BotBlocker - en to uk translation catalogue (3074 entries)

en: "Recommended" protection active |
uk[0]: Захист "Рекомендований" активний

en: %1$dd %2$dh |
uk[0]: %1$d д. %2$d год.

en: %1$dh %2$dm |
uk[0]: %1$d год. %2$d хв.

en: %1$dm %2$ds |
uk[0]: %1$d хв. %2$d с.

en: %1$s (requires >= %2$s) |
uk[0]: %1$s (потребує >= %2$s)

en: %d one-time |
uk[0]: %d одноразово

en: %d recurring |
uk[0]: %d періодично

en: %d tasks |
uk[0]: %d завдань

en: %ds |
uk[0]: %dс

en: %s active installs |
uk[0]: %s активних встановлень

en: %s is required. |
uk[0]: %s обов'язково.

en: %s rule created successfully. |
uk[0]: Правило %s успішно створено.

en: %s rule deleted successfully. |
uk[0]: Правило %s успішно видалено.

en: %s rule toggled successfully. |
uk[0]: Правило %s успішно перемкнено.

en: %s rule updated successfully. |
uk[0]: Правило %s успішно оновлено.

en: %s rules file generated successfully. |
uk[0]: Файл правил %s успішно створено.

en: %s+ active installs |
uk[0]: %s+ активних встановлень

en: (%s rating) | (%s ratings)
uk[0]: (%s відгук)

en: (%s rating) | (%s ratings)
uk[0]: (%s відгуки)

en: (%s rating) | (%s ratings)
uk[0]: (%s відгуків)

en: (not detected) |
uk[0]: (не виявлено)

en: (Real-time) |
uk[0]: (У реальному часі)

en: (Updated every %s) |
uk[0]: (Оновлюється раз на %s)

en: /20 - /64 (large ISP range) |
uk[0]: /20 - /64 (великий діапазон ISP)

en: /24 - /64 (standard) |
uk[0]: /24 - /64 (стандарт)

en: /28 - /64 (small subnet) |
uk[0]: /28 - /64 (мала підмережа)

en: /32 - /128 (single IP) |
uk[0]: /32 - /128 (один IP)

en: 1 = highest. Higher priority rules processed first. |
uk[0]: 1 = найвищий. Правила з вищим пріоритетом обробляються першими.

en: 1 day |
uk[0]: 1 день

en: 1 hour |
uk[0]: 1 година

en: 1 month |
uk[0]: 1 місяць

en: 1 week |
uk[0]: 1 тиждень

en: 1 year |
uk[0]: 1 рік

en: 10 days |
uk[0]: 10 днів

en: 12 hours |
uk[0]: 12 годин

en: 120 days |
uk[0]: 120 днів

en: 15 minutes |
uk[0]: 15 хвилин

en: 2 days |
uk[0]: 2 дні

en: 2 hours |
uk[0]: 2 години

en: 2 weeks |
uk[0]: 2 тижні

en: 2FA |
uk[0]: Двофакторна аутентифікація (2FA)

en: 2FA has been reset. |
uk[0]: 2FA було скинуто.

en: 2FA service unavailable |
uk[0]: Послуга 2FA недоступна

en: 2FA service unavailable. |
uk[0]: Послуга 2FA недоступна.

en: 2FA Setup |
uk[0]: Налаштування 2FA

en: 2FA Setup Complete |
uk[0]: Налаштування 2FA завершено

en: 3 days |
uk[0]: 3 дні

en: 3 months |
uk[0]: 3 місяці

en: 30 days |
uk[0]: 30 днів

en: 30 minutes |
uk[0]: 30 хвилин

en: 30 seconds |
uk[0]: 30 секунд

en: 404 Not Found |
uk[0]: 404 Не знайдено

en: 5 million+ bot signatures |
uk[0]: 5+ мільйонів підписів ботів

en: 5 minutes |
uk[0]: 5 хвилин

en: 5M+ bot signatures |
uk[0]: 5M+ бот-сигнатур

en: 6 hours |
uk[0]: 6 годин

en: 6 months |
uk[0]: 6 місяців

en: 60 days |
uk[0]: 60 днів

en: 7-step guided setup |
uk[0]: Покрокове налаштування у 7 етапів

en: 9 months |
uk[0]: 9 місяців

en: 90 days |
uk[0]: 90 днів

en: <strong>IPv4 / IPv6 Lists:</strong> Import allow/block lists on the %1$s and %2$s tabs, or download sample templates. |
uk[0]: <strong>Списки IPv4 / IPv6:</strong> Імпортуйте списки дозволених/заблокованих адрес на вкладках %1$s та %2$s або завантажте зразки шаблонів.

en: <strong>Note:</strong> After clicking "Reset 2FA", the user will need to set up 2FA again <strong>only if "Enable Two-Factor Authentication" is checked</strong>. They can do this immediately (QR code will appear) or on their next login. |
uk[0]: <strong>Примітка:</strong> Після натискання кнопки "Скинути 2FA" користувачеві потрібно буде заново налаштувати 2FA <strong>лише в тому випадку, якщо встановлено прапорець "Увімкнути двофакторну автентифікацію"</strong>. Це можна зробити одразу (з’явиться QR-код) або під час наступного входу в систему.

en: <strong>Paths:</strong> Add payment gateway callback endpoints under %s to prevent them from being blocked. |
uk[0]: <strong>Шляхи:</strong> Додайте посилання на колбеки платіжного шлюзу в %s, щоб запобігти їх блокуванню.

en: <strong>Proxy:</strong> Add network masks or header patterns (e.g., Cloudflare ranges) in %s. |
uk[0]: <strong>Проксі:</strong> Додайте маски підмереж або шаблони заголовків (наприклад, діапазони Cloudflare) у %s.

en: <strong>Rules:</strong> Create rules in %s for IP, User-Agent, ASN, country, referrer, path, cookie, header, request method, or bot score. |
uk[0]: <strong>Правила:</strong> Створіть правила в %s для IP, User-Agent, ASN, країни, реферера, шляху, cookie, заголовка, методу запиту тощо.

en: <strong>White Bots:</strong> Add trusted crawler domains (search engines, social networks, uptime monitors) under %s. |
uk[0]: <strong>Білі боти:</strong> Додавайте довірені домени краулерів (пошукові системи, соціальні мережі, сервіси моніторингу) у розділі %s.

en: A page reload may be required. |
uk[0]: Може знадобитися перезавантаження сторінки.

en: About |
uk[0]: Про продукт

en: About - help, support, docs, contact, information |
uk[0]: Про плагін - допомога, підтримка, документація

en: About BotBlocker API |
uk[0]: Про API BotBlocker

en: About Cloud Verification |
uk[0]: Про хмарну перевірку

en: About memcached |
uk[0]: Про Memcached

en: About reCaptcha v2 |
uk[0]: Про reCaptcha v2

en: About reCaptcha v3 |
uk[0]: Про reCaptcha v3

en: About Redis |
uk[0]: Про Redis

en: About technical support |
uk[0]: Про технічну підтримку

en: Absolute paths to additional directories to scan. |
uk[0]: Абсолютні шляхи до додаткових каталогів для сканування.

en: Accept |
uk[0]: Прийняти

en: Accept-Language |
uk[0]: Мова приймання

en: Access approved. Redirecting... |
uk[0]: Доступ дозволено. Перенаправлення...

en: Access Control |
uk[0]: Контроль доступу

en: Access denied. Please enable JavaScript and cookies. |
uk[0]: Доступ заборонено. Будь ласка, увімкніть JavaScript та cookie.

en: Access has been blocked |
uk[0]: Доступ заблоковано

en: Access to this page has been restricted. |
uk[0]: Доступ до цієї сторінки обмежено.

en: Action |
uk[0]: Дія

en: Action for this ASN |
uk[0]: Дія для цього ASN

en: Action for this bot |
uk[0]: Дії для цього бота

en: Action for this path |
uk[0]: Дії для цього шляху

en: Action Scheduler Queue |
uk[0]: Черга планувальника дій

en: Actions |
uk[0]: Дії

en: Activate |
uk[0]: Активувати

en: Activate access |
uk[0]: Увімкнути доступ

en: Activate BotBlocker PRO |
uk[0]: Активувати BotBlocker PRO

en: Activate brute-force login protection. |
uk[0]: Увімкніть захист від брутфорсу в адмінці.

en: Activate the Behavioral Engine addon to get advanced multi-signal scoring and IP/subnet reputation protection. |
uk[0]: Активуйте аддон Behavioral Engine, щоб отримати розширене багатосигнальне оцінювання та захист репутації IP/підмереж.

en: Activates all HTTPS protocol features including redirects and mixed content fixing. Requires SSL certificate to be installed. |
uk[0]: Активує всі функції протоколу HTTPS, включаючи перенаправлення та виправлення змішаного контенту. Потрібно встановити SSL-сертифікат.

en: Activates before other plugins |
uk[0]: Активується раніше за інші плагіни

en: Activation sent. |
uk[0]: Активація надіслана.

en: Activation service is unavailable. |
uk[0]: Сервіс активації недоступний.

en: Active |
uk[0]: Активний

en: Active rules: |
uk[0]: Активні правила:

en: Active: |
uk[0]: Активний:

en: Adblocker: |
uk[0]: Блокувальник реклами:

en: AdBlockers |
uk[0]: Блокувальники реклами

en: Add |
uk[0]: Додати

en: Add a short note to remember why you created this rule. |
uk[0]: Додайте коротку примітку, щоб не забути, для чого створено це правило.

en: Add a white bot - allowlist, trusted, search engine |
uk[0]: Додати білого бота

en: Add ASN |
uk[0]: Додати ASN

en: Add ASN Rule |
uk[0]: Додати правило ASN

en: Add ASN rule |
uk[0]: Додати правило ASN

en: Add Bot |
uk[0]: Додати бота

en: Add country |
uk[0]: Додати країну

en: Add external domains that should be allowed in Content-Security-Policy. One domain per line. These will be added to script-src, connect-src, frame-src and img-src directives. |
uk[0]: Додайте зовнішні домени, які мають бути дозволені, до Content-Security-Policy. Один домен на рядок. Вони будуть додані до директив script-src, connect-src, frame-src та img-src.

en: Add Generic Rule |
uk[0]: Додати загальне правило

en: Add IPv4 |
uk[0]: Додати IPv4

en: Add IPv4 Rule |
uk[0]: Додати правило IPv4

en: Add IPv6 |
uk[0]: Додати IPv6

en: Add IPv6 Rule |
uk[0]: Додати правило IPv6

en: Add new path |
uk[0]: Додати новий шлях

en: Add new proxy |
uk[0]: Додати новий проксі

en: Add new rule |
uk[0]: Додати нове правило

en: Add noarchive to Blocked Pages |
uk[0]: Додати noarchive для заблокованих сторінок

en: Add noindex to UTM Pages |
uk[0]: Додати noindex для UTM-сторінок

en: Add Path |
uk[0]: Додати шлях

en: Add Path Rule |
uk[0]: Додати правило шляху

en: Add Proxy |
uk[0]: Додати проксі

en: Add Proxy Rule |
uk[0]: Додати правило проксі

en: Add Rule |
uk[0]: Додати правило

en: Add the following line before |
uk[0]: Додайте наступний рядок перед

en: Add Trusted Bot |
uk[0]: Додати довіреного бота

en: Add Vary: Cookie header for CDN compatibility. May reduce cache hit ratio. |
uk[0]: Додати Vary: Cookie для сумісності з CDN. Може знизити коефіцієнт потрапляння в кеш.

en: Add white bot or search engine |
uk[0]: Додати білого бота або пошукову систему

en: Add-on |
uk[0]: Аддон

en: Add-on deleted. |
uk[0]: Аддон видалено.

en: Add-on installed successfully. |
uk[0]: Аддон успішно встановлено.

en: Add-on package cannot be opened. |
uk[0]: Не вдається відкрити аддон.

en: Add-on package contains an oversized file. |
uk[0]: Аддон містить файл занадто великого розміру.

en: Add-on package contains an unsafe path. |
uk[0]: Аддон містить небезпечний шлях.

en: Add-on package does not match the BotBlocker add-on contract. |
uk[0]: Аддон не відповідає контракту аддона BotBlocker.

en: Add-on package has an invalid file count. |
uk[0]: В аддоні вказано неправильну кількість файлів.

en: Add-on package is missing or unreadable. |
uk[0]: Аддон відсутній або не читається.

en: Add-on package is too large. |
uk[0]: Розмір аддона занадто великий.

en: Add-on package must be a ZIP file. |
uk[0]: Аддон має бути у форматі ZIP.

en: Add-on package must contain exactly one root folder. |
uk[0]: Аддон повинен містити рівно одну кореневу папку.

en: Add-on package must declare Requires-Core. |
uk[0]: Аддон повинен містити оголошення Requires-Core.

en: Add-on package slug does not match the requested add-on. |
uk[0]: Ярлик аддона не відповідає запитуваному аддону.

en: Add-on package uploaded. Find it below, then activate it when ready. |
uk[0]: Аддон завантажено. Знайдіть його нижче та активуйте, коли будете готові.

en: Add-on root folder must be a valid slug. |
uk[0]: Коренева папка плагіна повинна мати допустимий слог.

en: Add-on settings |
uk[0]: Налаштування додатка

en: Add-on settings saved. |
uk[0]: Налаштування додатка збережено.

en: Add-on Update Failed |
uk[0]: Не вдалося оновити аддон

en: Add-on updated successfully. |
uk[0]: Аддон успішно оновлено.

en: Add-on was updated but not reactivated - it requires BotBlocker %s or higher. Please update the plugin first. |
uk[0]: Аддон оновлено, але не активовано повторно - для нього потрібен BotBlocker %s або вище. Спочатку оновіть плагін.

en: Add-on was updated but not reactivated - it requires BotBlocker version %s or higher. Please update the plugin. |
uk[0]: Аддон оновлено, але не активовано повторно - для нього потрібна версія BotBlocker %s або вище. Оновіть плагін.

en: Add-ons |
uk[0]: Аддони

en: Add-ons Deactivated |
uk[0]: Аддони деактивовано

en: Add-ons locked. Activate Cloud API to use marketplace features. |
uk[0]: Додатки заблоковано. Увімкніть Cloud API, щоб користуватися функціями магазину.

en: Add-ons manager |
uk[0]: Менеджер аддонів

en: Added |
uk[0]: Додано

en: Added / extra files |
uk[0]: Додані / додаткові файли

en: Additional API URL |
uk[0]: Додатковий API URL

en: Additional API URL: |
uk[0]: Додатковий URL API:

en: Additional Information |
uk[0]: Додаткова інформація

en: Additional Options |
uk[0]: Додаткові параметри

en: addon |
uk[0]: аддон

en: Addon required |
uk[0]: Потрібен аддон

en: Addon Settings |
uk[0]: Налаштування аддона

en: Addons |
uk[0]: Додатки

en: Addons - extensions, plugins, marketplace, more features |
uk[0]: Аддони - розширення, плагіни, маркетплейс

en: Addons sections |
uk[0]: Розділи додатків

en: Adds a default Content-Security-Policy header to limit sources for scripts, styles, images, fonts and other resources. May require plugin/theme testing for compatibility. |
uk[0]: Додає стандартний заголовок Content-Security-Policy для обмеження джерел скриптів, стилів, зображень, шрифтів та інших ресурсів. Може знадобитися тестування плагінів/тем на сумісність.

en: Adds Permissions-Policy header to restrict browser features (camera, geolocation, microphone, payment etc.) on all pages. |
uk[0]: Додає заголовок Permissions-Policy для обмеження функцій браузера (камера, геолокація, мікрофон, платіж тощо) на всіх сторінках.

en: Adds Strict-Transport-Security header for HTTPS responses (max-age=1 year, includeSubDomains, preload). Only works on HTTPS sites. |
uk[0]: Додає заголовок Strict-Transport-Security для відповідей HTTPS (max-age=1 рік, includeSubDomains, preload). Працює лише на сайтах HTTPS.

en: Adjust attempt limits and block times to balance security and usability. |
uk[0]: Налаштування лімітів спроб і часу блокування для забезпечення балансу між безпекою та зручністю використання.

en: Adjust for Daylight Saving Time |
uk[0]: Налаштувати літній час

en: Adjust recorded timestamps for your timezone's daylight saving time. Ensures visit times display correctly in logs and reports year-round. |
uk[0]: Коригувати записані мітки часу на літній час вашого часового поясу. Забезпечує правильне відображення часу відвідувань у журналах і звітах протягом усього року.

en: Admin and WordPress Logging |
uk[0]: Журналізація адміністратора та подій WordPress

en: Admin logins, failed attempts, sensitive panel access traces. |
uk[0]: Входи адміністратора, невдалі спроби та журнал доступу до захищеної панелі.

en: Admin Panel |
uk[0]: Панель адміністратора

en: Admin panel |
uk[0]: Адмінпанель

en: Admin Panel Log |
uk[0]: Журнал адмінпанелі

en: Administrator IPs |
uk[0]: IP-адреси адміністраторів

en: Administrator Settings |
uk[0]: Налаштування адміністратора

en: Admins will never be blocked while authenticated |
uk[0]: Адміністратори ніколи не будуть заблоковані під час автентифікації

en: Admins will never be blocked while logged in |
uk[0]: Адміністратори ніколи не блокуються, поки вони авторизовані

en: Advanced analytics & forensics |
uk[0]: Розширена аналітика

en: Advanced bot detection |
uk[0]: Продвинутое обнаружение ботов

en: Advanced data structures |
uk[0]: Продвинутые структуры данных

en: Advanced Protection |
uk[0]: Розширений захист

en: Advanced protection against bots, spam, and brute-force attacks. |
uk[0]: Розширений захист від ботів, спаму та атак перебором.

en: Advanced protection uses cloud-based real-time analysis and smart verification to detect sophisticated bots. |
uk[0]: Удосконалений захист використовує хмарний аналіз у реальному часі та інтелектуальну перевірку для виявлення складних ботів.

en: Advanced reporting, analytics & forensics |
uk[0]: Розширені звіти та аналітика

en: Advanced security features for production sites. |
uk[0]: Розширені функції безпеки для сайтів із відвідувачами.

en: Advanced Settings |
uk[0]: Додаткові налаштування

en: Advanced Settings - expert, fine-tune, deep config |
uk[0]: Розширені налаштування

en: Advanced threat detection |
uk[0]: Розширене виявлення загроз

en: After the repair is completed, |
uk[0]: Після завершення відновлення,

en: Aggregate RPM across the subnet. High subnet pressure dynamically lowers per-IP thresholds to catch distributed proxy attacks. |
uk[0]: Агрегація RPM у межах підмережі. Високе навантаження на підмережу динамічно знижує пороги для IP, щоб виявити розподілені атаки через проксі.

en: AI behavior analysis |
uk[0]: AI-аналіз поведінки

en: AI Behavioral analysis |
uk[0]: AI-аналіз поведінки

en: AI Behavioral analysis engine |
uk[0]: AI-рушій поведінкового аналізу

en: AJAX Cron Heartbeat |
uk[0]: Пульс AJAX Cron

en: AJAX error |
uk[0]: Помилка AJAX

en: AJAX error during cache save |
uk[0]: Помилка AJAX під час збереження кешу

en: AJAX error during captcha save |
uk[0]: Помилка AJAX під час збереження капчі

en: AJAX error during compatibility test |
uk[0]: Помилка AJAX під час перевірки сумісності

en: AJAX error during init mode save |
uk[0]: Помилка AJAX під час збереження в режимі ініціалізації

en: AJAX Error:  |
uk[0]: Помилка AJAX:

en: Alert when server load is critical or unusual bot activity is detected. |
uk[0]: Повідомлення у разі критичного навантаження на сервер або виявлення незвичайної активності ботів.

en: Alerts |
uk[0]: Сповіщення

en: All %s rules have been cleared. |
uk[0]: Усі правила %s були видалені.

en: All add-ons have been updated. |
uk[0]: Усі аддони оновлено.

en: All add-ons included (tools, security, notifications, etc.) |
uk[0]: Усі аддони увімкнено (інструменти, безпека, сповіщення тощо)

en: All addons included |
uk[0]: Усі аддони включено

en: All ASN rules have been cleared. |
uk[0]: Усі правила ASN було очищено.

en: All checks |
uk[0]: Всі перевірки

en: All existing cookies will become invalid. |
uk[0]: Усі існуючі файли cookie стануть недійсними.

en: All expired transients will be cleared from the database. |
uk[0]: Усі прострочені тимчасові дані будуть видалені з бази даних.

en: All fields are required. |
uk[0]: Усі поля є обов’язковими.

en: All good! BotBlocker is configured and protecting your site. |
uk[0]: Все добре! BotBlocker налаштовано та захищає ваш сайт.

en: All hits |
uk[0]: Усі запити

en: All HTTP requests are permanently redirected (301) to HTTPS equivalents. This ensures all traffic is encrypted and improves SEO by consolidating your site to one protocol. |
uk[0]: Усі HTTP-запити постійно перенаправляються (301) на відповідні HTTPS-адреси. Це гарантує шифрування всього трафіку та покращує SEO завдяки переходу сайту на єдиний протокол.

en: All methods can be combined with invisible background checks. Choose the one that fits your site. |
uk[0]: Усі методи можна поєднувати з фоновою перевіркою. Оберіть той, який підходить для вашого сайту.

en: All official BotBlocker add-ons |
uk[0]: Усі офіційні аддони BotBlocker

en: All optimized! |
uk[0]: Все оптимізовано!

en: All paths have been cleared. |
uk[0]: Усі шляхи були видалені.

en: All plugin sections in one click |
uk[0]: Всі розділи плагіна в один клік

en: All Premium Add-ons |
uk[0]: Всі преміум-аддони

en: All premium add-ons included |
uk[0]: Всі преміум-аддони включено

en: All premium addons |
uk[0]: Усі преміум-аддони

en: All previous error records will be deleted. |
uk[0]: Усі попередні записи про помилки будуть видалені.

en: All PRO features are active. |
uk[0]: Усі функції PRO активні.

en: All proxies have been cleared. |
uk[0]: Усі проксі-сервери було видалено.

en: All rewrite rules will be flushed and regenerated. |
uk[0]: Усі правила перезапису будуть скинуті та перегенеровані.

