: Enter the Redis server port number. Standard port is 6379 for most Redis installations. |
nl_NL[0]: Voer het poortnummer van de Redis-server in. Standaardpoort is 6379 voor de meeste Redis-installaties.

en: Enter your email |
nl_NL[0]: Voer uw e-mailadres in

en: Enter your Google reCaptcha v2 secret key. This private key is used to verify user responses on the server side and should be kept confidential. |
nl_NL[0]: Voer uw geheime sleutel voor Google reCaptcha v2 in. Deze privésleutel wordt gebruikt om gebruikersreacties aan de serverzijde te verifiëren en moet vertrouwelijk blijven.

en: Enter your Google reCaptcha v2 site and secret keys below. |
nl_NL[0]: Voer hieronder uw Google reCaptcha v2-site- en geheime sleutels in.

en: Enter your Google reCaptcha v2 site key obtained from Google reCaptcha console. This key is used to display the Captcha challenge on your website forms. |
nl_NL[0]: Vul uw Google reCaptcha v2-sitesleutel in die u hebt verkregen via de Google reCaptcha-console. Deze sleutel wordt gebruikt om de Captcha-uitdaging op uw websiteformulieren weer te geven.

en: Enter your Google reCaptcha v3 secret key. This private key verifies user authenticity scores and determines bot likelihood for enhanced security. |
nl_NL[0]: Vul uw Google reCaptcha v3-geheime sleutel in. Deze privésleutel verifieert de authenticiteitsscores van gebruikers en bepaalt de waarschijnlijkheid van een bot voor verbeterde beveiliging.

en: Enter your name |
nl_NL[0]: Voer uw naam in

en: Envato item page |
nl_NL[0]: Envato-itempagina

en: Error & Access |
nl_NL[0]: Fout & Toegang

en: Error &amp; Access |
nl_NL[0]: Fout &amp; Toegang

en: Error and Access Settings |
nl_NL[0]: Fout- en Toegangsinstellingen

en: Error applying profile |
nl_NL[0]: Fout bij toepassen profiel

en: Error Code: |
nl_NL[0]: Foutcode:

en: Error Logging |
nl_NL[0]: Foutregistratie

en: Error:  |
nl_NL[0]: Fout:

en: Errors |
nl_NL[0]: Fouten

en: Essential for scheduled tasks and backups |
nl_NL[0]: Essentieel voor geplande taken en back-ups

en: Every %d hour | Every %d hours
nl_NL[0]: Elke %d uur

en: Every %d hour | Every %d hours
nl_NL[0]: Elke %d uur

en: Every %d min |
nl_NL[0]: Elke %d min

en: Every %d s |
nl_NL[0]: Elke %d s

en: Every 5 Days |
nl_NL[0]: Elke 5 dagen

en: Every 5 Minutes |
nl_NL[0]: Elke 5 minuten

en: Every day |
nl_NL[0]: Elke dag

en: Example: |
nl_NL[0]: Voorbeeld:

en: Examples: Security Headers (HSTS, CSP, X-Frame), Hide Admin URL, Speed-up, Early Init, Anti-spam, Telegram alerts and more. |
nl_NL[0]: Voorbeelden: Beveiligingsheaders (HSTS, CSP, X-Frame), Admin-URL verbergen, Versnelling, Vroege initiatie, Anti-spam, Telegram-meldingen en meer.

en: exclude payment callbacks to avoid blocking them - |
nl_NL[0]: betalingscallback uitsluiten om blokkering te voorkomen -

en: Excluded Path Segments |
nl_NL[0]: Uitgesloten padsegmenten

en: Exclusions |
nl_NL[0]: Uitsluitingen

en: Exec-Only Mode |
nl_NL[0]: Alleen-uitvoermodus

en: Exec-only mode (PHP/JS/htaccess only) |
nl_NL[0]: Alleen-uitvoermodus (alleen PHP/JS/htaccess)

en: Exit Setup |
nl_NL[0]: Afsluitinstelling

en: Expand all |
nl_NL[0]: Alles uitvouwen

en: Expiration date/time for this rule |
nl_NL[0]: Vervaldatum/-tijd voor deze regel

en: Expired rules: |
nl_NL[0]: Vervallen regels:

en: Expires |
nl_NL[0]: Verloopt

en: Explore PRO |
nl_NL[0]: Ontdek PRO

en: Export |
nl_NL[0]: Exporteren

en: Export ASN rules to JSON |
nl_NL[0]: Exporteer ASN-regels naar JSON

en: Export CSV |
nl_NL[0]: Exporteer CSV

en: Export current settings and data. |
nl_NL[0]: Exporteer huidige instellingen en gegevens.

en: Export data and settings |
nl_NL[0]: Gegevens en instellingen exporteren

en: Export Excel |
nl_NL[0]: Exporteer Excel

en: Export paths to JSON |
nl_NL[0]: Exporteer paden naar JSON

en: Export proxies to JSON |
nl_NL[0]: Exporteer proxy's naar JSON

en: Export rules to JSON |
nl_NL[0]: Exporteer regels naar JSON

en: Export rules to JSON - backup, save, download |
nl_NL[0]: Exporteer regels naar JSON - back-up, opslaan, downloaden

en: Export white bots to JSON |
nl_NL[0]: Exporteer white bots naar JSON

en: Extended Captcha Check |
nl_NL[0]: Uitgebreide Captcha-controle

en: Extended heuristic and behavioral rules |
nl_NL[0]: Uitgebreide heuristische en gedragsregels

en: Extends mixed content fixing to WordPress admin pages. Enable this if you see mixed content warnings in the admin area. |
nl_NL[0]: Breidt mixed content-fix uit naar WordPress-beheerpagina's. Schakel dit in als u meldingen over mixed content in het beheergedeelte ziet.

en: Extension Missing |
nl_NL[0]: Extensie ontbreekt

en: External caching systems (Redis, Memcached) will also be cleared. |
nl_NL[0]: Externe cachingsystemen (Redis, Memcached) worden ook gewist.

en: Extra Connection Types |
nl_NL[0]: Extra verbindingstypen

en: Extra files (e.g. Pro build). Not verified - review optional. |
nl_NL[0]: Extra bestanden (bijv. Pro-build). Niet geverifieerd - beoordeling optioneel.

en: Extra Logging |
nl_NL[0]: Extra logregistratie

en: Extra Options |
nl_NL[0]: Extra opties

en: Extract and store visitor browser name and version from User-Agent header. |
nl_NL[0]: Haal browsernaam en -versie van de bezoeker uit de User-Agent header en sla deze op.

en: Extract and store visitor device category (PC, Phone, Tablet, TV, Box) from User-Agent header. |
nl_NL[0]: Haal de apparaatcategorie van de bezoeker (PC, Telefoon, Tablet, TV, Box) uit de User-Agent header en sla deze op.

en: Extract and store visitor operating system from User-Agent header. |
nl_NL[0]: Haal het besturingssysteem van de bezoeker uit de User-Agent header en sla het op.

en: Failed Attempt Time Window (seconds) |
nl_NL[0]: Tijdsvenster voor mislukte pogingen (seconden)

en: Failed Attempt Time Window (seconds): |
nl_NL[0]: Tijdsvenster voor mislukte pogingen (seconden):

en: Failed attempts allowed before blocking the IP. |
nl_NL[0]: Toegestane mislukte pogingen voordat het IP wordt geblokkeerd.

en: Failed Attempts Before Blocking |
nl_NL[0]: Mislukte pogingen voor blokkering

en: Failed Attempts Before Blocking: |
nl_NL[0]: Mislukte pogingen voor blokkering:

en: Failed backup:  |
nl_NL[0]: Mislukte back-up:

en: Failed import:  |
nl_NL[0]: Mislukte import:

en: Failed to auto-update add-on(s): %s. Please retry from the Add-ons page. |
nl_NL[0]: Kan add-on(s) niet automatisch bijwerken: %s. Probeer het opnieuw vanaf de Add-ons pagina.

en: Failed to backup existing add-on. |
nl_NL[0]: Kan geen back-up maken van de bestaande add-on.

en: Failed to backup the existing add-on. |
nl_NL[0]: Kan geen back-up maken van de bestaande add-on.

en: Failed to cancel scan. |
nl_NL[0]: Kan de scan niet annuleren.

en: Failed to clear %s rules. |
nl_NL[0]: Kan %s-regels niet wissen.

en: Failed to clear ASN rules. |
nl_NL[0]: Kan ASN-regels niet wissen.

en: Failed to clear ASN rules:  |
nl_NL[0]: Kan ASN-regels niet wissen:

en: Failed to clear IPv4 rules:  |
nl_NL[0]: Kan IPv4-regels niet wissen:

en: Failed to clear IPv6 rules:  |
nl_NL[0]: Kan IPv6-regels niet wissen:

en: Failed to clear log file. |
nl_NL[0]: Kan logbestand niet wissen.

en: Failed to clear object cache. |
nl_NL[0]: Kan objectcache niet wissen.

en: Failed to clear paths. |
nl_NL[0]: Kan paden niet wissen.

en: Failed to clear paths:  |
nl_NL[0]: Kan paden niet wissen:

en: Failed to clear proxies. |
nl_NL[0]: Kan proxy's niet wissen.

en: Failed to clear proxies:  |
nl_NL[0]: Kan proxy's niet wissen:

en: Failed to clear rules. |
nl_NL[0]: Kan regels niet wissen.

en: Failed to clear rules:  |
nl_NL[0]: Kan regels niet wissen:

en: Failed to clear TLS fingerprints:  |
nl_NL[0]: Kan TLS-vingerafdrukken niet wissen:

en: Failed to clear transients. |
nl_NL[0]: Kan transients niet wissen.

en: Failed to clear visitors data. |
nl_NL[0]: Kan bezoekersgegevens niet wissen.

en: Failed to clear white bots. |
nl_NL[0]: Kan witte bots niet wissen.

en: Failed to clear white bots:  |
nl_NL[0]: Kan witte bots niet wissen:

en: Failed to configure Early Init. Check filesystem permissions and try again, or set up Early Init manually. |
nl_NL[0]: Kan Early Init niet configureren. Controleer de bestandssysteemrechten en probeer het opnieuw, of stel Early Init handmatig in.

en: Failed to connect to Cloud API. Try again later. |
nl_NL[0]: Kan geen verbinding maken met de Cloud API. Probeer het later opnieuw.

en: Failed to copy:  |
nl_NL[0]: Kan niet kopiëren:

en: Failed to create %s rule. |
nl_NL[0]: Kan %s-regel niet aanmaken.

en: Failed to create a temporary add-on folder. |
nl_NL[0]: Kan geen tijdelijke add-on map aanmaken.

en: Failed to create ASN rule. |
nl_NL[0]: Kan ASN-regel niet aanmaken.

en: Failed to create ASN rule:  |
nl_NL[0]: Kan ASN-regel niet aanmaken:

en: Failed to create backup file. |
nl_NL[0]: Kan back-upbestand niet aanmaken.

en: Failed to create IPv4 rule:  |
nl_NL[0]: Kan IPv4-regel niet aanmaken:

en: Failed to create IPv6 rule:  |
nl_NL[0]: Kan IPv6-regel niet aanmaken:

en: Failed to create path. |
nl_NL[0]: Kan pad niet aanmaken.

en: Failed to create path:  |
nl_NL[0]: Kan pad niet aanmaken:

en: Failed to create proxy. |
nl_NL[0]: Kan proxy niet aanmaken.

en: Failed to create proxy:  |
nl_NL[0]: Kan proxy niet aanmaken:

en: Failed to create rule. |
nl_NL[0]: Kan regel niet aanmaken.

en: Failed to create rule:  |
nl_NL[0]: Aanmaken van regel mislukt:

en: Failed to create salt file. |
nl_NL[0]: Aanmaken van salt-bestand mislukt.

en: Failed to create temporary add-on directory. |
nl_NL[0]: Aanmaken van tijdelijke add-on map mislukt.

en: Failed to create white bot. |
nl_NL[0]: Aanmaken van witte bot mislukt.

en: Failed to create white bot:  |
nl_NL[0]: Aanmaken van witte bot mislukt:

en: Failed to create ZIP archive. |
nl_NL[0]: Aanmaken van ZIP-archief mislukt.

en: Failed to delete %s rule. |
nl_NL[0]: Verwijderen van %s-regel mislukt.

en: Failed to delete ASN rule. |
nl_NL[0]: Verwijderen van ASN-regel mislukt.

en: Failed to delete path. |
nl_NL[0]: Verwijderen van pad mislukt.

en: Failed to delete proxy. |
nl_NL[0]: Verwijderen van proxy mislukt.

en: Failed to delete rule. |
nl_NL[0]: Verwijderen van regel mislukt.

en: Failed to delete white bot. |
nl_NL[0]: Verwijderen van witte bot mislukt.

en: Failed to download the add-on package. |
nl_NL[0]: Downloaden van het add-on-pakket mislukt.

en: Failed to export ASN rules:  |
nl_NL[0]: Exporteren van ASN-regels mislukt:

en: Failed to export IPv4 rules:  |
nl_NL[0]: Exporteren van IPv4-regels mislukt:

en: Failed to export IPv6 rules:  |
nl_NL[0]: Exporteren van IPv6-regels mislukt:

en: Failed to export paths:  |
nl_NL[0]: Exporteren van paden mislukt:

en: Failed to export proxies:  |
nl_NL[0]: Exporteren van proxies mislukt:

en: Failed to export rules:  |
nl_NL[0]: Exporteren van regels mislukt:

en: Failed to export white bots:  |
nl_NL[0]: Exporteren van witte bots mislukt:

en: Failed to flush rewrite rules. |
nl_NL[0]: Herschrijfregels legen mislukt.

en: Failed to generate %s rules file from database. |
nl_NL[0]: Genereren van %s-regelsbestand uit database mislukt.

en: Failed to generate ASN rules file. |
nl_NL[0]: Genereren van ASN-regelsbestand mislukt.

en: Failed to generate LLM file from database. |
nl_NL[0]: Genereren van LLM-bestand uit database mislukt.

en: Failed to generate paths file from database. |
nl_NL[0]: Genereren van padenbestand uit database mislukt.

en: Failed to generate rules file from database. |
nl_NL[0]: Genereren van regelsbestand uit database mislukt.

en: Failed to generate search_engines file from database. |
nl_NL[0]: Genereren van search_engines-bestand uit database mislukt.

en: Failed to get log file. |
nl_NL[0]: Ophalen van logbestand mislukt.

en: Failed to import  |
nl_NL[0]: Importeren mislukt:

en: Failed to import ASN rules:  |
nl_NL[0]: Importeren van ASN-regels mislukt:

en: Failed to import IPv4 blacklist:  |
nl_NL[0]: Importeren van IPv4-zwarte lijst mislukt:

en: Failed to import IPv4 rules:  |
nl_NL[0]: Importeren van IPv4-regels mislukt:

en: Failed to import IPv4 whitelist:  |
nl_NL[0]: Importeren van IPv4-witte lijst mislukt:

en: Failed to import IPv6 blacklist:  |
nl_NL[0]: Importeren van IPv6-zwarte lijst mislukt:

en: Failed to import IPv6 rules:  |
nl_NL[0]: Importeren van IPv6-regels mislukt:

en: Failed to import IPv6 whitelist:  |
nl_NL[0]: Importeren van IPv6-witte lijst mislukt:

en: Failed to import paths:  |
nl_NL[0]: Importeren van paden mislukt:

en: Failed to import proxies:  |
nl_NL[0]: Importeren van proxies mislukt:

en: Failed to import rules:  |
nl_NL[0]: Importeren van regels mislukt:

en: Failed to import TLS fingerprints:  |
nl_NL[0]: Importeren van TLS-fingerprints mislukt:

en: Failed to import white bots:  |
nl_NL[0]: Importeren van witte bots mislukt:

en: Failed to initialize filesystem. |
nl_NL[0]: Initialiseren van bestandssysteem mislukt.

en: Failed to insert row into %s. |
nl_NL[0]: Invoegen van rij in %s mislukt.

en: Failed to install add-on package. |
nl_NL[0]: Installeren van add-on-pakket mislukt.

en: Failed to install MU plugin. Check filesystem permissions. |
nl_NL[0]: Installeren van MU-plugin mislukt. Controleer de bestandssysteemrechten.

en: Failed to install the add-on package. |
nl_NL[0]: Installeren van het add-on-pakket mislukt.

en: Failed to load ASN details:  |
nl_NL[0]: Laden van ASN-details mislukt:

en: Failed to load IPv4 rule details:  |
nl_NL[0]: Laden van IPv4-regeldetails mislukt:

en: Failed to load IPv6 rule details:  |
nl_NL[0]: Laden van IPv6-regeldetails mislukt:

en: Failed to load path details:  |
nl_NL[0]: Laden van paddetails mislukt:

en: Failed to load proxy details:  |
nl_NL[0]: Kan proxygegevens niet laden:

en: Failed to load rule details:  |
nl_NL[0]: Kan regelgegevens niet laden:

en: Failed to load saved countries. |
nl_NL[0]: Kan opgeslagen landen niet laden.

en: Failed to load white bot details:  |
nl_NL[0]: Kan white bot-gegevens niet laden:

en: Failed to load:  |
nl_NL[0]: Kan niet laden:

en: Failed to open ZIP archive. |
nl_NL[0]: Kan ZIP-archief niet openen.

en: Failed to read dump file for table %s. |
nl_NL[0]: Kan dumpbestand voor tabel %s niet lezen.

en: Failed to refresh BotBlocker PRO information. |
nl_NL[0]: Kan BotBlocker PRO-informatie niet vernieuwen.

en: Failed to refresh Cloud API |
nl_NL[0]: Kan Cloud API niet vernieuwen

en: Failed to reinstall database:  |
nl_NL[0]: Kan database niet opnieuw installeren:

en: Failed to render proxy file. |
nl_NL[0]: Kan proxybestand niet renderen.

en: Failed to retrieve API key. Try again later. |
nl_NL[0]: Kan API-sleutel niet ophalen. Probeer het later opnieuw.

en: Failed to save country list. |
nl_NL[0]: Kan landenlijst niet opslaan.

en: Failed to scan extraction directory. |
nl_NL[0]: Kan extractiemap niet scannen.

en: Failed to schedule ASN database update. |
nl_NL[0]: Kan ASN-database-update niet plannen.

en: Failed to send activation. Try again later. |
nl_NL[0]: Kan activering niet verzenden. Probeer het later opnieuw.

en: Failed to send email. |
nl_NL[0]: Kan e-mail niet verzenden.

en: Failed to start scan. |
nl_NL[0]: Kan scan niet starten.

en: Failed to start scan. Please try again. |
nl_NL[0]: Kan scan niet starten. Probeer het opnieuw.

en: Failed to sync TLS fingerprints:  |
nl_NL[0]: Kan TLS-vingerafdrukken niet synchroniseren:

en: Failed to toggle ASN rule. |
nl_NL[0]: Kan ASN-regel niet aan/uit zetten.

en: Failed to toggle path. |
nl_NL[0]: Kan pad niet aan/uit zetten.

en: Failed to toggle white bot. |
nl_NL[0]: Kan white bot niet aan/uit zetten.

en: Failed to unpack the add-on package. |
nl_NL[0]: Kan add-onpakket niet uitpakken.

en: Failed to update %s rule. |
nl_NL[0]: Kan %s-regel niet bijwerken.

en: Failed to update ASN rule. |
nl_NL[0]: Kan ASN-regel niet bijwerken.

en: Failed to update ASN rule:  |
nl_NL[0]: Kan ASN-regel niet bijwerken:

en: Failed to update IPv4 rule:  |
nl_NL[0]: Kan IPv4-regel niet bijwerken:

en: Failed to update IPv6 rule:  |
nl_NL[0]: Kan IPv6-regel niet bijwerken:

en: Failed to update path. |
nl_NL[0]: Kan pad niet bijwerken.

en: Failed to update path:  |
nl_NL[0]: Kan pad niet bijwerken:

en: Failed to update proxies:  |
nl_NL[0]: Kan proxies niet bijwerken:

en: Failed to update proxy. |
nl_NL[0]: Kan proxy niet bijwerken.

en: Failed to update proxy:  |
nl_NL[0]: Kan proxy niet bijwerken:

en: Failed to update rule. |
nl_NL[0]: Kan regel niet bijwerken.

en: Failed to update rule:  |
nl_NL[0]: Kan regel niet bijwerken:

en: Failed to update white bot. |
nl_NL[0]: Kan white bot niet bijwerken.

en: Failed to update white bot:  |
nl_NL[0]: Kan white bot niet bijwerken:

en: Failed to update:  |
nl_NL[0]: Kan niet bijwerken:

en: Failed to write to wp-config.php. Check filesystem permissions. |
nl_NL[0]: Kan niet schrijven naar wp-config.php. Controleer bestandssysteemrechten.

en: Fake bots |
nl_NL[0]: Nepbots

en: Fake Referer |
nl_NL[0]: Nep-verwijzer

en: Fallback check every 15 minutes |
nl_NL[0]: Terugvalcontrole elke 15 minuten

en: Feature |
nl_NL[0]: Functie

en: Features |
nl_NL[0]: Functies

en: Fetch API key from cloud |
nl_NL[0]: API-sleutel ophalen uit cloud

en: Fetch key from cloud |
nl_NL[0]: Sleutel ophalen uit cloud

en: Field '%s' is required. |
nl_NL[0]: Veld '%s' is verplicht.

en: File |
nl_NL[0]: Bestand

en: File added to ignore list. |
nl_NL[0]: Bestand toegevoegd aan de negeerlijst.

en: File integrity scan started. |
nl_NL[0]: Integriteitsscan van bestanden gestart.

en: File modifications are disabled for this WordPress installation. |
nl_NL[0]: Bestandswijzigingen zijn uitgeschakeld voor deze WordPress-installatie.

en: File modifications are disabled. |
nl_NL[0]: Bestandswijzigingen zijn uitgeschakeld.

en: File removed from ignore list. |
nl_NL[0]: Bestand verwijderd van de negeerlijst.

en: files |
nl_NL[0]: bestanden

en: Files larger than this will be skipped. |
nl_NL[0]: Bestanden groter dan dit worden overgeslagen.

en: Filesystem API is not available. |
nl_NL[0]: Bestandssysteem-API is niet beschikbaar.

en: Find addon… |
nl_NL[0]: Add-on zoeken…

en: Find any setting or action… |
nl_NL[0]: Zoek een instelling of actie…

en: Find any setting or action… (or just start typing) |
nl_NL[0]: Zoek een instelling of actie… (of begin gewoon te typen)

en: Find integration… |
nl_NL[0]: Integratie zoeken…

en: Find setting… |
nl_NL[0]: Instelling zoeken…

en: Find the shape:  |
nl_NL[0]: Zoek de vorm:

en: Find tool… |
nl_NL[0]: Tool zoeken…

en: finding |
nl_NL[0]: bevinding

en: findings |
nl_NL[0]: bevindingen

en: Findings you chose to ignore. They no longer count as issues. Restore one to bring it back into the scan results. |
nl_NL[0]: Bevindingen die u hebt genegeerd. Ze tellen niet langer als problemen. Herstel er een om deze terug te brengen in de scanresultaten.

en: Findings: |
nl_NL[0]: Bevindingen:

en: Fine-tune algorithms |
nl_NL[0]: Algoritmes verfijnen

en: Fine-tune every protection option in the full setup wizard. |
nl_NL[0]: Verfijn elke beveiligingsoptie in de volledige installatiewizard.

en: Fine-tune Rules |
nl_NL[0]: Regels verfijnen

en: Fingerprint data is required for import. |
nl_NL[0]: Vingerafdrukgegevens zijn vereist voor import.

en: Fingerprint Database |
nl_NL[0]: Vingerafdrukdatabase

en: Fingerprint Sticky Block |
nl_NL[0]: Vingerafdruk Sticky Block

en: Fix Manually |
nl_NL[0]: Handmatig repareren

en: Fixes 404 errors after permalink structure changes. |
nl_NL[0]: Herstelt 404-fouten na wijzigingen in de permalinkstructuur.

en: Flag visitors whose browser language doesn&#39;t match their GeoIP location. May affect travelers and VPN users. |
nl_NL[0]: Markeer bezoekers waarvan de browsertaal niet overeenkomt met hun GeoIP-locatie. Kan reizigers en VPN-gebruikers beïnvloeden.

en: Flat |
nl_NL[0]: Plat

en: Floor % |
nl_NL[0]: Minimum %

en: Flush |
nl_NL[0]: Flushen

en: Flush rewrite rules - URLs, permalinks, refresh |
nl_NL[0]: Herschrijfregels flushen - URL's, permalinks, vernieuwen

en: Follow symbolic links when scanning directories. |
nl_NL[0]: Volg symbolische koppelingen bij het scannen van mappen.

en: Follow Symlinks |
nl_NL[0]: Volg symbolische koppelingen

en: Follow symlinks |
nl_NL[0]: Volg symlinks

en: Follow the link: |
nl_NL[0]: Volg de link:

en: For important security notifications and special offers. |
nl_NL[0]: Voor belangrijke beveiligingsmeldingen en speciale aanbiedingen.

en: For payment issues, see our |
nl_NL[0]: Bezoek voor betalingsproblemen onze

en: Forbidden. |
nl_NL[0]: Verboden.

en: Force Cloud Validation |
nl_NL[0]: Cloudvalidatie forceren

en: Force Fresh Download |
nl_NL[0]: Nieuwe download forceren

en: Force Verification for All |
nl_NL[0]: Verificatie voor iedereen forceren

en: Free |
nl_NL[0]: Gratis

en: Free vs BotBlocker PRO |
nl_NL[0]: Gratis vs BotBlocker PRO

en: Free vs PRO |
nl_NL[0]: Gratis vs PRO

en: from |
nl_NL[0]: van

en: Frontend Mode (Check frontend only) |
nl_NL[0]: Frontend-modus (Alleen frontend controleren)

en: Frontend only mode |
nl_NL[0]: Alleen frontend-modus

en: Full |
nl_NL[0]: Volledig

en: Full events report |
nl_NL[0]: Volledig gebeurtenisrapport

en: Full log |
nl_NL[0]: Volledig logboek

en: Full Log |
nl_NL[0]: Volledig logboek

en: Full mode |
nl_NL[0]: Volledige modus

en: Full Mode (Check all requests) |
nl_NL[0]: Volledige modus (Controleer alle verzoeken)

en: Full Mode: Inspect all requests (frontend, admin, API, AJAX, cron). Frontend Mode: Inspect public-facing requests only. |
nl_NL[0]: Volledige modus: Inspecteer alle verzoeken (frontend, admin, API, AJAX, cron). Frontend-modus: Inspecteer alleen openbare verzoeken.

en: Full profile function is not available. |
nl_NL[0]: Volledige profielfunctie is niet beschikbaar.

en: Full profile requires Cloud API connection to be active. |
nl_NL[0]: Volledig profiel vereist dat de Cloud API-verbinding actief is.

en: Full Protection |
nl_NL[0]: Volledige bescherming

en: Full protection |
nl_NL[0]: Volledige bescherming

en: Full Protection Active |
nl_NL[0]: Volledige bescherming actief

en: Full protection checklist, PRO and request processing chain |
nl_NL[0]: Volledige bescherming checklist, PRO en verzoekverwerkingsketen

en: Full protection requires PRO license. |
nl_NL[0]: Volledige bescherming vereist een PRO-licentie.

en: Full Protection requires PRO license. Please upgrade to PRO first. |
nl_NL[0]: Volledige bescherming vereist een PRO-licentie. Upgrade eerst naar PRO.

en: Full report |
nl_NL[0]: Volledig rapport

en: Full Setup Wizard |
nl_NL[0]: Volledige installatiewizard

en: Fully disable BotBlocker |
nl_NL[0]: BotBlocker volledig uitschakelen

en: GD library is not enabled on this server. Image Captcha (mode 2) and Color Buttons (mode 1) will not work and will fall back to another mode. |
nl_NL[0]: GD-bibliotheek is niet ingeschakeld op deze server. Afbeelding Captcha (modus 2) en Kleurknoppen (modus 1) werken niet en vallen terug op een andere modus.

