BotBlocker - en to he_IL translation catalogue (3077 entries)

en: "Recommended" protection active |
he_IL[0]: הגנה "מומלצת" פעילה

en: %1$dd %2$dh |
he_IL[0]: %1$d ימים %2$d שעות

en: %1$dh %2$dm |
he_IL[0]: %1$d שעות %2$d דקות

en: %1$dm %2$ds |
he_IL[0]: %1$d דקות %2$d שניות

en: %1$s (requires >= %2$s) |
he_IL[0]: %1$s (נדרש >= %2$s)

en: %d one-time |
he_IL[0]: %d חד-פעמי

en: %d recurring |
he_IL[0]: %d חוזר

en: %d stale task executed. | %d stale tasks executed.
he_IL[0]: %d משימת סרק בוצעה.

en: %d stale task executed. | %d stale tasks executed.
he_IL[0]: %d משימות סרק בוצעו.

en: %d task executed. | %d tasks executed.
he_IL[0]: %d משימה בוצעה.

en: %d task executed. | %d tasks executed.
he_IL[0]: %d משימות בוצעו.

en: %d tasks |
he_IL[0]: %d משימות

en: %ds |
he_IL[0]: %dשנ׳

en: %s active installs |
he_IL[0]: %s התקנות פעילות

en: %s is required. |
he_IL[0]: %s נדרש.

en: %s rule created successfully. |
he_IL[0]: החוק %s נוצר בהצלחה.

en: %s rule deleted successfully. |
he_IL[0]: החוק %s נמחק בהצלחה.

en: %s rule toggled successfully. |
he_IL[0]: מצב החוק %s שוּנה בהצלחה.

en: %s rule updated successfully. |
he_IL[0]: החוק %s עודכן בהצלחה.

en: %s rules file generated successfully. |
he_IL[0]: קובץ חוקי %s נוצר בהצלחה.

en: %s+ active installs |
he_IL[0]: %s+ התקנות פעילות

en: (%s rating) | (%s ratings)
he_IL[0]: (%s דירוג)

en: (%s rating) | (%s ratings)
he_IL[0]: (%s דירוגים)

en: (not detected) |
he_IL[0]: (לא זוהה)

en: (Real-time) |
he_IL[0]: (בזמן אמת)

en: (Updated every %s) |
he_IL[0]: (מתעדכן כל %s)

en: /20 - /64 (large ISP range) |
he_IL[0]: /20 - /64 (טווח ISP גדול)

en: /24 - /64 (standard) |
he_IL[0]: /24 - /64 (סטנדרטי)

en: /28 - /64 (small subnet) |
he_IL[0]: /28 - /64 (רשת קטנה)

en: /32 - /128 (single IP) |
he_IL[0]: /32 - /128 (IP יחיד)

en: 1 = highest. Higher priority rules processed first. |
he_IL[0]: 1 = הגבוהה ביותר. חוקים בעדיפות גבוהה יותר מעובדים תחילה.

en: 1 day |
he_IL[0]: 1 יום

en: 1 hour |
he_IL[0]: 1 שעה

en: 1 month |
he_IL[0]: 1 חודש

en: 1 week |
he_IL[0]: 1 שבוע

en: 1 year |
he_IL[0]: 1 שנה

en: 10 days |
he_IL[0]: 10 ימים

en: 12 hours |
he_IL[0]: 12 שעות

en: 120 days |
he_IL[0]: 120 ימים

en: 15 minutes |
he_IL[0]: 15 דקות

en: 2 days |
he_IL[0]: 2 ימים

en: 2 hours |
he_IL[0]: 2 שעות

en: 2 weeks |
he_IL[0]: 2 שבועות

en: 2FA has been reset. |
he_IL[0]: אימות דו-גורמי אופס.

en: 2FA service unavailable |
he_IL[0]: שירות אימות דו-גורמי אינו זמין

en: 2FA service unavailable. |
he_IL[0]: שירות אימות דו-גורמי אינו זמין.

en: 2FA Setup |
he_IL[0]: הגדרת אימות דו-גורמי

en: 2FA Setup Complete |
he_IL[0]: הגדרת אימות דו-גורמי הושלמה

en: 3 days |
he_IL[0]: 3 ימים

en: 3 months |
he_IL[0]: 3 חודשים

en: 30 days |
he_IL[0]: 30 ימים

en: 30 minutes |
he_IL[0]: 30 דקות

en: 30 seconds |
he_IL[0]: 30 שניות

en: 404 Not Found |
he_IL[0]: 404 לא נמצא

en: 5 million+ bot signatures |
he_IL[0]: יותר מ-5 מיליון חתימות בוטים

en: 5 minutes |
he_IL[0]: 5 דקות

en: 5M+ bot signatures |
he_IL[0]: 5M+ חתימות בוטים

en: 6 hours |
he_IL[0]: 6 שעות

en: 6 months |
he_IL[0]: 6 חודשים

en: 60 days |
he_IL[0]: 60 ימים

en: 7-step guided setup |
he_IL[0]: הגדרה מודרכת ב-7 שלבים

en: 9 months |
he_IL[0]: 9 חודשים

en: 90 days |
he_IL[0]: 90 ימים

en: <strong>IPv4 / IPv6 Lists:</strong> Import allow/block lists on the %1$s and %2$s tabs, or download sample templates. |
he_IL[0]: <strong>רשימות IPv4 / IPv6:</strong> ייבא רשימות היתר/חסימה בלשוניות %1$s ו-%2$s, או הורד תבניות לדוגמה.

en: <strong>Note:</strong> After clicking "Reset 2FA", the user will need to set up 2FA again <strong>only if "Enable Two-Factor Authentication" is checked</strong>. They can do this immediately (QR code will appear) or on their next login. |
he_IL[0]: <strong>הערה:</strong> לאחר לחיצה על "אפס 2FA", המשתמש יצטרך להגדיר מחדש 2FA <strong>רק אם "הפעל אימות דו-שלבי" מסומן</strong>. הוא יכול לעשות זאת מיד (קוד QR יופיע) או בהתחברות הבאה.

en: <strong>Paths:</strong> Add payment gateway callback endpoints under %s to prevent them from being blocked. |
he_IL[0]: <strong>נתיבים:</strong> הוסף נקודות קצה לקריאה חוזרת של שערי תשלום תחת %s כדי למנוע חסימתן.

en: <strong>Proxy:</strong> Add network masks or header patterns (e.g., Cloudflare ranges) in %s. |
he_IL[0]: <strong>פרוקסי:</strong> הוסף מסכות רשת או תבניות כותרות (למשל, טווחי Cloudflare) ב-%s.

en: <strong>Rules:</strong> Create rules in %s for IP, User-Agent, ASN, country, referrer, path, cookie, header, request method, or bot score. |
he_IL[0]: <strong>חוקים:</strong> צור חוקים ב-%s עבור IP, User-Agent, ASN, מדינה, מפנה, נתיב, עוגייה, כותרת, שיטת בקשה או ציון בוט.

en: <strong>White Bots:</strong> Add trusted crawler domains (search engines, social networks, uptime monitors) under %s. |
he_IL[0]: <strong>בוטים לבנים:</strong> הוסף דומיינים של סורקים מהימנים (מנועי חיפוש, רשתות חברתיות, צגי זמינות) תחת %s.

en: A page reload may be required. |
he_IL[0]: ייתכן שיידרש טעינה מחדש של הדף.

en: About |
he_IL[0]: אודות

en: About - help, support, docs, contact, information |
he_IL[0]: אודות - עזרה, תמיכה, תיעוד, יצירת קשר, מידע

en: About BotBlocker API |
he_IL[0]: אודות BotBlocker API

en: About Cloud Verification |
he_IL[0]: אודות אימות ענן

en: About memcached |
he_IL[0]: אודות memcached

en: About reCaptcha v2 |
he_IL[0]: אודות reCaptcha v2

en: About reCaptcha v3 |
he_IL[0]: אודות reCaptcha v3

en: About Redis |
he_IL[0]: אודות Redis

en: About technical support |
he_IL[0]: אודות תמיכה טכנית

en: Absolute paths to additional directories to scan. |
he_IL[0]: נתיבים מוחלטים לספריות נוספות לסריקה.

en: Accept |
he_IL[0]: קבל

en: Access approved. Redirecting... |
he_IL[0]: גישה אושרה. מפנה...

en: Access Control |
he_IL[0]: בקרת גישה

en: Access denied. Please enable JavaScript and cookies. |
he_IL[0]: גישה נדחתה. אנא הפעל JavaScript ועוגיות.

en: Access has been blocked |
he_IL[0]: הגישה נחסמה

en: Access to this page has been restricted. |
he_IL[0]: הגישה לדף זה הוגבלה.

en: Action |
he_IL[0]: פעולה

en: Action for this ASN |
he_IL[0]: פעולה עבור ASN זה

en: Action for this bot |
he_IL[0]: פעולה עבור בוט זה

en: Action for this path |
he_IL[0]: פעולה עבור נתיב זה

en: Action Scheduler Queue |
he_IL[0]: תור מתזמן הפעולות

en: Actions |
he_IL[0]: פעולות

en: Activate |
he_IL[0]: הפעל

en: Activate access |
he_IL[0]: הפעל גישה

en: Activate BotBlocker PRO |
he_IL[0]: הפעל BotBlocker PRO

en: Activate brute-force login protection. |
he_IL[0]: הפעל הגנת כניסה מפני כוח גס.

en: Activate the Behavioral Engine addon to get advanced multi-signal scoring and IP/subnet reputation protection. |
he_IL[0]: הפעל את תוסף Behavioral Engine כדי לקבל ניקוד מתקדם רב-אותות והגנת מוניטין IP/תת-רשת.

en: Activates all HTTPS protocol features including redirects and mixed content fixing. Requires SSL certificate to be installed. |
he_IL[0]: מפעיל את כל תכונות פרוטוקול HTTPS כולל הפניות ותיקון תוכן מעורב. דורש התקנת תעודת SSL.

en: Activates before other plugins |
he_IL[0]: מופעל לפני תוספים אחרים

en: Activation sent. |
he_IL[0]: הפעלה נשלחה.

en: Activation service is unavailable. |
he_IL[0]: שירות ההפעלה אינו זמין.

en: Active |
he_IL[0]: פעיל

en: Active rules: |
he_IL[0]: חוקים פעילים:

en: Active: |
he_IL[0]: פעיל:

en: Adblocker: |
he_IL[0]: חוסם פרסומות:

en: AdBlockers |
he_IL[0]: חוסמי פרסומות

en: Add |
he_IL[0]: הוסף

en: Add a short note to remember why you created this rule. |
he_IL[0]: הוסף הערה קצרה כדי לזכור מדוע יצרת את הכלל הזה.

en: Add a white bot - allowlist, trusted, search engine |
he_IL[0]: הוסף בוט לבן - רשימת היתר, מהימן, מנוע חיפוש

en: Add ASN |
he_IL[0]: הוסף ASN

en: Add ASN Rule |
he_IL[0]: הוסף כלל ASN

en: Add ASN rule |
he_IL[0]: הוסף כלל ASN

en: Add Bot |
he_IL[0]: הוסף בוט

en: Add country |
he_IL[0]: הוסף מדינה

en: Add external domains that should be allowed in Content-Security-Policy. One domain per line. These will be added to script-src, connect-src, frame-src and img-src directives. |
he_IL[0]: הוסף דומיינים חיצוניים שצריכים להיות מותרים ב-Content-Security-Policy. דומיין אחד בכל שורה. אלה יתווספו להנחיות script-src, connect-src, frame-src ו-img-src.

en: Add Generic Rule |
he_IL[0]: הוסף כלל כללי

en: Add IPv4 |
he_IL[0]: הוסף IPv4

en: Add IPv4 Rule |
he_IL[0]: הוסף כלל IPv4

en: Add IPv6 |
he_IL[0]: הוסף IPv6

en: Add IPv6 Rule |
he_IL[0]: הוסף כלל IPv6

en: Add new path |
he_IL[0]: הוסף נתיב חדש

en: Add new proxy |
he_IL[0]: הוסף פרוקסי חדש

en: Add new rule |
he_IL[0]: הוסף כלל חדש

en: Add noarchive to Blocked Pages |
he_IL[0]: הוסף noarchive לעמודים חסומים

en: Add noindex to UTM Pages |
he_IL[0]: הוסף noindex לעמודי UTM

en: Add Path |
he_IL[0]: הוסף נתיב

en: Add Path Rule |
he_IL[0]: הוסף כלל נתיב

en: Add Proxy |
he_IL[0]: הוסף פרוקסי

en: Add Proxy Rule |
he_IL[0]: הוסף כלל פרוקסי

en: Add Rule |
he_IL[0]: הוסף כלל

en: Add the following line before |
he_IL[0]: הוסף את השורה הבאה לפני

en: Add Trusted Bot |
he_IL[0]: הוסף בוט מהימן

en: Add Vary: Cookie header for CDN compatibility. May reduce cache hit ratio. |
he_IL[0]: הוסף כותרת Vary: Cookie לתאימות CDN. עלול להפחית את יחס הפגיעות במטמון.

en: Add white bot or search engine |
he_IL[0]: הוסף בוט לבן או מנוע חיפוש

en: Add-on |
he_IL[0]: תוסף

en: Add-on deleted. |
he_IL[0]: התוסף נמחק.

en: Add-on install, update, and delete are disabled in local add-on mode. |
he_IL[0]: התקנה, עדכון ומחיקה של תוספים מושבתים במצב תוספים מקומיים.

en: Add-on installed successfully. |
he_IL[0]: התוסף הותקן בהצלחה.

en: Add-on package cannot be opened. |
he_IL[0]: לא ניתן לפתוח את חבילת התוסף.

en: Add-on package contains an oversized file. |
he_IL[0]: חבילת התוסף מכילה קובץ גדול מדי.

en: Add-on package contains an unsafe path. |
he_IL[0]: חבילת התוסף מכילה נתיב לא בטוח.

en: Add-on package does not match the BotBlocker add-on contract. |
he_IL[0]: חבילת התוסף אינה תואמת לחוזה התוספים של BotBlocker.

en: Add-on package has an invalid file count. |
he_IL[0]: לחבילת התוסף יש מספר קבצים לא חוקי.

en: Add-on package install is disabled in local add-on mode. |
he_IL[0]: התקנת חבילת תוספים מושבתת במצב תוספים מקומיים.

en: Add-on package is missing or unreadable. |
he_IL[0]: חבילת התוסף חסרה או לא ניתנת לקריאה.

en: Add-on package is too large. |
he_IL[0]: חבילת התוסף גדולה מדי.

en: Add-on package must be a ZIP file. |
he_IL[0]: חבילת התוסף חייבת להיות קובץ ZIP.

en: Add-on package must contain exactly one root folder. |
he_IL[0]: חבילת התוסף חייבת להכיל בדיוק תיקיית שורש אחת.

en: Add-on package must declare Requires-Core. |
he_IL[0]: חבילת התוסף חייבת להצהיר על Requires-Core.

en: Add-on package slug does not match the requested add-on. |
he_IL[0]: המזהה של חבילת התוסף אינו תואם לתוסף המבוקש.

en: Add-on package uploaded. Find it below, then activate it when ready. |
he_IL[0]: חבילת התוסף הועלתה. מצא אותה למטה, ולאחר מכן הפעל אותה כשתהיה מוכן.

en: Add-on root folder must be a valid slug. |
he_IL[0]: תיקיית השורש של התוסף חייבת להיות מזהה חוקי.

en: Add-on settings |
he_IL[0]: הגדרות תוסף

en: Add-on settings saved. |
he_IL[0]: הגדרות התוסף נשמרו.

en: Add-on Update Failed |
he_IL[0]: עדכון התוסף נכשל

en: Add-on updated successfully. |
he_IL[0]: התוסף עודכן בהצלחה.

en: Add-on was updated but not reactivated - it requires BotBlocker %s or higher. Please update the plugin first. |
he_IL[0]: התוסף עודכן אך לא הופעל מחדש - הוא דורש את BotBlocker %s ומעלה. יש לעדכן את התוסף תחילה.

en: Add-on was updated but not reactivated - it requires BotBlocker version %s or higher. Please update the plugin. |
he_IL[0]: התוסף עודכן אך לא הופעל מחדש - הוא דורש את BotBlocker גרסה %s ומעלה. יש לעדכן את התוסף.

en: Add-ons |
he_IL[0]: תוספים

en: Add-ons Deactivated |
he_IL[0]: תוספים בוטלו

en: Add-ons locked. Activate Cloud API to use marketplace features. |
he_IL[0]: תוספים נעולים. הפעל את Cloud API כדי להשתמש בתכונות השוק.

en: Add-ons manager |
he_IL[0]: מנהל תוספים

en: Added |
he_IL[0]: נוסף

en: Added / extra files |
he_IL[0]: קבצים שנוספו / נוספים

en: Additional API URL |
he_IL[0]: כתובת API נוספת

en: Additional API URL: |
he_IL[0]: כתובת API נוספת:

en: Additional Information |
he_IL[0]: מידע נוסף

en: Additional Options |
he_IL[0]: אפשרויות נוספות

en: addon |
he_IL[0]: תוסף

en: Addon required |
he_IL[0]: נדרש תוסף

en: Addon Settings |
he_IL[0]: הגדרות תוסף

en: Addons |
he_IL[0]: תוספים

en: Addons - extensions, plugins, marketplace, more features |
he_IL[0]: תוספים - הרחבות, פלאגינים, שוק, תכונות נוספות

en: Addons sections |
he_IL[0]: מקטעי תוספים

en: Adds a default Content-Security-Policy header to limit sources for scripts, styles, images, fonts and other resources. May require plugin/theme testing for compatibility. |
he_IL[0]: מוסיף כותרת Content-Security-Policy ברירת מחדל להגבלת מקורות לסקריפטים, סגנונות, תמונות, גופנים ומשאבים אחרים. עשוי לדרוש בדיקת תאימות עם פלאגינים/ערכות עיצוב.

en: Adds Permissions-Policy header to restrict browser features (camera, geolocation, microphone, payment etc.) on all pages. |
he_IL[0]: מוסיף כותרת Permissions-Policy להגבלת תכונות דפדפן (מצלמה, מיקום גאוגרפי, מיקרופון, תשלום וכו') בכל העמודים.

en: Adds Strict-Transport-Security header for HTTPS responses (max-age=1 year, includeSubDomains, preload). Only works on HTTPS sites. |
he_IL[0]: מוסיף כותרת Strict-Transport-Security לתגובות HTTPS (max-age=שנה, includeSubDomains, preload). עובד רק באתרי HTTPS.

en: Adjust attempt limits and block times to balance security and usability. |
he_IL[0]: התאם את מגבלות הניסיון וזמני החסימה כדי לאזן בין אבטחה לנוחות השימוש.

en: Adjust for Daylight Saving Time |
he_IL[0]: התאם לשעון קיץ

en: Adjust recorded timestamps for your timezone's daylight saving time. Ensures visit times display correctly in logs and reports year-round. |
he_IL[0]: התאם חותמות זמן מתועדות לשעון הקיץ של אזור הזמן שלך. מבטיח שזמני הביקור יוצגו נכון ביומנים ובדוחות לאורך כל השנה.

en: Admin and WordPress Logging |
he_IL[0]: תיעוד מנהל ו-WordPress

en: Admin logins, failed attempts, sensitive panel access traces. |
he_IL[0]: כניסות ניהול, ניסיונות כושלים, עקבות גישה ללוחות רגישים.

en: Admin Panel |
he_IL[0]: לוח ניהול

en: Admin panel |
he_IL[0]: לוח ניהול

en: Admin Panel Log |
he_IL[0]: יומן לוח ניהול

en: Administrator IPs |
he_IL[0]: כתובות IP של מנהלים

en: Administrator Settings |
he_IL[0]: הגדרות מנהל

en: Admins will never be blocked while authenticated |
he_IL[0]: מנהלים לעולם לא ייחסמו כאשר הם מאומתים

en: Admins will never be blocked while logged in |
he_IL[0]: מנהלים לעולם לא ייחסמו כאשר הם מחוברים

en: Advanced analytics & forensics |
he_IL[0]: ניתוחים מתקדמים ופורנזיקה

en: Advanced bot detection |
he_IL[0]: זיהוי בוטים מתקדם

en: Advanced data structures |
he_IL[0]: מבני נתונים מתקדמים

en: Advanced Protection |
he_IL[0]: הגנה מתקדמת

en: Advanced protection against bots, spam, and brute-force attacks. |
he_IL[0]: הגנה מתקדמת נגד בוטים, ספאם והתקפות כוח גס.

en: Advanced protection uses cloud-based real-time analysis and smart verification to detect sophisticated bots. |
he_IL[0]: הגנה מתקדמת משתמשת בניתוח מבוסס ענן בזמן אמת ואימות חכם לזיהוי בוטים מתוחכמים.

en: Advanced reporting, analytics & forensics |
he_IL[0]: דיווח מתקדם, ניתוחים ופורנזיקה

en: Advanced security features for production sites. |
he_IL[0]: תכונות אבטחה מתקדמות לאתרי ייצור.

en: Advanced Settings |
he_IL[0]: הגדרות מתקדמות

en: Advanced Settings - expert, fine-tune, deep config |
he_IL[0]: הגדרות מתקדמות - מומחה, כוונון עדין, תצורה עמוקה

en: Advanced threat detection |
he_IL[0]: זיהוי איומים מתקדם

en: After the repair is completed, |
he_IL[0]: לאחר השלמת התיקון,

en: Aggregate RPM across the subnet. High subnet pressure dynamically lowers per-IP thresholds to catch distributed proxy attacks. |
he_IL[0]: צבור RPM ברחבי רשת המשנה. לחץ גבוה ברשת המשנה מוריד דינמית את סף ה-IP כדי לתפוס התקפות פרוקסי מבוזרות.

en: AI behavior analysis |
he_IL[0]: ניתוח התנהגות בינה מלאכותית

en: AI Behavioral analysis |
he_IL[0]: ניתוח התנהגותי AI

en: AI Behavioral analysis engine |
he_IL[0]: מנוע ניתוח התנהגותי AI

en: AJAX Cron Heartbeat |
he_IL[0]: דופק AJAX Cron

en: AJAX error |
he_IL[0]: שגיאת AJAX

en: AJAX error during cache save |
he_IL[0]: שגיאת AJAX במהלך שמירת מטמון

en: AJAX error during captcha save |
he_IL[0]: שגיאת AJAX במהלך שמירת captcha

en: AJAX error during compatibility test |
he_IL[0]: שגיאת AJAX במהלך בדיקת תאימות

en: AJAX error during init mode save |
he_IL[0]: שגיאת AJAX במהלך שמירת מצב אתחול

en: AJAX Error:  |
he_IL[0]: שגיאת AJAX:

en: Alert when server load is critical or unusual bot activity is detected. |
he_IL[0]: התראה כאשר עומס השרת קריטי או מתגלה פעילות בוט חריגה.

en: Alerts |
he_IL[0]: התראות

en: All %s rules have been cleared. |
he_IL[0]: כל כללי ה-%s נוקו.

en: All add-ons have been updated. |
he_IL[0]: כל התוספים עודכנו.

en: All add-ons included (tools, security, notifications, etc.) |
he_IL[0]: כל התוספים כלולים (כלים, אבטחה, התראות וכו')

en: All addons included |
he_IL[0]: כל התוספים כלולים

en: All ASN rules have been cleared. |
he_IL[0]: כל כללי ה-ASN נוקו.

en: All checks |
he_IL[0]: כל הבדיקות

en: All existing cookies will become invalid. |
he_IL[0]: כל העוגיות הקיימות יהפכו ללא תקפות.

en: All expired transients will be cleared from the database. |
he_IL[0]: כל החולפים שפג תוקפם ינוקו מבסיס הנתונים.

en: All fields are required. |
he_IL[0]: כל השדות נדרשים.

en: All good! BotBlocker is configured and protecting your site. |
he_IL[0]: הכל טוב! BotBlocker מוגדר ומגן על האתר שלך.

en: All hits |
he_IL[0]: כל הפגיעות

en: All HTTP requests are permanently redirected (301) to HTTPS equivalents. This ensures all traffic is encrypted and improves SEO by consolidating your site to one protocol. |
he_IL[0]: כל בקשות ה-HTTP מופנות מחדש באופן קבוע (301) למקבילות HTTPS. זה מבטיח שכל התעבורה מוצפנת ומשפר SEO על ידי איחוד האתר שלך לפרוטוקול אחד.

en: All methods can be combined with invisible background checks. Choose the one that fits your site. |
he_IL[0]: ניתן לשלב את כל השיטות עם בדיקות רקע בלתי נראות. בחר את המתאימה לאתר שלך.

en: All official BotBlocker add-ons |
he_IL[0]: כל התוספים הרשמיים של BotBlocker

en: All optimized! |
he_IL[0]: הכל אופטימלי!

en: All paths have been cleared. |
he_IL[0]: כל הנתיבים נוקו.

en: All plugin sections in one click |
he_IL[0]: כל חלקי התוסף בלחיצה אחת

en: All Premium Add-ons |
he_IL[0]: כל תוספי הפרימיום

en: All premium add-ons included |
he_IL[0]: כל תוספי הפרימיום כלולים

en: All premium addons |
he_IL[0]: כל תוספי הפרימיום

en: All previous error records will be deleted. |
he_IL[0]: כל רשומות השגיאות הקודמות יימחקו.

en: All PRO features are active. |
he_IL[0]: כל תכונות ה-PRO פעילות.

en: All proxies have been cleared. |
he_IL[0]: כל הפרוקסים נוקו.

en: All rewrite rules will be flushed and regenerated. |
he_IL[0]: כל כללי השכתוב יאופסו וייווצרו מחדש.

en: All rules have been cleared. |
he_IL[0]: כל הכללים נוקו.

en: All services operating normally |
he_IL[0]: כל השירותים פועלים כרגיל

en: All tests passed. Your site is ready for protection. |
he_IL[0]: כל הבדיקות עברו. האתר שלך מוכן להגנה.

en: All tests passed. Your site is ready. |
he_IL[0]: כל הבדיקות עברו. האתר שלך מוכן.

en: all time |
he_IL[0]: כל הזמן

en: All TLS fingerprints cleared. |
he_IL[0]: כל טביעות האצבע של TLS נוקו.

en: All transients have been cleared. |
he_IL[0]: כל החולפים נוקו.

en: All users will need to re-authenticate. |
he_IL[0]: כל המשתמשים יצטרכו להתחבר מחדש.

en: All visitor and statistics data will be cleared. |
he_IL[0]: כל נתוני המבקרים והסטטיסטיקה ינוקו.

en: All visitor data will be permanently deleted: |
he_IL[0]: כל נתוני המבקרים יימחקו לצמיתות:

en: All visitors data has been cleared successfully. |
he_IL[0]: נתוני המבקרים נוקו בהצלחה.

en: All white bots have been cleared. |
he_IL[0]: כל הבוטים הלבנים נוקו.

en: All WordPress transients will be cleared: |
he_IL[0]: כל החולפים של WordPress ינוקו:

en: Allow |
he_IL[0]: אפשר

en: Allow administrator login |
he_IL[0]: אפשר כניסת מנהלים

en: Allow Custom Paths Outside WordPress |
he_IL[0]: אפשר נתיבים מותאמים מחוץ ל-WordPress

en: Allow custom paths outside WordPress |
he_IL[0]: אפשר נתיבים מותאמים אישית מחוץ לוורדפרס

en: Allow Empty Accept-Language in Verification |
he_IL[0]: אפשר Accept-Language ריק באימות

en: Allow HTTP OPTIONS requests for CORS preflight (REST API, WooCommerce, external apps). |
he_IL[0]: אפשר בקשות HTTP OPTIONS לבדיקת טרום-טיסה של CORS (REST API, WooCommerce, אפליקציות חיצוניות).

en: Allow logged-in administrators |
he_IL[0]: אפשר מנהלים מחוברים

en: Allow OPTIONS Preflight |
he_IL[0]: אפשר OPTIONS Preflight

en: Allow or Block |
he_IL[0]: אפשר או חסום

en: Allow or block this IP/subnet |
he_IL[0]: אפשר או חסום כתובת IP/רשת משנה זו

en: Allow Payment Gateway Callbacks |
he_IL[0]: אפשר קריאות חוזרות של שערי תשלום

en: Allow requests from server IP |
he_IL[0]: אפשר בקשות מכתובת ה-IP של השרת

en: Allow requests from your server IP |
he_IL[0]: אפשר בקשות מכתובת ה-IP של השרת שלך

en: Allow WhatsApp to create link previews for shared pages. Warning: this reduces protection across the whole site for matching requests, not just previews. Enable only if really needed. |
he_IL[0]: אפשר ל-WhatsApp ליצור תצוגות מקדימות של קישורים לדפים משותפים. אזהרה: זה מפחית את ההגנה בכל האתר עבור בקשות תואמות, לא רק עבור תצוגות מקדימות. הפעל רק אם באמת נחוץ.

en: Allow WordPress Cron and server requests |
he_IL[0]: אפשר Cron של וורדפרס ובקשות שרת

en: Allow your server IP to bypass security checks for updates and automated tasks. |
he_IL[0]: אפשר לכתובת ה-IP של השרת שלך לעקוף בדיקות אבטחה עבור עדכונים ומשימות אוטומטיות.

en: Allowed |
he_IL[0]: מותר

en: Allowed Domains (CSP) |
he_IL[0]: דומיינים מותרים (CSP)

en: Allowed hostnames / domains (space separated) |
he_IL[0]: שמות מארחים / דומיינים מותרים (מופרדים ברווחים)

en: Allowed IP Addresses |
he_IL[0]: כתובות IP מותרות

en: Allowed today |
he_IL[0]: מותר היום

en: Allowed: |
he_IL[0]: מותר:

en: Already have a license key? |
he_IL[0]: כבר יש לך מפתח רישוי?

en: An error occurred while performing the operation. |
he_IL[0]: אירעה שגיאה בעת ביצוע הפעולה.

en: An error occurred while scheduling the ASN database update. |
he_IL[0]: אירעה שגיאה בעת תזמון עדכון מסד הנתונים של ASN.

en: An error occurred. Please try again later. |
he_IL[0]: אירעה שגיאה. אנא נסה שוב מאוחר יותר.

en: Analysis Window |
he_IL[0]: חלון ניתוח

en: Analysis Window (minutes) |
he_IL[0]: חלון ניתוח (דקות)

en: Analyze user behavior and block bots without user interaction. |
he_IL[0]: נתח התנהגות משתמש וחסום בוטים ללא אינטראקציה של המשתמש.

en: And more |
he_IL[0]: ועוד

en: Antidetect browsers |
he_IL[0]: דפדפנים נגד זיהוי

en: API & Developers |
he_IL[0]: API ומפתחים

en: API Endpoints |
he_IL[0]: נקודות קצה של API

en: API key is required. |
he_IL[0]: נדרש מפתח API.

en: API key retrieved successfully. |
he_IL[0]: מפתח API אוחזר בהצלחה.

en: Appearance |
he_IL[0]: מראה

en: Apply Mixed Content Fix to Admin Area |
he_IL[0]: החל תיקון תוכן מעורב על אזור הניהול

en: Apply Now |
he_IL[0]: החל עכשיו

en: Apply now |
he_IL[0]: החל עכשיו

en: Apply preset |
he_IL[0]: החל הגדרה מוכנה מראש

en: Apply the recommended preset in one click (takes ~30 seconds) |
he_IL[0]: החל את ההגדרה המומלצת בלחיצה אחת (לוקח כ-30 שניות)

en: Arabic |
he_IL[0]: ערבית

en: Are you getting spam from specific regions? You can block entire high-risk countries in the Rules & IPs section. Country blocking is a highly effective way to reduce unwanted bot traffic by up to 80%. |
he_IL[0]: האם אתה מקבל דואר זבל מאזורים מסוימים? אתה יכול לחסום מדינות שלמות בסיכון גבוה בסעיף 'כללים ו-IP'. חסימת מדינות היא דרך יעילה ביותר להפחית תעבורת בוטים לא רצויה בעד 80%.

en: Are you sure you want to clear all TLS fingerprints? |
he_IL[0]: האם אתה בטוח שברצונך לנקות את כל טביעות האצבע של TLS?

en: Are you sure you want to clear all transients? |
he_IL[0]: האם אתה בטוח שברצונך לנקות את כל ה-transients?

en: Are you sure you want to clear all visitor data? |
he_IL[0]: האם אתה בטוח שברצונך לנקות את כל נתוני המבקרים?

en: Are you sure you want to clear the log file? |
he_IL[0]: האם אתה בטוח שברצונך לנקות את קובץ היומן?

en: Are you sure you want to clear the security salt? |
he_IL[0]: האם אתה בטוח שברצונך לנקות את ה-salt האבטחה?

en: Are you sure you want to delete this add-on? |
he_IL[0]: האם אתה בטוח שברצונך למחוק תוסף זה?

en: Are you sure you want to delete this ASN rule? |
he_IL[0]: האם אתה בטוח שברצונך למחוק כלל ASN זה?

en: Are you sure you want to delete this IPv4 rule? |
he_IL[0]: האם אתה בטוח שברצונך למחוק כלל IPv4 זה?

en: Are you sure you want to delete this IPv6 rule? |
he_IL[0]: האם אתה בטוח שברצונך למחוק כלל IPv6 זה?

en: Are you sure you want to delete this path? |
he_IL[0]: האם אתה בטוח שברצונך למחוק נתיב זה?

en: Are you sure you want to delete this proxy? |
he_IL[0]: האם אתה בטוח שברצונך למחוק פרוקסי זה?

en: Are you sure you want to delete this rule? |
he_IL[0]: האם אתה בטוח שברצונך למחוק את הכלל הזה?

en: Are you sure you want to delete this white bot? |
he_IL[0]: האם אתה בטוח שברצונך למחוק את הבוט הלבן הזה?

en: Are you sure you want to flush rewrite rules? |
he_IL[0]: האם אתה בטוח שברצונך לרוקן את כללי השכתוב?

en: Are you sure you want to flush the object cache? |
he_IL[0]: האם אתה בטוח שברצונך לרוקן את מטמון האובייקטים?

en: Are you sure you want to remove all ASN rules? |
he_IL[0]: האם אתה בטוח שברצונך להסיר את כל כללי ה-ASN?

en: Are you sure you want to remove all IPv4 rules? |
he_IL[0]: האם אתה בטוח שברצונך להסיר את כל כללי ה-IPv4?

en: Are you sure you want to remove all IPv6 rules? |
he_IL[0]: האם אתה בטוח שברצונך להסיר את כל כללי ה-IPv6?

en: Are you sure you want to remove all paths? |
he_IL[0]: האם אתה בטוח שברצונך להסיר את כל הנתיבים?

en: Are you sure you want to remove all proxies? |
he_IL[0]: האם אתה בטוח שברצונך להסיר את כל הפרוקסים?

en: Are you sure you want to remove all rules? |
he_IL[0]: האם אתה בטוח שברצונך להסיר את כל הכללים?

en: Are you sure you want to remove all white bots? |
he_IL[0]: האם אתה בטוח שברצונך להסיר את כל הבוטים הלבנים?

en: Are you sure you want to reset and restart the setup wizard? |
he_IL[0]: האם אתה בטוח שברצונך לאפס ולהפעיל מחדש את אשף ההגדרה?

en: Are you sure? We will apply the default settings (Balanced). |
he_IL[0]: האם אתה בטוח? נחיל את ההגדרות ברירת המחדל (מאוזנות).

en: AS Info |
he_IL[0]: מידע AS

en: AS Name |
he_IL[0]: שם AS

en: AS Number |
he_IL[0]: מספר AS

en: ASN already exists. |
he_IL[0]: ASN כבר קיים.

en: ASN data is required for import. |
he_IL[0]: נתוני ASN נדרשים לייבוא.

en: ASN database |
he_IL[0]: מסד נתוני ASN

en: ASN Database Download/Update |
he_IL[0]: הורדה/עדכון מסד נתוני ASN

en: ASN Database Freshness Check |
he_IL[0]: בדיקת עדכניות מסד נתוני ASN

en: ASN database module is not available. |
he_IL[0]: מודול מסד נתוני ASN אינו זמין.

en: ASN Database Update Failed |
he_IL[0]: עדכון מסד נתוני ASN נכשל

en: ASN database update is already scheduled. |
he_IL[0]: עדכון מסד נתוני ASN כבר מתוזמן.

en: ASN database update scheduled. |
he_IL[0]: עדכון מסד נתוני ASN תוזמן.

en: ASN database update scheduled. The download will start shortly in the background. |
he_IL[0]: עדכון מסד נתוני ASN תוזמן. ההורדה תתחיל בקרוב ברקע.

en: ASN DB: %1$s | %2$s | updated %3$s ago |
he_IL[0]: ASN DB: %1$s | %2$s | עודכן לפני %3$s

en: ASN DB: not yet downloaded. |
he_IL[0]: ASN DB: עדיין לא הורד.

en: ASN Number |
he_IL[0]: מספר ASN

en: ASN rule created successfully. |
he_IL[0]: כלל ASN נוצר בהצלחה.

en: ASN rule deleted successfully. |
he_IL[0]: כלל ASN נמחק בהצלחה.

en: ASN rule not found. |
he_IL[0]: כלל ASN לא נמצא.

en: ASN rule priority (1-100) |
he_IL[0]: עדיפות כלל ASN (1-100)

en: ASN rule toggled successfully. |
he_IL[0]: מצב כלל ASN שונה בהצלחה.

en: ASN rule updated successfully. |
he_IL[0]: כלל ASN עודכן בהצלחה.

en: ASN rules file generated successfully. |
he_IL[0]: קובץ כללי ASN נוצר בהצלחה.

en: Attempts left: %s |
he_IL[0]: נסיונות שנותרו: %s

en: Attention |
he_IL[0]: שים לב

en: Attention! |
he_IL[0]: שימו לב!

en: Author |
he_IL[0]: מחבר

en: Authy Setup Guide |
he_IL[0]: מדריך התקנת Authy

en: Auto-detected: |
he_IL[0]: זוהה אוטומטית:

en: Auto-Draft Cleanup |
he_IL[0]: ניקוי טיוטות אוטומטיות

en: Auto-fix |
he_IL[0]: תיקון אוטומטי

en: Auto-Fix (Recommended) |
he_IL[0]: תיקון אוטומטי (מומלץ)

en: Auto-save administrator IPs |
he_IL[0]: שמירה אוטומטית של כתובות IP של מנהלים

en: Auto-save administrator IPs is available in Settings. Role-based 2FA is in Integrations. |
he_IL[0]: שמירה אוטומטית של כתובות IP של מנהלים זמינה בהגדרות. אימות דו-שלבי מבוסס תפקידים נמצא באינטגרציות.

en: Auto-save of admin IPs is available in Settings. 2FA per role can be configured in Integrations. |
he_IL[0]: שמירה אוטומטית של כתובות IP של מנהלים זמינה בהגדרות. אימות דו-שלבי לפי תפקיד ניתן להגדרה באינטגרציות.

en: Auto-update of PTR and User-Agent databases |
he_IL[0]: עדכון אוטומטי של מסדי נתוני PTR ו-User-Agent

en: Auto-Updates Check |
he_IL[0]: בדיקת עדכונים אוטומטיים

en: Automatic fix applied (stub). Moving on. |
he_IL[0]: תיקון אוטומטי הוחל (stub). ממשיכים.

en: Automatic signature and AI model updates |
he_IL[0]: עדכונים אוטומטיים של חתימות ומודלים מבוססי AI

en: Automatic task recovery |
he_IL[0]: שחזור אוטומטי של משימות

en: automatically redirects HTTP traffic to HTTPS |
he_IL[0]: מפנה אוטומטית תעבורת HTTP ל- HTTPS

en: Automatically replaces all HTTP URLs with HTTPS URLs in page content, stylesheets, scripts, and images. This fixes mixed content warnings in browsers. |
he_IL[0]: מחליף אוטומטית את כל כתובות ה- HTTP בכתובות HTTPS בתוכן הדפים, גיליונות סגנון, סקריפטים ותמונות. פעולה זו מתקנת אזהרות תוכן מעורב בדפדפנים.

en: Automatically save admin IPs to prevent lockout when changing settings. |
he_IL[0]: שמירה אוטומטית של כתובות IP של מנהלים למניעת נעילה בעת שינוי הגדרות.

en: Automatically skip default WordPress-shipped plugins and themes (Akismet, Hello Dolly, Twenty* default themes). Prevents false MISSING reports when these are intentionally removed. |
he_IL[0]: דילוג אוטומטי על תוספי וערכות נושא המועברים כברירת מחדל עם WordPress (Akismet, Hello Dolly, ערכות נושא default Twenty*). מונע דיווחי MISSING כוזבים כאשר אלו מוסרים בכוונה.

en: Autonomous System Name (optional) |
he_IL[0]: שם המערכת האוטונומית (אופציונלי)

en: Autonomous System Number |
he_IL[0]: מספר המערכת האוטונומית

en: Average requests per minute over the sliding window that trigger a Captcha challenge. Total hits in window / window minutes. Default: 30. |
he_IL[0]: ממוצע בקשות לדקה בחלון ההזזה שמפעילות אתגר Captcha. סך הפגיעות בחלון / דקות חלון. ברירת מחדל: 30.

en: Average requests per minute over the sliding window that trigger an immediate block. Total hits in window / window minutes. Default: 50. |
he_IL[0]: ממוצע בקשות לדקה בחלון ההזזה שמפעילות חסימה מיידית. סך הפגיעות בחלון / דקות חלון. ברירת מחדל: 50.

en: Avoid reporting common analytics, payment and CDN script tags as malware indicators. |
he_IL[0]: הימנע מדיווח על תגי סקריפטים נפוצים של אנליטיקס, תשלומים ו- CDN כאינדיקציות לנוזקה.

en: Back |
he_IL[0]: חזרה

en: Back to Marketplace |
he_IL[0]: חזרה לשוק

en: Background tasks and scheduling |
he_IL[0]: משימות רקע ותזמון

en: Backup Codes |
he_IL[0]: קודי גיבוי

en: Backup file not found or expired. |
he_IL[0]: קובץ הגיבוי לא נמצא או פג תוקף.

en: Backup Recovery Codes |
he_IL[0]: קודי שחזור לגיבוי

en: Backup was successful. |
he_IL[0]: הגיבוי בוצע בהצלחה.

en: Bad ID. |
he_IL[0]: מזהה שגוי.

en: Balanced |
he_IL[0]: מאוזן

en: Balanced - recommended for most sites |
he_IL[0]: מאוזן - מומלץ לרוב האתרים

en: Balanced ruleset suitable for most websites. |
he_IL[0]: סט חוקים מאוזן המתאים לרוב האתרים.

en: Balanced security and compatibility |
he_IL[0]: אבטחה ותאימות מאוזנות

en: Balanced security and compatibility with safe defaults. |
he_IL[0]: אבטחה ותאימות מאוזנות עם ברירות מחדל בטוחות.

en: Ban |
he_IL[0]: החרמה

en: Ban time |
he_IL[0]: זמן החרמה

en: Ban unresponsive clients |
he_IL[0]: החרמת לקוחות שאינם מגיבים

en: Basic |
he_IL[0]: בסיסי

en: Basic bot blocking |
he_IL[0]: חסימת בוטים בסיסית

en: Batch Size |
he_IL[0]: גודל אצווה

en: Behavior Settings |
he_IL[0]: הגדרות התנהגות

en: Behavioral & AI analysis |
he_IL[0]: ניתוח התנהגותי ו- AI

en: Behavioral & AI traffic analysis |
he_IL[0]: ניתוח תעבורה התנהגותי ו- AI

en: Behavioral Analysis |
he_IL[0]: ניתוח התנהגותי

en: Behavioral analysis - smart spam scoring |
he_IL[0]: ניתוח התנהגותי - ניקוד ספאם חכם

en: Behavioral Analysis Engine |
he_IL[0]: מנוע ניתוח התנהגותי

en: Behavioral Analysis requires the Core Rate Inspector (free layer) to be enabled. |
he_IL[0]: ניתוח התנהגותי דורש הפעלה של מפקח הקצב הליבה (שכבה חינמית).

en: Behavioral Analysis requires the Core Rate Inspector (free layer) to be enabled.  |
he_IL[0]: ניתוח התנהגותי דורש הפעלה של מפקח הקצב הליבה (שכבה חינמית).

en: Behavioral Engine |
he_IL[0]: מנוע התנהגותי

en: Better protection for login page |
he_IL[0]: הגנה טובה יותר לדף ההתחברות

en: Black |
he_IL[0]: שחור

en: Block |
he_IL[0]: חסימה

en: Block access via IPv6 protocol. |
he_IL[0]: חסימת גישה דרך פרוטוקול IPv6.