en: All rules have been cleared. |
uk[0]: Усі правила було видалено.

en: All services operating normally |
uk[0]: Усі служби працюють нормально

en: All tests passed. Your site is ready for protection. |
uk[0]: Усі тести пройдено. Ваш сайт готовий до захисту.

en: All tests passed. Your site is ready. |
uk[0]: Усі тести пройдені. Ваш сайт готовий.

en: all time |
uk[0]: за весь час

en: All TLS fingerprints cleared. |
uk[0]: Усі TLS-відбитки очищено.

en: All transients have been cleared. |
uk[0]: Усі транзиєнти були видалені.

en: All users will need to re-authenticate. |
uk[0]: Усім користувачам доведеться пройти повторну аутентифікацію.

en: All visitor and statistics data will be cleared. |
uk[0]: Усі дані про відвідувачів та статистику будуть видалені.

en: All visitor data will be permanently deleted: |
uk[0]: Усі дані відвідувачів будуть остаточно видалені:

en: All visitors data has been cleared successfully. |
uk[0]: Усі дані відвідувачів було успішно видалено.

en: All white bots have been cleared. |
uk[0]: Усі білі боти були видалені.

en: All WordPress transients will be cleared: |
uk[0]: Усі тимчасові файли WordPress будуть видалені:

en: Allow |
uk[0]: Дозволити

en: Allow administrator login |
uk[0]: Дозволити вхід адміністратора

en: Allow Custom Paths Outside WordPress |
uk[0]: Дозволити власні шляхи поза WordPress

en: Allow custom paths outside WordPress |
uk[0]: Дозволити використання власних шляхів поза WordPress

en: Allow Empty Accept-Language in Verification |
uk[0]: Дозволити порожній заголовок Accept-Language при перевірці

en: Allow HTTP OPTIONS requests for CORS preflight (REST API, WooCommerce, external apps). |
uk[0]: Увімкнути HTTP-запити OPTIONS для попередньої перевірки CORS (REST API, WooCommerce, зовнішні додатки).

en: Allow logged-in administrators |
uk[0]: Надати доступ адміністраторам, які увійшли в систему

en: Allow OPTIONS Preflight |
uk[0]: Дозволити preflight-запити OPTIONS

en: Allow or Block |
uk[0]: Дозволити чи заблокувати

en: Allow or block this IP/subnet |
uk[0]: Дозволити або заблокувати цю IP-адресу/підмережу

en: Allow Payment Gateway Callbacks |
uk[0]: Дозволити постбеки платіжного шлюзу

en: Allow requests from server IP |
uk[0]: Дозволити запити з IP-адреси сервера

en: Allow requests from your server IP |
uk[0]: Дозволити запити з IP-адреси вашого сервера

en: Allow WhatsApp to create link previews for shared pages. Warning: this reduces protection across the whole site for matching requests, not just previews. Enable only if really needed. |
uk[0]: Дозволити WhatsApp створювати попередній перегляд посилань для сторінок, що надсилаються. Увага: це знижує рівень захисту всього сайту щодо відповідних запитів, а не лише попереднього перегляду. Увімкніть цю функцію лише в разі крайньої необхідності.

en: Allow WordPress Cron and server requests |
uk[0]: Увімкнути WordPress Cron та серверні запити

en: Allow your server IP to bypass security checks for updates and automated tasks. |
uk[0]: Дозвольте IP-адресі вашого сервера обходити перевірки безпеки для оновлень та автоматичних завдань.

en: Allowed |
uk[0]: Дозволено

en: Allowed Domains (CSP) |
uk[0]: Дозволені домени (CSP)

en: Allowed hostnames / domains (space separated) |
uk[0]: Дозволені імена хостів / домени (через пробіл)

en: Allowed IP Addresses |
uk[0]: Дозволені IP-адреси

en: Allowed today |
uk[0]: Дозволено сьогодні

en: Allowed: |
uk[0]: Дозволено:

en: Already have a license key? |
uk[0]: У вас уже є ліцензійний ключ?

en: An error occurred while performing the operation. |
uk[0]: Під час виконання операції сталася помилка.

en: An error occurred while scheduling the ASN database update. |
uk[0]: Під час планування оновлення бази даних ASN сталася помилка.

en: An error occurred. Please try again later. |
uk[0]: Сталася помилка. Будь ласка, спробуйте пізніше.

en: Analysis Window |
uk[0]: Часове вікно

en: Analysis Window (minutes) |
uk[0]: Часове вікно (хвилини)

en: Analyze user behavior and block bots without user interaction. |
uk[0]: Аналізувати поведінку користувачів і блокувати ботів без участі користувача.

en: And more |
uk[0]: І ще

en: Antidetect browsers |
uk[0]: Антидетект-браузери

en: Apache |
uk[0]: Apache (веб-сервер)

en: API & Developers |
uk[0]: API та розробники

en: API Endpoints |
uk[0]: Кінцеві точки API

en: API key is required. |
uk[0]: Потрібен ключ API.

en: API key retrieved successfully. |
uk[0]: API-ключ отримано успішно.

en: Appearance |
uk[0]: Зовнішній вигляд

en: Apply Mixed Content Fix to Admin Area |
uk[0]: Застосувати виправлення для змішаного контенту в адмінці

en: Apply Now |
uk[0]: Застосувати зараз

en: Apply now |
uk[0]: Застосувати зараз

en: Apply preset |
uk[0]: Застосувати набір налаштувань

en: Apply the recommended preset in one click (takes ~30 seconds) |
uk[0]: Застосувати рекомендовані налаштування одним кліком (займає ~30 секунд)

en: Arabic |
uk[0]: Арабська

en: Are you getting spam from specific regions? You can block entire high-risk countries in the Rules & IPs section. Country blocking is a highly effective way to reduce unwanted bot traffic by up to 80%. |
uk[0]: Отримуєте спам з певних регіонів? Ви можете заблокувати цілі країни з високим ризиком у розділі "Правила та IP". Блокування за країною – це дуже ефективний спосіб зменшити небажаний бот-трафік до 80%.

en: Are you sure you want to clear all TLS fingerprints? |
uk[0]: Ви впевнені, що хочете очистити всі TLS-відбитки?

en: Are you sure you want to clear all transients? |
uk[0]: Ви впевнені, що хочете очистити всі тимчасові дані?

en: Are you sure you want to clear all visitor data? |
uk[0]: Ви впевнені, що хочете очистити всі дані відвідувачів?

en: Are you sure you want to clear the log file? |
uk[0]: Ви впевнені, що хочете очистити файл журналу?

en: Are you sure you want to clear the security salt? |
uk[0]: Ви впевнені, що хочете очистити сіль безпеки?

en: Are you sure you want to delete this add-on? |
uk[0]: Ви впевнені, що хочете видалити цей аддон?

en: Are you sure you want to delete this ASN rule? |
uk[0]: Ви дійсно хочете видалити це правило ASN?

en: Are you sure you want to delete this IPv4 rule? |
uk[0]: Ви дійсно хочете видалити це правило IPv4?

en: Are you sure you want to delete this IPv6 rule? |
uk[0]: Ви дійсно хочете видалити це правило IPv6?

en: Are you sure you want to delete this path? |
uk[0]: Ви дійсно хочете видалити цей шлях?

en: Are you sure you want to delete this proxy? |
uk[0]: Ви дійсно хочете видалити цей проксі?

en: Are you sure you want to delete this rule? |
uk[0]: Ви дійсно хочете видалити це правило?

en: Are you sure you want to delete this white bot? |
uk[0]: Ви дійсно хочете видалити цього білого бота?

en: Are you sure you want to flush rewrite rules? |
uk[0]: Ви впевнені, що хочете скинути правила перезапису?

en: Are you sure you want to flush the object cache? |
uk[0]: Ви впевнені, що хочете очистити кеш об'єктів?

en: Are you sure you want to remove all ASN rules? |
uk[0]: Ви впевнені, що хочете видалити всі правила ASN?

en: Are you sure you want to remove all IPv4 rules? |
uk[0]: Ви впевнені, що хочете видалити всі правила IPv4?

en: Are you sure you want to remove all IPv6 rules? |
uk[0]: Ви впевнені, що хочете видалити всі правила IPv6?

en: Are you sure you want to remove all paths? |
uk[0]: Ви впевнені, що хочете видалити всі шляхи?

en: Are you sure you want to remove all proxies? |
uk[0]: Ви впевнені, що хочете видалити всі проксі?

en: Are you sure you want to remove all rules? |
uk[0]: Ви впевнені, що хочете видалити всі правила?

en: Are you sure you want to remove all white bots? |
uk[0]: Ви впевнені, що хочете видалити всіх білих ботів?

en: Are you sure you want to reset and restart the setup wizard? |
uk[0]: Ви впевнені, що хочете скинути налаштування майстра та запустити його заново?

en: Are you sure? We will apply the default settings (Balanced). |
uk[0]: Ви впевнені? Ми застосуємо налаштування за замовчуванням ("Збалансований").

en: AS Info |
uk[0]: AS-інформація

en: AS Name |
uk[0]: AS-ім'я

en: AS Number |
uk[0]: AS-номер

en: ASN already exists. |
uk[0]: ASN вже існує.

en: ASN data is required for import. |
uk[0]: Для імпорту потрібні дані ASN.

en: ASN database |
uk[0]: База даних ASN

en: ASN Database Download/Update |
uk[0]: Завантаження/оновлення бази даних ASN

en: ASN Database Freshness Check |
uk[0]: Перевірка актуальності бази даних ASN

en: ASN database module is not available. |
uk[0]: Модуль бази даних ASN недоступний.

en: ASN Database Update Failed |
uk[0]: Не вдалося оновити базу ASN

en: ASN database update is already scheduled. |
uk[0]: Оновлення бази даних ASN вже заплановано.

en: ASN database update scheduled. |
uk[0]: Заплановано оновлення бази даних ASN.

en: ASN database update scheduled. The download will start shortly in the background. |
uk[0]: Заплановано оновлення бази даних ASN. Завантаження розпочнеться найближчим часом у фоновому режимі.

en: ASN DB: %1$s | %2$s | updated %3$s ago |
uk[0]: База даних ASN: %1$s | %2$s | оновлено %3$s тому

en: ASN DB: not yet downloaded. |
uk[0]: База даних ASN: ще не завантажена.

en: ASN Number |
uk[0]: Номер ASN

en: ASN rule created successfully. |
uk[0]: Правило ASN створено успішно.

en: ASN rule deleted successfully. |
uk[0]: Правило ASN успішно видалено.

en: ASN rule not found. |
uk[0]: Правило ASN не знайдено.

en: ASN rule priority (1-100) |
uk[0]: Пріоритет правила ASN (1-100)

en: ASN rule toggled successfully. |
uk[0]: Правило ASN успішно переключено.

en: ASN rule updated successfully. |
uk[0]: Правило ASN успішно оновлено.

en: ASN rules file generated successfully. |
uk[0]: Файл правил ASN успішно згенеровано.

en: Attempts left: %s |
uk[0]: Залишилось спроб: %s

en: Attention |
uk[0]: Увага

en: Attention! |
uk[0]: Увага!

en: Author |
uk[0]: Автор

en: Authy Setup Guide |
uk[0]: Посібник з налаштування Authy

en: Auto-detected: |
uk[0]: Автовизначення:

en: Auto-Draft Cleanup |
uk[0]: Очищення автоматичних чернеток

en: Auto-fix |
uk[0]: Автовиправлення

en: Auto-Fix (Recommended) |
uk[0]: Автоматичне виправлення (рекомендується)

en: Auto-save administrator IPs |
uk[0]: Автоматичне збереження IP-адрес адміністратора

en: Auto-save administrator IPs is available in Settings. Role-based 2FA is in Integrations. |
uk[0]: Автозбереження IP-адрес адміністраторів доступне в налаштуваннях. Двофакторна автентифікація на основі ролей – в інтеграціях.

en: Auto-save of admin IPs is available in Settings. 2FA per role can be configured in Integrations. |
uk[0]: Автозбереження IP-адрес адміністраторів доступне в "Налаштуваннях". 2FA для кожної ролі можна налаштувати в розділі "Інтеграції".

en: Auto-update of PTR and User-Agent databases |
uk[0]: Автооновлення баз PTR та User-Agent

en: Auto-Updates Check |
uk[0]: Перевірка автоматичних оновлень

en: Automatic fix applied (stub). Moving on. |
uk[0]: Виправлення внесено автоматично (заглушка). Продовжуємо.

en: Automatic signature and AI model updates |
uk[0]: Автоматичне оновлення сигнатур та AI-моделей

en: Automatic task recovery |
uk[0]: Автоматичне відновлення завдань

en: automatically redirects HTTP traffic to HTTPS |
uk[0]: автоматично перенаправляє HTTP-трафік на HTTPS

en: Automatically replaces all HTTP URLs with HTTPS URLs in page content, stylesheets, scripts, and images. This fixes mixed content warnings in browsers. |
uk[0]: Автоматично замінює всі URL-адреси HTTP на URL-адреси HTTPS у вмісті сторінки, таблицях стилів, скриптах та зображеннях. Це усуває попередження про змішаний вміст у браузерах.

en: Automatically save admin IPs to prevent lockout when changing settings. |
uk[0]: Автоматичне збереження IP-адрес адміністраторів для запобігання блокуванню під час зміни налаштувань.

en: Automatically skip default WordPress-shipped plugins and themes (Akismet, Hello Dolly, Twenty* default themes). Prevents false MISSING reports when these are intentionally removed. |
uk[0]: Автоматично пропускати стандартні плагіни та теми, що постачаються з WordPress (Akismet, Hello Dolly, теми Twenty*). Запобігає хибним повідомленням MISSING, коли їх навмисно видалено.

en: Autonomous System Name (optional) |
uk[0]: Назва автономної системи (необов’язково)

en: Autonomous System Number |
uk[0]: Номер автономної системи

en: Average requests per minute over the sliding window that trigger a Captcha challenge. Total hits in window / window minutes. Default: 30. |
uk[0]: Середня кількість запитів за хвилину в ковзному вікні, яка спричиняє перевірку Captcha. Загальна кількість звернень у вікні / хвилини вікна. Типово: 30.

en: Average requests per minute over the sliding window that trigger an immediate block. Total hits in window / window minutes. Default: 50. |
uk[0]: Середня кількість запитів за хвилину в ковзному вікні, яка спричиняє негайне блокування. Загальна кількість звернень у вікні / хвилини вікна. Типово: 50.

en: Avoid reporting common analytics, payment and CDN script tags as malware indicators. |
uk[0]: Ігнорувати стандартні скрипти аналітики, платіжних систем та CDN.

en: Back |
uk[0]: Назад

en: Back to Marketplace |
uk[0]: Повернутися до Marketplace

en: Background tasks and scheduling |
uk[0]: Фонові завдання та планування

en: Backup Codes |
uk[0]: Резервні коди

en: Backup file not found or expired. |
uk[0]: Файл резервної копії не знайдено або термін його дії закінчився.

en: Backup Recovery Codes |
uk[0]: Бекап кодів відновлення

en: Backup was successful. |
uk[0]: Резервне копіювання виконано успішно.

en: Bad ID. |
uk[0]: Некоректний ID.

en: Balanced |
uk[0]: Збалансований

en: Balanced - recommended for most sites |
uk[0]: Збалансований - рекомендовано для більшості сайтів

en: Balanced ruleset suitable for most websites. |
uk[0]: Збалансований набір правил, придатний для більшості веб-сайтів.

en: Balanced security and compatibility |
uk[0]: Збалансована безпека та сумісність

en: Balanced security and compatibility with safe defaults. |
uk[0]: Збалансована безпека та сумісність із безпечними налаштуваннями за замовчуванням.

en: Ban |
uk[0]: Бан

en: Ban time |
uk[0]: Час бану

en: Ban unresponsive clients |
uk[0]: Блокувати клієнтів, які не відповідають

en: Basic |
uk[0]: Базовий

en: Basic bot blocking |
uk[0]: Базове блокування ботів

en: Batch Size |
uk[0]: Розмір пакета

en: Behavior Settings |
uk[0]: Налаштування поведінки

en: Behavioral & AI analysis |
uk[0]: Поведінковий та AI-аналіз

en: Behavioral & AI traffic analysis |
uk[0]: Поведінковий аналіз трафіку

en: Behavioral Analysis |
uk[0]: Аналіз поведінки

en: Behavioral analysis - smart spam scoring |
uk[0]: Поведінковий аналіз - розумний скоринг спаму

en: Behavioral Analysis Engine |
uk[0]: Рушій аналізу поведінки

en: Behavioral Analysis requires the Core Rate Inspector (free layer) to be enabled. |
uk[0]: Для аналізу поведінки потрібно ввімкнути Core Rate Inspector (безкоштовний рівень).

en: Behavioral Analysis requires the Core Rate Inspector (free layer) to be enabled.  |
uk[0]: Для аналізу поведінки потрібно ввімкнути Core Rate Inspector (безкоштовний рівень).

en: Behavioral Engine |
uk[0]: Рушій поведінки

en: Better protection for login page |
uk[0]: Покращений захист сторінки входу

en: Black |
uk[0]: Чорний

en: Block |
uk[0]: Блокувати

en: Block access via IPv6 protocol. |
uk[0]: Блокування доступу за протоколом IPv6.

en: Block all IPv6 visitors. May affect legitimate IPv6 users. |
uk[0]: Блокувати всіх відвідувачів з IPv6. Це може вплинути на законних користувачів IPv6.

en: Block an IP address - ban, deny, blacklist |
uk[0]: Заблокувати IP

en: Block brute-force, scanners and scrapers before WordPress |
uk[0]: Блокувати брутфорс, сканери та збирачі до WordPress

en: block by country or network - GEO, ASN. |
uk[0]: блокувати за країною або мережею - GEO, ASN.

en: Block clients that don&#39;t respond to verification checks. |
uk[0]: Блокувати клієнтів, які не відповідають на перевірки.

en: Block connections from known RKN-listed government IP addresses. |
uk[0]: Заблокувати підключення з відомих державних IP-адрес, включених до списку RKN.

en: Block Cross-Origin Iframes |
uk[0]: Блокування Cross-Origin Iframe

en: Block cross-origin iframes to prevent clickjacking. |
uk[0]: Блокувати Cross-Origin Iframes для запобігання клікджекінгу.

en: Block data center IPs (VPS, AWS, DigitalOcean, etc.). Search engines are always whitelisted. |
uk[0]: Блокувати IP-адреси дата-центрів (VPS, AWS, DigitalOcean тощо). Пошукові системи завжди у білому списку.

en: Block duration for first-time offenders. |
uk[0]: Тривалість блокування при першому порушенні.

en: Block duration for repeat offenders. |
uk[0]: Тривалість блокування у разі повторного порушення.

en: Block empty User-Agent |
uk[0]: Блокувати порожній User-Agent

en: Block hosting bots, proxies and Tor |
uk[0]: Блокувати хостингових ботів, проксі та Tor

en: Block HTTP proxy IP ranges. |
uk[0]: Блокування діапазонів IP-адрес HTTP-проксі.

en: Block IPs where forward and reverse DNS records don&#39;t match. |
uk[0]: Блокування IP-адрес, для яких прямі та зворотні записи DNS не збігаються.

en: Block IPv6 connections |
uk[0]: Блокувати IPv6-з'єднання

en: Block known anti-detect and malformed User-Agent strings. |
uk[0]: Блокування відомих антитектів і поганих рядків User-Agent.

en: Block legacy HTTP/1.0 protocol. |
uk[0]: Блокування застарілого протоколу HTTP/1.0.

en: Block most known bots |
uk[0]: Блокувати більшість відомих ботів

en: Block no-JavaScript |
uk[0]: Блокувати відсутність JavaScript

en: Block on Cloud API Errors |
uk[0]: Помилки Block on Cloud API

en: Block override |
uk[0]: Обхід блокування

en: Block rate |
uk[0]: Швидкість блокування

en: Block requests with missing Accept-Language header. |
uk[0]: Блокувати запити без заголовка Accept-Language.

en: Block requests with missing User-Agent header. |
uk[0]: Блокувати запити без заголовка User-Agent.

en: Block requests with spoofed Referer headers. |
uk[0]: Блокування запитів із підробленими заголовками Referer.

en: Block Response Code |
uk[0]: Код відповіді при блокуванні

en: Block Response Code: |
uk[0]: Код відповіді при блокуванні:

en: Block RKN |
uk[0]: Блокувати RKN

en: Block Score Threshold |
uk[0]: Поріг оцінки блокування

en: Block simple bots by UA |
uk[0]: Блокувати простих ботів за UA

en: Block Threshold |
uk[0]: Поріг блокування

en: Block Time |
uk[0]: Час блокування

en: Block Time (seconds) |
uk[0]: Час блокування (секунди)

en: Block Time (seconds): |
uk[0]: Час блокування (секунди):

en: Block traffic from known Tor exit nodes. |
uk[0]: Блокувати трафік із відомих вихідних вузлів Tor.

en: Block traffic from known VPN service IP addresses. |
uk[0]: Блокувати трафік із відомих IP-адрес VPN-сервісів.

en: Block unauthenticated requests from Cloudflare IPs. |
uk[0]: Блокувати неавтентифіковані запити з IP-адрес Cloudflare.

en: Block Unresponsive Clients |
uk[0]: Блокування клієнтів, які не відповідають

en: Block visitors by persistent fingerprint even if their IP changes. Fingerprint must be blocked 3+ times to activate. |
uk[0]: Блокувати відвідувачів за постійним відбитком, навіть якщо їхній IP змінюється. Відбиток має бути заблокований 3+ разів для активації.

en: Block visitors using private/incognito browsing mode. |
uk[0]: Блокувати відвідувачів у режимі приватного/анонімного перегляду.

en: Block visitors without JavaScript support. |
uk[0]: Блокувати відвідувачів, які не підтримують JavaScript.