en: GD library not available. Captcha mode was adjusted to a compatible mode. |
nl_NL[0]: GD-bibliotheek niet beschikbaar. Captcha-modus is aangepast naar een compatibele modus.

en: GD not enabled |
nl_NL[0]: GD niet ingeschakeld

en: GDPR Cookies |
nl_NL[0]: GDPR-cookies

en: General |
nl_NL[0]: Algemeen

en: General Rules |
nl_NL[0]: Algemene regels

en: General settings |
nl_NL[0]: Algemene instellingen

en: Generated by BotBlocker Security |
nl_NL[0]: Gegenereerd door BotBlocker Security

en: Geo Data |
nl_NL[0]: Geo-gegevens

en: Geo IP / Language Mismatch |
nl_NL[0]: Geo IP / Taal komt niet overeen

en: Geo IP / Language mismatch filtering |
nl_NL[0]: Geo IP / Taal mismatch filtering

en: GeoIP Language mismatch |
nl_NL[0]: GeoIP Taal mismatch

en: Geolocation Database: |
nl_NL[0]: Geolocatie database:

en: Get API key from cloud - token, license, activate |
nl_NL[0]: Haal API-sleutel uit de cloud - token, licentie, activeren

en: Get BotBlocker PRO |
nl_NL[0]: Koop BotBlocker PRO

en: Get cloud-powered threat detection, real-time blocking, and enterprise-grade security features. |
nl_NL[0]: Krijg cloud-aangedreven dreigingsdetectie, real-time blokkering en enterprise-grade beveiligingsfuncties.

en: GET parameter referrer check |
nl_NL[0]: GET-parameter referrer controle

en: Get PRO |
nl_NL[0]: Koop PRO

en: Get security updates and offers by email |
nl_NL[0]: Ontvang beveiligingsupdates en aanbiedingen per e-mail

en: GMT and Time Zone |
nl_NL[0]: GMT en tijdzone

en: GMT Offset for Reports |
nl_NL[0]: GMT-offset voor rapporten

en: GMT Offset for Reports: |
nl_NL[0]: GMT-offset voor rapporten:

en: Go to Add-ons |
nl_NL[0]: Ga naar Add-ons

en: Go to BotBlocker Dashboard |
nl_NL[0]: Ga naar BotBlocker Dashboard

en: Go to Dashboard |
nl_NL[0]: Ga naar Dashboard

en: Go to Settings |
nl_NL[0]: Ga naar Instellingen

en: Go to website |
nl_NL[0]: Ga naar website

en: Google Analytics ID |
nl_NL[0]: Google Analytics-ID

en: Google Authenticator Setup Guide |
nl_NL[0]: Google Authenticator installatiehandleiding

en: Google domains auto-added to CSP. |
nl_NL[0]: Google-domeinen automatisch toegevoegd aan CSP.

en: Google reCaptcha v2 displays interactive puzzles to verify human users before form submission or page access. |
nl_NL[0]: Google reCaptcha v2 toont interactieve puzzels om menselijke gebruikers te verifiëren voordat een formulier wordt verzonden of een pagina wordt geopend.

en: Google reCaptcha v2/v3 is also supported. Configure keys in %s. |
nl_NL[0]: Google reCaptcha v2/v3 wordt ook ondersteund. Configureer sleutels in %s.

en: Google reCaptcha v2/v3 is also supported. Key configuration is in %s. |
nl_NL[0]: Google reCaptcha v2/v3 wordt ook ondersteund. Sleutelconfiguratie is in %s.

en: Google reCaptcha v3 analyzes user behavior to generate risk scores and block bots invisibly, without interrupting users. |
nl_NL[0]: Google reCaptcha v3 analyseert gebruikersgedrag om risicoscores te genereren en bots onzichtbaar te blokkeren, zonder gebruikers te onderbreken.

en: Granular rules for IPs, ASNs, countries, paths, and headers |
nl_NL[0]: Gedetailleerde regels voor IP's, ASN's, landen, paden en headers

en: Gray |
nl_NL[0]: Grijs

en: Green |
nl_NL[0]: Groen

en: Guest |
nl_NL[0]: Gast

en: Guided Setup |
nl_NL[0]: Begeleide installatie

en: Hardening WordPress |
nl_NL[0]: WordPress verharden

en: Hardens the verification cycle against server-side interference (DDoS protection, WAF, CDN, rate-limiters). Adds response signing, circuit breaker, and transport hardening. Disable if your hosting environment interferes with these protections. |
nl_NL[0]: Verhardt de verificatiecyclus tegen server-side interferentie (DDoS-bescherming, WAF, CDN, rate-limiters). Voegt response signing, circuit breaker en transport hardening toe. Schakel uit als uw hostingomgeving deze beschermingen verstoort.

en: Header Configuration |
nl_NL[0]: Headerconfiguratie

en: Header Settings |
nl_NL[0]: Headerinstellingen

en: Headers for Search Engines |
nl_NL[0]: Headers voor zoekmachines

en: Heads up - please back up before upgrade! |
nl_NL[0]: Let op - maak een back-up vóór de upgrade!

en: Health Status |
nl_NL[0]: Gezondheidsstatus

en: Helps resolve 404 errors after changing the permalink structure |
nl_NL[0]: Helpt bij het oplossen van 404-fouten na het wijzigen van de permalinkstructuur

en: Hexagon |
nl_NL[0]: Zeshoek

en: Hide Admin |
nl_NL[0]: Admin verbergen

en: Hide admin login URL |
nl_NL[0]: Beheer login-URL verbergen

en: Hide Admin Settings |
nl_NL[0]: Beheerinstellingen verbergen

en: Hide admin URL - custom login page |
nl_NL[0]: Beheer-URL verbergen - aangepaste inlogpagina

en: Hide login URL & admin path |
nl_NL[0]: Login-URL & beheerpad verbergen

en: Hide Login URL + add-ons |
nl_NL[0]: Login-URL verbergen + add-ons

en: Hide WordPress Version |
nl_NL[0]: WordPress-versie verbergen

en: Hide wp-login + addons |
nl_NL[0]: wp-login verbergen + add-ons

en: Hide wp-login and stop login abuse (optional add-on) |
nl_NL[0]: wp-login verbergen en inlogmisbruik stoppen (optionele add-on)

en: High-performance distributed cache system. |
nl_NL[0]: Hoogwaardig gedistribueerd cachesysteem.

en: High-performance distributed caching system. |
nl_NL[0]: Hoogwaardig gedistribueerd cachingsysteem.

en: High: |
nl_NL[0]: Hoog:

en: Hire a developer |
nl_NL[0]: Huur een ontwikkelaar in

en: Hire Developers |
nl_NL[0]: Huur ontwikkelaars in

en: Hits Per User |
nl_NL[0]: Hits per gebruiker

en: Hold Button |
nl_NL[0]: Houdknop

en: Hold Button Captcha |
nl_NL[0]: Houdknop Captcha

en: Hold the button and release in the green zone |
nl_NL[0]: Houd de knop ingedrukt en laat los in de groene zone

en: Home Page |
nl_NL[0]: Startpagina

en: Home URL |
nl_NL[0]: Start-URL

en: Home URL: |
nl_NL[0]: Start-URL:

en: homepage |
nl_NL[0]: startpagina

en: Homepage |
nl_NL[0]: Startpagina

en: Homepage Access |
nl_NL[0]: Toegang tot startpagina

en: hook. Independent of WP Cron. |
nl_NL[0]: hook. Onafhankelijk van WP Cron.

en: Horse |
nl_NL[0]: Paard

en: Hosting and system requirements |
nl_NL[0]: Hosting- en systeemvereisten

en: Hosting Provider IPs |
nl_NL[0]: IP-adressen van hostingprovider

en: Hourly visitors chart |
nl_NL[0]: Bezoekersgrafiek per uur

en: Hours of inactivity before reputation tier cools down by 1 level. (Default: 16) |
nl_NL[0]: Uren van inactiviteit voordat reputatieniveau met 1 niveau afkoelt. (Standaard: 16)

en: Hours of inactivity before subnet reputation tier cools down by 1 level. (Default: 4) |
nl_NL[0]: Uren van inactiviteit voordat reputatieniveau van subnet met 1 niveau afkoelt. (Standaard: 4)

en: How BotBlocker Detects Browser Version, OS, and Device Type |
nl_NL[0]: Hoe BotBlocker browserversie, besturingssysteem en apparaattype detecteert

en: How far back (in minutes) to evaluate a visitor's activity patterns. (Default: 10) |
nl_NL[0]: Hoe ver terug (in minuten) om de activiteitspatronen van een bezoeker te evalueren. (Standaard: 10)

en: How far back in time (in minutes) we look to evaluate a visitor's activity patterns. For example, a 10-minute window means we inspect request patterns over the last 10 minutes. (Default: 10) |
nl_NL[0]: Hoe ver terug in de tijd (in minuten) we kijken om de activiteitspatronen van een bezoeker te evalueren. Een venster van 10 minuten betekent bijvoorbeeld dat we verzoekpatronen over de laatste 10 minuten inspecteren. (Standaard: 10)

en: How long (in seconds) an IP remains blocked after triggering the block threshold. (Default: 900) |
nl_NL[0]: Hoe lang (in seconden) een IP-adres geblokkeerd blijft na het triggeren van de blokkeringsdrempel. (Standaard: 900)

en: How long (in seconds) an IP remains temporarily blocked in the database after triggering the behavior block threshold. (Default: 900) |
nl_NL[0]: Hoe lang (in seconden) een IP-adres tijdelijk geblokkeerd blijft in de database na het triggeren van de gedragsblokkeringsdrempel. (Standaard: 900)

en: How long the IP stays blocked after exceeding the rate limit. Default: 600 (10 minutes). |
nl_NL[0]: Hoe lang het IP-adres geblokkeerd blijft na overschrijding van de snelheidslimiet. Standaard: 600 (10 minuten).

en: How long the verification cookie remains valid. |
nl_NL[0]: Hoe lang de verificatiecookie geldig blijft.

en: How long to block a visitor before allowing a retry. |
nl_NL[0]: Hoe lang een bezoeker blokkeren voordat opnieuw proberen wordt toegestaan.

en: How long to cache DNS lookup results. |
nl_NL[0]: Hoe lang resultaten van DNS-zoekopdrachten cachen.

en: How long to cache the interface (in seconds). |
nl_NL[0]: Hoe lang de interface cachen (in seconden).

en: How long to keep allow-rules for verified bots before they expire. |
nl_NL[0]: Hoe lang toestemmingsregels voor geverifieerde bots bewaren voordat ze verlopen.

en: How many days a /24 subnet reputation is remembered. (Default: 2) |
nl_NL[0]: Hoeveel dagen de reputatie van een /24-subnet wordt onthouden. (Standaard: 2)

en: How many days a suspicious IP's reputation is remembered. (Default: 7) |
nl_NL[0]: Hoeveel dagen de reputatie van een verdacht IP-adres wordt onthouden. (Standaard: 7)

en: How many days to keep raw visitor log data before automatic cleanup. |
nl_NL[0]: Hoeveel dagen ruwe bezoekersloggegevens bewaren voordat ze automatisch worden opgeschoond.

en: How many days we remember a suspicious IP's reputation. After this time without new activity, their history is completely deleted and their tier resets to 0. (Default: 7) |
nl_NL[0]: Hoeveel dagen we de reputatie van een verdacht IP-adres onthouden. Na deze tijd zonder nieuwe activiteit wordt hun geschiedenis volledig verwijderd en wordt hun niveau teruggezet naar 0. (Standaard: 7)

en: How many days we remember the reputation history for a /24 subnet (a block of 256 neighboring IPs) before resetting it. (Default: 2) |
nl_NL[0]: Hoeveel dagen we de reputatiegeschiedenis voor een /24-subnet (een blok van 256 naburige IP-adressen) onthouden voordat we deze resetten. (Standaard: 2)

en: How many hours of inactivity must pass before a suspicious /24 subnet's reputation tier cools down (decays) by 1 level. (Default: 4) |
nl_NL[0]: Hoeveel uren van inactiviteit moeten verstrijken voordat het reputatieniveau van een verdacht /24-subnet met 1 niveau afkoelt (vervalt). (Standaard: 4)

en: How many hours of inactivity must pass before a suspicious IP's reputation tier cools down (decays) by 1 level. For example, if set to 16, a Tier 5 IP that is quiet for 32 hours drops to Tier 3. (Default: 16) |
nl_NL[0]: Hoeveel uren van inactiviteit moeten verstrijken voordat het reputatieniveau van een verdacht IP-adres met 1 niveau afkoelt (vervalt). Als dit bijvoorbeeld is ingesteld op 16, daalt een Tier 5 IP-adres dat 32 uur stil is naar Tier 3. (Standaard: 16)

en: How often to receive status reports. |
nl_NL[0]: Hoe vaak statusrapporten ontvangen.

en: How Should We Verify Suspicious Visitors? |
nl_NL[0]: Hoe moeten we verdachte bezoekers verifiëren?

en: How to verify suspicious visitors? |
nl_NL[0]: Hoe verdachte bezoekers verifiëren?

en: hr |
nl_NL[0]: u

en: HTTP Codes |
nl_NL[0]: HTTP-codes

en: HTTP Header |
nl_NL[0]: HTTP-header

en: HTTP header for forwarding the real IP |
nl_NL[0]: HTTP-header voor het doorsturen van het echte IP-adres

en: HTTP header name for JA3 fingerprint. Default: X-TLS-JA3. Cloudflare sends Cf-JA3-Fingerprint automatically. |
nl_NL[0]: HTTP-headernaam voor JA3-vingerafdruk. Standaard: X-TLS-JA3. Cloudflare stuurt Cf-JA3-Fingerprint automatisch.

en: HTTP header name for JA4 fingerprint. Default: X-TLS-JA4. |
nl_NL[0]: HTTP-headernaam voor JA4-vingerafdruk. Standaard: X-TLS-JA4.

en: HTTP proxy |
nl_NL[0]: HTTP-proxy

en: HTTP response code returned for blocked requests. |
nl_NL[0]: HTTP-antwoordcode die wordt geretourneerd voor geblokkeerde verzoeken.

en: HTTP response code returned for verification test requests. |
nl_NL[0]: HTTP-antwoordcode die wordt geretourneerd voor verificatietestverzoeken.

en: HTTP/1.0 Protocol |
nl_NL[0]: HTTP/1.0-protocol

en: HTTP/1.0 users |
nl_NL[0]: HTTP/1.0-gebruikers

en: HTTPS Detection |
nl_NL[0]: HTTPS-detectie

en: HTTPS enforcement - redirect, mixed content fixer |
nl_NL[0]: HTTPS-afdwinging - omleiding, fixer voor gemengde inhoud

en: HTTPS Protocol |
nl_NL[0]: HTTPS-protocol

en: HTTPS Protocol Documentation |
nl_NL[0]: HTTPS-protocoldocumentatie

en: HTTPS Redirect |
nl_NL[0]: HTTPS-omleiding

en: HTTPS Settings |
nl_NL[0]: HTTPS-instellingen

en: I'm not a robot |
nl_NL[0]: Ik ben geen robot

en: Icons designed by |
nl_NL[0]: Pictogrammen ontworpen door

en: Icons: |
nl_NL[0]: Pictogrammen:

en: ID is required for deletion. |
nl_NL[0]: ID is vereist voor verwijdering.

en: Ideal for testing |
nl_NL[0]: Ideaal voor testen

en: Identify configuration issues, check software versions, and verify your site runs smoothly. |
nl_NL[0]: Identificeer configuratieproblemen, controleer softwareversies en controleer of uw site soepel draait.

en: If a scheduled task is missed (WP Cron unstable), BotBlocker will detect and reschedule it on the next check. |
nl_NL[0]: Als een geplande taak wordt gemist (WP Cron onstabiel), zal BotBlocker dit detecteren en opnieuw plannen bij de volgende controle.

en: If a visitor's behavior score (0–100) reaches this threshold, a Captcha challenge is shown. Lower values = stricter. (Default: 50) |
nl_NL[0]: Als de gedragsscore van een bezoeker (0–100) deze drempel bereikt, wordt een Captcha-uitdaging getoond. Lagere waarden = strenger. (Standaard: 50)

en: If a visitor's behavior score (from 0 to 100) reaches this threshold, they are blocked immediately. This should be set higher than the Captcha threshold. Lower values make protection stricter. (Default: 75) |
nl_NL[0]: Als de gedragsscore van een bezoeker (van 0 tot 100) deze drempel bereikt, wordt deze onmiddellijk geblokkeerd. Dit moet hoger zijn dan de Captcha-drempel. Lagere waarden maken de bescherming strenger. (Standaard: 75)

en: If a visitor's behavior score (from 0 to 100) reaches this threshold, we display a Captcha challenge before letting them proceed. Lower values make protection stricter. (Default: 50) |
nl_NL[0]: Als de gedragsscore van een bezoeker (van 0 tot 100) deze drempel bereikt, tonen we een Captcha-uitdaging voordat ze verder mogen. Lagere waarden maken de bescherming strenger. (Standaard: 50)

en: If a visitor's behavior score reaches this threshold, they are blocked immediately. Must be higher than Captcha threshold. (Default: 75) |
nl_NL[0]: Als de gedragsscore van een bezoeker deze drempel bereikt, wordt deze onmiddellijk geblokkeerd. Moet hoger zijn dan de Captcha-drempel. (Standaard: 75)

en: If WP-Cron is unreliable, set up a system cron job using the commands below. |
nl_NL[0]: Als WP-Cron onbetrouwbaar is, stel dan een systeem-cronjob in met de onderstaande opdrachten.

en: If you use payment gateways (Stripe, PayPal, LiqPay, etc.), add their domains to "Allowed Domains" below to prevent CSP from blocking checkout scripts. |
nl_NL[0]: Als u betalingsgateways gebruikt (Stripe, PayPal, LiqPay, etc.), voeg dan hun domeinen toe aan "Toegestane domeinen" hieronder om te voorkomen dat CSP checkout-scripts blokkeert.

en: Iframe protection (clickjacking) |
nl_NL[0]: Iframe-bescherming (clickjacking)

en: Ignore |
nl_NL[0]: Negeren

en: Ignore Built-in Plugins/Themes |
nl_NL[0]: Ingebouwde plugins/thema's negeren

en: Ignore built-in WordPress plugins/themes (Akismet, Hello Dolly, Twenty* series) |
nl_NL[0]: Ingebouwde WordPress-plugins/thema's negeren (Akismet, Hello Dolly, Twenty*-serie)

en: Ignore cached truth source - force fresh download |
nl_NL[0]: Negeer gecachte waarheidsbron - forceer nieuwe download

en: Ignore folder |
nl_NL[0]: Map negeren

en: Ignore now, but alert again if this file changes. |
nl_NL[0]: Nu negeren, maar opnieuw waarschuwen als dit bestand verandert.

en: Ignore Patterns |
nl_NL[0]: Patronen negeren

en: Ignore Patterns (wildcards) |
nl_NL[0]: Patronen negeren (wildcards)

en: Ignore Trusted External Scripts |
nl_NL[0]: Vertrouwde externe scripts negeren

en: Ignore trusted external scripts |
nl_NL[0]: Vertrouwde externe scripts negeren

en: Ignore until changed |
nl_NL[0]: Negeren tot gewijzigd

en: Ignored files |
nl_NL[0]: Genegeerde bestanden

en: Ignored Indicator IDs |
nl_NL[0]: Genegeerde indicator-ID's

en: Ignored Plugins |
nl_NL[0]: Genegeerde plugins

en: Ignored Themes |
nl_NL[0]: Genegeerde thema's

en: Ignores the local metadata cache and re-hashes every file. Catches stealth edits that do not change directory mtime. Slower but more thorough. |
nl_NL[0]: Negeert de lokale metadata-cache en her-hasht elk bestand. Onderschept stiekeme wijzigingen die de map-mtime niet veranderen. Langzamer maar grondiger.

en: Image Captcha Pack |
nl_NL[0]: Afbeeldingscaptcha-pakket

en: Image Captcha Pack: |
nl_NL[0]: Afbeeldingscaptcha-pakket:

en: Image Delivery Mode |
nl_NL[0]: Afbeeldingsleveringsmodus

en: Image Delivery Mode: |
nl_NL[0]: Afbeeldingsleveringsmodus:

en: Image Recognition |
nl_NL[0]: Beeldherkenning

en: Images and Icons: |
nl_NL[0]: Afbeeldingen en pictogrammen:

en: Immediately sync LLM provider list from BotBlocker cloud. |
nl_NL[0]: Direct de LLM-providerlijst synchroniseren vanuit de BotBlocker-cloud.

en: Import |
nl_NL[0]: Importeren

en: Import a JSON file containing known JA3/JA4 TLS fingerprints. The file must be an array of objects with fields: fingerprint, category, ua_family, description. |
nl_NL[0]: Importeer een JSON-bestand met bekende JA3/JA4 TLS-vingerafdrukken. Het bestand moet een array van objecten zijn met de velden: fingerprint, category, ua_family, description.

en: Import ASN rules from JSON |
nl_NL[0]: Importeer ASN-regels vanuit JSON

en: Import blacklist IPs from file |
nl_NL[0]: Importeer zwarte lijst IP's uit bestand

en: Import data and settings |
nl_NL[0]: Gegevens en instellingen importeren

en: Import data and settings was successful! |
nl_NL[0]: Importeren van gegevens en instellingen is gelukt!

en: Import IP blacklist from file - blocklist, CSV, bulk block |
nl_NL[0]: Importeer IP-zwarte lijst uit bestand - blokkeerlijst, CSV, bulkblokkering

en: Import IP lists from TXT files. White lists allow IPs, black lists block them. One IP per line. |
nl_NL[0]: Importeer IP-lijsten uit TXT-bestanden. Witte lijsten staan IP's toe, zwarte lijsten blokkeren ze. Eén IP per regel.

en: Import IP whitelist from file - allowlist, CSV, bulk add |
nl_NL[0]: Importeer IP-witte lijst uit bestand - toelatingslijst, CSV, bulktovoegen

en: Import IPv4 blacklist TXT |
nl_NL[0]: Importeer IPv4 zwarte lijst TXT

en: Import IPv4 whitelist TXT |
nl_NL[0]: Importeer IPv4 witte lijst TXT

en: Import IPv6 blacklist TXT |
nl_NL[0]: Importeer IPv6 zwarte lijst TXT

en: Import IPv6 whitelist TXT |
nl_NL[0]: Importeer IPv6 witte lijst TXT

en: Import JSON |
nl_NL[0]: JSON importeren

en: import lists into |
nl_NL[0]: lijsten importeren in

en: Import paths from JSON |
nl_NL[0]: Importeer paden vanuit JSON

en: Import proxies from JSON |
nl_NL[0]: Importeer proxies vanuit JSON

en: Import Result |
nl_NL[0]: Importresultaat

en: Import rules from JSON |
nl_NL[0]: Regels importeren vanuit JSON

en: Import rules from JSON - restore, migrate, transfer |
nl_NL[0]: Regels importeren vanuit JSON - herstellen, migreren, overzetten

en: Import settings and data from a backup. |
nl_NL[0]: Instellingen en gegevens importeren uit een back-up.

en: Import was successful. |
nl_NL[0]: Importeren is gelukt.

en: Import white bots from JSON |
nl_NL[0]: Witte bots importeren vanuit JSON

en: Import whitelist IPs from file |
nl_NL[0]: Whitelist-IP's importeren uit bestand

en: Imported |
nl_NL[0]: Geïmporteerd

en: imported |
nl_NL[0]: geïmporteerd

en: Imported:  |
nl_NL[0]: Geïmporteerd:

en: Improve site performance by disabling unneeded assets and features. Disable unused scripts, feeds, and UI elements to speed up WordPress. |
nl_NL[0]: Verbeter de siteprestaties door overbodige assets en functies uit te schakelen. Schakel ongebruikte scripts, feeds en UI-elementen uit om WordPress te versnellen.

en: Improve your plan for excellent security protection. |
nl_NL[0]: Verbeter uw abonnement voor uitstekende beveiliging.

en: Improved login page protection |
nl_NL[0]: Verbeterde bescherming van de inlogpagina

en: in the root of your site |
nl_NL[0]: in de hoofdmap van uw site

en: in the root of your site. |
nl_NL[0]: in de hoofdmap van uw site.

en: Inactive |
nl_NL[0]: Inactief

en: Included |
nl_NL[0]: Inbegrepen

en: included with BotBlocker PRO |
nl_NL[0]: inbegrepen bij BotBlocker PRO

en: Incognito / Private |
nl_NL[0]: Incognito / Privé

en: Incognito mode |
nl_NL[0]: Incognitomodus

en: Incoming request |
nl_NL[0]: Inkomend verzoek

en: Incompatible |
nl_NL[0]: Niet compatibel

en: Incompatible add-ons were deactivated: %s. Please update BotBlocker. |
nl_NL[0]: Niet-compatibele add-ons zijn gedeactiveerd: %s. Werk BotBlocker bij.

en: Increase Max Files or Max Findings to scan more items. Current Max Files: %1$d. Current Max Findings: %2$d. |
nl_NL[0]: Verhoog Max Bestanden of Max Bevindingen om meer items te scannen. Huidige Max Bestanden: %1$d. Huidige Max Bevindingen: %2$d.

en: Indicators |
nl_NL[0]: Indicatoren

en: Initialization |
nl_NL[0]: Initialisatie

en: Initialization mode |
nl_NL[0]: Initialisatiemodus

en: Initialization: |
nl_NL[0]: Initialisatie:

en: Initializing scanner... |
nl_NL[0]: Scanner initialiseren...

en: Initializing... |
nl_NL[0]: Initialiseren...

en: Inline Base64 (Recommended) |
nl_NL[0]: Inline Base64 (Aanbevolen)

en: Inline: embed images in page (recommended). Separate: load via AJAX (legacy). |
nl_NL[0]: Inline: afbeeldingen insluiten in pagina (aanbevolen). Apart: laden via AJAX (verouderd).

en: Install |
nl_NL[0]: Installeren

en: Install (PRO) |
nl_NL[0]: Installeren (PRO)

en: Install add-on from ZIP |
nl_NL[0]: Add-on installeren vanuit ZIP

en: Install addon from ZIP |
nl_NL[0]: Add-on installeren vanuit ZIP

en: Install Package |
nl_NL[0]: Pakket installeren

en: Install package |
nl_NL[0]: Pakket installeren

en: Install requires BotBlocker PRO |
nl_NL[0]: Installeren vereist BotBlocker PRO

en: Installation arguments are missing. |
nl_NL[0]: Installatieargumenten ontbreken.

en: Installed |
nl_NL[0]: Geïnstalleerd

en: Installed %s |
nl_NL[0]: Geïnstalleerd %s

en: Instant IP ban capability |
nl_NL[0]: Mogelijkheid tot onmiddellijke IP-blokkering

en: Instant IP blocking |
nl_NL[0]: Onmiddellijke IP-blokkering

en: Instant response |
nl_NL[0]: Onmiddellijke reactie

en: Insufficient permissions. |
nl_NL[0]: Onvoldoende rechten.

en: Integrations |
nl_NL[0]: Integraties

en: Integrations - API, services, cloud, connect |
nl_NL[0]: Integraties - API, services, cloud, verbinden

en: Integrations saved. |
nl_NL[0]: Integraties opgeslagen.

en: Integrations sections |
nl_NL[0]: Integratiesecties

en: Interface Caching |
nl_NL[0]: Interfacecaching

en: Interface Settings |
nl_NL[0]: Interface-instellingen

en: Invalid 6-digit code. Please try again. |
nl_NL[0]: Ongeldige 6-cijferige code. Probeer het opnieuw.