en: Block all IPv6 visitors. May affect legitimate IPv6 users. |
he_IL[0]: חסום את כל המבקרים דרך IPv6. עשוי להשפיע על משתמשי IPv6 לגיטימיים.

en: Block an IP address - ban, deny, blacklist |
he_IL[0]: חסום כתובת IP - החרמה, מניעה, רשימה שחורה

en: Block brute-force, scanners and scrapers before WordPress |
he_IL[0]: חסום התקפות כוח ברוטלי, סורקים וסקרפרים לפני WordPress

en: block by country or network - GEO, ASN. |
he_IL[0]: חסום לפי מדינה או רשת - GEO, ASN.

en: Block clients that don&#39;t respond to verification checks. |
he_IL[0]: חסום לקוחות שאינם מגיבים לבדיקות אימות.

en: Block connections from known RKN-listed government IP addresses. |
he_IL[0]: חסום חיבורים מכתובות IP ממשלתיות הידועות ברשימת RKN.

en: Block Cross-Origin Iframes |
he_IL[0]: חסום Iframes ממקור צולב

en: Block cross-origin iframes to prevent clickjacking. |
he_IL[0]: חסום iframes חוצי מקור למניעת clickjacking.

en: Block data center IPs (VPS, AWS, DigitalOcean, etc.). Search engines are always whitelisted. |
he_IL[0]: חסום כתובות IP של מרכזי נתונים (VPS, AWS, DigitalOcean וכו'). מנועי חיפוש נמצאים תמיד ברשימה הלבנה.

en: Block duration for first-time offenders. |
he_IL[0]: משך חסימה לעבריינים ראשונים.

en: Block duration for repeat offenders. |
he_IL[0]: משך חסימה לעבריינים חוזרים.

en: Block empty User-Agent |
he_IL[0]: חסום User-Agent ריק

en: Block hosting bots, proxies and Tor |
he_IL[0]: חסום בוטים של אחסון, פרוקסי ו-Tor

en: Block HTTP proxy IP ranges. |
he_IL[0]: חסום טווחי IP של פרוקסי HTTP.

en: Block IPs where forward and reverse DNS records don&#39;t match. |
he_IL[0]: חסום IPs שבהם רשומות DNS קדימה ואחורה אינן תואמות.

en: Block IPv6 connections |
he_IL[0]: חסום חיבורי IPv6

en: Block known anti-detect and malformed User-Agent strings. |
he_IL[0]: חסום מחרוזות User-Agent ידועות נגד זיהוי ומעוותות.

en: Block legacy HTTP/1.0 protocol. |
he_IL[0]: חסום פרוטוקול HTTP/1.0 מדור קודם.

en: Block most known bots |
he_IL[0]: חסום את רוב הבוטים הידועים

en: Block no-JavaScript |
he_IL[0]: חסום ללא JavaScript

en: Block on Cloud API Errors |
he_IL[0]: חסום בשגיאות Cloud API

en: Block override |
he_IL[0]: דריסת חסימה

en: Block rate |
he_IL[0]: קצב חסימה

en: Block requests with missing Accept-Language header. |
he_IL[0]: חסום בקשות עם כותרת Accept-Language חסרה.

en: Block requests with missing User-Agent header. |
he_IL[0]: חסום בקשות עם כותרת User-Agent חסרה.

en: Block requests with spoofed Referer headers. |
he_IL[0]: חסום בקשות עם כותרות Referer מזויפות.

en: Block Response Code |
he_IL[0]: קוד תגובת חסימה

en: Block Response Code: |
he_IL[0]: קוד תגובת חסימה:

en: Block RKN |
he_IL[0]: חסום RKN

en: Block Score Threshold |
he_IL[0]: סף ציון חסימה

en: Block simple bots by UA |
he_IL[0]: חסום בוטים פשוטים לפי UA

en: Block Threshold |
he_IL[0]: סף חסימה

en: Block Time |
he_IL[0]: זמן חסימה

en: Block Time (seconds) |
he_IL[0]: זמן חסימה (שניות)

en: Block Time (seconds): |
he_IL[0]: זמן חסימה (שניות):

en: Block traffic from known Tor exit nodes. |
he_IL[0]: חסום תעבורה מצמתי יציאה ידועים של Tor.

en: Block traffic from known VPN service IP addresses. |
he_IL[0]: חסום תעבורה מכתובות IP של שירותי VPN ידועים.

en: Block unauthenticated requests from Cloudflare IPs. |
he_IL[0]: חסום בקשות לא מאומתות מכתובות IP של Cloudflare.

en: Block Unresponsive Clients |
he_IL[0]: חסום לקוחות לא מגיבים

en: Block visitors by persistent fingerprint even if their IP changes. Fingerprint must be blocked 3+ times to activate. |
he_IL[0]: חסום מבקרים לפי טביעת אצבע מתמשכת גם אם כתובת ה-IP שלהם משתנה. טביעת האצבע צריכה להיחסם 3+ פעמים כדי לפעול.

en: Block visitors using private/incognito browsing mode. |
he_IL[0]: חסום מבקרים המשתמשים במצב גלישה פרטית/אינקוגניטו.

en: Block visitors without JavaScript support. |
he_IL[0]: חסום מבקרים ללא תמיכה ב-JavaScript.

en: Blocked |
he_IL[0]: חסום

en: Blocked countries: |
he_IL[0]: מדינות חסומות:

en: Blocked today |
he_IL[0]: חסומים היום

en: Blocked today: <b>%1$s</b> &middot; Total: <b>%2$s</b> |
he_IL[0]: חסומים היום: <b>%1$s</b> &middot; סך הכל: <b>%2$s</b>

en: Blocked today: <b>0</b> &middot; Total: <b>%s</b> |
he_IL[0]: חסומים היום: <b>0</b> &middot; סך הכל: <b>%s</b>

en: Blocked: |
he_IL[0]: חסומים:

en: Blocking AdBlock/uBlock users |
he_IL[0]: חסימת משתמשי AdBlock/uBlock

en: Blocking classic proxies |
he_IL[0]: חסימת פרוקסי קלאסיים

en: Blocking Cloudflare origin IPs |
he_IL[0]: חסימת IPs מקוריים של Cloudflare

en: Blocking Cloudflare users |
he_IL[0]: חסימת משתמשי Cloudflare

en: Blocking device options |
he_IL[0]: חסימת אפשרויות מכשיר

en: Blocking empty language |
he_IL[0]: חסימת שפה ריקה

en: Blocking empty User-Agent |
he_IL[0]: חסימת User-Agent ריק

en: Blocking fake referrers |
he_IL[0]: חסימת מפנים מזויפים

en: Blocking hosting providers |
he_IL[0]: חסימת ספקי אחסון

en: Blocking HTTP/1.0 users |
he_IL[0]: חסימת משתמשי HTTP/1.0

en: Blocking incognito users |
he_IL[0]: חסימת משתמשי גלישה בסתר

en: Blocking incognito/private mode |
he_IL[0]: חסימת מצב גלישה בסתר/פרטי

en: Blocking IPv6 connections |
he_IL[0]: חסימת חיבורי IPv6

en: Blocking proxy users |
he_IL[0]: חסימת משתמשי פרוקסי

en: Blocking PTR/DNS anomalies |
he_IL[0]: חסימת חריגות PTR/DNS

en: Blocking simple antidetect |
he_IL[0]: חסימת אנטי־זיהוי פשוט

en: Blocking simple bot User-Agents |
he_IL[0]: חסימת סוכני משתמש פשוטים של בוטים

en: Blocking Tor users |
he_IL[0]: חסימת משתמשי Tor

en: Blocking users with incorrect language |
he_IL[0]: חסימת משתמשים עם שפה שגויה

en: Blocking users without JavaScript |
he_IL[0]: חסימת משתמשים ללא JavaScript

en: Blocking VPN users |
he_IL[0]: חסימת משתמשי VPN

en: Blocking web engine options |
he_IL[0]: חסימת אפשרויות מנוע אינטרנט

en: Blocks attacks before WP starts |
he_IL[0]: חוסם התקפות לפני ש-WP מתחיל

en: Blocks brute-force, scanners and scrapers before they hit WordPress |
he_IL[0]: חוסם כוח ברוטלי, סורקים ומגרדים לפני שהם פוגעים בוורדפרס

en: Blocks common threats |
he_IL[0]: חוסם איומים נפוצים

en: Blocks malicious bots and unwanted traffic before they reach your site. |
he_IL[0]: חוסם בוטים זדוניים ותעבורה לא רצויה לפני שהם מגיעים לאתר שלך.

en: Blocks most known bad bots |
he_IL[0]: חוסם את רוב הבוטים הרעים הידועים

en: Blocks threats before WordPress loads. Maximum security. |
he_IL[0]: חוסם איומים לפני שוורדפרס נטען. אבטחה מרבית.

en: Blue |
he_IL[0]: כחול

en: Boost your BotBlocker experience with add-ons and tools selected to increase security, productivity and enhance your website |
he_IL[0]: שפר את חוויית ה-BotBlocker שלך עם תוספות וכלים שנבחרו להגברת האבטחה, הפרודוקטיביות ושיפור האתר שלך

en: Bot Detection |
he_IL[0]: זיהוי בוטים

en: Bot detection, Captcha, protection |
he_IL[0]: זיהוי בוטים, Captcha, הגנה

en: Bot Token |
he_IL[0]: אסימון בוט

en: BotBlocker API (botblocker.top, globus.studio) - always allowed in CSP. |
he_IL[0]: BotBlocker API (botblocker.top, globus.studio) - תמיד מותר ב-CSP.

en: BotBlocker API and reCaptcha domains are added automatically - no need to list them here. |
he_IL[0]: דומיינים של BotBlocker API ו-reCaptcha מתווספים אוטומטית - אין צורך לרשום אותם כאן.

en: BotBlocker API connects your site to cloud threat intelligence for real-time security data beyond local detection. |
he_IL[0]: BotBlocker API מחבר את האתר שלך למודיעין איומים בענן לקבלת נתוני אבטחה בזמן אמת מעבר לזיהוי מקומי.

en: BotBlocker API endpoint for threat intelligence and security updates. |
he_IL[0]: נקודת קצה של BotBlocker API למודיעין איומים ועדכוני אבטחה.

en: BotBlocker API Integration |
he_IL[0]: אינטגרציית BotBlocker API

en: BotBlocker API URL |
he_IL[0]: כתובת URL של BotBlocker API

en: BotBlocker API URL: |
he_IL[0]: כתובת URL של BotBlocker API:

en: BotBlocker Cloud Protection and PRO Status |
he_IL[0]: BotBlocker Cloud Protection ומצב PRO

en: BotBlocker Docs |
he_IL[0]: תיעוד BotBlocker

en: BotBlocker Features |
he_IL[0]: תכונות BotBlocker

en: BotBlocker filtering runs before WordPress core loads. No additional settings are required - the integration is managed automatically via wp-config.php. |
he_IL[0]: סינון BotBlocker רץ לפני שליבת וורדפרס נטענת. אין צורך בהגדרות נוספות - האינטגרציה מנוהלת אוטומטית דרך wp-config.php.

en: BotBlocker Health Panel |
he_IL[0]: לוח הבריאות של BotBlocker

en: BotBlocker Hive Snapshot |
he_IL[0]: תמונת Hive של BotBlocker

en: BotBlocker HTTPS Protocol automatically upgrades all insecure HTTP connections to secure HTTPS. This protects your visitors' data and improves your site security. |
he_IL[0]: פרוטוקול ה-HTTPS של BotBlocker משדרג אוטומטית את כל חיבורי ה-HTTP הלא מאובטחים ל-HTTPS מאובטח. זה מגן על נתוני המבקרים שלך ומשפר את אבטחת האתר שלך.

en: BotBlocker HTTPS Protocol automatically upgrades all insecure HTTP connections to secure HTTPS. This protects your visitors' data and improves your site security. The addon provides two essential features: HTTPS Redirect - automatically redirects HTTP traffic to HTTPS. Mixed Content Fixer - replaces insecure content links with secure ones. |
he_IL[0]: פרוטוקול ה-HTTPS של BotBlocker משדרג אוטומטית את כל חיבורי ה-HTTP הלא מאובטחים ל-HTTPS מאובטח. זה מגן על נתוני המבקרים שלך ומשפר את אבטחת האתר שלך. התוסף מספק שתי תכונות חיוניות: הפניית HTTPS - מפנה אוטומטית תעבורת HTTP ל-HTTPS. מתקן תוכן מעורב - מחליף קישורי תוכן לא מאובטחים במאובטחים.

en: BotBlocker Image Captcha |
he_IL[0]: Captcha תמונה של BotBlocker

en: BotBlocker is <b>GLOBUS.studio</b> project |
he_IL[0]: BotBlocker הוא פרויקט של <b>GLOBUS.studio</b>

en: BotBlocker is a powerful, universal security plugin with proactive protection for WordPress. |
he_IL[0]: BotBlocker הוא תוסף אבטחה חזק ואוניברסלי עם הגנה פרואקטיבית לוורדפרס.

en: BotBlocker is a security plugin that runs early in the request lifecycle. We highly recommend you back up your site and test the new version on a staging environment first. |
he_IL[0]: BotBlocker הוא תוסף אבטחה שרץ מוקדם במחזור החיים של הבקשה. אנו ממליצים בחום לגבות את האתר שלך ולבדוק את הגרסה החדשה בסביבת בדיקות תחילה.

en: BotBlocker is active &middot; awaiting traffic |
he_IL[0]: BotBlocker פעיל &middot; ממתין לתעבורה

en: BotBlocker is active and protecting your site. |
he_IL[0]: BotBlocker פעיל ומגן על האתר שלך.

en: BotBlocker is currently disabled. Enable it to protect your site. |
he_IL[0]: BotBlocker כרגע מושבת. הפעל אותו כדי להגן על האתר שלך.

en: BotBlocker is disabled |
he_IL[0]: BotBlocker מושבת

en: BotBlocker is installed but currently disabled. |
he_IL[0]: BotBlocker מותקן אך כרגע מושבת.

en: BotBlocker is monitoring and protecting your site. |
he_IL[0]: BotBlocker מנטר ומגן על האתר שלך.

en: BotBlocker is not initialized. |
he_IL[0]: BotBlocker לא אותחל.

en: BotBlocker is now monitoring and protecting your site. |
he_IL[0]: BotBlocker כעת מנטר ומגן על האתר שלך.

en: BotBlocker News |
he_IL[0]: חדשות BotBlocker

en: BotBlocker offers subscription plans for sites of any size - from personal blogs to large corporate websites. |
he_IL[0]: BotBlocker מציע תוכניות מנוי לאתרים בכל גודל - מבלוגים אישיים ועד לאתרים ארגוניים גדולים.

en: BotBlocker operates in normal mode processing all threat types (bots, proxies, referrers, languages etc.) after base early filtering. |
he_IL[0]: BotBlocker פועל במצב רגיל ומעבד את כל סוגי האיומים (בוטים, פרוקסי, מפנים, שפות וכו') לאחר סינון מוקדם בסיסי.

en: BotBlocker operates in normal mode processing all threat types at WordPress load. |
he_IL[0]: BotBlocker פועל במצב רגיל ומעבד את כל סוגי האיומים בטעינת WordPress.

en: BotBlocker pages |
he_IL[0]: עמודי BotBlocker

en: BotBlocker PRO information refreshed successfully! |
he_IL[0]: מידע על BotBlocker PRO רוענן בהצלחה!

en: BotBlocker PRO is active, but some protections are disabled. Enable them for full defense. |
he_IL[0]: BotBlocker PRO פעיל, אך חלק מההגנות מושבתות. אפשר אותן להגנה מלאה.

en: BotBlocker PRO status |
he_IL[0]: סטטוס BotBlocker PRO

en: BotBlocker PRO validates visitors in the cloud before they reach your WordPress installation. This preserves your server CPU and memory while stopping aggressive DDoS attacks in their tracks. |
he_IL[0]: BotBlocker PRO מאמת מבקרים בענן לפני שהם מגיעים להתקנת ה-WordPress שלך. זה שומר על המעבד והזיכרון של השרת שלך תוך עצירת התקפות DDoS אגרסיביות.

en: BotBlocker project by GLOBUS.studio |
he_IL[0]: פרויקט BotBlocker על ידי GLOBUS.studio

en: BotBlocker protects your WordPress site from bots, spam, and malicious activity using advanced filtering and blocking. |
he_IL[0]: BotBlocker מגן על אתר ה-WordPress שלך מפני בוטים, דואר זבל ופעילות זדונית באמצעות סינון וחסימה מתקדמים.

en: BotBlocker Quick Rule |
he_IL[0]: כלל מהיר של BotBlocker

en: BotBlocker requires PHP 7.4 or higher. |
he_IL[0]: BotBlocker דורש PHP 7.4 ומעלה.

en: BotBlocker requires WordPress 5.1 or later. |
he_IL[0]: BotBlocker דורש WordPress 5.1 ומעלה.

en: BotBlocker runs early in the WordPress request lifecycle. Back up your site and review the update before upgrading. |
he_IL[0]: BotBlocker רץ מוקדם במחזור החיים של בקשות WordPress. גבה את האתר שלך ובדוק את העדכון לפני השדרוג.

en: BotBlocker Security |
he_IL[0]: אבטחת BotBlocker

en: BotBlocker Security &rsaquo; Setup Wizard |
he_IL[0]: אבטחת BotBlocker &rsaquo; אשף ההגדרה

en: BotBlocker Security - Setup completed |
he_IL[0]: אבטחת BotBlocker - ההגדרה הושלמה

en: BotBlocker security plugin |
he_IL[0]: תוסף האבטחה BotBlocker

en: BotBlocker Settings |
he_IL[0]: הגדרות BotBlocker

en: BotBlocker Stats |
he_IL[0]: סטטיסטיקות BotBlocker

en: BotBlocker subscription plans |
he_IL[0]: תוכניות מנוי של BotBlocker

en: BotBlocker Support |
he_IL[0]: תמיכה ב-BotBlocker

en: BotBlocker Tools |
he_IL[0]: כלי BotBlocker

en: BotBlocker uses cron jobs for log cleanup and data processing. |
he_IL[0]: BotBlocker משתמש במשימות cron לניקוי יומנים ועיבוד נתונים.

en: BotBlocker uses third-party libraries selected for security, compatibility, and open-source license compliance. |
he_IL[0]: BotBlocker משתמש בספריות צד שלישי שנבחרו מטעמי אבטחה, תאימות ותאימות לרישיונות קוד פתוח.

en: BotBlocker Website |
he_IL[0]: אתר BotBlocker

en: BotBlocker Weekly Report |
he_IL[0]: דוח שבועי של BotBlocker

en: BotBlocker WordPress Plugin |
he_IL[0]: תוסף WordPress של BotBlocker

en: Bottom |
he_IL[0]: תחתון

en: Broken |
he_IL[0]: שבור

en: Browse add-ons |
he_IL[0]: עיין בתוספים

en: Browse Add-ons |
he_IL[0]: עיין בתוספים

en: Browse premium add-ons |
he_IL[0]: עיין בתוספי פרימיום

en: Browser & Plugins |
he_IL[0]: דפדפן ותוספים

en: Browser &amp; Plugins |
he_IL[0]: דפדפן &amp; תוספים

en: Browser and protection |
he_IL[0]: דפדפן והגנה

en: Browser checks |
he_IL[0]: בדיקות דפדפן

en: Browser data collection |
he_IL[0]: איסוף נתוני דפדפן

en: Browser Detection |
he_IL[0]: זיהוי דפדפן

en: Browser detection identifies bots using spoofing, anti-detect tools, and privacy modes. Advanced options verify browser engine consistency. |
he_IL[0]: זיהוי דפדפן מזהה בוטים המשתמשים בהתחזות, כלים נגד זיהוי ומצבי פרטיות. אפשרויות מתקדמות מאמתות עקביות מנוע הדפדפן.

en: Browser Modes |
he_IL[0]: מצבי דפדפן

en: Browser Options |
he_IL[0]: אפשרויות דפדפן

en: Browser Plugins |
he_IL[0]: תוספי דפדפן

en: Browsers |
he_IL[0]: דפדפנים

en: Brute-force Attack |
he_IL[0]: מתקפת כוח גס

en: Brute-force attack |
he_IL[0]: מתקפת כוח גס

en: Brute-force protection |
he_IL[0]: הגנה מפני מתקפות כוח גס

en: Built-in Captcha |
he_IL[0]: Captcha מובנה

en: Button - "I am not a robot" |
he_IL[0]: כפתור - "אני לא רובוט"

en: Button Label |
he_IL[0]: תווית כפתור

en: Bypass BotBlocker checks for incoming payment gateway callbacks (webhooks / IPN / postbacks) so legitimate payment notifications are never blocked. |
he_IL[0]: עקיפת בדיקות BotBlocker עבור קריאות חוזרות משער תשלומים (webhooks / IPN / postbacks) כך שהודעות תשלום לגיטימיות לעולם לא ייחסמו.

en: Cache Compatibility |
he_IL[0]: תאימות מטמון

en: Cache Duration |
he_IL[0]: משך מטמון

en: Cache Key Prefix |
he_IL[0]: תחילית מפתח מטמון

en: Cache Plugin Compatibility |
he_IL[0]: תאימות תוסף מטמון

en: Cache Plugin Interface |
he_IL[0]: ממשק תוסף מטמון

en: Cache security counters and visitor data in Memcached instead of the database. |
he_IL[0]: שמירת מוני אבטחה ונתוני מבקרים ב-Memcached במקום בבסיס הנתונים.

en: Cache security counters and visitor data in Redis instead of the database. |
he_IL[0]: שמירת מוני אבטחה ונתוני מבקרים ב-Redis במקום בבסיס הנתונים.

en: Cache the admin interface for faster loading |
he_IL[0]: שמירת ממשק המנהל במטמון לטעינה מהירה יותר

en: Cache the admin interface for faster loading. |
he_IL[0]: שמירת ממשק המנהל במטמון לטעינה מהירה יותר.

en: Cache UI |
he_IL[0]: ממשק מטמון

en: Caches cloud API responses in WordPress Transients to speed up repeated requests. |
he_IL[0]: מטמון תגובות API ענן ב-WordPress Transients להאצת בקשות חוזרות.

en: Caches PTR lookups to speed up repeat visitor checks |
he_IL[0]: מטמון חיפושי PTR להאצת בדיקות מבקרים חוזרים

en: Caches PTR lookups to speed up repeat visitor checks (24h TTL) |
he_IL[0]: מטמון חיפושי PTR להאצת בדיקות מבקרים חוזרים (TTL של 24 שעות)

en: Caches PTR lookups to speed up repeat visitor checks. TTL is set by the PTR Cache Lifetime option. |
he_IL[0]: מטמון חיפושי PTR להאצת בדיקות מבקרים חוזרים. ה-TTL נקבע על ידי אפשרות משך החיים של מטמון PTR.

en: Caching |
he_IL[0]: מטמון

en: Caching for faster security checks |
he_IL[0]: מטמון לבדיקות אבטחה מהירות יותר

en: Caching via WordPress Transients API. |
he_IL[0]: מטמון דרך WordPress Transients API.

en: Can be changed at any time with one click |
he_IL[0]: ניתן לשינוי בכל עת בלחיצה אחת

en: Can be fixed automatically. The site will remain functional. |
he_IL[0]: ניתן לתיקון אוטומטי. האתר יישאר פעיל.

en: Cancel |
he_IL[0]: ביטול

en: Cancel and log out |
he_IL[0]: ביטול ויציאה

en: Cancel Scan |
he_IL[0]: ביטול סריקה

en: Cancelling scan... |
he_IL[0]: מבטל סריקה...

en: Captcha enabled |
he_IL[0]: Captcha מופעל

en: Captcha Mode |
he_IL[0]: מצב Captcha

en: Captcha mode enabled |
he_IL[0]: מצב Captcha מופעל

en: Captcha Mode: |
he_IL[0]: מצב Captcha:

en: Captcha Score Threshold |
he_IL[0]: סף ציון Captcha

en: Captcha Threshold |
he_IL[0]: סף Captcha

en: Captcha Timeout (seconds) |
he_IL[0]: זמן קצוב ל-Captcha (שניות)

en: Captcha Timeout (seconds): |
he_IL[0]: זמן קצוב ל-Captcha (שניות):

en: Captcha Type: |
he_IL[0]: סוג Captcha:

en: Cat |
he_IL[0]: חתול

en: Catches more malicious code, especially obfuscated or encoded payloads. Uses more CPU and memory per file. Disable if your server is low on resources. |
he_IL[0]: לוכד יותר קוד זדוני, במיוחד מטענים מוסתרים או מקודדים. צורך יותר מעבד וזיכרון לקובץ. השבת אם השרת שלך מוגבל במשאבים.

en: CDN and caching integration |
he_IL[0]: שילוב CDN ומטמון

en: Change |
he_IL[0]: שנה

en: Change preset |
he_IL[0]: שנה הגדרה מוגדרת מראש

en: Changelog |
he_IL[0]: יומן שינויים

en: Changelog is not available. |
he_IL[0]: יומן השינויים אינו זמין.

en: Chat |
he_IL[0]: צ'אט

en: Chat ID |
he_IL[0]: מזהה צ'אט

en: Check as dangerous |
he_IL[0]: סמן כמסוכן

en: Check as suspicious |
he_IL[0]: סמן כחשוד

en: Check for Plugin Updates |
he_IL[0]: בדיקת עדכוני תוספים

en: Check for Theme Updates |
he_IL[0]: בדיקת עדכוני ערכות נושא

en: Check for WordPress Updates |
he_IL[0]: בדיקת עדכוני WordPress

en: Check GET Parameters in Referrer |
he_IL[0]: בדוק פרמטרי GET בהפנייה

en: Check Reports |
he_IL[0]: בדוק דוחות

en: Checking database tables... |
he_IL[0]: בודק טבלאות מסד נתונים...

en: Checking your browser before accessing the site |
he_IL[0]: בודק את הדפדפן שלך לפני גישה לאתר

en: Checking... |
he_IL[0]: בודק...

en: Checks for missed tasks every 15 minutes via the WordPress |
he_IL[0]: בודק משימות שהוחמצו כל 15 דקות דרך WordPress

en: Choose a verification method for questionable traffic |
he_IL[0]: בחר שיטת אימות עבור תנועה חשודה

en: Choose an add-on ZIP package first. |
he_IL[0]: בחר תחילה חבילת ZIP של תוספים.

en: Choose from button, color, image, shape, digit, or reCaptcha verification methods. |
he_IL[0]: בחר מתוך שיטות אימות: כפתור, צבע, תמונה, צורה, ספרה או reCaptcha.

en: Choose how suspicious visitors are verified. |
he_IL[0]: בחר כיצד יאומתו מבקרים חשודים.

en: Choose how to treat this IP / subnet. |
he_IL[0]: בחר כיצד לטפל בכתובת IP / רשת משנה זו.

en: Choose notification channels, set up load alerts, and configure report frequency. |
he_IL[0]: בחר ערוצי התראות, הגדר התראות עומס וקבע תדירות דוחות.

en: Choose protection level |
he_IL[0]: בחר רמת הגנה

en: Choose the protection level that fits your site. |
he_IL[0]: בחר את רמת ההגנה שמתאימה לאתר שלך.

en: Choose what happens when someone tries to access the default login URL. |
he_IL[0]: בחר מה יקרה כאשר מישהו מנסה לגשת לכתובת ה-URL הרגילה של ההתחברות.

en: Choose which security events and visitor activities to log. |
he_IL[0]: בחר אילו אירועי אבטחה ופעילויות מבקרים לתעד.

en: Choose Your Initialization Mode |
he_IL[0]: בחר את מצב האתחול שלך

en: Choose Your Protection Level |
he_IL[0]: בחר את רמת ההגנה שלך

en: Choose your setup method |
he_IL[0]: בחר את שיטת ההגדרה שלך

en: Choose ZIP |
he_IL[0]: בחר ZIP

en: Choose ZIP package |
he_IL[0]: בחר חבילת ZIP

en: CIDR mask pair for subnet aggregation (v4_v6). Tighter masks target attackers more precisely. Default: 24-64. |
he_IL[0]: זוג מסכות CIDR לצבירת רשתות משנה (v4_v6). מסכות הדוקות יותר מכוונות לתוקפים בצורה מדויקת יותר. ברירת מחדל: 24-64.

en: Circle |
he_IL[0]: עיגול

en: Classic proxies |
he_IL[0]: פרוקסי קלאסיים

en: Classic Proxy |
he_IL[0]: פרוקסי קלאסי

en: Cleanup and Simplification |
he_IL[0]: ניקוי ופישוט

en: Cleanup Expired Recovery Keys |
he_IL[0]: ניקוי מפתחות שחזור שפג תוקפם

en: Cleanup Hot Bans |
he_IL[0]: ניקוי חסימות חמות

en: Cleanup Old Comment Meta |
he_IL[0]: ניקוי מטא-תגובות ישנות

en: Cleanup Old Export Files |
he_IL[0]: ניקוי קבצי ייצוא ישנים

en: Cleanup Temp Directories |
he_IL[0]: ניקוי תיקיות זמניות

en: Clear |
he_IL[0]: נקה

en: Clear all |
he_IL[0]: נקה הכל

en: Clear All |
he_IL[0]: נקה הכל

en: Clear All ASN Rules |
he_IL[0]: נקה כל חוקי ASN

en: Clear All IPv4 Rules |
he_IL[0]: נקה כל חוקי IPv4

en: Clear All IPv6 Rules |
he_IL[0]: נקה כל חוקי IPv6

en: Clear all known JA3/JA4 TLS fingerprints. |
he_IL[0]: נקה את כל טביעות האצבע הידועות של JA3/JA4 TLS.

en: Clear All Paths |
he_IL[0]: נקה כל הנתיבים

en: Clear All Proxies |
he_IL[0]: נקה כל הפרוקסי

en: Clear All Rules |
he_IL[0]: נקה כל החוקים

en: Clear all tables of BotBlocker and install initial settings |
he_IL[0]: נקה את כל הטבלאות של BotBlocker והתקן הגדרות ראשוניות

en: Clear All Visitor Data |
he_IL[0]: נקה את כל נתוני המבקרים

en: Clear all visitor data - wipe stats, reset counters |
he_IL[0]: נקה את כל נתוני המבקרים - מחק סטטיסטיקות, אפס מונים

en: Clear All White Bots |
he_IL[0]: נקה את כל הבוטים הלבנים

en: Clear Debug Log |
he_IL[0]: נקה יומן ניפוי באגים

en: Clear expired transients from the database |
he_IL[0]: נקה חולפים שפג תוקפם ממסד הנתונים

en: Clear History |
he_IL[0]: נקה היסטוריה

en: Clear Log File |
he_IL[0]: נקה קובץ לוג

en: Clear Object Cache |
he_IL[0]: נקה מטמון אובייקטים

en: Clear object cache - flush, redis, memcached, purge |
he_IL[0]: נקה מטמון אובייקטים - flush, redis, memcached, purge

en: Clear outdated logs, remove temporary files, and optimize the database. Regular maintenance prevents storage-related issues. |
he_IL[0]: נקה לוגים מיושנים, הסר קבצים זמניים, ומטב את מסד הנתונים. תחזוקה שוטפת מונעת בעיות הקשורות לאחסון.

en: Clear Results |
he_IL[0]: נקה תוצאות

en: Clear search |
he_IL[0]: נקה חיפוש

en: Clear the cache |
he_IL[0]: נקה את המטמון

en: Clear the log |
he_IL[0]: נקה את הלוג

en: Clear Transient Data |
he_IL[0]: נקה נתונים זמניים

en: Clear transients |
he_IL[0]: נקה נתונים זמניים

en: Clear Transients |
he_IL[0]: נקה נתונים זמניים

en: Clear transients - cache, temporary data, cleanup |
he_IL[0]: נקה נתונים זמניים - cache, temporary data, cleanup

en: Clear visitor cookies |
he_IL[0]: נקה עוגיות מבקרים

en: Clear visitor cookies - reset tracking, privacy data |
he_IL[0]: נקה עוגיות מבקרים - איפוס מעקב, נתוני פרטיות

en: Clear Visitor Data |
he_IL[0]: נקה נתוני מבקרים

en: Clear visitors data |
he_IL[0]: נקה נתוני מבקרים

en: Clear WordPress debug log |
he_IL[0]: נקה לוג דיבאג של WordPress

en: CLI requests |
he_IL[0]: בקשות CLI

en: Click on the matching color |
he_IL[0]: לחץ על הצבע התואם

en: Click on the matching image |
he_IL[0]: לחץ על התמונה התואמת

en: Click the matching color. Simple logic, hard to automate. |
he_IL[0]: לחץ על הצבע התואם. לוגיקה פשוטה, קשה לאוטומציה.

en: Clickjacking protection |
he_IL[0]: הגנה מפני Clickjacking

en: Close |
he_IL[0]: סגור

en: close |
he_IL[0]: סגור

en: Cloud API connection deactivated. |
he_IL[0]: חיבור Cloud API הושבת.

en: Cloud API Expired |
he_IL[0]: Cloud API פג תוקף

en: Cloud API Hits Exhausted |
he_IL[0]: מכסת הקריאות של Cloud API נוצלה

en: Cloud API is active. Full protection enabled. |
he_IL[0]: Cloud API פעיל. הגנה מלאה מופעלת.

en: Cloud API key connected and validated. |
he_IL[0]: מפתח Cloud API מחובר ומאומת.

en: Cloud API provides extended protection with continuous threat intelligence and automation. |
he_IL[0]: Cloud API מספק הגנה מורחבת עם מודיעין איומים רציף ואוטומציה.

en: Cloud API responded with error:  |
he_IL[0]: Cloud API החזיר שגיאה:

en: Cloud API Timeout |
he_IL[0]: פסק זמן Cloud API

en: Cloud based verification |
he_IL[0]: אימות מבוסס ענן

en: Cloud bot detection (live signatures) |
he_IL[0]: זיהוי בוטים בענן (חתימות חיות)

en: Cloud bot verification (live) |
he_IL[0]: אימות בוטים בענן (חי)

en: Cloud databases of threats |
he_IL[0]: בסיסי נתוני איומים בענן

en: Cloud IPs |
he_IL[0]: כתובות IP בענן

en: Cloud protection |
he_IL[0]: הגנת ענן

en: Cloud protection and premium features |
he_IL[0]: הגנת ענן ותכונות פרימיום

en: Cloud requests remaining in your plan. |
he_IL[0]: בקשות ענן שנותרו בתוכנית שלך.

en: Cloud threat checking |
he_IL[0]: בדיקת איומים בענן

en: Cloud threat intelligence |
he_IL[0]: מודיעין איומים בענן

en: Cloud threat verification |
he_IL[0]: אימות איומים בענן

en: Cloud validation |
he_IL[0]: אימות ענן

en: Cloud Validation |
he_IL[0]: אימות ענן

en: Cloud validation - PRO bot verification, AI detection |
he_IL[0]: אימות ענן - אימות בוטים PRO, זיהוי AI

en: Cloud validation, DDoS, forced verification |
he_IL[0]: אימות ענן, DDoS, אימות כפוי

en: Cloud verification |
he_IL[0]: אימות ענן

en: Cloudflare Origin IPs |
he_IL[0]: כתובות IP מקור של Cloudflare

en: Code Obfuscation |
he_IL[0]: ערפול קוד

en: Codes for config |
he_IL[0]: קודים להגדרה

en: Codes for config: |
he_IL[0]: קודים להגדרה:

en: Collapse all |
he_IL[0]: כווץ הכל

en: Collect browser type |
he_IL[0]: איסוף סוג דפדפן

en: Collect device type |
he_IL[0]: איסוף סוג מכשיר

en: Collect OS type |
he_IL[0]: איסוף סוג מערכת הפעלה

en: Collection Threshold |
he_IL[0]: סף איסוף

en: Color Buttons |
he_IL[0]: כפתורי צבע

en: Color Matching |
he_IL[0]: התאמת צבעים

en: Combine any Captcha type with reCaptcha v3. <a href="%s">Configure keys</a> in Integrations. |
he_IL[0]: שלב כל סוג Captcha עם reCaptcha v3. <a href="%s">הגדר מפתחות</a> באינטגרציות.

en: Coming soon |
he_IL[0]: בקרוב

en: Comment |
he_IL[0]: הערה

en: Comment (optional) |
he_IL[0]: הערה (אופציונלי)

en: Comment for this path rule |
he_IL[0]: הערה עבור כלל נתיב זה

en: Comment for this proxy (e.g., Cloudflare IPv4) |
he_IL[0]: הערה עבור פרוקסי זה (לדוגמה, Cloudflare IPv4)

en: Comment for this rule |
he_IL[0]: הערה עבור כלל זה

en: Comments are disabled. |
he_IL[0]: תגובות מושבתות.

en: community |
he_IL[0]: קהילה

en: Compare features across plans |
he_IL[0]: השווה תכונות בין תוכניות

en: Compare Free vs PRO |
he_IL[0]: השווה חינם מול PRO

en: Compare plan features below. PRO unlocks full per-visit verification, advanced blocking rules, performance add-ons, and priority support. |
he_IL[0]: השווה תכונות תוכנית למטה. PRO פותח אימות מלא לכל ביקור, כללי חסימה מתקדמים, תוספי ביצועים ותמיכה בעדיפות.

en: Compare Plans |
he_IL[0]: השווה תוכניות

en: Compare WordPress core files against wp.org checksums to detect added, modified, or missing files. |
he_IL[0]: השווה קבצי ליבה של WordPress לבדיקות wp.org כדי לזהות קבצים שנוספו, שונו או חסרים.

en: Compatibility Check |
he_IL[0]: בדיקת תאימות

en: Compatibility check |
he_IL[0]: בדיקת תאימות

en: Compatibility tests |
he_IL[0]: בדיקות תאימות

en: Compatible with all configurations |
he_IL[0]: תואם לכל התצורות

en: Compatible with all plugins |
he_IL[0]: תואם לכל התוספים

en: Compatible with all setups |
he_IL[0]: תואם לכל ההגדרות

en: Complete protection checklist. Review each item below to ensure full coverage. |
he_IL[0]: רשימת בדיקות הגנה מלאה. סקור כל פריט להלן כדי להבטיח כיסוי מלא.

en: Complete Setup Wizard |
he_IL[0]: השלם אשף התקנה

en: Completely disable BotBlocker protection. |
he_IL[0]: השבת לחלוטין את הגנת BotBlocker.

en: Confidence |
he_IL[0]: ביטחון

en: Configuration Summary |
he_IL[0]: סיכום תצורה

en: Configuration summary |
he_IL[0]: סיכום תצורה

en: Configure API endpoints for BotBlocker and GLOBUS.studio services to access threat databases and security analytics. |
he_IL[0]: הגדר נקודות קצה API עבור BotBlocker ו-GLOBUS.studio כדי לגשת למאגרי איומים וניתוח אבטחה.

en: Configure Behavioral Engine |
he_IL[0]: הגדר מנוע התנהגותי

en: Configure Captcha - human verification, challenge, reCaptcha |
he_IL[0]: הגדר Captcha - אימות אנושי, אתגר, reCaptcha

en: Configure DDoS resilience - attack mitigation, flood protection |
he_IL[0]: הגדר עמידות DDoS - הפחתת התקפות, הגנת הצפה

en: Configure exclusions |
he_IL[0]: הגדר החרגות

en: Configure how and when you receive alerts about bot activity. |
he_IL[0]: הגדר כיצד ומתי אתה מקבל התראות על פעילות בוטים.

en: Configure HTTP response codes for blocked visitors, ban durations, and search engine directives. |
he_IL[0]: הגדר קודי תגובת HTTP עבור מבקרים חסומים, משכי איסור והוראות מנועי חיפוש.

en: Configure login brute-force protection - wp-login, lockout |
he_IL[0]: הגדר הגנת כוח ברוט לכניסה - wp-login, נעילה

en: Configure Memcached server details and cache key prefixes for proper data organization. |
he_IL[0]: הגדר פרטי שרת Memcached וקידומות מפתח מטמון לארגון נתונים נכון.

en: Configure now |
he_IL[0]: הגדר עכשיו

en: Configure payment gateways - Stripe, PayPal, checkout bypass |
he_IL[0]: הגדר שערי תשלום - Stripe, PayPal, עקיפת קופה

en: Configure protection rules and automate threat detection. Reducing junk traffic also improves load times. |
he_IL[0]: הגדר כללי הגנה ואוטומציה של זיהוי איומים. צמצום תעבורת זבל משפר גם את זמני הטעינה.

en: Configure rate limiting - spam, flood, throttle, behavioral |
he_IL[0]: הגדר הגבלת קצב - ספאם, הצפה, חניקה, התנהגותי

en: Configure reCaptcha |
he_IL[0]: הגדרת reCaptcha

en: Configure Redis host, port, authentication, and key prefix isolation. |
he_IL[0]: הגדרת Redis: מארח, פורט, אימות, ובידוד קידומת מפתח.

en: Configure report period, timezone, and how statistics are counted. |
he_IL[0]: הגדרת תקופת דיווח, אזור זמן, ואופן ספירת הסטטיסטיקות.

en: Configure security settings and automate bot detection to reduce server load and improve loading speed. |
he_IL[0]: הגדר הגדרות אבטחה ואוטומציה של זיהוי בוטים להפחתת עומס השרת ושיפור מהירות טעינה.

en: Configure simple bot detection - crawler, scraper, user-agent |
he_IL[0]: הגדרת זיהוי בוטים פשוט - סורק, מגרד, סוכן משתמש

en: Configure trusted users and systems that bypass security checks |
he_IL[0]: הגדרת משתמשים ומערכות מהימנים שמדלגים על בדיקות אבטחה

en: Configure what visitor data BotBlocker records for threat detection and analytics. |
he_IL[0]: הגדר אילו נתוני מבקרים BotBlocker מתעד לצורך זיהוי איומים ואנליטיקות.

en: Confirm |
he_IL[0]: אשר

en: Confirm and activate |
he_IL[0]: אשר והפעל

en: Confirm that you are human: |
he_IL[0]: אשר שאתה אנושי:

en: Conflicting plugins |
he_IL[0]: תוספים מתנגשים

en: Connect |
he_IL[0]: התחבר

en: Connect Cloud API now! |
he_IL[0]: התחבר ל-Cloud API עכשיו!

en: Connect external services, caching and notifications |
he_IL[0]: התחבר לשירותים חיצוניים, מטמון והתראות

en: Connect now! |
he_IL[0]: התחבר עכשיו!

en: Connection error. Please try again. |
he_IL[0]: שגיאת התחברות. נסה שוב.

en: Connection filtering blocks suspicious connection methods used by bots and scrapers. |
he_IL[0]: סינון חיבורים חוסם שיטות חיבור חשודות שמשמשות בוטים ומגרדים.

en: Connection ID: |
he_IL[0]: מזהה חיבור:

en: Connection info: |
he_IL[0]: מידע על החיבור:

en: Connection test successful! |
he_IL[0]: בדיקת חיבור הצליחה!

en: Connection Types |
he_IL[0]: סוגי חיבורים

en: Contact Us |
he_IL[0]: צור קשר

en: Contact us |
he_IL[0]: צור קשר

en: Contacts and Support |
he_IL[0]: אנשי קשר ותמיכה

en: Contacts, documentation and server status |
he_IL[0]: אנשי קשר, תיעוד ומצב שרת

en: Content and Functionality |
he_IL[0]: תוכן ופונקציונליות

en: Continue |
he_IL[0]: המשך

en: Continue clearing the object cache? |
he_IL[0]: להמשיך לנקות את מטמון האובייקטים?

en: Continue clearing transients? |
he_IL[0]: להמשיך לנקות את הטרנזיאנטים?

en: Continue clearing visitor data? |
he_IL[0]: להמשיך לנקות את נתוני המבקרים?

en: Continue resetting the rewrite rules? |
he_IL[0]: להמשיך לאפס את כללי השכתוב?

en: Control admin interface caching and statistics display settings. |
he_IL[0]: שליטה בהגדרות המטמון של ממשק הניהול והצגת סטטיסטיקות.

en: Control BotBlocker verification cookies: name, lifetime, salt, and security attributes. |
he_IL[0]: שליטה בעוגיות האימות של BotBlocker: שם, משך חיים, מלח, ומאפייני אבטחה.

en: Control how BotBlocker verifies visitors, applies security rules, and manages hit limits. |
he_IL[0]: שליטה באופן שבו BotBlocker מאמת מבקרים, מפעיל כללי אבטחה, ומנהל מגבלות כניסות.

en: Control request velocity per IP with configurable thresholds, sliding windows, and subnet aggregation. |
he_IL[0]: שליטה במהירות הבקשות ל-IP עם ספים ניתנים להגדרה, חלונות הזזים, וצבירת רשתות משנה.