en: Blocked |
uk[0]: Заблоковано

en: Blocked countries: |
uk[0]: Заблоковано країн:

en: Blocked today |
uk[0]: Заблоковано сьогодні

en: Blocked today: <b>%1$s</b> &middot; Total: <b>%2$s</b> |
uk[0]: Заблоковано сьогодні: <b>%1$s</b> &middot; Всього: <b>%2$s</b>

en: Blocked today: <b>0</b> &middot; Total: <b>%s</b> |
uk[0]: Заблоковано сьогодні: <b>0</b> &middot; Всього: <b>%s</b>

en: Blocked: |
uk[0]: Заблоковано:

en: Blocking AdBlock/uBlock users |
uk[0]: Блокування користувачів AdBlock/uBlock

en: Blocking classic proxies |
uk[0]: Блокування класичних проксі-серверів

en: Blocking Cloudflare origin IPs |
uk[0]: Блокування IP-адрес вихідних серверів Cloudflare

en: Blocking Cloudflare users |
uk[0]: Блокування користувачів Cloudflare

en: Blocking device options |
uk[0]: Блокування параметрів пристрою

en: Blocking empty language |
uk[0]: Блокування порожнього Accept-Language

en: Blocking empty User-Agent |
uk[0]: Блокування порожнього User-Agent

en: Blocking fake referrers |
uk[0]: Блокування підроблених реферерів

en: Blocking hosting providers |
uk[0]: Блокування хостинг-провайдерів

en: Blocking HTTP/1.0 users |
uk[0]: Блокування користувачів HTTP/1.0

en: Blocking incognito users |
uk[0]: Блокування користувачів у режимі інкогніто

en: Blocking incognito/private mode |
uk[0]: Блокування режиму інкогніто/приватного режиму

en: Blocking IPv6 connections |
uk[0]: Блокування користувачів IPv6

en: Blocking proxy users |
uk[0]: Блокування користувачів проксі

en: Blocking PTR/DNS anomalies |
uk[0]: Блокування аномалій PTR/DNS

en: Blocking simple antidetect |
uk[0]: Блокування простого антидетектора

en: Blocking simple bot User-Agents |
uk[0]: Блокування простих ботів User-Agents

en: Blocking Tor users |
uk[0]: Блокування користувачів Tor

en: Blocking users with incorrect language |
uk[0]: Блокування користувачів із неправильною мовою

en: Blocking users without JavaScript |
uk[0]: Блокування користувачів без JavaScript

en: Blocking VPN users |
uk[0]: Блокування користувачів VPN

en: Blocking web engine options |
uk[0]: Блокування параметрів веб-движка

en: Blocks attacks before WP starts |
uk[0]: Блокує атаки до запуску WordPress

en: Blocks brute-force, scanners and scrapers before they hit WordPress |
uk[0]: Блокує атаки методом грубої сили, сканери та скрепери ще до того, як вони досягнуть WordPress

en: Blocks common threats |
uk[0]: Блокує поширені загрози

en: Blocks malicious bots and unwanted traffic before they reach your site. |
uk[0]: Блокує шкідливі боти та небажаний трафік ще до того, як вони потраплять на ваш сайт.

en: Blocks most known bad bots |
uk[0]: Блокує більшість відомих шкідливих ботів

en: Blocks threats before WordPress loads. Maximum security. |
uk[0]: Блокує загрози ще до завантаження WordPress. Максимальний захист.

en: Blue |
uk[0]: Синій

en: Boost your BotBlocker experience with add-ons and tools selected to increase security, productivity and enhance your website |
uk[0]: Покращте роботу BotBlocker за допомогою аддонів та інструментів, створених для підвищення безпеки, продуктивності та поліпшення вашого сайту

en: Bot Detection |
uk[0]: Виявлення ботів

en: Bot detection, Captcha, protection |
uk[0]: Виявлення ботів, Captcha, захист

en: Bot Token |
uk[0]: Токен бота

en: BotBlocker API (botblocker.top, globus.studio) - always allowed in CSP. |
uk[0]: API BotBlocker (botblocker.top, globus.studio) - завжди дозволено в CSP.

en: BotBlocker API and reCaptcha domains are added automatically - no need to list them here. |
uk[0]: Домени BotBlocker API та reCaptcha додаються автоматично - їх не потрібно вказувати тут.

en: BotBlocker API connects your site to cloud threat intelligence for real-time security data beyond local detection. |
uk[0]: API BotBlocker підключає ваш сайт до "хмарного" аналізу загроз для отримання даних про безпеку в режимі реального часу за межами локального виявлення.

en: BotBlocker API endpoint for threat intelligence and security updates. |
uk[0]: API BotBlocker для отримання інформації про загрози та оновлення системи безпеки.

en: BotBlocker API Integration |
uk[0]: Інтеграція API BotBlocker

en: BotBlocker API URL |
uk[0]: URL BotBlocker API

en: BotBlocker API URL: |
uk[0]: URL-адреса API BotBlocker:

en: BotBlocker Cloud |
uk[0]: Хмарний сервіс BotBlocker

en: BotBlocker Cloud Protection and PRO Status |
uk[0]: Статус BotBlocker Cloud Protection та PRO-версії

en: BotBlocker Docs |
uk[0]: BotBlocker Документація

en: BotBlocker Features |
uk[0]: Можливості BotBlocker

en: BotBlocker filtering runs before WordPress core loads. No additional settings are required - the integration is managed automatically via wp-config.php. |
uk[0]: Фільтрація BotBlocker виконується до завантаження ядра WordPress. Додаткові налаштування не потрібні - інтеграція керується автоматично через wp-config.php.

en: BotBlocker Health Panel |
uk[0]: Панель стану BotBlocker

en: BotBlocker Hive Snapshot |
uk[0]: Знімок вулика BotBlocker

en: BotBlocker HTTPS Protocol automatically upgrades all insecure HTTP connections to secure HTTPS. This protects your visitors' data and improves your site security. |
uk[0]: Протокол BotBlocker HTTPS автоматично перетворює всі незахищені HTTP-з'єднання на захищені HTTPS. Це забезпечує захист даних ваших відвідувачів і підвищує безпеку вашого сайту.

en: BotBlocker HTTPS Protocol automatically upgrades all insecure HTTP connections to secure HTTPS. This protects your visitors' data and improves your site security. The addon provides two essential features: HTTPS Redirect - automatically redirects HTTP traffic to HTTPS. Mixed Content Fixer - replaces insecure content links with secure ones. |
uk[0]: Протокол BotBlocker HTTPS автоматично оновлює всі незахищені з'єднання HTTP до безпечних HTTPS. Це захищає дані відвідувачів і покращує безпеку вашого сайту. Аддон надає дві основні функції: перенаправлення HTTPS - автоматично перенаправляє трафік HTTP на HTTPS. Виправлення змішаного вмісту - замінює незахищені посилання на безпечні.

en: BotBlocker Image Captcha |
uk[0]: Зображення

en: BotBlocker is <b>GLOBUS.studio</b> project |
uk[0]: BotBlocker - проект <b>GLOBUS.studio</b>

en: BotBlocker is a powerful, universal security plugin with proactive protection for WordPress. |
uk[0]: BotBlocker - це потужний універсальний плагін безпеки з функцією проактивного захисту для WordPress.

en: BotBlocker is a security plugin that runs early in the request lifecycle. We highly recommend you back up your site and test the new version on a staging environment first. |
uk[0]: BotBlocker - плагін безпеки. Рекомендуємо зробити бекап.

en: BotBlocker is active &middot; awaiting traffic |
uk[0]: BotBlocker активний &middot; очікування трафіку

en: BotBlocker is active and protecting your site. |
uk[0]: BotBlocker активний і захищає ваш сайт.

en: BotBlocker is currently disabled. Enable it to protect your site. |
uk[0]: BotBlocker наразі вимкнено. Увімкніть його, щоб захистити свій сайт.

en: BotBlocker is disabled |
uk[0]: BotBlocker вимкнено

en: BotBlocker is installed but currently disabled. |
uk[0]: BotBlocker встановлено, але наразі він вимкнений.

en: BotBlocker is monitoring and protecting your site. |
uk[0]: BotBlocker відстежує та захищає ваш сайт.

en: BotBlocker is not initialized. |
uk[0]: BotBlocker не ініціалізовано.

en: BotBlocker is now monitoring and protecting your site. |
uk[0]: BotBlocker тепер контролює та захищає ваш сайт.

en: BotBlocker News |
uk[0]: Новини BotBlocker

en: BotBlocker offers subscription plans for sites of any size - from personal blogs to large corporate websites. |
uk[0]: BotBlocker пропонує плани підписки для будь-яких сайтів - від особистих блогів до великих корпоративних сайтів.

en: BotBlocker operates in normal mode processing all threat types (bots, proxies, referrers, languages etc.) after base early filtering. |
uk[0]: BotBlocker працює у звичайному режимі, обробляючи всі типи загроз (боти, проксі, реферери, мови тощо) після базової попередньої фільтрації.

en: BotBlocker operates in normal mode processing all threat types at WordPress load. |
uk[0]: BotBlocker працює у звичайному режимі, обробляючи всі типи загроз під час завантаження WordPress.

en: BotBlocker pages |
uk[0]: Сторінки BotBlocker

en: BotBlocker PRO information refreshed successfully! |
uk[0]: Інформація про BotBlocker PRO успішно оновлена!

en: BotBlocker PRO is active, but some protections are disabled. Enable them for full defense. |
uk[0]: BotBlocker PRO активний, але деякі захисти вимкнено.

en: BotBlocker PRO status |
uk[0]: Статус BotBlocker PRO

en: BotBlocker PRO validates visitors in the cloud before they reach your WordPress installation. This preserves your server CPU and memory while stopping aggressive DDoS attacks in their tracks. |
uk[0]: BotBlocker PRO перевіряє відвідувачів у хмарі до того, як вони досягнуть вашої установки WordPress. Це зберігає ресурси ЦП і пам'ять вашого сервера, зупиняючи агресивні DDoS-атаки.

en: BotBlocker project by GLOBUS.studio |
uk[0]: Проект BotBlocker від GLOBUS.studio

en: BotBlocker protects your WordPress site from bots, spam, and malicious activity using advanced filtering and blocking. |
uk[0]: BotBlocker захищає ваш сайт WordPress від ботів, спаму та шкідливої активності за допомогою розширеної фільтрації та блокування.

en: BotBlocker Quick Rule |
uk[0]: Швидке правило для BotBlocker

en: BotBlocker requires PHP 7.4 or higher. |
uk[0]: BotBlocker вимагає PHP 7.4 або новішої версії.

en: BotBlocker requires WordPress 5.1 or later. |
uk[0]: BotBlocker вимагає WordPress 5.1 або новішої версії.

en: BotBlocker runs early in the WordPress request lifecycle. Back up your site and review the update before upgrading. |
uk[0]: BotBlocker працює на ранньому етапі. Зробіть бекап.

en: BotBlocker Security |
uk[0]: Безпека BotBlocker

en: BotBlocker Security &rsaquo; Setup Wizard |
uk[0]: BotBlocker Безпека › Майстер налаштувань

en: BotBlocker Security - Setup completed |
uk[0]: Безпека BotBlocker - Налаштування завершено

en: BotBlocker security plugin |
uk[0]: Плагін безпеки BotBlocker

en: BotBlocker Settings |
uk[0]: Налаштування BotBlocker

en: BotBlocker Stats |
uk[0]: Статистика BotBlocker

en: BotBlocker subscription plans |
uk[0]: Плани підписки на BotBlocker

en: BotBlocker Support |
uk[0]: Підтримка BotBlocker

en: BotBlocker Tools |
uk[0]: Інструменти BotBlocker

en: BotBlocker uses cron jobs for log cleanup and data processing. |
uk[0]: BotBlocker використовує завдання cron для очищення журналів та обробки даних.

en: BotBlocker uses third-party libraries selected for security, compatibility, and open-source license compliance. |
uk[0]: BotBlocker використовує сторонні бібліотеки, відібрані з огляду на безпеку, сумісність та відповідність ліцензіям з відкритим кодом.

en: BotBlocker v. %s |
uk[0]: BotBlocker вер. %s

en: BotBlocker Website |
uk[0]: Веб-сайт BotBlocker

en: BotBlocker Weekly Report |
uk[0]: Щотижневий звіт BotBlocker

en: BotBlocker WordPress Plugin |
uk[0]: BotBlocker WordPress Плагін

en: BotBlocker: v |
uk[0]: BotBlocker: вер.

en: Bottom |
uk[0]: Внизу

en: Broken |
uk[0]: Не працює

en: Browse add-ons |
uk[0]: Переглянути додатки

en: Browse Add-ons |
uk[0]: Переглянути аддони

en: Browse premium add-ons |
uk[0]: Переглянути преміум-додатки

en: Browser & Plugins |
uk[0]: Браузер та плагіни

en: Browser &amp; Plugins |
uk[0]: Браузер &amp; Плагіни

en: Browser and protection |
uk[0]: Браузер і захист

en: Browser checks |
uk[0]: Перевірки браузера

en: Browser data collection |
uk[0]: Збір даних браузера

en: Browser Detection |
uk[0]: Виявлення браузерів

en: Browser detection identifies bots using spoofing, anti-detect tools, and privacy modes. Advanced options verify browser engine consistency. |
uk[0]: Функція виявлення браузерів виявляє ботів, які використовують спуфінг, засоби захисту від виявлення та режими конфіденційності. Додаткові опції перевіряють сумісність движка браузера.

en: Browser Modes |
uk[0]: Режими браузера

en: Browser Options |
uk[0]: Параметри браузера

en: Browser Plugins |
uk[0]: Плагіни для браузера

en: Browsers |
uk[0]: Браузери

en: Brute-force Attack |
uk[0]: Атака грубою силою

en: Brute-force attack |
uk[0]: Brute-force атака

en: Brute-force protection |
uk[0]: Захист від брутфорсу

en: Built-in Captcha |
uk[0]: Вбудована Captcha

en: Button - "I am not a robot" |
uk[0]: Кнопка - "Я не робот"

en: Button Label |
uk[0]: Текст кнопки

en: Bypass BotBlocker checks for incoming payment gateway callbacks (webhooks / IPN / postbacks) so legitimate payment notifications are never blocked. |
uk[0]: Bypass BotBlocker відстежує зворотні виклики від платіжних шлюзів (webhooks / IPN / postbacks), завдяки чому легітимні повідомлення про платежі ніколи не блокуються.

en: Cache Compatibility |
uk[0]: Сумісність з кешем

en: Cache Duration |
uk[0]: Тривалість кешування

en: Cache Key Prefix |
uk[0]: Префікс ключа кешу

en: Cache Plugin Compatibility |
uk[0]: Сумісність із плагінами кешування

en: Cache Plugin Interface |
uk[0]: Кешування інтерфейсу плагіна

en: Cache security counters and visitor data in Memcached instead of the database. |
uk[0]: Кешуйте лічильники безпеки та дані про відвідувачів у Memcached замість бази даних.

en: Cache security counters and visitor data in Redis instead of the database. |
uk[0]: Кешуйте лічильники безпеки та дані про відвідувачів у Redis замість бази даних.

en: Cache the admin interface for faster loading |
uk[0]: Кешувати інтерфейс адміністратора для швидшого завантаження

en: Cache the admin interface for faster loading. |
uk[0]: Кешування інтерфейсу адмінки для прискорення завантаження.

en: Cache UI |
uk[0]: Кеш користувацького інтерфейсу

en: Caches cloud API responses in WordPress Transients to speed up repeated requests. |
uk[0]: Кешує відповіді хмарного API у тимчасових даних WordPress для прискорення повторних запитів.

en: Caches PTR lookups to speed up repeat visitor checks |
uk[0]: Кешує PTR-запити для прискорення перевірок повторних відвідувачів

en: Caches PTR lookups to speed up repeat visitor checks (24h TTL) |
uk[0]: Кешує PTR для прискорення перевірки повторних відвідувачів (TTL 24 години)

en: Caches PTR lookups to speed up repeat visitor checks. TTL is set by the PTR Cache Lifetime option. |
uk[0]: Кешує PTR-запити для прискорення перевірок повторних відвідувачів. TTL встановлюється опцією часу життя кешу PTR.

en: Caching |
uk[0]: Кешування

en: Caching for faster security checks |
uk[0]: Кешування для швидших перевірок безпеки

en: Caching via WordPress Transients API. |
uk[0]: Кешування через API тимчасових даних WordPress.

en: Can be changed at any time with one click |
uk[0]: Можна змінити в будь-який час одним натисканням

en: Can be fixed automatically. The site will remain functional. |
uk[0]: Можна виправити автоматично. Сайт залишиться працездатним.

en: Cancel |
uk[0]: Відміна

en: Cancel and log out |
uk[0]: Скасувати та вийти

en: Cancel Scan |
uk[0]: Скасувати сканування

en: Cancelling scan... |
uk[0]: Скасування сканування...

en: Captcha enabled |
uk[0]: Captcha увімкнено

en: Captcha Mode |
uk[0]: Режим Captcha

en: Captcha mode enabled |
uk[0]: Режим Captcha увімкнено

en: Captcha Mode: |
uk[0]: Режим Captcha:

en: Captcha Score Threshold |
uk[0]: Поріг оцінки Captcha

en: Captcha Threshold |
uk[0]: Поріг Captcha

en: Captcha Timeout (seconds) |
uk[0]: Таймаут Captcha (секунд)

en: Captcha Timeout (seconds): |
uk[0]: Час очікування Captcha (секунд):

en: Captcha Type: |
uk[0]: Тип Captcha:

en: Cat |
uk[0]: Кіт

en: Catches more malicious code, especially obfuscated or encoded payloads. Uses more CPU and memory per file. Disable if your server is low on resources. |
uk[0]: Виявляє більше шкідливого коду, особливо заплутаних або закодованих даних. Використовує більше ЦП та пам'яті на файл. Вимкніть, якщо ваш сервер має обмежені ресурси.

en: CDN and caching integration |
uk[0]: Інтеграція з CDN та кешуванням

en: Change |
uk[0]: Змінити

en: Change preset |
uk[0]: Змінити пресет

en: Changelog |
uk[0]: Перелік змін

en: Changelog is not available. |
uk[0]: Список змін недоступний.

en: Chat |
uk[0]: Чат

en: Chat ID |
uk[0]: ID чату

en: Check as dangerous |
uk[0]: Позначити як небезпечний

en: Check as suspicious |
uk[0]: Позначити як підозрілий

en: Check for Plugin Updates |
uk[0]: Перевірка оновлень плагінів

en: Check for Theme Updates |
uk[0]: Перевірка оновлень тем

en: Check for WordPress Updates |
uk[0]: Перевірка оновлень WordPress

en: Check GET Parameters in Referrer |
uk[0]: Перевіряти GET-параметри в реферері

en: Check Reports |
uk[0]: Перевірити звіти

en: Checking database tables... |
uk[0]: Перевірка таблиць бази даних...

en: Checking your browser before accessing the site |
uk[0]: Перевірка вашого браузера перед доступом до сайту

en: Checking... |
uk[0]: Перевірка...

en: Checks for missed tasks every 15 minutes via the WordPress |
uk[0]: Перевіряє пропущені завдання кожні 15 хвилин через WordPress

en: Choose a verification method for questionable traffic |
uk[0]: Виберіть метод перевірки для підозрілого трафіку

en: Choose an add-on ZIP package first. |
uk[0]: Спочатку виберіть ZIP-аддон.

en: Choose from button, color, image, shape, digit, or reCaptcha verification methods. |
uk[0]: Оберіть один із методів перевірки: кнопка, колір, зображення, форма, цифра або reCaptcha.

en: Choose how suspicious visitors are verified. |
uk[0]: Виберіть спосіб перевірки підозрілих відвідувачів.

en: Choose how to treat this IP / subnet. |
uk[0]: Виберіть дію для цієї IP-адреси/підмережі

en: Choose notification channels, set up load alerts, and configure report frequency. |
uk[0]: Канали сповіщень, повідомлення про навантаження та періодичність звітів.

en: Choose protection level |
uk[0]: Виберіть рівень захисту

en: Choose the protection level that fits your site. |
uk[0]: Виберіть рівень захисту, який підходить для вашого сайту.

en: Choose what happens when someone tries to access the default login URL. |
uk[0]: Виберіть дію, яка має відбутися, коли хтось намагається отримати доступ до стандартного URL-адреси для входу.

en: Choose which security events and visitor activities to log. |
uk[0]: Виберіть, які події безпеки та дії відвідувачів слід реєструвати.

en: Choose Your Initialization Mode |
uk[0]: Виберіть режим ініціалізації

en: Choose Your Protection Level |
uk[0]: Оберіть рівень захисту

en: Choose your setup method |
uk[0]: Виберіть спосіб налаштування

en: Choose ZIP |
uk[0]: Вибрати ZIP

en: Choose ZIP package |
uk[0]: Виберіть ZIP-архів

en: CIDR mask pair for subnet aggregation (v4_v6). Tighter masks target attackers more precisely. Default: 24-64. |
uk[0]: Пара масок CIDR для агрегації підмереж (v4_v6). Жорсткіші маски точніше націлені на зловмисників. За замовчуванням: 24-64.

en: Circle |
uk[0]: Коло

en: Classic proxies |
uk[0]: Класичні проксі

en: Classic Proxy |
uk[0]: Класичний проксі

en: Cleanup and Simplification |
uk[0]: Очищення та спрощення

en: Cleanup Expired Recovery Keys |
uk[0]: Очищення прострочених ключів відновлення

en: Cleanup Hot Bans |
uk[0]: Очищення короткострокових блокувань

en: Cleanup Old Comment Meta |
uk[0]: Очищення старих метаданих коментарів

en: Cleanup Old Export Files |
uk[0]: Очищення старих файлів експорту

en: Cleanup Temp Directories |
uk[0]: Очищення тимчасових директорій

en: Clear |
uk[0]: Очистити

en: Clear all |
uk[0]: Очистити все

en: Clear All |
uk[0]: Очистити все

en: Clear All ASN Rules |
uk[0]: Очистити всі правила ASN

en: Clear All IPv4 Rules |
uk[0]: Очистити всі правила IPv4

en: Clear All IPv6 Rules |
uk[0]: Очистити всі правила IPv6

en: Clear all known JA3/JA4 TLS fingerprints. |
uk[0]: Очистити всі відомі відбитки JA3/JA4 TLS.