en: Invalid API key. Cloud API responded with:  |
nl_NL[0]: Ongeldige API-sleutel. Cloud API reageerde met:

en: Invalid cache type. |
nl_NL[0]: Ongeldig cachetype.

en: Invalid Captcha mode. |
nl_NL[0]: Ongeldige Captcha-modus.

en: Invalid country. |
nl_NL[0]: Ongeldig land.

en: Invalid email address. |
nl_NL[0]: Ongeldig e-mailadres.

en: Invalid ID provided. |
nl_NL[0]: Ongeldig ID opgegeven.

en: Invalid initialization mode. |
nl_NL[0]: Ongeldige initialisatiemodus.

en: Invalid IP address or CIDR notation provided. |
nl_NL[0]: Ongeldig IP-adres of CIDR-notatie opgegeven.

en: Invalid IP address provided. |
nl_NL[0]: Ongeldig IP-adres opgegeven.

en: Invalid IP address. |
nl_NL[0]: Ongeldig IP-adres.

en: Invalid JSON file:  |
nl_NL[0]: Ongeldig JSON-bestand:

en: Invalid JSON format. |
nl_NL[0]: Ongeldig JSON-formaat.

en: Invalid JSON in %1$s at line %2$d. |
nl_NL[0]: Ongeldige JSON in %1$s op regel %2$d.

en: Invalid mode. |
nl_NL[0]: Ongeldige modus.

en: Invalid preset. |
nl_NL[0]: Ongeldige voorinstelling.

en: Invalid provider. |
nl_NL[0]: Ongeldige provider.

en: Invalid request. |
nl_NL[0]: Ongeldig verzoek.

en: Invalid setting value. |
nl_NL[0]: Ongeldige instellingswaarde.

en: Invalid setting. |
nl_NL[0]: Ongeldige instelling.

en: Invalid upload. |
nl_NL[0]: Ongeldige upload.

en: Invalid UX mode. |
nl_NL[0]: Ongeldige UX-modus.

en: Invalid verification code. |
nl_NL[0]: Ongeldige verificatiecode.

en: Invalid verification code. Please try again. |
nl_NL[0]: Ongeldige verificatiecode. Probeer het opnieuw.

en: IP Address |
nl_NL[0]: IP-adres

en: IP Addresses |
nl_NL[0]: IP-adressen

en: IP Allowlist |
nl_NL[0]: IP-toegangslijst

en: IP Decay Interval |
nl_NL[0]: Vervalinterval IP

en: IP Decay Interval (hours) |
nl_NL[0]: Vervalinterval IP (uren)

en: IP Hits and Unique IPs |
nl_NL[0]: IP-hits en unieke IP's

en: IP List Import |
nl_NL[0]: IP-lijst importeren

en: IP lists, ASN, GEO, white bots |
nl_NL[0]: IP-lijsten, ASN, GEO, witte bots

en: IP Lists: |
nl_NL[0]: IP-lijsten:

en: IP Max Age |
nl_NL[0]: Maximale leeftijd IP

en: IP Max Age (days) |
nl_NL[0]: Maximale leeftijd IP (dagen)

en: IP protocols |
nl_NL[0]: IP-protocollen

en: IP range overlaps with an existing rule: %s |
nl_NL[0]: IP-bereik overlapt met een bestaande regel: %s

en: IP Ranges |
nl_NL[0]: IP-bereiken

en: IP white/blacklists work earlier |
nl_NL[0]: IP-witte/zwarte lijsten werken eerder

en: IP whitelists/blacklists work earlier |
nl_NL[0]: IP-witte/zwarte lijsten werken eerder

en: IP, ASN, GEO and proxy rules |
nl_NL[0]: IP-, ASN-, GEO- en proxyregels

en: IPv4 address or subnet (CIDR) |
nl_NL[0]: IPv4-adres of subnet (CIDR)

en: IPv4 List |
nl_NL[0]: IPv4-lijst

en: IPv4 Lists: |
nl_NL[0]: IPv4-lijsten:

en: IPv6 /48 (large allocation) |
nl_NL[0]: IPv6 /48 (grote toewijzing)

en: IPv6 /56 (ISP site) |
nl_NL[0]: IPv6 /56 (ISP-site)

en: IPv6 address or subnet (CIDR) |
nl_NL[0]: IPv6-adres of subnet (CIDR)

en: IPv6 Connections |
nl_NL[0]: IPv6-verbindingen

en: IPv6 connections |
nl_NL[0]: IPv6-verbindingen

en: IPv6 List |
nl_NL[0]: IPv6-lijst

en: IPv6 Lists: |
nl_NL[0]: IPv6-lijsten:

en: ISPmanager scheduler |
nl_NL[0]: ISPmanager-planner

en: JA3 Header Name |
nl_NL[0]: JA3-headernaam

en: JA4 Header Name |
nl_NL[0]: JA4-headernaam

en: JA4 Spec |
nl_NL[0]: JA4-specificatie

en: JavaScript is disabled in your browser. Enable JavaScript to continue. |
nl_NL[0]: JavaScript is uitgeschakeld in uw browser. Schakel JavaScript in om door te gaan.

en: JavaScript Library: |
nl_NL[0]: JavaScript-bibliotheek:

en: Javascript Support |
nl_NL[0]: JavaScript-ondersteuning

en: JS consistency checks |
nl_NL[0]: JS-consistentiecontroles

en: JS Info |
nl_NL[0]: JS-info

en: Junk traffic is filtered as early as possible - only clean requests reach WordPress. |
nl_NL[0]: Ongewenst verkeer wordt zo vroeg mogelijk gefilterd - alleen schone verzoeken bereiken WordPress.

en: Keep this tab open |
nl_NL[0]: Houd dit tabblad open

en: Key Prefix: |
nl_NL[0]: Sleutelvoorvoegsel:

en: Kind |
nl_NL[0]: Soort

en: Kinsta hosting detected. Add the BotBlocker cookie as a cache bypass rule in the Kinsta dashboard. See CACHE-COMPATIBILITY.md. |
nl_NL[0]: Kinsta-hosting gedetecteerd. Voeg de BotBlocker-cookie toe als een cache-bypassregel in het Kinsta-dashboard. Zie CACHE-COMPATIBILITY.md.

en: Known non-core files (expected) |
nl_NL[0]: Bekende niet-kernbestanden (verwacht)

en: Lang |
nl_NL[0]: Taal

en: Language |
nl_NL[0]: Taal

en: Last Applied Rule |
nl_NL[0]: Laatst toegepaste regel

en: Last error: %s |
nl_NL[0]: Laatste fout: %s

en: Last Scan |
nl_NL[0]: Laatste scan

en: Last signature DB check: %1$s. Loaded: %2$d. |
nl_NL[0]: Laatste controledatum van de handtekeningendatabase: %1$s. Geladen: %2$d.

en: Legal Information |
nl_NL[0]: Juridische informatie

en: Legend: |
nl_NL[0]: Legenda:

en: Length Menu |
nl_NL[0]: Lengtemenu

en: Libraries and resources used in BotBlocker, with licenses and sources. |
nl_NL[0]: Bibliotheken en bronnen gebruikt in BotBlocker, met licenties en bronnen.

en: License |
nl_NL[0]: Licentie

en: License key |
nl_NL[0]: Licentiesleutel

en: License, cloud API, premium features |
nl_NL[0]: Licentie, cloud-API, premiumfuncties

en: Licensed under |
nl_NL[0]: Gelicentieerd onder

en: Licensed under BSD License, available at |
nl_NL[0]: Gelicentieerd onder de BSD-licentie, beschikbaar op

en: Licensed under the |
nl_NL[0]: Gelicentieerd onder de

en: Light |
nl_NL[0]: Licht

en: Light profile function is not available. |
nl_NL[0]: Light-profiel functie is niet beschikbaar.

en: Light Protection |
nl_NL[0]: Lichte bescherming

en: Light protection |
nl_NL[0]: lichte bescherming

en: Lightning fast response |
nl_NL[0]: Bliksemsnelle reactie

en: Limits |
nl_NL[0]: Limieten

en: line %d |
nl_NL[0]: regel %d

en: List of path segments to exclude from scanning. |
nl_NL[0]: Lijst met padsegmenten die van de scan moeten worden uitgesloten.

en: Live and historical traffic (IP, country, device, behavior markers). |
nl_NL[0]: Live en historisch verkeer (IP, land, apparaat, gedragsmarkeringen).

en: LLM file generated successfully. |
nl_NL[0]: LLM-bestand succesvol gegenereerd.

en: LLM Provider Sync |
nl_NL[0]: LLM-providersynchronisatie

en: LLM providers synced successfully. |
nl_NL[0]: LLM-providers succesvol gesynchroniseerd.

en: LLM providers: %1$s | synced %2$s ago |
nl_NL[0]: LLM-providers: %1$s | %2$s geleden gesynchroniseerd

en: LLM providers: not yet synced. |
nl_NL[0]: LLM-providers: nog niet gesynchroniseerd.

en: LLM sync failed:  |
nl_NL[0]: LLM-synchronisatie mislukt:

en: Loading... |
nl_NL[0]: Laden...

en: Loads before regular plugins. Faster threat response. |
nl_NL[0]: Laadt vóór normale plugins. Snellere reactie op bedreigingen.

en: Loads black/white IP lists before regular plugins. |
nl_NL[0]: Laadt zwart/wit IP-lijsten vóór normale plugins.

en: Loads black/white IP lists via wp-config before WordPress core starts |
nl_NL[0]: Laadt zwart/wit IP-lijsten via wp-config voordat de WordPress-kern start

en: Loads black/white IP lists via wp-config before WordPress core starts. |
nl_NL[0]: Laadt zwart/wit IP-lijsten via wp-config voordat de WordPress-kern start.

en: Loads with standard plugins. Fits most sites. |
nl_NL[0]: Laadt met standaard plugins. Past bij de meeste sites.

en: Loads with standard plugins. Suitable for most sites. |
nl_NL[0]: Laadt met standaard plugins. Geschikt voor de meeste sites.

en: Log Actions in WordPress Admin Panel |
nl_NL[0]: Acties loggen in WordPress-beheerpaneel

en: Log Allowed Visitors |
nl_NL[0]: Toegestane bezoekers loggen

en: Log and Statistics |
nl_NL[0]: Log en Statistieken

en: Log Blocked Visitors |
nl_NL[0]: Geblokkeerde bezoekers loggen

en: Log BotBlocker Errors |
nl_NL[0]: BotBlocker-fouten loggen

en: Log BotBlocker Page Visits |
nl_NL[0]: BotBlocker-paginaweergaven loggen

en: Log CLI requests |
nl_NL[0]: CLI-verzoeken loggen

en: Log file cleared successfully. |
nl_NL[0]: Logbestand succesvol gewist.

en: Log file is ready for download. |
nl_NL[0]: Logbestand is klaar om te downloaden.

en: Log file not found or expired. |
nl_NL[0]: Logbestand niet gevonden of verlopen.

en: Log file not found. |
nl_NL[0]: Logbestand niet gevonden.

en: Log file successfully cleared! |
nl_NL[0]: Logbestand succesvol gewist!

en: Log Known Good IPs |
nl_NL[0]: Bekende goede IP's loggen

en: Log Manual Verification Requests |
nl_NL[0]: Handmatige verificatieverzoeken loggen

en: Log out |
nl_NL[0]: Uitloggen

en: Log Payment Bypass Events |
nl_NL[0]: Betalingsomzeilingsgebeurtenissen loggen

en: Log retention |
nl_NL[0]: Logbewaring

en: Log retention and analytics |
nl_NL[0]: Logbewaring en analyses

en: Log Retention Period |
nl_NL[0]: Bewaarperiode van log

en: Log Retention Period: |
nl_NL[0]: Bewaarperiode van log:

en: Log Suspected Fake Bots |
nl_NL[0]: Vermoedelijke nep-bots loggen

en: Log verification requests, allowed visitors, blocked attempts, and admin actions. |
nl_NL[0]: Verificatieverzoeken, toegestane bezoekers, geblokkeerde pogingen en admin-acties loggen.

en: Log Verified Local Visitors |
nl_NL[0]: Geverifieerde lokale bezoekers loggen

en: Log Visits When BotBlocker Protection is Disabled |
nl_NL[0]: Bezoeken loggen wanneer BotBlocker-bescherming is uitgeschakeld

en: Log WordPress Actions |
nl_NL[0]: WordPress-acties loggen

en: Logging Settings |
nl_NL[0]: Loginstellingen

en: Login Brute-Force |
nl_NL[0]: Brute-force-inlogpogingen

en: Login Brute-Force Protection |
nl_NL[0]: Bescherming tegen brute-force-inlogpogingen

en: Login Page |
nl_NL[0]: Inlogpagina

en: Login page |
nl_NL[0]: Inlogpagina

en: Login URL |
nl_NL[0]: Inlog-URL

en: Logs & basic reports |
nl_NL[0]: Logs & basisrapporten

en: Longer ban applied after repeated failures. |
nl_NL[0]: Langere blokkade na herhaalde mislukkingen.

en: Low impact, works on any site |
nl_NL[0]: Lage impact, werkt op elke site

en: Low resource consumption |
nl_NL[0]: Laag resourceverbruik

en: Low resource usage |
nl_NL[0]: Laag resourcegebruik

en: Lowest server resource usage |
nl_NL[0]: Laagste server resource verbruik

en: Main |
nl_NL[0]: Hoofd

en: Main protection layer and deep traffic analysis. |
nl_NL[0]: Hoofdbeschermingslaag en diepgaande verkeersanalyse.

en: Maintenance |
nl_NL[0]: Onderhoud

en: Malicious IPs in cloud database: |
nl_NL[0]: Schadelijke IP's in clouddatabase:

en: malicious IPs in database |
nl_NL[0]: schadelijke IP's in database

en: Malware Scan |
nl_NL[0]: Malwarescan

en: Malware Scan Batch |
nl_NL[0]: Malwarescan Batch

en: Malware scan started. |
nl_NL[0]: Malware scan gestart.

en: Malware Scanner |
nl_NL[0]: Malwarescanner

en: Malware Scanner: High-Confidence Findings |
nl_NL[0]: Malwarescanner: Bevindingen met hoge betrouwbaarheid

en: Malware Scheduled Scan |
nl_NL[0]: Geplande malwarescan

en: Malware Settings |
nl_NL[0]: Malware-instellingen

en: manage add-ons |
nl_NL[0]: add-ons beheren

en: Manage referrer analysis, UTM processing, and iframe restrictions to control traffic sources. |
nl_NL[0]: Beheer verwijzingsanalyse, UTM-verwerking en iframe-beperkingen om verkeersbronnen te beheren.

en: Manage the plugin database, temporary files, logs, and service data to keep your site running efficiently. |
nl_NL[0]: Beheer de plugindatabase, tijdelijke bestanden, logboeken en servicegegevens om uw site efficiënt te laten draaien.

en: Manage your subscription details below. |
nl_NL[0]: Beheer uw abonnementsgegevens hieronder.

en: Manually |
nl_NL[0]: Handmatig

en: Maps activity speed (as a percentage of Max RPM) to a reputation tier 1-5. Tier 6 is the max penalty, assigned automatically when an IP is blocked by the engine. Each mapping goes on its own line. |
nl_NL[0]: Koppelt activiteitssnelheid (als percentage van Max RPM) aan een reputatieniveau 1-5. Niveau 6 is de maximale straf, automatisch toegewezen wanneer een IP door de engine wordt geblokkeerd. Elke koppeling komt op een eigen regel.

en: Maps traffic speed percentage to reputation tier 1-5 (tier 6 is reserved for blocked IPs). Format: percent:tier (one per line, e.g. 0.35:1). |
nl_NL[0]: Koppelt percentage verkeerssnelheid aan reputatieniveau 1-5 (niveau 6 is gereserveerd voor geblokkeerde IP's). Formaat: percentage:niveau (één per regel, bijv. 0.35:1).

en: Maps traffic speed percentage to reputation tier 1–5 (tier 6 reserved for blocked IPs). Format: percent:tier (one per line). |
nl_NL[0]: Koppelt percentage verkeerssnelheid aan reputatieniveau 1-5 (niveau 6 gereserveerd voor geblokkeerde IP's). Formaat: percentage:niveau (één per regel).

en: Marketplace |
nl_NL[0]: Marktplaats

en: Mask token-like values before displaying scan snippets. |
nl_NL[0]: Maskeer tokenachtige waarden voordat scanfragmenten worden weergegeven.

en: Match rotating shapes. BotBlocker exclusive. |
nl_NL[0]: Match roterende vormen. Exclusief voor BotBlocker.

en: Max DB Rows |
nl_NL[0]: Max DB-rijen

en: Max File Size |
nl_NL[0]: Max bestandsgrootte

en: Max file size in bytes |
nl_NL[0]: Max bestandsgrootte in bytes

en: Max File Size, bytes |
nl_NL[0]: Max bestandsgrootte, bytes

en: Max Files |
nl_NL[0]: Max bestanden

en: Max Findings |
nl_NL[0]: Max bevindingen

en: Max number of files to scan |
nl_NL[0]: Maximaal aantal te scannen bestanden

en: Max number of malicious findings to report |
nl_NL[0]: Maximaal aantal te rapporteren schadelijke bevindingen

en: Max number of rows to store in the database |
nl_NL[0]: Maximaal aantal op te slaan rijen in de database

en: Max RPH Threshold |
nl_NL[0]: Max RPH-drempel

en: Max RPM Threshold |
nl_NL[0]: Max RPM-drempel

en: Max Tier |
nl_NL[0]: Max niveau

en: Maximum compatibility |
nl_NL[0]: Maximale compatibiliteit

en: Maximum compatibility for testing and low-impact protection. |
nl_NL[0]: Maximale compatibiliteit voor testen en bescherming met lage impact.

en: Maximum findings embedded per target for the Tree view. |
nl_NL[0]: Maximaal ingesloten bevindingen per doel voor de boomweergave.

en: Maximum findings shown per category in the Flat view before truncating. Switch to Tree view to browse all. |
nl_NL[0]: Maximaal weergegeven bevindingen per categorie in de platte weergave voordat afgekapt wordt. Schakel over naar boomweergave om alles te bekijken.

en: Maximum hardening with cloud threat intelligence. |
nl_NL[0]: Maximale hardening met clouddreigingsinformatie.

en: Maximum penalty level an IP or subnet can reach. Higher tiers apply stricter thresholds. (Default: 6) |
nl_NL[0]: Maximaal strafniveau dat een IP of subnet kan bereiken. Hogere niveaus passen strengere drempels toe. (Standaard: 6)

en: Maximum protection |
nl_NL[0]: Maximale bescherming

en: Maximum protection level |
nl_NL[0]: Maximaal beschermingsniveau

en: Maximum protection with PRO features |
nl_NL[0]: Maximale bescherming met PRO-functies

en: Maximum protection, tightest limits |
nl_NL[0]: Maximale bescherming, striktste limieten

en: Maximum requests per hour. Catches slow-crawling scrapers that avoid per-minute limits. (Default: 200) |
nl_NL[0]: Maximale verzoeken per uur. Vangt traag crawlende scrapers die per-minuut limieten ontwijken. (Standaard: 200)

en: Maximum requests per minute a typical human would make. (Default: 30) |
nl_NL[0]: Maximale verzoeken per minuut die een typische mens zou maken. (Standaard: 30)

en: Maximum security hardening |
nl_NL[0]: Maximale beveiligingsverharding

en: may reduce protection |
nl_NL[0]: kan bescherming verminderen

en: Memcached Cache Integration |
nl_NL[0]: Memcached Cache-integratie

en: Memcached Host Address |
nl_NL[0]: Memcached hostadres

en: Memcached PHP extension not installed on this server |
nl_NL[0]: Memcached PHP-extensie niet geïnstalleerd op deze server

en: Memcached Port Number |
nl_NL[0]: Memcached poortnummer

en: Memcached provides distributed memory caching for security data and visitor analytics, reducing database queries on busy sites. |
nl_NL[0]: Memcached biedt gedistribueerde geheugencaching voor beveiligingsgegevens en bezoekersanalyses, waardoor databasequery's op drukke sites worden verminderd.

en: Message |
nl_NL[0]: Bericht

en: Message (Default) |
nl_NL[0]: Bericht (Standaard)

en: Migration and optimization |
nl_NL[0]: Migratie en optimalisatie

en: Minimal impact, works on any site |
nl_NL[0]: Minimale impact, werkt op elke site

en: Minimal protection |
nl_NL[0]: Minimale bescherming

en: Minimal server load |
nl_NL[0]: Minimale serverbelasting

en: Minimum threshold as a percentage of block RPM, preventing thresholds from dropping to zero under high subnet pressure. Default: 10%. |
nl_NL[0]: Minimale drempel als percentage van blok-RPM, voorkomt dat drempels naar nul dalen onder hoge subnetdruk. Standaard: 10%.

en: Minor compatibility issues detected |
nl_NL[0]: Kleine compatibiliteitsproblemen gedetecteerd

en: Missing |
nl_NL[0]: Ontbreekt

en: Missing Files |
nl_NL[0]: Ontbrekende bestanden

en: Missing IP address. |
nl_NL[0]: Ontbrekend IP-adres.

en: Missing or invalid ASN rule ID. |
nl_NL[0]: Ontbrekende of ongeldige ASN-regel-ID.

en: Missing or invalid path ID. |
nl_NL[0]: Ontbrekende of ongeldige pad-ID.

en: Missing or invalid rule ID. |
nl_NL[0]: Ontbrekende of ongeldige regel-ID.

en: Missing or invalid white bot ID. |
nl_NL[0]: Ontbrekende of ongeldige witte bot-ID.

en: Missing required field: %s. |
nl_NL[0]: Ontbrekend verplicht veld: %s.

en: Missing required field: id. |
nl_NL[0]: Ontbrekend verplicht veld: id.

en: Missing required field: paths. |
nl_NL[0]: Ontbrekend verplicht veld: paths.

en: Missing required field: proxies. |
nl_NL[0]: Ontbrekend verplicht veld: proxies.

en: Missing rules data. |
nl_NL[0]: Ontbrekende regelgegevens.

en: Mixed Content Fixer |
nl_NL[0]: Gemengde Inhoud Fixer

en: Mode |
nl_NL[0]: Modus

en: Mode "Recommended" today blocked %1$s bots, passed %2$s search engines. |
nl_NL[0]: Modus "Aanbevolen" heeft vandaag %1$s bots geblokkeerd, %2$s zoekmachines doorgelaten.

en: Moderate |
nl_NL[0]: Gemiddeld

en: Modified |
nl_NL[0]: Gewijzigd

en: Modules that enhance BotBlocker |
nl_NL[0]: Modules die BotBlocker verbeteren

en: Monitor real-time threats and statistics |
nl_NL[0]: Monitor realtime bedreigingen en statistieken

en: Monthly or annual subscription with cloud intelligence and premium features. |
nl_NL[0]: Maandelijks of jaarlijks abonnement met cloud-intelligentie en premium functies.

en: More Captcha Options Available: |
nl_NL[0]: Meer Captcha-opties beschikbaar:

en: More permissive, fewer false positives |
nl_NL[0]: Ruimer, minder valse positieven

en: Most checks are active. Enable the highlighted options to maximize protection. |
nl_NL[0]: De meeste controles zijn actief. Schakel de gemarkeerde opties in om de bescherming te maximaliseren.

en: Move the slider to adjust the threshold level |
nl_NL[0]: Verplaats de schuifregelaar om het drempelniveau aan te passen

en: MU mode disabled. Early initialization already performs pre-filtering. Enabling MU is unnecessary. |
nl_NL[0]: MU-modus uitgeschakeld. Vroege initialisatie voert al prefiltering uit. MU inschakelen is overbodig.

en: MU mode loads black/white IP lists before regular plugins and WordPress core |
nl_NL[0]: MU-modus laadt zwarte/witte IP-lijsten vóór gewone plugins en WordPress core

en: MU plugin |
nl_NL[0]: MU-plugin

en: MU plugin active. Early IP and rule filtering run before other plugins. Early initialization is not required. |
nl_NL[0]: MU-plugin actief. Vroege IP- en regelfiltering wordt uitgevoerd vóór andere plugins. Vroege initialisatie is niet vereist.

en: MU Plugin Mode |
nl_NL[0]: MU-pluginmodus

en: MU plugin mode disabled. You can enable it (or early initialization) for preliminary malicious IP rejection. |
nl_NL[0]: MU-pluginmodus uitgeschakeld. U kunt deze inschakelen (of vroege initialisatie) voor voorlopige afwijzing van kwaadaardige IP's.

en: Multi-signal behavioral analysis for advanced bot detection. |
nl_NL[0]: Multi-signaal gedragsanalyse voor geavanceerde botdetectie.

en: Multiplier applied to block RPM for subnet threshold. Higher = more tolerant. Default: 3. |
nl_NL[0]: Vermenigvuldigingsfactor toegepast op blok-RPM voor subnetdrempel. Hoger = toleranter. Standaard: 3.

en: Multiplier for behavior metrics from proxy/VPN traffic. (Default: 1.15) |
nl_NL[0]: Vermenigvuldigingsfactor voor gedragsstatistieken van proxy/VPN-verkeer. (Standaard: 1.15)

en: My PRO status |
nl_NL[0]: Mijn PRO-status

en: Name |
nl_NL[0]: Naam

en: navigate |
nl_NL[0]: navigeer

en: Need help with WordPress security? |
nl_NL[0]: Hulp nodig met WordPress-beveiliging?

en: Need help? Visit our |
nl_NL[0]: Hulp nodig? Bezoek onze

en: Network Mask |
nl_NL[0]: Netwerkmasker

en: New BotBlocker version available |
nl_NL[0]: Nieuwe BotBlocker-versie beschikbaar

en: New bots discovered today: |
nl_NL[0]: Nieuwe bots ontdekt vandaag:

en: New errors will be logged as they occur. |
nl_NL[0]: Nieuwe fouten worden gelogd zodra ze optreden.

en: News |
nl_NL[0]: Nieuws

en: Next Run |
nl_NL[0]: Volgende uitvoering

en: Nginx detected with WP_CACHE enabled. If using FastCGI Cache, ensure the BotBlocker cookie bypasses it. See CACHE-COMPATIBILITY.md. |
nl_NL[0]: Nginx gedetecteerd met WP_CACHE ingeschakeld. Als u FastCGI Cache gebruikt, zorg ervoor dat de BotBlocker-cookie deze omzeilt. Zie CACHE-COMPATIBILITY.md.

en: No |
nl_NL[0]: Nee

en: No active alerts |
nl_NL[0]: Geen actieve waarschuwingen

en: No add-ons available at the moment. |
nl_NL[0]: Geen add-ons beschikbaar op dit moment.

en: No alerts |
nl_NL[0]: Geen waarschuwingen

en: No API key found for this domain. |
nl_NL[0]: Geen API-sleutel gevonden voor dit domein.

en: No backup codes remaining. |
nl_NL[0]: Geen back-upcodes meer.

en: No Cache |
nl_NL[0]: Geen cache

en: No cache |
nl_NL[0]: Geen cache

en: No configuration needed |
nl_NL[0]: Geen configuratie nodig

en: No connection to BotBlocker Cloud |
nl_NL[0]: Geen verbinding met BotBlocker Cloud

en: No countries selected |
nl_NL[0]: Geen landen geselecteerd

en: No data available for the specified period. |
nl_NL[0]: Geen gegevens beschikbaar voor de opgegeven periode.

en: No data available. |
nl_NL[0]: Geen gegevens beschikbaar.

en: No DNS/NS changes: works inside WordPress, no external services required |
nl_NL[0]: Geen DNS/NS-wijzigingen: werkt binnen WordPress, geen externe diensten nodig

en: No DNS/NS required: works inside WordPress, no external services needed |
nl_NL[0]: Geen DNS/NS vereist: werkt binnen WordPress, geen externe diensten nodig

en: No file content provided. |
nl_NL[0]: Geen bestandsinhoud opgegeven.

en: No file selected |
nl_NL[0]: Geen bestand geselecteerd

en: No issues found |
nl_NL[0]: Geen problemen gevonden

en: No JavaScript Support |
nl_NL[0]: Geen JavaScript-ondersteuning

en: No LLM providers found |
nl_NL[0]: Geen LLM-providers gevonden

en: No manual verification. Access decisions are based entirely on IP databases, blacklists, and threat intelligence. |
nl_NL[0]: Geen handmatige verificatie. Toegangsbeslissingen zijn volledig gebaseerd op IP-databases, zwarte lijsten en dreigingsinformatie.

en: No news items available |
nl_NL[0]: Geen nieuwsitems beschikbaar

en: No permission. |
nl_NL[0]: Geen toestemming.

en: No rules provided. |
nl_NL[0]: Geen regels opgegeven.

en: No scan results yet. |
nl_NL[0]: Nog geen scanresultaten.

en: No scheduled cron jobs found. |
nl_NL[0]: Geen geplande cron-taken gevonden.

en: No scheduled tasks at this time. |
nl_NL[0]: Geen geplande taken op dit moment.

en: No special configuration needed |
nl_NL[0]: Geen speciale configuratie nodig

en: No special setup required |
nl_NL[0]: Geen speciale installatie vereist

en: No stale tasks found. |
nl_NL[0]: Geen verouderde taken gevonden.

en: No Update Source |
nl_NL[0]: Geen updatebron

en: No visible checks. Decisions based on IP databases and threat intelligence. |
nl_NL[0]: Geen zichtbare controles. Beslissingen gebaseerd op IP-databases en dreigingsinformatie.

en: Nonce verification failed. |
nl_NL[0]: Nonce-verificatie mislukt.

en: None |
nl_NL[0]: Geen

en: Not Active |
nl_NL[0]: Niet actief

en: Not cleared: log file not found or insufficient permissions. |
nl_NL[0]: Niet gewist: logbestand niet gevonden of onvoldoende rechten.

en: Not created: file already exists or insufficient permissions. |
nl_NL[0]: Niet aangemaakt: bestand bestaat al of onvoldoende rechten.

en: Not enough permissions to perform the operation. |
nl_NL[0]: Onvoldoende rechten om de bewerking uit te voeren.

en: Not included |
nl_NL[0]: Niet inbegrepen

en: Not needed |
nl_NL[0]: Niet nodig

en: Not saved! |
nl_NL[0]: Niet opgeslagen!