en: Control XML-RPC access with IP allowlist support for IPv4 and IPv6. When enabled, only allowlisted IPs can access xmlrpc.php. When disabled, XML-RPC is fully blocked with allowlist bypass capability. |
he_IL[0]: שליטה בגישת XML-RPC עם תמיכת רשימת היתרים ל-IP עבור IPv4 ו-IPv6. כשהופעל, רק IPs מורשים יכולים לגשת ל-xmlrpc.php. כשהושבת, XML-RPC חסום לחלוטין עם יכולת עקיפת רשימת היתרים.

en: Cookie Alert |
he_IL[0]: התראת עוגיות

en: Cookie Alert Settings |
he_IL[0]: הגדרות התראת עוגיות

en: Cookie and session |
he_IL[0]: עוגיות ו-session

en: Cookie consent alert - GDPR, privacy notice |
he_IL[0]: התראת הסכמה לעוגיות - GDPR, הודעת פרטיות

en: Cookie Hits and Visitors |
he_IL[0]: כניסות ומבקרים מבוססי עוגיות

en: Cookie Lifetime |
he_IL[0]: משך חיי עוגייה

en: Cookie lifetime >= 1 day |
he_IL[0]: משך חיי עוגייה >= יום אחד

en: Cookie Name |
he_IL[0]: שם עוגייה

en: Cookie name used by BotBlocker. Changing it resets all existing cookies. |
he_IL[0]: שם העוגייה בו משתמש BotBlocker. שינוי שם יאפס את כל העוגיות הקיימות.

en: Cookie notice |
he_IL[0]: הודעת עוגיות

en: Cookie notice text |
he_IL[0]: טקסט הודעת עוגיות

en: Cookie salt set |
he_IL[0]: מלח עוגיות מוגדר

en: Cookie SameSite Policy |
he_IL[0]: מדיניות SameSite לעוגיות

en: Cookie SameSite policy (Lax/Strict) |
he_IL[0]: מדיניות SameSite לעוגיות (Lax/Strict)

en: Cookie Settings |
he_IL[0]: הגדרות עוגיות

en: Cookies |
he_IL[0]: עוגיות

en: Cookies are disabled in your browser. Enable cookies to continue. |
he_IL[0]: העוגיות מושבתות בדפדפן שלך. הפעל עוגיות כדי להמשיך.

en: Copy |
he_IL[0]: העתק

en: Copy this command to your server crontab. |
he_IL[0]: העתק פקודה זו ל-crontab של השרת שלך.

en: Copy to clipboard |
he_IL[0]: העתק ללוח

en: Copyright |
he_IL[0]: זכויות יוצרים

en: Core, plugin, and theme security events. |
he_IL[0]: אירועי אבטחה של ליבה, תוספים וערכות נושא.

en: Could not build tree view. Switch to Flat view. |
he_IL[0]: לא ניתן לבנות תצוגת עץ. עבור לתצוגה שטוחה.

en: Could not download the ASN database (%s). Will retry automatically. |
he_IL[0]: לא ניתן להוריד את מסד הנתונים ASN (%s). ינסה שוב אוטומטית.

en: Could not download the ASN database. Will retry automatically. |
he_IL[0]: לא ניתן להוריד את מסד הנתונים ASN. ינסה שוב אוטומטית.

en: Country |
he_IL[0]: מדינה

en: Country already added. |
he_IL[0]: המדינה כבר נוספה.

en: Country List |
he_IL[0]: רשימת מדינות

en: Country list loaded. |
he_IL[0]: רשימת המדינות נטענה.

en: Country list saved. |
he_IL[0]: רשימת המדינות נשמרה.

en: Covered: WooCommerce wc-api / wc-ajax, WC REST, EDD, Give, Memberpress, RCP, PMPro, Surecart, plus payment-specific paths and admin-ajax actions for Stripe, PayPal, Mollie, Adyen, Braintree, Square, Razorpay, CloudPayments, WayForPay, LiqPay, Fondy, PayU, Klarna, Paystack, Flutterwave, GoCardless, Paddle, Authorize.Net, 2Checkout and many others. |
he_IL[0]: מכוסה: WooCommerce wc-api / wc-ajax, WC REST, EDD, Give, Memberpress, RCP, PMPro, Surecart, בתוספת נתיבים ספציפיים לתשלומים ופעולות admin-ajax עבור Stripe, PayPal, Mollie, Adyen, Braintree, Square, Razorpay, CloudPayments, WayForPay, LiqPay, Fondy, PayU, Klarna, Paystack, Flutterwave, GoCardless, Paddle, Authorize.Net, 2Checkout ורבים אחרים.

en: cPanel Cron Jobs |
he_IL[0]: משימות Cron של cPanel

en: Create allow/block rules for IPs or subnets. Use import buttons to add search engines and white bots. |
he_IL[0]: צור כללי אישור/חסימה עבור כתובות IP או רשתות משנה. השתמש בכפתורי ייבוא כדי להוסיף מנועי חיפוש ובוטים לבנים.

en: Create blocking rules from any report property - IP, country, device type, and more. React to new threats instantly with full control over what gets blocked. |
he_IL[0]: צור כללי חסימה מכל מאפיין דוח - IP, מדינה, סוג מכשיר ועוד. הגב מיידית לאיומים חדשים עם שליטה מלאה על מה שנחסם.

en: Create custom block/allow rules |
he_IL[0]: צור כללי חסימה/אישור מותאמים אישית

en: Create key and secret |
he_IL[0]: צור מפתח וסוד

en: Create now |
he_IL[0]: צור עכשיו

en: Create reCaptcha keys |
he_IL[0]: צור מפתחות reCaptcha

en: Create rule from any report item |
he_IL[0]: צור כלל מכל פריט דוח

en: Critical |
he_IL[0]: קריטי

en: Critical: |
he_IL[0]: קריטי:

en: Cron Jobs |
he_IL[0]: משימות Cron

en: Cron Jobs Manager |
he_IL[0]: מנהל משימות Cron

en: Cron Settings |
he_IL[0]: הגדרות Cron

en: Cron Tasks - scheduler, jobs, automation |
he_IL[0]: משימות Cron - מתזמן, עבודות, אוטומציה

en: CSP Configuration |
he_IL[0]: תצורת CSP

en: cURL Command |
he_IL[0]: פקודת cURL

en: cURL command (for system cron) |
he_IL[0]: פקודת cURL (עבור cron מערכת)

en: cURL Command: |
he_IL[0]: פקודת cURL:

en: Current JA3 |
he_IL[0]: JA3 נוכחי

en: Current JA3 fingerprint received from your web server or Cloudflare. |
he_IL[0]: טביעת אצבע JA3 נוכחית שהתקבלה משרת האינטרנט שלך או מ-Cloudflare.

en: Current JA4 |
he_IL[0]: JA4 נוכחי

en: Current JA4 fingerprint received from your web server. |
he_IL[0]: טביעת אצבע JA4 נוכחית שהתקבלה משרת האינטרנט שלך.

en: Current Protocol |
he_IL[0]: פרוטוקול נוכחי

en: Current Site Protocol: |
he_IL[0]: פרוטוקול האתר הנוכחי:

en: Custom block/allow rules |
he_IL[0]: כללי חסימה/אישור מותאמים אישית

en: Custom CSS |
he_IL[0]: CSS מותאם אישית

en: Custom CSS for styling the cookie alert banner. |
he_IL[0]: CSS מותאם אישית לעיצוב באנר התראת העוגיות.

en: Custom development |
he_IL[0]: פיתוח מותאם אישית

en: Custom Login URL |
he_IL[0]: כתובת URL מותאמת אישית לכניסה

en: Custom Login URL is invalid. Use only letters, numbers, hyphens, or underscores, and do not use reserved WordPress login endpoints. |
he_IL[0]: כתובת ה-URL המותאמת אישית לכניסה אינה חוקית. השתמש רק באותיות, מספרים, מקפים או קווים תחתונים, ואל תשתמש בנקודות קצה שמורות של WordPress לכניסה.

en: Custom message shown when the default login URL is accessed and behavior is set to Message. |
he_IL[0]: הודעה מותאמת אישית המוצגת כאשר ניגשים לכתובת ה-URL הרגילה לכניסה וההתנהגות מוגדרת להודעה.

en: Custom Paths |
he_IL[0]: נתיבים מותאמים אישית

en: Custom rules: IP, User-Agent, PTR, country, paths and headers |
he_IL[0]: חוקים מותאמים אישית: IP, User-Agent, PTR, מדינה, נתיבים וכותרות

en: Custom rules: IP, User-Agent, PTR, country, paths and more |
he_IL[0]: חוקים מותאמים אישית: IP, User-Agent, PTR, מדינה, נתיבים ועוד

en: Custom security rules engine |
he_IL[0]: מנוע חוקי אבטחה מותאמים אישית

en: Customize detection algorithms |
he_IL[0]: התאמה אישית של אלגוריתמי זיהוי

en: Cuts server load by blocking junk requests early |
he_IL[0]: מפחית עומס שרת על ידי חסימת בקשות זבל מוקדם

en: Daily cloud threat updates (signatures + networks) |
he_IL[0]: עדכוני איומים יומיים מהענן (חתימות + רשתות)

en: Daily signature updates & threat feeds |
he_IL[0]: עדכוני חתימות יומיים והזנות איומים

en: Daily signature updates (5M+ patterns) |
he_IL[0]: עדכוני חתימות יומיים (מעל 5 מיליון דפוסים)

en: Daily Summary Backfill |
he_IL[0]: השלמת סיכום יומי

en: Daily threat updates from Cloud (signatures + bad networks) |
he_IL[0]: עדכוני איומים יומיים מהענן (חתימות + רשתות זדוניות)

en: Dark |
he_IL[0]: כהה

en: Dashboard |
he_IL[0]: לוח מחוונים

en: Dashboard - home, overview, main page |
he_IL[0]: לוח מחוונים - דף הבית, סקירה, עמוד ראשי

en: Dashboard counters and daily statistics will be reset. |
he_IL[0]: מוני לוח המחוונים והסטטיסטיקות היומיות יאופסו.

en: Data |
he_IL[0]: נתונים

en: Data and notifications |
he_IL[0]: נתונים והתראות

en: Data collection and privacy |
he_IL[0]: איסוף נתונים ופרטיות

en: Data Log & Processing |
he_IL[0]: יומן נתונים ועיבוד

en: Data Log &amp; Processing |
he_IL[0]: יומן נתונים &amp; עיבוד

en: Data Log and Processing |
he_IL[0]: יומן נתונים ועיבוד

en: Database |
he_IL[0]: מסד נתונים

en: Database Findings |
he_IL[0]: ממצאי מסד נתונים

en: Database has been reinstalled successfully. |
he_IL[0]: מסד הנתונים הותקן מחדש בהצלחה.

en: Database Index: |
he_IL[0]: אינדקס מסד נתונים:

en: Database reinstalled successfully! |
he_IL[0]: מסד הנתונים הותקן מחדש בהצלחה!

en: Database Repair and Optimization |
he_IL[0]: תיקון ואופטימיזציה של מסד נתונים

en: database rows |
he_IL[0]: שורות מסד נתונים

en: Database, cache, maintenance |
he_IL[0]: מסד נתונים, מטמון, תחזוקה

en: Date |
he_IL[0]: תאריך

en: Date/Time |
he_IL[0]: תאריך/שעה

en: Daylight Saving Time |
he_IL[0]: שעון קיץ

en: Daylight saving time adjustment |
he_IL[0]: התאמת שעון קיץ

en: days |
he_IL[0]: ימים

en: days remaining |
he_IL[0]: ימים נותרים

en: Days to include in reports. |
he_IL[0]: ימים לכלול בדוחות.

en: Days until your BotBlocker PRO subscription expires. |
he_IL[0]: ימים עד שתוקף המנוי שלך ל-BotBlocker PRO יפוג.

en: db rows |
he_IL[0]: שורות במסד נתונים

en: DB: v |
he_IL[0]: מסד נתונים: v

en: Deactivate |
he_IL[0]: לנטרל

en: Deactivate WPS Hide Login to use these settings. |
he_IL[0]: נטרל את WPS Hide Login כדי להשתמש בהגדרות אלו.

en: Debug WordPress |
he_IL[0]: ניפוי WordPress

en: Deep Code Analysis |
he_IL[0]: ניתוח קוד מעמיק

en: Deep code analysis (catches more, costs more) |
he_IL[0]: ניתוח קוד מעמיק (תופס יותר, עולה יותר)

en: Deep Scan |
he_IL[0]: סריקה מעמיקה

en: Deep scan (ignore metadata cache) |
he_IL[0]: סריקה מעמיקה (התעלם ממטמון מטא-נתונים)

en: Default |
he_IL[0]: ברירת מחדל

en: default |
he_IL[0]: ברירת מחדל

en: Define a unique prefix for all Memcached keys to avoid conflicts with other applications using the same cache server. |
he_IL[0]: הגדר קידומת ייחודית לכל מפתחות Memcached כדי למנוע התנגשויות עם יישומים אחרים המשתמשים באותו שרת מטמון.

en: Define a unique prefix for all Redis keys to organize data and prevent conflicts with other applications using the same Redis instance. |
he_IL[0]: הגדר קידומת ייחודית לכל מפתחות Redis לארגון נתונים ומניעת התנגשויות עם יישומים אחרים המשתמשים באותה מופע Redis.

en: Delete |
he_IL[0]: מחק

en: delete |
he_IL[0]: מחיקה

en: Delete all visitor records and statistics |
he_IL[0]: מחק את כל רשומות המבקרים והסטטיסטיקות

en: Delete Expired Transients |
he_IL[0]: מחיקת ערכים ארעיים שפג תוקפם

en: Delete this add-on? |
he_IL[0]: למחוק תוסף זה?

en: Demo: open a log entry, inspect parameters, generate a rule (IP / country / UA / signature) and apply it. |
he_IL[0]: הדגמה: פתח רשומת יומן, בדוק פרמטרים, צור כלל (IP / מדינה / UA / חתימה) והחל אותו.

en: Describe your issue |
he_IL[0]: תאר את הבעיה שלך

en: Detail Rows per Category |
he_IL[0]: שורות פירוט לפי קטגוריה

en: Detailed logs of all blocked threats |
he_IL[0]: יומנים מפורטים של כל האיומים שנחסמו

en: Detailed logs of all blocks |
he_IL[0]: יומנים מפורטים של כל החסימות

en: Detailed reports on every visitor: IP address, country, browser, OS, and more. Use them to spot suspicious bot activity and malicious requests. |
he_IL[0]: דוחות מפורטים על כל מבקר: כתובת IP, מדינה, דפדפן, מערכת הפעלה ועוד. השתמש בהם כדי לזהות פעילות בוט חשודה ובקשות זדוניות.

en: Detect active ad blockers. May affect legitimate users with ad-blocking extensions. |
he_IL[0]: זיהוי חוסמי פרסומות פעילים. עלול להשפיע על משתמשים לגיטימיים עם הרחבות לחסימת פרסומות.

en: Detect hosting |
he_IL[0]: זיהוי אחסון

en: Detect tampered browser properties (navigator, plugins). |
he_IL[0]: זיהוי מאפייני דפדפן ששונו (navigator, plugins).

en: Detection |
he_IL[0]: זיהוי

en: Detection and connectivity |
he_IL[0]: זיהוי וקישוריות

en: Development services |
he_IL[0]: שירותי פיתוח

en: Device |
he_IL[0]: מכשיר

en: Device API Verification |
he_IL[0]: אימות API של מכשיר

en: Device API verification |
he_IL[0]: אימות API של מכשיר

en: Device Detection: |
he_IL[0]: זיהוי מכשיר:

en: Device Types |
he_IL[0]: סוגי מכשירים

en: Diagnostics |
he_IL[0]: אבחון

en: Directory names to skip. One per line. |
he_IL[0]: שמות תיקיות לדילוג. אחד לשורה.

en: Disable |
he_IL[0]: השבת

en: Disable Comments |
he_IL[0]: השבת תגובות

en: Disable current check |
he_IL[0]: השבת בדיקה נוכחית

en: Disable Dashicons |
he_IL[0]: השבת Dashicons

en: Disable Embeds |
he_IL[0]: השבת הטמעות

en: Disable Emojis |
he_IL[0]: השבת אמוג'ים

en: Disable reCaptcha for IPv6 visitors |
he_IL[0]: השבת reCaptcha למבקרי IPv6

en: Disable reCaptcha v3 for IPv6 visitors. Google reCaptcha v3 does not support IPv6 scoring, so visitors from IPv6 addresses will bypass reCaptcha checks. |
he_IL[0]: השבת reCaptcha v3 למבקרי IPv6. Google reCaptcha v3 אינו תומך בניקוד IPv6, כך שמבקרים מכתובות IPv6 יעקפו את בדיקות reCaptcha.

en: Disable RSS Feeds |
he_IL[0]: השבת הזנות RSS

en: Disable Self Pingbacks |
he_IL[0]: השבת פינגבקים עצמיים

en: Disable XML-RPC |
he_IL[0]: השבת XML-RPC

en: Disabled |
he_IL[0]: מושבת

en: disabled |
he_IL[0]: מושבת

en: Disabled (Legacy) |
he_IL[0]: מושבת (מדור קודם)

en: Disabled (Wildcard *) |
he_IL[0]: מושבת (תו כללי *)

en: Disabled Behavior |
he_IL[0]: התנהגות מושבתת

en: Disabled by default so custom paths cannot scan arbitrary server locations. |
he_IL[0]: מושבת כברירת מחדל כדי שנתיבים מותאמים אישית לא יוכלו לסרוק מיקומי שרת שרירותיים.

en: Disables all RSS feeds on the site. |
he_IL[0]: משבית את כל הזנות ה-RSS באתר.

en: Disables comments site-wide. |
he_IL[0]: משבית תגובות ברחבי האתר.

en: Disables oEmbed discovery and embedding from external sites. |
he_IL[0]: משבית גילוי oEmbed והטמעה מאתרים חיצוניים.

en: Disables XML-RPC. Required by some plugins (Jetpack, etc.) and the WordPress mobile app. |
he_IL[0]: משבית XML-RPC. נדרש על ידי תוספים מסוימים (Jetpack וכו') והאפליקציה הניידת של WordPress.

en: Disabling Early Init mode may reduce protection against advanced bots. Are you sure you want to proceed? |
he_IL[0]: השבתת מצב Early Init עלולה להפחית את ההגנה מפני בוטים מתקדמים. האם אתה בטוח שברצונך להמשיך?

en: Disconnect |
he_IL[0]: ניתוק

en: Display |
he_IL[0]: תצוגה

en: Displays a lightweight first-party cookie notice for visitors and stores consent locally in a BotBlocker-named cookie. Use it for simple privacy notices where no external consent platform is required. Configure message text, policy link, button label, theme, position, and optional CSS. |
he_IL[0]: מציג הודעת עוגייה צד-ראשון קלת-משקל למבקרים ומאחסן את ההסכמה באופן מקומי בעוגייה בשם BotBlocker. השתמש בזה להודעות פרטיות פשוטות כאשר אין צורך בפלטפורמת הסכמה חיצונית. הגדר טקסט הודעה, קישור למדיניות, תווית כפתור, ערכת נושא, מיקום ו-CSS אופציונלי.

en: Docs and FAQs |
he_IL[0]: מסמכים ושאלות נפוצות

en: Documentation |
he_IL[0]: תיעוד

en: Does not affect core site data. |
he_IL[0]: אינו משפיע על נתוני ליבת האתר.

en: Dog |
he_IL[0]: כלב

en: Download as JSON |
he_IL[0]: הורדה כ-JSON

en: Download backup codes |
he_IL[0]: הורדת קודי גיבוי

en: Download Debug Log |
he_IL[0]: הורדת יומן ניפוי שגיאות

en: Download sample import file |
he_IL[0]: הורדת קובץ ייבוא לדוגמה

en: Download WordPress debug log file |
he_IL[0]: הורדת קובץ יומן ניפוי שגיאות של WordPress

en: Dump file for table %s not found. |
he_IL[0]: קובץ dump לטבלה %s לא נמצא.

en: Dynamic Digit Captcha |
he_IL[0]: CAPTCHA ספרות דינמי

en: Dynamic Digits |
he_IL[0]: ספרות דינמיות

en: Dynamic Shape Captcha |
he_IL[0]: CAPTCHA צורות דינמי

en: Dynamic Shapes |
he_IL[0]: צורות דינמיות

en: E-commerce software detected on this site. Enabling this option is strongly recommended. |
he_IL[0]: זוהתה תוכנת מסחר אלקטרוני באתר זה. מומלץ בחום להפעיל אפשרות זו.

en: e.g. 173.245.48.0/20 |
he_IL[0]: למשל 173.245.48.0/20

en: Each add-on is a turnkey extension: install in one click, configure in minutes, and gain a new layer of protection or speed without writing a line of code. |
he_IL[0]: כל תוסף הוא הרחבה מוכנה לשימוש: התקנה בלחיצה אחת, הגדרה בדקות, וקבלת שכבת הגנה או מהירות חדשה ללא כתיבת שורת קוד.

en: Each method targets a specific bot weakness. Some privacy tools may trigger false positives. |
he_IL[0]: כל שיטה מכוונת לחולשה ספציפית של בוט. כלי פרטיות מסוימים עלולים לגרום להתראות שווא.

en: Each plan includes a specific set of features and protection levels. Choose the one that matches your requirements. |
he_IL[0]: כל תוכנית כוללת סט ספציפי של תכונות ורמות הגנה. בחר את זו שמתאימה לדרישותיך.

en: Eagle |
he_IL[0]: נשר

en: Early Init |
he_IL[0]: אתחול מוקדם

en: Early init |
he_IL[0]: אתחול מוקדם

en: Early Init - before WordPress loads |
he_IL[0]: אתחול מוקדם - לפני טעינת WordPress

en: Early Init - before WP loads |
he_IL[0]: אתחול מוקדם - לפני טעינת WP

en: Early init - blocks before WP loads |
he_IL[0]: אתחול מוקדם - חוסם לפני טעינת WP

en: Early Init and MU modes drop blacklisted IPs at the first gate - no WordPress load, no overhead. This saves CPU time by skipping heavier logic for junk traffic before it reaches the main shield. |
he_IL[0]: מצבי אתחול מוקדם ו-MU מפילים IPs ברשימה שחורה בשער הראשון - ללא טעינת WordPress, ללא תקורה. זה חוסך זמן CPU על ידי דילוג על לוגיקה כבדה עבור תעבורת זבל לפני שהיא מגיעה למגן הראשי.

en: Early Init and MU plugin modes reject requests at the first gate: IPs on the blacklist (bots, malicious networks, previously blocked) are dropped before heavier logic runs. With Early Init, WordPress does not load at all - saving memory and CPU. The MU plugin filters before regular plugins and the theme. Only clean traffic proceeds; junk is dropped as early as possible. |
he_IL[0]: מצבי אתחול מוקדם ותוסף MU דוחים בקשות בשער הראשון: IPs ברשימה השחורה (בוטים, רשתות זדוניות, חסומים קודמים) נדחים לפני הרצת לוגיקה כבדה. באתחול מוקדם, WordPress אינה נטענת כלל - חוסך זיכרון ו-CPU. תוסף ה-MU מסנן לפני תוספים רגילים והערכת עיצוב. רק תעבורה נקייה ממשיכה; זבל נדחה מוקדם ככל האפשר.

en: Early Init provides instant IP banning. Custom blacklists (IPv4/IPv6) can be uploaded in %s for any mode. |
he_IL[0]: אתחול מוקדם מספק חסימת IP מיידית. ניתן להעלות רשימות שחורות מותאמות (IPv4/IPv6) ב-%s לכל מצב.

en: Early Init provides instant IP bans. Custom IPv4/IPv6 lists can be uploaded in any mode - see %s. |
he_IL[0]: אתחול מוקדם מספק חסימות IP מיידיות. ניתן להעלות רשימות IPv4/IPv6 מותאמות בכל מצב - ראה %s.

en: Early Init requires active BotBlocker PRO and the Early Init add-on. Open Add-ons page? |
he_IL[0]: אתחול מוקדם דורש BotBlocker PRO פעיל ותוסף האתחול המוקדם. לפתוח את דף התוספים?

en: Early Init requires Cloud API and the Early Init addon to be enabled. |
he_IL[0]: אתחול מוקדם דורש הפעלת Cloud API ותוסף האתחול המוקדם.

en: Early Init requires the Early Init addon to be enabled. Please enable it on the Addons page. |
he_IL[0]: אתחול מוקדם דורש הפעלת תוסף האתחול המוקדם. אנא הפעל אותו בדף התוספים.

en: Early Init Settings |
he_IL[0]: הגדרות אתחול מוקדם

en: Early Init Status |
he_IL[0]: סטטוס אתחול מוקדם

en: Early init: filtering before WordPress loads |
he_IL[0]: אתחול מוקדם: סינון לפני טעינת WordPress

en: Early Initialization |
he_IL[0]: אתחול מוקדם

en: Early initialization |
he_IL[0]: אתחול מוקדם

en: Early initialization (pre-WordPress block) |
he_IL[0]: אתחול מוקדם (חסימה לפני WordPress)

en: Early initialization - block before WordPress loads |
he_IL[0]: אתחול מוקדם - חסימה לפני טעינת WordPress

en: Early initialization disabled. Enable it for earlier IP filtering. |
he_IL[0]: אתחול מוקדם מושבת. הפעל אותו לסינון IP מוקדם יותר.

en: Early initialization disabled. Its functions are handled by the active MU plugin. |
he_IL[0]: אתחול מוקדם מושבת. תפקידיו מטופלים על ידי תוסף MU הפעיל.

en: Early initialization enabled. IP blacklist and base rule filtering run before WordPress loads. MU mode is not required. |
he_IL[0]: אתחול מוקדם מופעל. רשימת IP שחורה וסינון כללי בסיס פועלים לפני טעינת WordPress. מצב MU אינו נדרש.

en: Early initialization requires PRO license. |
he_IL[0]: אתחול מוקדם דורש רישיון PRO.

en: Early Initialization runs BotBlocker before WordPress core loads. |
he_IL[0]: אתחול מוקדם מריץ את BotBlocker לפני טעינת ליבת WordPress.

en: Early Initialization runs BotBlocker before WordPress core loads. Blocks malicious bots and unwanted traffic before they reach your site. |
he_IL[0]: אתחול מוקדם מריץ את BotBlocker לפני טעינת ליבת WordPress. חוסם בוטים זדוניים ותעבורה לא רצויה לפני שהם מגיעים לאתר שלך.

en: Early Phase |
he_IL[0]: שלב מוקדם

en: Early Phase settings control how BotBlocker loads before WordPress fully initializes. Toggle Early Init and MU-plugin for earlier bot filtering at the earliest possible stage. |
he_IL[0]: הגדרות שלב מוקדם שולטות באופן טעינת BotBlocker לפני אתחול מלא של WordPress. הפעל/השבת אתחול מוקדם ותוסף MU לסינון בוטים מוקדם ככל האפשר.

en: Early Phase toggles |
he_IL[0]: מתגי שלב מוקדם

en: Early protection mode: blocks bad requests before WordPress loads |
he_IL[0]: מצב הגנה מוקדם: חוסם בקשות רעות לפני טעינת WordPress

en: Early protection: bad requests are rejected before WordPress loads |
he_IL[0]: הגנה מוקדמת: בקשות רעות נדחות לפני טעינת WordPress

en: Early-init is enabled but required runtime files are missing, so pre-WordPress protection is not running. Reinstall the add-on or toggle Early-Init off and on to regenerate the files. |
he_IL[0]: אתחול מוקדם מופעל אך קבצי זמן ריצה נדרשים חסרים, לכן הגנת טרום-WordPress אינה פועלת. התקן מחדש את התוסף או כבה והדלק את אתחול מוקדם כדי ליצור מחדש את הקבצים.

en: Early-Init Protection Inactive |
he_IL[0]: הגנת אתחול מוקדם לא פעילה

en: Easy scaling |
he_IL[0]: סקיילביליות קלה

en: Easy to scale |
he_IL[0]: קל להרחבה

en: Edit |
he_IL[0]: עריכה

en: Edit ASN Rule |
he_IL[0]: ערוך כלל ASN

en: Edit Generic Rule |
he_IL[0]: ערוך כלל כללי

en: Edit IPv4 Rule |
he_IL[0]: ערוך כלל IPv4

en: Edit IPv6 Rule |
he_IL[0]: ערוך כלל IPv6

en: Edit Path Rule |
he_IL[0]: ערוך כלל נתיב

en: Edit Proxy Rule |
he_IL[0]: ערוך כלל פרוקסי

en: Edit Trusted Bot |
he_IL[0]: ערוך בוט מהימן

en: Elapsed time |
he_IL[0]: זמן שחלף

en: email |
he_IL[0]: דוא״ל

en: Email |
he_IL[0]: דוא״ל

en: Email is required. |
he_IL[0]: חובה להזין דוא״ל.

en: Email notifications |
he_IL[0]: התראות בדוא״ל

en: Email sent successfully. |
he_IL[0]: דוא״ל נשלח בהצלחה.

en: Emergency assistance (24h) |
he_IL[0]: סיוע חירום (24 שעות)

en: Emergency help (24h) |
he_IL[0]: עזרת חירום (24 שעות)

en: Emergency support (24-hour resolution time) |
he_IL[0]: תמיכת חירום (זמן פתרון 24 שעות)

en: Emergency support (24h) |
he_IL[0]: תמיכת חירום (24 שעות)

en: Emoji |
he_IL[0]: אמוג׳י

en: Emoji Support |
he_IL[0]: תמיכה באמוג׳י

en: Empty Accept-Language |
he_IL[0]: Accept-Language ריק

en: Empty User-Agent |
he_IL[0]: User-Agent ריק

en: Empty User-Agent blocking |
he_IL[0]: חסימת User-Agent ריק

en: Enable |
he_IL[0]: הפעל

en: Enable %s directive in X-Robots-Tag headers |
he_IL[0]: הפעל את ההנחיה %s בכותרות X-Robots-Tag

en: Enable automatic background scans at regular intervals. |
he_IL[0]: הפעל סריקות רקע אוטומטיות במרווחים קבועים.

en: Enable automatic truth-source checks at regular intervals. |
he_IL[0]: הפעל בדיקות מקור אמת אוטומטיות במרווחים קבועים.

en: Enable Basic Security Headers |
he_IL[0]: הפעל כותרות אבטחה בסיסיות

en: Enable basic security headers |
he_IL[0]: הפעל כותרות אבטחה בסיסיות

en: Enable Behavioral Analysis |
he_IL[0]: הפעל ניתוח התנהגותי

en: Enable BotBlocker Two-Factor Authentication for %s |
he_IL[0]: הפעל אימות דו-שלבי של BotBlocker עבור %s

en: Enable BotBlocker Two-Factor Authentication for enhanced security. |
he_IL[0]: הפעל אימות דו-שלבי של BotBlocker לאבטחה משופרת.

en: Enable caching for faster security checks. BotBlocker uses the available cache system. |
he_IL[0]: הפעל מטמון לבדיקות אבטחה מהירות יותר. BotBlocker משתמש במערכת המטמון הזמינה.

en: Enable common protection headers: X-Frame-Options, X-Content-Type-Options, X-XSS-Protection, Referrer-Policy, and X-Permitted-Cross-Domain-Policies. |
he_IL[0]: הפעל כותרות הגנה נפוצות: X-Frame-Options, X-Content-Type-Options, X-XSS-Protection, Referrer-Policy, ו-X-Permitted-Cross-Domain-Policies.

en: Enable Content-Security-Policy |
he_IL[0]: הפעל Content-Security-Policy

en: Enable Cookie Alert |
he_IL[0]: הפעל התראת עוגיות

en: Enable Early Init |
he_IL[0]: הפעל Early Init

en: Enable Early Init addon |
he_IL[0]: הפעל תוסף Early Init

en: Enable empty User-Agent blocking |
he_IL[0]: הפעל חסימת User-Agent ריק

en: Enable HSTS Header |
he_IL[0]: הפעל כותרת HSTS

en: Enable HSTS header |
he_IL[0]: הפעל כותרת HSTS

en: Enable HTTP to HTTPS Redirect |
he_IL[0]: הפעל הפניה מ-HTTP ל-HTTPS

en: Enable HTTP to HTTPS Redirect (301) |
he_IL[0]: הפעל הפניה מ-HTTP ל-HTTPS (301)

en: Enable HTTPS Protocol Protection |
he_IL[0]: הפעל הגנת פרוטוקול HTTPS

en: Enable it first. |
he_IL[0]: הפעל אותו תחילה.

en: Enable JA3/JA4 TLS fingerprint analysis for bot detection. Requires fingerprint headers from web server. |
he_IL[0]: הפעל ניתוח טביעת אצבע TLS JA3/JA4 לזיהוי בוטים. דורש כותרות טביעת אצבע משרת האינטרנט.

en: Enable JavaScript verification |
he_IL[0]: הפעל אימות JavaScript

en: Enable Login Brute-Force Protection |
he_IL[0]: הפעל הגנת כוח גס בכניסה

en: Enable Malware Scanner |
he_IL[0]: הפעל סורק תוכנות זדוניות

en: Enable malware scanner controls |
he_IL[0]: הפעל בקרות סורק תוכנות זדוניות

en: Enable Memcached counters |
he_IL[0]: הפעל מוני Memcached

en: Enable Mixed Content Auto-Fix |
he_IL[0]: הפעל תיקון אוטומטי של תוכן מעורב

en: Enable MU plugin mode |
he_IL[0]: הפעל מצב תוסף MU

en: Enable Permissions-Policy |
he_IL[0]: הפעל Permissions-Policy

en: Enable PTR cache in database |
he_IL[0]: הפעל מטמון PTR במסד הנתונים

en: Enable Rate Limiting |
he_IL[0]: הפעל הגבלת קצב

en: Enable reCaptcha v3 protection |
he_IL[0]: הפעל הגנת reCaptcha v3

en: Enable Redis counters |
he_IL[0]: הפעל מוני Redis

en: Enable Redis or Memcached |
he_IL[0]: הפעל Redis או Memcached

en: Enable remaining |
he_IL[0]: הפעל את הנותרים

en: Enable Reputation |
he_IL[0]: הפעל מוניטין

en: Enable scheduled background scan |
he_IL[0]: הפעל סריקת רקע מתוזמנת

en: Enable Scheduled Scan |
he_IL[0]: הפעל סריקה מתוזמנת

en: Enable Security Headers |
he_IL[0]: הפעל כותרות אבטחה

en: Enable security headers group |
he_IL[0]: הפעל קבוצת כותרות אבטחה

en: Enable the addon to start a scan. |
he_IL[0]: הפעל את התוסף כדי להתחיל סריקה.

en: Enable the Core Rate Inspector first. |
he_IL[0]: הפעל תחילה את מפקח הקצב של הליבה.

en: Enable the malware scanner and its settings. You can disable it to hide the scanner UI and prevent any scans, while keeping the settings intact for later use. |
he_IL[0]: הפעל את סורק הנוזקות וההגדרות שלו. ניתן להשבית אותו כדי להסתיר את ממשק הסורק ולמנוע סריקות, תוך שמירה על ההגדרות לשימוש עתידי.

en: Enable the truth source comparator and its settings. Disable to hide the UI while preserving settings. |
he_IL[0]: הפעל את משווה מקור האמת וההגדרות שלו. השבת כדי להסתיר את הממשק תוך שמירה על ההגדרות.

en: Enable this option to display a simple cookie notice to your visitors. |
he_IL[0]: הפעל אפשרות זו כדי להציג הודעת עוגיות פשוטה למבקרים שלך.

en: Enable TLS Fingerprint Check |
he_IL[0]: הפעל בדיקת טביעת אצבע TLS

en: Enable Truth Source Comparator |
he_IL[0]: הפעל משווה מקור אמת

en: Enable truth source comparator |
he_IL[0]: הפעל משווה מקור אמת

en: Enable Two-Factor Authentication |
he_IL[0]: הפעל אימות דו-שלבי

en: Enable Two-Factor Authentication (2FA) for all administrator accounts. It adds an essential layer of security that stops 99% of automated credential stuffing and brute-force attacks from accessing your dashboard. |
he_IL[0]: הפעל אימות דו-שלבי (2FA) לכל חשבונות המנהלים. זה מוסיף שכבת אבטחה חיונית שעוצרת 99% מהתקפות מילוי אישורים אוטומטיות וכוח גס מגישה ללוח המחוונים שלך.

en: Enable XML-RPC Tunnel |
he_IL[0]: הפעל מנהרת XML-RPC

en: Enabled |
he_IL[0]: מופעל

en: Enabled (Explicit headers) |
he_IL[0]: מאופשר (כותרות מפורשות)

en: Enabled (Recommended) |
he_IL[0]: מופעל (מומלץ)

en: Enforce IP / ASN Rules for Payment Callbacks |
he_IL[0]: אכוף כללי IP / ASN עבור קריאות חוזרות לתשלום

en: Engine Parameter Checks |
he_IL[0]: בדיקות פרמטרים של מנוע

en: Engine parameter checks |
he_IL[0]: בדיקות פרמטרים של מנוע

en: English |
he_IL[0]: אנגלית

en: Enhance speed, security and user experience with official BotBlocker add-ons. |
he_IL[0]: שפר מהירות, אבטחה וחוויית משתמש עם תוספים רשמיים של BotBlocker.

en: Enter 6-digit code from app |
he_IL[0]: הזן קוד בן 6 ספרות מהאפליקציה

en: Enter 6-digit code from app: |
he_IL[0]: הזן קוד בן 6 ספרות מהאפליקציה:

en: Enter a 6-digit TOTP code |
he_IL[0]: הזן קוד TOTP בן 6 ספרות

en: Enter BotBlocker PRO key |
he_IL[0]: הזן מפתח BotBlocker PRO

en: Enter license key |
he_IL[0]: הזן מפתח רישיון

en: Enter Redis server authentication password if required. Leave empty if Redis server does not require authentication. |
he_IL[0]: הזן סיסמת אימות לשרת Redis אם נדרש. השאר ריק אם שרת ה-Redis אינו דורש אימות.

en: Enter single IP or CIDR (e.g. 198.51.100.0/24 or 2001:db8::/32). |
he_IL[0]: הזן IP יחיד או CIDR (לדוגמה 198.51.100.0/24 או 2001:db8::/32).

en: Enter the 6-digit code from the app: |
he_IL[0]: הזן את הקוד בן 6 הספרות מהאפליקציה:

en: Enter the additional API endpoint URL for advanced security analytics and threat monitoring services. |
he_IL[0]: הזן את כתובת ה-API הנוספת לשירותי ניתוח אבטחה מתקדמים וניטור איומים.

en: Enter the additional API endpoint URL for advanced security analytics and threat monitoring services. This integration provides comprehensive security insights. |
he_IL[0]: הזן את כתובת ה-API הנוספת לשירותי ניתוח אבטחה מתקדמים וניטור איומים. אינטגרציה זו מספקת תובנות אבטחה מקיפות.

en: Enter the code to confirm login |
he_IL[0]: הזן את הקוד לאישור הכניסה

en: Enter the Memcached server port number. Standard port is 11211 for most Memcached installations. |
he_IL[0]: הזן את מספר הפורט של שרת ה-Memcached. הפורט הסטנדרטי הוא 11211 ברוב ההתקנות של Memcached.

en: Enter the network mask (e.g., 173.245.48.0/20) |
he_IL[0]: הזן את מסכת הרשת (לדוגמה, 173.245.48.0/20)

en: Enter the Redis server port number. Standard port is 6379 for most Redis installations. |
he_IL[0]: הזן את מספר הפורט של שרת ה-Redis. הפורט הסטנדרטי הוא 6379 ברוב ההתקנות של Redis.

en: Enter your email |
he_IL[0]: הזן את האימייל שלך

en: Enter your Google reCaptcha v2 secret key. This private key is used to verify user responses on the server side and should be kept confidential. |
he_IL[0]: הזן את המפתח הסודי של Google reCaptcha v2 שלך. מפתח פרטי זה משמש לאימות תגובות משתמשים בצד השרת ויש לשמור על סודיותו.

en: Enter your Google reCaptcha v2 site and secret keys below. |
he_IL[0]: הזן את מפתחות האתר והסוד של Google reCaptcha v2 למטה.

en: Enter your Google reCaptcha v2 site key obtained from Google reCaptcha console. This key is used to display the Captcha challenge on your website forms. |
he_IL[0]: הזן את מפתח האתר של Google reCaptcha v2 שהתקבל ממסוף Google reCaptcha. מפתח זה משמש להצגת אתגר Captcha בטפסי האתר שלך.

en: Enter your Google reCaptcha v3 secret key. This private key verifies user authenticity scores and determines bot likelihood for enhanced security. |
he_IL[0]: הזן את המפתח הסודי של Google reCaptcha v3. מפתח פרטי זה מאמת ציוני אמיתות משתמשים וקובע את הסבירות להיות בוט לצורך אבטחה משופרת.

en: Enter your name |
he_IL[0]: הזן את שמך

en: Envato item page |
he_IL[0]: דף פריט Envato

en: Error & Access |
he_IL[0]: שגיאה & גישה

en: Error &amp; Access |
he_IL[0]: שגיאה &amp; גישה

en: Error and Access Settings |
he_IL[0]: הגדרות שגיאות וגישה

en: Error applying profile |
he_IL[0]: שגיאה בהחלת הפרופיל

en: Error Code: |
he_IL[0]: קוד שגיאה:

en: Error Logging |
he_IL[0]: רישום שגיאות

en: Error:  |
he_IL[0]: שגיאה:

en: Errors |
he_IL[0]: שגיאות

en: Essential for scheduled tasks and backups |
he_IL[0]: חיוני למשימות מתוזמנות וגיבויים

en: Every %d hour | Every %d hours
he_IL[0]: כל שעה

en: Every %d hour | Every %d hours
he_IL[0]: כל %d שעות

en: Every %d min |
he_IL[0]: כל %d דקות

en: Every %d s |
he_IL[0]: כל %d שניות

en: Every 5 Days |
he_IL[0]: כל 5 ימים

en: Every 5 Minutes |
he_IL[0]: כל 5 דקות

en: Every day |
he_IL[0]: כל יום

en: Example: |
he_IL[0]: דוגמה:

en: Examples: Security Headers (HSTS, CSP, X-Frame), Hide Admin URL, Speed-up, Early Init, Anti-spam, Telegram alerts and more. |
he_IL[0]: דוגמאות: כותרות אבטחה (HSTS, CSP, X-Frame), הסתרת כתובת ה-URL של המנהל, האצה, אתחול מוקדם, אנטי-ספאם, התראות Telegram ועוד.

en: exclude payment callbacks to avoid blocking them - |
he_IL[0]: להחריג קריאות חזרה (callbacks) של תשלומים כדי להימנע מחסימתן -

en: Excluded Path Segments |
he_IL[0]: מקטעי נתיבים מוחרגים

en: Exclusions |
he_IL[0]: החרגות

en: Exec-Only Mode |
he_IL[0]: מצב הרצה בלבד

en: Exec-only mode (PHP/JS/htaccess only) |
he_IL[0]: מצב הרצה בלבד (PHP/JS/htaccess בלבד)

en: Exit Setup |
he_IL[0]: יציאה מהגדרה

en: Expand all |
he_IL[0]: הרחב הכול

en: Expiration date/time for this rule |
he_IL[0]: תאריך/שעת תפוגה לכלל זה

en: Expired rules: |
he_IL[0]: כללים שפגו:

en: Expires |
he_IL[0]: תפוגה

en: Explore PRO |
he_IL[0]: גלה את PRO

en: Export |
he_IL[0]: ייצוא

en: Export ASN rules to JSON |
he_IL[0]: ייצא כללי ASN ל-JSON

en: Export CSV |
he_IL[0]: ייצא CSV

en: Export current settings and data. |
he_IL[0]: ייצא הגדרות ונתונים נוכחיים.

en: Export data and settings |
he_IL[0]: ייצא נתונים והגדרות

en: Export Excel |
he_IL[0]: ייצא ל-Excel

en: Export paths to JSON |
he_IL[0]: ייצא נתיבים ל-JSON

en: Export proxies to JSON |
he_IL[0]: ייצא פרוקסי ל-JSON

en: Export rules to JSON |
he_IL[0]: ייצא כללים ל-JSON

en: Export rules to JSON - backup, save, download |
he_IL[0]: ייצא כללים ל-JSON - גיבוי, שמירה, הורדה

en: Export white bots to JSON |
he_IL[0]: ייצא בוטים לבנים ל-JSON

en: Extended Captcha Check |
he_IL[0]: בדיקת Captcha מורחבת

en: Extended heuristic and behavioral rules |
he_IL[0]: כללי יוריסטיקה והתנהגות מורחבים

en: Extends mixed content fixing to WordPress admin pages. Enable this if you see mixed content warnings in the admin area. |
he_IL[0]: מרחיב את תיקון התוכן המעורב לדפי ניהול של WordPress. הפעל אפשרות זו אם אתה רואה אזהרות תוכן מעורב באזור הניהול.