en: Clear All Paths |
uk[0]: Очистити всі шляхи

en: Clear All Proxies |
uk[0]: Очистити всі проксі

en: Clear All Rules |
uk[0]: Очистити всі правила

en: Clear all tables of BotBlocker and install initial settings |
uk[0]: Очистити всі таблиці BotBlocker та відновити налаштування за замовчуванням

en: Clear All Visitor Data |
uk[0]: Очистити всі дані відвідувачів

en: Clear all visitor data - wipe stats, reset counters |
uk[0]: Очистити всі дані відвідувачів

en: Clear All White Bots |
uk[0]: Очистити всіх білих ботів

en: Clear Debug Log |
uk[0]: Очистити журнал налагодження

en: Clear expired transients from the database |
uk[0]: Очистити базу даних від прострочених транзиєнтів

en: Clear History |
uk[0]: Очистити історію

en: Clear Log File |
uk[0]: Очистити журнал

en: Clear Object Cache |
uk[0]: Очистити кеш об'єктів

en: Clear object cache - flush, redis, memcached, purge |
uk[0]: Очистити об'єктний кеш

en: Clear outdated logs, remove temporary files, and optimize the database. Regular maintenance prevents storage-related issues. |
uk[0]: Очистіть застарілі журнали, видаліть тимчасові файли та оптимізуйте базу даних. Регулярне обслуговування запобігає проблемам, пов’язаним зі зберіганням даних.

en: Clear Results |
uk[0]: Точні результати

en: Clear search |
uk[0]: Очистити пошук

en: Clear the cache |
uk[0]: Очистити кеш

en: Clear the log |
uk[0]: Очистити журнал

en: Clear Transient Data |
uk[0]: Очистити транзиєнти

en: Clear transients |
uk[0]: Очистити транзиєнти

en: Clear Transients |
uk[0]: Очистити транзієнти

en: Clear transients - cache, temporary data, cleanup |
uk[0]: Очистити транзієнти

en: Clear visitor cookies |
uk[0]: Очистити cookie відвідувачів

en: Clear visitor cookies - reset tracking, privacy data |
uk[0]: Очистити куки відвідувачів

en: Clear Visitor Data |
uk[0]: Очистити дані про відвідувачів

en: Clear visitors data |
uk[0]: Очистити дані про відвідувачів

en: Clear WordPress debug log |
uk[0]: Очистити журнал налагодження WordPress

en: CLI requests |
uk[0]: CLI-запити

en: Click on the matching color |
uk[0]: Натисніть на відповідний колір

en: Click on the matching image |
uk[0]: Натисніть на відповідне зображення

en: Click the matching color. Simple logic, hard to automate. |
uk[0]: Натисніть на відповідний колір. Проста логіка, яку важко автоматизувати.

en: Clickjacking protection |
uk[0]: Захист від клікджекінгу

en: Close |
uk[0]: Закрити

en: close |
uk[0]: закрити

en: Cloud / PRO |
uk[0]: Хмара / PRO

en: Cloud API connection deactivated. |
uk[0]: Підключення до Cloud API вимкнено.

en: Cloud API Expired |
uk[0]: Термін Cloud API закінчився

en: Cloud API Hits Exhausted |
uk[0]: Ліміт звернень Cloud API вичерпано

en: Cloud API is active. Full protection enabled. |
uk[0]: Cloud API активний. Увімкнено повний захист.

en: Cloud API key connected and validated. |
uk[0]: Ключ Cloud API є дійсним і підключений.

en: Cloud API provides extended protection with continuous threat intelligence and automation. |
uk[0]: Cloud API забезпечує розширений захист із безперервним аналізом загроз та автоматизацією.

en: Cloud API responded with error:  |
uk[0]: Cloud API відповів помилкою:

en: Cloud API Timeout |
uk[0]: Таймаут хмарного API

en: Cloud based verification |
uk[0]: Хмарна перевірка

en: Cloud bot detection (live signatures) |
uk[0]: Хмарне виявлення ботів

en: Cloud bot verification (live) |
uk[0]: Хмарна верифікація ботів

en: Cloud databases of threats |
uk[0]: Хмарні бази даних загроз

en: Cloud IPs |
uk[0]: Хмарні IP-адреси

en: Cloud protection |
uk[0]: Хмарний захист

en: Cloud protection and premium features |
uk[0]: Хмарний захист та преміум-функції

en: Cloud requests remaining in your plan. |
uk[0]: Хмарні запити, що залишилися у вашому плані.

en: Cloud threat checking |
uk[0]: Перевірка загроз через хмару

en: Cloud threat intelligence |
uk[0]: Хмарна система виявлення загроз

en: Cloud threat verification |
uk[0]: Верифікація загроз через хмару

en: Cloud validation |
uk[0]: Хмарна перевірка

en: Cloud Validation |
uk[0]: Хмарна перевірка

en: Cloud validation - PRO bot verification, AI detection |
uk[0]: Хмарна валідація - PRO-верифікація

en: Cloud validation, DDoS, forced verification |
uk[0]: Хмарна валідація, DDoS

en: Cloud verification |
uk[0]: Хмарна перевірка

en: Cloudflare Origin IPs |
uk[0]: Первинні IP-адреси Cloudflare

en: Code Obfuscation |
uk[0]: Обфускація коду

en: Codes for config |
uk[0]: Коди конфігурації

en: Codes for config: |
uk[0]: Коди для конфігурації:

en: Collapse all |
uk[0]: Згорнути все

en: Collect browser type |
uk[0]: Збирати дані про типи браузерів

en: Collect device type |
uk[0]: Збирати дані про типи пристроїв

en: Collect OS type |
uk[0]: Збирати дані про ОС

en: Collection Threshold |
uk[0]: Поріг збору

en: Color Buttons |
uk[0]: Кольорові кнопки

en: Color Matching |
uk[0]: Порівняння кольорів

en: Combine any Captcha type with reCaptcha v3. <a href="%s">Configure keys</a> in Integrations. |
uk[0]: Поєднуйте будь-який тип Captcha з reCaptcha v3. <a href="%s">Налаштуйте ключі</a> в інтеграціях.

en: Coming soon |
uk[0]: Скоро буде доступно

en: Comment |
uk[0]: Коментар

en: Comment (optional) |
uk[0]: Коментар (опціонально)

en: Comment for this path rule |
uk[0]: Коментар до цього правила шляху

en: Comment for this proxy (e.g., Cloudflare IPv4) |
uk[0]: Коментар для цього проксі (наприклад, Cloudflare IPv4)

en: Comment for this rule |
uk[0]: Коментар до цього правила

en: Comments are disabled. |
uk[0]: Коментарі вимкнено.

en: community |
uk[0]: спільнота

en: Compare features across plans |
uk[0]: Порівняйте функції між планами

en: Compare Free vs PRO |
uk[0]: Порівняння версій Free та PRO

en: Compare plan features below. PRO unlocks full per-visit verification, advanced blocking rules, performance add-ons, and priority support. |
uk[0]: Порівняйте можливості тарифних планів нижче. Тарифний план PRO надає доступ до повної перевірки кожного відвідування, розширених правил блокування, додаткових функцій для підвищення продуктивності та пріоритетної підтримки.

en: Compare Plans |
uk[0]: Порівняти тарифи

en: Compare WordPress core files against wp.org checksums to detect added, modified, or missing files. |
uk[0]: Порівняйте основні файли WordPress з контрольними сумами wp.org, щоб виявити додані, змінені або відсутні файли.

en: Compatibility Check |
uk[0]: Перевірка сумісності

en: Compatibility check |
uk[0]: Перевірка сумісності

en: Compatibility tests |
uk[0]: Перевірка сумісності

en: Compatible with all configurations |
uk[0]: Сумісний з усіма конфігураціями

en: Compatible with all plugins |
uk[0]: Сумісний з усіма плагінами

en: Compatible with all setups |
uk[0]: Сумісний з усіма конфігураціями

en: Complete protection checklist. Review each item below to ensure full coverage. |
uk[0]: Чеклист повного захисту. Перегляньте кожен пункт нижче, щоб забезпечити повне покриття.

en: Complete Setup Wizard |
uk[0]: Завершити майстер налаштування

en: Completely disable BotBlocker protection. |
uk[0]: Повністю вимкнути захист BotBlocker.

en: Confidence |
uk[0]: Надійність

en: Configuration Summary |
uk[0]: Звіт про конфігурацію

en: Configuration summary |
uk[0]: Підсумок конфігурації

en: Configure API endpoints for BotBlocker and GLOBUS.studio services to access threat databases and security analytics. |
uk[0]: Налаштування API для сервісів BotBlocker та GLOBUS.studio з метою доступу до баз даних загроз та аналітики безпеки.

en: Configure Behavioral Engine |
uk[0]: Налаштувати двигун поведінки

en: Configure Captcha - human verification, challenge, reCaptcha |
uk[0]: Налаштувати Captcha

en: Configure DDoS resilience - attack mitigation, flood protection |
uk[0]: Налаштувати DDoS-стійкість

en: Configure exclusions |
uk[0]: Налаштувати виключення

en: Configure how and when you receive alerts about bot activity. |
uk[0]: Налаштування каналів та частоти сповіщень про активність ботів.

en: Configure HTTP response codes for blocked visitors, ban durations, and search engine directives. |
uk[0]: Налаштування HTTP-кодів відповіді для заблокованих відвідувачів, тривалості заборони та директив для пошукових систем.

en: Configure login brute-force protection - wp-login, lockout |
uk[0]: Налаштувати захист від брутфорсу

en: Configure Memcached server details and cache key prefixes for proper data organization. |
uk[0]: Налаштування даних сервера Memcached та префіксів ключів кешу для правильної організації даних.

en: Configure now |
uk[0]: Налаштувати зараз

en: Configure payment gateways - Stripe, PayPal, checkout bypass |
uk[0]: Налаштувати платіжні шлюзи

en: Configure protection rules and automate threat detection. Reducing junk traffic also improves load times. |
uk[0]: Налаштування правил захисту та автоматизація виявлення загроз. Скорочення небажаного трафіку також покращує час завантаження.

en: Configure rate limiting - spam, flood, throttle, behavioral |
uk[0]: Налаштувати обмеження швидкості

en: Configure reCaptcha |
uk[0]: Налаштувати reCaptcha

en: Configure Redis host, port, authentication, and key prefix isolation. |
uk[0]: Налаштуйте хост Redis, порт, автентифікацію та ізоляцію префікса ключів.

en: Configure report period, timezone, and how statistics are counted. |
uk[0]: Налаштувати період звіту, часовий пояс та спосіб підрахунку статистики.

en: Configure security settings and automate bot detection to reduce server load and improve loading speed. |
uk[0]: Налаштування параметрів безпеки та автоматизація виявлення ботів для зменшення навантаження на сервер і підвищення швидкості завантаження.

en: Configure simple bot detection - crawler, scraper, user-agent |
uk[0]: Налаштувати просте виявлення ботів

en: Configure trusted users and systems that bypass security checks |
uk[0]: Налаштуйте довірених користувачів та системи, які обходять перевірки безпеки

en: Configure what visitor data BotBlocker records for threat detection and analytics. |
uk[0]: Налаштування даних про відвідувачів, які BotBlocker збирає для виявлення загроз та аналітики.

en: Confirm |
uk[0]: Підтвердити

en: Confirm and activate |
uk[0]: Підтвердити та активувати

en: Confirm that you are human: |
uk[0]: Підтвердьте, що ви людина:

en: Conflicting plugins |
uk[0]: Плагіни, що конфліктують

en: Connect |
uk[0]: Підключити

en: Connect Cloud API now! |
uk[0]: Підключіть Cloud API прямо зараз!

en: Connect external services, caching and notifications |
uk[0]: Підключити зовнішні сервіси, кешування та сповіщення

en: Connect now! |
uk[0]: Підключіться зараз!

en: Connection error. Please try again. |
uk[0]: Помилка з'єднання. Будь ласка, спробуйте ще раз.

en: Connection filtering blocks suspicious connection methods used by bots and scrapers. |
uk[0]: Фільтрація з'єднань блокує підозрілі методи підключення, які використовують боти та скрепери.

en: Connection ID: |
uk[0]: Ідентифікатор з'єднання:

en: Connection info: |
uk[0]: Інформація про з'єднання:

en: Connection test successful! |
uk[0]: Тест з'єднання успішний!

en: Connection Types |
uk[0]: Типи підключення

en: Contact Us |
uk[0]: Зв’язатися з нами

en: Contact us |
uk[0]: Зв'язатися з нами

en: Contacts and Support |
uk[0]: Контакти та підтримка

en: Contacts, documentation and server status |
uk[0]: Контакти, документація та стан сервера

en: Content and Functionality |
uk[0]: Зміст і функціональність

en: Continue |
uk[0]: Продовжити

en: Continue clearing the object cache? |
uk[0]: Очищати кеш об’єктів?

en: Continue clearing transients? |
uk[0]: Продовжити очищення транзиєнтів?

en: Continue clearing visitor data? |
uk[0]: Очищати дані про відвідувачів?

en: Continue resetting the rewrite rules? |
uk[0]: Продовжити скидання правил перезапису?

en: Control admin interface caching and statistics display settings. |
uk[0]: Управління налаштуваннями кешування інтерфейсу адміністратора та відображення статистики.

en: Control BotBlocker verification cookies: name, lifetime, salt, and security attributes. |
uk[0]: Налаштування файлів cookie для перевірки BotBlocker: ім'я, термін дії, соль та атрибути безпеки.

en: Control how BotBlocker verifies visitors, applies security rules, and manages hit limits. |
uk[0]: Стежте за тим, як BotBlocker перевіряє відвідувачів, застосовує правила безпеки та керує лімітами відвідувань.

en: Control request velocity per IP with configurable thresholds, sliding windows, and subnet aggregation. |
uk[0]: Контролюйте швидкість запитів на IP з настроюваними порогами, ковзними вікнами та агрегацією підмереж.

en: Control XML-RPC access with IP allowlist support for IPv4 and IPv6. When enabled, only allowlisted IPs can access xmlrpc.php. When disabled, XML-RPC is fully blocked with allowlist bypass capability. |
uk[0]: Контролюйте доступ до XML-RPC з підтримкою білого списку IP для IPv4 та IPv6. Коли увімкнено, лише IP з білого списку можуть отримати доступ до xmlrpc.php. Коли вимкнено, XML-RPC повністю блокується з можливістю обходу через білий список.

en: Cookie Alert |
uk[0]: Попередження про куки

en: Cookie Alert Settings |
uk[0]: Налаштування попередження про куки

en: Cookie and session |
uk[0]: Куки та сесія

en: Cookie consent alert - GDPR, privacy notice |
uk[0]: Cookie-сповіщення - GDPR

en: Cookie Hits and Visitors |
uk[0]: Звернення cookie та відвідувачі

en: Cookie Lifetime |
uk[0]: Термін дії cookie

en: Cookie lifetime >= 1 day |
uk[0]: Термін дії cookie ≥ 1 день

en: Cookie Name |
uk[0]: Ім'я файлу cookie

en: Cookie name used by BotBlocker. Changing it resets all existing cookies. |
uk[0]: Ім'я файлу cookie, яке використовує BotBlocker. При його зміні всі існуючі файли cookie скидаються.

en: Cookie notice |
uk[0]: Повідомлення про куки

en: Cookie notice text |
uk[0]: Текст повідомлення про куки

en: Cookie salt set |
uk[0]: Cookie-salt встановлено

en: Cookie SameSite Policy |
uk[0]: Політика SameSite щодо файлів cookie

en: Cookie SameSite policy (Lax/Strict) |
uk[0]: Політика SameSite для файлів cookie (Lax/Strict)

en: Cookie Settings |
uk[0]: Налаштування cookie

en: Cookies |
uk[0]: Куки

en: Cookies are disabled in your browser. Enable cookies to continue. |
uk[0]: У вашому браузері вимкнено файли cookie. Увімкніть файли cookie, щоб продовжити.

en: Copy |
uk[0]: Копіювати

en: Copy this command to your server crontab. |
uk[0]: Скопіюйте цю команду в кронтаб вашого сервера.

en: Copy to clipboard |
uk[0]: Скопіювати до буфера обміну

en: Copyright |
uk[0]: Авторські права

en: Core, plugin, and theme security events. |
uk[0]: Події безпеки ядра, плагінів та тем.

en: Could not build tree view. Switch to Flat view. |
uk[0]: Не вдалося побудувати деревоподібний перегляд. Перейдіть на плоский перегляд.

en: Could not download the ASN database (%s). Will retry automatically. |
uk[0]: Не вдалося завантажити базу ASN (%s).

en: Could not download the ASN database. Will retry automatically. |
uk[0]: Не вдалося завантажити базу ASN.

en: Country |
uk[0]: Країна

en: Country already added. |
uk[0]: Країну вже додано.

en: Country List |
uk[0]: Список країн

en: Country list loaded. |
uk[0]: Список країн завантажено.

en: Country list saved. |
uk[0]: Список країн збережено.

en: Covered: WooCommerce wc-api / wc-ajax, WC REST, EDD, Give, Memberpress, RCP, PMPro, Surecart, plus payment-specific paths and admin-ajax actions for Stripe, PayPal, Mollie, Adyen, Braintree, Square, Razorpay, CloudPayments, WayForPay, LiqPay, Fondy, PayU, Klarna, Paystack, Flutterwave, GoCardless, Paddle, Authorize.Net, 2Checkout and many others. |
uk[0]: Включено: WooCommerce wc-api / wc-ajax, WC REST, EDD, Give, Memberpress, RCP, PMPro, Surecart, а також специфічні для платежів шляхи та дії admin-ajax для Stripe, PayPal, Mollie, Adyen, Braintree, Square, Razorpay, CloudPayments, WayForPay, LiqPay, Fondy, PayU, Klarna, Paystack, Flutterwave, GoCardless, Paddle, Authorize.Net, 2Checkout та багато інших.

en: cPanel Cron Jobs |
uk[0]: Cron-завдання cPanel

en: Create allow/block rules for IPs or subnets. Use import buttons to add search engines and white bots. |
uk[0]: Створюйте правила дозволу/блокування для IP-адрес або підмереж. Використовуйте кнопки імпорту, щоб додати пошукові системи та «білі» боти.

en: Create blocking rules from any report property - IP, country, device type, and more. React to new threats instantly with full control over what gets blocked. |
uk[0]: Створюйте правила блокування на основі будь-якої властивості звіту - IP-адреси, країни, типу пристрою тощо. Миттєво реагуйте на нові загрози, маючи повний контроль над тим, що блокується.

en: Create custom block/allow rules |
uk[0]: Створення правил блокування та доступу

en: Create key and secret |
uk[0]: Створити ключ і секрет

en: Create now |
uk[0]: Створити зараз

en: Create reCaptcha keys |
uk[0]: Створити ключі reCaptcha

en: Create rule from any report item |
uk[0]: Створити правило з будь-якого елемента звіту

en: Critical |
uk[0]: Критичний

en: Critical: |
uk[0]: Критично:

en: Cron Jobs |
uk[0]: Завдання Cron

en: Cron Jobs Manager |
uk[0]: Менеджер завдань Cron

en: Cron Settings |
uk[0]: Налаштування Cron

en: Cron Tasks - scheduler, jobs, automation |
uk[0]: Завдання Cron - планувальник

en: CSP Configuration |
uk[0]: Налаштування CSP

en: CSS Framework: |
uk[0]: CSS-фреймворк:

en: cURL Command |
uk[0]: Команда cURL

en: cURL command (for system cron) |
uk[0]: Команда cURL (для системного cron)

en: cURL Command: |
uk[0]: Команда cURL:

en: Current JA3 |
uk[0]: Поточний JA3

en: Current JA3 fingerprint received from your web server or Cloudflare. |
uk[0]: Поточний відбиток JA3, отриманий від вашого веб-сервера або Cloudflare.

en: Current JA4 |
uk[0]: Поточний JA4

en: Current JA4 fingerprint received from your web server. |
uk[0]: Поточний відбиток JA4, отриманий від вашого веб-сервера.

en: Current Protocol |
uk[0]: Поточний протокол

en: Current Site Protocol: |
uk[0]: Поточний протокол сайту:

en: Custom block/allow rules |
uk[0]: Власні правила блокування/дозволу

en: Custom CSS |
uk[0]: Власний CSS

en: Custom CSS for styling the cookie alert banner. |
uk[0]: Власний CSS для стилізації банера сповіщення про файли cookie.

en: Custom development |
uk[0]: Розробка під замовлення

en: Custom Login URL |
uk[0]: Користувацький URL для входу

en: Custom Login URL is invalid. Use only letters, numbers, hyphens, or underscores, and do not use reserved WordPress login endpoints. |
uk[0]: URL-адреса адміністративної панелі, вказана користувачем, є недійсною. Використовуйте лише літери, цифри, дефіси або символи підкреслення та не використовуйте зарезервовані ендпоінти входу WordPress.

en: Custom message shown when the default login URL is accessed and behavior is set to Message. |
uk[0]: Власне повідомлення, яке відображається при доступі до стандартної URL-адреси входу, коли поведінка встановлена на Повідомлення.

en: Custom Paths |
uk[0]: Користувацькі шляхи

en: Custom rules: IP, User-Agent, PTR, country, paths and headers |
uk[0]: Власні правила: IP, User-Agent, PTR, країна, шляхи та заголовки

en: Custom rules: IP, User-Agent, PTR, country, paths and more |
uk[0]: Правила користувача: IP, User-Agent, PTR, країна, шляхи та інше

en: Custom security rules engine |
uk[0]: Рушій користувацьких правил

en: Customize detection algorithms |
uk[0]: Налаштування алгоритмів виявлення

en: Cuts server load by blocking junk requests early |
uk[0]: Зменшує навантаження на сервер, блокуючи непотрібні запити на ранньому етапі

en: Daily cloud threat updates (signatures + networks) |
uk[0]: Щоденні оновлення хмарних загроз (підписи + мережі)

en: Daily signature updates & threat feeds |
uk[0]: Щоденні оновлення сигнатур

en: Daily signature updates (5M+ patterns) |
uk[0]: Щоденні оновлення сигнатур (5M+)

en: Daily Summary Backfill |
uk[0]: Доповнення щоденного звіту

en: Daily threat updates from Cloud (signatures + bad networks) |
uk[0]: Щоденні оновлення інформації про загрози з хмари (сигнатури + ненадійні мережі)

en: Dark |
uk[0]: Темний

en: Dashboard |
uk[0]: Панель інструментів

en: Dashboard - home, overview, main page |
uk[0]: Дашборд - головна, огляд

en: Dashboard counters and daily statistics will be reset. |
uk[0]: Лічильники дашборду та щоденна статистика будуть скинуті.