[ctx: unsaved changes indicator]
en: Not saved! |
nl_NL[0]: Niet opgeslagen!

en: not set |
nl_NL[0]: Niet ingesteld

en: Nothing found for |
nl_NL[0]: Niets gevonden voor

en: Notification Settings |
nl_NL[0]: Meldingsinstellingen

en: Notification Types |
nl_NL[0]: Meldingstypen

en: Notifications |
nl_NL[0]: Meldingen

en: Notify on Critical Server Load |
nl_NL[0]: Melden bij kritieke serverbelasting

en: Number of files to process in each batch |
nl_NL[0]: Aantal bestanden om in elke batch te verwerken

en: Number of targets to process per background batch. |
nl_NL[0]: Aantal doelen om per achtergrondbatch te verwerken.

en: Object cache has been flushed successfully. |
nl_NL[0]: Objectcache is succesvol geleegd.

en: Object cache successfully cleared! |
nl_NL[0]: Objectcache succesvol gewist!

en: of traffic |
nl_NL[0]: van het verkeer

en: Off by default. Plugin/theme source trees legitimately differ from the slimmer wp.org distribution (Pro builds, dev files), so extra files are listed under "Known non-core files" instead of flagged as added. Turn on to surface them as added findings. Core added files are always reported. |
nl_NL[0]: Standaard uitgeschakeld. Plugin-/themabronbomen verschillen legitiem van de slankere wp.org-distributie (Pro builds, dev-bestanden), dus extra bestanden worden vermeld onder "Bekende niet-kernbestanden" in plaats van gemarkeerd als toegevoegd. Schakel in om ze weer te geven als toegevoegde bevindingen. Toegevoegde kernbestanden worden altijd gerapporteerd.

en: Official BotBlocker add-ons require BotBlocker PRO. |
nl_NL[0]: Officiële BotBlocker-add-ons vereisen BotBlocker PRO.

en: Official BotBlocker add-ons require BotBlocker PRO. Custom ZIP add-ons can still be uploaded. |
nl_NL[0]: Officiële BotBlocker-add-ons vereisen BotBlocker PRO. Aangepaste ZIP-add-ons kunnen nog steeds worden geüpload.

en: Old HTTP versions |
nl_NL[0]: Oude HTTP-versies

en: Once a month |
nl_NL[0]: Eenmaal per maand

en: One indicator ID per line. Matching indicators will be ignored for known-benign findings. |
nl_NL[0]: Eén indicator-ID per regel. Overeenkomende indicatoren worden genegeerd voor bekende goedaardige bevindingen.

en: One IP or CIDR range per line. Supports: single IPs (192.168.1.1), CIDR (10.0.0.0/24), wildcards (192.168.*.*), IPv6 (::1, 2001:db8::/32). Lines starting with # are comments. |
nl_NL[0]: Eén IP of CIDR-bereik per regel. Ondersteunt: afzonderlijke IP's (192.168.1.1), CIDR (10.0.0.0/24), jokertekens (192.168.*.*), IPv6 (::1, 2001:db8::/32). Regels die beginnen met # zijn commentaar.

en: One-click activation |
nl_NL[0]: Één-klik activering

en: One-Click Security Setup |
nl_NL[0]: Één-klik beveiligingssetup

en: One-click setup |
nl_NL[0]: Één-klik setup

en: One-Click Setup |
nl_NL[0]: Één-klik setup

en: One‑Click Security Setup |
nl_NL[0]: Één‑klik beveiligingssetup

en: One‑Click Setup |
nl_NL[0]: Één‑klik setup

en: Only accept TLS fingerprint headers from this trusted proxy IP or CIDR range. Cloudflare IPs are auto-detected. |
nl_NL[0]: Accepteer alleen TLS-vingerafdrukheaders van dit vertrouwde proxy-IP of CIDR-bereik. Cloudflare-IP's worden automatisch gedetecteerd.

en: Only for PRO |
nl_NL[0]: Alleen voor PRO

en: Only hash executable file types (php, js, htaccess, etc.). Faster but may miss modified image/media files. |
nl_NL[0]: Hash alleen uitvoerbare bestandstypen (php, js, htaccess, enz.). Sneller maar kan gewijzigde afbeeldings-/mediabestanden missen.

en: Only safe HTTP methods (GET, POST, HEAD) are bypassed. Hard IP blacklists and country blocks still apply. |
nl_NL[0]: Alleen veilige HTTP-methoden (GET, POST, HEAD) worden omzeild. Harde IP-zwarte lijsten en landblokkades gelden nog steeds.

en: open |
nl_NL[0]: openen

en: Open any report to drill down and create block/allow rules from real traffic data. |
nl_NL[0]: Open een rapport om dieper te graven en blokkeer-/toestaanregels te maken op basis van echte verkeersgegevens.

en: Open dashboard - protection status, overview, main page |
nl_NL[0]: Open dashboard - beschermingsstatus, overzicht, hoofdpagina

en: Open Google Authenticator or another TOTP app and enter the 6-digit code. |
nl_NL[0]: Open Google Authenticator of een andere TOTP-app en voer de 6-cijferige code in.

en: Open reports & log - traffic, blocked, threats, visitor history |
nl_NL[0]: Open rapporten & logboek - verkeer, geblokkeerd, bedreigingen, bezoekersgeschiedenis

en: open support form |
nl_NL[0]: open ondersteuningsformulier

en: Open the file |
nl_NL[0]: Open het bestand

en: Open WordPress database repair and optimization tool |
nl_NL[0]: Open WordPress-databasereparatie- en optimalisatietool

en: Open WordPress Site Health diagnostic tool |
nl_NL[0]: Open WordPress Site Health-diagnosetool

en: Operating System |
nl_NL[0]: Besturingssysteem

en: Operating Systems |
nl_NL[0]: Besturingssystemen

en: Operation failed. |
nl_NL[0]: Bewerking mislukt.

en: Optimal balance of security and convenience |
nl_NL[0]: Optimale balans tussen veiligheid en gemak

en: Optimal balance of security and usability |
nl_NL[0]: Optimale balans tussen veiligheid en bruikbaarheid

en: Optimizations |
nl_NL[0]: Optimalisaties

en: Optional comment for this ASN rule |
nl_NL[0]: Optionele opmerking voor deze ASN-regel

en: Optional comment for this rule |
nl_NL[0]: Optionele opmerking voor deze regel

en: Optional comment for this white bot |
nl_NL[0]: Optionele opmerking voor deze witte bot

en: or |
nl_NL[0]: of

en: or a 16-character backup code |
nl_NL[0]: of een 16-tekens backupcode

en: or contact us at |
nl_NL[0]: of neem contact met ons op via

en: Or use a backup code (remaining: %s) |
nl_NL[0]: Of gebruik een backupcode (resterend: %s)

en: Orange |
nl_NL[0]: Oranje

en: Order of execution |
nl_NL[0]: Volgorde van uitvoering

en: OS data collection |
nl_NL[0]: OS-gegevensverzameling

en: Our developers can also help with PHP development and WordPress integration issues. |
nl_NL[0]: Onze ontwikkelaars kunnen ook helpen met PHP-ontwikkeling en WordPress-integratieproblemen.

en: Our support team can help with BotBlocker installation and configuration. |
nl_NL[0]: Ons ondersteuningsteam kan helpen met de installatie en configuratie van BotBlocker.

en: Outsourcing |
nl_NL[0]: Uitbesteding

en: Overdue |
nl_NL[0]: Achterstallig

en: Override Detection |
nl_NL[0]: Overschrijvingsdetectie

en: Override detection |
nl_NL[0]: overschrijvingsdetectie

en: Overview of your WordPress environment and BotBlocker core: plugin state, themes, plugins, and server parameters. |
nl_NL[0]: Overzicht van uw WordPress-omgeving en BotBlocker-kern: pluginstatus, thema's, plug-ins en serverparameters.

en: Page |
nl_NL[0]: Pagina

en: Page not found. |
nl_NL[0]: Pagina niet gevonden.

en: Page: |
nl_NL[0]: Pagina:

en: Partial Protection |
nl_NL[0]: Gedeeltelijke bescherming

en: Password: |
nl_NL[0]: Wachtwoord:

en: Path |
nl_NL[0]: Pad

en: Path (URL) |
nl_NL[0]: Pad (URL)

en: Path already exists. |
nl_NL[0]: Pad bestaat al.

en: Path created successfully. |
nl_NL[0]: Pad succesvol aangemaakt.

en: Path deleted successfully. |
nl_NL[0]: Pad succesvol verwijderd.

en: Path not found. |
nl_NL[0]: Pad niet gevonden.

en: Path rule priority (1-100) |
nl_NL[0]: Prioriteit padregel (1-100)

en: Path substring or pattern to match |
nl_NL[0]: Paddeel of patroon om te matchen

en: Path toggled successfully. |
nl_NL[0]: Pad succesvol in-/uitgeschakeld.

en: Path updated successfully. |
nl_NL[0]: Pad succesvol bijgewerkt.

en: Paths |
nl_NL[0]: Paden

en: Paths file generated successfully. |
nl_NL[0]: Padenbestand succesvol gegenereerd.

en: Paths: |
nl_NL[0]: Paden:

en: Payment Gateways |
nl_NL[0]: Betalingsgateways

en: Payment gateways (Stripe, PayPal, LiqPay, Fondy), analytics (Google Analytics, Facebook Pixel), and other external services require their domains here. |
nl_NL[0]: Betalingsgateways (Stripe, PayPal, LiqPay, Fondy), analyse (Google Analytics, Facebook Pixel) en andere externe diensten vereisen hier hun domeinen.

en: Pending |
nl_NL[0]: In afwachting

en: Perfect for testing |
nl_NL[0]: Perfect om te testen

en: Performance |
nl_NL[0]: Prestaties

en: Performance may decrease temporarily until the cache rebuilds. |
nl_NL[0]: De prestaties kunnen tijdelijk afnemen totdat de cache opnieuw is opgebouwd.

en: Performance Optimization |
nl_NL[0]: Prestatie-optimalisatie

en: Performance optimization |
nl_NL[0]: prestatie-optimalisatie

en: Performance, maintenance, and service parameters |
nl_NL[0]: Prestatie-, onderhoud- en serviceparameters

en: Permalink rules have been flushed successfully. |
nl_NL[0]: Permalinkregels zijn succesvol doorgespoeld.

en: Permanently Ban |
nl_NL[0]: Permanente ban

en: Permit CAPTCHA verification for visitors without Accept-Language header (privacy tools, Tor safest mode). Falls back to site default locale. Keep disabled unless you serve privacy-focused users. |
nl_NL[0]: Sta CAPTCHA-verificatie toe voor bezoekers zonder Accept-Language-header (privacy-tools, Tor-veiligste modus). Valt terug op de standaardtaal van de site. Hou uitgeschakeld tenzij je privacygerichte gebruikers bedient.

en: Persistent connections |
nl_NL[0]: Persistente verbindingen

[ctx: device type label]
en: Phone |
nl_NL[0]: Telefoon

en: PHP extension not installed |
nl_NL[0]: PHP-extensie niet geïnstalleerd

en: PHP vars: |
nl_NL[0]: PHP-variabelen:

en: PHP versions |
nl_NL[0]: PHP-versies

en: PHP zip extension is required for backups. |
nl_NL[0]: PHP zip-extensie is vereist voor back-ups.

en: PHP zip extension is required for imports. |
nl_NL[0]: PHP zip-extensie is vereist voor imports.

en: Pick the correct color. Simple logic, hard to automate. |
nl_NL[0]: Kies de juiste kleur. Simpele logica, moeilijk te automatiseren.

en: Plans |
nl_NL[0]: Plannen

en: Please Confirm |
nl_NL[0]: Bevestig alstublieft

en: Please enable JavaScript and reload the page |
nl_NL[0]: Schakel JavaScript in en herlaad de pagina

en: Please enter a valid 6-digit code. |
nl_NL[0]: Voer een geldige 6-cijferige code in.

en: Please scan the QR code using your authentication app (e.g., Google Authenticator, Authy, etc.) and store the backup codes in a safe place. Each backup code can be used only once. |
nl_NL[0]: Scan de QR-code met uw authenticatie-app (bijv. Google Authenticator, Authy, enz.) en bewaar de back-upcodes op een veilige plaats. Elke back-upcode kan slechts één keer worden gebruikt.

en: Please select a country. |
nl_NL[0]: Selecteer een land.

en: Please update the plugin first. |
nl_NL[0]: Update eerst de plugin.

en: Please wait... |
nl_NL[0]: Even geduld...

en: Plugin homepage |
nl_NL[0]: Plugin-startpagina

en: Plugin slugs to skip. One per line. |
nl_NL[0]: Plugin-slugs om over te slaan. Eén per regel.

en: Policy Link Label |
nl_NL[0]: Label beleidskoppeling

en: Policy URL |
nl_NL[0]: Beleids-URL

en: Popular add-ons, new possibilities |
nl_NL[0]: Populaire add-ons, nieuwe mogelijkheden

en: Position |
nl_NL[0]: Positie

en: Premium add-ons - included with BotBlocker PRO |
nl_NL[0]: Premium add-ons - inbegrepen bij BotBlocker PRO

en: Premium add-ons access |
nl_NL[0]: Toegang tot premium add-ons

en: Premium Addons |
nl_NL[0]: Premium Add-ons

en: Preparing file scan queue... |
nl_NL[0]: Bestandsscanwachtrij voorbereiden...

en: Preset applied successfully. |
nl_NL[0]: Voorinstelling succesvol toegepast.

en: Press and hold to confirm. No images or calculations. |
nl_NL[0]: Houd ingedrukt om te bevestigen. Geen afbeeldingen of berekeningen.

en: Press and hold to verify. No images or math required. |
nl_NL[0]: Houd ingedrukt om te verifiëren. Geen afbeeldingen of wiskunde vereist.

en: Prevent password guessing attacks with temporary IP lockouts after failed login attempts. |
nl_NL[0]: Voorkom wachtwoordraadaanvallen met tijdelijke IP-vergrendelingen na mislukte inlogpogingen.

en: Prevent search engines from caching blocked pages. |
nl_NL[0]: Voorkom dat zoekmachines geblokkeerde pagina's cachen.

en: Prevent search engines from indexing UTM pages to avoid duplicate content. |
nl_NL[0]: Voorkom dat zoekmachines UTM-pagina's indexeren om dubbele inhoud te vermijden.

en: Prevents loading of Dashicons for non-admin users. |
nl_NL[0]: Voorkomt het laden van Dashicons voor niet-beheergebruikers.

en: Prevents loading of emoji scripts and styles. |
nl_NL[0]: Voorkomt het laden van emoji-scripts en -stijlen.

en: Prevents self-pingbacks when linking to your own posts. |
nl_NL[0]: Voorkomt zelf-pingbacks bij het linken naar eigen berichten.

en: Primary Block Time (seconds) |
nl_NL[0]: Primaire blokkeringstijd (seconden)

en: Priority |
nl_NL[0]: Prioriteit

en: Priority (1-100) |
nl_NL[0]: Prioriteit (1-100)

en: Priority Support |
nl_NL[0]: Prioriteitsondersteuning

en: Priority support |
nl_NL[0]: Prioriteitsondersteuning

en: Priority support & emergency help (24h) |
nl_NL[0]: Prioriteitsondersteuning & noodhulp (24u)

en: Priority support (24h response) |
nl_NL[0]: Prioriteitsondersteuning (24u reactie)

en: Priority support SLA |
nl_NL[0]: Prioriteitsondersteuning SLA

en: Privacy of customer data |
nl_NL[0]: Privacy van klantgegevens

en: Privacy Policy |
nl_NL[0]: Privacybeleid

en: Privacy policy |
nl_NL[0]: Privacybeleid

en: PRO - cloud, upgrade, pricing, license, premium |
nl_NL[0]: PRO - cloud, upgrade, prijzen, licentie, premium

en: PRO Active |
nl_NL[0]: PRO Actief

en: PRO Active, Security Incomplete |
nl_NL[0]: PRO Actief, Beveiliging Onvolledig

en: PRO active: |
nl_NL[0]: PRO actief:

en: Pro Feature Active: |
nl_NL[0]: Pro-functie actief:

en: Pro Feature Available: |
nl_NL[0]: Pro-functie beschikbaar:

en: PRO Feature: |
nl_NL[0]: PRO-functie:

en: PRO Features |
nl_NL[0]: PRO-functies

en: PRO is active |
nl_NL[0]: PRO is actief

en: PRO only |
nl_NL[0]: Alleen PRO

en: PRO option |
nl_NL[0]: PRO-optie

en: PRO Status |
nl_NL[0]: PRO-status

en: PRO Status: Active |
nl_NL[0]: PRO-status: Actief

en: PRO Status: Inactive |
nl_NL[0]: PRO-status: Inactief

en: Pro Tip: |
nl_NL[0]: Pro-tip:

en: PRO users automatically share real-time threat intelligence. When one site on our network is attacked by a new botnet, the IP addresses are flagged and all PRO sites are protected instantly. |
nl_NL[0]: PRO-gebruikers delen automatisch realtime dreigingsinformatie. Wanneer een site op ons netwerk wordt aangevallen door een nieuw botnet, worden de IP-adressen gemarkeerd en worden alle PRO-sites onmiddellijk beschermd.

en: PRO vs Free |
nl_NL[0]: PRO vs Gratis

en: Profile applied. |
nl_NL[0]: Profiel toegepast.

en: Progress |
nl_NL[0]: Voortgang

en: Protect |
nl_NL[0]: Beschermen

en: Protect default login endpoints and use a custom login URL. Choose the behavior for blocked access and keep your admin area safe. |
nl_NL[0]: Bescherm standaard login-eindpunten en gebruik een aangepaste login-URL. Kies het gedrag voor geblokkeerde toegang en houd je beheergebied veilig.

en: Protected by <b>BotBlocker</b> plugin |
nl_NL[0]: Beschermd door de <b>BotBlocker</b>-plugin

en: Protection active |
nl_NL[0]: Bescherming actief

en: Protection before WP starts |
nl_NL[0]: Bescherming voordat WP start

en: Protection checklist and server |
nl_NL[0]: Beschermingschecklist en server

en: Protection from bots, scanners and brute-force in  |
nl_NL[0]: Bescherming tegen bots, scanners en brute-force in

en: Protection is active |
nl_NL[0]: Bescherming is actief

en: Protection is disabled |
nl_NL[0]: Bescherming is uitgeschakeld

en: Protection level |
nl_NL[0]: Beschermingsniveau

en: Protection Level: |
nl_NL[0]: Beschermingsniveau:

en: Protection paused |
nl_NL[0]: Bescherming gepauzeerd

en: Protection score |
nl_NL[0]: Beschermingsscore

en: Protection Score |
nl_NL[0]: Beschermingsscore

en: Protection Settings |
nl_NL[0]: Beschermingsinstellingen

en: Protection Settings - firewall, blocking, security |
nl_NL[0]: Beschermingsinstellingen - firewall, blokkering, beveiliging

en: Protection status |
nl_NL[0]: Beschermingsstatus

en: Protocol Information |
nl_NL[0]: Protocolinformatie

en: Protocol Settings |
nl_NL[0]: Protocolinstellingen

en: Provider |
nl_NL[0]: Aanbieder

en: Proxies successfully updated for Early BotBlocker Mode |
nl_NL[0]: Proxies succesvol bijgewerkt voor Early BotBlocker Mode

en: Proxy already exists. |
nl_NL[0]: Proxy bestaat al.

en: Proxy created successfully. |
nl_NL[0]: Proxy succesvol aangemaakt.

en: Proxy deleted successfully. |
nl_NL[0]: Proxy succesvol verwijderd.

en: Proxy file rendered successfully. |
nl_NL[0]: Proxybestand succesvol gegenereerd.

en: Proxy Header Trust |
nl_NL[0]: Proxy-header vertrouwen

en: Proxy Multiplier |
nl_NL[0]: Proxy-vermenigvuldiger

en: Proxy not found. |
nl_NL[0]: Proxy niet gevonden.

en: Proxy Threshold Multiplier |
nl_NL[0]: Proxy-drempelvermenigvuldiger

en: Proxy updated successfully. |
nl_NL[0]: Proxy succesvol bijgewerkt.

en: Proxy, VPN, and Tor detection |
nl_NL[0]: Detectie van proxy, VPN en Tor

en: PTR / DNS Anomalies |
nl_NL[0]: PTR / DNS-anomalieën

en: PTR / DNS anomalies |
nl_NL[0]: PTR / DNS-anomalieën

en: PTR anomalies |
nl_NL[0]: PTR-anomalieën

en: PTR Cache |
nl_NL[0]: PTR-cache

en: PTR cache |
nl_NL[0]: PTR-cache

en: PTR cache improves DNS lookup speed. Auto-save admin IPs prevents accidental lockout. |
nl_NL[0]: PTR-cache verbetert de snelheid van DNS-lookups. Automatisch opslaan van admin-IP's voorkomt per ongeluk uitsluiten.

en: PTR Cache Lifetime |
nl_NL[0]: Levensduur van PTR-cache

en: PTR Options |
nl_NL[0]: PTR-opties

en: PTR Rule Lifetime |
nl_NL[0]: Levensduur PTR-regel

en: PTR Rule Subnet Mask |
nl_NL[0]: Subnetmasker PTR-regel

en: Purple |
nl_NL[0]: Paars

en: Pusher notifications |
nl_NL[0]: Pusher-meldingen

en: Question |
nl_NL[0]: Vraag

en: Questions, suggestions, or need help? Contact us through any channel below. |
nl_NL[0]: Vragen, suggesties of hulp nodig? Neem contact met ons op via een van onderstaande kanalen.

en: Quick access |
nl_NL[0]: Snelle toegang

en: Quick Guide |
nl_NL[0]: Snelle gids

en: Quick IP Rule |
nl_NL[0]: Snelle IP-regel

en: Quick Presets |
nl_NL[0]: Snelle voorinstellingen

en: Quick start |
nl_NL[0]: Snel starten

en: Quick Start Guide |
nl_NL[0]: Snelstartgids

en: Random string that makes cookie values unpredictable. |
nl_NL[0]: Willekeurige tekenreeks die cookiewaarden onvoorspelbaar maakt.

en: Rate Inspector Required |
nl_NL[0]: Rate Inspector vereist

en: Rate Limiting |
nl_NL[0]: Snelheidsbeperking

en: Rate limiting |
nl_NL[0]: Snelheidsbeperking

en: Rate limiting protects against brute force, DDoS, and distributed proxy attacks by dynamically adjusting thresholds based on subnet pressure. |
nl_NL[0]: Snelheidsbeperking beschermt tegen brute force-, DDoS- en gedistribueerde proxy-aanvallen door drempelwaarden dynamisch aan te passen op basis van subnetdruk.

en: Raw event log for forensics and rule tuning. |
nl_NL[0]: Ruw gebeurtenislogboek voor forensisch onderzoek en regelafstemming.

en: Re-checks BotBlocker PRO status and updates connection details. |
nl_NL[0]: Controleert de BotBlocker PRO-status opnieuw en werkt verbindingsgegevens bij.

en: Re-enable BotBlocker |
nl_NL[0]: BotBlocker opnieuw inschakelen

en: Re-enable BotBlocker protection. |
nl_NL[0]: Schakel BotBlocker-bescherming opnieuw in.

en: Read full comparison |
nl_NL[0]: Lees de volledige vergelijking

en: Read More |
nl_NL[0]: Lees meer

en: Read more |
nl_NL[0]: Lees meer

en: Real visitors unaffected |
nl_NL[0]: Echte bezoekers ondervinden geen hinder

en: Real-time cloud threat checks (bots, bad ASN, dynamic proxies) |
nl_NL[0]: Realtime clouddreigingscontroles (bots, slechte ASN, dynamische proxy's)

en: Real-time threat monitoring |
nl_NL[0]: Realtime dreigingsmonitoring

en: Real-time visitor geo statistics. View period: |
nl_NL[0]: Realtime bezoekersgeostatistieken. Bekijk periode:

en: Real-time visitor statistics (IP, PTR, ASN, geo, device, OS, etc.) |
nl_NL[0]: Realtime bezoekersstatistieken (IP, PTR, ASN, geo, apparaat, besturingssysteem, enz.)

en: Real-time visitor statistics (IP, PTR, ASN, GEO, OS) |
nl_NL[0]: Realtime bezoekersstatistieken (IP, PTR, ASN, GEO, OS)

en: Real-time visitor statistics. View period: |
nl_NL[0]: Realtime bezoekersstatistieken. Bekijk periode:

en: Reason or context (e.g. temporary block) |
nl_NL[0]: Reden of context (bijv. tijdelijke blokkering)

en: reCaptcha enabled |
nl_NL[0]: reCaptcha ingeschakeld

en: reCaptcha not configured - Google domains not included in CSP. |
nl_NL[0]: reCaptcha niet geconfigureerd - Google-domeinen niet opgenomen in CSP.

en: reCaptcha Threshold Level |
nl_NL[0]: reCaptcha-drempelniveau

en: reCaptcha v2 - "I am not a robot" |
nl_NL[0]: reCaptcha v2 - "Ik ben geen robot"

en: reCaptcha v2 keys are not configured. |
nl_NL[0]: reCaptcha v2-sleutels zijn niet geconfigureerd.