en: Extension Missing |
he_IL[0]: הרחבה חסרה

en: External caching systems (Redis, Memcached) will also be cleared. |
he_IL[0]: מערכות מטמון חיצוניות (Redis, Memcached) ינוקו גם כן.

en: Extra Connection Types |
he_IL[0]: סוגי חיבורים נוספים

en: Extra files (e.g. Pro build). Not verified - review optional. |
he_IL[0]: קבצים נוספים (למשל, גרסת Pro). לא אומת - סקירה אופציונלית.

en: Extra Logging |
he_IL[0]: רישום נוסף

en: Extra modules |
he_IL[0]: מודולים נוספים

en: Extra Options |
he_IL[0]: אפשרויות נוספות

en: Extract and store visitor browser name and version from User-Agent header. |
he_IL[0]: חילוץ ושמירה של שם דפדפן המבקר וגרסתו מכותרת User-Agent.

en: Extract and store visitor device category (PC, Phone, Tablet, TV, Box) from User-Agent header. |
he_IL[0]: חילוץ ושמירה של קטגוריית המכשיר של המבקר (PC, Phone, Tablet, TV, Box) מכותרת User-Agent.

en: Extract and store visitor operating system from User-Agent header. |
he_IL[0]: חילוץ ושמירה של מערכת ההפעלה של המבקר מכותרת User-Agent.

en: Failed Attempt Time Window (seconds) |
he_IL[0]: חלון זמן לניסיונות כושלים (שניות)

en: Failed Attempt Time Window (seconds): |
he_IL[0]: חלון זמן לניסיונות כושלים (שניות):

en: Failed attempts allowed before blocking the IP. |
he_IL[0]: מספר הניסיונות הכושלים המותרים לפני חסימת כתובת ה-IP.

en: Failed Attempts Before Blocking |
he_IL[0]: ניסיונות כושלים לפני חסימה

en: Failed Attempts Before Blocking: |
he_IL[0]: ניסיונות כושלים לפני חסימה:

en: Failed backup:  |
he_IL[0]: גיבוי נכשל:

en: Failed import:  |
he_IL[0]: ייבוא נכשל:

en: Failed to auto-update add-on(s): %s. Please retry from the Add-ons page. |
he_IL[0]: עדכון אוטומטי של התוספות נכשל: %s. נא לנסות שוב מדף התוספות.

en: Failed to backup existing add-on. |
he_IL[0]: גיבוי של התוספת הקיימת נכשל.

en: Failed to backup the existing add-on. |
he_IL[0]: גיבוי של התוספת הקיימת נכשל.

en: Failed to cancel scan. |
he_IL[0]: ביטול הסריקה נכשל.

en: Failed to clear %s rules. |
he_IL[0]: ניקוי כללי %s נכשל.

en: Failed to clear ASN rules. |
he_IL[0]: ניקוי כללי ASN נכשל.

en: Failed to clear ASN rules:  |
he_IL[0]: ניקוי כללי ASN נכשל:

en: Failed to clear IPv4 rules:  |
he_IL[0]: ניקוי כללי IPv4 נכשל:

en: Failed to clear IPv6 rules:  |
he_IL[0]: ניקוי כללי IPv6 נכשל:

en: Failed to clear log file. |
he_IL[0]: ניקוי קובץ הלוג נכשל.

en: Failed to clear object cache. |
he_IL[0]: ניקוי מטמון האובייקטים נכשל.

en: Failed to clear paths. |
he_IL[0]: ניקוי הנתיבים נכשל.

en: Failed to clear paths:  |
he_IL[0]: ניקוי הנתיבים נכשל:

en: Failed to clear proxies. |
he_IL[0]: ניקוי הפרוקסי נכשל.

en: Failed to clear proxies:  |
he_IL[0]: ניקוי הפרוקסי נכשל:

en: Failed to clear rules. |
he_IL[0]: ניקוי הכללים נכשל.

en: Failed to clear rules:  |
he_IL[0]: ניקוי הכללים נכשל:

en: Failed to clear TLS fingerprints:  |
he_IL[0]: ניקוי טביעות האצבע TLS נכשל:

en: Failed to clear transients. |
he_IL[0]: ניקוי הטרנזיינטים נכשל.

en: Failed to clear visitors data. |
he_IL[0]: ניקוי נתוני המבקרים נכשל.

en: Failed to clear white bots. |
he_IL[0]: ניקוי הבוטים הלבנים נכשל.

en: Failed to clear white bots:  |
he_IL[0]: ניקוי הבוטים הלבנים:

en: Failed to configure Early Init. Check filesystem permissions and try again, or set up Early Init manually. |
he_IL[0]: תצורת Early Init נכשלה. בדוק את הרשאות מערכת הקבצים ונסה שוב, או הגדר את Early Init ידנית.

en: Failed to connect to Cloud API. Try again later. |
he_IL[0]: החיבור ל-Cloud API נכשל. נסה שוב מאוחר יותר.

en: Failed to copy:  |
he_IL[0]: העתקה נכשלה:

en: Failed to create %s rule. |
he_IL[0]: יצירת כלל %s נכשלה.

en: Failed to create a temporary add-on folder. |
he_IL[0]: יצירת תיקיית תוספת זמנית נכשלה.

en: Failed to create ASN rule. |
he_IL[0]: יצירת כלל ASN נכשלה.

en: Failed to create ASN rule:  |
he_IL[0]: יצירת כלל ASN נכשלה:

en: Failed to create backup file. |
he_IL[0]: יצירת קובץ גיבוי נכשלה.

en: Failed to create IPv4 rule:  |
he_IL[0]: יצירת כלל IPv4 נכשלה:

en: Failed to create IPv6 rule:  |
he_IL[0]: יצירת כלל IPv6 נכשלה:

en: Failed to create path. |
he_IL[0]: יצירת נתיב נכשלה.

en: Failed to create path:  |
he_IL[0]: יצירת נתיב נכשלה:

en: Failed to create proxy. |
he_IL[0]: יצירת פרוקסי נכשלה.

en: Failed to create proxy:  |
he_IL[0]: יצירת פרוקסי נכשלה:

en: Failed to create rule. |
he_IL[0]: יצירת כלל נכשלה.

en: Failed to create rule:  |
he_IL[0]: נכשל ליצור כלל:

en: Failed to create salt file. |
he_IL[0]: נכשל ליצור קובץ salt.

en: Failed to create temporary add-on directory. |
he_IL[0]: נכשל ליצור תיקיית תוספים זמנית.

en: Failed to create white bot. |
he_IL[0]: נכשל ליצור בוט לבן.

en: Failed to create white bot:  |
he_IL[0]: נכשל ליצור בוט לבן:

en: Failed to create ZIP archive. |
he_IL[0]: נכשל ליצור ארכיון ZIP.

en: Failed to delete %s rule. |
he_IL[0]: נכשל למחוק כלל %s.

en: Failed to delete ASN rule. |
he_IL[0]: נכשל למחוק כלל ASN.

en: Failed to delete path. |
he_IL[0]: נכשל למחוק נתיב.

en: Failed to delete proxy. |
he_IL[0]: נכשל למחוק פרוקסי.

en: Failed to delete rule. |
he_IL[0]: נכשל למחוק כלל.

en: Failed to delete white bot. |
he_IL[0]: נכשל למחוק בוט לבן.

en: Failed to download the add-on package. |
he_IL[0]: נכשל להוריד את חבילת התוספים.

en: Failed to export ASN rules:  |
he_IL[0]: נכשל לייצא כללי ASN:

en: Failed to export IPv4 rules:  |
he_IL[0]: נכשל לייצא כללי IPv4:

en: Failed to export IPv6 rules:  |
he_IL[0]: נכשל לייצא כללי IPv6:

en: Failed to export paths:  |
he_IL[0]: נכשל לייצא נתיבים:

en: Failed to export proxies:  |
he_IL[0]: נכשל לייצא פרוקסים:

en: Failed to export rules:  |
he_IL[0]: נכשל לייצא כללים:

en: Failed to export white bots:  |
he_IL[0]: נכשל לייצא בוטים לבנים:

en: Failed to flush rewrite rules. |
he_IL[0]: נכשל לרענן כללי כתיבה מחדש.

en: Failed to generate %s rules file from database. |
he_IL[0]: נכשל ליצור קובץ כללי %s ממסד הנתונים.

en: Failed to generate ASN rules file. |
he_IL[0]: נכשל ליצור קובץ כללי ASN.

en: Failed to generate LLM file from database. |
he_IL[0]: נכשל ליצור קובץ LLM ממסד הנתונים.

en: Failed to generate paths file from database. |
he_IL[0]: נכשל ליצור קובץ נתיבים ממסד הנתונים.

en: Failed to generate rules file from database. |
he_IL[0]: נכשל ליצור קובץ כללים ממסד הנתונים.

en: Failed to generate search_engines file from database. |
he_IL[0]: נכשל ליצור קובץ search_engines ממסד הנתונים.

en: Failed to get log file. |
he_IL[0]: נכשל לקבל קובץ יומן.

en: Failed to import  |
he_IL[0]: נכשל לייבא

en: Failed to import ASN rules:  |
he_IL[0]: נכשל לייבא כללי ASN:

en: Failed to import IPv4 blacklist:  |
he_IL[0]: נכשל לייבא רשימה שחורה IPv4:

en: Failed to import IPv4 rules:  |
he_IL[0]: נכשל לייבא כללי IPv4:

en: Failed to import IPv4 whitelist:  |
he_IL[0]: נכשל לייבא רשימה לבנה IPv4:

en: Failed to import IPv6 blacklist:  |
he_IL[0]: נכשל לייבא רשימה שחורה IPv6:

en: Failed to import IPv6 rules:  |
he_IL[0]: נכשל לייבא כללי IPv6:

en: Failed to import IPv6 whitelist:  |
he_IL[0]: נכשל לייבא רשימה לבנה IPv6:

en: Failed to import paths:  |
he_IL[0]: נכשל לייבא נתיבים:

en: Failed to import proxies:  |
he_IL[0]: נכשל לייבא פרוקסים:

en: Failed to import rules:  |
he_IL[0]: נכשל לייבא כללים:

en: Failed to import TLS fingerprints:  |
he_IL[0]: נכשל לייבא טביעות אצבע TLS:

en: Failed to import white bots:  |
he_IL[0]: נכשל לייבא בוטים לבנים:

en: Failed to initialize filesystem. |
he_IL[0]: נכשל לאתחל מערכת קבצים.

en: Failed to insert row into %s. |
he_IL[0]: נכשל להכניס שורה ל-%s.

en: Failed to install add-on package. |
he_IL[0]: נכשל להתקין חבילת תוספים.

en: Failed to install MU plugin. Check filesystem permissions. |
he_IL[0]: נכשל להתקין תוסף MU. בדוק הרשאות מערכת קבצים.

en: Failed to install the add-on package. |
he_IL[0]: נכשל להתקין את חבילת התוספים.

en: Failed to load ASN details:  |
he_IL[0]: נכשל לטעון פרטי ASN:

en: Failed to load IPv4 rule details:  |
he_IL[0]: נכשל לטעון פרטי כלל IPv4:

en: Failed to load IPv6 rule details:  |
he_IL[0]: נכשל לטעון פרטי כלל IPv6:

en: Failed to load path details:  |
he_IL[0]: נכשל לטעון פרטי נתיב:

en: Failed to load proxy details:  |
he_IL[0]: נכשל בטעינת פרטי הפרוקסי:

en: Failed to load rule details:  |
he_IL[0]: נכשל בטעינת פרטי הכלל:

en: Failed to load saved countries. |
he_IL[0]: נכשל בטעינת המדינות השמורות.

en: Failed to load white bot details:  |
he_IL[0]: נכשל בטעינת פרטי הבוט הלבן:

en: Failed to load:  |
he_IL[0]: נכשל בטעינה:

en: Failed to open ZIP archive. |
he_IL[0]: נכשל בפתיחת ארכיון ZIP.

en: Failed to read dump file for table %s. |
he_IL[0]: נכשל בקריאת קובץ dump עבור הטבלה %s.

en: Failed to refresh BotBlocker PRO information. |
he_IL[0]: נכשל ברענון המידע של BotBlocker PRO.

en: Failed to refresh Cloud API |
he_IL[0]: נכשל ברענון Cloud API

en: Failed to reinstall database:  |
he_IL[0]: נכשל בהתקנה מחדש של מסד הנתונים:

en: Failed to render proxy file. |
he_IL[0]: נכשל בעיבוד קובץ הפרוקסי.

en: Failed to retrieve API key. Try again later. |
he_IL[0]: נכשל באחזור מפתח API. נסה שוב מאוחר יותר.

en: Failed to save country list. |
he_IL[0]: נכשל בשמירת רשימת המדינות.

en: Failed to scan extraction directory. |
he_IL[0]: נכשל בסריקת תיקיית החילוץ.

en: Failed to schedule ASN database update. |
he_IL[0]: נכשל בתזמון עדכון מסד נתוני ASN.

en: Failed to send activation. Try again later. |
he_IL[0]: נכשל בשליחת ההפעלה. נסה שוב מאוחר יותר.

en: Failed to send email. |
he_IL[0]: נכשל בשליחת הדוא"ל.

en: Failed to start scan. |
he_IL[0]: נכשל בהתחלת הסריקה.

en: Failed to start scan. Please try again. |
he_IL[0]: נכשל בהתחלת הסריקה. אנא נסה שוב.

en: Failed to sync TLS fingerprints:  |
he_IL[0]: נכשל בסנכרון טביעות TLS:

en: Failed to toggle ASN rule. |
he_IL[0]: נכשל בשינוי מצב כלל ASN.

en: Failed to toggle path. |
he_IL[0]: נכשל בשינוי מצב הנתיב.

en: Failed to toggle white bot. |
he_IL[0]: נכשל בשינוי מצב הבוט הלבן.

en: Failed to unpack the add-on package. |
he_IL[0]: נכשל בפרישת חבילת התוסף.

en: Failed to update %s rule. |
he_IL[0]: נכשל בעדכון כלל %s.

en: Failed to update ASN rule. |
he_IL[0]: נכשל בעדכון כלל ASN.

en: Failed to update ASN rule:  |
he_IL[0]: נכשל בעדכון כלל ASN:

en: Failed to update IPv4 rule:  |
he_IL[0]: נכשל בעדכון כלל IPv4:

en: Failed to update IPv6 rule:  |
he_IL[0]: נכשל בעדכון כלל IPv6:

en: Failed to update path. |
he_IL[0]: נכשל בעדכון הנתיב.

en: Failed to update path:  |
he_IL[0]: נכשל בעדכון הנתיב:

en: Failed to update proxies:  |
he_IL[0]: נכשל בעדכון הפרוקסים:

en: Failed to update proxy. |
he_IL[0]: נכשל בעדכון הפרוקסי.

en: Failed to update proxy:  |
he_IL[0]: נכשל בעדכון הפרוקסי:

en: Failed to update rule. |
he_IL[0]: נכשל בעדכון הכלל.

en: Failed to update rule:  |
he_IL[0]: נכשל בעדכון הכלל:

en: Failed to update white bot. |
he_IL[0]: נכשל בעדכון הבוט הלבן.

en: Failed to update white bot:  |
he_IL[0]: נכשל בעדכון הבוט הלבן:

en: Failed to update:  |
he_IL[0]: נכשל בעדכון:

en: Failed to write to wp-config.php. Check filesystem permissions. |
he_IL[0]: נכשל בכתיבה לקובץ wp-config.php. בדוק הרשאות מערכת קבצים.

en: Fake bots |
he_IL[0]: בוטים מזויפים

en: Fake Referer |
he_IL[0]: Referer מזויף

en: Fallback check every 15 minutes |
he_IL[0]: בדיקת גיבוי כל 15 דקות

en: FAQ |
he_IL[0]: שאלות נפוצות

en: Feature |
he_IL[0]: תכונה

en: Features |
he_IL[0]: תכונות

en: Fetch API key from cloud |
he_IL[0]: אחזר מפתח API מהענן

en: Fetch key from cloud |
he_IL[0]: אחזר מפתח מהענן

en: Field '%s' is required. |
he_IL[0]: שדה '%s' הינו חובה.

en: File |
he_IL[0]: קובץ

en: File added to ignore list. |
he_IL[0]: הקובץ נוסף לרשימת ההתעלמות.

en: File integrity scan started. |
he_IL[0]: סריקת שלמות הקבצים החלה.

en: File modifications are disabled for this WordPress installation. |
he_IL[0]: שינויי קבצים מושבתים עבור התקנת WordPress זו.

en: File modifications are disabled. |
he_IL[0]: שינויי קבצים מושבתים.

en: File removed from ignore list. |
he_IL[0]: הקובץ הוסר מרשימת ההתעלמות.

en: files |
he_IL[0]: קבצים

en: Files larger than this will be skipped. |
he_IL[0]: קבצים גדולים מזה ידולגו.

en: Filesystem API is not available. |
he_IL[0]: API מערכת הקבצים אינו זמין.

en: Find addon… |
he_IL[0]: מצא תוסף…

en: Find any setting or action… |
he_IL[0]: מצא כל הגדרה או פעולה…

en: Find any setting or action… (or just start typing) |
he_IL[0]: מצא כל הגדרה או פעולה… (או פשוט התחל להקליד)

en: Find integration… |
he_IL[0]: מצא אינטגרציה…

en: Find setting… |
he_IL[0]: מצא הגדרה…

en: Find the shape:  |
he_IL[0]: מצא את הצורה:

en: Find tool… |
he_IL[0]: מצא כלי…

en: finding |
he_IL[0]: ממצא

en: findings |
he_IL[0]: ממצאים

en: Findings you chose to ignore. They no longer count as issues. Restore one to bring it back into the scan results. |
he_IL[0]: ממצאים שבחרת להתעלם מהם. הם אינם נספרים עוד כבעיות. שחזר אחד כדי להחזיר אותו לתוצאות הסריקה.

en: Findings: |
he_IL[0]: ממצאים:

en: Fine-tune algorithms |
he_IL[0]: כוונן אלגוריתמים

en: Fine-tune every protection option in the full setup wizard. |
he_IL[0]: כוונן כל אפשרות הגנה באשף ההגדרה המלא.

en: Fine-tune Rules |
he_IL[0]: כוונן כללים

en: Fingerprint data is required for import. |
he_IL[0]: נתוני טביעת אצבע נדרשים לייבוא.

en: Fingerprint Database |
he_IL[0]: מסד נתוני טביעות אצבע

en: Fingerprint Sticky Block |
he_IL[0]: חסימת טביעת אצבע דביקה

en: Fix Manually |
he_IL[0]: תקן ידנית

en: Fixes 404 errors after permalink structure changes. |
he_IL[0]: מתקן שגיאות 404 לאחר שינויים במבנה הקישורים הקבועים.

en: Flag visitors whose browser language doesn&#39;t match their GeoIP location. May affect travelers and VPN users. |
he_IL[0]: סמן מבקרים ששפת הדפדפן שלהם אינה תואמת את מיקום ה-GeoIP שלהם. עשוי להשפיע על מטיילים ומשתמשי VPN.

en: Flat |
he_IL[0]: שטוח

en: Floor % |
he_IL[0]: קומה %

en: Flush |
he_IL[0]: רוקן

en: Flush rewrite rules - URLs, permalinks, refresh |
he_IL[0]: רוקן כללי שכתוב - כתובות URL, קישורים קבועים, רענן

en: Follow symbolic links when scanning directories. |
he_IL[0]: עקוב אחר קישורים סימבוליים בעת סריקת תיקיות.

en: Follow Symlinks |
he_IL[0]: עקוב אחר קישורים סימבוליים

en: Follow symlinks |
he_IL[0]: עקוב אחר קישורים סימבוליים

en: Follow the link: |
he_IL[0]: עקוב אחר הקישור:

en: For important security notifications and special offers. |
he_IL[0]: לקבלת התראות אבטחה חשובות והצעות מיוחדות.

en: For payment issues, see our |
he_IL[0]: לבעיות תשלום, ראה את

en: Forbidden. |
he_IL[0]: אסור.

en: Force Cloud Validation |
he_IL[0]: כפה אימות ענן

en: Force Fresh Download |
he_IL[0]: כפה הורדה חדשה

en: Force Verification for All |
he_IL[0]: כפה אימות לכולם

en: Free |
he_IL[0]: חינם

en: Free vs BotBlocker PRO |
he_IL[0]: חינם לעומת BotBlocker PRO

en: Free vs PRO |
he_IL[0]: חינם לעומת PRO

en: from |
he_IL[0]: מ

en: Frontend Mode (Check frontend only) |
he_IL[0]: מצב Frontend (בדוק צד לקוח בלבד)

en: Frontend only mode |
he_IL[0]: מצב Frontend בלבד

en: Full |
he_IL[0]: מלא

en: Full events report |
he_IL[0]: דוח אירועים מלא

en: Full log |
he_IL[0]: יומן מלא

en: Full Log |
he_IL[0]: יומן מלא

en: Full mode |
he_IL[0]: מצב מלא

en: Full Mode (Check all requests) |
he_IL[0]: מצב מלא (בדוק את כל הבקשות)

en: Full Mode: Inspect all requests (frontend, admin, API, AJAX, cron). Frontend Mode: Inspect public-facing requests only. |
he_IL[0]: מצב מלא: בדוק את כל הבקשות (קצה קדמי, ניהול, API, AJAX, cron). מצב קצה קדמי: בדוק בקשות ציבוריות בלבד.

en: Full profile function is not available. |
he_IL[0]: פונקציית פרופיל מלא אינה זמינה.

en: Full profile requires Cloud API connection to be active. |
he_IL[0]: פרופיל מלא דורש חיבור API ענן פעיל.

en: Full Protection |
he_IL[0]: הגנה מלאה

en: Full protection |
he_IL[0]: הגנה מלאה

en: Full Protection Active |
he_IL[0]: הגנה מלאה פעילה

en: Full protection checklist, PRO and request processing chain |
he_IL[0]: רשימת תיוג להגנה מלאה, PRO ושרשרת עיבוד בקשות

en: Full protection requires PRO license. |
he_IL[0]: הגנה מלאה דורשת רישיון PRO.

en: Full Protection requires PRO license. Please upgrade to PRO first. |
he_IL[0]: הגנה מלאה דורשת רישיון PRO. אנא שדרג ל-PRO תחילה.

en: Full report |
he_IL[0]: דוח מלא

en: Full Setup Wizard |
he_IL[0]: אשף הגדרה מלא

en: Fully disable BotBlocker |
he_IL[0]: השבתת BotBlocker לחלוטין

en: GD library is not enabled on this server. Image Captcha (mode 2) and Color Buttons (mode 1) will not work and will fall back to another mode. |
he_IL[0]: ספריית GD אינה מופעלת בשרת זה. CAPTCHA תמונה (מצב 2) וכפתורי צבע (מצב 1) לא יעבדו ויעברו למצב אחר.

en: GD library not available. Captcha mode was adjusted to a compatible mode. |
he_IL[0]: ספריית GD אינה זמינה. מצב CAPTCHA הותאם למצב תואם.

en: GD not enabled |
he_IL[0]: GD לא מופעל

en: GDPR Cookies |
he_IL[0]: עוגיות GDPR

en: General |
he_IL[0]: כללי

en: General Rules |
he_IL[0]: כללים כלליים

en: General settings |
he_IL[0]: הגדרות כלליות

en: Generated by BotBlocker Security |
he_IL[0]: נוצר על ידי אבטחת BotBlocker

en: Geo Data |
he_IL[0]: נתוני מיקום גיאוגרפי

en: Geo IP / Language Mismatch |
he_IL[0]: אי התאמה של IP גיאוגרפי / שפה

en: Geo IP / Language mismatch filtering |
he_IL[0]: סינון אי התאמה של IP גיאוגרפי / שפה

en: GeoIP Language mismatch |
he_IL[0]: אי התאמת שפת GeoIP

en: Geolocation Database: |
he_IL[0]: מסד נתוני מיקום גיאוגרפי:

en: Get API key from cloud - token, license, activate |
he_IL[0]: קבל מפתח API מהענן - אסימון, רישיון, הפעלה

en: Get BotBlocker PRO |
he_IL[0]: קבל BotBlocker PRO

en: Get cloud-powered threat detection, real-time blocking, and enterprise-grade security features. |
he_IL[0]: קבל זיהוי איומים מבוסס ענן, חסימה בזמן אמת ותכונות אבטחה ברמת ארגון.

en: GET parameter referrer check |
he_IL[0]: בדיקת פרמטר GET מפנה

en: Get PRO |
he_IL[0]: קבל PRO

en: Get security updates and offers by email |
he_IL[0]: קבל עדכוני אבטחה והצעות בדוא״ל

en: GMT and Time Zone |
he_IL[0]: GMT ואזור זמן

en: GMT Offset for Reports |
he_IL[0]: קיזוז GMT לדוחות

en: GMT Offset for Reports: |
he_IL[0]: קיזוז GMT לדוחות:

en: Go to Add-ons |
he_IL[0]: עבור לתוספים

en: Go to BotBlocker Dashboard |
he_IL[0]: עבור ללוח המחוונים של BotBlocker

en: Go to Dashboard |
he_IL[0]: עבור ללוח המחוונים

en: Go to Settings |
he_IL[0]: עבור להגדרות

en: Go to website |
he_IL[0]: עבור לאתר

en: Google Analytics ID |
he_IL[0]: מזהה Google Analytics

en: Google Authenticator Setup Guide |
he_IL[0]: מדריך התקנה של Google Authenticator

en: Google domains auto-added to CSP. |
he_IL[0]: דומיינים של Google נוספו אוטומטית ל-CSP.

en: Google reCaptcha v2 displays interactive puzzles to verify human users before form submission or page access. |
he_IL[0]: Google reCaptcha v2 מציג פאזלים אינטראקטיביים לאימות משתמשים אנושיים לפני שליחת טופס או גישה לדף.

en: Google reCaptcha v2/v3 is also supported. Configure keys in %s. |
he_IL[0]: Google reCaptcha v2/v3 נתמך גם כן. יש להגדיר מפתחות ב-%s.

en: Google reCaptcha v2/v3 is also supported. Key configuration is in %s. |
he_IL[0]: Google reCaptcha v2/v3 נתמך גם כן. הגדרת המפתחות נמצאת ב-%s.

en: Google reCaptcha v3 analyzes user behavior to generate risk scores and block bots invisibly, without interrupting users. |
he_IL[0]: Google reCaptcha v3 מנתחת התנהגות משתמשים כדי לייצר ציוני סיכון ולחסום בוטים באופן בלתי נראה, מבלי להפריע למשתמשים.

en: Granular rules for IPs, ASNs, countries, paths, and headers |
he_IL[0]: כללים מפורטים עבור IPים, ASNים, מדינות, נתיבים וכותרות

en: Gray |
he_IL[0]: אפור

en: Green |
he_IL[0]: ירוק

en: Guest |
he_IL[0]: אורח

en: Guided Setup |
he_IL[0]: הגדרה מודרכת

en: Hardening WordPress |
he_IL[0]: הקשחת WordPress

en: Hardens the verification cycle against server-side interference (DDoS protection, WAF, CDN, rate-limiters). Adds response signing, circuit breaker, and transport hardening. Disable if your hosting environment interferes with these protections. |
he_IL[0]: מחזק את מחזור האימות מפני הפרעות מצד השרת (הגנת DDoS, WAF, CDN, מגבילי קצב). מוסיף חתימת תגובות, מפסק זרם, והקשחת תעבורה. יש להשבית אם סביבת האחסון שלך מפריעה להגנות אלו.

en: Header Configuration |
he_IL[0]: הגדרות כותרות

en: Header Settings |
he_IL[0]: הגדרות כותרות

en: Headers |
he_IL[0]: כותרות

en: Headers for Search Engines |
he_IL[0]: כותרות למנועי חיפוש

en: Heads up - please back up before upgrade! |
he_IL[0]: שים לב - אנא גבה לפני השדרוג!

en: Health Status |
he_IL[0]: מצב תקינות

en: Helps resolve 404 errors after changing the permalink structure |
he_IL[0]: עוזר לפתור שגיאות 404 לאחר שינוי מבנה הקישורים הקבועים.

en: Hexagon |
he_IL[0]: משושה

en: Hide Admin |
he_IL[0]: הסתר מנהל

en: Hide admin login URL |
he_IL[0]: הסתר כתובת התחברות מנהל

en: Hide Admin Settings |
he_IL[0]: הסתר הגדרות מנהל

en: Hide admin URL - custom login page |
he_IL[0]: הסתר כתובת מנהל - דף התחברות מותאם אישית

en: Hide login URL & admin path |
he_IL[0]: הסתר כתובת התחברות ונתיב מנהל

en: Hide Login URL + add-ons |
he_IL[0]: הסתר כתובת התחברות + תוספים

en: Hide WordPress Version |
he_IL[0]: הסתר גרסת WordPress

en: Hide wp-login + addons |
he_IL[0]: הסתר wp-login + תוספים

en: Hide wp-login and stop login abuse (optional add-on) |
he_IL[0]: הסתר wp-login ועצור ניצול לרעה של ההתחברות (תוסף אופציונלי)

en: High-performance distributed cache system. |
he_IL[0]: מערכת מטמון מבוזרת בעלת ביצועים גבוהים.

en: High-performance distributed caching system. |
he_IL[0]: מערכת מטמון מבוזרת בעלת ביצועים גבוהים.

en: High: |
he_IL[0]: גבוה:

en: Hire a developer |
he_IL[0]: העסק מפתח

en: Hire Developers |
he_IL[0]: העסק מפתחים

en: hits |
he_IL[0]: כניסות

[ctx: statistics label]
en: Hits |
he_IL[0]: כניסות

en: Hits Per User |
he_IL[0]: כניסות למשתמש

en: Hold Button |
he_IL[0]: לחצן החזקה

en: Hold Button Captcha |
he_IL[0]: CAPTCHA לחצן החזקה

en: Hold the button and release in the green zone |
he_IL[0]: החזק את הלחצן ושחרר באזור הירוק

en: Home Page |
he_IL[0]: דף הבית

en: Home URL |
he_IL[0]: כתובת דף הבית

en: Home URL: |
he_IL[0]: כתובת דף הבית:

en: homepage |
he_IL[0]: דף הבית

en: Homepage |
he_IL[0]: דף הבית

en: Homepage Access |
he_IL[0]: גישה לדף הבית

en: Hook |
he_IL[0]: וו

en: hook. Independent of WP Cron. |
he_IL[0]: וו. בלתי תלוי ב-WP Cron.

en: Horse |
he_IL[0]: סוס

en: Hosting and system requirements |
he_IL[0]: דרישות אחסון ומערכת

en: Hosting Provider IPs |
he_IL[0]: כתובות IP של ספקי אירוח

en: Hourly visitors chart |
he_IL[0]: תרשים מבקרים שעתי

en: Hours of inactivity before reputation tier cools down by 1 level. (Default: 16) |
he_IL[0]: שעות של חוסר פעילות לפני שדרגת המוניטין מתקררת ב-1 רמה. (ברירת מחדל: 16)

en: Hours of inactivity before subnet reputation tier cools down by 1 level. (Default: 4) |
he_IL[0]: שעות של חוסר פעילות לפני שדרגת המוניטין של רשת המשנה מתקררת ב-1 רמה. (ברירת מחדל: 4)

en: How BotBlocker Detects Browser Version, OS, and Device Type |
he_IL[0]: כיצד BotBlocker מזהה גרסת דפדפן, מערכת הפעלה וסוג מכשיר

en: How far back (in minutes) to evaluate a visitor's activity patterns. (Default: 10) |
he_IL[0]: כמה זמן אחורה (בדקות) להעריך דפוסי פעילות של מבקר. (ברירת מחדל: 10)

en: How far back in time (in minutes) we look to evaluate a visitor's activity patterns. For example, a 10-minute window means we inspect request patterns over the last 10 minutes. (Default: 10) |
he_IL[0]: כמה זמן אחורה (בדקות) אנו מסתכלים כדי להעריך דפוסי פעילות של מבקר. לדוגמה, חלון של 10 דקות פירושו שאנו בודקים דפוסי בקשות במהלך 10 הדקות האחרונות. (ברירת מחדל: 10)

en: How long (in seconds) an IP remains blocked after triggering the block threshold. (Default: 900) |
he_IL[0]: כמה זמן (בשניות) כתובת IP נשארת חסומה לאחר חציית סף החסימה. (ברירת מחדל: 900)

en: How long (in seconds) an IP remains temporarily blocked in the database after triggering the behavior block threshold. (Default: 900) |
he_IL[0]: כמה זמן (בשניות) כתובת IP נשארת חסומה זמנית במסד הנתונים לאחר חציית סף חסימת ההתנהגות. (ברירת מחדל: 900)

en: How long the IP stays blocked after exceeding the rate limit. Default: 600 (10 minutes). |
he_IL[0]: כמה זמן כתובת ה-IP נשארת חסומה לאחר חריגה ממגבלת הקצב. ברירת מחדל: 600 (10 דקות).

en: How long the verification cookie remains valid. |
he_IL[0]: כמה זמן עוגיית האימות נשארת תקפה.

en: How long to block a visitor before allowing a retry. |
he_IL[0]: כמה זמן לחסום מבקר לפני שמאפשרים ניסיון חוזר.

en: How long to cache DNS lookup results. |
he_IL[0]: כמה זמן לשמור תוצאות חיפוש DNS במטמון.

en: How long to cache the interface (in seconds). |
he_IL[0]: כמה זמן לשמור את הממשק במטמון (בשניות).

en: How long to keep allow-rules for verified bots before they expire. |
he_IL[0]: כמה זמן לשמור כללי הרשאה לבוטים מאומתים לפני שהם פוקעים.

en: How many days a /24 subnet reputation is remembered. (Default: 2) |
he_IL[0]: כמה ימים זוכרים את המוניטין של רשת משנה /24. (ברירת מחדל: 2)

en: How many days a suspicious IP's reputation is remembered. (Default: 7) |
he_IL[0]: כמה ימים זוכרים את המוניטין של כתובת IP חשודה. (ברירת מחדל: 7)

en: How many days to keep raw visitor log data before automatic cleanup. |
he_IL[0]: כמה ימים לשמור נתוני יומן מבקרים גולמיים לפני ניקוי אוטומטי.

en: How many days we remember a suspicious IP's reputation. After this time without new activity, their history is completely deleted and their tier resets to 0. (Default: 7) |
he_IL[0]: כמה ימים אנו זוכרים את המוניטין של כתובת IP חשודה. לאחר זמן זה ללא פעילות חדשה, ההיסטוריה שלהם נמחקת לחלוטין והרמה שלהם מתאפסת ל-0. (ברירת מחדל: 7)

en: How many days we remember the reputation history for a /24 subnet (a block of 256 neighboring IPs) before resetting it. (Default: 2) |
he_IL[0]: כמה ימים אנו זוכרים את היסטוריית המוניטין עבור רשת משנה /24 (בלוק של 256 כתובות IP סמוכות) לפני איפוס שלה. (ברירת מחדל: 2)

en: How many hours of inactivity must pass before a suspicious /24 subnet's reputation tier cools down (decays) by 1 level. (Default: 4) |
he_IL[0]: כמה שעות של חוסר פעילות צריכות לעבור לפני שדרגת המוניטין של רשת משנה /24 חשודה מתקררת (פוחתת) ב-1 רמה. (ברירת מחדל: 4)

en: How many hours of inactivity must pass before a suspicious IP's reputation tier cools down (decays) by 1 level. For example, if set to 16, a Tier 5 IP that is quiet for 32 hours drops to Tier 3. (Default: 16) |
he_IL[0]: כמה שעות של חוסר פעילות צריכות לעבור לפני שדרגת המוניטין של כתובת IP חשודה מתקררת (פוחתת) ב-1 רמה. לדוגמה, אם מוגדר ל-16, כתובת IP ברמה 5 ששקטה במשך 32 שעות יורדת לרמה 3. (ברירת מחדל: 16)

en: How often to receive status reports. |
he_IL[0]: כל כמה זמן לקבל דוחות מצב.

en: How Should We Verify Suspicious Visitors? |
he_IL[0]: כיצד עלינו לאמת מבקרים חשודים?

en: How to verify suspicious visitors? |
he_IL[0]: כיצד לאמת מבקרים חשודים?

en: hr |
he_IL[0]: שעה

en: HTTP Codes |
he_IL[0]: קודי HTTP

en: HTTP Header |
he_IL[0]: כותרת HTTP

en: HTTP header for forwarding the real IP |
he_IL[0]: כותרת HTTP להעברת כתובת ה-IP האמיתית

en: HTTP header name for JA3 fingerprint. Default: X-TLS-JA3. Cloudflare sends Cf-JA3-Fingerprint automatically. |
he_IL[0]: שם כותרת HTTP עבור טביעת אצבע JA3. ברירת מחדל: X-TLS-JA3. Cloudflare שולח Cf-JA3-Fingerprint באופן אוטומטי.

en: HTTP header name for JA4 fingerprint. Default: X-TLS-JA4. |
he_IL[0]: שם כותרת HTTP עבור טביעת אצבע JA4. ברירת מחדל: X-TLS-JA4.

en: HTTP proxy |
he_IL[0]: פרוקסי HTTP

en: HTTP response code returned for blocked requests. |
he_IL[0]: קוד תגובת HTTP המוחזר עבור בקשות חסומות.

en: HTTP response code returned for verification test requests. |
he_IL[0]: קוד תגובת HTTP המוחזר עבור בקשות בדיקת אימות.

en: HTTP/1.0 Protocol |
he_IL[0]: פרוטוקול HTTP/1.0

en: HTTP/1.0 users |
he_IL[0]: משתמשי HTTP/1.0

en: HTTPS Detection |
he_IL[0]: זיהוי HTTPS

en: HTTPS enforcement - redirect, mixed content fixer |
he_IL[0]: אכיפת HTTPS - הפניה, מתקן תוכן מעורב

en: HTTPS Protocol |
he_IL[0]: פרוטוקול HTTPS

en: HTTPS Protocol Documentation |
he_IL[0]: תיעוד פרוטוקול HTTPS

en: HTTPS Redirect |
he_IL[0]: הפניית HTTPS

en: HTTPS Settings |
he_IL[0]: הגדרות HTTPS

en: I'm not a robot |
he_IL[0]: אני לא רובוט

en: Icons designed by |
he_IL[0]: אייקונים עוצבו על ידי

en: Icons: |
he_IL[0]: אייקונים:

en: ID |
he_IL[0]: מזהה

en: ID is required for deletion. |
he_IL[0]: נדרש מזהה לצורך מחיקה.

en: Ideal for testing |
he_IL[0]: אידיאלי לבדיקות

en: Identify configuration issues, check software versions, and verify your site runs smoothly. |
he_IL[0]: זיהוי בעיות תצורה, בדיקת גרסאות תוכנה, ווידוא שהאתר פועל בצורה חלקה.

en: If a scheduled task is missed (WP Cron unstable), BotBlocker will detect and reschedule it on the next check. |
he_IL[0]: אם משימה מתוזמנת מתפספסת (WP Cron לא יציב), BotBlocker יזהה ויתזמן מחדש בבדיקה הבאה.

en: If a visitor's behavior score (0–100) reaches this threshold, a Captcha challenge is shown. Lower values = stricter. (Default: 50) |
he_IL[0]: אם ציון ההתנהגות של מבקר (0–100) מגיע לסף זה, תוצג אתגר Captcha. ערכים נמוכים = מחמיר יותר. (ברירת מחדל: 50)

en: If a visitor's behavior score (from 0 to 100) reaches this threshold, they are blocked immediately. This should be set higher than the Captcha threshold. Lower values make protection stricter. (Default: 75) |
he_IL[0]: אם ציון ההתנהגות של מבקר (מ-0 עד 100) מגיע לסף זה, הוא נחסם מיידית. יש להגדיר זאת גבוה יותר מסף ה-Captcha. ערכים נמוכים הופכים את ההגנה למחמירה יותר. (ברירת מחדל: 75)

en: If a visitor's behavior score (from 0 to 100) reaches this threshold, we display a Captcha challenge before letting them proceed. Lower values make protection stricter. (Default: 50) |
he_IL[0]: אם ציון ההתנהגות של מבקר (מ-0 עד 100) מגיע לסף זה, אנו מציגים אתגר Captcha לפני שמאפשרים לו להמשיך. ערכים נמוכים הופכים את ההגנה למחמירה יותר. (ברירת מחדל: 50)

en: If a visitor's behavior score reaches this threshold, they are blocked immediately. Must be higher than Captcha threshold. (Default: 75) |
he_IL[0]: אם ציון ההתנהגות של מבקר מגיע לסף זה, הוא נחסם מיידית. חייב להיות גבוה יותר מסף ה-Captcha. (ברירת מחדל: 75)

en: If WP-Cron is unreliable, set up a system cron job using the commands below. |
he_IL[0]: אם WP-Cron אינו אמין, הגדר עבודת cron מערכתית באמצעות הפקודות למטה.

en: If you use payment gateways (Stripe, PayPal, LiqPay, etc.), add their domains to "Allowed Domains" below to prevent CSP from blocking checkout scripts. |
he_IL[0]: אם אתה משתמש בשערי תשלום (Stripe, PayPal, LiqPay וכו'), הוסף את הדומיינים שלהם ל"דומיינים מותרים" למטה כדי למנוע מ-CSP לחסום סקריפטים של תשלום.

en: Iframe protection (clickjacking) |
he_IL[0]: הגנת Iframe (clickjacking)

en: Ignore |
he_IL[0]: התעלם

en: Ignore Built-in Plugins/Themes |
he_IL[0]: התעלם מתוספים/ערכות נושא מובנים

en: Ignore built-in WordPress plugins/themes (Akismet, Hello Dolly, Twenty* series) |
he_IL[0]: התעלם מתוספים/ערכות נושא מובנים של WordPress (Akismet, Hello Dolly, סדרת Twenty*)

en: Ignore cached truth source - force fresh download |
he_IL[0]: התעלם ממקור האמת השמור במטמון - כפה הורדה רעננה

en: Ignore folder |
he_IL[0]: התעלם מתיקייה

en: Ignore now, but alert again if this file changes. |
he_IL[0]: התעלם עכשיו, אך התראה שוב אם קובץ זה ישתנה.

en: Ignore Patterns |
he_IL[0]: דפוסי התעלמות

en: Ignore Patterns (wildcards) |
he_IL[0]: דפוסי התעלמות (תווי כללי)

en: Ignore Trusted External Scripts |
he_IL[0]: התעלם מסקריפטים חיצוניים מהימנים

en: Ignore trusted external scripts |
he_IL[0]: התעלם מסקריפטים חיצוניים מהימנים

en: Ignore until changed |
he_IL[0]: התעלם עד לשינוי

en: Ignored files |
he_IL[0]: קבצים שהתעלמו מהם

en: Ignored Indicator IDs |
he_IL[0]: מזהי אינדיקטורים שהתעלמו מהם

en: Ignored Plugins |
he_IL[0]: תוספים שהתעלמו מהם

en: Ignored Themes |
he_IL[0]: ערכות נושא שהתעלמו מהן

en: Ignores the local metadata cache and re-hashes every file. Catches stealth edits that do not change directory mtime. Slower but more thorough. |
he_IL[0]: מתעלם ממטמון המטא-נתונים המקומי ומחשב גיבוב מחדש לכל קובץ. תופס עריכות חשאיות שאינן משנות את זמן השינוי של התיקייה. איטי יותר אך יסודי יותר.

en: Image Captcha Pack |
he_IL[0]: חבילת Captcha תמונה

en: Image Captcha Pack: |
he_IL[0]: חבילת Captcha תמונה:

en: Image Delivery Mode |
he_IL[0]: מצב אספקת תמונה

en: Image Delivery Mode: |
he_IL[0]: מצב אספקת תמונה:

en: Image Recognition |
he_IL[0]: זיהוי תמונה

en: Images and Icons: |
he_IL[0]: תמונות ואייקונים:

en: Immediately sync LLM provider list from BotBlocker cloud. |
he_IL[0]: סנכרן מיידית את רשימת ספקי ה-LLM מענן BotBlocker.