en: Data |
uk[0]: Дані

en: Data and notifications |
uk[0]: Дані та сповіщення

en: Data collection and privacy |
uk[0]: Збір даних та конфіденційність

en: Data Log & Processing |
uk[0]: Журнал та обробка даних

en: Data Log &amp; Processing |
uk[0]: Журнал даних &amp; обробка

en: Data Log and Processing |
uk[0]: Журнал даних та обробка

en: Database |
uk[0]: База даних

en: Database Findings |
uk[0]: Результати аналізу бази даних

en: Database has been reinstalled successfully. |
uk[0]: База даних була успішно перевстановлена.

en: Database Index: |
uk[0]: Індекс бази даних:

en: Database reinstalled successfully! |
uk[0]: База даних успішно перевстановлена!

en: Database Repair and Optimization |
uk[0]: Відновлення та оптимізація бази даних

en: database rows |
uk[0]: рядки бази даних

en: Database, cache, maintenance |
uk[0]: База даних, кеш, обслуговування

en: Date |
uk[0]: Дата

en: Date/Time |
uk[0]: Дата/час

en: Daylight Saving Time |
uk[0]: Літній час

en: Daylight saving time adjustment |
uk[0]: Коригування переходу на літній час

en: days |
uk[0]: днів

en: days remaining |
uk[0]: залишилося днів

en: Days to include in reports. |
uk[0]: Кількість днів для звіту.

en: Days until your BotBlocker PRO subscription expires. |
uk[0]: Залишилося днів до закінчення терміну дії вашої передплати на BotBlocker PRO.

en: db rows |
uk[0]: рядки БД

en: DB: v |
uk[0]: БД: v

en: Deactivate |
uk[0]: Деактивувати

en: Deactivate WPS Hide Login to use these settings. |
uk[0]: Деактивуйте WPS Hide Login, щоб використовувати ці налаштування.

en: Debug WordPress |
uk[0]: Налагодження WordPress

en: Deep Code Analysis |
uk[0]: Глибокий аналіз коду

en: Deep code analysis (catches more, costs more) |
uk[0]: Глибокий аналіз коду (виявляє більше, коштує більше)

en: Deep Scan |
uk[0]: Глибоке сканування

en: Deep scan (ignore metadata cache) |
uk[0]: Глибоке сканування (ігнорувати кеш метаданих)

en: Default |
uk[0]: За замовчуванням

en: default |
uk[0]: за замовчуванням

en: Define a unique prefix for all Memcached keys to avoid conflicts with other applications using the same cache server. |
uk[0]: Визначте унікальний префікс для всіх ключів Memcached, щоб уникнути конфліктів з іншими програмами, які використовують той самий сервер кешування.

en: Define a unique prefix for all Redis keys to organize data and prevent conflicts with other applications using the same Redis instance. |
uk[0]: Визначте унікальний префікс для всіх ключів Redis, щоб упорядкувати дані та запобігти конфліктам з іншими додатками, які використовують той самий екземпляр Redis.

en: Delete |
uk[0]: Видалити

en: delete |
uk[0]: видалити

en: Delete all visitor records and statistics |
uk[0]: Видалити всі записи про відвідувачів та статистику

en: Delete Expired Transients |
uk[0]: Видалити прострочені транзієнти

en: Delete this add-on? |
uk[0]: Видалити цей аддон?

en: Demo: open a log entry, inspect parameters, generate a rule (IP / country / UA / signature) and apply it. |
uk[0]: Демо: відкрийте запис журналу, перевірте параметри, створіть правило (IP / країна / UA / сигнатура) та застосуйте його.

en: Describe your issue |
uk[0]: Опишіть свою проблему

en: Detail Rows per Category |
uk[0]: Детальні рядки за категоріями

en: Detailed logs of all blocked threats |
uk[0]: Детальні журнали всіх заблокованих загроз

en: Detailed logs of all blocks |
uk[0]: Детальні журнали всіх блокувань

en: Detailed reports on every visitor: IP address, country, browser, OS, and more. Use them to spot suspicious bot activity and malicious requests. |
uk[0]: Детальні звіти про кожного відвідувача: IP-адреса, країна, браузер, ОС та багато іншого. Використовуйте їх для виявлення підозрілої активності ботів та шкідливих запитів.

en: Detect active ad blockers. May affect legitimate users with ad-blocking extensions. |
uk[0]: Виявлення активних блокувальників реклами. Може торкнутися звичайних користувачів, які використовують розширення для блокування реклами.

en: Detect hosting |
uk[0]: Визначити хостинг

en: Detect tampered browser properties (navigator, plugins). |
uk[0]: Виявлення підмінених властивостей браузера (navigator, plugins).

en: Detection |
uk[0]: Виявлення

en: Detection and connectivity |
uk[0]: Виявлення та підключення

en: Development services |
uk[0]: Послуги з розробки

en: Device |
uk[0]: Пристрій

en: Device API Verification |
uk[0]: Перевірка API пристрою

en: Device API verification |
uk[0]: Перевірка API пристрою

en: Device Detection: |
uk[0]: Виявлення пристрою:

en: Device Types |
uk[0]: Типи пристроїв

en: Diagnostics |
uk[0]: Діагностика

en: Directory names to skip. One per line. |
uk[0]: Назви каталогів, які слід пропустити. По одному на рядок.

en: Disable |
uk[0]: Вимкнути

en: Disable Comments |
uk[0]: Вимкнути коментарі

en: Disable current check |
uk[0]: Вимкнути поточну перевірку

en: Disable Dashicons |
uk[0]: Вимкнути значки Dashicons

en: Disable Embeds |
uk[0]: Вимкнути Embeds

en: Disable Emojis |
uk[0]: Вимкнути емодзі

en: Disable reCaptcha for IPv6 visitors |
uk[0]: Вимкнути reCaptcha для відвідувачів IPv6

en: Disable reCaptcha v3 for IPv6 visitors. Google reCaptcha v3 does not support IPv6 scoring, so visitors from IPv6 addresses will bypass reCaptcha checks. |
uk[0]: Вимкнути reCaptcha v3 для відвідувачів IPv6. Google reCaptcha v3 не підтримує оцінювання IPv6, тому відвідувачі з адрес IPv6 обходитимуть перевірки reCaptcha.

en: Disable RSS Feeds |
uk[0]: Вимкнути RSS-стрічки

en: Disable Self Pingbacks |
uk[0]: Вимкнути власні пінгбеки

en: Disable XML-RPC |
uk[0]: Вимкнути XML-RPC

en: Disabled |
uk[0]: Вимкнено

en: disabled |
uk[0]: Вимкнено

en: Disabled (Legacy) |
uk[0]: Вимкнено (застаріле)

en: Disabled (Wildcard *) |
uk[0]: Вимкнено (Зірочка *)

en: Disabled Behavior |
uk[0]: Відключена поведінка

en: Disabled by default so custom paths cannot scan arbitrary server locations. |
uk[0]: За замовчуванням ця функція вимкнена, щоб користувацькі шляхи не могли сканувати довільні розташування серверів.

en: Disables all RSS feeds on the site. |
uk[0]: Вимкнути всі RSS-стрічки на сайті.

en: Disables comments site-wide. |
uk[0]: Вимкнути коментарі на всьому сайті.

en: Disables oEmbed discovery and embedding from external sites. |
uk[0]: Вимкнути вбудовування oEmbed із зовнішніх сайтів.

en: Disables XML-RPC. Required by some plugins (Jetpack, etc.) and the WordPress mobile app. |
uk[0]: Вимкнення XML-RPC. Потрібно для деяких плагінів (Jetpack тощо) та мобільного додатка WordPress.

en: Disabling Early Init mode may reduce protection against advanced bots. Are you sure you want to proceed? |
uk[0]: Вимкнення режиму Early Init може зменшити захист від просунутих ботів. Ви впевнені, що хочете продовжити?

en: Disconnect |
uk[0]: Вимкнути

en: Display |
uk[0]: Відображення

en: Displays a lightweight first-party cookie notice for visitors and stores consent locally in a BotBlocker-named cookie. Use it for simple privacy notices where no external consent platform is required. Configure message text, policy link, button label, theme, position, and optional CSS. |
uk[0]: Відображає легке сповіщення про файли cookie першої сторони для відвідувачів та зберігає згоду локально в файлі cookie з назвою BotBlocker. Використовуйте його для простих повідомлень про конфіденційність, де не потрібна зовнішня платформа згоди. Налаштуйте текст повідомлення, посилання на політику, мітку кнопки, тему, позицію та додатковий CSS.

en: Docs and FAQs |
uk[0]: Документація та FAQ

en: Documentation |
uk[0]: Документація

en: Does not affect core site data. |
uk[0]: Не впливає на дані сайту.

en: Dog |
uk[0]: Собака

en: Download as JSON |
uk[0]: Завантажити у JSON-форматі

en: Download backup codes |
uk[0]: Завантажити резервні коди

en: Download Debug Log |
uk[0]: Завантажити журнал налагодження

en: Download sample import file |
uk[0]: Завантажити приклад файлу імпорту

en: Download WordPress debug log file |
uk[0]: Завантажте файл журналу налагодження WordPress

en: Dump file for table %s not found. |
uk[0]: Файл дампа для таблиці %s не знайдено.

en: Dynamic Digit Captcha |
uk[0]: Формули

en: Dynamic Digits |
uk[0]: Динамічні цифри

en: Dynamic Shape Captcha |
uk[0]: Кольорові фігури

en: Dynamic Shapes |
uk[0]: Динамічні фігури

en: E-commerce software detected on this site. Enabling this option is strongly recommended. |
uk[0]: На цьому сайті виявлено програмне забезпечення для електронної комерції. Наполегливо рекомендуємо увімкнути цю опцію.

en: e.g. 173.245.48.0/20 |
uk[0]: напр. 173.245.48.0/20

en: Each add-on is a turnkey extension: install in one click, configure in minutes, and gain a new layer of protection or speed without writing a line of code. |
uk[0]: Кожен аддон є готовим до використання розширенням: встановіть його одним клацанням миші, налаштуйте за лічені хвилини та отримайте новий рівень захисту або підвищення швидкості без написання жодного рядка коду.

en: Each method targets a specific bot weakness. Some privacy tools may trigger false positives. |
uk[0]: Кожен метод спрямований на певну вразливу точку бота. Деякі інструменти захисту конфіденційності можуть спричиняти помилкові спрацьовування.

en: Each plan includes a specific set of features and protection levels. Choose the one that matches your requirements. |
uk[0]: Кожен тарифний план містить певний набір функцій та рівнів захисту. Оберіть той, що відповідає вашим вимогам.

en: Eagle |
uk[0]: Орел

en: Early Init |
uk[0]: Рання ініціалізація

en: Early init |
uk[0]: Early Init

en: Early Init - before WordPress loads |
uk[0]: Early Init - до завантаження WordPress

en: Early Init - before WP loads |
uk[0]: Early Init - до завантаження WP

en: Early init - blocks before WP loads |
uk[0]: Early Init - блокування до завантаження WordPress

en: Early Init and MU modes drop blacklisted IPs at the first gate - no WordPress load, no overhead. This saves CPU time by skipping heavier logic for junk traffic before it reaches the main shield. |
uk[0]: Режими Early Init та MU відкидають IP з чорного списку на першому етапі - без завантаження WordPress, без накладних витрат. Це економить час ЦП, пропускаючи важку логіку для сміттєвого трафіку до того, як він досягне основного щита.

en: Early Init and MU plugin modes reject requests at the first gate: IPs on the blacklist (bots, malicious networks, previously blocked) are dropped before heavier logic runs. With Early Init, WordPress does not load at all - saving memory and CPU. The MU plugin filters before regular plugins and the theme. Only clean traffic proceeds; junk is dropped as early as possible. |
uk[0]: Режими Early Init і MU plugin відхиляють запити на самому початку: IP-адреси, що знаходяться в чорному списку (боти, шкідливі мережі, раніше заблоковані), відсіваються до запуску більш ресурсоємної логіки. У режимі Early Init WordPress взагалі не завантажується - це економить пам'ять і процесор. Плагін MU фільтрується перед звичайними плагінами та темою. Тільки чистий трафік проходить далі; сміття відкидається якомога раніше.

en: Early Init provides instant IP banning. Custom blacklists (IPv4/IPv6) can be uploaded in %s for any mode. |
uk[0]: Early Init забезпечує миттєвий бан IP. Чорні списки можна завантажити в %s.

en: Early Init provides instant IP bans. Custom IPv4/IPv6 lists can be uploaded in any mode - see %s. |
uk[0]: Early Init: миттєві бани IP. Списки IPv4/IPv6 - див. %s.

en: Early Init requires active BotBlocker PRO and the Early Init add-on. Open Add-ons page? |
uk[0]: Для роботи Early Init потрібна активна версія BotBlocker PRO та аддон Early Init. Відкрити сторінку "Аддони"?

en: Early Init requires Cloud API and the Early Init addon to be enabled. |
uk[0]: Early Init вимагає наявності Cloud API та увімкненого додатка Early Init.

en: Early Init requires the Early Init addon to be enabled. Please enable it on the Addons page. |
uk[0]: Для Early Init потрібно увімкнути аддон Early Init. Увімкніть його на сторінці Аддони.

en: Early Init Settings |
uk[0]: Налаштування Early Init

en: Early Init Status |
uk[0]: Статус Early Init

en: Early init: filtering before WordPress loads |
uk[0]: Early Init: фільтрація до завантаження WordPress

en: Early Initialization |
uk[0]: Early Init

en: Early initialization |
uk[0]: Early Init

en: Early initialization (pre-WordPress block) |
uk[0]: Early Init (до WordPress)

en: Early initialization - block before WordPress loads |
uk[0]: Early Init - до завантаження WP

en: Early initialization disabled. Enable it for earlier IP filtering. |
uk[0]: Early Init вимкнено. Увімкніть його для більш раннього фільтрування IP-адрес.

en: Early initialization disabled. Its functions are handled by the active MU plugin. |
uk[0]: Рання ініціалізація вимкнена: її функції виконує активний MU-плагін.

en: Early initialization enabled. IP blacklist and base rule filtering run before WordPress loads. MU mode is not required. |
uk[0]: Увімкнено ранню ініціалізацію: фільтрація за чорним списком IP-адрес та базовими правилами виконується до завантаження WordPress. Режим MU не потрібен.

en: Early initialization requires PRO license. |
uk[0]: Для ранньої ініціалізації потрібна ліцензія PRO.

en: Early Initialization runs BotBlocker before WordPress core loads. |
uk[0]: Рання ініціалізація запускає BotBlocker до завантаження ядра WordPress.

en: Early Initialization runs BotBlocker before WordPress core loads. Blocks malicious bots and unwanted traffic before they reach your site. |
uk[0]: Рання ініціалізація запускає BotBlocker до завантаження ядра WordPress. Блокує шкідливих ботів і небажаний трафік до того, як вони досягнуть вашого сайту.

en: Early Phase |
uk[0]: Рання фаза

en: Early Phase settings control how BotBlocker loads before WordPress fully initializes. Toggle Early Init and MU-plugin for earlier bot filtering at the earliest possible stage. |
uk[0]: Налаштування ранньої фази контролюють, як BotBlocker завантажується до повної ініціалізації WordPress. Увімкніть Early Init та MU-плагін для фільтрації ботів на якомога ранішому етапі.

en: Early Phase toggles |
uk[0]: Перемикачі ранньої фази

en: Early protection mode: blocks bad requests before WordPress loads |
uk[0]: Режим раннього захисту: блокує шкідливі запити ще до завантаження WordPress

en: Early protection: bad requests are rejected before WordPress loads |
uk[0]: Ранній захист: шкідливі запити відхиляються до завантаження WordPress

en: Early-init is enabled but required runtime files are missing, so pre-WordPress protection is not running. Reinstall the add-on or toggle Early-Init off and on to regenerate the files. |
uk[0]: Early-init увімкнено, але необхідні файли часу виконання відсутні, тому захист до WordPress не працює. Перевстановіть аддон або вимкніть та знову увімкніть Early-Init, щоб згенерувати файли.

en: Early-Init Protection Inactive |
uk[0]: Захист Early-Init неактивний

en: Easy scaling |
uk[0]: Легке масштабування

en: Easy to scale |
uk[0]: Легка масштабованість

en: Edit |
uk[0]: Редагувати

en: Edit ASN Rule |
uk[0]: Змінити правило ASN

en: Edit Generic Rule |
uk[0]: Редагувати загальне правило

en: Edit IPv4 Rule |
uk[0]: Змінити правило IPv4

en: Edit IPv6 Rule |
uk[0]: Змінити правило IPv6

en: Edit Path Rule |
uk[0]: Редагувати правило шляху

en: Edit Proxy Rule |
uk[0]: Редагувати правило проксі

en: Edit Trusted Bot |
uk[0]: Редагувати довіреного бота

en: Elapsed time |
uk[0]: Витрачений час

en: email |
uk[0]: електронна пошта

en: Email |
uk[0]: Електронна пошта

en: Email is required. |
uk[0]: Електронна пошта є обов’язковою.

en: Email notifications |
uk[0]: Email-повідомлення

en: Email sent successfully. |
uk[0]: Електронний лист успішно надіслано.

en: Emergency assistance (24h) |
uk[0]: Екстрена допомога (24 год)

en: Emergency help (24h) |
uk[0]: Екстрена допомога (24/7)

en: Emergency support (24-hour resolution time) |
uk[0]: Екстрена підтримка (24 години на вирішення)

en: Emergency support (24h) |
uk[0]: Екстрена підтримка (24 год)

en: Emoji |
uk[0]: Емодзі

en: Emoji Support |
uk[0]: Підтримка емодзі

en: Empty Accept-Language |
uk[0]: Порожній Accept-Language

en: Empty User-Agent |
uk[0]: Порожній User-Agent

en: Empty User-Agent blocking |
uk[0]: Блокування порожнього User-Agent

en: Enable |
uk[0]: Увімкнути

en: Enable %s directive in X-Robots-Tag headers |
uk[0]: Включити директиву %s у заголовках X-Robots-Tag

en: Enable automatic background scans at regular intervals. |
uk[0]: Увімкніть автоматичне сканування у фоновому режимі з регулярною періодичністю.

en: Enable automatic truth-source checks at regular intervals. |
uk[0]: Увімкнути автоматичні перевірки джерела істини через регулярні проміжки часу.

en: Enable Basic Security Headers |
uk[0]: Увімкнути базові заголовки безпеки

en: Enable basic security headers |
uk[0]: Увімкнути базові заголовки безпеки

en: Enable Behavioral Analysis |
uk[0]: Увімкнути поведінковий аналіз

en: Enable BotBlocker Two-Factor Authentication for %s |
uk[0]: Увімкнути двофакторну автентифікацію BotBlocker для %s

en: Enable BotBlocker Two-Factor Authentication for enhanced security. |
uk[0]: Увімкнути двофакторну автентифікацію BotBlocker для підвищеної безпеки.

en: Enable caching for faster security checks. BotBlocker uses the available cache system. |
uk[0]: Увімкнути кешування для прискорення перевірок безпеки. BotBlocker використовуватиме доступну систему кешування.

en: Enable common protection headers: X-Frame-Options, X-Content-Type-Options, X-XSS-Protection, Referrer-Policy, and X-Permitted-Cross-Domain-Policies. |
uk[0]: Увімкнути поширені заголовки захисту: X-Frame-Options, X-Content-Type-Options, X-XSS-Protection, Referrer-Policy та X-Permitted-Cross-Domain-Policies.

en: Enable Content-Security-Policy |
uk[0]: Увімкнути Content-Security-Policy

en: Enable Cookie Alert |
uk[0]: Увімкнути сповіщення про cookie

en: Enable Early Init |
uk[0]: Увімкнути Early Init

en: Enable Early Init addon |
uk[0]: Увімкнути аддон Early Init

en: Enable empty User-Agent blocking |
uk[0]: Увімкнути блокування порожніх User-Agent

en: Enable HSTS Header |
uk[0]: Увімкнути заголовок HSTS

en: Enable HSTS header |
uk[0]: Увімкнути заголовок HSTS

en: Enable HTTP to HTTPS Redirect |
uk[0]: Увімкнути перенаправлення з HTTP на HTTPS

en: Enable HTTP to HTTPS Redirect (301) |
uk[0]: Увімкнути перенаправлення з HTTP на HTTPS (301)

en: Enable HTTPS Protocol Protection |
uk[0]: Увімкнути захист за протоколом HTTPS

en: Enable it first. |
uk[0]: Спочатку увімкніть його.

en: Enable JA3/JA4 TLS fingerprint analysis for bot detection. Requires fingerprint headers from web server. |
uk[0]: Увімкнути аналіз відбитків TLS JA3/JA4 для виявлення ботів. Потрібні заголовки відбитків від веб-сервера.

en: Enable JavaScript verification |
uk[0]: Увімкнути перевірку JavaScript

en: Enable Login Brute-Force Protection |
uk[0]: Увімкнути захист від атак brute-force під час входу

en: Enable Malware Scanner |
uk[0]: Увімкнути сканер шкідливого ПЗ

en: Enable malware scanner controls |
uk[0]: Увімкнути налаштування сканера шкідливих програм

en: Enable Memcached counters |
uk[0]: Увімкнути лічильники Memcached

en: Enable Mixed Content Auto-Fix |
uk[0]: Увімкнути автоматичне виправлення змішаного контенту

en: Enable MU plugin mode |
uk[0]: Увімкнути режим MU-плагіна

en: Enable Permissions-Policy |
uk[0]: Увімкнути Permissions-Policy

en: Enable PTR cache in database |
uk[0]: Увімкнути кеш PTR у базі даних

en: Enable Rate Limiting |
uk[0]: Увімкнути обмеження швидкості

en: Enable reCaptcha v3 protection |
uk[0]: Увімкнути захист reCaptcha v3

en: Enable Redis counters |
uk[0]: Увімкнути лічильники Redis

en: Enable Redis or Memcached |
uk[0]: Увімкнути Redis або Memcached

en: Enable remaining |
uk[0]: Увімкнути решту

en: Enable Reputation |
uk[0]: Увімкнути репутацію

en: Enable scheduled background scan |
uk[0]: Увімкнути заплановане фонове сканування

en: Enable Scheduled Scan |
uk[0]: Увімкнути заплановане сканування

en: Enable Security Headers |
uk[0]: Увімкнути заголовки безпеки

en: Enable security headers group |
uk[0]: Увімкнути групу заголовків безпеки

en: Enable the addon to start a scan. |
uk[0]: Увімкніть аддон, щоб розпочати сканування.