en: reCaptcha v2 Secret Key |
nl_NL[0]: reCaptcha v2 geheime sleutel

en: reCaptcha v2 Secret Key: |
nl_NL[0]: reCaptcha v2 geheime sleutel:

en: reCaptcha v2 Site Key |
nl_NL[0]: reCaptcha v2 sitesleutel

en: reCaptcha v2 Site Key: |
nl_NL[0]: reCaptcha v2 sitesleutel:

en: reCaptcha v3 enabled |
nl_NL[0]: reCaptcha v3 ingeschakeld

en: reCaptcha v3 Secret Key |
nl_NL[0]: reCaptcha v3 geheime sleutel

en: reCaptcha v3 Secret Key: |
nl_NL[0]: reCaptcha v3 geheime sleutel:

en: reCaptcha v3 Site Key |
nl_NL[0]: reCaptcha v3 sitesleutel

en: reCaptcha v3 Site Key: |
nl_NL[0]: reCaptcha v3 sitesleutel:

en: reCaptcha, Redis, Memcached integrations |
nl_NL[0]: reCaptcha, Redis, Memcached integraties

en: Receive real-time security alerts via Pusher. |
nl_NL[0]: Ontvang realtime beveiligingswaarschuwingen via Pusher.

en: Receive security alerts via email. |
nl_NL[0]: Ontvang beveiligingswaarschuwingen via e-mail.

en: Receive security alerts via Telegram. |
nl_NL[0]: Ontvang beveiligingswaarschuwingen via Telegram.

en: Recommendations |
nl_NL[0]: Aanbevelingen

en: Recommended |
nl_NL[0]: Aanbevolen

en: Recommended 2FA Apps |
nl_NL[0]: Aanbevolen 2FA-apps

en: Recommended for most sites |
nl_NL[0]: Aanbevolen voor de meeste sites

en: Recommended preset |
nl_NL[0]: Aanbevolen voorinstelling

en: Recommended preset in one click (~30 seconds) |
nl_NL[0]: Aanbevolen voorinstelling in één klik (~30 seconden)

en: Record blocked visitor data for attack pattern analysis and threat intelligence. |
nl_NL[0]: Registreer geblokkeerde bezoekersgegevens voor aanvalspatroonanalyse en dreigingsinformatie.

en: Record Browser Type |
nl_NL[0]: Registreer browsertype

en: Record challenge page visits. Helps monitor bot traffic that reaches verification stage. |
nl_NL[0]: Registreer bezoeken aan uitdagingspagina's. Helpt bij het monitoren van botverkeer dat de verificatiefase bereikt.

en: Record Device Type |
nl_NL[0]: Registreer apparaattype

en: Record internal errors for debugging and support troubleshooting. |
nl_NL[0]: Registreer interne fouten voor foutopsporing en ondersteuning bij probleemoplossing.

en: Record OS Type |
nl_NL[0]: Registreer besturingssysteemtype

en: Record traffic during maintenance windows or when protection is intentionally disabled. |
nl_NL[0]: Registreer verkeer tijdens onderhoudsvensters of wanneer de beveiliging opzettelijk is uitgeschakeld.

en: Record traffic from whitelisted IPs to verify rule effectiveness. |
nl_NL[0]: Registreer verkeer van goedgekeurde IP's om de effectiviteit van regels te verifiëren.

en: Record visitors detected as likely bots via fingerprinting inconsistencies. |
nl_NL[0]: Registreer bezoekers die via fingerprinting-inconsistenties als waarschijnlijke bots zijn gedetecteerd.

en: Record visitors sent to Captcha challenges. Useful for analysing bot detection effectiveness. |
nl_NL[0]: Registreer bezoekers die naar CAPTCHA-uitdagingen worden gestuurd. Nuttig voor het analyseren van de effectiviteit van botdetectie.

en: Record visitors who pass all security checks. Useful for traffic analysis and audit trails. |
nl_NL[0]: Registreer bezoekers die alle beveiligingscontroles doorstaan. Nuttig voor verkeersanalyse en audittrails.

en: Record WordPress events such as logins, password resets, and blocked access attempts. |
nl_NL[0]: Registreer WordPress-gebeurtenissen zoals inlogpogingen, wachtwoordresets en geblokkeerde toegangspogingen.

en: Red |
nl_NL[0]: Rood

en: Redact Secrets in Snippets |
nl_NL[0]: Redigeer geheimen in codefragmenten

en: Redact secrets in snippets |
nl_NL[0]: Redigeer geheimen in codefragmenten

en: Redirect |
nl_NL[0]: Omleiden

en: Redirect URL |
nl_NL[0]: Omleidings-URL

en: Redis Authentication Password |
nl_NL[0]: Redis-authenticatiewachtwoord

en: Redis Cache Integration |
nl_NL[0]: Redis-cache-integratie

en: Redis Database Index |
nl_NL[0]: Redis-database-index

en: Redis is faster for high-traffic sites. Memcached fits distributed setups. This can be changed later in Settings. |
nl_NL[0]: Redis is sneller voor sites met veel verkeer. Memcached past bij gedistribueerde opstellingen. Dit kan later worden gewijzigd in Instellingen.

en: Redis is faster for high-traffic sites. Memcached suits distributed systems. You can change this later in Tools. |
nl_NL[0]: Redis is sneller voor sites met veel verkeer. Memcached past bij gedistribueerde systemen. U kunt dit later wijzigen in Extra.

en: Redis Key Prefix |
nl_NL[0]: Redis-sleutelvoorvoegsel

en: Redis PHP extension not installed on this server |
nl_NL[0]: Redis PHP-extensie niet geïnstalleerd op deze server

en: Redis provides in-memory caching for security counters, visitor statistics, and threat detection data. |
nl_NL[0]: Redis biedt in-memory caching voor beveiligingstellers, bezoekersstatistieken en dreigingsdetectiegegevens.

en: Redis Server Host |
nl_NL[0]: Redis-serverhost

en: Redis Server Port |
nl_NL[0]: Redis-serverpoort

en: Reduce server load - junk is blocked before WP loads |
nl_NL[0]: Verminder serverbelasting - rommel wordt geblokkeerd voordat WP laadt

en: Reduce unwanted traffic, prevent automated attacks, and restrict access to real visitors only. |
nl_NL[0]: Verminder ongewenst verkeer, voorkom geautomatiseerde aanvallen en beperk toegang tot alleen echte bezoekers.

en: Referer |
nl_NL[0]: Verwijzer

en: Referer: |
nl_NL[0]: Verwijzer:

en: Refresh PRO status |
nl_NL[0]: Vernieuw PRO-status

en: Refresh status |
nl_NL[0]: Vernieuw status

en: Refund |
nl_NL[0]: Terugbetaling

en: Refund policy |
nl_NL[0]: Terugbetalingsbeleid

en: Regular hits will be removed from the database. |
nl_NL[0]: Normale hits worden uit de database verwijderd.

en: Regular Plugin |
nl_NL[0]: Normale plugin

en: Regular plugin |
nl_NL[0]: Normale plugin

en: Regular Report Frequency |
nl_NL[0]: Normale rapportfrequentie

en: Reinstall Database |
nl_NL[0]: Database opnieuw installeren

en: Reinstall database - reset, fresh start, rebuild tables |
nl_NL[0]: Database opnieuw installeren - resetten, nieuwe start, tabellen opnieuw opbouwen

en: Reload |
nl_NL[0]: Herladen

en: Reloading... |
nl_NL[0]: Bezig met herladen...

en: Remaining days |
nl_NL[0]: Resterende dagen

en: Remaining Requests |
nl_NL[0]: Resterende verzoeken

en: Remember repeat offenders. This tracks the reputation history of suspicious IPs and subnets over several days, making future blocks trigger much faster for repeat offenders. (Default: Enabled) |
nl_NL[0]: Onthoud recidivisten. Dit houdt de reputatiegeschiedenis van verdachte IP's en subnetten bij gedurende meerdere dagen, waardoor toekomstige blokkades veel sneller worden geactiveerd voor recidivisten. (Standaard: Ingeschakeld)

en: Remember repeat offenders. Tracks reputation history of suspicious IPs and subnets over several days. (Default: Enabled) |
nl_NL[0]: Onthoud recidivisten. Houdt de reputatiegeschiedenis van verdachte IP's en subnetten bij gedurende meerdere dagen. (Standaard: Ingeschakeld)

en: Remove all ASN rules |
nl_NL[0]: Verwijder alle ASN-regels

en: Remove all paths |
nl_NL[0]: Verwijder alle paden

en: Remove all proxies |
nl_NL[0]: Verwijder alle proxy's

en: Remove all rules |
nl_NL[0]: Verwijder alle regels

en: Remove all white bots |
nl_NL[0]: Verwijder alle witte bots

en: Remove Comment URLs |
nl_NL[0]: Verwijder reactie-URL's

en: Remove country |
nl_NL[0]: Verwijder land

en: Remove Global Styles |
nl_NL[0]: Verwijder globale stijlen

en: Remove jQuery Migrate |
nl_NL[0]: Verwijder jQuery Migrate

en: Remove RSD Link |
nl_NL[0]: Verwijder RSD-link

en: Remove RSS Feed Links |
nl_NL[0]: Verwijder RSS-feedlinks

en: Remove Shortlink |
nl_NL[0]: Verwijder shortlink

en: Removes jQuery Migrate. May break older plugins that use deprecated jQuery functions. |
nl_NL[0]: Verwijdert jQuery Migrate. Kan oudere plugins breken die verouderde jQuery-functies gebruiken.

en: Removes RSS feed links from the header. |
nl_NL[0]: Verwijdert RSS-feedlinks uit de header.

en: Removes the Really Simple Discovery link from the header. |
nl_NL[0]: Verwijdert de Really Simple Discovery-link uit de header.

en: Removes the shortlink URL from the header. |
nl_NL[0]: Verwijdert de shortlink-URL uit de header.

en: Removes the website URL field from the comment form. |
nl_NL[0]: Verwijdert het website-URL-veld uit het reactieformulier.

en: Removes the WordPress version meta tag from the page source. |
nl_NL[0]: Verwijdert de WordPress-versie metatag uit de paginabron.

en: Removes wp-global-styles inline CSS from the frontend. |
nl_NL[0]: Verwijdert wp-global-styles inline CSS van de frontend.

en: Repair and Optimize Database |
nl_NL[0]: Repareren en optimaliseren van de database

en: Repair and optimize DB - fix tables, cleanup, speed up |
nl_NL[0]: Reparer en optimaliseer DB - tabellen repareren, opschonen, versnellen

en: Repeat Block Time (seconds) |
nl_NL[0]: Herhaal blokkeringstijd (seconden)

en: Repeat Block Time (seconds): |
nl_NL[0]: Herhaal blokkeringstijd (seconden):

en: Repeated violations result in progressively longer bans. X-Robots-Tag directives prevent SEO penalties on blocked pages. |
nl_NL[0]: Herhaalde overtredingen leiden tot steeds langere bans. X-Robots-Tag directives voorkomen SEO-sancties op geblokkeerde pagina's.

en: replaces insecure content links with secure ones |
nl_NL[0]: vervangt onveilige inhoudlinks door veilige

en: Replaces IP/host/UA-bound cookie hash with a session token. Eliminates Captcha loops for VPN/proxy users. Disable only if experiencing issues. |
nl_NL[0]: Vervangt IP/host/UA-gebonden cookie-hash door een sessietoken. Elimineert Captcha-lussen voor VPN/proxy-gebruikers. Uitschakelen alleen bij problemen.

en: Report dashboard |
nl_NL[0]: Rapportdashboard

en: Report extra (added) files in plugins/themes |
nl_NL[0]: Rapporteer extra (toegevoegde) bestanden in plugins/thema's

en: Report Extra Files in Plugins/Themes |
nl_NL[0]: Rapporteer extra bestanden in plugins/thema's

en: Report list |
nl_NL[0]: Rapportlijst

en: Report Period |
nl_NL[0]: Rapportageperiode

en: Report Period: |
nl_NL[0]: Rapportageperiode:

en: Reports |
nl_NL[0]: Rapporten

en: Reports - log, analytics, history, visitor stats |
nl_NL[0]: Rapporten - logboek, analyses, geschiedenis, bezoekersstatistieken

en: Reports and Statistics |
nl_NL[0]: Rapporten en statistieken

en: Reports dashboard |
nl_NL[0]: Rapportendashboard

en: Reports Dashboard |
nl_NL[0]: Rapportendashboard

en: Reputation Layer |
nl_NL[0]: Reputatielaag

en: Request failed. Please try again. |
nl_NL[0]: Aanvraag mislukt. Probeer het opnieuw.

en: Request Handling Chain |
nl_NL[0]: Aanvraagverwerkingsketen

en: Request processing chain |
nl_NL[0]: Aanvraagverwerkingsketen

en: Requests allowed per verified visitor before re-verification. |
nl_NL[0]: Toegestane verzoeken per geverifieerde bezoeker vóór herverificatie.

en: Requests blocked |
nl_NL[0]: Geblokkeerde verzoeken

en: Requests from server IP |
nl_NL[0]: Verzoeken vanaf server-IP

en: requests remaining |
nl_NL[0]: resterende verzoeken

en: Required files missing. Regenerated. |
nl_NL[0]: Vereiste bestanden ontbreken. Opnieuw gegenereerd.

en: Required for scheduled tasks and backups |
nl_NL[0]: Vereist voor geplande taken en back-ups

en: Required: |
nl_NL[0]: Vereist:

en: Requires a newer BotBlocker version |
nl_NL[0]: Vereist een nieuwere BotBlocker-versie

en: Requires a web server module (nginx, HAProxy, LiteSpeed) or Cloudflare (Business+) to pass the fingerprint via HTTP header. |
nl_NL[0]: Vereist een webservermodule (nginx, HAProxy, LiteSpeed) of Cloudflare (Business+) om de vingerafdruk via HTTP-header door te geven.

en: Requires active BotBlocker PRO |
nl_NL[0]: Vereist actieve BotBlocker PRO

en: Requires BotBlocker >= %s |
nl_NL[0]: Vereist BotBlocker >= %s

en: Requires BotBlocker PRO and the Early Init add-on. |
nl_NL[0]: Vereist BotBlocker PRO en de Early Init-add-on.

en: Requires PRO |
nl_NL[0]: Vereist PRO

en: Requires PRO license |
nl_NL[0]: Vereist PRO-licentie

en: Requires the Early Init add-on to be enabled. |
nl_NL[0]: Vereist dat de Early Init-add-on is ingeschakeld.

en: Requires the PHP zip extension, which is not available on this server. |
nl_NL[0]: Vereist de PHP zip-extensie, die niet beschikbaar is op deze server.

en: Reset 2FA |
nl_NL[0]: 2FA resetten

en: Reset 2FA for user |
nl_NL[0]: 2FA resetten voor gebruiker

en: Reset all BotBlocker tables to default settings |
nl_NL[0]: Alle BotBlocker-tabellen resetten naar standaardinstellingen

en: Reset and Re-run Wizard |
nl_NL[0]: Resetten en wizard opnieuw uitvoeren

en: Reset and Restart Wizard |
nl_NL[0]: Resetten en wizard opnieuw starten

en: Reset Authentication Cookies |
nl_NL[0]: Authenticatiecookies resetten

en: Reset cookies |
nl_NL[0]: Cookies resetten

en: Reset failed |
nl_NL[0]: Resetten mislukt

en: Reset Rewrite Rules |
nl_NL[0]: Herschrijfregels resetten

en: Reset the rules |
nl_NL[0]: De regels resetten

en: Reset URL rewrite rules |
nl_NL[0]: URL-herschrijfregels resetten

en: Reset URL Rewrite Rules |
nl_NL[0]: URL-herschrijfregels resetten

en: Resets all visitor cookies - visitors must re-verify |
nl_NL[0]: Reset alle bezoekerscookies - bezoekers moeten opnieuw verifiëren

en: Resets the internal WordPress cache and external caching systems (Redis, Memcached) |
nl_NL[0]: Reset de interne WordPress-cache en externe cachingsystemen (Redis, Memcached)

en: Resets the internal WordPress cache. |
nl_NL[0]: Reset de interne WordPress-cache.

en: Resetting... |
nl_NL[0]: Resetten...

en: Restore |
nl_NL[0]: Herstellen

en: Restrict proxy servers, data centers, VPNs, and legacy protocols to reduce automated threats. |
nl_NL[0]: Beperk proxyservers, datacenters, VPN's en verouderde protocollen om geautomatiseerde bedreigingen te verminderen.

en: Retrieves your BotBlocker PRO key from the cloud. |
nl_NL[0]: Haalt je BotBlocker PRO-sleutel op uit de cloud.

en: Retrying... |
nl_NL[0]: Opnieuw proberen...

en: Reverse DNS (PTR) |
nl_NL[0]: Omgekeerde DNS (PTR)

en: Review security score |
nl_NL[0]: Beveiligingsscore beoordelen

en: Rewrite rules successfully flushed! |
nl_NL[0]: Herschrijfregels succesvol doorgespoeld!

en: Roles with 2FA |
nl_NL[0]: Rollen met 2FA

en: Router File |
nl_NL[0]: Routerbestand

en: RSS feeds are disabled. Visit the |
nl_NL[0]: RSS-feeds zijn uitgeschakeld. Bezoek de

en: RU-Gov list update already queued. |
nl_NL[0]: RU-Gov-lijst update al in de wachtrij geplaatst.

en: RU-Gov list update scheduled. |
nl_NL[0]: RU-Gov-lijst update gepland.

en: RU-Gov list: not yet downloaded. |
nl_NL[0]: RU-Gov-lijst: nog niet gedownload.

en: RU-Gov sync not available. |
nl_NL[0]: RU-Gov-sync niet beschikbaar.

en: RU-Gov: %1$s ranges | updated %2$s ago |
nl_NL[0]: RU-Gov: %1$s bereiken | %2$s geleden bijgewerkt

en: RUGOV Freshness Check |
nl_NL[0]: RUGOV Versheidscontrole

en: Rule |
nl_NL[0]: Regel

en: Rule action |
nl_NL[0]: Regelactie

en: Rule already exists. |
nl_NL[0]: Regel bestaat al.

en: Rule created successfully. |
nl_NL[0]: Regel succesvol aangemaakt.

en: Rule data |
nl_NL[0]: Regelgegevens

en: Rule deleted successfully. |
nl_NL[0]: Regel succesvol verwijderd.

en: Rule expiration date and time |
nl_NL[0]: Vervaldatum en -tijd van de regel

en: Rule lifetime |
nl_NL[0]: Levensduur van de regel

en: Rule not found. |
nl_NL[0]: Regel niet gevonden.

en: Rule priority (1-100) |
nl_NL[0]: Regelprioriteit (1-100)

en: Rule toggled successfully. |
nl_NL[0]: Regel succesvol in-/uitgeschakeld.

en: Rule updated successfully. |
nl_NL[0]: Regel succesvol bijgewerkt.

en: Rules |
nl_NL[0]: Regels

en: Rules & IPs |
nl_NL[0]: Regels & IP's

en: Rules - lists, blacklist, whitelist, IP, GEO |
nl_NL[0]: Regels - lijsten, zwarte lijst, witte lijst, IP, GEO

en: Rules and IP lists |
nl_NL[0]: Regels en IP-lijsten

en: Rules and IP Lists |
nl_NL[0]: Regels en IP-lijsten

en: Rules and IP lists statistics |
nl_NL[0]: Statistieken van regels en IP-lijsten

en: Rules file generated successfully. |
nl_NL[0]: Regelbestand succesvol gegenereerd.

en: Rules will be regenerated automatically. |
nl_NL[0]: Regels worden automatisch opnieuw gegenereerd.

en: Run all recurring tasks immediately |
nl_NL[0]: Voer alle terugkerende taken onmiddellijk uit

en: Run malware scan - virus, infected files |
nl_NL[0]: Malwarescan uitvoeren - virus, geïnfecteerde bestanden

en: Run only overdue tasks |
nl_NL[0]: Voer alleen achterstallige taken uit

en: Run setup wizard - guide, onboarding, first steps |
nl_NL[0]: Installatiewizard uitvoeren - gids, onboarding, eerste stappen

en: Run Setup Wizard Again |
nl_NL[0]: Installatiewizard opnieuw uitvoeren

en: Run the wizard to configure protection |
nl_NL[0]: Voer de wizard uit om de beveiliging te configureren

en: Run this task now |
nl_NL[0]: Deze taak nu uitvoeren

en: Run truth source scan - file integrity |
nl_NL[0]: Waarheidsbronscan uitvoeren - bestandsintegriteit

en: Running compatibility tests for your site |
nl_NL[0]: Compatibiliteitstests uitvoeren voor je site

en: Russian |
nl_NL[0]: Russisch

en: Safe defaults |
nl_NL[0]: Veilige standaardinstellingen

en: Safe defaults: compatible with WooCommerce, Elementor, caches |
nl_NL[0]: Veilige standaardinstellingen: compatibel met WooCommerce, Elementor, caches

en: Safe defaults: works with WooCommerce, Elementor and most caches |
nl_NL[0]: Veilige standaardinstellingen: werkt met WooCommerce, Elementor en de meeste caches

en: Safe for production use. |
nl_NL[0]: Veilig voor productiegebruik.

en: Salt file created successfully. |
nl_NL[0]: Salt-bestand succesvol aangemaakt.

en: Salt successfully created! |
nl_NL[0]: Salt succesvol aangemaakt!

en: SameSite cookies |
nl_NL[0]: SameSite-cookies

en: SameSite policy controls cross-site cookie behavior to protect against CSRF attacks. |
nl_NL[0]: SameSite-beleid regelt cross-site cookie-gedrag ter bescherming tegen CSRF-aanvallen.

en: Sample file not found. |
nl_NL[0]: Voorbeeldbestand niet gevonden.

en: Save |
nl_NL[0]: Opslaan

en: Save admin IPs |
nl_NL[0]: Admin-IP's opslaan

en: Save ASN rules to PHP file |
nl_NL[0]: ASN-regels opslaan naar PHP-bestand

en: Save Backup Codes |
nl_NL[0]: Backupcodes opslaan

en: Save IPv4 rules to PHP file |
nl_NL[0]: IPv4-regels opslaan naar PHP-bestand

en: Save IPv6 rules to PHP file |
nl_NL[0]: IPv6-regels opslaan naar PHP-bestand

en: Save list |
nl_NL[0]: Lijst opslaan

en: Save LLM rules to PHP file |
nl_NL[0]: LLM-regels opslaan naar PHP-bestand

en: Save the file |
nl_NL[0]: Bestand opslaan

en: Save the file. |
nl_NL[0]: Bestand opslaan.

en: Save these codes in a safe place. Each code can be used only once. |
nl_NL[0]: Sla deze codes veilig op. Elke code kan slechts eenmaal gebruikt worden.

en: Save white bot rules to PHP file |
nl_NL[0]: White bot-regels opslaan naar PHP-bestand

en: Saving... |
nl_NL[0]: Opslaan...

en: Scan active and inactive themes for malicious code. |
nl_NL[0]: Actieve en inactieve thema's scannen op schadelijke code.

en: Scan cancelled. |
nl_NL[0]: Scan geannuleerd.

en: Scan completed. Refreshing results... |
nl_NL[0]: Scan voltooid. Resultaten verversen...

en: Scan currently in progress. Results will appear here when complete. |
nl_NL[0]: Scan momenteel bezig. Resultaten verschijnen hier wanneer voltooid.

en: Scan Database |
nl_NL[0]: Database scannen

en: Scan in progress |
nl_NL[0]: Scan bezig

en: Scan in progress... |
nl_NL[0]: Scan bezig...

en: Scan installed plugins for malicious code. |
nl_NL[0]: Geïnstalleerde plugins scannen op schadelijke code.

en: Scan limit reached. |
nl_NL[0]: Scanlimiet bereikt.

en: Scan Plugins |
nl_NL[0]: Plugins scannen

en: Scan plugins |
nl_NL[0]: Plugins scannen

en: Scan posts, pages, options, users, and cron hooks |
nl_NL[0]: Berichten, pagina's, opties, gebruikers en cron-hooks scannen

en: Scan QR Code |
nl_NL[0]: QR-code scannen

en: Scan results cleared. |
nl_NL[0]: Scanresultaten gewist.

en: Scan Scope |
nl_NL[0]: Scanbereik

en: Scan started. |
nl_NL[0]: Scan gestart.

en: Scan the entire wp-content directory instead of just the selected subdirectories. |
nl_NL[0]: Scan de volledige wp-content directory in plaats van alleen de geselecteerde submappen.

en: Scan the QR code |
nl_NL[0]: Scan de QR-code

en: Scan the URL referrer for specific GET parameters to detect unwanted or suspicious traffic sources. |
nl_NL[0]: Scan de URL-verwijzer op specifieke GET-parameters om ongewenste of verdachte verkeersbronnen te detecteren.

en: Scan the WordPress database for malicious content in posts, pages, options, users, and cron jobs. |
nl_NL[0]: Scan de WordPress-database op schadelijke inhoud in berichten, pagina's, opties, gebruikers en cron-taken.

en: Scan the wp-content/uploads directory for malicious files. |
nl_NL[0]: Scan de wp-content/uploads-directory op schadelijke bestanden.

en: Scan Themes |
nl_NL[0]: Thema's scannen

en: Scan themes |
nl_NL[0]: Thema's scannen

en: Scan Uploads |
nl_NL[0]: Uploads scannen

en: Scan uploads |
nl_NL[0]: Uploads scannen

en: Scan Whole wp-content |
nl_NL[0]: Volledige wp-content scannen

en: Scan whole wp-content instead of selected folders |
nl_NL[0]: Volledige wp-content scannen in plaats van geselecteerde mappen

en: Scan with authenticator app |
nl_NL[0]: Scannen met authenticator-app

en: Scan WordPress Core |
nl_NL[0]: WordPress Core scannen

en: Scan WordPress core |
nl_NL[0]: WordPress core scannen

en: Scan WordPress core via integrity hash check |
nl_NL[0]: WordPress core scannen via integriteitshashcontrole

en: Scanned: |
nl_NL[0]: Gescand:

en: Scanning database |
nl_NL[0]: Database scannen

en: Scanning files for malware |
nl_NL[0]: Bestanden scannen op malware

en: Scans WordPress files and database content for dangerous execution, obfuscation, encoded payloads, injected scripts, and known webshell markers. Findings are indicators for review. Do not delete files before checking backups and confirming the payload. |
nl_NL[0]: Scant WordPress-bestanden en database-inhoud op gevaarlijke uitvoering, obfuscatie, gecodeerde payloads, geïnjecteerde scripts en bekende webshell-markeringen. Bevindingen zijn indicatoren ter beoordeling. Verwijder geen bestanden voordat u back-ups heeft gecontroleerd en de payload heeft bevestigd.

en: Schedule |
nl_NL[0]: Plannen

en: Schedule an immediate background download of the latest ASN (autonomous system) database from BotBlocker servers. |
nl_NL[0]: Plan een onmiddellijke achtergronddownload van de nieuwste ASN-database (autonoom systeem) van BotBlocker-servers.

en: Schedule an immediate background download of the latest RU-Gov CIDR list from C24Be/AS_Network_List (VK excluded). |
nl_NL[0]: Plan een onmiddellijke achtergronddownload van de nieuwste RU-Gov CIDR-lijst van C24Be/AS_Network_List (VK uitgesloten).

en: Scheduled Content Cleanup |
nl_NL[0]: Geplande inhoudsopruiming

en: Scheduled Cron Jobs |
nl_NL[0]: Geplande cron-taken

en: Scheduled Scan |
nl_NL[0]: Geplande scan

en: Scheduled Tasks |
nl_NL[0]: Geplande taken

en: Script Name |
nl_NL[0]: Scriptnaam

en: Search |
nl_NL[0]: Zoeken

en: Search bots |
nl_NL[0]: Bots zoeken

en: Search by data, comment… |
nl_NL[0]: Zoeken op gegevens, opmerking…

en: Search cron jobs… |
nl_NL[0]: Cron-taken zoeken…

en: Search engine verification, SEO protection from fake crawlers |
nl_NL[0]: Zoekmachineverificatie, SEO-bescherming tegen nep-crawlers

en: Search engine visits |
nl_NL[0]: Zoekmachinebezoeken

en: Search Engines |
nl_NL[0]: Zoekmachines

en: Search engines file generated successfully. |
nl_NL[0]: Zoekmachines-bestand succesvol gegenereerd.