en: Import |
he_IL[0]: ייבא

en: Import a JSON file containing known JA3/JA4 TLS fingerprints. The file must be an array of objects with fields: fingerprint, category, ua_family, description. |
he_IL[0]: ייבא קובץ JSON המכיל טביעות אצבע TLS ידועות מסוג JA3/JA4. הקובץ חייב להיות מערך של אובייקטים עם שדות: fingerprint, category, ua_family, description.

en: Import ASN rules from JSON |
he_IL[0]: ייבא כללי ASN מ-JSON

en: Import blacklist IPs from file |
he_IL[0]: ייבא IPs לרשימה שחורה מקובץ

en: Import data and settings |
he_IL[0]: ייבא נתונים והגדרות

en: Import data and settings was successful! |
he_IL[0]: ייבוא נתונים והגדרות הצליח!

en: Import IP blacklist from file - blocklist, CSV, bulk block |
he_IL[0]: ייבא רשימה שחורה של IP מקובץ - רשימת חסימה, CSV, חסימה מרוכזת

en: Import IP lists from TXT files. White lists allow IPs, black lists block them. One IP per line. |
he_IL[0]: ייבא רשימות IP מקבצי TXT. רשימות לבנות מאפשרות IPs, רשימות שחורות חוסמות אותם. IP אחד בכל שורה.

en: Import IP whitelist from file - allowlist, CSV, bulk add |
he_IL[0]: ייבא רשימה לבנה של IP מקובץ - רשימת היתר, CSV, הוספה מרוכזת

en: Import IPv4 blacklist TXT |
he_IL[0]: ייבא TXT של רשימה שחורה IPv4

en: Import IPv4 whitelist TXT |
he_IL[0]: ייבא TXT של רשימה לבנה IPv4

en: Import IPv6 blacklist TXT |
he_IL[0]: ייבא TXT של רשימה שחורה IPv6

en: Import IPv6 whitelist TXT |
he_IL[0]: ייבא TXT של רשימה לבנה IPv6

en: Import JSON |
he_IL[0]: ייבא JSON

en: import lists into |
he_IL[0]: ייבא רשימות אל

en: Import paths from JSON |
he_IL[0]: ייבא נתיבים מ-JSON

en: Import proxies from JSON |
he_IL[0]: ייבא פרוקסים מ-JSON

en: Import Result |
he_IL[0]: תוצאת ייבוא

en: Import rules from JSON |
he_IL[0]: ייבוא חוקים מקובץ JSON

en: Import rules from JSON - restore, migrate, transfer |
he_IL[0]: ייבוא חוקים מ-JSON - שחזור, הגירה, העברה

en: Import settings and data from a backup. |
he_IL[0]: ייבוא הגדרות ונתונים מגיבוי.

en: Import was successful. |
he_IL[0]: הייבוא הצליח.

en: Import white bots from JSON |
he_IL[0]: ייבוא בוטים לבנים מ-JSON

en: Import whitelist IPs from file |
he_IL[0]: ייבוא כתובות IP לרשימת ההיתרים מקובץ

en: Imported |
he_IL[0]: יובא

en: imported |
he_IL[0]: יובא

en: Imported:  |
he_IL[0]: יובא:

en: Improve site performance by disabling unneeded assets and features. Disable unused scripts, feeds, and UI elements to speed up WordPress. |
he_IL[0]: שפר את ביצועי האתר על ידי השבתת נכסים ותכונות מיותרים. השבת סקריפטים, הזנות ואלמנטים ממשקיים שאינם בשימוש כדי להאיץ את וורדפרס.

en: Improve your plan for excellent security protection. |
he_IL[0]: שפר את התוכנית שלך להגנת אבטחה מעולה.

en: Improved login page protection |
he_IL[0]: הגנה משופרת על דף הכניסה

en: in the root of your site |
he_IL[0]: בתיקיית השורש של האתר שלך

en: in the root of your site. |
he_IL[0]: בתיקיית השורש של האתר שלך.

en: Inactive |
he_IL[0]: לא פעיל

en: Included |
he_IL[0]: כלול

en: included with BotBlocker PRO |
he_IL[0]: כלול עם BotBlocker PRO

en: Incognito / Private |
he_IL[0]: גלישה פרטית / פרטי

en: Incognito mode |
he_IL[0]: מצב גלישה פרטית

en: Incoming request |
he_IL[0]: בקשה נכנסת

en: Incompatible |
he_IL[0]: לא תואם

en: Incompatible add-ons were deactivated: %s. Please update BotBlocker. |
he_IL[0]: תוספים לא תואמים נוטרלו: %s. אנא עדכן את BotBlocker.

en: Increase Max Files or Max Findings to scan more items. Current Max Files: %1$d. Current Max Findings: %2$d. |
he_IL[0]: הגדל את מספר הקבצים המקסימלי או את ממצאי המקסימום כדי לסרוק פריטים נוספים. מספר קבצים מקסימלי נוכחי: %1$d. ממצאים מקסימליים נוכחיים: %2$d.

en: Indicators |
he_IL[0]: אינדיקטורים

en: Initialization |
he_IL[0]: אתחול

en: Initialization mode |
he_IL[0]: מצב אתחול

en: Initialization: |
he_IL[0]: אתחול:

en: Initializing scanner... |
he_IL[0]: מאתחל סורק...

en: Initializing... |
he_IL[0]: מאתחל...

en: Inline Base64 (Recommended) |
he_IL[0]: Base64 מוטבע (מומלץ)

en: Inline: embed images in page (recommended). Separate: load via AJAX (legacy). |
he_IL[0]: מוטבע: הטמע תמונות בדף (מומלץ). נפרד: טען דרך AJAX (מורשת).

en: Install |
he_IL[0]: התקן

en: Install (PRO) |
he_IL[0]: התקן (PRO)

en: Install add-on from ZIP |
he_IL[0]: התקן תוסף מקובץ ZIP

en: Install addon from ZIP |
he_IL[0]: התקן תוסף מ-ZIP

en: Install Package |
he_IL[0]: התקן חבילה

en: Install package |
he_IL[0]: התקן חבילה

en: Install requires BotBlocker PRO |
he_IL[0]: ההתקנה דורשת BotBlocker PRO

en: Installation arguments are missing. |
he_IL[0]: חסרים ארגומנטים להתקנה.

en: Installed |
he_IL[0]: הותקן

en: Installed %s |
he_IL[0]: הותקן %s

en: Instant IP ban capability |
he_IL[0]: יכולת חסימת IP מיידית

en: Instant IP blocking |
he_IL[0]: חסימת IP מיידית

en: Instant response |
he_IL[0]: תגובה מיידית

en: Insufficient permissions. |
he_IL[0]: הרשאות לא מספקות.

en: Integrations |
he_IL[0]: אינטגרציות

en: Integrations - API, services, cloud, connect |
he_IL[0]: אינטגרציות - API, שירותים, ענן, התחברות

en: Integrations saved. |
he_IL[0]: אינטגרציות נשמרו.

en: Integrations sections |
he_IL[0]: מדורי אינטגרציות

en: Interface Caching |
he_IL[0]: אחסון ממשק במטמון

en: Interface Settings |
he_IL[0]: הגדרות ממשק

en: Invalid 6-digit code. Please try again. |
he_IL[0]: קוד בן 6 ספרות לא חוקי. אנא נסה שוב.

en: Invalid API key. Cloud API responded with:  |
he_IL[0]: מפתח API לא חוקי. Cloud API הגיב/ה עם:

en: Invalid cache type. |
he_IL[0]: סוג מטמון לא חוקי.

en: Invalid Captcha mode. |
he_IL[0]: מצב Captcha לא חוקי.

en: Invalid country. |
he_IL[0]: מדינה לא חוקית.

en: Invalid email address. |
he_IL[0]: כתובת דוא״ל לא חוקית.

en: Invalid ID provided. |
he_IL[0]: מזהה לא חוקי סופק.

en: Invalid initialization mode. |
he_IL[0]: מצב אתחול לא חוקי.

en: Invalid IP address or CIDR notation provided. |
he_IL[0]: כתובת IP או סימון CIDR לא חוקי סופק.

en: Invalid IP address provided. |
he_IL[0]: כתובת IP לא חוקית סופקה.

en: Invalid IP address. |
he_IL[0]: כתובת IP לא חוקית.

en: Invalid JSON file:  |
he_IL[0]: קובץ JSON לא חוקי:

en: Invalid JSON format. |
he_IL[0]: פורמט JSON לא חוקי.

en: Invalid JSON in %1$s at line %2$d. |
he_IL[0]: JSON לא חוקי ב-%1$s בשורה %2$d.

en: Invalid mode. |
he_IL[0]: מצב לא חוקי.

en: Invalid preset. |
he_IL[0]: הגדרה מראש לא חוקית.

en: Invalid provider. |
he_IL[0]: ספק לא חוקי.

en: Invalid request. |
he_IL[0]: בקשה לא חוקית.

en: Invalid setting value. |
he_IL[0]: ערך הגדרה לא חוקי.

en: Invalid setting. |
he_IL[0]: הגדרה לא חוקית.

en: Invalid upload. |
he_IL[0]: העלאה לא חוקית.

en: Invalid UX mode. |
he_IL[0]: מצב UX לא חוקי.

en: Invalid verification code. |
he_IL[0]: קוד אימות לא חוקי.

en: Invalid verification code. Please try again. |
he_IL[0]: קוד אימות לא חוקי. אנא נסה שוב.

en: IP / Subnet |
he_IL[0]: IP / רשת משנה

en: IP Address |
he_IL[0]: כתובת IP

en: IP Addresses |
he_IL[0]: כתובות IP

en: IP Allowlist |
he_IL[0]: רשימת היתרים IP

en: IP Decay Interval |
he_IL[0]: מרווח דעיכת IP

en: IP Decay Interval (hours) |
he_IL[0]: מרווח דעיכת IP (שעות)

en: IP Hits and Unique IPs |
he_IL[0]: פגיעות IP ו-IP ייחודיים

en: IP List Import |
he_IL[0]: ייבוא רשימת IP

en: IP lists, ASN, GEO, white bots |
he_IL[0]: רשימות IP, ASN, GEO, בוטים לבנים

en: IP Lists: |
he_IL[0]: רשימות IP:

en: IP Max Age |
he_IL[0]: גיל מקסימלי של IP

en: IP Max Age (days) |
he_IL[0]: גיל מקסימלי של IP (ימים)

en: IP protocols |
he_IL[0]: פרוטוקולי IP

en: IP range overlaps with an existing rule: %s |
he_IL[0]: טווח IP חופף לכלל קיים: %s

en: IP Ranges |
he_IL[0]: טווחי IP

en: IP white/blacklists work earlier |
he_IL[0]: רשימות היתרים/חסימות IP פועלות מוקדם יותר

en: IP whitelists/blacklists work earlier |
he_IL[0]: רשימות היתרים/חסימות IP פועלות מוקדם יותר

en: IP, ASN, GEO and proxy rules |
he_IL[0]: חוקי IP, ASN, GEO ו-proxy

en: IPv4 address or subnet (CIDR) |
he_IL[0]: כתובת IPv4 או רשת משנה (CIDR)

en: IPv4 List |
he_IL[0]: רשימת IPv4

en: IPv4 Lists: |
he_IL[0]: רשימות IPv4:

en: IPv6 /48 (large allocation) |
he_IL[0]: IPv6 /48 (הקצאה גדולה)

en: IPv6 /56 (ISP site) |
he_IL[0]: IPv6 /56 (אתר ISP)

en: IPv6 address or subnet (CIDR) |
he_IL[0]: כתובת IPv6 או רשת משנה (CIDR)

en: IPv6 Connections |
he_IL[0]: חיבורי IPv6

en: IPv6 connections |
he_IL[0]: חיבורי IPv6

en: IPv6 List |
he_IL[0]: רשימת IPv6

en: IPv6 Lists: |
he_IL[0]: רשימות IPv6:

en: ISPmanager scheduler |
he_IL[0]: מתזמן ISPmanager

en: JA3 Header Name |
he_IL[0]: שם כותרת JA3

en: JA4 Header Name |
he_IL[0]: שם כותרת JA4

en: JA4 Spec |
he_IL[0]: מפרט JA4

en: JavaScript is disabled in your browser. Enable JavaScript to continue. |
he_IL[0]: JavaScript מושבת בדפדפן שלך. אפשר JavaScript כדי להמשיך.

en: JavaScript Library: |
he_IL[0]: ספריית JavaScript:

en: Javascript Support |
he_IL[0]: תמיכת JavaScript

en: JS consistency checks |
he_IL[0]: בדיקות עקביות JS

en: JS Info |
he_IL[0]: מידע JS

en: Junk traffic is filtered as early as possible - only clean requests reach WordPress. |
he_IL[0]: תעבורת זבל מסוננת מוקדם ככל האפשר - רק בקשות נקיות מגיעות ל-WordPress.

en: Keep this tab open |
he_IL[0]: השאר את הכרטיסייה הזו פתוחה

en: Key Prefix: |
he_IL[0]: קידומת מפתח:

en: Kind |
he_IL[0]: סוג

en: Kinsta hosting detected. Add the BotBlocker cookie as a cache bypass rule in the Kinsta dashboard. See CACHE-COMPATIBILITY.md. |
he_IL[0]: אירוח Kinsta זוהה. הוסף את עוגיית BotBlocker ככלל עקיפת מטמון בלוח המחוונים של Kinsta. ראה CACHE-COMPATIBILITY.md.

en: Known non-core files (expected) |
he_IL[0]: קבצים ידועים שאינם ליבה (צפויים)

en: Label |
he_IL[0]: תווית

en: Lang |
he_IL[0]: שפה

en: Language |
he_IL[0]: שפה

en: Last Applied Rule |
he_IL[0]: הכלל האחרון שהתיישם

en: Last error: %s |
he_IL[0]: שגיאה אחרונה: %s

en: Last Scan |
he_IL[0]: סריקה אחרונה

en: Last signature DB check: %1$s. Loaded: %2$d. |
he_IL[0]: בדיקת מסד נתוני חתימות אחרונה: %1$s. נטענו: %2$d.

en: Lax |
he_IL[0]: רופף

en: Legal Information |
he_IL[0]: מידע משפטי

en: Legend: |
he_IL[0]: מקרא:

en: Length Menu |
he_IL[0]: תפריט אורך

en: Libraries and resources used in BotBlocker, with licenses and sources. |
he_IL[0]: ספריות ומשאבים בשימוש BotBlocker, עם רישיונות ומקורות.

en: License |
he_IL[0]: רישיון

en: License key |
he_IL[0]: מפתח רישיון

en: License, cloud API, premium features |
he_IL[0]: רישיון, API ענן, תכונות פרימיום

en: Licensed under |
he_IL[0]: ברישיון

en: Licensed under BSD License, available at |
he_IL[0]: ברישיון BSD, זמין בכתובת

en: Licensed under the |
he_IL[0]: ברישיון ה-

en: Light |
he_IL[0]: קל

en: Light profile function is not available. |
he_IL[0]: פונקציית פרופיל קל אינה זמינה.

en: Light Protection |
he_IL[0]: הגנה קלה

en: Light protection |
he_IL[0]: הגנה קלה

en: Lightning fast response |
he_IL[0]: תגובה מהירה בזק

en: Limits |
he_IL[0]: מגבלות

en: line %d |
he_IL[0]: שורה %d

en: List of path segments to exclude from scanning. |
he_IL[0]: רשימת מקטעי נתיב להחרגה מסריקה.

en: Live and historical traffic (IP, country, device, behavior markers). |
he_IL[0]: תעבורה בזמן אמת ובהיסטוריה (IP, מדינה, מכשיר, סמני התנהגות).

en: LLM file generated successfully. |
he_IL[0]: קובץ LLM נוצר בהצלחה.

en: LLM Provider Sync |
he_IL[0]: סנכרון ספק LLM

en: LLM providers synced successfully. |
he_IL[0]: ספקי LLM סונכרנו בהצלחה.

en: LLM providers: %1$s | synced %2$s ago |
he_IL[0]: ספקי LLM: %1$s | סונכרנו לפני %2$s

en: LLM providers: not yet synced. |
he_IL[0]: ספקי LLM: עדיין לא סונכרנו.

en: LLM sync failed:  |
he_IL[0]: סנכרון LLM נכשל:

en: Loading... |
he_IL[0]: טוען...

en: Loads before regular plugins. Faster threat response. |
he_IL[0]: נטען לפני תוספים רגילים. תגובה מהירה יותר לאיומים.

en: Loads black/white IP lists before regular plugins. |
he_IL[0]: טוען רשימות IP שחור/לבן לפני תוספים רגילים.

en: Loads black/white IP lists via wp-config before WordPress core starts |
he_IL[0]: טוען רשימות IP שחור/לבן דרך wp-config לפני שהליבה של WordPress מתחילה

en: Loads black/white IP lists via wp-config before WordPress core starts. |
he_IL[0]: טוען רשימות IP שחור/לבן דרך wp-config לפני שהליבה של WordPress מתחילה.

en: Loads with standard plugins. Fits most sites. |
he_IL[0]: נטען עם תוספים סטנדרטיים. מתאים לרוב האתרים.

en: Loads with standard plugins. Suitable for most sites. |
he_IL[0]: נטען עם תוספים סטנדרטיים. מתאים לרוב האתרים.

en: Log |
he_IL[0]: יומן

en: Log Actions in WordPress Admin Panel |
he_IL[0]: פעולות יומן בלוח הניהול של WordPress

en: Log Allowed Visitors |
he_IL[0]: תעד מבקרים מורשים

en: Log and Statistics |
he_IL[0]: יומן וסטטיסטיקות

en: Log Blocked Visitors |
he_IL[0]: תעד מבקרים חסומים

en: Log BotBlocker Errors |
he_IL[0]: תעד שגיאות BotBlocker

en: Log BotBlocker Page Visits |
he_IL[0]: תעד ביקורי דף של BotBlocker

en: Log CLI requests |
he_IL[0]: תעד בקשות CLI

en: Log file cleared successfully. |
he_IL[0]: קובץ היומן נוקה בהצלחה.

en: Log file is ready for download. |
he_IL[0]: קובץ היומן מוכן להורדה.

en: Log file not found or expired. |
he_IL[0]: קובץ היומן לא נמצא או שפג תוקפו.

en: Log file not found. |
he_IL[0]: קובץ היומן לא נמצא.

en: Log file successfully cleared! |
he_IL[0]: קובץ היומן נוקה בהצלחה!

en: Log Known Good IPs |
he_IL[0]: תעד IPs טובים ידועים

en: Log Manual Verification Requests |
he_IL[0]: תעד בקשות אימות ידני

en: Log out |
he_IL[0]: התנתק

en: Log Payment Bypass Events |
he_IL[0]: תעד אירועי עקיפת תשלום

en: Log retention |
he_IL[0]: שמירת יומן

en: Log retention and analytics |
he_IL[0]: שמירת יומן וניתוח נתונים

en: Log Retention Period |
he_IL[0]: תקופת שמירת יומן

en: Log Retention Period: |
he_IL[0]: תקופת שמירת יומן:

en: Log Suspected Fake Bots |
he_IL[0]: תעד בוטים מזויפים חשודים

en: Log verification requests, allowed visitors, blocked attempts, and admin actions. |
he_IL[0]: תעד בקשות אימות, מבקרים מורשים, ניסיונות חסומים ופעולות מנהל.

en: Log Verified Local Visitors |
he_IL[0]: תעד מבקרים מקומיים מאומתים

en: Log Visits When BotBlocker Protection is Disabled |
he_IL[0]: תעד ביקורים כאשר ההגנה של BotBlocker מושבתת

en: Log WordPress Actions |
he_IL[0]: תעד פעולות WordPress

en: Logging |
he_IL[0]: תיעוד

en: Logging Settings |
he_IL[0]: הגדרות תיעוד

en: Login Brute-Force |
he_IL[0]: כניסה בכוח גס

en: Login Brute-Force Protection |
he_IL[0]: הגנת כניסה בכוח גס

en: Login Page |
he_IL[0]: דף כניסה

en: Login page |
he_IL[0]: דף כניסה

en: Login URL |
he_IL[0]: כתובת URL לכניסה

en: Logs & basic reports |
he_IL[0]: יומנים & דיווחים בסיסיים

en: Longer ban applied after repeated failures. |
he_IL[0]: חסימה ממושכת יותר מוחלת לאחר כישלונות חוזרים.

en: Low impact, works on any site |
he_IL[0]: השפעה נמוכה, עובד בכל אתר

en: Low resource consumption |
he_IL[0]: צריכת משאבים נמוכה

en: Low resource usage |
he_IL[0]: שימוש מועט במשאבים

en: Lowest server resource usage |
he_IL[0]: ניצול משאבי שרת הנמוך ביותר

en: Main |
he_IL[0]: ראשי

en: Main protection layer and deep traffic analysis. |
he_IL[0]: שכבת הגנה ראשית וניתוח תעבורה מעמיק

en: Maintenance |
he_IL[0]: תחזוקה

en: Malicious IPs in cloud database: |
he_IL[0]: כתובות IP זדוניות במסד הנתונים בענן:

en: malicious IPs in database |
he_IL[0]: כתובות IP זדוניות במסד הנתונים

en: Malware |
he_IL[0]: נוזקה

en: Malware Scan |
he_IL[0]: סריקת נוזקות

en: Malware Scan Batch |
he_IL[0]: סריקת נוזקות - אצווה

en: Malware scan started. |
he_IL[0]: סריקת נוזקות החלה.

en: Malware Scanner |
he_IL[0]: סורק נוזקות

en: Malware Scanner: High-Confidence Findings |
he_IL[0]: סורק נוזקות: ממצאים ברמת ודאות גבוהה

en: Malware Scheduled Scan |
he_IL[0]: סריקת נוזקות מתוזמנת

en: Malware Settings |
he_IL[0]: הגדרות נוזקות

en: manage add-ons |
he_IL[0]: ניהול תוספים

en: Manage referrer analysis, UTM processing, and iframe restrictions to control traffic sources. |
he_IL[0]: ניהול ניתוח הפניות, עיבוד UTM והגבלות iframe לשליטה על מקורות התעבורה

en: Manage the plugin database, temporary files, logs, and service data to keep your site running efficiently. |
he_IL[0]: ניהול מסד הנתונים של התוסף, קבצים זמניים, יומנים ונתוני שירות כדי להבטיח שהאתר פועל ביעילות

en: Manage your subscription details below. |
he_IL[0]: ניהול פרטי המנוי שלך למטה

en: Manually |
he_IL[0]: ידני

en: Maps activity speed (as a percentage of Max RPM) to a reputation tier 1-5. Tier 6 is the max penalty, assigned automatically when an IP is blocked by the engine. Each mapping goes on its own line. |
he_IL[0]: ממפה את מהירות הפעילות (כאחוז מ-Max RPM) לשכבת מוניטין 1-5. שכבת 6 היא העונש המרבי, המוקצית אוטומטית כאשר כתובת IP נחסמת על ידי המנוע. כל מיפוי מופיע בשורה נפרדת.

en: Maps traffic speed percentage to reputation tier 1-5 (tier 6 is reserved for blocked IPs). Format: percent:tier (one per line, e.g. 0.35:1). |
he_IL[0]: ממפה אחוז מהירות תעבורה לשכבת מוניטין 1-5 (שכבת 6 שמורה לכתובות IP חסומות). פורמט: אחוז:שכבת (אחד בכל שורה, למשל 0.35:1).

en: Maps traffic speed percentage to reputation tier 1–5 (tier 6 reserved for blocked IPs). Format: percent:tier (one per line). |
he_IL[0]: ממפה אחוז מהירות תעבורה לשכבת מוניטין 1–5 (שכבת 6 שמורה לכתובות IP חסומות). פורמט: אחוז:שכבת (אחד בכל שורה).

en: Marketplace |
he_IL[0]: חנות

en: Mask token-like values before displaying scan snippets. |
he_IL[0]: החבא ערכים דמויי-אסימון לפני הצגת קטעי סריקה

en: Match rotating shapes. BotBlocker exclusive. |
he_IL[0]: התאמת צורות מסתובבות. בלעדי ל-BotBlocker.

en: Max DB Rows |
he_IL[0]: שורות DB מקס׳

en: Max File Size |
he_IL[0]: גודל קובץ מקסימלי

en: Max file size in bytes |
he_IL[0]: גודל קובץ מקסימלי בבתים

en: Max File Size, bytes |
he_IL[0]: גודל קובץ מקסימלי, בתים

en: Max Files |
he_IL[0]: קבצים מקס׳

en: Max Findings |
he_IL[0]: ממצאים מקס׳

en: Max number of files to scan |
he_IL[0]: מספר קבצים מקסימלי לסריקה

en: Max number of malicious findings to report |
he_IL[0]: מספר ממצאים זדוניים מקסימלי לדיווח

en: Max number of rows to store in the database |
he_IL[0]: מספר שורות מקסימלי לאחסון במסד הנתונים

en: Max RPH Threshold |
he_IL[0]: סף RPH מקסימלי

en: Max RPM Threshold |
he_IL[0]: סף RPM מקסימלי

en: Max Tier |
he_IL[0]: שכבה מקסימלית

en: Maximum compatibility |
he_IL[0]: תאימות מקסימלית

en: Maximum compatibility for testing and low-impact protection. |
he_IL[0]: תאימות מקסימלית לבדיקות והגנה בעלת השפעה נמוכה

en: Maximum findings embedded per target for the Tree view. |
he_IL[0]: ממצאים מקסימליים מוטבעים לכל יעד עבור תצוגת העץ

en: Maximum findings shown per category in the Flat view before truncating. Switch to Tree view to browse all. |
he_IL[0]: ממצאים מקסימליים מוצגים לכל קטגוריה בתצוגה השטוחה לפני קיצוץ. עבור לתצוגת עץ כדי לדפדף בכל.

en: Maximum hardening with cloud threat intelligence. |
he_IL[0]: הקשחה מקסימלית עם מודיעין איומים בענן

en: Maximum penalty level an IP or subnet can reach. Higher tiers apply stricter thresholds. (Default: 6) |
he_IL[0]: רמת ענישה מקסימלית שכתובת IP או רשת משנה יכולה להגיע אליה. שכבות גבוהות יותר מפעילות ספים מחמירים. (ברירת מחדל: 6)

en: Maximum protection |
he_IL[0]: הגנה מקסימלית

en: Maximum protection level |
he_IL[0]: רמת הגנה מקסימלית

en: Maximum protection with PRO features |
he_IL[0]: הגנה מקסימלית עם תכונות PRO

en: Maximum protection, tightest limits |
he_IL[0]: הגנה מקסימלית, המגבלות ההדוקות ביותר

en: Maximum requests per hour. Catches slow-crawling scrapers that avoid per-minute limits. (Default: 200) |
he_IL[0]: מספר בקשות מרבי לשעה. תופס מגרדי איטי המתחמקים ממגבלות לדקה. (ברירת מחדל: 200)

en: Maximum requests per minute a typical human would make. (Default: 30) |
he_IL[0]: מספר בקשות מרבי לדקה שמשתמש אנושי טיפוסי יבצע. (ברירת מחדל: 30)

en: Maximum security hardening |
he_IL[0]: הקשחת אבטחה מקסימלית

en: may reduce protection |
he_IL[0]: עלול להפחית את ההגנה

en: Memcached Cache Integration |
he_IL[0]: שילוב מטמון Memcached

en: Memcached Host Address |
he_IL[0]: כתובת מארח Memcached

en: Memcached PHP extension not installed on this server |
he_IL[0]: תוסף ה-PHP של Memcached אינו מותקן בשרת זה

en: Memcached Port Number |
he_IL[0]: מספר פורט Memcached

en: Memcached provides distributed memory caching for security data and visitor analytics, reducing database queries on busy sites. |
he_IL[0]: Memcached מספק מטמון זיכרון מבוזר לנתוני אבטחה וניתוח מבקרים, ומפחית שאילתות מסד נתונים באתרים עמוסים.

en: Message |
he_IL[0]: הודעה

en: Message (Default) |
he_IL[0]: הודעה (ברירת מחדל)

en: Migration and optimization |
he_IL[0]: העברה ואופטימיזציה

en: min |
he_IL[0]: דקות

en: Minimal impact, works on any site |
he_IL[0]: השפעה מינימלית, עובד בכל אתר

en: Minimal protection |
he_IL[0]: הגנה מינימלית

en: Minimal server load |
he_IL[0]: עומס שרת מינימלי

en: Minimum threshold as a percentage of block RPM, preventing thresholds from dropping to zero under high subnet pressure. Default: 10%. |
he_IL[0]: סף מינימלי כאחוז מחסימות לדקה (RPM), למניעת ירידת הספים לאפס תחת לחץ תת-רשת גבוה. ברירת מחדל: 10%.

en: Minor compatibility issues detected |
he_IL[0]: זוהו בעיות תאימות קלות

en: Missing |
he_IL[0]: חסר

en: Missing Files |
he_IL[0]: קבצים חסרים

en: Missing IP address. |
he_IL[0]: כתובת IP חסרה.

en: Missing or invalid ASN rule ID. |
he_IL[0]: מזהה כלל ASN חסר או לא חוקי.

en: Missing or invalid path ID. |
he_IL[0]: מזהה נתיב חסר או לא חוקי.

en: Missing or invalid rule ID. |
he_IL[0]: מזהה כלל חסר או לא חוקי.

en: Missing or invalid white bot ID. |
he_IL[0]: מזהה בוט לבן חסר או לא חוקי.

en: Missing required field: %s. |
he_IL[0]: שדה חובה חסר: %s.

en: Missing required field: id. |
he_IL[0]: שדה חובה חסר: id.

en: Missing required field: paths. |
he_IL[0]: שדה חובה חסר: paths.

en: Missing required field: proxies. |
he_IL[0]: שדה חובה חסר: proxies.

en: Missing rules data. |
he_IL[0]: נתוני כללים חסרים.

en: Mixed Content Fixer |
he_IL[0]: מתקן תוכן מעורב

en: Mode |
he_IL[0]: מצב

en: Mode "Recommended" today blocked %1$s bots, passed %2$s search engines. |
he_IL[0]: מצב "מומלץ" חסם היום %1$s בוטים, העביר %2$s מנועי חיפוש.

en: Moderate |
he_IL[0]: בינוני

en: Modified |
he_IL[0]: שונה

en: Modules that enhance BotBlocker |
he_IL[0]: מודולים המשדרגים את BotBlocker

en: Monitor real-time threats and statistics |
he_IL[0]: ניטור איומים וסטטיסטיקות בזמן אמת

en: Monthly or annual subscription with cloud intelligence and premium features. |
he_IL[0]: מנוי חודשי או שנתי עם מודיעין ענן ותכונות פרימיום.

en: More Captcha Options Available: |
he_IL[0]: אפשרויות קאפצ'ה נוספות זמינות:

en: More permissive, fewer false positives |
he_IL[0]: יותר מתירני, פחות התראות שווא

en: Most checks are active. Enable the highlighted options to maximize protection. |
he_IL[0]: רוב הבדיקות פעילות. הפעל את האפשרויות המסומנות כדי למקסם הגנה.

en: Move the slider to adjust the threshold level |
he_IL[0]: הזז את המחוון כדי לכוונן את רמת הסף

en: MU mode disabled. Early initialization already performs pre-filtering. Enabling MU is unnecessary. |
he_IL[0]: מצב MU מושבת. אתחול מוקדם כבר מבצע סינון מקדים. הפעלת MU אינה נחוצה.

en: MU mode loads black/white IP lists before regular plugins and WordPress core |
he_IL[0]: מצב MU טוען רשימות IP שחורות/לבנות לפני תוספים רגילים וליבת וורדפרס

en: MU plugin |
he_IL[0]: תוסף MU

en: MU plugin active. Early IP and rule filtering run before other plugins. Early initialization is not required. |
he_IL[0]: תוסף MU פעיל. סינון IP וכללים מוקדם רץ לפני תוספים אחרים. אתחול מוקדם אינו נדרש.

en: MU Plugin Mode |
he_IL[0]: מצב תוסף MU

en: MU plugin mode disabled. You can enable it (or early initialization) for preliminary malicious IP rejection. |
he_IL[0]: מצב תוסף MU מושבת. ניתן להפעיל אותו (או אתחול מוקדם) לצורך דחיית IP זדוניים מקדימה.

en: MU-plugin |
he_IL[0]: תוסף MU

en: Multi-signal behavioral analysis for advanced bot detection. |
he_IL[0]: ניתוח התנהגותי רב-אותות לזיהוי בוטים מתקדם.

en: Multiplier applied to block RPM for subnet threshold. Higher = more tolerant. Default: 3. |
he_IL[0]: מקדם להכפיל חסימות RPM לסף תת-רשת. גבוה יותר = סובלני יותר. ברירת מחדל: 3.

en: Multiplier for behavior metrics from proxy/VPN traffic. (Default: 1.15) |
he_IL[0]: מקדם למדדי התנהגות מתעבורת פרוקסי/VPN. (ברירת מחדל: 1.15)

en: My PRO status |
he_IL[0]: סטטוס ה-PRO שלי

en: Name |
he_IL[0]: שם

en: navigate |
he_IL[0]: נווט

en: Need help with WordPress security? |
he_IL[0]: צריך עזרה באבטחת וורדפרס?

en: Need help? Visit our |
he_IL[0]: צריך עזרה? בקר ב-

en: Network Mask |
he_IL[0]: מסכת רשת

en: New BotBlocker version available |
he_IL[0]: גרסת BotBlocker חדשה זמינה

en: New bots discovered today: |
he_IL[0]: בוטים חדשים התגלו היום:

en: New errors will be logged as they occur. |
he_IL[0]: שגיאות חדשות יתועדו עם התרחשותן.

en: News |
he_IL[0]: חדשות

en: Next Run |
he_IL[0]: ההרצה הבאה

en: Nginx detected with WP_CACHE enabled. If using FastCGI Cache, ensure the BotBlocker cookie bypasses it. See CACHE-COMPATIBILITY.md. |
he_IL[0]: Nginx זוהה עם WP_CACHE מופעל. אם אתה משתמש במטמון FastCGI, ודא שעוגיית BotBlocker עוקפת אותו. ראה CACHE-COMPATIBILITY.md.

en: Nginx vs Apache |
he_IL[0]: Nginx מול Apache

en: No |
he_IL[0]: לא

en: No active alerts |
he_IL[0]: אין התראות פעילות

en: No add-ons available at the moment. |
he_IL[0]: אין תוספים זמינים כרגע.

en: No alerts |
he_IL[0]: אין התראות

en: No API key found for this domain. |
he_IL[0]: לא נמצא מפתח API עבור דומיין זה.

en: No backup codes remaining. |
he_IL[0]: לא נותרו קודי גיבוי.

en: No Cache |
he_IL[0]: ללא מטמון

en: No cache |
he_IL[0]: ללא מטמון

en: No configuration needed |
he_IL[0]: אין צורך בתצורה

en: No connection to BotBlocker Cloud |
he_IL[0]: אין חיבור ל-BotBlocker Cloud

en: No countries selected |
he_IL[0]: לא נבחרו מדינות

en: No data available for the specified period. |
he_IL[0]: אין נתונים זמינים לתקופה שצוינה.

en: No data available. |
he_IL[0]: אין נתונים זמינים.

en: No DNS/NS changes: works inside WordPress, no external services required |
he_IL[0]: אין שינויים ב-DNS/NS: עובד בתוך וורדפרס, אין צורך בשירותים חיצוניים

en: No DNS/NS required: works inside WordPress, no external services needed |
he_IL[0]: אין צורך ב-DNS/NS: עובד בתוך וורדפרס, אין צורך בשירותים חיצוניים

en: No file content provided. |
he_IL[0]: לא סופק תוכן קובץ.

en: No file selected |
he_IL[0]: לא נבחר קובץ

en: No issues found |
he_IL[0]: לא נמצאו בעיות

en: No JavaScript Support |
he_IL[0]: ללא תמיכה ב-JavaScript

en: No LLM providers found |
he_IL[0]: לא נמצאו ספקי LLM

en: No manual verification. Access decisions are based entirely on IP databases, blacklists, and threat intelligence. |
he_IL[0]: ללא אימות ידני. החלטות גישה מבוססות לחלוטין על מסדי נתוני IP, רשימות שחורות ומודיעין איומים.

en: No news items available |
he_IL[0]: אין פריטי חדשות זמינים

en: No permission. |
he_IL[0]: אין הרשאה.

en: No rules provided. |
he_IL[0]: לא סופקו כללים.

en: No scan results yet. |
he_IL[0]: עדיין אין תוצאות סריקה.

en: No scheduled cron jobs found. |
he_IL[0]: לא נמצאו משימות cron מתוזמנות.

en: No scheduled tasks at this time. |
he_IL[0]: אין משימות מתוזמנות בשלב זה.

en: No special configuration needed |
he_IL[0]: אין צורך בתצורה מיוחדת

en: No special setup required |
he_IL[0]: אין צורך בהגדרה מיוחדת

en: No stale tasks found. |
he_IL[0]: לא נמצאו משימות סרק.

en: No Update Source |
he_IL[0]: אין מקור עדכון

en: No visible checks. Decisions based on IP databases and threat intelligence. |
he_IL[0]: ללא בדיקות גלויות. החלטות מבוססות על מסדי נתוני IP ומודיעין איומים.

en: Nonce verification failed. |
he_IL[0]: אימות Nonce נכשל.

en: None |
he_IL[0]: ללא

en: Not Active |
he_IL[0]: לא פעיל

en: Not cleared: log file not found or insufficient permissions. |
he_IL[0]: לא נוקה: קובץ יומן לא נמצא או הרשאות לא מספקות.

en: Not created: file already exists or insufficient permissions. |
he_IL[0]: לא נוצר: הקובץ כבר קיים או הרשאות לא מספקות.

en: Not enough permissions to perform the operation. |
he_IL[0]: אין מספיק הרשאות לביצוע הפעולה.

en: Not included |
he_IL[0]: לא כלול

en: Not needed |
he_IL[0]: לא נדרש

en: Not saved! |
he_IL[0]: לא נשמר!

[ctx: unsaved changes indicator]
en: Not saved! |
he_IL[0]: לא נשמר!

en: not set |
he_IL[0]: לא מוגדר

en: Nothing found for |
he_IL[0]: לא נמצא דבר עבור

en: Notification Settings |
he_IL[0]: הגדרות התראות

en: Notification Types |
he_IL[0]: סוגי התראות

en: Notifications |
he_IL[0]: התראות

en: Notify on Critical Server Load |
he_IL[0]: הודע על עומס שרת קריטי

en: Number of files to process in each batch |
he_IL[0]: מספר הקבצים לעיבוד בכל אצווה

en: Number of targets to process per background batch. |
he_IL[0]: מספר היעדים לעיבוד בכל אצוות רקע.

en: Object cache has been flushed successfully. |
he_IL[0]: מטמון האובייקט רוקן בהצלחה.

en: Object cache successfully cleared! |
he_IL[0]: מטמון האובייקט נוקה בהצלחה!

en: of traffic |
he_IL[0]: של התעבורה

en: Off by default. Plugin/theme source trees legitimately differ from the slimmer wp.org distribution (Pro builds, dev files), so extra files are listed under "Known non-core files" instead of flagged as added. Turn on to surface them as added findings. Core added files are always reported. |
he_IL[0]: כבוי כברירת מחדל. עצי מקור של תוספים/ערכות נושא עשויים להיות שונים מההפצה הרזה של wp.org (גרסאות Pro, קבצי פיתוח), לכן קבצים נוספים מופיעים תחת "קבצים ידועים שאינם ליבה" במקום להיות מסומנים כנוספים. הפעל כדי להציג אותם כממצאים שנוספו. קבצי ליבה שנוספו תמיד מדווחים.

en: Official BotBlocker add-ons require BotBlocker PRO. |
he_IL[0]: התוספים הרשמיים של BotBlocker דורשים BotBlocker PRO.

en: Official BotBlocker add-ons require BotBlocker PRO. Custom ZIP add-ons can still be uploaded. |
he_IL[0]: התוספים הרשמיים של BotBlocker דורשים BotBlocker PRO. עדיין ניתן להעלות תוספים מותאמים אישית בקובץ ZIP.

en: Old HTTP versions |
he_IL[0]: גרסאות HTTP ישנות

en: Once a month |
he_IL[0]: פעם בחודש

en: One indicator ID per line. Matching indicators will be ignored for known-benign findings. |
he_IL[0]: מזהה אינדיקטור אחד בכל שורה. אינדיקטורים תואמים יזכו להתעלמות בממצאים שידוע שהם שפירים.

en: One IP or CIDR range per line. Supports: single IPs (192.168.1.1), CIDR (10.0.0.0/24), wildcards (192.168.*.*), IPv6 (::1, 2001:db8::/32). Lines starting with # are comments. |
he_IL[0]: כתובת IP אחת או טווח CIDR בכל שורה. תומך: IP בודד (192.168.1.1), CIDR (10.0.0.0/24), תווים כלליים (192.168.*.*), IPv6 (::1, 2001:db8::/32). שורות המתחילות ב-# הן הערות.

en: One-click activation |
he_IL[0]: הפעלה בלחיצה אחת

en: One-Click Security Setup |
he_IL[0]: הגדרת אבטחה בלחיצה אחת

en: One-click setup |
he_IL[0]: הגדרה בלחיצה אחת

en: One-Click Setup |
he_IL[0]: הגדרה בלחיצה אחת

en: One‑Click Security Setup |
he_IL[0]: הגדרת אבטחה בלחיצה אחת

en: One‑Click Setup |
he_IL[0]: הגדרה בלחיצה אחת

en: Only accept TLS fingerprint headers from this trusted proxy IP or CIDR range. Cloudflare IPs are auto-detected. |
he_IL[0]: קבל רק כותרות טביעת אצבע TLS מכתובת ה-IP או טווח ה-CIDR המהימן של ה-proxy. כתובות ה-IP של Cloudflare מזוהות אוטומטית.

en: Only for PRO |
he_IL[0]: ל-PRO בלבד

en: Only hash executable file types (php, js, htaccess, etc.). Faster but may miss modified image/media files. |
he_IL[0]: גבב רק סוגי קבצים ברי הרצה (php, js, htaccess וכו'). מהיר יותר אך עלול להחמיץ קבצי תמונה/מדיה ששונו.

en: Only safe HTTP methods (GET, POST, HEAD) are bypassed. Hard IP blacklists and country blocks still apply. |
he_IL[0]: רק שיטות HTTP בטוחות (GET, POST, HEAD) עוקפות. רשימות חסימה נוקשות של כתובות IP וחסימות מדינה עדיין תקפות.

en: open |
he_IL[0]: פתח

en: Open any report to drill down and create block/allow rules from real traffic data. |
he_IL[0]: פתח כל דוח כדי לבחון לעומק וליצור כללי חסימה/התרה מנתוני תעבורה אמיתיים.

en: Open dashboard - protection status, overview, main page |
he_IL[0]: פתח לוח מחוונים - מצב הגנה, סקירה, עמוד ראשי

en: Open Google Authenticator or another TOTP app and enter the 6-digit code. |
he_IL[0]: פתח את Google Authenticator או אפליקציית TOTP אחרת והזן את הקוד בן 6 הספרות.

en: Open reports & log - traffic, blocked, threats, visitor history |
he_IL[0]: פתח דוחות ויומן - תעבורה, חסומים, איומים, היסטוריית מבקרים

en: open support form |
he_IL[0]: פתח טופס תמיכה

en: Open the file |
he_IL[0]: פתח את הקובץ

en: Open WordPress database repair and optimization tool |
he_IL[0]: פתח כלי תיקון ואופטימיזציה של מסד הנתונים של WordPress

en: Open WordPress Site Health diagnostic tool |
he_IL[0]: פתח כלי אבחון תקינות האתר של WordPress

en: Operating System |
he_IL[0]: מערכת הפעלה

en: Operating Systems |
he_IL[0]: מערכות הפעלה

en: Operation failed. |
he_IL[0]: הפעולה נכשלה.

en: Optimal balance of security and convenience |
he_IL[0]: איזון מיטבי בין אבטחה לנוחות

en: Optimal balance of security and usability |
he_IL[0]: איזון מיטבי בין אבטחה לשימושיות

en: Optimizations |
he_IL[0]: אופטימיזציות

en: Optional comment for this ASN rule |
he_IL[0]: הערה אופציונלית עבור כלל ASN זה

en: Optional comment for this rule |
he_IL[0]: הערה אופציונלית עבור כלל זה

en: Optional comment for this white bot |
he_IL[0]: הערה אופציונלית עבור בוט לבן זה

en: or |
he_IL[0]: או

en: or a 16-character backup code |
he_IL[0]: או קוד גיבוי בן 16 תווים

en: or contact us at |
he_IL[0]: או צור איתנו קשר בכתובת

en: Or use a backup code (remaining: %s) |
he_IL[0]: או השתמש בקוד גיבוי (נותרו: %s)

en: Orange |
he_IL[0]: כתום

en: Order of execution |
he_IL[0]: סדר ביצוע

en: OS data collection |
he_IL[0]: איסוף נתוני מערכת הפעלה

en: OS: |
he_IL[0]: מערכת הפעלה:

en: Our developers can also help with PHP development and WordPress integration issues. |
he_IL[0]: המפתחים שלנו יכולים לסייע גם בבעיות פיתוח PHP ושילוב עם וורדפרס.

en: Our support team can help with BotBlocker installation and configuration. |
he_IL[0]: צוות התמיכה שלנו יכול לסייע בהתקנה ובתצורה של BotBlocker.

en: Outsourcing |
he_IL[0]: מיקור חוץ

en: Overdue |
he_IL[0]: באיחור

en: Override Detection |
he_IL[0]: דריסת זיהוי

en: Override detection |
he_IL[0]: דריסת זיהוי

en: Overview of your WordPress environment and BotBlocker core: plugin state, themes, plugins, and server parameters. |
he_IL[0]: סקירה של סביבת הוורדפרס וליבת BotBlocker: מצב התוסף, ערכות נושא, תוספים ופרמטרים של השרת.

en: Page |
he_IL[0]: עמוד

en: Page not found. |
he_IL[0]: הדף לא נמצא.

en: Page: |
he_IL[0]: עמוד:

en: Partial Protection |
he_IL[0]: הגנה חלקית

en: Password: |
he_IL[0]: סיסמה:

en: Path |
he_IL[0]: נתיב

en: Path (URL) |
he_IL[0]: נתיב (כתובת)

en: Path already exists. |
he_IL[0]: הנתיב כבר קיים.

en: Path created successfully. |
he_IL[0]: הנתיב נוצר בהצלחה.

en: Path deleted successfully. |
he_IL[0]: הנתיב נמחק בהצלחה.

en: Path not found. |
he_IL[0]: הנתיב לא נמצא.

en: Path rule priority (1-100) |
he_IL[0]: עדיפות כלל נתיב (1-100)

en: Path substring or pattern to match |
he_IL[0]: תת-מחרוזת או תבנית של נתיב להתאמה

en: Path toggled successfully. |
he_IL[0]: מצב הנתיב שונה בהצלחה.

en: Path updated successfully. |
he_IL[0]: הנתיב עודכן בהצלחה.

en: Paths |
he_IL[0]: נתיבים

en: Paths file generated successfully. |
he_IL[0]: קובץ הנתיבים נוצר בהצלחה.

en: Paths: |
he_IL[0]: נתיבים:

en: Payment Gateways |
he_IL[0]: שערי תשלום

en: Payment gateways (Stripe, PayPal, LiqPay, Fondy), analytics (Google Analytics, Facebook Pixel), and other external services require their domains here. |
he_IL[0]: שערי תשלום (Stripe, PayPal, LiqPay, Fondy), כלי ניתוח (Google Analytics, Facebook Pixel) ושירותים חיצוניים אחרים דורשים את הדומיינים שלהם כאן.