en: Enable the Core Rate Inspector first. |
uk[0]: Спочатку увімкніть Core Rate Inspector.

en: Enable the malware scanner and its settings. You can disable it to hide the scanner UI and prevent any scans, while keeping the settings intact for later use. |
uk[0]: Увімкніть сканер шкідливих програм та його налаштування. Ви можете вимкнути його, щоб приховати інтерфейс сканера та запобігти скануванню, зберігши при цьому налаштування для використання в майбутньому.

en: Enable the truth source comparator and its settings. Disable to hide the UI while preserving settings. |
uk[0]: Увімкніть компаратор джерела істини та його налаштування. Вимкніть, щоб приховати інтерфейс, зберігши налаштування.

en: Enable this option to display a simple cookie notice to your visitors. |
uk[0]: Увімкніть цю опцію, щоб показувати просте повідомлення про cookie відвідувачам.

en: Enable TLS Fingerprint Check |
uk[0]: Увімкнути перевірку відбитків TLS

en: Enable Truth Source Comparator |
uk[0]: Увімкнути компаратор джерела істини

en: Enable truth source comparator |
uk[0]: Увімкнути компаратор джерела істини

en: Enable Two-Factor Authentication |
uk[0]: Увімкнути двофакторну автентифікацію

en: Enable Two-Factor Authentication (2FA) for all administrator accounts. It adds an essential layer of security that stops 99% of automated credential stuffing and brute-force attacks from accessing your dashboard. |
uk[0]: Увімкнути двофакторну автентифікацію (2FA) для всіх облікових записів адміністраторів. Це додає важливий рівень безпеки, який зупиняє 99% автоматизованих атак підбору облікових даних та brute-force атак на доступ до вашої панелі керування.

en: Enable XML-RPC Tunnel |
uk[0]: Увімкнути тунель XML-RPC

en: Enabled |
uk[0]: Увімкнено

en: Enabled (Explicit headers) |
uk[0]: Увімкнено (Явні заголовки)

en: Enabled (Recommended) |
uk[0]: Увімкнено (рекомендується)

en: Enforce IP / ASN Rules for Payment Callbacks |
uk[0]: Застосовувати правила IP / ASN до callback-запитів платіжних систем

en: Engine Parameter Checks |
uk[0]: Перевірка параметрів движка

en: Engine parameter checks |
uk[0]: Перевірка параметрів движка

en: English |
uk[0]: Англійська

en: Enhance speed, security and user experience with official BotBlocker add-ons. |
uk[0]: Підвищуйте швидкість, безпеку та зручність користувачів за допомогою офіційних аддонів BotBlocker.

en: Enter 6-digit code from app |
uk[0]: Введіть 6-значний код із додатка

en: Enter 6-digit code from app: |
uk[0]: Введіть 6-значний код із додатка:

en: Enter a 6-digit TOTP code |
uk[0]: Введіть 6-значний TOTP-код

en: Enter BotBlocker PRO key |
uk[0]: Введіть ключ BotBlocker PRO

en: Enter license key |
uk[0]: Введіть ліцензійний ключ

en: Enter Redis server authentication password if required. Leave empty if Redis server does not require authentication. |
uk[0]: Введіть пароль для автентифікації сервера Redis, якщо це потрібно. Залиште поле порожнім, якщо сервер Redis не вимагає автентифікації.

en: Enter single IP or CIDR (e.g. 198.51.100.0/24 or 2001:db8::/32). |
uk[0]: Введіть окрему IP-адресу або CIDR (наприклад, 198.51.100.0/24 або 2001\:db8::/32).

en: Enter the 6-digit code from the app: |
uk[0]: Введіть 6-значний код із додатка:

en: Enter the additional API endpoint URL for advanced security analytics and threat monitoring services. |
uk[0]: Введіть додаткову URL-адресу кінцевої точки API для розширеної аналітики безпеки та послуг моніторингу загроз.

en: Enter the additional API endpoint URL for advanced security analytics and threat monitoring services. This integration provides comprehensive security insights. |
uk[0]: Введіть додатковий URL-адресу кінцевої точки API для розширеної аналітики безпеки та моніторингу загроз. Ця інтеграція забезпечує всебічний огляд безпеки.

en: Enter the code to confirm login |
uk[0]: Введіть код для підтвердження входу

en: Enter the Memcached server port number. Standard port is 11211 for most Memcached installations. |
uk[0]: Введіть номер порту сервера Memcached. Стандартний порт для більшості інсталяцій Memcached - 11211.

en: Enter the network mask (e.g., 173.245.48.0/20) |
uk[0]: Введіть маску мережі (наприклад, 173.245.48.0/20)

en: Enter the Redis server port number. Standard port is 6379 for most Redis installations. |
uk[0]: Введіть номер порту сервера Redis. Стандартний порт для більшості інсталяцій Redis - 6379.

en: Enter your email |
uk[0]: Введіть email

en: Enter your Google reCaptcha v2 secret key. This private key is used to verify user responses on the server side and should be kept confidential. |
uk[0]: Введіть секретний ключ Google reCaptcha v2. Цей приватний ключ використовується для перевірки відповідей користувачів на стороні сервера і повинен зберігатися в таємниці.

en: Enter your Google reCaptcha v2 site and secret keys below. |
uk[0]: Введіть ключі Google reCaptcha v2 нижче.

en: Enter your Google reCaptcha v2 site key obtained from Google reCaptcha console. This key is used to display the Captcha challenge on your website forms. |
uk[0]: Введіть ключ сайту Google reCaptcha v2, отриманий з консолі Google reCaptcha. Цей ключ використовується для відображення завдання Captcha на формах вашого веб-сайту.

en: Enter your Google reCaptcha v3 secret key. This private key verifies user authenticity scores and determines bot likelihood for enhanced security. |
uk[0]: Введіть секретний ключ Google reCaptcha v3. Цей приватний ключ використовується для перевірки автентичності користувачів та визначення ймовірності наявності бота для підвищення безпеки.

en: Enter your name |
uk[0]: Введіть своє ім'я

en: Envato item page |
uk[0]: Сторінка товару Envato

en: Error & Access |
uk[0]: Помилки та доступ

en: Error &amp; Access |
uk[0]: Помилка &amp; Доступ

en: Error and Access Settings |
uk[0]: Налаштування помилок та доступу

en: Error applying profile |
uk[0]: Помилка застосування профілю

en: Error Code: |
uk[0]: Код помилки:

en: Error Logging |
uk[0]: Журнал помилок

en: Error:  |
uk[0]: Помилка:

en: Errors |
uk[0]: Помилки

en: Essential for scheduled tasks and backups |
uk[0]: Необхідний для запланованих завдань і резервного копіювання

en: Every %d hour | Every %d hours
uk[0]: Кожну %d годину

en: Every %d hour | Every %d hours
uk[0]: Кожні %d години

en: Every %d hour | Every %d hours
uk[0]: Кожні %d годин

en: Every %d min |
uk[0]: Кожні %d хв

en: Every %d s |
uk[0]: Кожні %d с

en: Every 5 Days |
uk[0]: Кожні 5 днів

en: Every 5 Minutes |
uk[0]: Кожні 5 хвилин

en: Every day |
uk[0]: Щодня

en: Example: |
uk[0]: Приклад:

en: Examples: Security Headers (HSTS, CSP, X-Frame), Hide Admin URL, Speed-up, Early Init, Anti-spam, Telegram alerts and more. |
uk[0]: Приклади: заголовки безпеки (HSTS, CSP, X-Frame), приховування URL-адреси адмін-панелі, прискорення роботи, раннє ініціалізування, захист від спаму, сповіщення в Telegram та багато іншого.

en: exclude payment callbacks to avoid blocking them - |
uk[0]: виключити колбеки платежів, щоб уникнути їх блокування -

en: Excluded Path Segments |
uk[0]: Недоступні ділянки шляху

en: Exclusions |
uk[0]: Винятки

en: Exec-Only Mode |
uk[0]: Режим лише виконання

en: Exec-only mode (PHP/JS/htaccess only) |
uk[0]: Режим лише виконання (тільки PHP/JS/htaccess)

en: Exit Setup |
uk[0]: Вийти з майстра налаштування

en: Expand all |
uk[0]: Розгорнути все

en: Expiration date/time for this rule |
uk[0]: Дата та час закінчення дії цього правила

en: Expired rules: |
uk[0]: Застарілі правила:

en: Expires |
uk[0]: Закінчується

en: Explore PRO |
uk[0]: Ознайомитися з PRO

en: Export |
uk[0]: Експорт

en: Export ASN rules to JSON |
uk[0]: Експорт правил ASN у формат JSON

en: Export CSV |
uk[0]: Експорт CSV

en: Export current settings and data. |
uk[0]: Експорт поточних налаштувань та даних.

en: Export data and settings |
uk[0]: Експорт даних та налаштувань

en: Export Excel |
uk[0]: Експорт Excel

en: Export paths to JSON |
uk[0]: Експорт шляхів у формат JSON

en: Export proxies to JSON |
uk[0]: Експорт проксі у JSON

en: Export rules to JSON |
uk[0]: Експорт правил у JSON

en: Export rules to JSON - backup, save, download |
uk[0]: Експорт правил у JSON

en: Export white bots to JSON |
uk[0]: Експорт білих ботів у JSON

en: Extended Captcha Check |
uk[0]: Розширена перевірка CAPTCHA

en: Extended heuristic and behavioral rules |
uk[0]: Розширені евристичні та поведінкові правила

en: Extends mixed content fixing to WordPress admin pages. Enable this if you see mixed content warnings in the admin area. |
uk[0]: Розширює виправлення змішаного вмісту на сторінки адміністративної панелі WordPress. Увімкніть цю опцію, якщо в адміністративній панелі з’являються попередження про змішаний вміст.

en: Extension Missing |
uk[0]: Відсутнє розширення

en: External caching systems (Redis, Memcached) will also be cleared. |
uk[0]: Зовнішні системи кешування (Redis, Memcached) також будуть очищені.

en: Extra Connection Types |
uk[0]: Додаткові типи підключень

en: Extra files (e.g. Pro build). Not verified - review optional. |
uk[0]: Додаткові файли (наприклад, збірка Pro). Не перевірено - перегляд за бажанням.

en: Extra Logging |
uk[0]: Додаткове ведення журналу

en: Extra modules |
uk[0]: Додаткові модулі

en: Extra Options |
uk[0]: Додаткові опції

en: Extract and store visitor browser name and version from User-Agent header. |
uk[0]: Витягування та збереження назви та версії браузера відвідувача з заголовка User-Agent.

en: Extract and store visitor device category (PC, Phone, Tablet, TV, Box) from User-Agent header. |
uk[0]: Витягування та збереження категорії пристрою відвідувача (ПК, телефон, планшет, телевізор, приставка) з заголовка User-Agent.

en: Extract and store visitor operating system from User-Agent header. |
uk[0]: Витягування та збереження операційної системи відвідувача з заголовка User-Agent.

en: Failed Attempt Time Window (seconds) |
uk[0]: Вікно часу невдалих спроб (сек)

en: Failed Attempt Time Window (seconds): |
uk[0]: Вікно часу невдалих спроб (секунди):

en: Failed attempts allowed before blocking the IP. |
uk[0]: Невдалих спроб перед блокуванням IP-адреси.

en: Failed Attempts Before Blocking |
uk[0]: Невдалих спроб до блокування

en: Failed Attempts Before Blocking: |
uk[0]: Кількість спроб до блокування:

en: Failed backup:  |
uk[0]: Помилка під час створення резервної копії:

en: Failed import:  |
uk[0]: Імпорт не вдався:

en: Failed to auto-update add-on(s): %s. Please retry from the Add-ons page. |
uk[0]: Не вдалося автооновити аддон(и): %s.

en: Failed to backup existing add-on. |
uk[0]: Не вдалося створити резервну копію існуючого аддона.

en: Failed to backup the existing add-on. |
uk[0]: Не вдалося створити резервну копію існуючого додатка.

en: Failed to cancel scan. |
uk[0]: Не вдалося скасувати сканування.

en: Failed to clear %s rules. |
uk[0]: Не вдалося очистити правила %s.

en: Failed to clear ASN rules. |
uk[0]: Не вдалося очистити ASN-правила.

en: Failed to clear ASN rules:  |
uk[0]: Не вдалося очистити правила ASN:

en: Failed to clear IPv4 rules:  |
uk[0]: Не вдалося очистити правила IPv4:

en: Failed to clear IPv6 rules:  |
uk[0]: Не вдалося очистити правила IPv6:

en: Failed to clear log file. |
uk[0]: Не вдалося очистити файл журналу.

en: Failed to clear object cache. |
uk[0]: Не вдалося очистити кеш об’єктів.

en: Failed to clear paths. |
uk[0]: Не вдалося очистити шляхи.

en: Failed to clear paths:  |
uk[0]: Не вдалося очистити шляхи:

en: Failed to clear proxies. |
uk[0]: Не вдалося очистити проксі.

en: Failed to clear proxies:  |
uk[0]: Не вдалося очистити проксі:

en: Failed to clear rules. |
uk[0]: Не вдалося очистити правила.

en: Failed to clear rules:  |
uk[0]: Не вдалося очистити правила:

en: Failed to clear TLS fingerprints:  |
uk[0]: Не вдалося очистити відбитки TLS:

en: Failed to clear transients. |
uk[0]: Не вдалося очистити транзиєнти.

en: Failed to clear visitors data. |
uk[0]: Не вдалося очистити дані про відвідувачів.

en: Failed to clear white bots. |
uk[0]: Не вдалося очистити білих ботів.

en: Failed to clear white bots:  |
uk[0]: Не вдалося видалити білих ботів:

en: Failed to configure Early Init. Check filesystem permissions and try again, or set up Early Init manually. |
uk[0]: Не вдалося налаштувати Early Init. Перевірте права файлової системи та повторіть спробу або налаштуйте Early Init вручну.

en: Failed to connect to Cloud API. Try again later. |
uk[0]: Не вдалося підключитися до Cloud API. Спробуйте пізніше.

en: Failed to copy:  |
uk[0]: Не вдалося скопіювати:

en: Failed to create %s rule. |
uk[0]: Не вдалося створити правило %s.

en: Failed to create a temporary add-on folder. |
uk[0]: Не вдалося створити тимчасову папку додатка.

en: Failed to create ASN rule. |
uk[0]: Не вдалося створити ASN-правило.

en: Failed to create ASN rule:  |
uk[0]: Не вдалося створити правило ASN:

en: Failed to create backup file. |
uk[0]: Не вдалося створити файл бекапу.

en: Failed to create IPv4 rule:  |
uk[0]: Не вдалося створити правило IPv4:

en: Failed to create IPv6 rule:  |
uk[0]: Не вдалося створити правило IPv6:

en: Failed to create path. |
uk[0]: Не вдалося створити шлях.

en: Failed to create path:  |
uk[0]: Не вдалося створити шлях:

en: Failed to create proxy. |
uk[0]: Не вдалося створити проксі.

en: Failed to create proxy:  |
uk[0]: Не вдалося створити проксі:

en: Failed to create rule. |
uk[0]: Не вдалося створити правило.

en: Failed to create rule:  |
uk[0]: Не вдалося створити правило:

en: Failed to create salt file. |
uk[0]: Не вдалося створити файл солі.

en: Failed to create temporary add-on directory. |
uk[0]: Не вдалося створити тимчасовий каталог додатків.

en: Failed to create white bot. |
uk[0]: Не вдалося створити білого бота.

en: Failed to create white bot:  |
uk[0]: Не вдалося створити білого бота:

en: Failed to create ZIP archive. |
uk[0]: Не вдалося створити ZIP-архів.

en: Failed to delete %s rule. |
uk[0]: Не вдалося видалити правило %s.

en: Failed to delete ASN rule. |
uk[0]: Не вдалося видалити ASN-правило.

en: Failed to delete path. |
uk[0]: Не вдалося видалити шлях.

en: Failed to delete proxy. |
uk[0]: Не вдалося видалити проксі.

en: Failed to delete rule. |
uk[0]: Не вдалося видалити правило.

en: Failed to delete white bot. |
uk[0]: Не вдалося видалити білого бота.

en: Failed to download the add-on package. |
uk[0]: Не вдалося завантажити аддон.

en: Failed to export ASN rules:  |
uk[0]: Не вдалося експортувати правила ASN:

en: Failed to export IPv4 rules:  |
uk[0]: Не вдалося експортувати правила IPv4:

en: Failed to export IPv6 rules:  |
uk[0]: Не вдалося експортувати правила IPv6:

en: Failed to export paths:  |
uk[0]: Не вдалося експортувати шляхи:

en: Failed to export proxies:  |
uk[0]: Не вдалося експортувати проксі:

en: Failed to export rules:  |
uk[0]: Не вдалося експортувати правила:

en: Failed to export white bots:  |
uk[0]: Не вдалося експортувати білих ботів:

en: Failed to flush rewrite rules. |
uk[0]: Не вдалося очистити правила перезапису.

en: Failed to generate %s rules file from database. |
uk[0]: Не вдалося згенерувати файл правил %s із бази даних.

en: Failed to generate ASN rules file. |
uk[0]: Не вдалося створити файл ASN-правил.

en: Failed to generate LLM file from database. |
uk[0]: Не вдалося створити файл LLM на основі даних із бази даних.

en: Failed to generate paths file from database. |
uk[0]: Не вдалося створити файл шляхів із бази даних.

en: Failed to generate rules file from database. |
uk[0]: Не вдалося згенерувати файл правил із бази даних.

en: Failed to generate search_engines file from database. |
uk[0]: Не вдалося створити файл search_engines із бази даних.

en: Failed to get log file. |
uk[0]: Не вдалося отримати файл журналу.

en: Failed to import  |
uk[0]: Не вдалося імпортувати

en: Failed to import ASN rules:  |
uk[0]: Не вдалося імпортувати правила ASN:

en: Failed to import IPv4 blacklist:  |
uk[0]: Не вдалося імпортувати чорний список IPv4:

en: Failed to import IPv4 rules:  |
uk[0]: Не вдалося імпортувати правила IPv4:

en: Failed to import IPv4 whitelist:  |
uk[0]: Не вдалося імпортувати білий список IPv4:

en: Failed to import IPv6 blacklist:  |
uk[0]: Не вдалося імпортувати чорний список IPv6:

en: Failed to import IPv6 rules:  |
uk[0]: Не вдалося імпортувати правила IPv6:

en: Failed to import IPv6 whitelist:  |
uk[0]: Не вдалося імпортувати білий список IPv6:

en: Failed to import paths:  |
uk[0]: Не вдалося імпортувати шляхи:

en: Failed to import proxies:  |
uk[0]: Не вдалося імпортувати проксі:

en: Failed to import rules:  |
uk[0]: Не вдалося імпортувати правила:

en: Failed to import TLS fingerprints:  |
uk[0]: Не вдалося імпортувати відбитки TLS:

en: Failed to import white bots:  |
uk[0]: Не вдалося імпортувати білих ботів:

en: Failed to initialize filesystem. |
uk[0]: Не вдалося ініціалізувати файлову систему.

en: Failed to insert row into %s. |
uk[0]: Не вдалося вставити рядок у %s.

en: Failed to install add-on package. |
uk[0]: Не вдалося встановити аддон.

en: Failed to install MU plugin. Check filesystem permissions. |
uk[0]: Не вдалося встановити плагін MU. Перевірте права доступу до файлової системи.

en: Failed to install the add-on package. |
uk[0]: Не вдалося встановити аддон.

en: Failed to load ASN details:  |
uk[0]: Не вдалося завантажити дані ASN:

en: Failed to load IPv4 rule details:  |
uk[0]: Не вдалося завантажити дані про правила IPv4:

en: Failed to load IPv6 rule details:  |
uk[0]: Не вдалося завантажити дані про правила IPv6:

en: Failed to load path details:  |
uk[0]: Не вдалося завантажити інформацію про шлях:

en: Failed to load proxy details:  |
uk[0]: Не вдалося завантажити дані проксі:

en: Failed to load rule details:  |
uk[0]: Не вдалося завантажити інформацію про правило:

en: Failed to load saved countries. |
uk[0]: Не вдалося завантажити збережені країни.

en: Failed to load white bot details:  |
uk[0]: Не вдалося завантажити інформацію про білого бота:

en: Failed to load:  |
uk[0]: Не вдалося завантажити:

en: Failed to open ZIP archive. |
uk[0]: Не вдалося відкрити архів ZIP.

en: Failed to read dump file for table %s. |
uk[0]: Не вдалося прочитати файл дампа для таблиці %s.

en: Failed to refresh BotBlocker PRO information. |
uk[0]: Не вдалося оновити інформацію про BotBlocker PRO.

en: Failed to refresh Cloud API |
uk[0]: Не вдалося оновити Cloud API.

en: Failed to reinstall database:  |
uk[0]: Не вдалося перевстановити базу даних:

en: Failed to render proxy file. |
uk[0]: Не вдалося відобразити файл-проксі.

en: Failed to retrieve API key. Try again later. |
uk[0]: Не вдалося отримати ключ API. Спробуйте ще раз пізніше.

en: Failed to save country list. |
uk[0]: Не вдалося зберегти список країн.

en: Failed to scan extraction directory. |
uk[0]: Не вдалося просканувати каталог розпакування.

en: Failed to schedule ASN database update. |
uk[0]: Не вдалося запланувати оновлення бази даних ASN.

en: Failed to send activation. Try again later. |
uk[0]: Не вдалося надіслати активцію. Спробуйте ще раз пізніше.