en: Search settings and actions |
nl_NL[0]: Zoekinstellingen en acties

en: Secondary Block Time (seconds) |
nl_NL[0]: Secundaire blokkeertijd (seconden)

en: Secondary time ban enabled |
nl_NL[0]: Secundaire tijdban ingeschakeld

en: Seconds remaining until unlock: |
nl_NL[0]: Seconden resterend tot ontgrendeling:

en: Seconds until unlock: |
nl_NL[0]: Seconden tot ontgrendeling:

en: Secret key not set. |
nl_NL[0]: Geheime sleutel niet ingesteld.

en: Secret link to disable the current BotBlocker check |
nl_NL[0]: Geheime link om de huidige BotBlocker-controle uit te schakelen

en: Secret link to fully disable BotBlocker |
nl_NL[0]: Geheime link om BotBlocker volledig uit te schakelen

en: Secret link to re-enable BotBlocker |
nl_NL[0]: Geheime link om BotBlocker opnieuw in te schakelen

en: Secret links |
nl_NL[0]: Geheime links

en: Sections |
nl_NL[0]: Secties

en: Secure |
nl_NL[0]: Beveiligd

en: Security action links |
nl_NL[0]: Beveiligingsactie-links

en: Security and performance tools for your WordPress site: block unwanted traffic, filter suspicious requests, and optimize resource usage. |
nl_NL[0]: Beveiligings- en prestatietools voor uw WordPress-site: blokkeer ongewenst verkeer, filter verdachte verzoeken en optimaliseer het gebruik van bronnen.

en: Security and Privacy |
nl_NL[0]: Beveiliging en privacy

en: Security blog |
nl_NL[0]: Beveiligingsblog

en: Security check failed. |
nl_NL[0]: Beveiligingscontrole mislukt.

en: Security Check Mode |
nl_NL[0]: Beveiligingscontrolemodus

en: Security error. Refresh the page and try again. |
nl_NL[0]: Beveiligingsfout. Vernieuw de pagina en probeer het opnieuw.

en: Security Headers |
nl_NL[0]: Beveiligingsheaders

en: Security headers - HSTS, CSP, permissions policy |
nl_NL[0]: Beveiligingsheaders - HSTS, CSP, machtigingenbeleid

en: Security headers are disabled because a conflicting plugin was detected. |
nl_NL[0]: Beveiligingsheaders zijn uitgeschakeld omdat er een conflicterende plugin is gedetecteerd.

en: Security headers management |
nl_NL[0]: Beheer van beveiligingsheaders

en: Security headers management (HSTS, CSP, X-Frame, Permissions-Policy) |
nl_NL[0]: Beheer van beveiligingsheaders (HSTS, CSP, X-Frame, Permissions-Policy)

en: Security Health Status |
nl_NL[0]: Beveiligingsgezondheidsstatus

en: Security news and offers |
nl_NL[0]: Beveiligingsnieuws en aanbiedingen

en: Security result |
nl_NL[0]: Beveiligingsresultaat

en: Security score |
nl_NL[0]: Beveiligingsscore

en: Security Score: |
nl_NL[0]: Beveiligingsscore:

en: Security Through Obscurity |
nl_NL[0]: Beveiliging door onduidelijkheid

en: Security Tips |
nl_NL[0]: Beveiligingstips

en: Security Updates & Offers |
nl_NL[0]: Beveiligingsupdates & aanbiedingen

en: Security Updates and Offers |
nl_NL[0]: Beveiligingsupdates en aanbiedingen

en: See plans |
nl_NL[0]: Plannen bekijken

en: See pricing |
nl_NL[0]: Prijzen bekijken

en: Select a country |
nl_NL[0]: Selecteer een land

en: Select Captcha type for visitor verification. |
nl_NL[0]: Selecteer Captcha-type voor bezoekersverificatie.

en: Select country |
nl_NL[0]: Selecteer land

en: Select how often the scheduled scan should run. |
nl_NL[0]: Selecteer hoe vaak de geplande scan moet worden uitgevoerd.

en: Select image theme for Captcha. |
nl_NL[0]: Selecteer afbeeldingsthema voor Captcha.

en: Select Language |
nl_NL[0]: Selecteer taal

en: Select matching images. Best balance of protection and UX. |
nl_NL[0]: Selecteer overeenkomende afbeeldingen. Beste balans tussen bescherming en UX.

en: Select matching images. Best balance of security and UX. |
nl_NL[0]: Selecteer overeenkomende afbeeldingen. Beste balans tussen beveiliging en UX.

en: Select rule type |
nl_NL[0]: Selecteer regeltype

en: Select the Redis database index (0-15) to use. Default is 0. Different database indexes provide logical isolation between applications sharing the same Redis server. |
nl_NL[0]: Selecteer de Redis-database-index (0-15) om te gebruiken. Standaard is 0. Verschillende database-indexen bieden logische isolatie tussen toepassingen die dezelfde Redis-server delen.

en: Select when BotBlocker activates. Earlier = stronger protection. |
nl_NL[0]: Selecteer wanneer BotBlocker wordt geactiveerd. Eerder = sterkere bescherming.

en: Selected countries |
nl_NL[0]: Geselecteerde landen

en: Selected countries: |
nl_NL[0]: Geselecteerde landen:

en: Self Connections |
nl_NL[0]: Zelf-verbindingen

en: Send |
nl_NL[0]: Verzenden

en: Send email with BotBlocker management links |
nl_NL[0]: Stuur e-mail met BotBlocker-beheerlinks

en: Send suspicious requests to BotBlocker Cloud for verification. |
nl_NL[0]: Stuur verdachte verzoeken naar BotBlocker Cloud voor verificatie.

en: Send Vary: Cookie Header |
nl_NL[0]: Verstuur Vary: Cookie-header

en: Send via email |
nl_NL[0]: Verzenden via e-mail

en: Sending failed. Please try again later. |
nl_NL[0]: Verzenden mislukt. Probeer het later opnieuw.

en: Sending... |
nl_NL[0]: Verzenden...

en: Sending… |
nl_NL[0]: Verzenden…

en: SEO bots whitelist management |
nl_NL[0]: Beheer van SEO-bot-witlijst

en: Separate Requests (Legacy) |
nl_NL[0]: Afzonderlijke verzoeken (verouderd)

en: Server DDoS Protection Support (Experimental) |
nl_NL[0]: Ondersteuning voor server-DDoS-bescherming (experimenteel)

en: Server error while loading saved countries. |
nl_NL[0]: Serverfout bij laden opgeslagen landen.

en: Server error while saving country list. |
nl_NL[0]: Serverfout bij opslaan landenlijst.

en: Server Host: |
nl_NL[0]: Serverhost:

en: Server OS |
nl_NL[0]: Serverbesturingssysteem

en: Server Port: |
nl_NL[0]: Serverpoort:

en: Server-side protection setup |
nl_NL[0]: Instellingen voor server-side bescherming

en: Services for cloud |
nl_NL[0]: Diensten voor cloud

en: Session Token Verification |
nl_NL[0]: Verificatie van sessietoken

en: Session token verification enabled |
nl_NL[0]: Verificatie van sessietoken ingeschakeld

en: Set a custom login endpoint to hide wp-login.php. Use only letters, numbers, hyphens, or underscores. Do not use .php, slashes, or query strings. |
nl_NL[0]: Stel een aangepast login-eindpunt in om wp-login.php te verbergen. Gebruik alleen letters, cijfers, koppeltekens of underscores. Gebruik geen .php, schuine strepen of queryreeksen.

en: Set paths to a PHP file |
nl_NL[0]: Stel paden in naar een PHP-bestand

en: Set paths to MU-plugin BotBlocker Mode |
nl_NL[0]: Stel paden in naar MU-plugin BotBlocker-modus

en: Set proxies to a PHP file |
nl_NL[0]: Stel proxy's in naar een PHP-bestand

en: Set proxies to MU-plugin BotBlocker Mode |
nl_NL[0]: Stel proxy's in naar MU-plugin BotBlocker-modus

en: Set rules to a PHP file |
nl_NL[0]: Stel regels in naar een PHP-bestand

en: Set rules to MU-plugin BotBlocker Mode |
nl_NL[0]: Stel regels in naar MU-plugin BotBlocker-modus

en: Set SameSite attribute (Lax, Strict, None). |
nl_NL[0]: Stel SameSite-kenmerk in (Lax, Strict, None).

en: Set search engines and other white bots to MU-plugin BotBlocker Mode |
nl_NL[0]: Stel zoekmachines en andere witte bots in naar MU-plugin BotBlocker-modus

en: Set the log retention period and enable daylight saving time adjustment if needed. |
nl_NL[0]: Stel de bewaartermijn voor logboeken in en schakel de aanpassing voor zomertijd in indien nodig.

en: Set the reCaptcha threshold level (0.1–1.0) |
nl_NL[0]: Stel het reCaptcha-drempelniveau in (0.1–1.0)

en: Set the score threshold: lower = stricter blocking, higher = more permissive. |
nl_NL[0]: Stel de scoredrempel in: lager = strenger blokkeren, hoger = meer toegeeflijk.

en: Set up 2FA for your account |
nl_NL[0]: Stel 2FA in voor uw account

en: Set up two-factor authentication - 2FA, MFA, OTP, recovery |
nl_NL[0]: Stel tweefactorauthenticatie in - 2FA, MFA, OTP, herstel

[ctx: device type label]
en: Set-top Box |
nl_NL[0]: Set-top box

en: Settings |
nl_NL[0]: Instellingen

en: Settings saved. |
nl_NL[0]: Instellingen opgeslagen.

en: Settings sections |
nl_NL[0]: Instellingssecties

en: Setup Already Completed |
nl_NL[0]: Installatie al voltooid

en: Setup completed |
nl_NL[0]: Installatie voltooid

en: Setup Guide |
nl_NL[0]: Installatiehandleiding

en: Setup Guide - wizard, onboarding, getting started, first setup |
nl_NL[0]: Installatiehandleiding - wizard, onboarding, aan de slag, eerste installatie

en: Setup is complete. You can adjust settings anytime from the Dashboard. |
nl_NL[0]: Installatie is voltooid. U kunt de instellingen op elk moment aanpassen via het Dashboard.

en: Setup not completed |
nl_NL[0]: Installatie niet voltooid

en: Setup session expired. Please refresh the page. |
nl_NL[0]: Installatiesessie verlopen. Vernieuw de pagina.

en: Setup Wizard |
nl_NL[0]: Installatiewizard

en: Severity |
nl_NL[0]: Ernst

en: Show Captcha to all visitors, bypassing other checks. |
nl_NL[0]: Toon Captcha aan alle bezoekers, waarbij andere controles worden omzeild.

en: Show fewer, essential settings |
nl_NL[0]: Toon minder, essentiële instellingen

en: Show unique visitors (by IP) or all requests. |
nl_NL[0]: Toon unieke bezoekers (op IP) of alle verzoeken.

en: Showing first %1$d of %2$d findings. Increase Tree View Cap in settings to see all. |
nl_NL[0]: Eerste %1$d van %2$d bevindingen worden getoond. Verhoog de Tree View Cap in de instellingen om alles te zien.

en: Showing first %1$d of %2$d. Switch to Tree to browse all. |
nl_NL[0]: Eerste %1$d van %2$d worden getoond. Schakel over naar Boomweergave om alles te bekijken.

en: Showing first %d per category. Switch to Tree to browse all. |
nl_NL[0]: Eerste %d per categorie worden getoond. Schakel over naar Boomweergave om alles te bekijken.

en: Shows exactly what was blocked and why (reason + URL + IP) |
nl_NL[0]: Toont exact wat er is geblokkeerd en waarom (reden + URL + IP)

en: Shows whether BotBlocker PRO is active. Managed automatically. |
nl_NL[0]: Toont of BotBlocker PRO actief is. Wordt automatisch beheerd.

en: Shows your BotBlocker PRO connection and subscription status. An active subscription delivers live security updates, firewall rules, and premium bot-detection from the BotBlocker network. |
nl_NL[0]: Toont uw BotBlocker PRO-verbinding en abonnementsstatus. Een actief abonnement levert live beveiligingsupdates, firewallregels en premium botdetectie van het BotBlocker-netwerk.

en: Signature DB |
nl_NL[0]: Handtekeningendatabase

en: Signature DB URL |
nl_NL[0]: URL van de Handtekeningendatabase

en: Silent Auto-Verify |
nl_NL[0]: Stille automatische verificatie

en: Silent Auto-Verify (No Captcha) |
nl_NL[0]: Stille automatische verificatie (geen Captcha)

en: Simple and reliable |
nl_NL[0]: Eenvoudig en betrouwbaar

en: Simple Bot Detection |
nl_NL[0]: Eenvoudige botdetectie

en: Simple bot detection |
nl_NL[0]: Eenvoudige botdetectie

en: Simple bot detection (UA, headers, JS, language) |
nl_NL[0]: Eenvoudige botdetectie (UA, headers, JS, taal)

en: Simple bot detection analyzes basic browser characteristics to catch bots that fail to mimic real browsers. |
nl_NL[0]: Eenvoudige botdetectie analyseert basiskenmerken van de browser om bots te vangen die echte browsers niet goed nabootsen.

en: Simple bot UA blocking |
nl_NL[0]: Eenvoudige bot-UA-blokkering

en: Simple JS Consistency |
nl_NL[0]: Eenvoudige JS-consistentie

en: Simple math with moving numbers. Easy and effective. |
nl_NL[0]: Eenvoudige wiskunde met bewegende getallen. Gemakkelijk en effectief.

en: Simple mode |
nl_NL[0]: Eenvoudige modus

en: Single event |
nl_NL[0]: Eenmalige gebeurtenis

en: Site Health |
nl_NL[0]: Sitestatus

en: Site is protected |
nl_NL[0]: Site is beschermd

en: Site key not set. |
nl_NL[0]: Site-sleutel niet ingesteld.

en: Site Traffic |
nl_NL[0]: Siteverkeer

en: Site URL: |
nl_NL[0]: Site-URL:

en: Site visitors |
nl_NL[0]: Sitebezoekers

en: Site Visitors |
nl_NL[0]: Sitebezoekers

en: Sites Map |
nl_NL[0]: Sitesoverzicht

en: Skip |
nl_NL[0]: Overslaan

en: Skip (use default) |
nl_NL[0]: Overslaan (standaard gebruiken)

en: Skip (use defaults) |
nl_NL[0]: Overslaan (standaardinstellingen gebruiken)

en: Skip asset directories |
nl_NL[0]: Asset-mappen overslaan

en: Skip checks for all logged-in users |
nl_NL[0]: Controles overslaan voor alle ingelogde gebruikers

en: Skip hash-comparison integrity warnings for plugins and themes that ship with WordPress (Akismet, default themes, etc.). Version mismatches between bundled copies and wp.org often cause false positives. Added files and malware patterns are still always scanned. |
nl_NL[0]: Sla hash-vergelijkingsintegriteitswaarschuwingen over voor plugins en thema's die met WordPress worden meegeleverd (Akismet, standaard thema's, enz.). Versieverschillen tussen gebundelde kopieën en wp.org veroorzaken vaak vals-positieven. Toegevoegde bestanden en malwarepatronen worden nog steeds altijd gescand.

en: Skip integrity check for bundled plugins & themes |
nl_NL[0]: Integriteitscontrole overslaan voor gebundelde plugins & thema's

en: Skip scanning files inside assets/ directories. These typically contain static frontend resources (JS, CSS, images) with low malware risk. Disable for full coverage. |
nl_NL[0]: Sla het scannen van bestanden in assets/ directories over. Deze bevatten doorgaans statische frontendbestanden (JS, CSS, afbeeldingen) met een laag malwarerisico. Uitschakelen voor volledige dekking.

en: Skipped |
nl_NL[0]: Overgeslagen

en: skipped |
nl_NL[0]: overgeslagen

en: Skipped:  |
nl_NL[0]: Overgeslagen:

en: Sliding window size in minutes. RPM = total hits in window / window minutes. Default: 5. |
nl_NL[0]: Grootte van schuifvenster in minuten. RPM = totaal aantal hits in venster / vensterminuten. Standaard: 5.

en: Software versions |
nl_NL[0]: Softwareversies

en: Solve the following: |
nl_NL[0]: Los het volgende op:

en: Sorry, your request has been blocked |
nl_NL[0]: Sorry, uw verzoek is geblokkeerd

en: Sorry, your request has been denied |
nl_NL[0]: Sorry, uw verzoek is geweigerd

en: Source |
nl_NL[0]: Bron

en: Specify the Memcached server hostname or IP address. Default is localhost (127.0.0.1) for local installations. |
nl_NL[0]: Specificeer de hostnaam of het IP-adres van de Memcached-server. Standaard is localhost (127.0.0.1) voor lokale installaties.

en: Specify the Redis server hostname or IP address. Default is localhost (127.0.0.1) for local Redis installations. |
nl_NL[0]: Specificeer de hostnaam of het IP-adres van de Redis-server. Standaard is localhost (127.0.0.1) voor lokale Redis-installaties.

en: Speed Up |
nl_NL[0]: Versnellen

en: Speed up - performance, PageSpeed |
nl_NL[0]: Versnellen - prestaties, PageSpeed

en: Speeds up visitor processing via Memcached |
nl_NL[0]: Versnelt bezoekersverwerking via Memcached

en: Speeds up visitor processing via Redis |
nl_NL[0]: Versnelt bezoekersverwerking via Redis

en: Spoofing detection |
nl_NL[0]: Spoofing-detectie

en: Square |
nl_NL[0]: Vierkant

en: SSL/HTTPS is active on this site. |
nl_NL[0]: SSL/HTTPS is actief op deze site.

en: SSL/HTTPS is enabled on this site. |
nl_NL[0]: SSL/HTTPS is ingeschakeld op deze site.

en: SSL/HTTPS is not enabled |
nl_NL[0]: SSL/HTTPS is niet ingeschakeld

en: SSL/HTTPS is not enabled on this site. |
nl_NL[0]: SSL/HTTPS is niet ingeschakeld op deze site.

en: Standard loading |
nl_NL[0]: Standaard laden

en: Standard performance |
nl_NL[0]: Standaardprestaties

en: Standard plugin loading |
nl_NL[0]: Standaard plugin laden

en: Star |
nl_NL[0]: Ster

en: Start Background Scan |
nl_NL[0]: Achtergrondscan starten

en: Start setup |
nl_NL[0]: Setup starten

en: Start wizard |
nl_NL[0]: Wizard starten

en: Start Wizard |
nl_NL[0]: Wizard starten

en: Starting scan... |
nl_NL[0]: Scan starten...

en: Statistics |
nl_NL[0]: Statistieken

en: Statistics Display Mode |
nl_NL[0]: Weergavemodus statistieken

en: Status: %1$s. Progress: %2$d%%. |
nl_NL[0]: Status: %1$s. Voortgang: %2$d%%.

en: Stop Visitor Icon |
nl_NL[0]: Stop bezoekerspictogram

en: Stops hosting bots, proxies and Tor traffic |
nl_NL[0]: Stopt hostingbots, proxy's en Tor-verkeer

en: Store Cloud API responses in transients |
nl_NL[0]: Cloud API-antwoorden opslaan in transients

en: Store logs |
nl_NL[0]: Logboeken opslaan

en: Store these backup codes in a safe place. Each code can be used only once. |
nl_NL[0]: Bewaar deze back-upcodes op een veilige plek. Elke code kan slechts één keer worden gebruikt.

en: Strict |
nl_NL[0]: Strikt

en: Strict CORS Headers |
nl_NL[0]: Strikte CORS-headers

en: Strict Webhook Validation (POST only) |
nl_NL[0]: Strikte webhook-validatie (alleen POST)

en: Strong |
nl_NL[0]: Sterk

en: Strong profile function is not available. |
nl_NL[0]: Sterke profielfunctie is niet beschikbaar.

en: Strong Protection |
nl_NL[0]: Sterke bescherming

en: Strong protection |
nl_NL[0]: Sterke bescherming

en: Strongest protection mode |
nl_NL[0]: Sterkste beschermingsmodus

en: Strongest Protection Mode |
nl_NL[0]: Sterkste beschermingsmodus

en: Style |
nl_NL[0]: Stijl

en: Subnet Aggregation |
nl_NL[0]: Subnetaggregatie

en: Subnet Decay Interval |
nl_NL[0]: Subnetvervalinterval

en: Subnet Decay Interval (hours) |
nl_NL[0]: Subnetvervalinterval (uren)

en: Subnet Mask |
nl_NL[0]: Subnetmasker

en: Subnet Max Age |
nl_NL[0]: Maximale subnetleeftijd

en: Subnet Max Age (days) |
nl_NL[0]: Maximale subnetleeftijd (dagen)

en: Subnet Multiplier |
nl_NL[0]: Subnetvermenigvuldiger

en: Subnet size for verified bot allow-rules (IPv4/IPv6). Smaller = more secure, larger = fewer DNS lookups. |
nl_NL[0]: Subnetgrootte voor geverifieerde bot-toestemmingsregels (IPv4/IPv6). Kleiner = veiliger, groter = minder DNS-zoekopdrachten.

en: Subnetwork |
nl_NL[0]: Subnetwerk

en: Subscribe |
nl_NL[0]: Abonneren

en: Subscription failed. Please try again. |
nl_NL[0]: Abonnement mislukt. Probeer het opnieuw.

en: Subscription status |
nl_NL[0]: Abonnementsstatus

en: Success! |
nl_NL[0]: Succes!

en: Success: IP rule added |
nl_NL[0]: Succes: IP-regel toegevoegd

en: Successfully imported |
nl_NL[0]: Succesvol geïmporteerd

en: Successfully imported  |
nl_NL[0]: Succesvol geïmporteerd

en: Support |
nl_NL[0]: Ondersteuning

en: Support & About |
nl_NL[0]: Ondersteuning & Over

en: support center |
nl_NL[0]: ondersteuningscentrum

en: Support forum |
nl_NL[0]: Ondersteuningsforum

en: Support Forum |
nl_NL[0]: Ondersteuningsforum

en: Support in Telegram |
nl_NL[0]: Ondersteuning in Telegram

en: Support ticket |
nl_NL[0]: Supportticket

en: Suspicious |
nl_NL[0]: Verdacht

en: Sync Early Init Data |
nl_NL[0]: Vroege init-gegevens synchroniseren

en: Sync failed:  |
nl_NL[0]: Synchronisatie mislukt:

en: Sync from Cloud |
nl_NL[0]: Synchroniseren vanuit de cloud

en: Sync known JA3/JA4 TLS fingerprints from the BotBlocker server. |
nl_NL[0]: Synchroniseer bekende JA3/JA4 TLS-vingerafdrukken van de BotBlocker-server.

en: Sync LLM providers |
nl_NL[0]: Synchroniseer LLM-providers

en: Sync LLM providers - AI crawlers, ChatGPT, Claude bot list |
nl_NL[0]: Synchroniseer LLM-providers - AI-crawlers, ChatGPT, Claude botlijst

en: Sync Now |
nl_NL[0]: Nu synchroniseren

en: Sync scheduled. |
nl_NL[0]: Synchronisatie gepland.

en: Syncing... |
nl_NL[0]: Synchroniseren...

en: System |
nl_NL[0]: Systeem

en: System administration |
nl_NL[0]: Systeembeheer

en: System Cron Job Commands |
nl_NL[0]: Systeem cron-jobopdrachten

en: System security status |
nl_NL[0]: Systeembeveiligingsstatus

en: System Status |
nl_NL[0]: Systeemstatus

en: System status |
nl_NL[0]: Systeemstatus

en: System Status - health, server, diagnostics |
nl_NL[0]: Systeemstatus - gezondheid, server, diagnostiek

en: Table overview |
nl_NL[0]: Tabeloverzicht

en: Takes effect immediately. |
nl_NL[0]: Wordt onmiddellijk van kracht.

en: Target |
nl_NL[0]: Doel

en: Target IP/Subnet |
nl_NL[0]: Doel-IP/subnet

en: Targets: %1$d. Clean: %2$d. Issues: %3$d. Unverifiable: %4$d. Added: %5$d. Modified: %6$d. Missing: %7$d. Expected: %8$d. Ignored: %9$d. |
nl_NL[0]: Doelen: %1$d. Schoon: %2$d. Problemen: %3$d. Niet verifieerbaar: %4$d. Toegevoegd: %5$d. Gewijzigd: %6$d. Ontbrekend: %7$d. Verwacht: %8$d. Genegeerd: %9$d.

en: Task %s executed successfully. |
nl_NL[0]: Taak %s is succesvol uitgevoerd.

en: Task List |
nl_NL[0]: Takenlijst

en: Task List Table |
nl_NL[0]: Takenlijsttabel

en: Task Recovery |
nl_NL[0]: Taakherstel

en: Tasks |
nl_NL[0]: Taken

en: Telegram Configuration |
nl_NL[0]: Telegram Configuratie

en: Telegram notifications |
nl_NL[0]: Telegram-meldingen

en: Telegram support |
nl_NL[0]: Telegram-ondersteuning

en: Telegram Weekly Report |
nl_NL[0]: Telegram Wekelijks Rapport

en: Temporarily disable BotBlocker checks for this session. |
nl_NL[0]: Schakel BotBlocker-controles tijdelijk uit voor deze sessie.

en: Temporary extraction directory is missing. |
nl_NL[0]: Tijdelijke extractiemap ontbreekt.

en: Terms of service |
nl_NL[0]: servicevoorwaarden

en: Terms of Service |
nl_NL[0]: Servicevoorwaarden

en: Test failed:  |
nl_NL[0]: Test mislukt:

en: Test Response Code |
nl_NL[0]: Testresponscode

en: Test Response Code: |
nl_NL[0]: Testresponscode:

en: Testing and debug mode |
nl_NL[0]: Test- en debugmodus

en: Testing key pages of your site |
nl_NL[0]: Belangrijke pagina's van uw site testen

en: The add-on download URL is not allowed. |
nl_NL[0]: De download-URL van de add-on is niet toegestaan.

en: The add-on is invalid or broken. |
nl_NL[0]: De add-on is ongeldig of beschadigd.

en: The add-on package cannot be opened. |
nl_NL[0]: Het add-on-pakket kan niet worden geopend.

en: The add-on package has an invalid file count. |
nl_NL[0]: Het add-on-pakket heeft een ongeldig aantal bestanden.

en: The add-on package is too large. |
nl_NL[0]: Het add-on-pakket is te groot.

en: The add-on package must be a ZIP file. |
nl_NL[0]: Het add-on-pakket moet een ZIP-bestand zijn.

en: The add-on upload failed. |
nl_NL[0]: Het uploaden van de add-on is mislukt.

en: the added line from wp-config.php. |
nl_NL[0]: de toegevoegde regel uit wp-config.php.

en: The addon provides two essential features: |
nl_NL[0]: De add-on biedt twee essentiële functies:

en: The Behavioral Engine is installed and active. You can customize the multi-signal thresholds, session limits, and IP reputation decay. |
nl_NL[0]: De Behavioral Engine is geïnstalleerd en actief. U kunt de multi-signaaldrempels, sessielimieten en IP-reputatieverval aanpassen.

en: The Early Init add-on allows BotBlocker to execute at the very beginning of the WordPress load cycle. This stops bad bots early, saving massive amounts of database queries and server resources. |
nl_NL[0]: De Early Init add-on zorgt ervoor dat BotBlocker aan het begin van de WordPress-laadcyclus wordt uitgevoerd. Dit stopt slechte bots vroegtijdig, wat enorme aantallen databasequery's en serverbronnen bespaart.