[ctx: device type label]
en: PC |
he_IL[0]: מחשב

en: Pending |
he_IL[0]: ממתין

en: Perfect for testing |
he_IL[0]: מושלם לבדיקות

en: Perfect! |
he_IL[0]: מושלם!

en: Performance |
he_IL[0]: ביצועים

en: Performance may decrease temporarily until the cache rebuilds. |
he_IL[0]: הביצועים עשויים לרדת באופן זמני עד שהמטמון ייבנה מחדש.

en: Performance Optimization |
he_IL[0]: אופטימיזציית ביצועים

en: Performance optimization |
he_IL[0]: אופטימיזציית ביצועים

en: Performance, maintenance, and service parameters |
he_IL[0]: פרמטרי ביצועים, תחזוקה ושירות

en: Permalink rules have been flushed successfully. |
he_IL[0]: כללי הקישורים הקבועים נשטפו בהצלחה.

en: Permanent |
he_IL[0]: קבוע

en: Permanently Ban |
he_IL[0]: חסימה קבועה

en: Permit CAPTCHA verification for visitors without Accept-Language header (privacy tools, Tor safest mode). Falls back to site default locale. Keep disabled unless you serve privacy-focused users. |
he_IL[0]: אפשר אימות CAPTCHA למבקרים ללא כותרת Accept-Language (כלי פרטיות, מצב בטוח מקסימלי של Tor). חוזר ללוקל ברירת המחדל של האתר. השאר מושבת אלא אם כן אתה משרת משתמשים ממוקדי פרטיות.

en: Persistent connections |
he_IL[0]: חיבורים מתמשכים

[ctx: device type label]
en: Phone |
he_IL[0]: טלפון

en: PHP extension not installed |
he_IL[0]: תוסף PHP לא מותקן

en: PHP vars: |
he_IL[0]: משתני PHP:

en: PHP versions |
he_IL[0]: גרסאות PHP

en: PHP zip extension is required for backups. |
he_IL[0]: תוסף ה-zip של PHP נדרש לגיבויים.

en: PHP zip extension is required for imports. |
he_IL[0]: תוסף ה-zip של PHP נדרש לייבואים.

en: Pick the correct color. Simple logic, hard to automate. |
he_IL[0]: בחר את הצבע הנכון. היגיון פשוט, קשה לאוטומציה.

en: Plans |
he_IL[0]: תוכניות

en: Please Confirm |
he_IL[0]: אנא אשר

en: Please enable JavaScript and reload the page |
he_IL[0]: אנא הפעל JavaScript וטען מחדש את הדף

en: Please enter a valid 6-digit code. |
he_IL[0]: אנא הזן קוד תקף בן 6 ספרות.

en: Please scan the QR code using your authentication app (e.g., Google Authenticator, Authy, etc.) and store the backup codes in a safe place. Each backup code can be used only once. |
he_IL[0]: אנא סרוק את קוד ה-QR באמצעות אפליקציית האימות שלך (לדוגמה, Google Authenticator, Authy וכו') ואחסן את קודי הגיבוי במקום בטוח. כל קוד גיבוי ניתן לשימוש פעם אחת בלבד.

en: Please select a country. |
he_IL[0]: אנא בחר מדינה.

en: Please update the plugin first. |
he_IL[0]: אנא עדכן את התוסף תחילה.

en: Please wait... |
he_IL[0]: אנא המתן...

en: Plugin homepage |
he_IL[0]: דף הבית של התוסף

en: Plugin slugs to skip. One per line. |
he_IL[0]: שמות תוספים לדלג. אחד לשורה.

en: Plugins |
he_IL[0]: תוספים

en: Policy Link Label |
he_IL[0]: תווית קישור למדיניות

en: Policy URL |
he_IL[0]: כתובת URL של המדיניות

en: Popular add-ons, new possibilities |
he_IL[0]: תוספים פופולריים, אפשרויות חדשות

en: Position |
he_IL[0]: מיקום

en: Premium add-ons - included with BotBlocker PRO |
he_IL[0]: תוספים פרימיום - כלולים ב-BotBlocker PRO

en: Premium add-ons access |
he_IL[0]: גישה לתוספים פרימיום

en: Premium Addons |
he_IL[0]: תוספים פרימיום

en: Preparing file scan queue... |
he_IL[0]: מכין תור לסריקת קבצים...

en: Preset applied successfully. |
he_IL[0]: ההגדרה המוכנה יושמה בהצלחה.

en: Press and hold to confirm. No images or calculations. |
he_IL[0]: לחץ והחזק כדי לאשר. ללא תמונות או חישובים.

en: Press and hold to verify. No images or math required. |
he_IL[0]: לחץ והחזק כדי לאמת. אין צורך בתמונות או מתמטיקה.

en: Prevent password guessing attacks with temporary IP lockouts after failed login attempts. |
he_IL[0]: מנע התקפות ניחוש סיסמה באמצעות חסימות IP זמניות לאחר ניסיונות כניסה כושלים.

en: Prevent search engines from caching blocked pages. |
he_IL[0]: מנע ממנועי חיפוש לשמור במטמון דפים חסומים.

en: Prevent search engines from indexing UTM pages to avoid duplicate content. |
he_IL[0]: מנע ממנועי חיפוש לאינדקס דפי UTM כדי למנוע תוכן כפול.

en: Prevents loading of Dashicons for non-admin users. |
he_IL[0]: מונע טעינת Dashicons למשתמשים שאינם מנהלים.

en: Prevents loading of emoji scripts and styles. |
he_IL[0]: מונע טעינת סקריפטים וסגנונות של אימוג'ים.

en: Prevents self-pingbacks when linking to your own posts. |
he_IL[0]: מונע פינגבקים עצמיים בעת קישור לפוסטים שלך.

en: Primary Block Time (seconds) |
he_IL[0]: זמן חסימה ראשי (שניות)

en: Priority |
he_IL[0]: עדיפות

en: Priority (1-100) |
he_IL[0]: עדיפות (1-100)

en: Priority Support |
he_IL[0]: תמיכה בעדיפות

en: Priority support |
he_IL[0]: תמיכה בעדיפות

en: Priority support & emergency help (24h) |
he_IL[0]: תמיכה בעדיפות ועזרה בחירום (24 שעות)

en: Priority support (24h response) |
he_IL[0]: תמיכה בעדיפות (תגובה תוך 24 שעות)

en: Priority support SLA |
he_IL[0]: הסכם רמת שירות (SLA) לתמיכה בעדיפות

en: Privacy of customer data |
he_IL[0]: פרטיות נתוני לקוחות

en: Privacy Policy |
he_IL[0]: מדיניות פרטיות

en: Privacy policy |
he_IL[0]: מדיניות פרטיות

en: PRO - cloud, upgrade, pricing, license, premium |
he_IL[0]: PRO - ענן, שדרוג, תמחור, רישיון, פרימיום

en: PRO Active |
he_IL[0]: PRO פעיל

en: PRO Active, Security Incomplete |
he_IL[0]: PRO פעיל, אבטחה לא שלמה

en: PRO active: |
he_IL[0]: PRO פעיל:

en: Pro Feature Active: |
he_IL[0]: תכונת Pro פעילה:

en: Pro Feature Available: |
he_IL[0]: תכונת Pro זמינה:

en: PRO Feature: |
he_IL[0]: תכונת PRO:

en: PRO Features |
he_IL[0]: תכונות PRO

en: PRO is active |
he_IL[0]: PRO פעיל

en: PRO only |
he_IL[0]: PRO בלבד

en: PRO option |
he_IL[0]: אפשרות PRO

en: PRO Status |
he_IL[0]: סטטוס PRO

en: PRO Status: Active |
he_IL[0]: סטטוס PRO: פעיל

en: PRO Status: Inactive |
he_IL[0]: סטטוס PRO: לא פעיל

en: Pro Tip: |
he_IL[0]: טיפ Pro:

en: PRO users automatically share real-time threat intelligence. When one site on our network is attacked by a new botnet, the IP addresses are flagged and all PRO sites are protected instantly. |
he_IL[0]: משתמשי PRO משתפים אוטומטית מודיעין איומים בזמן אמת. כאשר אתר אחד ברשת שלנו מותקף על ידי בוטנט חדש, כתובות ה-IP מסומנות וכל אתרי ה-PRO מוגנים באופן מיידי.

en: PRO vs Free |
he_IL[0]: PRO לעומת חינם

en: Profile applied. |
he_IL[0]: פרופיל הוחל.

en: Progress |
he_IL[0]: התקדמות

en: Protect |
he_IL[0]: הגן

en: Protect default login endpoints and use a custom login URL. Choose the behavior for blocked access and keep your admin area safe. |
he_IL[0]: הגן על נקודות קצה להתחברות ברירת מחדל והשתמש בכתובת URL מותאמת אישית. בחר את ההתנהגות עבור גישה חסומה ושמור על אזור הניהול שלך בטוח.

en: Protected by <b>BotBlocker</b> plugin |
he_IL[0]: מוגן על ידי תוסף <b>BotBlocker</b>

en: Protection active |
he_IL[0]: הגנה פעילה

en: Protection before WP starts |
he_IL[0]: הגנה לפני ש-WP מתחיל

en: Protection checklist and server |
he_IL[0]: רשימת בדיקות הגנה ושרת

en: Protection from bots, scanners and brute-force in  |
he_IL[0]: הגנה מפני בוטים, סורקים וכוח ברוטלי ב

en: Protection is active |
he_IL[0]: הגנה פעילה

en: Protection is disabled |
he_IL[0]: הגנה מושבתת

en: Protection level |
he_IL[0]: רמת הגנה

en: Protection Level: |
he_IL[0]: רמת הגנה:

en: Protection paused |
he_IL[0]: הגנה מושהית

en: Protection score |
he_IL[0]: ציון הגנה

en: Protection Score |
he_IL[0]: ציון הגנה

en: Protection Settings |
he_IL[0]: הגדרות הגנה

en: Protection Settings - firewall, blocking, security |
he_IL[0]: הגדרות הגנה - חומת אש, חסימה, אבטחה

en: Protection status |
he_IL[0]: סטטוס הגנה

en: Protocol Information |
he_IL[0]: מידע על פרוטוקול

en: Protocol Settings |
he_IL[0]: הגדרות פרוטוקול

en: Provider |
he_IL[0]: ספק

en: Proxies successfully updated for Early BotBlocker Mode |
he_IL[0]: פרוקסי עודכנו בהצלחה עבור מצב BotBlocker מוקדם

en: Proxy |
he_IL[0]: פרוקסי

en: Proxy already exists. |
he_IL[0]: פרוקסי כבר קיים.

en: Proxy created successfully. |
he_IL[0]: פרוקסי נוצר בהצלחה.

en: Proxy deleted successfully. |
he_IL[0]: פרוקסי נמחק בהצלחה.

en: Proxy file rendered successfully. |
he_IL[0]: קובץ פרוקסי נוצר בהצלחה.

en: Proxy Header Trust |
he_IL[0]: אמון בכותרות פרוקסי

en: Proxy Multiplier |
he_IL[0]: מכפיל פרוקסי

en: Proxy not found. |
he_IL[0]: פרוקסי לא נמצא.

en: Proxy Threshold Multiplier |
he_IL[0]: מכפיל סף פרוקסי

en: Proxy updated successfully. |
he_IL[0]: פרוקסי עודכן בהצלחה.

en: Proxy, VPN, and Tor detection |
he_IL[0]: זיהוי פרוקסי, VPN ו-Tor

en: PTR / DNS Anomalies |
he_IL[0]: PTR / חריגות DNS

en: PTR / DNS anomalies |
he_IL[0]: PTR / חריגות DNS

en: PTR anomalies |
he_IL[0]: חריגות PTR

en: PTR Cache |
he_IL[0]: מטמון PTR

en: PTR cache |
he_IL[0]: מטמון PTR

en: PTR cache improves DNS lookup speed. Auto-save admin IPs prevents accidental lockout. |
he_IL[0]: מטמון PTR משפר את מהירות חיפוש ה-DNS. שמירה אוטומטית של כתובות IP של מנהלים מונעת נעילה תאונתית.

en: PTR Cache Lifetime |
he_IL[0]: זמן חיים של מטמון PTR

en: PTR Options |
he_IL[0]: אפשרויות PTR

en: PTR Rule Lifetime |
he_IL[0]: זמן חיים של כלל PTR

en: PTR Rule Subnet Mask |
he_IL[0]: מסיכת רשת משנה של כלל PTR

en: pts |
he_IL[0]: נקודות

en: Purple |
he_IL[0]: סגול

en: Pusher notifications |
he_IL[0]: התראות Pusher

en: Query string |
he_IL[0]: מחרוזת שאילתא

en: Question |
he_IL[0]: שאלה

en: Questions, suggestions, or need help? Contact us through any channel below. |
he_IL[0]: שאלות, הצעות, או זקוק לעזרה? צור קשר דרך כל ערוץ למטה.

en: Quick access |
he_IL[0]: גישה מהירה

en: Quick Guide |
he_IL[0]: מדריך מהיר

en: Quick IP Rule |
he_IL[0]: כלל IP מהיר

en: Quick Presets |
he_IL[0]: הגדרות מוכנות מהירות

en: Quick start |
he_IL[0]: התחלה מהירה

en: Quick Start Guide |
he_IL[0]: מדריך התחלה מהירה

en: Raccoon |
he_IL[0]: דביבון

en: Random string that makes cookie values unpredictable. |
he_IL[0]: מחרוזת אקראית שהופכת את ערכי העוגיות לבלתי צפויים.

en: Rate Inspector Required |
he_IL[0]: נדרש מפקח קצב

en: Rate Limiting |
he_IL[0]: הגבלת קצב

en: Rate limiting |
he_IL[0]: הגבלת קצב

en: Rate limiting protects against brute force, DDoS, and distributed proxy attacks by dynamically adjusting thresholds based on subnet pressure. |
he_IL[0]: הגבלת קצב מגנה מפני התקפות כוח גס, DDoS ופרוקסי מבוזר באמצעות התאמה דינמית של סף על בסיס לחץ רשתות משנה.

en: Raw event log for forensics and rule tuning. |
he_IL[0]: יומן אירועים גולמי לניתוחי זיהוי וכיול כללים.

en: Re-checks BotBlocker PRO status and updates connection details. |
he_IL[0]: בודק מחדש את מצב BotBlocker PRO ומעדכן את פרטי החיבור.

en: Re-enable BotBlocker |
he_IL[0]: הפעל מחדש את BotBlocker

en: Re-enable BotBlocker protection. |
he_IL[0]: הפעל מחדש את הגנת BotBlocker.

en: Read full comparison |
he_IL[0]: קרא את ההשוואה המלאה

en: Read More |
he_IL[0]: קרא עוד

en: Read more |
he_IL[0]: קרא עוד

en: Real visitors unaffected |
he_IL[0]: מבקרים אמיתיים לא מושפעים

en: Real-time cloud threat checks (bots, bad ASN, dynamic proxies) |
he_IL[0]: בדיקות איומים בענן בזמן אמת (בוטים, ASN רע, פרוקסי דינמי)

en: Real-time threat monitoring |
he_IL[0]: ניטור איומים בזמן אמת

en: Real-time visitor geo statistics. View period: |
he_IL[0]: סטטיסטיקות גיאוגרפיות של מבקרים בזמן אמת. תקופת תצוגה:

en: Real-time visitor statistics (IP, PTR, ASN, geo, device, OS, etc.) |
he_IL[0]: סטטיסטיקות מבקרים בזמן אמת (IP, PTR, ASN, מיקום, מכשיר, מערכת הפעלה וכו')

en: Real-time visitor statistics (IP, PTR, ASN, GEO, OS) |
he_IL[0]: סטטיסטיקות מבקרים בזמן אמת (IP, PTR, ASN, מיקום, מערכת הפעלה)

en: Real-time visitor statistics. View period: |
he_IL[0]: סטטיסטיקות מבקרים בזמן אמת. תקופת תצוגה:

en: Reason or context (e.g. temporary block) |
he_IL[0]: סיבה או הקשר (למשל, חסימה זמנית)

en: reCaptcha enabled |
he_IL[0]: reCaptcha מופעל

en: reCaptcha not configured - Google domains not included in CSP. |
he_IL[0]: reCaptcha לא מוגדר - דומיינים של Google לא כלולים ב-CSP.

en: reCaptcha Threshold Level |
he_IL[0]: רמת סף reCaptcha

en: reCaptcha v2 - "I am not a robot" |
he_IL[0]: reCaptcha v2 - "אינני רובוט"

en: reCaptcha v2 keys are not configured. |
he_IL[0]: מפתחות reCaptcha v2 לא הוגדרו.

en: reCaptcha v2 Secret Key |
he_IL[0]: מפתח סודי reCaptcha v2

en: reCaptcha v2 Secret Key: |
he_IL[0]: מפתח סודי reCaptcha v2:

en: reCaptcha v2 Site Key |
he_IL[0]: מפתח אתר reCaptcha v2

en: reCaptcha v2 Site Key: |
he_IL[0]: מפתח אתר reCaptcha v2:

en: reCaptcha v3 enabled |
he_IL[0]: reCaptcha v3 מופעל

en: reCaptcha v3 Secret Key |
he_IL[0]: מפתח סודי reCaptcha v3

en: reCaptcha v3 Secret Key: |
he_IL[0]: מפתח סודי reCaptcha v3:

en: reCaptcha v3 Site Key |
he_IL[0]: מפתח אתר reCaptcha v3

en: reCaptcha v3 Site Key: |
he_IL[0]: מפתח אתר reCaptcha v3:

en: reCaptcha, Redis, Memcached integrations |
he_IL[0]: אינטגרציות reCaptcha, Redis, Memcached

en: Receive real-time security alerts via Pusher. |
he_IL[0]: קבל התראות אבטחה בזמן אמת דרך Pusher.

en: Receive security alerts via email. |
he_IL[0]: קבל התראות אבטחה בדוא"ל.

en: Receive security alerts via Telegram. |
he_IL[0]: קבל התראות אבטחה דרך Telegram.

en: Recommendations |
he_IL[0]: המלצות

en: Recommended |
he_IL[0]: מומלץ

en: Recommended 2FA Apps |
he_IL[0]: יישומי 2FA מומלצים

en: Recommended for most sites |
he_IL[0]: מומלץ לרוב האתרים

en: Recommended preset |
he_IL[0]: הגדרה מומלצת מראש

en: Recommended preset in one click (~30 seconds) |
he_IL[0]: הגדרה מומלצת מראש בלחיצה אחת (~30 שניות)

en: Record blocked visitor data for attack pattern analysis and threat intelligence. |
he_IL[0]: תעד נתוני מבקרים חסומים לניתוח דפוסי תקיפה ומודיעין איומים.

en: Record Browser Type |
he_IL[0]: תעד סוג דפדפן

en: Record challenge page visits. Helps monitor bot traffic that reaches verification stage. |
he_IL[0]: תעד ביקורים בדפי אתגר. עוזר לנטר תעבורת בוטים שמגיעה לשלב האימות.

en: Record Device Type |
he_IL[0]: תעד סוג מכשיר

en: Record internal errors for debugging and support troubleshooting. |
he_IL[0]: תעד שגיאות פנימיות לניפוי באגים ופתרון בעיות תמיכה.

en: Record OS Type |
he_IL[0]: תעד סוג מערכת הפעלה

en: Record traffic during maintenance windows or when protection is intentionally disabled. |
he_IL[0]: תעד תעבורה בזמן חלונות תחזוקה או כשההגנה מושבתת במכוון.

en: Record traffic from whitelisted IPs to verify rule effectiveness. |
he_IL[0]: תעד תעבורה מכתובות IP ברשימה הלבנה כדי לאמת יעילות כללים.

en: Record visitors detected as likely bots via fingerprinting inconsistencies. |
he_IL[0]: תעד מבקרים שזוהו כבוטים סבירים דרך חוסר עקביות בטביעת אצבע.

en: Record visitors sent to Captcha challenges. Useful for analysing bot detection effectiveness. |
he_IL[0]: תעד מבקרים שנשלחו לאתגרי Captcha. שימושי לניתוח יעילות זיהוי בוטים.

en: Record visitors who pass all security checks. Useful for traffic analysis and audit trails. |
he_IL[0]: תעד מבקרים שעוברים את כל בדיקות האבטחה. שימושי לניתוח תעבורה ורישומי ביקורת.

en: Record WordPress events such as logins, password resets, and blocked access attempts. |
he_IL[0]: תעד אירועי WordPress כגון כניסות, איפוס סיסמאות וניסיונות גישה חסומים.

en: Red |
he_IL[0]: אדום

en: Redact Secrets in Snippets |
he_IL[0]: הסתרת סודות בקטעי קוד

en: Redact secrets in snippets |
he_IL[0]: הסתר סודות בקטעי קוד

en: Redirect |
he_IL[0]: הפניה מחדש

en: Redirect URL |
he_IL[0]: כתובת URL להפניה מחדש

en: Redis Authentication Password |
he_IL[0]: סיסמת אימות Redis

en: Redis Cache Integration |
he_IL[0]: אינטגרציית מטמון Redis

en: Redis Database Index |
he_IL[0]: אינדקס מסד נתונים Redis

en: Redis is faster for high-traffic sites. Memcached fits distributed setups. This can be changed later in Settings. |
he_IL[0]: Redis מהיר יותר לאתרים בעלי תעבורה גבוהה. Memcached מתאים להגדרות מבוזרות. ניתן לשנות זאת מאוחר יותר בהגדרות.

en: Redis is faster for high-traffic sites. Memcached suits distributed systems. You can change this later in Tools. |
he_IL[0]: Redis מהיר יותר לאתרים בעלי תעבורה גבוהה. Memcached מתאים למערכות מבוזרות. תוכל לשנות זאת מאוחר יותר בכלים.

en: Redis Key Prefix |
he_IL[0]: תחילית מפתח Redis

en: Redis PHP extension not installed on this server |
he_IL[0]: תוסף Redis PHP לא מותקן בשרת זה

en: Redis provides in-memory caching for security counters, visitor statistics, and threat detection data. |
he_IL[0]: Redis מספק מטמון בזיכרון עבור מוני אבטחה, סטטיסטיקות מבקרים ונתוני זיהוי איומים.

en: Redis Server Host |
he_IL[0]: מארח שרת Redis

en: Redis Server Port |
he_IL[0]: פורט שרת Redis

en: Redis vs Memcached |
he_IL[0]: Redis לעומת Memcached

en: Reduce server load - junk is blocked before WP loads |
he_IL[0]: צמצום עומס שרת – זבל נחסם לפני טעינת WP

en: Reduce unwanted traffic, prevent automated attacks, and restrict access to real visitors only. |
he_IL[0]: הפחתת תנועה לא רצויה, מניעת התקפות אוטומטיות, והגבלת גישה למבקרים אמיתיים בלבד.

en: Referer |
he_IL[0]: הפניה

en: Referer: |
he_IL[0]: הפניה:

en: Refresh PRO status |
he_IL[0]: רענן סטטוס PRO

en: Refresh status |
he_IL[0]: רענן סטטוס

en: Refund |
he_IL[0]: החזר כספי

en: Refund policy |
he_IL[0]: מדיניות החזרים

en: Regular hits will be removed from the database. |
he_IL[0]: ביקורים רגילים יוסרו ממסד הנתונים.

en: Regular Plugin |
he_IL[0]: תוסף רגיל

en: Regular plugin |
he_IL[0]: תוסף רגיל

en: Regular Report Frequency |
he_IL[0]: תדירות דיווח רגילה

en: Reinstall Database |
he_IL[0]: התקן מחדש מסד נתונים

en: Reinstall database - reset, fresh start, rebuild tables |
he_IL[0]: התקן מחדש מסד נתונים – איפוס, התחלה מחדש, בניית טבלאות

en: Reload |
he_IL[0]: טען מחדש

en: Reloading... |
he_IL[0]: טוען מחדש...

en: Remaining days |
he_IL[0]: ימים נותרים

en: Remaining Requests |
he_IL[0]: בקשות נותרות

en: Remember repeat offenders. This tracks the reputation history of suspicious IPs and subnets over several days, making future blocks trigger much faster for repeat offenders. (Default: Enabled) |
he_IL[0]: זכור עבריינים חוזרים. מעקב אחר היסטוריית המוניטין של IPs ותתי-רשתות חשודים לאורך מספר ימים, מה שגורם לחסימות עתידיות לפעול הרבה יותר מהר עבור עבריינים חוזרים. (ברירת מחדל: מופעל)

en: Remember repeat offenders. Tracks reputation history of suspicious IPs and subnets over several days. (Default: Enabled) |
he_IL[0]: זכור עבריינים חוזרים. מעקב אחר היסטוריית המוניטין של IPs ותתי-רשתות חשודים לאורך מספר ימים. (ברירת מחדל: מופעל)

en: Remove all ASN rules |
he_IL[0]: הסר את כל כללי ASN

en: Remove all paths |
he_IL[0]: הסר את כל הנתיבים

en: Remove all proxies |
he_IL[0]: הסר את כל הפרוקסים

en: Remove all rules |
he_IL[0]: הסר את כל הכללים

en: Remove all white bots |
he_IL[0]: הסר את כל הבוטים הלבנים

en: Remove Comment URLs |
he_IL[0]: הסר קישורים מתגובות

en: Remove country |
he_IL[0]: הסר מדינה

en: Remove Global Styles |
he_IL[0]: הסר סגנונות גלובליים

en: Remove jQuery Migrate |
he_IL[0]: הסר jQuery Migrate

en: Remove RSD Link |
he_IL[0]: הסר קישור RSD

en: Remove RSS Feed Links |
he_IL[0]: הסר קישורי RSS Feed

en: Remove Shortlink |
he_IL[0]: הסר קישור מקוצר

en: Removes jQuery Migrate. May break older plugins that use deprecated jQuery functions. |
he_IL[0]: מסיר jQuery Migrate. עלול לשבור תוספים ישנים המשתמשים בפונקציות jQuery שהוצאו משימוש.

en: Removes RSS feed links from the header. |
he_IL[0]: מסיר קישורי RSS Feed מהכותרת.

en: Removes the Really Simple Discovery link from the header. |
he_IL[0]: מסיר קישור Really Simple Discovery מהכותרת.

en: Removes the shortlink URL from the header. |
he_IL[0]: מסיר את קישור ה-shortlink מהכותרת.

en: Removes the website URL field from the comment form. |
he_IL[0]: מסיר את שדה כתובת האתר מטופס התגובה.

en: Removes the WordPress version meta tag from the page source. |
he_IL[0]: מסיר את תגית המטא של גרסת WordPress ממקור הדף.

en: Removes wp-global-styles inline CSS from the frontend. |
he_IL[0]: מסיר wp-global-styles inline CSS מהצד הלקוח.

en: Repair and Optimize Database |
he_IL[0]: תקן ושפר מסד נתונים

en: Repair and optimize DB - fix tables, cleanup, speed up |
he_IL[0]: תקן ושפר DB – תקן טבלאות, נקה, האץ

en: Repeat Block Time (seconds) |
he_IL[0]: זמן חסימה חוזרת (שניות)

en: Repeat Block Time (seconds): |
he_IL[0]: זמן חסימה חוזרת (שניות):

en: Repeated violations result in progressively longer bans. X-Robots-Tag directives prevent SEO penalties on blocked pages. |
he_IL[0]: הפרות חוזרות מביאות לחסימות ארוכות יותר בהדרגה. הנחיות X-Robots-Tag מונעות עונשי SEO על דפים חסומים.

en: replaces insecure content links with secure ones |
he_IL[0]: מחליף קישורי תוכן לא מאובטחים במאובטחים

en: Replaces IP/host/UA-bound cookie hash with a session token. Eliminates Captcha loops for VPN/proxy users. Disable only if experiencing issues. |
he_IL[0]: מחליף hash של קובץ cookie המקושר ל-IP/host/UA בטוקן סשן. מבטל לולאות Captcha למשתמשי VPN/proxy. השבת רק אם נתקלת בבעיות.

en: Report dashboard |
he_IL[0]: לוח דוחות

en: Report extra (added) files in plugins/themes |
he_IL[0]: דווח על קבצים נוספים (שנוספו) בתוספים/ערכות עיצוב

en: Report Extra Files in Plugins/Themes |
he_IL[0]: דווח על קבצים נוספים בתוספים/ערכות נושא

en: Report list |
he_IL[0]: רשימת דוחות

en: Report Period |
he_IL[0]: תקופת הדיווח

en: Report Period: |
he_IL[0]: תקופת הדיווח:

en: Reports |
he_IL[0]: דוחות

en: Reports - log, analytics, history, visitor stats |
he_IL[0]: דוחות - יומן, ניתוח, היסטוריה, סטטיסטיקות מבקרים

en: Reports and Statistics |
he_IL[0]: דוחות וסטטיסטיקות

en: Reports dashboard |
he_IL[0]: לוח מחוונים דוחות

en: Reports Dashboard |
he_IL[0]: לוח מחוונים דוחות

en: Reputation Layer |
he_IL[0]: שכבת מוניטין

en: Request failed. Please try again. |
he_IL[0]: הבקשה נכשלה. נסה שוב.

en: Request Handling Chain |
he_IL[0]: שרשרת טיפול בבקשות

en: Request processing chain |
he_IL[0]: שרשרת עיבוד בקשות

en: Requests allowed per verified visitor before re-verification. |
he_IL[0]: מספר הבקשות המותרות למבקר מאומת לפני אימות מחדש.

en: Requests blocked |
he_IL[0]: בקשות שנחסמו

en: Requests from server IP |
he_IL[0]: בקשות מכתובת IP של השרת

en: requests remaining |
he_IL[0]: בקשות נותרות

en: Required files missing. Regenerated. |
he_IL[0]: קבצים נדרשים חסרים. נוצרו מחדש.

en: Required for scheduled tasks and backups |
he_IL[0]: נדרש למשימות מתוזמנות ולגיבויים

en: Required: |
he_IL[0]: נדרש:

en: Requires a newer BotBlocker version |
he_IL[0]: דורש גרסת BotBlocker חדשה יותר

en: Requires a web server module (nginx, HAProxy, LiteSpeed) or Cloudflare (Business+) to pass the fingerprint via HTTP header. |
he_IL[0]: דורש מודול שרת אינטרנט (nginx, HAProxy, LiteSpeed) או Cloudflare (Business+) להעברת טביעת האצבע דרך כותרת HTTP.

en: Requires active BotBlocker PRO |
he_IL[0]: דורש BotBlocker PRO פעיל

en: Requires BotBlocker >= %s |
he_IL[0]: דורש BotBlocker >= %s

en: Requires BotBlocker PRO and the Early Init add-on. |
he_IL[0]: דורש BotBlocker PRO ותוסף Early Init.

en: Requires PRO |
he_IL[0]: דורש PRO

en: Requires PRO license |
he_IL[0]: דורש רישיון PRO

en: Requires the Early Init add-on to be enabled. |
he_IL[0]: דורש שהתוסף Early Init יהיה מופעל.

en: Requires the PHP zip extension, which is not available on this server. |
he_IL[0]: דורש הרחבת PHP zip, שאינה זמינה בשרת זה.

en: Reset |
he_IL[0]: איפוס

en: Reset 2FA |
he_IL[0]: איפוס 2FA

en: Reset 2FA for user |
he_IL[0]: אפס 2FA למשתמש

en: Reset all BotBlocker tables to default settings |
he_IL[0]: אפס את כל טבלאות BotBlocker להגדרות ברירת המחדל

en: Reset and Re-run Wizard |
he_IL[0]: אפס והפעל מחדש את האשף

en: Reset and Restart Wizard |
he_IL[0]: אפס והפעל מחדש את האשף

en: Reset Authentication Cookies |
he_IL[0]: אפס עוגיות אימות

en: Reset cookies |
he_IL[0]: אפס עוגיות

en: Reset failed |
he_IL[0]: האיפוס נכשל

en: Reset Rewrite Rules |
he_IL[0]: אפס כללי שכתוב

en: Reset the rules |
he_IL[0]: אפס את הכללים

en: Reset URL rewrite rules |
he_IL[0]: אפס כללי שכתוב URL

en: Reset URL Rewrite Rules |
he_IL[0]: אפס כללי שכתוב URL

en: Resets all visitor cookies - visitors must re-verify |
he_IL[0]: מאפס את כל עוגיות המבקרים - מבקרים חייבים לאמת מחדש

en: Resets the internal WordPress cache and external caching systems (Redis, Memcached) |
he_IL[0]: מאפס את מטמון WordPress הפנימי ומערכות מטמון חיצוניות (Redis, Memcached)

en: Resets the internal WordPress cache. |
he_IL[0]: מאפס את מטמון WordPress הפנימי.

en: Resetting... |
he_IL[0]: מאפס...

en: REST API |
he_IL[0]: API REST

en: Restore |
he_IL[0]: שחזור

en: Restrict proxy servers, data centers, VPNs, and legacy protocols to reduce automated threats. |
he_IL[0]: הגבל שרתי פרוקסי, מרכזי נתונים, VPNs ופרוטוקולים ישנים כדי להפחית איומים אוטומטיים.

en: Retrieves your BotBlocker PRO key from the cloud. |
he_IL[0]: שולף את מפתח ה-BotBlocker PRO שלך מהענן.

en: Retrying... |
he_IL[0]: מנסה שוב...

en: Reverse DNS (PTR) |
he_IL[0]: DNS הפוך (PTR)

en: Review security score |
he_IL[0]: סקור ציון אבטחה

en: Rewrite rules successfully flushed! |
he_IL[0]: כללי שכתוב נמחקו בהצלחה!

en: Roles with 2FA |
he_IL[0]: תפקידים עם 2FA

en: Router File |
he_IL[0]: קובץ נתב

en: rph |
he_IL[0]: בקשות/שעה

en: RPM |
he_IL[0]: בקשות/דקה

en: rpm |
he_IL[0]: בקשות/דקה

en: RSS feeds are disabled. Visit the |
he_IL[0]: הזנות RSS מושבתות. בקר ב-

en: RU-Gov list update already queued. |
he_IL[0]: עדכון רשימת RU-Gov כבר בתור.

en: RU-Gov list update scheduled. |
he_IL[0]: עדכון רשימת RU-Gov תוזמן.

en: RU-Gov list: not yet downloaded. |
he_IL[0]: רשימת RU-Gov: עדיין לא הורדה.

en: RU-Gov sync not available. |
he_IL[0]: סנכרון RU-Gov אינו זמין.

en: RU-Gov: %1$s ranges | updated %2$s ago |
he_IL[0]: RU-Gov: %1$s טווחים | עודכן לפני %2$s

en: RUGOV Freshness Check |
he_IL[0]: בדיקת טריות RUGOV

en: RUGOV Update |
he_IL[0]: עדכון RUGOV

en: Rule |
he_IL[0]: כלל

en: Rule action |
he_IL[0]: פעולת כלל

en: Rule already exists. |
he_IL[0]: הכלל כבר קיים.

en: Rule created successfully. |
he_IL[0]: הכלל נוצר בהצלחה.

en: Rule data |
he_IL[0]: נתוני כלל

en: Rule deleted successfully. |
he_IL[0]: הכלל נמחק בהצלחה.

en: Rule expiration date and time |
he_IL[0]: תאריך ושעת תפוגת הכלל

en: Rule lifetime |
he_IL[0]: משך חיי הכלל

en: Rule not found. |
he_IL[0]: הכלל לא נמצא.

en: Rule priority (1-100) |
he_IL[0]: עדיפות כלל (1-100)

en: Rule toggled successfully. |
he_IL[0]: הכלל שונה בהצלחה.

en: Rule updated successfully. |
he_IL[0]: הכלל עודכן בהצלחה.

en: Rules |
he_IL[0]: כללים

en: Rules & IPs |
he_IL[0]: כללים וכתובות IP

en: Rules - lists, blacklist, whitelist, IP, GEO |
he_IL[0]: כללים - רשימות, רשימה שחורה, רשימה לבנה, IP, GEO

en: Rules and IP lists |
he_IL[0]: כללים ורשימות IP

en: Rules and IP Lists |
he_IL[0]: כללים ורשימות IP

en: Rules and IP lists statistics |
he_IL[0]: סטטיסטיקות כללים ורשימות IP

en: Rules file generated successfully. |
he_IL[0]: קובץ הכללים נוצר בהצלחה.

en: Rules will be regenerated automatically. |
he_IL[0]: הכללים יווצרו מחדש אוטומטית.

en: Run all recurring tasks immediately |
he_IL[0]: הפעל את כל המשימות החוזרות מיד

en: Run malware scan - virus, infected files |
he_IL[0]: הרץ סריקת תוכנות זדוניות - וירוס, קבצים נגועים

en: Run only overdue tasks |
he_IL[0]: הפעל רק משימות באיחור

en: Run setup wizard - guide, onboarding, first steps |
he_IL[0]: הרץ אשף התקנה - מדריך, הצטרפות, צעדים ראשונים

en: Run Setup Wizard Again |
he_IL[0]: הרץ שוב את אשף ההתקנה

en: Run the wizard to configure protection |
he_IL[0]: הרץ את האשף כדי להגדיר הגנה

en: Run this task now |
he_IL[0]: הפעל משימה זו עכשיו

en: Run truth source scan - file integrity |
he_IL[0]: הרץ סריקת מקור אמת - תקינות קבצים

en: Running compatibility tests for your site |
he_IL[0]: מריץ בדיקות תאימות לאתר שלך

en: Russian |
he_IL[0]: רוסית

en: Safe defaults |
he_IL[0]: ברירות מחדל בטוחות

en: Safe defaults: compatible with WooCommerce, Elementor, caches |
he_IL[0]: ברירות מחדל בטוחות: תואם ל-WooCommerce, Elementor, מטמונים

en: Safe defaults: works with WooCommerce, Elementor and most caches |
he_IL[0]: ברירות מחדל בטוחות: עובד עם WooCommerce, Elementor ורוב המטמונים

en: Safe for production use. |
he_IL[0]: בטוח לשימוש בסביבת ייצור.

en: Salt |
he_IL[0]: מלח

en: Salt file created successfully. |
he_IL[0]: קובץ המלח נוצר בהצלחה.

en: Salt successfully created! |
he_IL[0]: המלח נוצר בהצלחה!

en: SameSite cookies |
he_IL[0]: עוגיות SameSite

en: SameSite policy controls cross-site cookie behavior to protect against CSRF attacks. |
he_IL[0]: מדיניות SameSite שולטת בהתנהגות עוגיות בין-אתריות כדי להגן מפני התקפות CSRF.

en: Sample file not found. |
he_IL[0]: קובץ הדוגמה לא נמצא.

en: Save |
he_IL[0]: שמור

en: Save admin IPs |
he_IL[0]: שמור כתובות IP של מנהלים

en: Save ASN rules to PHP file |
he_IL[0]: שמור כללי ASN לקובץ PHP

en: Save Backup Codes |
he_IL[0]: שמור קודי גיבוי

en: Save IPv4 rules to PHP file |
he_IL[0]: שמור כללי IPv4 לקובץ PHP

en: Save IPv6 rules to PHP file |
he_IL[0]: שמור כללי IPv6 לקובץ PHP

en: Save list |
he_IL[0]: שמור רשימה

en: Save LLM rules to PHP file |
he_IL[0]: שמור כללי LLM לקובץ PHP

en: Save the file |
he_IL[0]: שמור את הקובץ

en: Save the file. |
he_IL[0]: שמור את הקובץ.

en: Save these codes in a safe place. Each code can be used only once. |
he_IL[0]: שמור קודים אלה במקום בטוח. כל קוד יכול לשמש פעם אחת בלבד.

en: Save white bot rules to PHP file |
he_IL[0]: שמור כללי בוטים לבנים לקובץ PHP

en: Saving... |
he_IL[0]: שומר...

en: Scan active and inactive themes for malicious code. |
he_IL[0]: סרוק ערכות נושא פעילות ולא פעילות לאיתור קוד זדוני.

en: Scan cancelled. |
he_IL[0]: הסריקה בוטלה.

en: Scan completed. Refreshing results... |
he_IL[0]: הסריקה הושלמה. מרענן תוצאות...

en: Scan currently in progress. Results will appear here when complete. |
he_IL[0]: סריקה מתבצעת כעת. התוצאות יופיעו כאן בסיום.

en: Scan Database |
he_IL[0]: סרוק מסד נתונים

en: Scan in progress |
he_IL[0]: סריקה בעיצומה

en: Scan in progress... |
he_IL[0]: סריקה בעיצומה...

en: Scan installed plugins for malicious code. |
he_IL[0]: סרוק תוספים מותקנים לאיתור קוד זדוני.

en: Scan limit reached. |
he_IL[0]: הגעת לגבול הסריקה.

en: Scan Plugins |
he_IL[0]: סרוק תוספים

en: Scan plugins |
he_IL[0]: סרוק תוספים

en: Scan posts, pages, options, users, and cron hooks |
he_IL[0]: סרוק פוסטים, עמודים, אפשרויות, משתמשים ו-hooks של cron

en: Scan QR Code |
he_IL[0]: סרוק קוד QR

en: Scan results cleared. |
he_IL[0]: תוצאות הסריקה נוקו.

en: Scan Scope |
he_IL[0]: טווח סריקה

en: Scan started. |
he_IL[0]: הסריקה התחילה.

en: Scan the entire wp-content directory instead of just the selected subdirectories. |
he_IL[0]: סרוק את כל תיקיית wp-content במקום רק את תת-התיקיות שנבחרו.

en: Scan the QR code |
he_IL[0]: סרוק את קוד ה-QR

en: Scan the URL referrer for specific GET parameters to detect unwanted or suspicious traffic sources. |
he_IL[0]: סרוק את מפנה ה-URL עבור פרמטרי GET ספציפיים לזיהוי מקורות תנועה לא רצויים או חשודים.