en: Failed to send email. |
uk[0]: Не вдалося надіслати електронного листа.

en: Failed to start scan. |
uk[0]: Не вдалося розпочати сканування.

en: Failed to start scan. Please try again. |
uk[0]: Не вдалося розпочати сканування. Повторіть спробу.

en: Failed to sync TLS fingerprints:  |
uk[0]: Не вдалося синхронізувати відбитки TLS:

en: Failed to toggle ASN rule. |
uk[0]: Не вдалося переключити ASN-правило.

en: Failed to toggle path. |
uk[0]: Не вдалося змінити шлях.

en: Failed to toggle white bot. |
uk[0]: Не вдалося перемкнути білого бота.

en: Failed to unpack the add-on package. |
uk[0]: Не вдалося розпакувати аддон.

en: Failed to update %s rule. |
uk[0]: Не вдалося оновити правило %s.

en: Failed to update ASN rule. |
uk[0]: Не вдалося оновити ASN-правило.

en: Failed to update ASN rule:  |
uk[0]: Не вдалося оновити правило ASN:

en: Failed to update IPv4 rule:  |
uk[0]: Не вдалося оновити правило IPv4:

en: Failed to update IPv6 rule:  |
uk[0]: Не вдалося оновити правило IPv6:

en: Failed to update path. |
uk[0]: Не вдалося оновити шлях.

en: Failed to update path:  |
uk[0]: Не вдалося оновити шлях:

en: Failed to update proxies:  |
uk[0]: Не вдалося оновити проксі-сервери:

en: Failed to update proxy. |
uk[0]: Не вдалося оновити проксі.

en: Failed to update proxy:  |
uk[0]: Не вдалося оновити проксі:

en: Failed to update rule. |
uk[0]: Не вдалося оновити правило.

en: Failed to update rule:  |
uk[0]: Не вдалося оновити правило:

en: Failed to update white bot. |
uk[0]: Не вдалося оновити білого бота.

en: Failed to update white bot:  |
uk[0]: Не вдалося оновити білого бота:

en: Failed to update:  |
uk[0]: Не вдалося оновити:

en: Failed to write to wp-config.php. Check filesystem permissions. |
uk[0]: Не вдалося записати дані у файл wp-config.php. Перевірте права доступу до файлової системи.

en: Fake bots |
uk[0]: Підроблені боти

en: Fake Referer |
uk[0]: Підроблений реферер

en: Fallback check every 15 minutes |
uk[0]: Резервна перевірка кожні 15 хвилин

en: FAQ |
uk[0]: Часті запитання

en: Feature |
uk[0]: Можливості

en: Features |
uk[0]: Функції

en: Fetch API key from cloud |
uk[0]: Отримати API-ключ із хмари

en: Fetch key from cloud |
uk[0]: Отримати ключ із хмари

en: Field '%s' is required. |
uk[0]: Поле “%s” є обов’язковим.

en: File |
uk[0]: Файл

en: File modifications are disabled for this WordPress installation. |
uk[0]: Модифікація файлів вимкнена для цієї установки WordPress.

en: File modifications are disabled. |
uk[0]: Змінювати файли заборонено.

en: files |
uk[0]: файли

en: Files larger than this will be skipped. |
uk[0]: Файли, більші за це значення, будуть пропущені.

en: Filesystem API is not available. |
uk[0]: API файлової системи недоступне.

en: Find addon… |
uk[0]: Знайти аддон…

en: Find any setting or action… |
uk[0]: Знайти будь-який параметр або дію…

en: Find any setting or action… (or just start typing) |
uk[0]: Знайти будь-який параметр або дію… (або просто почніть вводити)

en: Find integration… |
uk[0]: Знайти інтеграцію…

en: Find setting… |
uk[0]: Знайти параметр…

en: Find the shape:  |
uk[0]: Знайдіть форму:

en: Find tool… |
uk[0]: Знайти інструмент…

en: finding |
uk[0]: знахідка

en: findings |
uk[0]: знахідки

en: Findings you chose to ignore. They no longer count as issues. Restore one to bring it back into the scan results. |
uk[0]: Знахідки, які ви вирішили ігнорувати. Вони більше не враховуються як проблеми. Відновіть одну, щоб повернути її в результати сканування.

en: Findings: |
uk[0]: Знахідки:

en: Fine-tune algorithms |
uk[0]: Налаштувати алгоритми

en: Fine-tune every protection option in the full setup wizard. |
uk[0]: Налаштуйте кожен параметр захисту в повному майстрі.

en: Fine-tune Rules |
uk[0]: Налаштувати правила

en: Fingerprint data is required for import. |
uk[0]: Для імпорту потрібні дані відбитків.

en: Fingerprint Database |
uk[0]: База даних відбитків

en: Fingerprint Sticky Block |
uk[0]: Блокування за постійним відбитком

en: Fix Manually |
uk[0]: Виправити вручну

en: Fixes 404 errors after permalink structure changes. |
uk[0]: Виправлення помилок 404 після зміни структури постійних посилань.

en: Flag visitors whose browser language doesn&#39;t match their GeoIP location. May affect travelers and VPN users. |
uk[0]: Позначайте відвідувачів, мова браузера яких не відповідає їхньому GeoIP. Це може стосуватися мандрівників та користувачів VPN.

en: Flat |
uk[0]: Плоский

en: Floor % |
uk[0]: Мінімальний %

en: Flush |
uk[0]: Очистити

en: Flush rewrite rules - URLs, permalinks, refresh |
uk[0]: Скинути правила перезапису

en: Follow symbolic links when scanning directories. |
uk[0]: Під час сканування каталогів слід враховувати символічні посилання.

en: Follow Symlinks |
uk[0]: Слідувати символічним посиланням

en: Follow symlinks |
uk[0]: Перейти за посиланнями

en: Follow the link: |
uk[0]: Перейдіть за посиланням:

en: For important security notifications and special offers. |
uk[0]: Для важливих сповіщень безпеки та спеціальних пропозицій.

en: For payment issues, see our |
uk[0]: З питань оплати звертайтеся

en: Forbidden. |
uk[0]: Заборонено.

en: Force Cloud Validation |
uk[0]: Примусова хмарна перевірка

en: Force Fresh Download |
uk[0]: Примусово завантажити свіжу версію

en: Force Verification for All |
uk[0]: Обов’язкова перевірка для всіх

en: Free |
uk[0]: Безкоштовно

en: Free vs BotBlocker PRO |
uk[0]: Безкоштовна версія проти BotBlocker PRO

en: Free vs PRO |
uk[0]: Безкоштовна версія проти PRO

en: from |
uk[0]: від

en: Frontend Mode (Check frontend only) |
uk[0]: Режим фронтенду (лише перевірка фронтенду)

en: Frontend only mode |
uk[0]: Режим тільки для фронтенду

en: Full |
uk[0]: Повний

en: Full events report |
uk[0]: Повний звіт подій

en: Full log |
uk[0]: Весь журнал

en: Full Log |
uk[0]: Повний журнал

en: Full mode |
uk[0]: Повний режим

en: Full Mode (Check all requests) |
uk[0]: Повний режим (перевірка всіх запитів)

en: Full Mode: Inspect all requests (frontend, admin, API, AJAX, cron). Frontend Mode: Inspect public-facing requests only. |
uk[0]: Повний режим: Перевіряйте всі запити (фронтенд, адмін, API, AJAX, cron). Режим фронтенду: Перевірка лише публічних запитів.

en: Full profile function is not available. |
uk[0]: Повна функціональність профілю недоступна.

en: Full profile requires Cloud API connection to be active. |
uk[0]: Для повного захисту необхідне активне підключення до Cloud API.

en: Full Protection |
uk[0]: Повний захист

en: Full protection |
uk[0]: Повний захист

en: Full Protection Active |
uk[0]: Повний захист активний

en: Full protection checklist, PRO and request processing chain |
uk[0]: Повний контрольний список захисту, PRO та ланцюжок обробки запитів

en: Full protection requires PRO license. |
uk[0]: Для повного захисту потрібна ліцензія PRO.

en: Full Protection requires PRO license. Please upgrade to PRO first. |
uk[0]: Для повного захисту потрібна ліцензія PRO. Будь ласка, спочатку перейдіть на версію PRO.

en: Full report |
uk[0]: Повний звіт

en: Full Setup Wizard |
uk[0]: Майстер повного налаштування

en: Fully disable BotBlocker |
uk[0]: Повністю вимкнути BotBlocker

en: GD library is not enabled on this server. Image Captcha (mode 2) and Color Buttons (mode 1) will not work and will fall back to another mode. |
uk[0]: Бібліотека GD не увімкнена на цьому сервері. Captcha із зображенням (режим 2) та кольорові кнопки (режим 1) не працюватимуть і переключаться на інший режим.

en: GD library not available. Captcha mode was adjusted to a compatible mode. |
uk[0]: Бібліотека GD недоступна. Режим Captcha було скориговано на сумісний режим.

en: GD not enabled |
uk[0]: GD не ввімкнено

en: GDPR Cookies |
uk[0]: Файли cookie GDPR

en: General |
uk[0]: Основні

en: General Rules |
uk[0]: Загальні правила

en: General settings |
uk[0]: Загальні налаштування

en: Generated by BotBlocker Security |
uk[0]: Згенеровано BotBlocker Security

en: GEO |
uk[0]: ГЕО

en: GEO / ASN: |
uk[0]: ГЕО / ASN:

en: Geo Data |
uk[0]: Геодані

en: Geo IP / Language Mismatch |
uk[0]: Невідповідність Geo IP та мови

en: Geo IP / Language mismatch filtering |
uk[0]: Фільтрація за невідповідністю Geo IP / мови

en: GeoIP Language mismatch |
uk[0]: Невідповідність мови GeoIP

en: Geolocation Database: |
uk[0]: База даних геолокації:

en: Get API key from cloud - token, license, activate |
uk[0]: Отримати API-ключ із хмари

en: Get BotBlocker PRO |
uk[0]: Придбати BotBlocker PRO

en: Get cloud-powered threat detection, real-time blocking, and enterprise-grade security features. |
uk[0]: Хмарне виявлення загроз, блокування в реальному часі.

en: GET parameter referrer check |
uk[0]: Перевірка реферера в параметрі GET

en: Get PRO |
uk[0]: Отримати PRO

en: Get security updates and offers by email |
uk[0]: Отримуйте оновлення та поради з безпеки електронною поштою

en: GLOBUS.studio / BotBlocker API |
uk[0]: GLOBUS.studio / API BotBlocker

en: GMT and Time Zone |
uk[0]: GMT та часовий пояс

en: GMT Offset for Reports |
uk[0]: Зміщення GMT для звітів

en: GMT Offset for Reports: |
uk[0]: Зміна часового поясу GMT для звітів:

en: Go to Add-ons |
uk[0]: Перейти до додатків

en: Go to BotBlocker Dashboard |
uk[0]: Перейти до панелі керування BotBlocker

en: Go to Dashboard |
uk[0]: Перейти до панелі керування

en: Go to Settings |
uk[0]: Перейти до налаштувань

en: Go to website |
uk[0]: Перейти на сайт

en: Google Analytics ID |
uk[0]: Ідентифікатор Google Analytics

en: Google Authenticator Setup Guide |
uk[0]: Посібник з налаштування Google Authenticator

en: Google domains auto-added to CSP. |
uk[0]: Домени Google автоматично додаються до CSP.

en: Google reCaptcha v2 displays interactive puzzles to verify human users before form submission or page access. |
uk[0]: Google reCaptcha v2 відображає інтерактивні головоломки для перевірки, чи користувач є людиною, перед відправленням форми або доступом до сторінки.

en: Google reCaptcha v2/v3 is also supported. Configure keys in %s. |
uk[0]: Також підтримується Google reCaptcha v2/v3. Налаштуйте ключі в %s.

en: Google reCaptcha v2/v3 is also supported. Key configuration is in %s. |
uk[0]: Google reCaptcha v2/v3 також підтримується. Конфігурація ключів знаходиться в %s.

en: Google reCaptcha v3 analyzes user behavior to generate risk scores and block bots invisibly, without interrupting users. |
uk[0]: Google reCaptcha v3 аналізує поведінку користувачів, обчислює показники ризику та блокує ботів непомітно, не заважаючи користувачам.

en: Granular rules for IPs, ASNs, countries, paths, and headers |
uk[0]: Деталізовані правила для IP, ASN, країн, шляхів та заголовків

en: Gray |
uk[0]: Сірий

en: Green |
uk[0]: Зелений

en: Guest |
uk[0]: Гість

en: Guided Setup |
uk[0]: Кероване налаштування

en: Hardening WordPress |
uk[0]: Посилення безпеки WordPress

en: Hardens the verification cycle against server-side interference (DDoS protection, WAF, CDN, rate-limiters). Adds response signing, circuit breaker, and transport hardening. Disable if your hosting environment interferes with these protections. |
uk[0]: Посилює захист процесу перевірки від втручання на стороні сервера (DDoS-захист, WAF, CDN, обмежувачі швидкості запитів). Додає підпис відповідей, механізм аварійного відключення (circuit breaker) та додаткові заходи захисту передачі даних. Вимкніть цю функцію, якщо ваше хостинг-середовище конфліктує з цими механізмами захисту.

en: Header Configuration |
uk[0]: Конфігурація заголовків

en: Header Settings |
uk[0]: Налаштування заголовків

en: Headers |
uk[0]: Заголовки

en: Headers for Search Engines |
uk[0]: Заголовки для пошукових систем

en: Heads up - please back up before upgrade! |
uk[0]: Увага - зробіть бекап перед оновленням!

en: Health Status |
uk[0]: Стан системи

en: Helps resolve 404 errors after changing the permalink structure |
uk[0]: Допомагає усунути помилки 404 після зміни структури постійних посилань.

en: Hexagon |
uk[0]: Шестикутник

en: Hide Admin |
uk[0]: Приховати адмінку

en: Hide admin login URL |
uk[0]: Приховати URL-адресу адмінки

en: Hide Admin Settings |
uk[0]: Налаштування приховування адмінки

en: Hide admin URL - custom login page |
uk[0]: Приховати URL адмінки

en: Hide login URL & admin path |
uk[0]: Приховати URL входу та шлях адмінки

en: Hide Login URL + add-ons |
uk[0]: Приховати URL-адресу входу + аддони

en: Hide WordPress Version |
uk[0]: Приховати версію WordPress

en: Hide wp-login + addons |
uk[0]: Приховати wp-login + додатки

en: Hide wp-login and stop login abuse (optional add-on) |
uk[0]: Приховує wp-login та запобігає зловживанням під час входу в систему (опціональний аддон)

en: High-performance distributed cache system. |
uk[0]: Високопродуктивна розподілена система кешування

en: High-performance distributed caching system. |
uk[0]: Високопродуктивна розподілена система кешування.

en: High: |
uk[0]: Високий:

en: Hire a developer |
uk[0]: Найняти розробника

en: Hire Developers |
uk[0]: Найняти розробників

en: hits |
uk[0]: хіти

[ctx: statistics label]
en: Hits |
uk[0]: Звернення

en: Hits Per User |
uk[0]: Запитів на одного користувача

en: Hold Button |
uk[0]: Утримуйте кнопку

en: Hold Button Captcha |
uk[0]: CAPTCHA з утриманням кнопки

en: Hold the button and release in the green zone |
uk[0]: Утримуйте кнопку та відпустіть її в зеленій зоні

en: Home Page |
uk[0]: Головна сторінка

en: Home URL |
uk[0]: URL домашньої сторінки

en: Home URL: |
uk[0]: URL головної сторінки:

en: homepage |
uk[0]: домашня сторінка

en: Homepage |
uk[0]: Домашня сторінка

en: Homepage Access |
uk[0]: Доступ до головної сторінки

en: Hook |
uk[0]: Хук

en: hook. Independent of WP Cron. |
uk[0]: хук. Незалежно від WP Cron.

en: Horse |
uk[0]: Кінь

en: Hosting and system requirements |
uk[0]: Вимоги до хостингу та системи

en: Hosting Provider IPs |
uk[0]: IP-адреси хостинг-провайдерів

en: Hourly visitors chart |
uk[0]: Погодинний графік відвідувачів

en: Hours of inactivity before reputation tier cools down by 1 level. (Default: 16) |
uk[0]: Години бездіяльності перед тим, як рівень репутації знизиться на 1 рівень. (За замовчуванням: 16)

en: Hours of inactivity before subnet reputation tier cools down by 1 level. (Default: 4) |
uk[0]: Години бездіяльності перед тим, як рівень репутації підмережі знизиться на 1 рівень. (За замовчуванням: 4)

en: How BotBlocker Detects Browser Version, OS, and Device Type |
uk[0]: Як BotBlocker визначає версію браузера, ОС та тип пристрою

en: How far back (in minutes) to evaluate a visitor's activity patterns. (Default: 10) |
uk[0]: На скільки хвилин назад оцінювати шаблони активності відвідувача. (За замовчуванням: 10)

en: How far back in time (in minutes) we look to evaluate a visitor's activity patterns. For example, a 10-minute window means we inspect request patterns over the last 10 minutes. (Default: 10) |
uk[0]: На скільки хвилин назад ми дивимося, щоб оцінити шаблони активності відвідувача. Наприклад, вікно в 10 хвилин означає, що ми аналізуємо шаблони запитів за останні 10 хвилин. (За замовчуванням: 10)

en: How long (in seconds) an IP remains blocked after triggering the block threshold. (Default: 900) |
uk[0]: Скільки секунд IP-адреса залишається заблокованою після перевищення порогу блокування. (За замовчуванням: 900)

en: How long (in seconds) an IP remains temporarily blocked in the database after triggering the behavior block threshold. (Default: 900) |
uk[0]: Скільки секунд IP-адреса тимчасово блокується в базі даних після перевищення порогу блокування поведінки. (За замовчуванням: 900)

en: How long the IP stays blocked after exceeding the rate limit. Default: 600 (10 minutes). |
uk[0]: Як довго IP-адреса залишається заблокованою після перевищення ліміту швидкості. За замовчуванням: 600 (10 хвилин).

en: How long the verification cookie remains valid. |
uk[0]: Як довго зберігається файл cookie для перевірки.

en: How long to block a visitor before allowing a retry. |
uk[0]: Як довго блокувати відвідувача, перш ніж дозволити повторну спробу.

en: How long to cache DNS lookup results. |
uk[0]: Як довго зберігати в кеші результати перевірки DNS.

en: How long to cache the interface (in seconds). |
uk[0]: Скільки часу кешувати інтерфейс (у секундах).

en: How long to keep allow-rules for verified bots before they expire. |
uk[0]: Як довго зберігати правила дозволу для перевірених ботів до закінчення їхнього терміну дії.

en: How many days a /24 subnet reputation is remembered. (Default: 2) |
uk[0]: Скільки днів зберігається репутація підмережі /24. (За замовчуванням: 2)

en: How many days a suspicious IP's reputation is remembered. (Default: 7) |
uk[0]: Скільки днів зберігається репутація підозрілої IP-адреси. (За замовчуванням: 7)

en: How many days to keep raw visitor log data before automatic cleanup. |
uk[0]: Скільки днів зберігати необроблені дані журналу відвідувачів перед автоматичним очищенням.

en: How many days we remember a suspicious IP's reputation. After this time without new activity, their history is completely deleted and their tier resets to 0. (Default: 7) |
uk[0]: Скільки днів ми пам'ятаємо репутацію підозрілої IP-адреси. Після цього часу без нової активності їх історія повністю видаляється, а рівень скидається до 0. (За замовчуванням: 7)

en: How many days we remember the reputation history for a /24 subnet (a block of 256 neighboring IPs) before resetting it. (Default: 2) |
uk[0]: Скільки днів ми пам'ятаємо історію репутації для підмережі /24 (блоку з 256 сусідніх IP-адрес) перед скиданням. (За замовчуванням: 2)

en: How many hours of inactivity must pass before a suspicious /24 subnet's reputation tier cools down (decays) by 1 level. (Default: 4) |
uk[0]: Скільки годин бездіяльності має пройти, перш ніж рівень репутації підозрілої підмережі /24 знизиться (зменшиться) на 1 рівень. (За замовчуванням: 4)

en: How many hours of inactivity must pass before a suspicious IP's reputation tier cools down (decays) by 1 level. For example, if set to 16, a Tier 5 IP that is quiet for 32 hours drops to Tier 3. (Default: 16) |
uk[0]: Скільки годин бездіяльності має пройти, перш ніж рівень репутації підозрілої IP-адреси знизиться (зменшиться) на 1 рівень. Наприклад, якщо встановлено 16, IP-адреса рівня 5, яка мовчить протягом 32 годин, опускається до рівня 3. (За замовчуванням: 16)

en: How often to receive status reports. |
uk[0]: Як часто отримувати звіти про стан.

en: How Should We Verify Suspicious Visitors? |
uk[0]: Як перевіряти підозрілих відвідувачів?

en: How to verify suspicious visitors? |
uk[0]: Як перевіряти підозрілих відвідувачів?

en: hr |
uk[0]: год

en: HTTP Accept |
uk[0]: HTTP-доступ

en: HTTP Codes |
uk[0]: HTTP-коди

en: HTTP Header |
uk[0]: HTTP-заголовок

en: HTTP header for forwarding the real IP |
uk[0]: HTTP-заголовок для отримання реальної IP-адреси

en: HTTP header name for JA3 fingerprint. Default: X-TLS-JA3. Cloudflare sends Cf-JA3-Fingerprint automatically. |
uk[0]: Назва HTTP-заголовка для відбитка JA3. За замовчуванням: X-TLS-JA3. Cloudflare автоматично надсилає Cf-JA3-Fingerprint.

en: HTTP header name for JA4 fingerprint. Default: X-TLS-JA4. |
uk[0]: Назва HTTP-заголовка для відбитка JA4. За замовчуванням: X-TLS-JA4.

en: HTTP proxy |
uk[0]: HTTP-проксі

en: HTTP response code returned for blocked requests. |
uk[0]: Код відповіді HTTP, що повертається для заблокованих запитів.

en: HTTP response code returned for verification test requests. |
uk[0]: Код відповіді HTTP, що повертається для тестових запитів перевірки.