en: The fallback runner checks overdue tasks (>1.5× interval) and recreates missing cron events. Runs automatically every 15 minutes via the WordPress init hook. |
nl_NL[0]: De fallback-runner controleert achterstallige taken (>1,5× interval) en herstelt ontbrekende cron-gebeurtenissen. Wordt elke 15 minuten automatisch uitgevoerd via de WordPress init-hook.

en: The internal WordPress cache and external caching systems (Redis, Memcached) will be reset. |
nl_NL[0]: De interne WordPress-cache en externe cachesystemen (Redis, Memcached) worden gereset.

en: The label for the cookie consent button. |
nl_NL[0]: Het label voor de cookietoestemmingsknop.

en: The label for the link to your privacy policy page. |
nl_NL[0]: Het label voor de link naar uw privacybeleid-pagina.

en: The maximum number of requests per hour (RPH) a typical human visitor would make. This captures slow-crawling scraping bots that keep their per-minute speed low to avoid basic limiters. (Default: 200) |
nl_NL[0]: Het maximale aantal verzoeken per uur (RPH) dat een typische menselijke bezoeker zou doen. Hiermee worden langzaam kruipende scraping-bots gedetecteerd die hun snelheid per minuut laag houden om basislimieten te vermijden. (Standaard: 200)

en: The maximum number of requests per minute (RPM) a typical human visitor would reasonably make. If a visitor goes over this speed, their behavior score goes up. (Default: 30) |
nl_NL[0]: Het maximale aantal verzoeken per minuut (RPM) dat een typische menselijke bezoeker redelijkerwijs zou doen. Als een bezoeker deze snelheid overschrijdt, stijgt hun gedragsscore. (Standaard: 30)

en: The maximum penalty level (tier) an IP or subnet can reach. Higher tiers apply a stricter threshold penalty, meaning they trigger blocks much faster. (Default: 6) |
nl_NL[0]: Het maximale strafniveau (tier) dat een IP of subnet kan bereiken. Hogere tiers passen een strengere drempelstraf toe, wat betekent dat ze blokkades veel sneller activeren. (Standaard: 6)

en: The memcached PHP extension is required to use this cache. Install it via your hosting control panel or contact your host. |
nl_NL[0]: De Memcached PHP-extensie is vereist om deze cache te gebruiken. Installeer deze via uw hosting-configuratiescherm of neem contact op met uw host.

en: The package contains an oversized file. |
nl_NL[0]: Het pakket bevat een te groot bestand.

en: The package contains an unsafe file path. |
nl_NL[0]: Het pakket bevat een onveilig bestandspad.

en: The package does not match the BotBlocker add-on contract. |
nl_NL[0]: Het pakket komt niet overeen met de BotBlocker add-on-overeenkomst.

en: The package must contain exactly one root folder. |
nl_NL[0]: Het pakket moet precies één hoofdmap bevatten.

en: The package must declare Requires-Core. |
nl_NL[0]: Het pakket moet Requires-Core declareren.

en: The package root folder must be a valid slug. |
nl_NL[0]: De hoofdmap van het pakket moet een geldige slug zijn.

en: The package slug does not match the requested add-on. |
nl_NL[0]: De pakket-slug komt niet overeen met de aangevraagde add-on.

en: The PHP zip extension is required for plugin/theme scanning. Ask your host to enable it. |
nl_NL[0]: De PHP zip-extensie is vereist voor het scannen van plugins/thema's. Vraag uw host om deze in te schakelen.

en: The redis PHP extension is required to use this cache. Install it via your hosting control panel or contact your host. |
nl_NL[0]: De Redis PHP-extensie is vereist om deze cache te gebruiken. Installeer deze via uw hosting-configuratiescherm of neem contact op met uw host.

en: The repair page is publicly accessible without authentication while enabled. Disable it after use. |
nl_NL[0]: De reparatiepagina is openbaar toegankelijk zonder authenticatie terwijl deze is ingeschakeld. Schakel deze na gebruik uit.

en: The scan runs in the background and may pause if you close this page. For best results, keep this tab open until the scan finishes. |
nl_NL[0]: De scan wordt op de achtergrond uitgevoerd en kan pauzeren als u deze pagina sluit. Voor de beste resultaten laat u dit tabblad open totdat de scan is voltooid.

en: The scheduled malware scan found %d high-confidence indicator. Review the Malware Scanner results. | The scheduled malware scan found %d high-confidence indicators. Review the Malware Scanner results.
nl_NL[0]: De geplande malwarescan vond %d indicator met hoge betrouwbaarheid. Controleer de resultaten van de Malware Scanner.

en: The scheduled malware scan found %d high-confidence indicator. Review the Malware Scanner results. | The scheduled malware scan found %d high-confidence indicators. Review the Malware Scanner results.
nl_NL[0]: De geplande malwarescan vond %d indicatoren met hoge betrouwbaarheid. Controleer de resultaten van de Malware Scanner.

en: The scheduled truth-source check found %d file integrity issue. Review the Truth Source results. | The scheduled truth-source check found %d file integrity issues. Review the Truth Source results.
nl_NL[0]: De geplande truth-source controle vond %d bestandsintegriteitsprobleem. Controleer de resultaten van de Truth Source.

en: The scheduled truth-source check found %d file integrity issue. Review the Truth Source results. | The scheduled truth-source check found %d file integrity issues. Review the Truth Source results.
nl_NL[0]: De geplande truth-source controle vond %d bestandsintegriteitsproblemen. Controleer de resultaten van de Truth Source.

en: The site may be slower temporarily until data is re-cached. |
nl_NL[0]: De site kan tijdelijk langzamer zijn totdat de gegevens opnieuw zijn gecachet.

en: The temporary extraction folder is missing. |
nl_NL[0]: De tijdelijke extractiemap ontbreekt.

en: The text displayed in the cookie notice. Keep it concise and informative. |
nl_NL[0]: De tekst die wordt weergegeven in de cookiemelding. Houd deze beknopt en informatief.

en: The traffic activity level (as a fraction of your Max RPM) where we start tracking and recording reputation. For example, at 0.10, once a visitor reaches 10% of the Max RPM limit, we begin monitoring their patterns. (Default: 0.10) |
nl_NL[0]: Het verkeersactiviteitsniveau (als een fractie van uw Max RPM) waarop we beginnen met het volgen en vastleggen van reputatie. Bijvoorbeeld, bij 0,10, zodra een bezoeker 10% van de Max RPM-limiet bereikt, beginnen we hun patronen te volgen. (Standaard: 0,10)

en: The uploaded file was not accepted by WordPress. |
nl_NL[0]: Het geüploade bestand werd niet geaccepteerd door WordPress.

en: The URL to your privacy policy page. |
nl_NL[0]: De URL naar uw privacybeleidpagina.

en: The validated add-on source is missing. |
nl_NL[0]: De gevalideerde add-on bron ontbreekt.

en: The visual style of the cookie alert banner. |
nl_NL[0]: De visuele stijl van de cookiewaarschuwingsbanner.

en: The WordPress log file (debug.log) will be cleared: |
nl_NL[0]: Het WordPress-logbestand (debug.log) wordt gewist:

en: The WordPress object cache will be cleared: |
nl_NL[0]: De WordPress-objectcache wordt gewist:

en: Theme homepage |
nl_NL[0]: Thema-startpagina

en: Theme slugs to skip. One per line. |
nl_NL[0]: Themaslugs om over te slaan. Eén per regel.

en: Themes |
nl_NL[0]: Thema's

en: These can be fixed automatically. Your site will stay functional. |
nl_NL[0]: Deze kunnen automatisch worden hersteld. Uw site blijft functioneel.

en: These files are not part of official WordPress checksums but are normal for a live site (config, robots, verification files, etc.). Listed for awareness - not treated as issues. |
nl_NL[0]: Deze bestanden maken geen deel uit van officiële WordPress-controlesommen, maar zijn normaal voor een live site (configuratie, robots, verificatiebestanden, enz.). Vermeld voor de duidelijkheid - niet behandeld als problemen.

en: These options require no form save - they apply immediately and are safe to experiment with. |
nl_NL[0]: Deze opties vereisen geen formulieropslag - ze worden onmiddellijk toegepast en zijn veilig om mee te experimenteren.

en: Third-party |
nl_NL[0]: Derden

en: This action cannot be undone. |
nl_NL[0]: Deze actie kan niet ongedaan worden gemaakt.

en: This add-on is incompatible with your BotBlocker version. Delete anyway? |
nl_NL[0]: Deze add-on is niet compatibel met uw BotBlocker-versie. Toch verwijderen?

en: This add-on requires a newer PHP version. |
nl_NL[0]: Deze add-on vereist een nieuwere PHP-versie.

en: This add-on requires a newer version of BotBlocker. |
nl_NL[0]: Deze add-on vereist een nieuwere versie van BotBlocker.

en: This add-on requires BotBlocker %s or higher. Please update the plugin first. |
nl_NL[0]: Deze add-on vereist BotBlocker %s of hoger. Werk eerst de plugin bij.

en: This add-on requires PHP %s or higher. |
nl_NL[0]: Deze add-on vereist PHP %s of hoger.

en: This addon requires HTTPS to be installed and enabled. Please install an SSL certificate before enabling these features. |
nl_NL[0]: Deze add-on vereist dat HTTPS is geïnstalleerd en ingeschakeld. Installeer een SSL-certificaat voordat u deze functies inschakelt.

en: This can help resolve 404 errors after changing permalink structure. |
nl_NL[0]: Dit kan helpen 404-fouten op te lossen na het wijzigen van de permalinkstructuur.

en: This process is irreversible. |
nl_NL[0]: Dit proces is onomkeerbaar.

en: This URL conflicts with an existing page, post, or taxonomy on your site. Choose a different login slug. |
nl_NL[0]: Deze URL conflicteert met een bestaande pagina, bericht of taxonomie op uw site. Kies een andere login-slug.

en: Threat intelligence & zero-day botnet feeds |
nl_NL[0]: Dreigingsinformatie & zero-day botnet-feeds

en: Three-layer behavioral engine combining Free rate-limit inspection (RPM velocity with quadratic subnet pressure) with Pro multi-signal scoring (velocity, URI diversity, session depth, timing regularity, referer consistency) and IP/subnet reputation tracking with lazy decay. Detects and blocks robotic traffic through layered analysis. |
nl_NL[0]: Drielagige gedragsengine die gratis snelheidslimietinspectie (RPM-snelheid met kwadratische subnetdruk) combineert met Pro multi-signaal scoring (snelheid, URI-diversiteit, sessiediepte, timing-regelmatigheid, referer-consistentie) en IP/subnet-reputatie-tracking met luie afname. Detecteert en blokkeert robotverkeer door gelaagde analyse.

en: Tickets, Telegram, documentation |
nl_NL[0]: Tickets, Telegram, documentatie

en: Tier Thresholds |
nl_NL[0]: Niveaudrempels

en: tiers |
nl_NL[0]: niveaus

en: Time |
nl_NL[0]: Tijd

en: Time allowed to complete Captcha verification. |
nl_NL[0]: Toegestane tijd om Captcha-verificatie te voltooien.

en: Time ban enabled |
nl_NL[0]: Tijdban ingeschakeld

en: Time period for counting failed login attempts. |
nl_NL[0]: Tijdsperiode voor het tellen van mislukte inlogpogingen.

en: Timeout in seconds for cloud API requests. Increase if your server has slow outbound connections. |
nl_NL[0]: Time-out in seconden voor cloud API-verzoeken. Verhoog als uw server trage uitgaande verbindingen heeft.

en: Timezone |
nl_NL[0]: Tijdzone

en: Timezone for report timestamps. |
nl_NL[0]: Tijdzone voor rapport-tijdstempels.

en: TLS Fingerprint Settings |
nl_NL[0]: TLS-fingerprint instellingen

en: TLS Fingerprint Sync |
nl_NL[0]: TLS-fingerprint synchronisatie

en: TLS fingerprint sync failed:  |
nl_NL[0]: TLS-fingerprint synchronisatie mislukt:

en: TLS Fingerprinting |
nl_NL[0]: TLS-fingerprinting

en: TLS fingerprinting detects bots by analyzing the TLS handshake signature (JA3/JA4). Real browsers have distinct TLS fingerprints vs headless/automation tools. |
nl_NL[0]: TLS-fingerprinting detecteert bots door de TLS-handshake-signatuur (JA3/JA4) te analyseren. Echte browsers hebben unieke TLS-fingerprints versus headless/automatiseringstools.

en: TLS fingerprints synced successfully. |
nl_NL[0]: TLS-fingerprints succesvol gesynchroniseerd.

en: To enable database repair and optimization: |
nl_NL[0]: Om database reparatie en optimalisatie in te schakelen:

en: To receive important security news and special offers. |
nl_NL[0]: Om belangrijk beveiligingsnieuws en speciale aanbiedingen te ontvangen.

en: Toast Notifications: |
nl_NL[0]: Toast-meldingen:

en: Today blocked |
nl_NL[0]: Vandaag geblokkeerd

en: Today blocked: |
nl_NL[0]: Vandaag geblokkeerd:

en: Today hits |
nl_NL[0]: Vandaag hits

en: Today's activity |
nl_NL[0]: Activiteit vandaag

en: Today's Statistics |
nl_NL[0]: Statistieken van vandaag

en: Toggle navigation |
nl_NL[0]: Navigatie in-/uitschakelen

en: Toggle On/Off |
nl_NL[0]: Aan/Uit schakelen

en: Toggle sidebar |
nl_NL[0]: Zijbalk in-/uitschakelen

en: Too early. Try again. |
nl_NL[0]: Te vroeg. Probeer opnieuw.

en: Too late. Try again. |
nl_NL[0]: Te laat. Probeer opnieuw.

en: Too many attempts. Try again in 5 minutes. |
nl_NL[0]: Te veel pogingen. Probeer het over 5 minuten opnieuw.

en: Too many entries. Maximum 1000 per import. |
nl_NL[0]: Te veel items. Maximaal 1000 per import.

en: Too many requests. Please try again later. |
nl_NL[0]: Te veel verzoeken. Probeer het later opnieuw.

en: Tools |
nl_NL[0]: Hulpmiddelen

en: Tools - maintenance, utilities, repair, cleanup |
nl_NL[0]: Hulpmiddelen - onderhoud, hulpprogramma's, reparatie, opschoning

en: Tools for blocking bots, filtering suspicious traffic, and optimizing server resources. |
nl_NL[0]: Hulpmiddelen voor het blokkeren van bots, het filteren van verdacht verkeer en het optimaliseren van serverresources.

en: Tools sections |
nl_NL[0]: Hulpmiddelen secties

en: Tools settings saved. |
nl_NL[0]: Hulpmiddelen instellingen opgeslagen.

en: Top %d Browsers |
nl_NL[0]: Top %d browsers

en: Top %d Countries |
nl_NL[0]: Top %d landen

en: Top %d Devices |
nl_NL[0]: Top %d apparaten

en: Top Countries |
nl_NL[0]: Top landen

en: Top IPs |
nl_NL[0]: Top IP's

en: Top-%d IPs |
nl_NL[0]: Top-%d IP's

en: Tor blocking |
nl_NL[0]: Tor-blokkering

en: Tor Exit Nodes |
nl_NL[0]: Tor exit nodes

en: Total allowed |
nl_NL[0]: Totaal toegestaan

en: Total blocked |
nl_NL[0]: Totaal geblokkeerd

en: Total blocked: |
nl_NL[0]: Totaal geblokkeerd:

en: Total hits |
nl_NL[0]: Totaal hits

en: Total IPv4 rules: |
nl_NL[0]: Totaal IPv4-regels:

en: Total IPv6 rules: |
nl_NL[0]: Totaal IPv6-regels:

en: Total paths: |
nl_NL[0]: Totaal paden:

en: Total requests |
nl_NL[0]: Totaal verzoeken

en: Total rules: |
nl_NL[0]: Totaal regels:

en: Total white bots: |
nl_NL[0]: Totaal white bots:

en: Track admin panel activity for security auditing and multi-user accountability. |
nl_NL[0]: Volg activiteit in het admin-paneel voor beveiligingsaudits en verantwoording van meerdere gebruikers.

en: Track request velocity per IP and issue Captcha or block when thresholds are exceeded. |
nl_NL[0]: Volg de verzoeksnelheid per IP en geef een Captcha of blokkering wanneer drempels worden overschreden.

en: Track returning verified visitors. Helps identify repeat traffic patterns and false positives. |
nl_NL[0]: Volg terugkerende geverifieerde bezoekers. Helpt bij het identificeren van herhaaldelijke verkeerspatronen en valse positieven.

en: Track traffic sources and filter suspicious referrers via UTM parameters. |
nl_NL[0]: Volg verkeersbronnen en filter verdachte referrers via UTM-parameters.

en: Track WP-CLI and cron execution. Helps detect automated exploitation attempts. |
nl_NL[0]: Volg WP-CLI en cron-uitvoering. Helpt bij het detecteren van geautomatiseerde exploitatiepogingen.

en: Traffic |
nl_NL[0]: Verkeer

en: Traffic & Referrer |
nl_NL[0]: Verkeer & Referrer

en: Traffic &amp; Referrer |
nl_NL[0]: Verkeer &amp; Referrer

en: Traffic activity level (as fraction of Max RPM) where reputation tracking starts. (Default: 0.10) |
nl_NL[0]: Verkeersactiviteitsniveau (als fractie van Max RPM) waarbij reputatietracking begint. (Standaard: 0,10)

en: Traffic and Referrer Settings |
nl_NL[0]: Instellingen verkeer en referrer

en: Traffic coming from known proxies or VPNs is more likely to be automated. We multiply their behavior metrics by this factor to make our analyzer more sensitive. (Default: 1.15) |
nl_NL[0]: Verkeer afkomstig van bekende proxy's of VPN's is waarschijnlijker geautomatiseerd. We vermenigvuldigen hun gedragsstatistieken met deze factor om onze analyzer gevoeliger te maken. (Standaard: 1,15)

en: Traffic geo data |
nl_NL[0]: Geo-verkeersgegevens

en: Transients are temporary database data used by plugins and themes. |
nl_NL[0]: Transients zijn tijdelijke databasegegevens die worden gebruikt door plugins en thema's.

en: Transients successfully cleared! |
nl_NL[0]: Transients succesvol gewist!

en: Tree |
nl_NL[0]: Boom

en: Tree View Cap |
nl_NL[0]: Boomweergave limiet

en: Triangle |
nl_NL[0]: Driehoek

en: Trust proxy headers for HTTPS detection |
nl_NL[0]: Vertrouw proxy-headers voor HTTPS-detectie

en: Trust proxy headers for IP allowlisting |
nl_NL[0]: Vertrouw proxy-headers voor IP-allowlisting

en: Trust your current IP |
nl_NL[0]: Vertrouw je huidige IP

en: Trusted Bots |
nl_NL[0]: Vertrouwde bots

en: Trusted Bots: |
nl_NL[0]: Vertrouwde bots:

en: Trusted by users |
nl_NL[0]: Vertrouwd door gebruikers

en: Trusted Proxy |
nl_NL[0]: Vertrouwde proxy

en: Trusted Proxy IP/CIDR |
nl_NL[0]: Vertrouwde proxy IP/CIDR

en: Trusted users and systems that bypass checks |
nl_NL[0]: Vertrouwde gebruikers en systemen die controles omzeilen

en: Truth Source |
nl_NL[0]: Waarheidsbron

en: Truth Source Comparator |
nl_NL[0]: Waarheidsbronvergelijker

en: Truth Source Settings |
nl_NL[0]: Waarheidsbron instellingen

en: Truth Source: Background Scan Progress |
nl_NL[0]: Waarheidsbron: Voortgang achtergrondscan

en: Truth Source: File Integrity Issues |
nl_NL[0]: Waarheidsbron: Problemen met bestandsintegriteit

en: Truth Source: Scan Batch |
nl_NL[0]: Waarheidsbron: Scanbatch

en: Truth Source: Scheduled Scan |
nl_NL[0]: Waarheidsbron: Geplande scan

en: Tunnel Settings |
nl_NL[0]: Tunnel instellingen

en: Turn on advanced behavior checking. Analyzes multiple signals (click speed, timing regularity, missing referrers, page diversity) to identify robotic traffic. |
nl_NL[0]: Schakel geavanceerde gedragscontrole in. Analyseert meerdere signalen (kliksnelheid, timingregelmaat, ontbrekende verwijzers, paginadiversiteit) om robotverkeer te identificeren.

en: Turn on advanced behavior checking. Unlike simple speed limits, this analyzes multiple signals (like click speed, timing regularity, missing referrers, and page diversity) to identify robotic traffic. |
nl_NL[0]: Schakel geavanceerde gedragscontrole in. In tegenstelling tot eenvoudige snelheidslimieten, analyseert dit meerdere signalen (zoals kliksnelheid, timingregelmaat, ontbrekende verwijzers en paginadiversiteit) om robotverkeer te identificeren.

en: Turns all BotBlocker security headers on or off. Use to globally disable header output for testing or compatibility checks. |
nl_NL[0]: Schakelt alle BotBlocker beveiligingsheaders in of uit. Gebruik om de uitvoer van headers wereldwijd uit te schakelen voor testen of compatibiliteitscontroles.

en: Twice a week |
nl_NL[0]: Twee keer per week

en: Two-Factor Auth - 2FA, MFA, OTP, authentication |
nl_NL[0]: Twee-factor authenticatie - 2FA, MFA, OTP, authenticatie

en: Two-Factor Authentication |
nl_NL[0]: Twee-factor authenticatie

en: Two-Factor Authentication (2FA) |
nl_NL[0]: Twee-factor authenticatie (2FA)

en: Two-Factor Authentication (2FA) requires a time-based code from your authenticator app in addition to your password. This prevents unauthorized access even if your password is compromised. You can set which user roles require 2FA and generate backup codes for emergency access. |
nl_NL[0]: Twee-factor authenticatie (2FA) vereist een tijdsgebaseerde code van uw authenticator-app naast uw wachtwoord. Dit voorkomt ongeautoriseerde toegang zelfs als uw wachtwoord is gecompromitteerd. U kunt instellen welke gebruikersrollen 2FA vereisen en back-upcodes genereren voor noodtoegang.

en: Two-Factor Authentication enabled. |
nl_NL[0]: Twee-factor authenticatie ingeschakeld.

en: Two-factor authentication enabled. |
nl_NL[0]: Twee-factor authenticatie ingeschakeld.

en: Two-Factor Authentication has been reset. |
nl_NL[0]: Twee-factor authenticatie is gereset.

en: Two-factor authentication is now active on your account. |
nl_NL[0]: Twee-factor authenticatie is nu actief op uw account.

en: Two-Factor Authentication Setup |
nl_NL[0]: Twee-factor authenticatie instellingen

en: Two-factor login protection |
nl_NL[0]: Twee-factor loginbescherming

en: Type or data is not set or empty. |
nl_NL[0]: Type of gegevens is niet ingesteld of leeg.

en: UI Cache |
nl_NL[0]: UI-cache

en: UI Settings |
nl_NL[0]: UI-instellingen

en: Ultimate tier only |
nl_NL[0]: Alleen voor Ultimate tier

en: Ultra-fast in-memory cache. Best performance. |
nl_NL[0]: Ultrasnelle cache in het geheugen. Beste prestaties.

en: Unauthorized |
nl_NL[0]: Niet geautoriseerd

en: Unauthorized. |
nl_NL[0]: Niet geautoriseerd.

en: Understanding 2FA Security |
nl_NL[0]: Inzicht in 2FA-beveiliging

en: Unfold all settings |
nl_NL[0]: Alle instellingen uitvouwen

[ctx: statistics label]
en: Unique IPs |
nl_NL[0]: Unieke IP's

en: Unique types |
nl_NL[0]: Unieke types

[ctx: statistics label]
en: Unique Visitors |
nl_NL[0]: Unieke bezoekers

en: Unique Visitors (by IP) |
nl_NL[0]: Unieke bezoekers (op IP)

en: Unknown chart data type. |
nl_NL[0]: Onbekend type diagramgegevens.

en: Unknown cron task. |
nl_NL[0]: Onbekende cron-taak.

en: Unknown error |
nl_NL[0]: Onbekende fout

en: Unknown period |
nl_NL[0]: Onbekende periode

en: Unlock Advanced Protection |
nl_NL[0]: Geavanceerde bescherming ontgrendelen

en: Unlock PRO Protection |
nl_NL[0]: PRO-bescherming ontgrendelen

en: Unlock PRO protection |
nl_NL[0]: PRO-bescherming ontgrendelen

en: Unresponsive IP blocking |
nl_NL[0]: Blokkering van niet-reagerende IP's

en: Until changed |
nl_NL[0]: Tot gewijzigd

en: Update |
nl_NL[0]: Bijwerken

en: Update All (%d) |
nl_NL[0]: Alles bijwerken (%d)

en: Update ASN database |
nl_NL[0]: ASN-database bijwerken

en: Update ASN database - geo, network, country data |
nl_NL[0]: ASN-database bijwerken - geo-, netwerk-, landgegevens

en: Update available, requires BotBlocker >= %s |
nl_NL[0]: Update beschikbaar, vereist BotBlocker >= %s

en: Update BotBlocker to %s to use this add-on |
nl_NL[0]: Werk BotBlocker bij naar %s om deze add-on te gebruiken

en: Update requires BotBlocker >= %s |
nl_NL[0]: Update vereist BotBlocker >= %s

en: Update RU-Gov list |
nl_NL[0]: RU-Gov-lijst bijwerken

en: Update RU-Gov list - Russian IP ranges, RKN blocklist |
nl_NL[0]: RU-Gov-lijst bijwerken - Russische IP-bereiken, RKN-blokkeerlijst

en: Update Statistics |
nl_NL[0]: Statistieken bijwerken

en: Updating the salt resets all authentication cookies: |
nl_NL[0]: Bijwerken van de salt reset alle authenticatiecookies:

en: Upgrade now! |
nl_NL[0]: Nu upgraden!

en: Upgrade to PRO |
nl_NL[0]: Upgraden naar PRO

en: Upgrade to PRO - premium, pricing, license, features |
nl_NL[0]: Upgraden naar PRO - premium, prijzen, licentie, functies

en: Upgrade to Pro for the Behavioral Engine. It features advanced multi-signal scoring and decay-based reputation, preventing bots from spamming your site by tightening thresholds for repeat offenders. |
nl_NL[0]: Upgrade naar Pro voor de Behavioral Engine. Deze beschikt over geavanceerde multi-signaal scoring en op verval gebaseerde reputatie, waardoor bots worden tegengehouden uw site te spammen door drempels te verhogen voor herhaalde overtreders.

en: Upgrade your plan for better protection. |
nl_NL[0]: Upgrade uw abonnement voor betere bescherming.

en: Upload a BotBlocker add-on package. It will be installed inactive, then you can review and activate it from the Installed tab. |
nl_NL[0]: Upload een BotBlocker add-on pakket. Het wordt inactief geïnstalleerd, waarna u het kunt bekijken en activeren vanaf het tabblad Geïnstalleerd.

en: Upload ZIP |
nl_NL[0]: ZIP uploaden

en: Uploading a new list will add new IPs and skip existing ones. Invalid lines will be skipped automatically. |
nl_NL[0]: Bij het uploaden van een nieuwe lijst worden nieuwe IP's toegevoegd en bestaande overgeslagen. Ongeldige regels worden automatisch overgeslagen.

en: URL rewrite rules will be reset: |
nl_NL[0]: URL-herschrijfregels worden gereset:

en: URL to fetch remote regex signatures for malware detection. Endpoint must return JSON with version + signatures array. Each signature: id, severity (critical/high/medium/low), regex (valid PHP regex), score (1-100), confidence, category, description. |
nl_NL[0]: URL om externe regex-handtekeningen op te halen voor malwaredetectie. Het eindpunt moet JSON retourneren met versie + handtekeningen-array. Elke handtekening: id, ernst (kritiek/hoog/gemiddeld/laag), regex (geldige PHP regex), score (1-100), betrouwbaarheid, categorie, beschrijving.