en: Scan the WordPress database for malicious content in posts, pages, options, users, and cron jobs. |
he_IL[0]: סרוק את מסד הנתונים של WordPress לאיתור תוכן זדוני בפוסטים, עמודים, אפשרויות, משתמשים ומשימות cron.

en: Scan the wp-content/uploads directory for malicious files. |
he_IL[0]: סרוק את תיקיית wp-content/uploads לאיתור קבצים זדוניים.

en: Scan Themes |
he_IL[0]: סרוק ערכות נושא

en: Scan themes |
he_IL[0]: סרוק ערכות נושא

en: Scan Uploads |
he_IL[0]: סרוק העלאות

en: Scan uploads |
he_IL[0]: סרוק העלאות

en: Scan Whole wp-content |
he_IL[0]: סרוק את כל wp-content

en: Scan whole wp-content instead of selected folders |
he_IL[0]: סרוק את כל wp-content במקום תיקיות נבחרות

en: Scan with authenticator app |
he_IL[0]: סרוק עם אפליקציית אימות

en: Scan WordPress Core |
he_IL[0]: סרוק ליבת WordPress

en: Scan WordPress core |
he_IL[0]: סרוק ליבת WordPress

en: Scan WordPress core via integrity hash check |
he_IL[0]: סרוק ליבת WordPress באמצעות בדיקת hash של שלמות

en: Scanned: |
he_IL[0]: נסרק:

en: Scanning database |
he_IL[0]: סורק מסד נתונים

en: Scanning files for malware |
he_IL[0]: סורק קבצים לנוזקות

en: Scans WordPress files and database content for dangerous execution, obfuscation, encoded payloads, injected scripts, and known webshell markers. Findings are indicators for review. Do not delete files before checking backups and confirming the payload. |
he_IL[0]: סורק קבצי WordPress ותוכן מסד נתונים לחיפוש ביצוע מסוכן, ערפול, מטענים מקודדים, סקריפטים מוזרקים וסממני webshell ידועים. הממצאים הם אינדיקטורים לבדיקה. אל תמחק קבצים לפני שבדקת גיבויים ואישור המטען.

en: Schedule |
he_IL[0]: תזמון

en: Schedule an immediate background download of the latest ASN (autonomous system) database from BotBlocker servers. |
he_IL[0]: קבע הורדה ברקע מיידית של מסד נתוני ASN (מערכת אוטונומית) העדכני משרתי BotBlocker.

en: Schedule an immediate background download of the latest RU-Gov CIDR list from C24Be/AS_Network_List (VK excluded). |
he_IL[0]: קבע הורדה ברקע מיידית של רשימת CIDR RU-Gov העדכנית מ-C24Be/AS_Network_List (VK לא כלול).

en: Scheduled Content Cleanup |
he_IL[0]: ניקוי תוכן מתוזמן

en: Scheduled Cron Jobs |
he_IL[0]: משימות Cron מתוזמנות

en: Scheduled Scan |
he_IL[0]: סריקה מתוזמנת

en: Scheduled Tasks |
he_IL[0]: משימות מתוזמנות

en: Script Name |
he_IL[0]: שם סקריפט

en: Search |
he_IL[0]: חיפוש

en: Search bots |
he_IL[0]: חיפוש בוטים

en: Search by data, comment… |
he_IL[0]: חיפוש לפי נתונים, תגובה…

en: Search cron jobs… |
he_IL[0]: חיפוש משימות cron…

en: Search engine verification, SEO protection from fake crawlers |
he_IL[0]: אימות מנועי חיפוש, הגנת SEO מפני סורקים מזויפים

en: Search engine visits |
he_IL[0]: ביקורים ממנועי חיפוש

en: Search Engines |
he_IL[0]: מנועי חיפוש

en: Search engines file generated successfully. |
he_IL[0]: קובץ מנועי חיפוש נוצר בהצלחה.

en: Search settings and actions |
he_IL[0]: הגדרות חיפוש ופעולות

en: sec |
he_IL[0]: שנ'

en: Secondary Block Time (seconds) |
he_IL[0]: זמן חסימה משני (שניות)

en: Secondary time ban enabled |
he_IL[0]: חסימת זמן משנית פעילה

en: Seconds remaining until unlock: |
he_IL[0]: שניות שנותרו עד לביטול הנעילה:

en: Seconds until unlock: |
he_IL[0]: שניות עד לביטול הנעילה:

en: Secret key not set. |
he_IL[0]: מפתח סודי לא הוגדר.

en: Secret link to disable the current BotBlocker check |
he_IL[0]: קישור סודי לביטול בדיקת BotBlocker הנוכחית

en: Secret link to fully disable BotBlocker |
he_IL[0]: קישור סודי לנטרול מלא של BotBlocker

en: Secret link to re-enable BotBlocker |
he_IL[0]: קישור סודי להפעלה מחדש של BotBlocker

en: Secret links |
he_IL[0]: קישורים סודיים

en: Sections |
he_IL[0]: מדורים

en: Secure |
he_IL[0]: מאובטח

en: Security action links |
he_IL[0]: קישורי פעולות אבטחה

en: Security and performance tools for your WordPress site: block unwanted traffic, filter suspicious requests, and optimize resource usage. |
he_IL[0]: כלי אבטחה וביצועים לאתר ה-WordPress שלך: חסום תעבורה לא רצויה, סנן בקשות חשודות, וייעל שימוש במשאבים.

en: Security and Privacy |
he_IL[0]: אבטחה ופרטיות

en: Security blog |
he_IL[0]: בלוג אבטחה

en: Security check failed. |
he_IL[0]: בדיקת האבטחה נכשלה.

en: Security Check Mode |
he_IL[0]: מצב בדיקת אבטחה

en: Security error. Refresh the page and try again. |
he_IL[0]: שגיאת אבטחה. רענן את הדף ונסה שוב.

en: Security Headers |
he_IL[0]: כותרות אבטחה

en: Security headers - HSTS, CSP, permissions policy |
he_IL[0]: כותרות אבטחה - HSTS, CSP, מדיניות הרשאות

en: Security headers are disabled because a conflicting plugin was detected. |
he_IL[0]: כותרות האבטחה מושבתות עקב זיהוי תוסף מתנגש.

en: Security headers management |
he_IL[0]: ניהול כותרות אבטחה

en: Security headers management (HSTS, CSP, X-Frame, Permissions-Policy) |
he_IL[0]: ניהול כותרות אבטחה (HSTS, CSP, X-Frame, Permissions-Policy)

en: Security Health Status |
he_IL[0]: מצב בריאות אבטחה

en: Security news and offers |
he_IL[0]: חדשות אבטחה ומבצעים

en: Security result |
he_IL[0]: תוצאת אבטחה

en: Security score |
he_IL[0]: ציון אבטחה

en: Security Score: |
he_IL[0]: ציון אבטחה:

en: Security Through Obscurity |
he_IL[0]: אבטחה באמצעות עמימות

en: Security Tips |
he_IL[0]: טיפים לאבטחה

en: Security Updates & Offers |
he_IL[0]: עדכוני אבטחה ומבצעים

en: Security Updates and Offers |
he_IL[0]: עדכוני אבטחה ומבצעים

en: See plans |
he_IL[0]: הצג תוכניות

en: See pricing |
he_IL[0]: הצג מחירים

en: Select a country |
he_IL[0]: בחר מדינה

en: Select Captcha type for visitor verification. |
he_IL[0]: בחר סוג Captcha לאימות מבקרים.

en: Select country |
he_IL[0]: בחר מדינה

en: Select how often the scheduled scan should run. |
he_IL[0]: בחר כל כמה זמן הסריקה המתוזמנת תרוץ.

en: Select image theme for Captcha. |
he_IL[0]: בחר ערכת תמונות ל-Captcha.

en: Select Language |
he_IL[0]: בחר שפה

en: Select matching images. Best balance of protection and UX. |
he_IL[0]: בחר תמונות תואמות. האיזון הטוב ביותר בין הגנה לחוויית משתמש.

en: Select matching images. Best balance of security and UX. |
he_IL[0]: בחר תמונות תואמות. האיזון הטוב ביותר בין אבטחה לחוויית משתמש.

en: Select rule type |
he_IL[0]: בחר סוג כלל

en: Select the Redis database index (0-15) to use. Default is 0. Different database indexes provide logical isolation between applications sharing the same Redis server. |
he_IL[0]: בחר את אינדקס מסד הנתונים של Redis (0-15) לשימוש. ברירת המחדל היא 0. אינדקסים שונים מספקים בידוד לוגי בין יישומים החולקים אותו שרת Redis.

en: Select when BotBlocker activates. Earlier = stronger protection. |
he_IL[0]: בחר מתי BotBlocker יופעל. מוקדם יותר = הגנה חזקה יותר.

en: Selected countries |
he_IL[0]: מדינות שנבחרו

en: Selected countries: |
he_IL[0]: מדינות שנבחרו:

en: Self Connections |
he_IL[0]: חיבורים עצמיים

en: Send |
he_IL[0]: שלח

en: Send email with BotBlocker management links |
he_IL[0]: שלח דוא"ל עם קישורי ניהול של BotBlocker

en: Send suspicious requests to BotBlocker Cloud for verification. |
he_IL[0]: שלח בקשות חשודות ל-BotBlocker Cloud לאימות.

en: Send Vary: Cookie Header |
he_IL[0]: שלח כותרת Vary: Cookie

en: Send via email |
he_IL[0]: שלח באמצעות דוא"ל

en: Sending failed. Please try again later. |
he_IL[0]: השליחה נכשלה. נא לנסות שוב מאוחר יותר.

en: Sending... |
he_IL[0]: שולח...

en: Sending… |
he_IL[0]: שולח…

en: SEO bots whitelist management |
he_IL[0]: ניהול רשימת היתרים של בוטי SEO

en: Separate Requests (Legacy) |
he_IL[0]: בקשות נפרדות (מורשת)

en: Server DDoS Protection Support (Experimental) |
he_IL[0]: תמיכה בהגנת DDoS לשרת (ניסיוני)

en: Server error while loading saved countries. |
he_IL[0]: שגיאת שרת בעת טעינת מדינות שמורות.

en: Server error while saving country list. |
he_IL[0]: שגיאת שרת בעת שמירת רשימת מדינות.

en: Server Host: |
he_IL[0]: מארח שרת:

en: Server OS |
he_IL[0]: מערכת הפעלה של השרת

en: Server Port: |
he_IL[0]: פורט שרת:

en: Server-side protection setup |
he_IL[0]: הגדרת הגנה בצד השרת

en: Services for cloud |
he_IL[0]: שירותים לענן

en: Session Token Verification |
he_IL[0]: אימות אסימון הפעלה

en: Session token verification enabled |
he_IL[0]: אימות אסימון הפעלה מופעל

en: Set a custom login endpoint to hide wp-login.php. Use only letters, numbers, hyphens, or underscores. Do not use .php, slashes, or query strings. |
he_IL[0]: הגדר נקודת קצה מותאמת אישית להתחברות כדי להסתיר את wp-login.php. השתמש רק באותיות, מספרים, מקפים או קווים תחתונים. אל תשתמש ב-.php, לוכסנים או מחרוזות שאילתה.

en: Set paths to a PHP file |
he_IL[0]: הגדר נתיבים לקובץ PHP

en: Set paths to MU-plugin BotBlocker Mode |
he_IL[0]: הגדר נתיבים למצב BotBlocker בתוסף MU-plugin

en: Set proxies to a PHP file |
he_IL[0]: הגדר פרוקסי לקובץ PHP

en: Set proxies to MU-plugin BotBlocker Mode |
he_IL[0]: הגדר פרוקסי למצב BotBlocker בתוסף MU-plugin

en: Set rules to a PHP file |
he_IL[0]: הגדר כללים לקובץ PHP

en: Set rules to MU-plugin BotBlocker Mode |
he_IL[0]: הגדר כללים למצב BotBlocker בתוסף MU-plugin

en: Set SameSite attribute (Lax, Strict, None). |
he_IL[0]: הגדר תכונת SameSite (Lax, Strict, None).

en: Set search engines and other white bots to MU-plugin BotBlocker Mode |
he_IL[0]: הגדר מנועי חיפוש ובוטים לבנים אחרים למצב BotBlocker בתוסף MU-plugin

en: Set the log retention period and enable daylight saving time adjustment if needed. |
he_IL[0]: הגדר את תקופת השמירה של היומן והפעל התאמה לשעון קיץ במידת הצורך.

en: Set the reCaptcha threshold level (0.1–1.0) |
he_IL[0]: הגדר את רמת הסף של reCaptcha (0.1–1.0)

en: Set the score threshold: lower = stricter blocking, higher = more permissive. |
he_IL[0]: הגדר את סף הציון: נמוך יותר = חסימה מחמירה יותר, גבוה יותר = יותר מתירנית.

en: Set up 2FA for your account |
he_IL[0]: הגדר 2FA לחשבון שלך

en: Set up two-factor authentication - 2FA, MFA, OTP, recovery |
he_IL[0]: הגדר אימות דו-שלבי - 2FA, MFA, OTP, שחזור

[ctx: device type label]
en: Set-top Box |
he_IL[0]: ממיר

en: Settings |
he_IL[0]: הגדרות

en: Settings saved. |
he_IL[0]: ההגדרות נשמרו.

en: Settings sections |
he_IL[0]: סעיפי ההגדרות

en: Setup Already Completed |
he_IL[0]: ההתקנה כבר הושלמה

en: Setup completed |
he_IL[0]: ההתקנה הושלמה

en: Setup Guide |
he_IL[0]: מדריך התקנה

en: Setup Guide - wizard, onboarding, getting started, first setup |
he_IL[0]: מדריך התקנה - אשף, כניסה ראשונית, תחילת עבודה, התקנה ראשונית

en: Setup is complete. You can adjust settings anytime from the Dashboard. |
he_IL[0]: ההתקנה הושלמה. ניתן להתאים הגדרות בכל עת מלוח המחוונים.

en: Setup not completed |
he_IL[0]: ההתקנה לא הושלמה

en: Setup session expired. Please refresh the page. |
he_IL[0]: תוקף ההתקנה פג. אנא רענן את הדף.

en: Setup Wizard |
he_IL[0]: אשף התקנה

en: Severity |
he_IL[0]: חומרה

en: Show Captcha to all visitors, bypassing other checks. |
he_IL[0]: הצג קאפצ׳ה לכל המבקרים, תוך עקיפת בדיקות אחרות.

en: Show fewer, essential settings |
he_IL[0]: הצג פחות הגדרות, רק ההכרחיות

en: Show unique visitors (by IP) or all requests. |
he_IL[0]: הצג מבקרים ייחודיים (לפי IP) או את כל הבקשות.

en: Showing first %1$d of %2$d findings. Increase Tree View Cap in settings to see all. |
he_IL[0]: מציג %1$d ראשונים מתוך %2$d ממצאים. הגדל את מגבלת תצוגת העץ בהגדרות כדי לראות הכל.

en: Showing first %1$d of %2$d. Switch to Tree to browse all. |
he_IL[0]: מציג %1$d ראשונים מתוך %2$d. עבור לתצוגת עץ כדי לדפדף בהכל.

en: Showing first %d per category. Switch to Tree to browse all. |
he_IL[0]: מציג %d ראשונים בקטגוריה. עבור לתצוגת עץ כדי לדפדף בהכל.

en: Shows exactly what was blocked and why (reason + URL + IP) |
he_IL[0]: מראה בדיוק מה נחסם ומדוע (סיבה + כתובת URL + IP)

en: Shows whether BotBlocker PRO is active. Managed automatically. |
he_IL[0]: מראה האם BotBlocker PRO פעיל. מנוהל אוטומטית.

en: Shows your BotBlocker PRO connection and subscription status. An active subscription delivers live security updates, firewall rules, and premium bot-detection from the BotBlocker network. |
he_IL[0]: מראה את מצב החיבור והמנוי שלך ל-BotBlocker PRO. מנוי פעיל מספק עדכוני אבטחה חיים, כללי חומת אש, וזיהוי בוטים מתקדם מרשת BotBlocker.

en: Signature DB |
he_IL[0]: מסד נתוני חתימות

en: Signature DB URL |
he_IL[0]: כתובת URL של מאגר החתימות

en: Silent Auto-Verify |
he_IL[0]: אימות אוטומטי שקט

en: Silent Auto-Verify (No Captcha) |
he_IL[0]: אימות אוטומטי שקט (ללא קאפצ׳ה)

en: Simple and reliable |
he_IL[0]: פשוט ואמין

en: Simple Bot Detection |
he_IL[0]: זיהוי בוטים פשוט

en: Simple bot detection |
he_IL[0]: זיהוי בוטים פשוט

en: Simple bot detection (UA, headers, JS, language) |
he_IL[0]: זיהוי בוטים פשוט (UA, כותרות, JS, שפה)

en: Simple bot detection analyzes basic browser characteristics to catch bots that fail to mimic real browsers. |
he_IL[0]: זיהוי בוטים פשוט מנתח מאפייני דפדפן בסיסיים כדי לתפוס בוטים שלא מצליחים לחקות דפדפנים אמיתיים.

en: Simple bot UA blocking |
he_IL[0]: חסימת UA פשוטה לבוטים

en: Simple JS Consistency |
he_IL[0]: עקביות JS פשוטה

en: Simple math with moving numbers. Easy and effective. |
he_IL[0]: חישוב פשוט עם מספרים נעים. קל ויעיל.

en: Simple mode |
he_IL[0]: מצב פשוט

en: Single event |
he_IL[0]: אירוע בודד

en: Site Health |
he_IL[0]: בריאות האתר

en: Site is protected |
he_IL[0]: האתר מוגן

en: Site key not set. |
he_IL[0]: מפתח האתר לא הוגדר.

en: Site Traffic |
he_IL[0]: תעבורת אתר

en: Site URL: |
he_IL[0]: כתובת URL של האתר:

en: Site visitors |
he_IL[0]: מבקרי האתר

en: Site Visitors |
he_IL[0]: מבקרי האתר

en: Sites Map |
he_IL[0]: מפת אתרים

en: Skip |
he_IL[0]: דלג

en: Skip (use default) |
he_IL[0]: דלג (השתמש בברירת מחדל)

en: Skip (use defaults) |
he_IL[0]: דלג (השתמש בברירות מחדל)

en: Skip asset directories |
he_IL[0]: דלג על תיקיות נכסים

en: Skip checks for all logged-in users |
he_IL[0]: דלג על בדיקות לכל המשתמשים המחוברים

en: Skip hash-comparison integrity warnings for plugins and themes that ship with WordPress (Akismet, default themes, etc.). Version mismatches between bundled copies and wp.org often cause false positives. Added files and malware patterns are still always scanned. |
he_IL[0]: דלג על אזהרות שלמות השוואת גיבוב עבור תוספים וערכות נושא שמגיעים עם WordPress (Akismet, ערכות נושא ברירת מחדל וכו׳). אי התאמות בגרסאות בין עותקים מובנים ל-wp.org לעיתים קרובות גורמות להתראות שווא. קבצים נוספים ודפוסי תוכנות זדוניות עדיין ייסרקו תמיד.

en: Skip integrity check for bundled plugins & themes |
he_IL[0]: דלג על בדיקת שלמות עבור תוספים וערכות נושא מובנים

en: Skip scanning files inside assets/ directories. These typically contain static frontend resources (JS, CSS, images) with low malware risk. Disable for full coverage. |
he_IL[0]: דלג על סריקת קבצים בתיקיות assets/. אלו בדרך כלל מכילות משאבי פרונט-אנד סטטיים (JS, CSS, תמונות) עם סיכון נמוך לנוזקות. השבת לכיסוי מלא.

en: Skipped |
he_IL[0]: דולג

en: skipped |
he_IL[0]: דולג

en: Skipped:  |
he_IL[0]: דולג:

en: Sliding window size in minutes. RPM = total hits in window / window minutes. Default: 5. |
he_IL[0]: גודל חלון ההזזה בדקות. RPM = סך כל הפגיעות בחלון / דקות החלון. ברירת מחדל: 5.

en: Software versions |
he_IL[0]: גרסאות תוכנה

en: Solve the following: |
he_IL[0]: פתור את הבא:

en: Sorry, your request has been blocked |
he_IL[0]: מצטערים, הבקשה שלך נחסמה

en: Sorry, your request has been denied |
he_IL[0]: מצטערים, הבקשה שלך נדחתה

en: Source |
he_IL[0]: מקור

en: Specify the Memcached server hostname or IP address. Default is localhost (127.0.0.1) for local installations. |
he_IL[0]: ציין את שם המארח או כתובת ה-IP של שרת Memcached. ברירת המחדל היא localhost (127.0.0.1) עבור התקנות מקומיות.

en: Specify the Redis server hostname or IP address. Default is localhost (127.0.0.1) for local Redis installations. |
he_IL[0]: ציין את שם המארח או כתובת ה-IP של שרת Redis. ברירת המחדל היא localhost (127.0.0.1) עבור התקנות Redis מקומיות.

en: Speed Up |
he_IL[0]: האצה

en: Speed up - performance, PageSpeed |
he_IL[0]: האצה - ביצועים, PageSpeed

en: Speeds up visitor processing via Memcached |
he_IL[0]: מאיץ עיבוד מבקרים באמצעות Memcached

en: Speeds up visitor processing via Redis |
he_IL[0]: מאיץ עיבוד מבקרים באמצעות Redis

en: Spoofing detection |
he_IL[0]: זיהוי זיוף

en: Square |
he_IL[0]: מרובע

en: SSL/HTTPS is active on this site. |
he_IL[0]: SSL/HTTPS פעיל באתר זה.

en: SSL/HTTPS is enabled on this site. |
he_IL[0]: SSL/HTTPS מופעל באתר זה.

en: SSL/HTTPS is not enabled |
he_IL[0]: SSL/HTTPS אינו מופעל

en: SSL/HTTPS is not enabled on this site. |
he_IL[0]: SSL/HTTPS אינו מופעל באתר זה.

en: Standard loading |
he_IL[0]: טעינה רגילה

en: Standard performance |
he_IL[0]: ביצועים רגילים

en: Standard plugin loading |
he_IL[0]: טעינת תוסף רגילה

en: Star |
he_IL[0]: כוכב

en: Start Background Scan |
he_IL[0]: התחל סריקת רקע

en: Start setup |
he_IL[0]: התחל התקנה

en: Start wizard |
he_IL[0]: התחל אשף

en: Start Wizard |
he_IL[0]: התחל אשף

en: Starting scan... |
he_IL[0]: מתחיל סריקה...

en: Statistics |
he_IL[0]: סטטיסטיקות

en: Statistics Display Mode |
he_IL[0]: מצב תצוגת סטטיסטיקות

en: Status |
he_IL[0]: סטטוס

en: Status: %1$s. Progress: %2$d%%. |
he_IL[0]: סטטוס: %1$s. התקדמות: %2$d%%.

en: Stop Visitor Icon |
he_IL[0]: עצור סמל מבקר

en: Stops hosting bots, proxies and Tor traffic |
he_IL[0]: עוצר בוטים, פרוקסי ותעבורת Tor

en: Store Cloud API responses in transients |
he_IL[0]: אחסן תגובות API של ענן בטרנזיינטים

en: Store logs |
he_IL[0]: אחסן יומנים

en: Store these backup codes in a safe place. Each code can be used only once. |
he_IL[0]: אחסן את קודי הגיבוי האלה במקום בטוח. כל קוד יכול לשמש פעם אחת בלבד.

en: Strict |
he_IL[0]: מחמיר

en: Strict CORS Headers |
he_IL[0]: כותרות CORS מחמירות

en: Strict Webhook Validation (POST only) |
he_IL[0]: אימות Webhook מחמיר (POST בלבד)

en: Strong |
he_IL[0]: חזק

en: Strong profile function is not available. |
he_IL[0]: פונקציית הפרופיל החזק אינה זמינה.

en: Strong Protection |
he_IL[0]: הגנה חזקה

en: Strong protection |
he_IL[0]: הגנה חזקה

en: Strongest protection mode |
he_IL[0]: מצב הגנה החזק ביותר

en: Strongest Protection Mode |
he_IL[0]: מצב הגנה החזק ביותר

en: Style |
he_IL[0]: סגנון

en: Subnet |
he_IL[0]: תת-רשת

en: Subnet Aggregation |
he_IL[0]: צבירת תת-רשתות

en: Subnet Decay Interval |
he_IL[0]: מרווח דעיכת תת-רשת

en: Subnet Decay Interval (hours) |
he_IL[0]: מרווח דעיכת תת-רשת (שעות)

en: Subnet Mask |
he_IL[0]: מסכת תת-רשת

en: Subnet Max Age |
he_IL[0]: גיל מקסימלי של תת-רשת

en: Subnet Max Age (days) |
he_IL[0]: גיל מקסימלי של תת-רשת (ימים)

en: Subnet Multiplier |
he_IL[0]: מכפיל תת-רשת

en: Subnet size for verified bot allow-rules (IPv4/IPv6). Smaller = more secure, larger = fewer DNS lookups. |
he_IL[0]: גודל תת-רשת לחוקי הרשאה של בוטים מאומתים (IPv4/IPv6). קטן יותר = מאובטח יותר, גדול יותר = פחות חיפושי DNS.

en: Subnetwork |
he_IL[0]: תת-רשת

en: Subscribe |
he_IL[0]: הרשמה

en: Subscription failed. Please try again. |
he_IL[0]: ההרשמה נכשלה. נסה שוב.

en: Subscription status |
he_IL[0]: סטטוס הרשמה

en: Success! |
he_IL[0]: הצלחה!

en: Success: IP rule added |
he_IL[0]: הצלחה: כלל IP נוסף

en: Successfully imported |
he_IL[0]: יובא בהצלחה

en: Successfully imported  |
he_IL[0]: יובא בהצלחה

en: Support |
he_IL[0]: תמיכה

en: Support & About |
he_IL[0]: תמיכה & אודות

en: support center |
he_IL[0]: מרכז תמיכה

en: Support forum |
he_IL[0]: פורום תמיכה

en: Support Forum |
he_IL[0]: פורום תמיכה

en: Support in Telegram |
he_IL[0]: תמיכה בטלגרם

en: Support ticket |
he_IL[0]: כרטיס תמיכה

en: Suspicious |
he_IL[0]: חשוד

en: Sync Early Init Data |
he_IL[0]: סנכרון נתוני אתחול מוקדם

en: Sync failed:  |
he_IL[0]: סנכרון נכשל:

en: Sync from Cloud |
he_IL[0]: סנכרון מהענן

en: Sync known JA3/JA4 TLS fingerprints from the BotBlocker server. |
he_IL[0]: סנכרון טביעות אצבע TLS JA3/JA4 מוכרות משרת BotBlocker.

en: Sync LLM providers |
he_IL[0]: סנכרון ספקי LLM

en: Sync LLM providers - AI crawlers, ChatGPT, Claude bot list |
he_IL[0]: סנכרון ספקי LLM - סורקי AI, ChatGPT, רשימת בוט קלוד

en: Sync Now |
he_IL[0]: סנכרן כעת

en: Sync scheduled. |
he_IL[0]: סנכרון תוזמן.

en: Syncing... |
he_IL[0]: מסנכרן...

en: System |
he_IL[0]: מערכת

en: System administration |
he_IL[0]: ניהול מערכת

en: System Cron Job Commands |
he_IL[0]: פקודות Cron Job מערכת

en: System security status |
he_IL[0]: סטטוס אבטחת מערכת

en: System Status |
he_IL[0]: סטטוס מערכת

en: System status |
he_IL[0]: סטטוס מערכת

en: System Status - health, server, diagnostics |
he_IL[0]: סטטוס מערכת - בריאות, שרת, אבחון

en: Table overview |
he_IL[0]: סקירת טבלה

[ctx: device type label]
en: Tablet |
he_IL[0]: טאבלט

en: Takes effect immediately. |
he_IL[0]: נכנס לתוקף באופן מיידי.

en: Target |
he_IL[0]: מטרה

en: Target IP/Subnet |
he_IL[0]: IP/תת-רשת מטרה

en: Targets: %1$d. Clean: %2$d. Issues: %3$d. Unverifiable: %4$d. Added: %5$d. Modified: %6$d. Missing: %7$d. Expected: %8$d. Ignored: %9$d. |
he_IL[0]: מטרות: %1$d. נקי: %2$d. בעיות: %3$d. לא ניתן לאימות: %4$d. נוספו: %5$d. שונו: %6$d. חסרים: %7$d. צפויים: %8$d. התעלמו: %9$d.

en: Task %s executed successfully. |
he_IL[0]: המשימה %s בוצעה בהצלחה.

en: Task List |
he_IL[0]: רשימת משימות

en: Task List Table |
he_IL[0]: טבלת רשימת משימות

en: Task Recovery |
he_IL[0]: שחזור משימות

en: Tasks |
he_IL[0]: משימות

en: Telegram |
he_IL[0]: טלגרם

en: Telegram BotFather |
he_IL[0]: טלגרם BotFather

en: Telegram Configuration |
he_IL[0]: הגדרות Telegram

en: Telegram notifications |
he_IL[0]: התראות Telegram

en: Telegram support |
he_IL[0]: תמיכת Telegram

en: Telegram Weekly Report |
he_IL[0]: דו״ח שבועי Telegram

en: Temporarily disable BotBlocker checks for this session. |
he_IL[0]: השבת זמנית את בדיקות BotBlocker להפעלה זו.

en: Temporary extraction directory is missing. |
he_IL[0]: תיקיית החילוץ הזמנית חסרה.

en: Terms of service |
he_IL[0]: תנאי השירות

en: Terms of Service |
he_IL[0]: תנאי השירות

en: Test failed:  |
he_IL[0]: הבדיקה נכשלה:

en: Test Response Code |
he_IL[0]: קוד תגובת בדיקה

en: Test Response Code: |
he_IL[0]: קוד תגובת בדיקה:

en: Testing and debug mode |
he_IL[0]: מצב בדיקה וניפוי שגיאות

en: Testing key pages of your site |
he_IL[0]: בודק דפי מפתח באתר שלך

en: The add-on download URL is not allowed. |
he_IL[0]: כתובת ההורדה של התוסף אינה מורשית.

en: The add-on is invalid or broken. |
he_IL[0]: התוסף אינו תקין או שבור.

en: The add-on package cannot be opened. |
he_IL[0]: לא ניתן לפתוח את חבילת התוסף.

en: The add-on package has an invalid file count. |
he_IL[0]: לחבילת התוסף יש מספר קבצים לא תקין.

en: The add-on package is too large. |
he_IL[0]: חבילת התוסף גדולה מדי.

en: The add-on package must be a ZIP file. |
he_IL[0]: חבילת התוסף חייבת להיות קובץ ZIP.

en: The add-on upload failed. |
he_IL[0]: העלאת התוסף נכשלה.

en: the added line from wp-config.php. |
he_IL[0]: השורה שנוספה מ-wp-config.php.

en: The addon provides two essential features: |
he_IL[0]: התוסף מספק שתי תכונות חיוניות:

en: The Behavioral Engine is installed and active. You can customize the multi-signal thresholds, session limits, and IP reputation decay. |
he_IL[0]: מנוע ההתנהגותי מותקן ופעיל. ניתן להתאים אישית את ספי האותות המרובים, מגבלות ההפעלה, ודעיכת המוניטין של IP.

en: The Early Init add-on allows BotBlocker to execute at the very beginning of the WordPress load cycle. This stops bad bots early, saving massive amounts of database queries and server resources. |
he_IL[0]: התוסף Early Init מאפשר ל-BotBlocker לפעול ממש בתחילת מחזור הטעינה של WordPress. זה עוצר בוטים זדוניים מוקדם, וחוסך כמויות גדולות של שאילתות מסד נתונים ומשאבי שרת.

en: The fallback runner checks overdue tasks (>1.5× interval) and recreates missing cron events. Runs automatically every 15 minutes via the WordPress init hook. |
he_IL[0]: הרץ הגיבוי בודק משימות באיחור (מרווח >1.5) ומשחזר אירועי cron חסרים. רץ אוטומטית כל 15 דקות דרך ה-hook init של WordPress.

en: The internal WordPress cache and external caching systems (Redis, Memcached) will be reset. |
he_IL[0]: המטמון הפנימי של WordPress ומערכות המטמון החיצוניות (Redis, Memcached) יאופסו.

en: The label for the cookie consent button. |
he_IL[0]: התווית עבור כפתור הסכמת העוגיות.

en: The label for the link to your privacy policy page. |
he_IL[0]: התווית עבור הקישור לדף מדיניות הפרטיות שלך.

en: The maximum number of requests per hour (RPH) a typical human visitor would make. This captures slow-crawling scraping bots that keep their per-minute speed low to avoid basic limiters. (Default: 200) |
he_IL[0]: המספר המרבי של בקשות לשעה (RPH) שמבצע אנושי טיפוסי יבצע. זה לוכד בוטי גרידה איטיים ששומרים על מהירות דקתית נמוכה כדי להימנע ממגבילים בסיסיים. (ברירת מחדל: 200)

en: The maximum number of requests per minute (RPM) a typical human visitor would reasonably make. If a visitor goes over this speed, their behavior score goes up. (Default: 30) |
he_IL[0]: המספר המרבי של בקשות לדקה (RPM) שמבצע אנושי טיפוסי יבצע באופן סביר. אם מבקר חורג ממהירות זו, ציון ההתנהגות שלו עולה. (ברירת מחדל: 30)

en: The maximum penalty level (tier) an IP or subnet can reach. Higher tiers apply a stricter threshold penalty, meaning they trigger blocks much faster. (Default: 6) |
he_IL[0]: רמת הענישה (שכבה) המקסימלית ש-IP או תת-רשת יכולים להגיע אליה. שכבות גבוהות יותר מחילות עונש סף מחמיר יותר, כלומר הן מפעילות חסימות הרבה יותר מהר. (ברירת מחדל: 6)

en: The memcached PHP extension is required to use this cache. Install it via your hosting control panel or contact your host. |
he_IL[0]: תוסף ה-PHP של memcached נדרש לשימוש במטמון זה. התקן אותו דרך לוח הבקרה של האירוח שלך או צור קשר עם ספק האירוח שלך.

en: The package contains an oversized file. |
he_IL[0]: החבילה מכילה קובץ בגודל חריג.

en: The package contains an unsafe file path. |
he_IL[0]: החבילה מכילה נתיב קובץ לא בטוח.

en: The package does not match the BotBlocker add-on contract. |
he_IL[0]: החבילה אינה תואמת לחוזה התוסף של BotBlocker.

en: The package must contain exactly one root folder. |
he_IL[0]: החבילה חייבת להכיל בדיוק תיקיית שורש אחת.

en: The package must declare Requires-Core. |
he_IL[0]: החבילה חייבת להצהיר על Requires-Core.

en: The package root folder must be a valid slug. |
he_IL[0]: תיקיית השורש של החבילה חייבת להיות slug תקין.

en: The package slug does not match the requested add-on. |
he_IL[0]: ה-slug של החבילה אינו תואם לתוסף המבוקש.

en: The PHP zip extension is required for plugin/theme scanning. Ask your host to enable it. |
he_IL[0]: תוסף ה-zip של PHP נדרש לסריקת תוספים/ערכות נושא. בקש מספק האירוח שלך להפעיל אותו.

en: The redis PHP extension is required to use this cache. Install it via your hosting control panel or contact your host. |
he_IL[0]: תוסף ה-PHP של redis נדרש לשימוש במטמון זה. התקן אותו דרך לוח הבקרה של האירוח שלך או צור קשר עם ספק האירוח שלך.

en: The repair page is publicly accessible without authentication while enabled. Disable it after use. |
he_IL[0]: דף התיקון נגיש לציבור ללא אימות בזמן שהוא מופעל. השבת אותו לאחר השימוש.

en: The scan runs in the background and may pause if you close this page. For best results, keep this tab open until the scan finishes. |
he_IL[0]: הסריקה רצה ברקע ועשויה להשהות אם תסגור דף זה. לקבלת התוצאות הטובות ביותר, השאר טאב זה פתוח עד לסיום הסריקה.

en: The scheduled malware scan found %d high-confidence indicator. Review the Malware Scanner results. | The scheduled malware scan found %d high-confidence indicators. Review the Malware Scanner results.
he_IL[0]: הסריקה המתוזמנת לאיתור תוכנות זדוניות מצאה %d אינדיקטור ברמת אמון גבוהה. בדוק את תוצאות סורק התוכנות הזדוניות.

en: The scheduled malware scan found %d high-confidence indicator. Review the Malware Scanner results. | The scheduled malware scan found %d high-confidence indicators. Review the Malware Scanner results.
he_IL[0]: הסריקה המתוזמנת לאיתור תוכנות זדוניות מצאה %d אינדיקטורים ברמת אמון גבוהה. בדוק את תוצאות סורק התוכנות הזדוניות.

en: The scheduled truth-source check found %d file integrity issue. Review the Truth Source results. | The scheduled truth-source check found %d file integrity issues. Review the Truth Source results.
he_IL[0]: בדיקת מקור האמת המתוזמנת מצאה %d בעיה בתקינות קובץ. בדוק את תוצאות מקור האמת.

en: The scheduled truth-source check found %d file integrity issue. Review the Truth Source results. | The scheduled truth-source check found %d file integrity issues. Review the Truth Source results.
he_IL[0]: בדיקת מקור האמת המתוזמנת מצאה %d בעיות בתקינות קבצים. בדוק את תוצאות מקור האמת.

en: The site may be slower temporarily until data is re-cached. |
he_IL[0]: האתר עשוי להיות איטי יותר באופן זמני עד שהנתונים יישמרו מחדש במטמון.

en: The temporary extraction folder is missing. |
he_IL[0]: תיקיית החילוץ הזמנית חסרה.

en: The text displayed in the cookie notice. Keep it concise and informative. |
he_IL[0]: הטקסט המוצג בהודעת העוגיות. שמור אותו תמציתי ואינפורמטיבי.

en: The traffic activity level (as a fraction of your Max RPM) where we start tracking and recording reputation. For example, at 0.10, once a visitor reaches 10% of the Max RPM limit, we begin monitoring their patterns. (Default: 0.10) |
he_IL[0]: רמת פעילות התנועה (כשבריר מה-Max RPM שלך) שבה אנו מתחילים לעקוב ולתעד מוניטין. לדוגמה, ב-0.10, ברגע שמבקר מגיע ל-10% ממגבלת ה-Max RPM, אנו מתחילים לנטר את הדפוסים שלהם. (ברירת מחדל: 0.10)

en: The uploaded file was not accepted by WordPress. |
he_IL[0]: הקובץ שהועלה לא התקבל על ידי WordPress.

en: The URL to your privacy policy page. |
he_IL[0]: כתובת ה-URL לעמוד מדיניות הפרטיות שלך.

en: The validated add-on source is missing. |
he_IL[0]: מקור התוסף המאומת חסר.

en: The visual style of the cookie alert banner. |
he_IL[0]: הסגנון החזותי של באנר התראת העוגיות.

en: The WordPress log file (debug.log) will be cleared: |
he_IL[0]: קובץ היומן של WordPress (debug.log) ינוקה:

en: The WordPress object cache will be cleared: |
he_IL[0]: מטמון האובייקטים של WordPress ינוקה:

en: Theme homepage |
he_IL[0]: דף הבית של ערכת הנושא

en: Theme slugs to skip. One per line. |
he_IL[0]: מזהה ערכת נושא לדילוג. אחד לשורה.

en: Themes |
he_IL[0]: ערכות נושא

en: These can be fixed automatically. Your site will stay functional. |
he_IL[0]: ניתן לתקן את אלה באופן אוטומטי. האתר שלך יישאר פונקציונלי.

en: These files are not part of official WordPress checksums but are normal for a live site (config, robots, verification files, etc.). Listed for awareness - not treated as issues. |
he_IL[0]: קבצים אלה אינם חלק מבדיקות הסכומים הרשמיות של WordPress אך הם נורמליים לאתר חי (config, robots, קבצי אימות וכו'). מוצגים למודעות - אינם מטופלים כבעיות.

en: These options require no form save - they apply immediately and are safe to experiment with. |
he_IL[0]: אפשרויות אלה אינן דורשות שמירת טופס - הן חלות באופן מיידי ובטוח להתנסות איתן.

en: Third-party |
he_IL[0]: צד שלישי

en: This action cannot be undone. |
he_IL[0]: לא ניתן לבטל פעולה זו.

en: This add-on is incompatible with your BotBlocker version. Delete anyway? |
he_IL[0]: תוסף זה אינו תואם לגרסת BotBlocker שלך. למחוק בכל זאת?

en: This add-on requires a newer PHP version. |
he_IL[0]: תוסף זה דורש גרסת PHP חדשה יותר.

en: This add-on requires a newer version of BotBlocker. |
he_IL[0]: תוסף זה דורש גרסה חדשה יותר של BotBlocker.

en: This add-on requires BotBlocker %s or higher. Please update the plugin first. |
he_IL[0]: תוסף זה דורש BotBlocker %s ומעלה. אנא עדכן את התוסף תחילה.

en: This add-on requires PHP %s or higher. |
he_IL[0]: תוסף זה דורש PHP %s ומעלה.

en: This addon requires HTTPS to be installed and enabled. Please install an SSL certificate before enabling these features. |
he_IL[0]: תוסף זה דורש התקנה והפעלה של HTTPS. אנא התקן תעודת SSL לפני הפעלת תכונות אלה.

en: This can help resolve 404 errors after changing permalink structure. |
he_IL[0]: זה יכול לעזור לפתור שגיאות 404 לאחר שינוי מבנה קישורים קבועים.

en: This process is irreversible. |
he_IL[0]: תהליך זה הוא בלתי הפיך.

en: This URL conflicts with an existing page, post, or taxonomy on your site. Choose a different login slug. |
he_IL[0]: כתובת URL זו מתנגשת עם עמוד, פוסט או טקסונומיה קיימים באתר שלך. בחר מזהה התחברות שונה.

en: Threat intelligence & zero-day botnet feeds |
he_IL[0]: מודיעין איומים ועדכוני zero-day botnet

en: Three-layer behavioral engine combining Free rate-limit inspection (RPM velocity with quadratic subnet pressure) with Pro multi-signal scoring (velocity, URI diversity, session depth, timing regularity, referer consistency) and IP/subnet reputation tracking with lazy decay. Detects and blocks robotic traffic through layered analysis. |
he_IL[0]: מנוע התנהגותי תלת-שכבתי המשלב בדיקת הגבלת קצב בגרסה החינמית (מהירות RPM עם לחץ תת-רשת ריבועי) עם ניקוד רב-אותות בגרסת Pro (מהירות, גיוון URI, עומק הפעלה, סדירות תזמון, עקביות referer) ומעקב מוניטין IP/תת-רשת עם דעיכה איטית. מזהה וחוסם תנועה רובוטית באמצעות ניתוח שכבות.

en: Tickets, Telegram, documentation |
he_IL[0]: כרטיסים, Telegram, תיעוד

en: Tier Thresholds |
he_IL[0]: ספי רמות

en: tiers |
he_IL[0]: רמות

en: Time |
he_IL[0]: זמן

en: Time allowed to complete Captcha verification. |
he_IL[0]: זמן מותר להשלמת אימות Captcha.

en: Time ban enabled |
he_IL[0]: חסימת זמן מופעלת

en: Time period for counting failed login attempts. |
he_IL[0]: פרק זמן לספירת ניסיונות התחברות כושלים.

en: Timeout in seconds for cloud API requests. Increase if your server has slow outbound connections. |
he_IL[0]: פסק זמן בשניות לבקשות API ענן. הגדל אם לשרת שלך יש חיבורים יוצאים איטיים.

en: Timezone |
he_IL[0]: אזור זמן

en: Timezone for report timestamps. |
he_IL[0]: אזור זמן לחתימות זמן של דוחות.

en: Tip: |
he_IL[0]: טיפ:

en: TLS Fingerprint Settings |
he_IL[0]: הגדרות טביעת אצבע TLS

en: TLS Fingerprint Sync |
he_IL[0]: סנכרון טביעת אצבע TLS

en: TLS fingerprint sync failed:  |
he_IL[0]: סנכרון טביעת אצבע TLS נכשל:

en: TLS Fingerprinting |
he_IL[0]: טביעת אצבע TLS

en: TLS fingerprinting detects bots by analyzing the TLS handshake signature (JA3/JA4). Real browsers have distinct TLS fingerprints vs headless/automation tools. |
he_IL[0]: טביעת אצבע TLS מזהה בוטים על ידי ניתוח חתימת לחיצת היד TLS (JA3/JA4). לדפדפנים אמיתיים יש טביעות אצבע TLS ייחודיות לעומת כלי headless/אוטומציה.

en: TLS fingerprints synced successfully. |
he_IL[0]: טביעות אצבע TLS סונכרנו בהצלחה.

en: To enable database repair and optimization: |
he_IL[0]: כדי לאפשר תיקון ואופטימיזציה של מסד הנתונים:

en: To receive important security news and special offers. |
he_IL[0]: כדי לקבל חדשות אבטחה חשובות ומבצעים מיוחדים.

en: Toast Notifications: |
he_IL[0]: התראות Toast:

en: Today blocked |
he_IL[0]: חסומים היום

en: Today blocked: |
he_IL[0]: חסומים היום:

en: Today hits |
he_IL[0]: פגיעות היום

en: Today's activity |
he_IL[0]: הפעילות של היום

en: Today's Statistics |
he_IL[0]: הסטטיסטיקה של היום

en: Toggle navigation |
he_IL[0]: שנה ניווט

en: Toggle On/Off |
he_IL[0]: הפעל/כבה

en: Toggle sidebar |
he_IL[0]: שנה סרגל צד

en: Too early. Try again. |
he_IL[0]: מוקדם מדי. נסה שוב.

en: Too late. Try again. |
he_IL[0]: מאוחר מדי. נסה שוב.

en: Too many attempts. Try again in 5 minutes. |
he_IL[0]: יותר מדי ניסיונות. נסה שוב בעוד 5 דקות.

en: Too many entries. Maximum 1000 per import. |
he_IL[0]: יותר מדי ערכים. מקסימום 1000 לייבוא.

en: Too many requests. Please try again later. |
he_IL[0]: יותר מדי בקשות. נסה שוב מאוחר יותר.

en: Tools |
he_IL[0]: כלים

en: Tools - maintenance, utilities, repair, cleanup |
he_IL[0]: כלים - תחזוקה, כלי עזר, תיקון, ניקוי

en: Tools for blocking bots, filtering suspicious traffic, and optimizing server resources. |
he_IL[0]: כלים לחסימת בוטים, סינון תעבורה חשודה, ואופטימיזציה של משאבי שרת.

en: Tools sections |
he_IL[0]: מקטעי הכלים

en: Tools settings saved. |
he_IL[0]: הגדרות הכלים נשמרו.

en: Top |
he_IL[0]: ראש

en: Top %d Browsers |
he_IL[0]: הדפדפנים המובילים: %d

en: Top %d Countries |
he_IL[0]: המדינות המובילות: %d

en: Top %d Devices |
he_IL[0]: המכשירים המובילים: %d

en: Top Countries |
he_IL[0]: המדינות המובילות

en: Top IPs |
he_IL[0]: כתובות ה-IP המובילות

en: Top-%d IPs |
he_IL[0]: ה-%d IPs המובילים

en: Tor blocking |
he_IL[0]: חסימת Tor

en: Tor Exit Nodes |
he_IL[0]: צמתי יציאה של Tor

en: Total allowed |
he_IL[0]: סך הכל מורשה

en: Total blocked |
he_IL[0]: סך הכל חסומים

en: Total blocked: |
he_IL[0]: סך הכל חסומים:

en: Total hits |
he_IL[0]: סך הכל כניסות

en: Total IPv4 rules: |
he_IL[0]: סך הכל חוקי IPv4:

en: Total IPv6 rules: |
he_IL[0]: סך הכל חוקי IPv6:

en: Total paths: |
he_IL[0]: סך הכל נתיבים:

en: Total requests |
he_IL[0]: סך הכל בקשות

en: Total rules: |
he_IL[0]: סך הכל חוקים:

en: Total white bots: |
he_IL[0]: סך הכל בוטים לבנים:

en: Track admin panel activity for security auditing and multi-user accountability. |
he_IL[0]: עקוב אחר פעילות לוח הניהול לצורך ביקורת אבטחה ואחריותיות מרובת משתמשים.

en: Track request velocity per IP and issue Captcha or block when thresholds are exceeded. |
he_IL[0]: עקוב אחר קצב הבקשות לכתובת IP והצג Captcha או חסום כאשר חורגים מהספים.

en: Track returning verified visitors. Helps identify repeat traffic patterns and false positives. |
he_IL[0]: עקוב אחר מבקרים מאומתים חוזרים. עוזר לזהות דפוסי תעבורה חוזרים וחיוביות שגויות.

en: Track traffic sources and filter suspicious referrers via UTM parameters. |
he_IL[0]: עקוב אחר מקורות תעבורה וסנן מפנים חשודים באמצעות פרמטרי UTM.

en: Track WP-CLI and cron execution. Helps detect automated exploitation attempts. |
he_IL[0]: עקוב אחר ביצוע WP-CLI ו-cron. עוזר לזהות ניסיונות ניצול אוטומטיים.

en: Traffic |
he_IL[0]: תעבורה

en: Traffic & Referrer |
he_IL[0]: תעבורה ומפנה

en: Traffic &amp; Referrer |
he_IL[0]: תעבורה &amp; מפנה

en: Traffic activity level (as fraction of Max RPM) where reputation tracking starts. (Default: 0.10) |
he_IL[0]: רמת פעילות תעבורה (כחלק מ-Max RPM) שבה מתחיל מעקב מוניטין. (ברירת מחדל: 0.10)

en: Traffic and Referrer Settings |
he_IL[0]: הגדרות תעבורה ומפנה

en: Traffic coming from known proxies or VPNs is more likely to be automated. We multiply their behavior metrics by this factor to make our analyzer more sensitive. (Default: 1.15) |
he_IL[0]: תנועה שמגיעה מפרוקסי או VPN ידועים נוטה יותר להיות אוטומטית. אנו מכפילים את מדדי ההתנהגות שלהם בגורם זה כדי להפוך את המנתח שלנו לרגיש יותר. (ברירת מחדל: 1.15)

en: Traffic geo data |
he_IL[0]: נתוני גאוגרפיה של תעבורה

en: Transients |
he_IL[0]: ארעיים

en: Transients API |
he_IL[0]: API ארעיים

en: Transients are temporary database data used by plugins and themes. |
he_IL[0]: Transients הם נתוני מסד נתונים זמניים המשמשים תוספים וערכות נושא.

en: Transients successfully cleared! |
he_IL[0]: Transients נוקו בהצלחה!

en: Tree |
he_IL[0]: עץ

en: Tree View Cap |
he_IL[0]: תקרת תצוגת עץ

en: Triangle |
he_IL[0]: משולש

en: Trust proxy headers for HTTPS detection |
he_IL[0]: אמון בכותרות פרוקסי לזיהוי HTTPS

en: Trust proxy headers for IP allowlisting |
he_IL[0]: אמון בכותרות פרוקסי לרשימת היתרי IP

en: Trust your current IP |
he_IL[0]: סמוך על ה-IP הנוכחי שלך

en: Trusted Bots |
he_IL[0]: בוטים מהימנים

en: Trusted Bots: |
he_IL[0]: בוטים מהימנים:

en: Trusted by users |
he_IL[0]: מהימן על ידי משתמשים

en: Trusted Proxy |
he_IL[0]: פרוקסי מהימן

en: Trusted Proxy IP/CIDR |
he_IL[0]: IP/CIDR של פרוקסי מהימן

en: Trusted users and systems that bypass checks |
he_IL[0]: משתמשים ומערכות מהימנים העוקפים בדיקות

en: Truth Source |
he_IL[0]: מקור אמת

en: Truth Source Comparator |
he_IL[0]: משווה מקור אמת

en: Truth Source Settings |
he_IL[0]: הגדרות מקור אמת

en: Truth Source: Background Scan Progress |
he_IL[0]: מקור אמת: התקדמות סריקת רקע

en: Truth Source: File Integrity Issues |
he_IL[0]: מקור אמת: בעיות שלמות קבצים

en: Truth Source: Scan Batch |
he_IL[0]: מקור אמת: אצוות סריקה

en: Truth Source: Scheduled Scan |
he_IL[0]: מקור אמת: סריקה מתוזמנת

en: Tunnel Settings |
he_IL[0]: הגדרות מנהרה

en: Turn on advanced behavior checking. Analyzes multiple signals (click speed, timing regularity, missing referrers, page diversity) to identify robotic traffic. |
he_IL[0]: הפעל בדיקת התנהגות מתקדמת. מנתחת מספר סימנים (מהירות לחיצה, סדירות תזמון, העדר מפנים, גיוון דפים) לזיהוי תעבורה רובוטית.

en: Turn on advanced behavior checking. Unlike simple speed limits, this analyzes multiple signals (like click speed, timing regularity, missing referrers, and page diversity) to identify robotic traffic. |
he_IL[0]: הפעל בדיקת התנהגות מתקדמת. בניגוד למגבלות מהירות פשוטות, אפשרות זו מנתחת מספר סימנים (כמו מהירות לחיצה, סדירות תזמון, העדר מפנים וגיוון דפים) לזיהוי תעבורה רובוטית.

en: Turns all BotBlocker security headers on or off. Use to globally disable header output for testing or compatibility checks. |
he_IL[0]: מפעיל או מכבה את כל כותרות האבטחה של BotBlocker. השתמש כדי להשבית את פלט הכותרות באופן גלובלי לצורך בדיקות או בדיקות תאימות.

[ctx: device type label]
en: TV |
he_IL[0]: טלוויזיה

en: Twice a week |
he_IL[0]: פעמיים בשבוע

en: Two-Factor Auth - 2FA, MFA, OTP, authentication |
he_IL[0]: אימות דו-שלבי – 2FA, MFA, OTP, אימות

en: Two-Factor Authentication |
he_IL[0]: אימות דו-שלבי

en: Two-Factor Authentication (2FA) |
he_IL[0]: אימות דו-שלבי (2FA)

en: Two-Factor Authentication (2FA) requires a time-based code from your authenticator app in addition to your password. This prevents unauthorized access even if your password is compromised. You can set which user roles require 2FA and generate backup codes for emergency access. |
he_IL[0]: אימות דו-שלבי (2FA) דורש קוד מבוסס-זמן מאפליקציית האימות שלך בנוסף לסיסמה. זה מונע גישה בלתי מורשית גם אם הסיסמה שלך נחשפה. תוכל להגדיר אילו תפקידי משתמשים דורשים 2FA וליצור קודי גיבוי לגישת חירום.

en: Two-Factor Authentication enabled. |
he_IL[0]: אימות דו-שלבי מופעל.

en: Two-factor authentication enabled. |
he_IL[0]: אימות דו-שלבי מופעל.

en: Two-Factor Authentication has been reset. |
he_IL[0]: אימות דו-שלבי אופס.

en: Two-factor authentication is now active on your account. |
he_IL[0]: אימות דו-שלבי פעיל כעת בחשבונך.

en: Two-Factor Authentication Setup |
he_IL[0]: הגדרת אימות דו-שלבי

en: Two-factor login protection |
he_IL[0]: הגנת כניסה דו-שלבית

en: Type |
he_IL[0]: סוג

en: Type or data is not set or empty. |
he_IL[0]: הסוג או הנתונים אינם מוגדרים או ריקים.

en: UA Tokens |
he_IL[0]: אסימוני UA

en: UI Cache |
he_IL[0]: מטמון UI

en: UI Settings |
he_IL[0]: הגדרות UI

en: Ultimate tier only |
he_IL[0]: שכבת Ultimate בלבד

en: Ultra-fast in-memory cache. Best performance. |
he_IL[0]: מטמון מהיר במיוחד בזיכרון. ביצועים מיטביים.

en: Unauthorized |
he_IL[0]: בלתי מורשה

en: Unauthorized. |
he_IL[0]: בלתי מורשה.

en: Understanding 2FA Security |
he_IL[0]: הבנת אבטחת 2FA

en: Unfold all settings |
he_IL[0]: פרוש כל ההגדרות

[ctx: statistics label]
en: Unique IPs |
he_IL[0]: כתובות IP ייחודיות

en: Unique types |
he_IL[0]: סוגים ייחודיים

[ctx: statistics label]
en: Unique Visitors |
he_IL[0]: מבקרים ייחודיים

en: Unique Visitors (by IP) |
he_IL[0]: מבקרים ייחודיים (לפי IP)

en: Unknown chart data type. |
he_IL[0]: סוג נתוני תרשים לא ידוע.

en: Unknown cron task. |
he_IL[0]: משימת cron לא ידועה.

en: Unknown error |
he_IL[0]: שגיאה לא ידועה

en: Unknown period |
he_IL[0]: תקופה לא ידועה

en: Unlock Advanced Protection |
he_IL[0]: פתח הגנה מתקדמת

en: Unlock PRO Protection |
he_IL[0]: פתח הגנת PRO

en: Unlock PRO protection |
he_IL[0]: פתח הגנת PRO

en: Unresponsive IP blocking |
he_IL[0]: חסימת IP לא מגיב

en: Until changed |
he_IL[0]: עד לשינוי

en: Update |
he_IL[0]: עדכן

en: Update All (%d) |
he_IL[0]: עדכן הכל (%d)

en: Update ASN database |
he_IL[0]: עדכן מסד נתוני ASN

en: Update ASN database - geo, network, country data |
he_IL[0]: עדכן מסד נתוני ASN - נתוני גיאוגרפיה, רשת, מדינה

en: Update available, requires BotBlocker >= %s |
he_IL[0]: עדכון זמין, דורש BotBlocker >= %s

en: Update BotBlocker to %s to use this add-on |
he_IL[0]: עדכן את BotBlocker ל-%s כדי להשתמש בתוסף זה

en: Update requires BotBlocker >= %s |
he_IL[0]: עדכון דורש BotBlocker >= %s

en: Update RU-Gov list |
he_IL[0]: עדכן רשימת RU-Gov

en: Update RU-Gov list - Russian IP ranges, RKN blocklist |
he_IL[0]: עדכן רשימת RU-Gov - טווחי IP רוסיים, רשימת חסימה RKN

en: Update Statistics |
he_IL[0]: עדכן סטטיסטיקות

en: Updating the salt resets all authentication cookies: |
he_IL[0]: עדכון המפתח (salt) מאפס את כל עוגיות האימות:

en: Upgrade now! |
he_IL[0]: שדרג עכשיו!

en: Upgrade to PRO |
he_IL[0]: שדרג ל-PRO

en: Upgrade to PRO - premium, pricing, license, features |
he_IL[0]: שדרג ל-PRO - פרמיום, תמחור, רישיון, תכונות

en: Upgrade to Pro for the Behavioral Engine. It features advanced multi-signal scoring and decay-based reputation, preventing bots from spamming your site by tightening thresholds for repeat offenders. |
he_IL[0]: שדרג ל-Pro למנוע ההתנהגותי. הוא כולל ניקוד מתקדם מבוסס רב-אותות ומוניטין מבוסס דעיכה, המונע מבוטים לספאם באתרך על ידי הידוק ספים לעבריינים חוזרים.

en: Upgrade your plan for better protection. |
he_IL[0]: שדרג את החבילה שלך להגנה טובה יותר.

en: Upload a BotBlocker add-on package. It will be installed inactive, then you can review and activate it from the Installed tab. |
he_IL[0]: העלה חבילת תוסף של BotBlocker. היא תותקן כבלתי פעילה, ואז תוכל לסקור ולהפעיל אותה מהלשונית 'מותקן'.

en: Upload ZIP |
he_IL[0]: העלה ZIP

en: Uploading a new list will add new IPs and skip existing ones. Invalid lines will be skipped automatically. |
he_IL[0]: העלאת רשימה חדשה תוסיף IPs חדשים ותדלג על קיימים. שורות לא חוקיות ידולגו אוטומטית.

en: URL rewrite rules will be reset: |
he_IL[0]: כללי שכתוב URL יאופסו:

en: URL to fetch remote regex signatures for malware detection. Endpoint must return JSON with version + signatures array. Each signature: id, severity (critical/high/medium/low), regex (valid PHP regex), score (1-100), confidence, category, description. |
he_IL[0]: כתובת URL להבאת חתימות regex מרוחקות לזיהוי תוכנות זדוניות. נקודת הקצה חייבת להחזיר JSON עם גרסה + מערך חתימות. כל חתימה: מזהה, חומרה (קריטית/גבוהה/בינונית/נמוכה), regex (ביטוי PHP תקף), ניקוד (1-100), רמת ביטחון, קטגוריה, תיאור.

en: URL to redirect to when someone tries to access the default login URL. Only used when behavior is set to Redirect. |
he_IL[0]: כתובת URL להפניה אליה כאשר מישהו מנסה לגשת לכתובת ההתחברות המוגדרת כברירת מחדל. משמש רק כאשר ההתנהגות מוגדרת להפניה.

en: Usage |
he_IL[0]: שימוש

en: Use explicit CORS headers (Content-Type, X-Requested-With) instead of wildcard (*). Fixes Fetch-spec violation when Access-Control-Allow-Credentials is active. Enable if CAPTCHA verification breaks in browsers. |
he_IL[0]: השתמש בכותרות CORS מפורשות (Content-Type, X-Requested-With) במקום תו כללי (*). מתקן הפרת מפרט Fetch כאשר Access-Control-Allow-Credentials פעיל. אפשר אם אימות CAPTCHA נשבר בדפדפנים.

en: Use explicit CORS headers (Content-Type, X-Requested-With) instead of wildcard (*). Fixes Fetch-spec violation when Access-Control-Allow-Credentials is active. Enable only if CAPTCHA verification breaks in browsers. |
he_IL[0]: השתמש בכותרות CORS מפורשות (Content-Type, X-Requested-With) במקום תו כללי (*). מתקן הפרת מפרט Fetch כאשר Access-Control-Allow-Credentials פעיל. אפשר רק אם אימות CAPTCHA נשבר בדפדפנים.

en: Use Google Authenticator or any TOTP app to scan the code, or enter the key manually. |
he_IL[0]: השתמש ב-Google Authenticator או בכל אפליקציית TOTP כדי לסרוק את הקוד, או הזן את המפתח ידנית.

en: Use noindex and noarchive directives to prevent search engines from indexing blocked or UTM pages. |
he_IL[0]: השתמש בהנחיות noindex ו-noarchive כדי למנוע ממנועי חיפוש לאנדקס דפים חסומים או דפי UTM.

en: Use Remote Regex Signatures |
he_IL[0]: השתמש בחתימות regex מרוחקות

en: Use remote regex signatures |
he_IL[0]: השתמש בחתימות regex מרוחקות

en: Use remote regex signatures for malware detection. |
he_IL[0]: השתמש בחתימות regex מרוחקות לזיהוי תוכנות זדוניות.

en: Use these options to enable or disable groups of security response headers. These headers enhance browser protections and privacy, but some may require theme/plugin compatibility checks. If you are running a local site without HTTPS, disable HSTS and CSP temporarily to avoid mixed content issues. Re-enable them on production for better security posture. |
he_IL[0]: השתמש באפשרויות אלה כדי להפעיל או להשבית קבוצות של כותרות תגובה אבטחה. כותרות אלה משפרות את הגנות הדפדפן והפרטיות, אך חלקן עשויות לדרוש בדיקות תאימות לערכת נושא/תוסף. אם אתה מריץ אתר מקומי ללא HTTPS, השבת באופן זמני את HSTS ו-CSP כדי למנוע בעיות תוכן מעורב. הפעל אותן מחדש בסביבת ייצור למצב אבטחה טוב יותר.

en: Use this link to completely disable BotBlocker. |
he_IL[0]: השתמש בקישור זה כדי להשבית לחלוטין את BotBlocker.

en: Use this link to re-enable BotBlocker. |
he_IL[0]: השתמש בקישור זה כדי להפעיל מחדש את BotBlocker.

en: Use this link to temporarily disable BotBlocker checks for the current session. |
he_IL[0]: השתמש בקישור זה כדי להשבית באופן זמני את בדיקות BotBlocker עבור ההפעלה הנוכחית.

en: Use WordPress transients. Works on any hosting. |
he_IL[0]: השתמש במשתנים זמניים של WordPress. עובד בכל אחסון.

en: used with attribution |
he_IL[0]: בשימוש עם ייחוס

en: User Agent |
he_IL[0]: סוכן משתמש

en: User guide |
he_IL[0]: מדריך למשתמש

en: User Interface and Appearance |
he_IL[0]: ממשק משתמש ומראה

en: User not found |
he_IL[0]: משתמש לא נמצא

en: User not logged in |
he_IL[0]: משתמש לא מחובר

en: User-Agent |
he_IL[0]: סוכן משתמש

en: User-Agent Anomalies |
he_IL[0]: חריגות User-Agent

en: User-Agent substring identifying the bot |
he_IL[0]: מחרוזת משנה של User-Agent המזהה את הבוט

en: UTM Referrer Processing |
he_IL[0]: עיבוד מפנה UTM

en: UTM referrer processing |
he_IL[0]: עיבוד מפנה UTM

en: Validated add-on source is missing. |
he_IL[0]: מקור התוסף המאומת חסר.

en: Value to match - format depends on selected type (e.g. user agent string, referer URL, language code, country code, URI path) |
he_IL[0]: ערך להתאמה - הפורמט תלוי בסוג הנבחר (לדוגמה: מחרוזת סוכן משתמש, כתובת מפנה, קוד שפה, קוד מדינה, נתיב URI)

en: Verification Code |
he_IL[0]: קוד אימות

en: Verification code is required. |
he_IL[0]: נדרש קוד אימות.

en: Verification failed. |
he_IL[0]: האימות נכשל.

en: Verification failed. Please complete the challenge below. |
he_IL[0]: האימות נכשל. אנא השלימו את האתגר למטה.

en: Verification Sources |
he_IL[0]: מקורות אימות

en: verified and passed |
he_IL[0]: אומת ועבר

en: verified crawlers - |
he_IL[0]: זחלנים מאומתים -

en: Verifies search engines to protect SEO. Detects fake crawlers |
he_IL[0]: מאמת מנועי חיפוש להגנת SEO. מזהה זחלנים מזויפים

en: Verify |
he_IL[0]: אמת

en: Verify browser API behavior (canvas, WebGL). |
he_IL[0]: אמת התנהגות API של דפדפן (canvas, WebGL).

en: Verify browser engine parameters against known browser signatures. |
he_IL[0]: אמת פרמטרים של מנוע דפדפן מול חתימות דפדפן ידועות.

en: Verify device APIs (touch, motion sensors) to detect headless browsers. |
he_IL[0]: אמת APIs של מכשיר (מגע, חיישני תנועה) לזיהוי דפדפנים ללא ראש.

en: Verify every visitor via cloud database. Ultimate tier only. |
he_IL[0]: אמת כל מבקר דרך מסד נתונים בענן. לשכבה העליונה בלבד.

en: Verify installed WordPress core, plugins, and themes against official wp.org sources. Detect modified, added, and missing files. |
he_IL[0]: אמת ליבת WordPress, תוספים וערכות נושא מותקנים מול מקורות wp.org רשמיים. זיהוי קבצים ששונו, נוספו או חסרים.

en: Verify plugin files against official checksums. |
he_IL[0]: אמת קבצי תוסף מול סכומי ביקורת רשמיים.

en: Verify theme files against official checksums. |
he_IL[0]: אמת קבצי ערכת נושא מול סכומי ביקורת רשמיים.

en: Verify WordPress core files against official checksums. |
he_IL[0]: אמת קבצי ליבת WordPress מול סכומי ביקורת רשמיים.

en: Verifying %s integrity |
he_IL[0]: מאמת תקינות %s

en: Verifying file integrity... |
he_IL[0]: מאמת תקינות קבצים...

en: Verifying... |
he_IL[0]: מאמת...

en: Version |
he_IL[0]: גרסה

en: Version %s |
he_IL[0]: גרסה %s

en: Video tutorials |
he_IL[0]: מדריכי וידאו

en: View Add-ons |
he_IL[0]: צפה בתוספים

en: View All |
he_IL[0]: הצג הכל

en: View all |
he_IL[0]: הצג הכל

en: View and manage all WordPress scheduled cron jobs. Disable unwanted cron tasks directly from the admin panel. |
he_IL[0]: הצג ונהל את כל משימות ה-cron המתוזמנות של WordPress. השבת משימות cron לא רצויות ישירות מלוח הניהול.

en: View Dashboard |
he_IL[0]: צפה בלוח מחוונים

en: View full Health Status |
he_IL[0]: צפה במצב בריאות מלא

en: View my PRO |
he_IL[0]: צפה ב-PRO שלי

en: View on WordPress.org |
he_IL[0]: צפה ב-WordPress.org

en: View plans |
he_IL[0]: צפה בתוכניות

en: Visitor Logging Settings |
he_IL[0]: הגדרות תיעוד מבקרים

en: Visitors data successfully cleared! |
he_IL[0]: נתוני המבקרים נוקו בהצלחה!

en: Visitors from selected countries will be unable to access the site. |
he_IL[0]: מבקרים מהמדינות הנבחרות לא יוכלו לגשת לאתר.

en: Visitors from selected countries will not be able to access the site. |
he_IL[0]: מבקרים מהמדינות הנבחרות לא יוכלו לגשת לאתר.

en: Visitors Log |
he_IL[0]: יומן מבקרים

en: VPN / Tor / proxy blocking |
he_IL[0]: חסימת VPN / Tor / פרוקסי

en: VPN and Tor Blocking |
he_IL[0]: חסימת VPN ו-Tor

en: VPN and Tor blocking |
he_IL[0]: חסימת VPN ו-Tor

en: VPN blocking |
he_IL[0]: חסימת VPN

en: VPN Connections |
he_IL[0]: חיבורי VPN

en: VPN, Tor and proxy blocking |
he_IL[0]: חסימת VPN, Tor ופרוקסי

en: W3 Total Cache detected. If using Disk Enhanced mode with rewrite rules, add a cookie-based server exception. See CACHE-COMPATIBILITY.md. |
he_IL[0]: זוהה W3 Total Cache. אם משתמשים במצב Disk Enhanced עם כללי שכתוב, הוסיפו חריגת שרת מבוססת קוקי. ראה CACHE-COMPATIBILITY.md.

en: We also provide custom PHP development and automation services tailored to your needs. |
he_IL[0]: אנו מספקים גם שירותי פיתוח PHP מותאמים אישית ואוטומציה המותאמים לצרכים שלך.

en: We offer WordPress development services: optimization, plugin and theme customization, and server administration. |
he_IL[0]: אנו מציעים שירותי פיתוח WordPress: אופטימיזציה, התאמה אישית של תוספים וערכות נושא, וניהול שרתים.

en: We use cookies to improve site security and user experience. |
he_IL[0]: אנו משתמשים בעוגיות כדי לשפר את אבטחת האתר ואת חוויית המשתמש.

en: Weak |
he_IL[0]: חלש

en: Web |
he_IL[0]: אינטרנט

en: Web: |
he_IL[0]: אינטרנט:

en: Webhook |
he_IL[0]: וובהוק

en: Webshell |
he_IL[0]: וובשל

en: Website protection worked normally this week. |
he_IL[0]: הגנת האתר עבדה כרגיל השבוע.

en: Website Traffic |
he_IL[0]: תעבורת אתר

en: Website visitors report |
he_IL[0]: דוח מבקרי האתר

en: Weekly |
he_IL[0]: שבועי

en: Weekly Maintenance |
he_IL[0]: תחזוקה שבועית

en: Welcome to BotBlocker |
he_IL[0]: ברוך הבא ל-BotBlocker

en: Welcome to BotBlocker Security |
he_IL[0]: ברוכים הבאים לאבטחת BotBlocker

en: Wget Command |
he_IL[0]: פקודת Wget

en: Wget command (for system cron) |
he_IL[0]: פקודת Wget (עבור cron מערכת)

en: Wget Command: |
he_IL[0]: פקודת Wget:

en: What and how BotBlocker blocks |
he_IL[0]: מה וכיצד BotBlocker חוסם

en: What Data Does BotBlocker Collect |
he_IL[0]: אילו נתונים BotBlocker אוסף

en: What to do if the user has passed all automatic checks: let him through to the site, show him a page where he must pass manual check (blocking) or ban him? |
he_IL[0]: מה לעשות אם המשתמש עבר את כל הבדיקות האוטומטיות: לאפשר לו גישה לאתר, להציג לו דף שבו עליו לעבור בדיקה ידנית (חסימה) או לחסום אותו?

en: What was blocked and why: reason + URL + IP |
he_IL[0]: מה נחסם ומדוע: סיבה + URL + IP

en: What you get with BotBlocker PRO |
he_IL[0]: מה אתה מקבל עם BotBlocker PRO

en: What's in PRO |
he_IL[0]: מה יש ב-PRO

en: What's new in |
he_IL[0]: מה חדש ב-

en: When BotBlocker activates. Earlier = stronger protection. |
he_IL[0]: מתי BotBlocker מופעל. מוקדם יותר = הגנה חזקה יותר.

en: When checked, the scanner downloads fresh reference data from wp.org instead of using previously cached integrity manifests. Useful when core/plugin updates may not have been detected yet. |
he_IL[0]: כאשר נבחר, הסורק מוריד נתוני ייחוס רעננים מ-wp.org במקום להשתמש במניפסטים של תקינות מאוחסנים. שימושי כאשר ייתכן שעדכוני ליבה/תוספים לא זוהו עדיין.

en: When cloud API returns unexpected data - block the visitor and invalidate cache instead of silent pass. |
he_IL[0]: כאשר API הענן מחזיר נתונים בלתי צפויים - חסום את המבקר והפוך את המטמון ללא תקף במקום לאפשר מעבר שקט.

en: When enabled, all authenticated WordPress users (including subscribers, authors, contributors) bypass BotBlocker checks. By default, only administrators, editors and moderators are bypassed. |
he_IL[0]: כאשר מופעל, כל המשתמשים המאומתים של WordPress (כולל מנויים, כותבים, תורמים) עוקפים את בדיקות BotBlocker. כברירת מחדל, רק מנהלים, עורכים ומנחים עוקפים.

en: When enabled, only allowlisted IPs can access XML-RPC. When disabled, XML-RPC is fully blocked (allowlisted IPs can still bypass). |
he_IL[0]: כאשר מופעל, רק IPs ברשימת ההיתר יכולים לגשת ל-XML-RPC. כאשר מושבת, XML-RPC חסום לחלוטין (IPs ברשימת ההיתר עדיין יכולים לעקוף).

en: When enabled, payment bypass only applies to POST requests and requires signature headers to have valid format (min 8 chars). GET requests with payment query keys will not be bypassed. Reduces attack surface while keeping real webhooks working. |
he_IL[0]: כאשר מופעל, עקיפת תשלום חלה רק על בקשות POST ודורשת שכותרות החתימה יהיו בפורמט תקין (מינימום 8 תווים). בקשות GET עם מפתחות שאילתת תשלום לא יעקפו. מצמצם את שטח התקיפה תוך שמירה על פעולת webhooks אמיתיים.

en: When enabled, payment callbacks still skip Captcha but IP blacklists, ASN rules, path rules and country blocks remain active. A blocked IP cannot use a payment callback to bypass the block. |
he_IL[0]: כאשר מופעל, קריאות חוזרות של תשלום עדיין מדלגות על Captcha אך רשימות שחורות של IP, כללי ASN, כללי נתיב וחסימות מדינה נשארות פעילות. IP חסום לא יכול להשתמש בקריאה חוזרת של תשלום כדי לעקוף את החסימה.

en: When enabled, requests matching well-known payment callback patterns (paths, query keys, admin-ajax actions, signature headers) skip JS-challenge, Captcha and rate-limit. Recommended for any site with WooCommerce or another e-commerce plugin. |
he_IL[0]: כאשר מופעל, בקשות התואמות דפוסי קריאה חוזרת ידועים של תשלום (נתיבים, מפתחות שאילתה, פעולות admin-ajax, כותרות חתימה) מדלגות על אתגר JS, Captcha ומגבלת קצב. מומלץ לכל אתר עם WooCommerce או תוסף מסחר אלקטרוני אחר.

en: When enabled, X-Forwarded-For and CF-Connecting-IP headers are trusted for IP allowlisting. WARNING: These headers are client-spoofable — only enable if your server is behind a trusted reverse proxy that strips these headers from external requests. |
he_IL[0]: כאשר מופעל, כותרות X-Forwarded-For ו-CF-Connecting-IP נסמכות לרשימת היתרי IP. אזהרה: כותרות אלו ניתנות לזיוף על ידי הלקוח — הפעל רק אם השרת שלך נמצא מאחורי פרוקסי הפוך מהימן שמסיר כותרות אלו מבקשות חיצוניות.

en: When enabled, X-Forwarded-Proto, CF-Visitor and other proxy headers are trusted to detect HTTPS connections. WARNING: These headers are client-spoofable — only enable if your server is behind a trusted reverse proxy that strips these headers from external requests. |
he_IL[0]: כאשר מופעל, כותרות X-Forwarded-Proto, CF-Visitor וכותרות פרוקסי אחרות נסמכות לזיהוי חיבורי HTTPS. אזהרה: כותרות אלו ניתנות לזיוף על ידי הלקוח — הפעל רק אם השרת שלך נמצא מאחורי פרוקסי הפוך מהימן שמסיר כותרות אלו מבקשות חיצוניות.

en: When enabling HTTPS redirect, ensure your SSL certificate is properly configured. Misconfiguration may cause site access issues. |
he_IL[0]: בעת הפעלת הפניית HTTPS, וודא שתעודת ה-SSL שלך מוגדרת כראוי. תצורה שגויה עלולה לגרום לבעיות גישה לאתר.

en: When the rule should stop applying. |
he_IL[0]: מתי הכלל אמור להפסיק לחול.

en: Where the cookie alert banner appears on the page. |
he_IL[0]: היכן מופיע באנר התראת העוגיות בדף.

en: White |
he_IL[0]: לבן

en: White bot already exists. |
he_IL[0]: בוט לבן כבר קיים.

en: White bot created successfully. |
he_IL[0]: בוט לבן נוצר בהצלחה.

en: White bot deleted successfully. |
he_IL[0]: בוט לבן נמחק בהצלחה.

en: White bot not found. |
he_IL[0]: בוט לבן לא נמצא.

en: White bot toggled successfully. |
he_IL[0]: בוט לבן שוּנה בהצלחה.

en: White bot updated successfully. |
he_IL[0]: בוט לבן עודכן בהצלחה.

en: White Bots |
he_IL[0]: בוטים לבנים

en: White Bots and Search Engines |
he_IL[0]: בוטים לבנים ומנועי חיפוש

en: White bots data is required for import. |
he_IL[0]: נתוני בוטים לבנים נדרשים לייבוא.

en: Whitelist WhatsApp Preview |
he_IL[0]: רשימת היתר לתצוגה מקדימה של WhatsApp

en: Whitelist your current IP |
he_IL[0]: הוסף את ה-IP הנוכחי שלך לרשימת ההיתר

en: Who always gets access? |
he_IL[0]: מי תמיד מקבל גישה?

en: Who Should Always Have Access? |
he_IL[0]: מי צריך תמיד לקבל גישה?

en: Who visited and who was blocked |
he_IL[0]: מי ביקר ומי נחסם

en: Who visited the site and who was blocked |
he_IL[0]: מי ביקר באתר ומי נחסם

en: Wildcard patterns (one per line) that silence any matching added/modified/missing finding across every target. Use * and ?. Examples: */cache/*, *.log, wp-content/uploads/*. Bulk version of the per-file Ignore button. |
he_IL[0]: דפוסי Wildcard (אחד לשורה) שמשתקים כל ממצא תואם של הוספה/שינוי/החסרה בכל יעד. השתמשו ב- * ו- ?. דוגמאות: */cache/*, *.log, wp-content/uploads/*. גרסה גורפת של כפתור ההתעלמות לקובץ.

en: Window |
he_IL[0]: חלון

en: with color:  |
he_IL[0]: עם צבע:

en: Wizard reset successfully. |
he_IL[0]: איפוס האשף בוצע בהצלחה.

en: WooCommerce configuration guide |
he_IL[0]: מדריך הגדרת WooCommerce

en: WooCommerce Detected |
he_IL[0]: WooCommerce זוהה

en: WordPress 2FA Documentation |
he_IL[0]: תיעוד 2FA של WordPress

en: WordPress Acceleration |
he_IL[0]: האצת WordPress

en: WordPress acceleration |
he_IL[0]: האצת WordPress

en: WordPress acceleration and optimization |
he_IL[0]: האצה ואופטימיזציה של WordPress

en: WordPress Actions |
he_IL[0]: פעולות WordPress

en: WordPress actions |
he_IL[0]: פעולות WordPress

en: WordPress Admin Area Log |
he_IL[0]: יומן אזור ניהול WordPress

en: WordPress admin area log |
he_IL[0]: יומן אזור ניהול WordPress

en: WordPress Core |
he_IL[0]: ליבת WordPress

en: WordPress core tuning |
he_IL[0]: כוונון ליבת WordPress

en: WordPress development |
he_IL[0]: פיתוח WordPress

en: WordPress filesystem is unavailable. |
he_IL[0]: מערכת הקבצים של WordPress אינה זמינה.

en: WordPress Paths |
he_IL[0]: נתיבי WordPress

en: WordPress plugin page |
he_IL[0]: דף תוסף WordPress

en: WordPress Privacy Screen |
he_IL[0]: מסך פרטיות WordPress

en: WordPress security audit |
he_IL[0]: ביקורת אבטחת WordPress

en: WordPress self requests |
he_IL[0]: בקשות עצמיות של WordPress

en: WordPress Service |
he_IL[0]: שירות WordPress

en: WordPress speed optimization |
he_IL[0]: אופטימיזציית מהירות WordPress

en: WordPress speed optimizations |
he_IL[0]: אופטימיזציות מהירות WordPress

en: WordPress stopped by BotBlocker |
he_IL[0]: WordPress נעצר על ידי BotBlocker

en: WordPress transients. Works on any hosting. |
he_IL[0]: transients של WordPress. עובד בכל אחסון.

en: WordPress: v |
he_IL[0]: WordPress: ג

en: Works everywhere |
he_IL[0]: עובד בכל מקום

en: WP Cron Enabled |
he_IL[0]: WP Cron מופעל

en: WP Cron Jobs |
he_IL[0]: משימות WP Cron

en: WP Rocket detected. Add the BotBlocker cookie to the "Never Cache Cookies" list in WP Rocket settings. See CACHE-COMPATIBILITY.md. |
he_IL[0]: WP Rocket זוהה. הוסיפו את העוגיה של BotBlocker לרשימת "Never Cache Cookies" בהגדרות WP Rocket. ראו CACHE-COMPATIBILITY.md.

en: WP Super Cache (Expert/mod_rewrite mode) serves cached pages via .htaccess, bypassing PHP. Add a cookie-based exception. See CACHE-COMPATIBILITY.md. |
he_IL[0]: WP Super Cache (מצב Expert/mod_rewrite) מגיש דפים שמורים במטמון דרך .htaccess, עוקף PHP. הוסיפו חריג מבוסס עוגיה. ראו CACHE-COMPATIBILITY.md.

en: wp-config.php Integration |
he_IL[0]: שילוב wp-config.php

en: WP-Cron Documentation |
he_IL[0]: תיעוד WP-Cron

en: WP-Cron enabled |
he_IL[0]: WP-Cron מופעל

en: WP-Cron status (read-only, managed automatically). |
he_IL[0]: מצב WP-Cron (לקריאה בלבד, מנוהל אוטומטית).

en: WPS Hide Login is active |
he_IL[0]: WPS Hide Login פעיל

en: Write a log entry every time a payment callback bypass is applied. Useful for auditing. |
he_IL[0]: כתוב רישום יומן בכל פעם שמבוצע מעקף callback של תשלום. שימושי לביקורת.

en: X-Robots-Tag directives |
he_IL[0]: הנחיות X-Robots-Tag

en: X-Robots-Tag: noarchive for blocked pages |
he_IL[0]: X-Robots-Tag: noarchive עבור דפים חסומים

en: X-Robots-Tag: noindex on UTM pages |
he_IL[0]: X-Robots-Tag: noindex בדפי UTM

en: XML-RPC is disabled. |
he_IL[0]: XML-RPC מושבת.

en: XML-RPC Specification |
he_IL[0]: מפרט XML-RPC

en: XML-RPC Status |
he_IL[0]: מצב XML-RPC

en: XML-RPC Support |
he_IL[0]: תמיכת XML-RPC

en: XML-RPC Tunnel |
he_IL[0]: מנהרת XML-RPC

en: XML-RPC tunnel - secure remote access, block exploits |
he_IL[0]: מנהרת XML-RPC - גישה מרחוק מאובטחת, חסימת ניצולים

en: Yandex.Metrica ID |
he_IL[0]: מזהה Yandex.Metrica

en: Yes |
he_IL[0]: כן

en: You can change this anytime with one click. |
he_IL[0]: ניתן לשנות זאת בכל עת בלחיצה אחת.

en: You can prepare your list in any text editor. Each line should contain a single IP address or subnet in CIDR format (e.g. 192.168.1.0/24). |
he_IL[0]: ניתן להכין את הרשימה בכל עורך טקסט. כל שורה צריכה להכיל כתובת IP בודדת או רשת משנה בפורמט CIDR (לדוגמה: 192.168.1.0/24).

en: You do not have permission to view this information. |
he_IL[0]: אין לך הרשאה לצפות במידע זה.

en: You have PRO activated. Check your plan. |
he_IL[0]: יש לך PRO מופעל. בדוק את התוכנית שלך.

en: You must be logged in. |
he_IL[0]: עליך להיות מחובר.

en: You will receive weekly security reports here. |
he_IL[0]: תקבלו דוחות אבטחה שבועיים לכאן.

en: Your browser does not support the video tag. |
he_IL[0]: הדפדפן שלך אינו תומך בתגית video.

en: Your cloud API has expired. |
he_IL[0]: ה-API בענן שלך פג תוקף.

en: Your cloud API has expired. Please renew it. |
he_IL[0]: ה-API בענן שלך פג תוקף. נא לחדש אותו.

en: Your cloud API has fewer than %d hits remaining. |
he_IL[0]: ל-API בענן שלך נותרו פחות מ-%d בקשות.

en: Your cloud API has no hits remaining. |
he_IL[0]: ל-API בענן שלך לא נותרו בקשות.

en: Your cloud API has no hits remaining. Please renew. |
he_IL[0]: ל-API בענן שלך לא נותרו בקשות. נא לחדש.

en: Your cloud API will expire in %d days. |
he_IL[0]: ה-API בענן שלך יפוג תוקף בעוד %d ימים.

en: Your email |
he_IL[0]: הדוא"ל שלך

en: Your Google reCaptcha v3 site key for invisible bot detection. |
he_IL[0]: מפתח האתר שלך ל-Google reCaptcha v3 לזיהוי בלתי נראה של בוטים.

en: Your IP address will be permanently added to the whitelist |
he_IL[0]: כתובת ה-IP שלך תתווסף לרשימת ההיתר באופן קבוע

en: Your IP address will be permanently trusted |
he_IL[0]: כתובת ה-IP שלך תהיה מהימנה באופן קבוע

en: Your message has been sent. |
he_IL[0]: ההודעה שלך נשלחה.

en: Your security configuration is complete. |
he_IL[0]: תצורת האבטחה שלך הושלמה.

en: Your site is fully protected with BotBlocker PRO. Cloud-based security shields are actively monitoring and blocking advanced threats in real-time. |
he_IL[0]: האתר שלך מוגן במלואו באמצעות BotBlocker PRO. מגני אבטחה מבוססי ענן מנטרים וחוסמים באופן פעיל איומים מתקדמים בזמן אמת.

en: Your Site is Now Protected |
he_IL[0]: האתר שלך מוגן כעת

en: Your site is only partially protected. BotBlocker is already blocking basic automated attacks, but several critical shields are still disabled. |
he_IL[0]: האתר שלך מוגן באופן חלקי בלבד. BotBlocker כבר חוסם התקפות אוטומטיות בסיסיות, אך מספר מגנים קריטיים עדיין מושבתים.

en: Your site is protected! |
he_IL[0]: האתר שלך מוגן!

en: Your store is compatible with BotBlocker. |
he_IL[0]: החנות שלך תואמת ל-BotBlocker.

en: Your Telegram bot token from @BotFather. |
he_IL[0]: אסימון הבוט שלך ב-Telegram מ-@BotFather.

en: Your Telegram chat ID (user or group). |
he_IL[0]: מזהה הצ'אט שלך ב-Telegram (משתמש או קבוצה).

en: Zero impact on visitors |
he_IL[0]: ללא השפעה על המבקרים

en: Zero-day botnet updates |
he_IL[0]: עדכוני אפס ימים לרשתות בוטים

en: ZIP contains unexpected file: |
he_IL[0]: קובץ ה-ZIP מכיל קובץ בלתי צפוי:

en: ZIP file not provided. |
he_IL[0]: קובץ ZIP לא סופק.