en: URL to redirect to when someone tries to access the default login URL. Only used when behavior is set to Redirect. |
nl_NL[0]: URL om naar om te leiden wanneer iemand probeert de standaard inlog-URL te openen. Wordt alleen gebruikt wanneer het gedrag is ingesteld op Omleiden.

en: Usage |
nl_NL[0]: Gebruik

en: Use explicit CORS headers (Content-Type, X-Requested-With) instead of wildcard (*). Fixes Fetch-spec violation when Access-Control-Allow-Credentials is active. Enable if CAPTCHA verification breaks in browsers. |
nl_NL[0]: Gebruik expliciete CORS-headers (Content-Type, X-Requested-With) in plaats van wildcard (*). Herstelt overtreding van Fetch-spec wanneer Access-Control-Allow-Credentials actief is. Inschakelen als CAPTCHA-verificatie niet werkt in browsers.

en: Use explicit CORS headers (Content-Type, X-Requested-With) instead of wildcard (*). Fixes Fetch-spec violation when Access-Control-Allow-Credentials is active. Enable only if CAPTCHA verification breaks in browsers. |
nl_NL[0]: Gebruik expliciete CORS-headers (Content-Type, X-Requested-With) in plaats van wildcard (*). Herstelt overtreding van Fetch-spec wanneer Access-Control-Allow-Credentials actief is. Alleen inschakelen als CAPTCHA-verificatie niet werkt in browsers.

en: Use Google Authenticator or any TOTP app to scan the code, or enter the key manually. |
nl_NL[0]: Gebruik Google Authenticator of een TOTP-app om de code te scannen, of voer de sleutel handmatig in.

en: Use noindex and noarchive directives to prevent search engines from indexing blocked or UTM pages. |
nl_NL[0]: Gebruik noindex- en noarchive-richtlijnen om te voorkomen dat zoekmachines geblokkeerde of UTM-pagina's indexeren.

en: Use Remote Regex Signatures |
nl_NL[0]: Gebruik externe regex-handtekeningen

en: Use remote regex signatures |
nl_NL[0]: Gebruik externe regex-handtekeningen

en: Use remote regex signatures for malware detection. |
nl_NL[0]: Gebruik externe regex-handtekeningen voor malwaredetectie.

en: Use these options to enable or disable groups of security response headers. These headers enhance browser protections and privacy, but some may require theme/plugin compatibility checks. If you are running a local site without HTTPS, disable HSTS and CSP temporarily to avoid mixed content issues. Re-enable them on production for better security posture. |
nl_NL[0]: Gebruik deze opties om groepen beveiligingsresponseheaders in of uit te schakelen. Deze headers verbeteren browserbeveiliging en privacy, maar sommige vereisen mogelijk compatibiliteitscontroles met thema's/plugins. Als u een lokale site zonder HTTPS draait, schakelt u HSTS en CSP tijdelijk uit om problemen met gemengde inhoud te voorkomen. Schakel ze opnieuw in op productie voor een betere beveiligingspositie.

en: Use this link to completely disable BotBlocker. |
nl_NL[0]: Gebruik deze link om BotBlocker volledig uit te schakelen.

en: Use this link to re-enable BotBlocker. |
nl_NL[0]: Gebruik deze link om BotBlocker opnieuw in te schakelen.

en: Use this link to temporarily disable BotBlocker checks for the current session. |
nl_NL[0]: Gebruik deze link om BotBlocker-controles tijdelijk uit te schakelen voor de huidige sessie.

en: Use WordPress transients. Works on any hosting. |
nl_NL[0]: Gebruik WordPress transients. Werkt op elke hosting.

en: used with attribution |
nl_NL[0]: gebruikt met naamsvermelding

en: User guide |
nl_NL[0]: Gebruikershandleiding

en: User Interface and Appearance |
nl_NL[0]: Gebruikersinterface en uiterlijk

en: User not found |
nl_NL[0]: Gebruiker niet gevonden

en: User not logged in |
nl_NL[0]: Gebruiker niet ingelogd

en: User-Agent Anomalies |
nl_NL[0]: User-Agent afwijkingen

en: User-Agent substring identifying the bot |
nl_NL[0]: User-Agent subtekenreeks die de bot identificeert

en: UTM Referrer Processing |
nl_NL[0]: UTM Verwijzingsverwerking

en: UTM referrer processing |
nl_NL[0]: UTM verwijzingsverwerking

en: Validated add-on source is missing. |
nl_NL[0]: Gevalideerde add-on bron ontbreekt.

en: Value to match - format depends on selected type (e.g. user agent string, referer URL, language code, country code, URI path) |
nl_NL[0]: Waarde om te matchen - formaat hangt af van geselecteerd type (bijv. user agent string, verwijzings-URL, taalcode, landcode, URI-pad)

en: Verification Code |
nl_NL[0]: Verificatiecode

en: Verification code is required. |
nl_NL[0]: Verificatiecode is vereist.

en: Verification failed. |
nl_NL[0]: Verificatie mislukt.

en: Verification failed. Please complete the challenge below. |
nl_NL[0]: Verificatie mislukt. Voltooi de onderstaande uitdaging.

en: Verification Sources |
nl_NL[0]: Verificatiebronnen

en: verified and passed |
nl_NL[0]: geverifieerd en geslaagd

en: verified crawlers - |
nl_NL[0]: geverifieerde crawlers -

en: Verifies search engines to protect SEO. Detects fake crawlers |
nl_NL[0]: Verifieert zoekmachines om SEO te beschermen. Detecteert nep-crawlers

en: Verify |
nl_NL[0]: Verifiëren

en: Verify browser API behavior (canvas, WebGL). |
nl_NL[0]: Verifieer browser API-gedrag (canvas, WebGL).

en: Verify browser engine parameters against known browser signatures. |
nl_NL[0]: Verifieer browser engine parameters tegen bekende browser handtekeningen.

en: Verify device APIs (touch, motion sensors) to detect headless browsers. |
nl_NL[0]: Verifieer apparaat-API's (aanraking, bewegingssensoren) om headless browsers te detecteren.

en: Verify every visitor via cloud database. Ultimate tier only. |
nl_NL[0]: Verifieer elke bezoeker via cloud-database. Alleen Ultimate tier.

en: Verify installed WordPress core, plugins, and themes against official wp.org sources. Detect modified, added, and missing files. |
nl_NL[0]: Verifieer geïnstalleerde WordPress core, plugins en thema's tegen officiële wp.org-bronnen. Detecteer gewijzigde, toegevoegde en ontbrekende bestanden.

en: Verify plugin files against official checksums. |
nl_NL[0]: Verifieer plugin-bestanden tegen officiële checksums.

en: Verify theme files against official checksums. |
nl_NL[0]: Verifieer thema-bestanden tegen officiële checksums.

en: Verify WordPress core files against official checksums. |
nl_NL[0]: Verifieer WordPress core-bestanden tegen officiële checksums.

en: Verifying %s integrity |
nl_NL[0]: Verifiëren van %s integriteit

en: Verifying file integrity... |
nl_NL[0]: Verifiëren van bestandsintegriteit...

en: Verifying... |
nl_NL[0]: Verifiëren...

en: Version |
nl_NL[0]: Versie

en: Version %s |
nl_NL[0]: Versie %s

en: Video tutorials |
nl_NL[0]: Videozelfstudies

en: View Add-ons |
nl_NL[0]: Bekijk Add-ons

en: View All |
nl_NL[0]: Bekijk alles

en: View all |
nl_NL[0]: Bekijk alles

en: View and manage all WordPress scheduled cron jobs. Disable unwanted cron tasks directly from the admin panel. |
nl_NL[0]: Bekijk en beheer alle geplande WordPress-cron-taken. Schakel ongewenste cron-taken rechtstreeks uit via het beheerpaneel.

en: View Dashboard |
nl_NL[0]: Bekijk dashboard

en: View full Health Status |
nl_NL[0]: Bekijk volledige gezondheidsstatus

en: View my PRO |
nl_NL[0]: Bekijk mijn PRO

en: View on WordPress.org |
nl_NL[0]: Bekijk op WordPress.org

en: View plans |
nl_NL[0]: Bekijk abonnementen

en: Visitor Logging Settings |
nl_NL[0]: Instellingen voor bezoekersloggen

en: Visitors data successfully cleared! |
nl_NL[0]: Bezoekersgegevens succesvol gewist!

en: Visitors from selected countries will be unable to access the site. |
nl_NL[0]: Bezoekers uit geselecteerde landen hebben geen toegang tot de site.

en: Visitors from selected countries will not be able to access the site. |
nl_NL[0]: Bezoekers uit geselecteerde landen zullen geen toegang tot de site hebben.

en: Visitors Log |
nl_NL[0]: Bezoekerslogboek

en: VPN / Tor / proxy blocking |
nl_NL[0]: VPN / Tor / proxy-blokkering

en: VPN and Tor Blocking |
nl_NL[0]: VPN- en Tor-blokkering

en: VPN and Tor blocking |
nl_NL[0]: VPN- en Tor-blokkering

en: VPN blocking |
nl_NL[0]: VPN-blokkering

en: VPN Connections |
nl_NL[0]: VPN-verbindingen

en: VPN, Tor and proxy blocking |
nl_NL[0]: VPN-, Tor- en proxy-blokkering

en: W3 Total Cache detected. If using Disk Enhanced mode with rewrite rules, add a cookie-based server exception. See CACHE-COMPATIBILITY.md. |
nl_NL[0]: W3 Total Cache gedetecteerd. Als je de Disk Enhanced-modus met rewrite-regels gebruikt, voeg dan een cookie-gebaseerde serveruitzondering toe. Zie CACHE-COMPATIBILITY.md.

en: We also provide custom PHP development and automation services tailored to your needs. |
nl_NL[0]: Wij bieden ook op maat gemaakte PHP-ontwikkeling en automatiseringsdiensten aan die zijn afgestemd op uw behoeften.

en: We offer WordPress development services: optimization, plugin and theme customization, and server administration. |
nl_NL[0]: Wij bieden WordPress-ontwikkelingsdiensten: optimalisatie, plugin- en thema-aanpassing en serverbeheer.

en: We use cookies to improve site security and user experience. |
nl_NL[0]: We gebruiken cookies om de sitebeveiliging en gebruikerservaring te verbeteren.

en: Weak |
nl_NL[0]: Zwak

en: Website protection worked normally this week. |
nl_NL[0]: Websitebeveiliging werkte deze week normaal.

en: Website Traffic |
nl_NL[0]: Websiteverkeer

en: Website visitors report |
nl_NL[0]: Rapport websitebezoekers

en: Weekly |
nl_NL[0]: Wekelijks

en: Weekly Maintenance |
nl_NL[0]: Wekelijks onderhoud

en: Welcome to BotBlocker |
nl_NL[0]: Welkom bij BotBlocker

en: Welcome to BotBlocker Security |
nl_NL[0]: Welkom bij BotBlocker Security

en: Wget Command |
nl_NL[0]: Wget-opdracht

en: Wget command (for system cron) |
nl_NL[0]: Wget-opdracht (voor systeemcron)

en: Wget Command: |
nl_NL[0]: Wget-opdracht:

en: What and how BotBlocker blocks |
nl_NL[0]: Wat en hoe BotBlocker blokkeert

en: What Data Does BotBlocker Collect |
nl_NL[0]: Welke gegevens verzamelt BotBlocker

en: What to do if the user has passed all automatic checks: let him through to the site, show him a page where he must pass manual check (blocking) or ban him? |
nl_NL[0]: Wat te doen als de gebruiker alle automatische controles heeft doorstaan: hem doorlaten naar de site, een pagina tonen waar hij een handmatige controle moet doorstaan (blokkering) of hem verbannen?

en: What was blocked and why: reason + URL + IP |
nl_NL[0]: Wat er werd geblokkeerd en waarom: reden + URL + IP

en: What you get with BotBlocker PRO |
nl_NL[0]: Wat u krijgt met BotBlocker PRO

en: What's in PRO |
nl_NL[0]: Wat zit er in PRO

en: What's new in |
nl_NL[0]: Wat is er nieuw in

en: When BotBlocker activates. Earlier = stronger protection. |
nl_NL[0]: Wanneer BotBlocker activeert. Eerder = sterkere bescherming.

en: When checked, the scanner downloads fresh reference data from wp.org instead of using previously cached integrity manifests. Useful when core/plugin updates may not have been detected yet. |
nl_NL[0]: Wanneer aangevinkt, downloadt de scanner verse referentiegegevens van wp.org in plaats van eerder gecachte integriteitsmanifesten. Handig wanneer kern-/plugin-updates mogelijk nog niet zijn gedetecteerd.

en: When cloud API returns unexpected data - block the visitor and invalidate cache instead of silent pass. |
nl_NL[0]: Wanneer de cloud-API onverwachte gegevens retourneert - blokkeer de bezoeker en maak de cache ongeldig in plaats van stille doorgang.

en: When enabled, all authenticated WordPress users (including subscribers, authors, contributors) bypass BotBlocker checks. By default, only administrators, editors and moderators are bypassed. |
nl_NL[0]: Wanneer ingeschakeld, omzeilen alle geauthenticeerde WordPress-gebruikers (inclusief abonnees, auteurs, bijdragers) de BotBlocker-controles. Standaard worden alleen beheerders, redacteuren en moderators omzeild.

en: When enabled, only allowlisted IPs can access XML-RPC. When disabled, XML-RPC is fully blocked (allowlisted IPs can still bypass). |
nl_NL[0]: Wanneer ingeschakeld, hebben alleen IP's op de witte lijst toegang tot XML-RPC. Wanneer uitgeschakeld, is XML-RPC volledig geblokkeerd (IP's op de witte lijst kunnen nog steeds omzeilen).

en: When enabled, payment bypass only applies to POST requests and requires signature headers to have valid format (min 8 chars). GET requests with payment query keys will not be bypassed. Reduces attack surface while keeping real webhooks working. |
nl_NL[0]: Wanneer ingeschakeld, is de betalingsbypass alleen van toepassing op POST-verzoeken en vereist dat handtekeningheaders een geldig formaat hebben (min. 8 tekens). GET-verzoeken met betalingsquerysleutels worden niet omzeild. Vermindert het aanvalsoppervlak terwijl echte webhooks blijven werken.

en: When enabled, payment callbacks still skip Captcha but IP blacklists, ASN rules, path rules and country blocks remain active. A blocked IP cannot use a payment callback to bypass the block. |
nl_NL[0]: Wanneer ingeschakeld, slaan betalingscallbacks nog steeds Captcha over, maar IP-zwarte lijsten, ASN-regels, padregels en landblokkades blijven actief. Een geblokkeerd IP kan geen betalingscallback gebruiken om de blokkade te omzeilen.

en: When enabled, requests matching well-known payment callback patterns (paths, query keys, admin-ajax actions, signature headers) skip JS-challenge, Captcha and rate-limit. Recommended for any site with WooCommerce or another e-commerce plugin. |
nl_NL[0]: Wanneer ingeschakeld, slaan verzoeken die overeenkomen met bekende betalingscallbackpatronen (paden, querysleutels, admin-ajax-acties, handtekeningheaders) JS-uitdaging, Captcha en snelheidslimiet over. Aanbevolen voor elke site met WooCommerce of een andere e-commerceplugin.

en: When enabled, X-Forwarded-For and CF-Connecting-IP headers are trusted for IP allowlisting. WARNING: These headers are client-spoofable — only enable if your server is behind a trusted reverse proxy that strips these headers from external requests. |
nl_NL[0]: Wanneer ingeschakeld, worden de headers X-Forwarded-For en CF-Connecting-IP vertrouwd voor IP-allowlisting. WAARSCHUWING: Deze headers zijn te vervalsen door clients — alleen inschakelen als uw server zich achter een vertrouwde reverse proxy bevindt die deze headers van externe verzoeken verwijdert.

en: When enabled, X-Forwarded-Proto, CF-Visitor and other proxy headers are trusted to detect HTTPS connections. WARNING: These headers are client-spoofable — only enable if your server is behind a trusted reverse proxy that strips these headers from external requests. |
nl_NL[0]: Wanneer ingeschakeld, worden de headers X-Forwarded-Proto, CF-Visitor en andere proxy-headers vertrouwd om HTTPS-verbindingen te detecteren. WAARSCHUWING: Deze headers zijn te vervalsen door clients — alleen inschakelen als uw server zich achter een vertrouwde reverse proxy bevindt die deze headers van externe verzoeken verwijdert.

en: When enabling HTTPS redirect, ensure your SSL certificate is properly configured. Misconfiguration may cause site access issues. |
nl_NL[0]: Bij het inschakelen van HTTPS-omleiding moet u ervoor zorgen dat uw SSL-certificaat correct is geconfigureerd. Onjuiste configuratie kan problemen met de sitetoegang veroorzaken.

en: When the rule should stop applying. |
nl_NL[0]: Wanneer de regel moet stoppen met van toepassing zijn.

en: Where the cookie alert banner appears on the page. |
nl_NL[0]: Waar de cookiewaarschuwingsbanner op de pagina verschijnt.

en: White |
nl_NL[0]: Wit

en: White bot already exists. |
nl_NL[0]: Witte bot bestaat al.

en: White bot created successfully. |
nl_NL[0]: Witte bot succesvol aangemaakt.

en: White bot deleted successfully. |
nl_NL[0]: Witte bot succesvol verwijderd.

en: White bot not found. |
nl_NL[0]: Witte bot niet gevonden.

en: White bot toggled successfully. |
nl_NL[0]: Witte bot succesvol in-/uitgeschakeld.

en: White bot updated successfully. |
nl_NL[0]: Witte bot succesvol bijgewerkt.

en: White Bots |
nl_NL[0]: Witte bots

en: White Bots and Search Engines |
nl_NL[0]: Witte bots en zoekmachines

en: White bots data is required for import. |
nl_NL[0]: Gegevens van witte bots zijn vereist voor import.

en: Whitelist WhatsApp Preview |
nl_NL[0]: WhatsApp-voorbeeld op de witte lijst zetten

en: Whitelist your current IP |
nl_NL[0]: Uw huidige IP op de witte lijst zetten

en: Who always gets access? |
nl_NL[0]: Wie krijgt altijd toegang?

en: Who Should Always Have Access? |
nl_NL[0]: Wie moet altijd toegang hebben?

en: Who visited and who was blocked |
nl_NL[0]: Wie heeft bezocht en wie werd geblokkeerd

en: Who visited the site and who was blocked |
nl_NL[0]: Wie heeft de site bezocht en wie werd geblokkeerd

en: Wildcard patterns (one per line) that silence any matching added/modified/missing finding across every target. Use * and ?. Examples: */cache/*, *.log, wp-content/uploads/*. Bulk version of the per-file Ignore button. |
nl_NL[0]: Wildcard-patronen (één per regel) die elk overeenkomend toegevoegd/gewijzigd/ontbrekend resultaat over elk doel het zwijgen opleggen. Gebruik * en ?. Voorbeelden: */cache/*, *.log, wp-content/uploads/*. Bulkversie van de per-bestand Negeren-knop.

en: Window |
nl_NL[0]: Venster

en: with color:  |
nl_NL[0]: met kleur:

en: Wizard reset successfully. |
nl_NL[0]: Wizard succesvol gereset.

en: WooCommerce configuration guide |
nl_NL[0]: WooCommerce-configuratiegids

en: WooCommerce Detected |
nl_NL[0]: WooCommerce gedetecteerd

en: WordPress 2FA Documentation |
nl_NL[0]: WordPress 2FA-documentatie

en: WordPress Acceleration |
nl_NL[0]: WordPress-versnelling

en: WordPress acceleration |
nl_NL[0]: WordPress-versnelling

en: WordPress acceleration and optimization |
nl_NL[0]: WordPress-versnelling en -optimalisatie

en: WordPress Actions |
nl_NL[0]: WordPress-acties

en: WordPress actions |
nl_NL[0]: WordPress-acties

en: WordPress Admin Area Log |
nl_NL[0]: WordPress-beheerlogboek

en: WordPress admin area log |
nl_NL[0]: WordPress-beheerlogboek

en: WordPress core tuning |
nl_NL[0]: WordPress core-afstemming

en: WordPress development |
nl_NL[0]: WordPress-ontwikkeling

en: WordPress filesystem is unavailable. |
nl_NL[0]: WordPress-bestandssysteem is niet beschikbaar.

en: WordPress Paths |
nl_NL[0]: WordPress-paden

en: WordPress plugin page |
nl_NL[0]: WordPress-pluginpagina

en: WordPress Privacy Screen |
nl_NL[0]: WordPress-privacyscherm

en: WordPress security audit |
nl_NL[0]: WordPress-beveiligingsaudit

en: WordPress self requests |
nl_NL[0]: WordPress-zelfverzoeken

en: WordPress Service |
nl_NL[0]: WordPress-service

en: WordPress speed optimization |
nl_NL[0]: WordPress-snelheidsoptimalisatie

en: WordPress speed optimizations |
nl_NL[0]: WordPress-snelheidsoptimalisaties

en: WordPress stopped by BotBlocker |
nl_NL[0]: WordPress gestopt door BotBlocker

en: WordPress transients. Works on any hosting. |
nl_NL[0]: WordPress-transients. Werkt op elke hosting.

en: Works everywhere |
nl_NL[0]: Werkt overal

en: WP Cron Enabled |
nl_NL[0]: WP Cron ingeschakeld

en: WP Cron Jobs |
nl_NL[0]: WP Cron-taken

en: WP Rocket detected. Add the BotBlocker cookie to the "Never Cache Cookies" list in WP Rocket settings. See CACHE-COMPATIBILITY.md. |
nl_NL[0]: WP Rocket gedetecteerd. Voeg de BotBlocker-cookie toe aan de lijst "Never Cache Cookies" in de WP Rocket-instellingen. Zie CACHE-COMPATIBILITY.md.

en: WP Super Cache (Expert/mod_rewrite mode) serves cached pages via .htaccess, bypassing PHP. Add a cookie-based exception. See CACHE-COMPATIBILITY.md. |
nl_NL[0]: WP Super Cache (Expert/mod_rewrite-modus) serveert gecachete pagina's via .htaccess, waarbij PHP wordt omzeild. Voeg een op cookies gebaseerde uitzondering toe. Zie CACHE-COMPATIBILITY.md.

en: wp-config.php Integration |
nl_NL[0]: wp-config.php-integratie

en: WP-Cron Documentation |
nl_NL[0]: WP-Cron Documentatie

en: WP-Cron enabled |
nl_NL[0]: WP-Cron ingeschakeld

en: WP-Cron status (read-only, managed automatically). |
nl_NL[0]: WP-Cron-status (alleen-lezen, automatisch beheerd).

en: WPS Hide Login is active |
nl_NL[0]: WPS Hide Login is actief

en: Write a log entry every time a payment callback bypass is applied. Useful for auditing. |
nl_NL[0]: Schrijf elke keer dat een bypass voor een betalingsterugroepactie wordt toegepast een logboekvermelding. Handig voor audits.

en: X-Robots-Tag directives |
nl_NL[0]: X-Robots-Tag-richtlijnen

en: X-Robots-Tag: noarchive for blocked pages |
nl_NL[0]: X-Robots-Tag: noarchive voor geblokkeerde pagina's

en: X-Robots-Tag: noindex on UTM pages |
nl_NL[0]: X-Robots-Tag: noindex op UTM-pagina's

en: XML-RPC is disabled. |
nl_NL[0]: XML-RPC is uitgeschakeld.

en: XML-RPC Specification |
nl_NL[0]: XML-RPC-specificatie

en: XML-RPC Status |
nl_NL[0]: XML-RPC-status

en: XML-RPC Support |
nl_NL[0]: XML-RPC-ondersteuning

en: XML-RPC Tunnel |
nl_NL[0]: XML-RPC-tunnel

en: XML-RPC tunnel - secure remote access, block exploits |
nl_NL[0]: XML-RPC-tunnel - veilige externe toegang, blokkeer exploits

en: Yes |
nl_NL[0]: Ja

en: You can change this anytime with one click. |
nl_NL[0]: U kunt dit op elk moment met één klik wijzigen.

en: You can prepare your list in any text editor. Each line should contain a single IP address or subnet in CIDR format (e.g. 192.168.1.0/24). |
nl_NL[0]: U kunt uw lijst in elke teksteditor voorbereiden. Elke regel moet een enkel IP-adres of subnet in CIDR-notatie bevatten (bijv. 192.168.1.0/24).

en: You do not have permission to view this information. |
nl_NL[0]: U heeft geen toestemming om deze informatie te bekijken.

en: You have PRO activated. Check your plan. |
nl_NL[0]: U heeft PRO geactiveerd. Controleer uw abonnement.

en: You must be logged in. |
nl_NL[0]: U moet ingelogd zijn.

en: You will receive weekly security reports here. |
nl_NL[0]: U ontvangt hier wekelijkse beveiligingsrapporten.

en: Your browser does not support the video tag. |
nl_NL[0]: Uw browser ondersteunt de videotag niet.

en: Your cloud API has expired. |
nl_NL[0]: Uw cloud API is verlopen.

en: Your cloud API has expired. Please renew it. |
nl_NL[0]: Uw cloud API is verlopen. Verleng deze alstublieft.

en: Your cloud API has fewer than %d hits remaining. |
nl_NL[0]: Uw cloud API heeft minder dan %d resterende hits.

en: Your cloud API has no hits remaining. |
nl_NL[0]: Uw cloud API heeft geen resterende hits.

en: Your cloud API has no hits remaining. Please renew. |
nl_NL[0]: Uw cloud API heeft geen resterende hits. Verleng alstublieft.

en: Your cloud API will expire in %d days. |
nl_NL[0]: Uw cloud API verloopt over %d dagen.

en: Your email |
nl_NL[0]: Uw e-mail

en: Your Google reCaptcha v3 site key for invisible bot detection. |
nl_NL[0]: Uw Google reCaptcha v3 site key voor onzichtbare botdetectie.

en: Your IP address will be permanently added to the whitelist |
nl_NL[0]: Uw IP-adres wordt permanent aan de witte lijst toegevoegd

en: Your IP address will be permanently trusted |
nl_NL[0]: Uw IP-adres wordt permanent vertrouwd

en: Your message has been sent. |
nl_NL[0]: Uw bericht is verzonden.

en: Your security configuration is complete. |
nl_NL[0]: Uw beveiligingsconfiguratie is voltooid.

en: Your site is fully protected with BotBlocker PRO. Cloud-based security shields are actively monitoring and blocking advanced threats in real-time. |
nl_NL[0]: Uw site is volledig beveiligd met BotBlocker PRO. Cloud-gebaseerde beveiligingsschilden controleren en blokkeren actief geavanceerde bedreigingen in realtime.

en: Your Site is Now Protected |
nl_NL[0]: Uw site is nu beveiligd

en: Your site is only partially protected. BotBlocker is already blocking basic automated attacks, but several critical shields are still disabled. |
nl_NL[0]: Uw site is slechts gedeeltelijk beveiligd. BotBlocker blokkeert al basale geautomatiseerde aanvallen, maar verschillende kritieke schilden zijn nog steeds uitgeschakeld.

en: Your site is protected! |
nl_NL[0]: Uw site is beveiligd!

en: Your store is compatible with BotBlocker. |
nl_NL[0]: Uw winkel is compatibel met BotBlocker.

en: Your Telegram bot token from @BotFather. |
nl_NL[0]: Uw Telegram-bottoken van @BotFather.

en: Your Telegram chat ID (user or group). |
nl_NL[0]: Uw Telegram-chat-ID (gebruiker of groep).

en: Zero impact on visitors |
nl_NL[0]: Geen impact op bezoekers

en: Zero-day botnet updates |
nl_NL[0]: Zero-day botnet-updates

en: ZIP contains unexpected file: |
nl_NL[0]: ZIP bevat onverwacht bestand:

en: ZIP file not provided. |
nl_NL[0]: ZIP-bestand niet verstrekt.