en: HTTP/1.0 Protocol |
uk[0]: Протокол HTTP/1.0

en: HTTP/1.0 users |
uk[0]: Користувачі HTTP/1.0

en: HTTPS Detection |
uk[0]: Визначення HTTPS

en: HTTPS enforcement - redirect, mixed content fixer |
uk[0]: Примусовий HTTPS

en: HTTPS Protocol |
uk[0]: Протокол HTTPS

en: HTTPS Protocol Documentation |
uk[0]: Документація щодо протоколу HTTPS

en: HTTPS Redirect |
uk[0]: Перенаправлення за протоколом HTTPS

en: HTTPS Settings |
uk[0]: Налаштування HTTPS

en: I'm not a robot |
uk[0]: Я не робот.

en: Icons designed by |
uk[0]: Іконки розроблені

en: Icons: |
uk[0]: Іконки:

en: ID is required for deletion. |
uk[0]: Для видалення потрібен ідентифікатор.

en: Ideal for testing |
uk[0]: Ідеально для тестування

en: Identify configuration issues, check software versions, and verify your site runs smoothly. |
uk[0]: Виявіть проблеми з конфігурацією, перевірте версії програмного забезпечення та переконайтеся, що ваш сайт працює без збоїв.

en: If a scheduled task is missed (WP Cron unstable), BotBlocker will detect and reschedule it on the next check. |
uk[0]: Якщо заплановане завдання пропущено (WP Cron нестабільний), BotBlocker виявить і перенесе його під час наступної перевірки.

en: If a visitor's behavior score (0–100) reaches this threshold, a Captcha challenge is shown. Lower values = stricter. (Default: 50) |
uk[0]: Якщо оцінка поведінки відвідувача (0–100) досягає цього порогу, показується Captcha. Нижчі значення = суворіше. (За замовчуванням: 50)

en: If a visitor's behavior score (from 0 to 100) reaches this threshold, they are blocked immediately. This should be set higher than the Captcha threshold. Lower values make protection stricter. (Default: 75) |
uk[0]: Якщо оцінка поведінки відвідувача (від 0 до 100) досягає цього порогу, вони негайно блокуються. Це значення має бути вищим за поріг Captcha. Нижчі значення роблять захист суворішим. (За замовчуванням: 75)

en: If a visitor's behavior score (from 0 to 100) reaches this threshold, we display a Captcha challenge before letting them proceed. Lower values make protection stricter. (Default: 50) |
uk[0]: Якщо оцінка поведінки відвідувача (від 0 до 100) досягає цього порогу, ми показуємо Captcha перед тим, як дозволити їм продовжити. Нижчі значення роблять захист суворішим. (За замовчуванням: 50)

en: If a visitor's behavior score reaches this threshold, they are blocked immediately. Must be higher than Captcha threshold. (Default: 75) |
uk[0]: Якщо оцінка поведінки відвідувача досягає цього порогу, вони негайно блокуються. Має бути вищим за поріг Captcha. (За замовчуванням: 75)

en: If WP-Cron is unreliable, set up a system cron job using the commands below. |
uk[0]: Якщо WP-Cron працює ненадійно, налаштуйте системне завдання cron за допомогою команд, наведених нижче.

en: If you use payment gateways (Stripe, PayPal, LiqPay, etc.), add their domains to "Allowed Domains" below to prevent CSP from blocking checkout scripts. |
uk[0]: Якщо ви використовуєте платіжні шлюзи (Stripe, PayPal, LiqPay тощо), додайте їх домени до «Дозволені домени» нижче, щоб запобігти блокуванню скриптів оформлення замовлення CSP.

en: Iframe protection (clickjacking) |
uk[0]: Захист від фреймів (клікджекінг)

en: Ignore |
uk[0]: Ігнорувати

en: Ignore Built-in Plugins/Themes |
uk[0]: Ігнорувати вбудовані плагіни/теми

en: Ignore built-in WordPress plugins/themes (Akismet, Hello Dolly, Twenty* series) |
uk[0]: Ігнорувати вбудовані плагіни/теми WordPress (Akismet, Hello Dolly, серія Twenty*)

en: Ignore cached truth source - force fresh download |
uk[0]: Ігнорувати кешоване джерело істини - примусово завантажити свіжу версію

en: Ignore folder |
uk[0]: Ігнорувати папку

en: Ignore now, but alert again if this file changes. |
uk[0]: Ігнорувати зараз, але знову попередити, якщо цей файл зміниться.

en: Ignore Patterns |
uk[0]: Шаблони ігнорування

en: Ignore Patterns (wildcards) |
uk[0]: Шаблони ігнорування (підстановочні символи)

en: Ignore Trusted External Scripts |
uk[0]: Ігнорувати довірені зовнішні скрипти

en: Ignore trusted external scripts |
uk[0]: Ігнорувати довірені зовнішні скрипти

en: Ignore until changed |
uk[0]: Ігнорувати до змін

en: Ignored files |
uk[0]: Ігноровані файли

en: Ignored Indicator IDs |
uk[0]: Ігноровані ідентифікатори індикаторів

en: Ignored Plugins |
uk[0]: Ігноровані плагіни

en: Ignored Themes |
uk[0]: Ігноровані теми

en: Ignores the local metadata cache and re-hashes every file. Catches stealth edits that do not change directory mtime. Slower but more thorough. |
uk[0]: Ігнорує локальний кеш метаданих і повторно хешує кожен файл. Виявляє приховані редагування, які не змінюють час зміни каталогу. Повільніше, але ретельніше.

en: Image Captcha Pack |
uk[0]: Пакет зображень Captcha

en: Image Captcha Pack: |
uk[0]: Набір зображень Captcha:

en: Image Delivery Mode |
uk[0]: Режим доставки зображень

en: Image Delivery Mode: |
uk[0]: Режим доставки зображень:

en: Image Recognition |
uk[0]: Розпізнавання зображень

en: Images and Icons: |
uk[0]: Зображення та іконки:

en: Immediately sync LLM provider list from BotBlocker cloud. |
uk[0]: Негайно синхронізувати список провайдерів LLM із хмари BotBlocker.

en: Import |
uk[0]: Імпорт

en: Import a JSON file containing known JA3/JA4 TLS fingerprints. The file must be an array of objects with fields: fingerprint, category, ua_family, description. |
uk[0]: Імпортуйте JSON-файл, що містить відомі відбитки TLS JA3/JA4. Файл має бути масивом об’єктів із полями: fingerprint, category, ua_family, description.

en: Import ASN rules from JSON |
uk[0]: Імпорт ASN-правил з JSON

en: Import blacklist IPs from file |
uk[0]: Імпорт чорного списку IP-адрес із файлу

en: Import data and settings |
uk[0]: Імпорт даних та налаштувань

en: Import data and settings was successful! |
uk[0]: Імпорт даних та налаштувань пройшов успішно!

en: Import IP blacklist from file - blocklist, CSV, bulk block |
uk[0]: Імпорт чорного списку IP

en: Import IP lists from TXT files. White lists allow IPs, black lists block them. One IP per line. |
uk[0]: Імпортуйте списки IP-адрес із TXT-файлів. Білі списки дозволяють доступ, чорні - блокують. Одна IP-адреса на рядок.

en: Import IP whitelist from file - allowlist, CSV, bulk add |
uk[0]: Імпорт білого списку IP

en: Import IPv4 blacklist TXT |
uk[0]: Імпортувати чорний список IPv4 із TXT

en: Import IPv4 whitelist TXT |
uk[0]: Імпортувати білий список IPv4 із TXT

en: Import IPv6 blacklist TXT |
uk[0]: Імпортувати чорний список IPv6 із TXT

en: Import IPv6 whitelist TXT |
uk[0]: Імпортувати білий список IPv6 із TXT

en: Import JSON |
uk[0]: Імпорт JSON

en: import lists into |
uk[0]: імпортувати списки в

en: Import paths from JSON |
uk[0]: Імпорт шляхів із JSON

en: Import proxies from JSON |
uk[0]: Імпорт проксі з JSON

en: Import Result |
uk[0]: Результат імпорту

en: Import rules from JSON |
uk[0]: Імпорт правил із JSON

en: Import rules from JSON - restore, migrate, transfer |
uk[0]: Імпорт правил із JSON

en: Import settings and data from a backup. |
uk[0]: Імпорт налаштувань та даних із резервної копії.

en: Import was successful. |
uk[0]: Імпорт пройшов успішно.

en: Import white bots from JSON |
uk[0]: Імпорт білих ботів із JSON

en: Import whitelist IPs from file |
uk[0]: Імпорт білого списку IP-адрес із файлу

en: Imported |
uk[0]: Імпортовано

en: imported |
uk[0]: імпортовано

en: Imported:  |
uk[0]: Імпортовано:

en: Improve site performance by disabling unneeded assets and features. Disable unused scripts, feeds, and UI elements to speed up WordPress. |
uk[0]: Покращте продуктивність сайту, вимкнувши непотрібні ресурси та функції. Вимкніть невикористовувані скрипти, стрічки та елементи інтерфейсу, щоб пришвидшити WordPress.

en: Improve your plan for excellent security protection. |
uk[0]: Удоскональте свій план для забезпечення найвищого рівня безпеки.

en: Improved login page protection |
uk[0]: Покращений захист сторінки входу

en: in the root of your site |
uk[0]: у корені вашого веб-сайту

en: in the root of your site. |
uk[0]: у корені вашого сайту.

en: Inactive |
uk[0]: Неактивний

en: Included |
uk[0]: Включено

en: included with BotBlocker PRO |
uk[0]: включено з BotBlocker PRO

en: Incognito / Private |
uk[0]: Інкогніто / Конфіденційно

en: Incognito mode |
uk[0]: Режим інкогніто

en: Incoming request |
uk[0]: Вхідний запит

en: Incompatible |
uk[0]: Несумісне

en: Incompatible add-ons were deactivated: %s. Please update BotBlocker. |
uk[0]: Несумісні аддони деактивовано: %s.

en: Increase Max Files or Max Findings to scan more items. Current Max Files: %1$d. Current Max Findings: %2$d. |
uk[0]: Збільште кількість файлів або результатів, щоб просканувати більше елементів. Поточна кількість файлів: %1$d. Поточна кількість результатів: %2$d.

en: Indicators |
uk[0]: Індикатори

en: Initialization |
uk[0]: Ініціалізація

en: Initialization mode |
uk[0]: Режим ініціалізації

en: Initialization: |
uk[0]: Ініціалізація:

en: Initializing scanner... |
uk[0]: Ініціалізація сканера...

en: Initializing... |
uk[0]: Ініціалізація...

en: Inline Base64 (Recommended) |
uk[0]: Inline Base64 (рекомендується)

en: Inline: embed images in page (recommended). Separate: load via AJAX (legacy). |
uk[0]: Inline: вбудовування зображень у сторінку (рекомендується). Окремо: завантаження через AJAX (застарілий метод).

en: Install |
uk[0]: Встановити

en: Install (PRO) |
uk[0]: Встановити (PRO)

en: Install add-on from ZIP |
uk[0]: Встановити аддон із ZIP-файлу

en: Install addon from ZIP |
uk[0]: Встановити аддон з ZIP

en: Install Package |
uk[0]: Встановити пакет

en: Install package |
uk[0]: Встановити пакет

en: Install requires BotBlocker PRO |
uk[0]: Для встановлення потрібний BotBlocker PRO.

en: Installation arguments are missing. |
uk[0]: Відсутні аргументи встановлення.

en: Installed |
uk[0]: Встановлено

en: Installed %s |
uk[0]: Встановлено %s

en: Instant IP ban capability |
uk[0]: Миттєве блокування IP-адрес

en: Instant IP blocking |
uk[0]: Миттєве блокування IP

en: Instant response |
uk[0]: Миттєва відповідь

en: Insufficient permissions. |
uk[0]: Недостатньо прав.

en: Integrations |
uk[0]: Інтеграції

en: Integrations - API, services, cloud, connect |
uk[0]: Інтеграції - API, сервіси, хмара

en: Integrations saved. |
uk[0]: Інтеграції збережено.

en: Integrations sections |
uk[0]: Розділи інтеграцій

en: Interface Caching |
uk[0]: Кешування інтерфейсу

en: Interface Settings |
uk[0]: Налаштування інтерфейсу

en: Invalid 6-digit code. Please try again. |
uk[0]: Неправильний 6-значний код. Спробуйте ще раз.

en: Invalid API key. Cloud API responded with:  |
uk[0]: Неправильний ключ API. Хмарний API відповів:

en: Invalid cache type. |
uk[0]: Недопустимий тип кешу.

en: Invalid Captcha mode. |
uk[0]: Недійсний режим Captcha.

en: Invalid country. |
uk[0]: Невірна країна.

en: Invalid email address. |
uk[0]: Неправильна адреса електронної пошти.

en: Invalid ID provided. |
uk[0]: Введено неправильний ідентифікатор.

en: Invalid initialization mode. |
uk[0]: Недопустимий режим ініціалізації.

en: Invalid IP address or CIDR notation provided. |
uk[0]: Вказано неправильну IP-адресу або CIDR.

en: Invalid IP address provided. |
uk[0]: Вказано неправильну IP-адресу.

en: Invalid IP address. |
uk[0]: Неправильна IP-адреса.

en: Invalid JSON file:  |
uk[0]: Неправильний файл JSON:

en: Invalid JSON format. |
uk[0]: Неправильний формат JSON.

en: Invalid JSON in %1$s at line %2$d. |
uk[0]: Неправильний JSON у %1$s у рядку %2$d.

en: Invalid mode. |
uk[0]: Недопустимий режим.

en: Invalid preset. |
uk[0]: Неправильне перевстановлення.

en: Invalid provider. |
uk[0]: Недопустимий провайдер.

en: Invalid request. |
uk[0]: Неправильний запит.

en: Invalid setting value. |
uk[0]: Недопустиме значення параметра.

en: Invalid setting. |
uk[0]: Недопустиме налаштування.

en: Invalid upload. |
uk[0]: Помилка завантаження.

en: Invalid UX mode. |
uk[0]: Неправильний режим UX.

en: Invalid verification code. |
uk[0]: Неправильний код підтвердження.

en: Invalid verification code. Please try again. |
uk[0]: Неправильний код підтвердження. Спробуйте ще раз.

en: IP / Subnet |
uk[0]: IP / підмережа

en: IP Address |
uk[0]: IP-адреса

en: IP Addresses |
uk[0]: IP-адреси

en: IP Allowlist |
uk[0]: Білий список IP

en: IP Decay Interval |
uk[0]: Інтервал зниження IP

en: IP Decay Interval (hours) |
uk[0]: Інтервал зниження IP (години)

en: IP Hits and Unique IPs |
uk[0]: Звернення IP та унікальні IP

en: IP List Import |
uk[0]: Імпорт списку IP-адрес

en: IP lists, ASN, GEO, white bots |
uk[0]: Списки IP, ASN, GEO, білі боти

en: IP Lists: |
uk[0]: Списки IP:

en: IP Max Age |
uk[0]: Максимальний вік IP

en: IP Max Age (days) |
uk[0]: Максимальний вік IP (дні)

en: IP protocols |
uk[0]: IP-протоколи

en: IP range overlaps with an existing rule: %s |
uk[0]: Діапазон IP перетинається з існуючим правилом: %s

en: IP Ranges |
uk[0]: Діапазони IP-адрес

en: IP white/blacklists work earlier |
uk[0]: Білі та чорні списки IP спрацьовують раніше

en: IP whitelists/blacklists work earlier |
uk[0]: Білі/чорні списки IP працюють раніше

en: IP, ASN, GEO and proxy rules |
uk[0]: Правила IP, ASN, GEO та проксі

en: IPv4 address or subnet (CIDR) |
uk[0]: IPv4-адреса або підмережа (CIDR)

en: IPv4 List |
uk[0]: Список IPv4

en: IPv4 Lists: |
uk[0]: Списки IPv4:

en: IPv6 /48 (large allocation) |
uk[0]: IPv6 /48 (велике виділення)

en: IPv6 /56 (ISP site) |
uk[0]: IPv6 /56 (сайт ISP)

en: IPv6 address or subnet (CIDR) |
uk[0]: IPv6-адреса або підмережа (CIDR)

en: IPv6 Connections |
uk[0]: Підключення IPv6

en: IPv6 connections |
uk[0]: Підключення IPv6

en: IPv6 List |
uk[0]: Список IPv6

en: IPv6 Lists: |
uk[0]: Списки IPv6:

en: ISPmanager scheduler |
uk[0]: Планувальник завдань ISPmanager

en: JA3 Header Name |
uk[0]: Назва заголовка JA3

en: JA4 Header Name |
uk[0]: Назва заголовка JA4

en: JA4 Spec |
uk[0]: Специфікація JA4

en: JavaScript is disabled in your browser. Enable JavaScript to continue. |
uk[0]: У вашому браузері вимкнено JavaScript. Увімкніть JavaScript, щоб продовжити.

en: JavaScript Library: |
uk[0]: Бібліотека JavaScript:

en: Javascript Support |
uk[0]: Підтримка Javascript

en: JS consistency checks |
uk[0]: Перевірка узгодженості JS

en: JS Info |
uk[0]: Інформація про JS

en: Junk traffic is filtered as early as possible - only clean requests reach WordPress. |
uk[0]: Небажаний трафік фільтрується якомога раніше - лише чисті запити досягають WordPress.

en: Keep this tab open |
uk[0]: Тримайте цю вкладку відкритою

en: Key Prefix: |
uk[0]: Префікс ключа:

en: Kind |
uk[0]: Вид

en: Kinsta hosting detected. Add the BotBlocker cookie as a cache bypass rule in the Kinsta dashboard. See CACHE-COMPATIBILITY.md. |
uk[0]: Виявлено Kinsta. Додайте куку BotBlocker.

en: Known non-core files (expected) |
uk[0]: Відомі неосновні файли (очікувані)

en: Label |
uk[0]: Мітка

en: Lang |
uk[0]: Мова

en: Language |
uk[0]: Мова

en: Last Applied Rule |
uk[0]: Останнє застосоване правило

en: Last error: %s |
uk[0]: Остання помилка: %s

en: Last Scan |
uk[0]: Останнє сканування

en: Last signature DB check: %1$s. Loaded: %2$d. |
uk[0]: Остання перевірка бази сигнатур: %1$s. Завантажено: %2$d.

en: Lax |
uk[0]: Слабка

en: Legal Information |
uk[0]: Юридична інформація

en: Legend: |
uk[0]: Легенда:

en: Length Menu |
uk[0]: Меню довжини

en: Libraries and resources used in BotBlocker, with licenses and sources. |
uk[0]: Бібліотеки та ресурси, що використовуються в BotBlocker, із зазначенням ліцензій та джерел.

en: License |
uk[0]: Ліцензія

en: License key |
uk[0]: Ліцензійний ключ

en: License, cloud API, premium features |
uk[0]: Ліцензія, хмарний API, преміум-функції

en: Licensed under |
uk[0]: Ліцензовано під

en: Licensed under BSD License, available at |
uk[0]: Ліцензовано за ліцензією BSD, доступна за адресою

en: Licensed under the |
uk[0]: Ліцензовано за

en: Light |
uk[0]: Легкий

en: Light profile function is not available. |
uk[0]: Функція Light Profile недоступна.

en: Light Protection |
uk[0]: Легкий захист

en: Light protection |
uk[0]: Легкий захист

en: Lightning fast response |
uk[0]: Миттєвий відгук

en: Limits |
uk[0]: Обмеження

en: line %d |
uk[0]: рядок %d

en: List of path segments to exclude from scanning. |
uk[0]: Перелік сегментів шляху, які виключаються зі сканування.

en: Live and historical traffic (IP, country, device, behavior markers). |
uk[0]: Поточний та історичний трафік (IP-адреса, країна, пристрій, поведінкові показники).

en: LLM file generated successfully. |
uk[0]: Файл LLM успішно згенеровано.

en: LLM Provider Sync |
uk[0]: Синхронізація LLM-провайдерів

en: LLM providers synced successfully. |
uk[0]: Провайдери LLM успішно синхронізовані.

en: LLM providers: %1$s | synced %2$s ago |
uk[0]: Провайдери LLM: %1$s | синхронізовано %2$s тому

en: LLM providers: not yet synced. |
uk[0]: Провайдери LLM: ще не синхронізовані.

en: LLM sync failed:  |
uk[0]: Помилка синхронізації LLM:

en: Loading... |
uk[0]: Завантаження...

en: Loads before regular plugins. Faster threat response. |
uk[0]: Завантажується раніше, ніж звичайні плагіни. Швидка реакція на загрози.

en: Loads black/white IP lists before regular plugins. |
uk[0]: Завантажує чорні/білі списки IP перед звичайними плагінами.

en: Loads black/white IP lists via wp-config before WordPress core starts |
uk[0]: Завантаження чорних/білих списків IP-адрес через wp-config перед запуском ядра WordPress

en: Loads black/white IP lists via wp-config before WordPress core starts. |
uk[0]: Завантажує чорні/білі списки IP через wp-config до запуску ядра WordPress.

en: Loads with standard plugins. Fits most sites. |
uk[0]: Завантажується зі стандартними плагінами. Підходить для більшості сайтів.

en: Loads with standard plugins. Suitable for most sites. |
uk[0]: Завантажується зі стандартними плагінами. Підходить для більшості сайтів.

en: Log |
uk[0]: Журнал

en: Log Actions in WordPress Admin Panel |
uk[0]: Записувати дії в панелі адміністратора WordPress

en: Log Allowed Visitors |
uk[0]: Записувати допущених відвідувачів

en: Log and Statistics |
uk[0]: Журнал та статистика

en: Log Blocked Visitors |
uk[0]: Записувати заблокованих відвідувачів

en: Log BotBlocker Errors |
uk[0]: Записувати помилки BotBlocker

en: Log BotBlocker Page Visits |
uk[0]: Записувати відвідування сторінок BotBlocker

en: Log CLI requests |
uk[0]: Записувати CLI-запити

en: Log file cleared successfully. |
uk[0]: Файл журналу успішно очищено.

en: Log file is ready for download. |
uk[0]: Файл журналу готовий до завантаження.

en: Log file not found or expired. |
uk[0]: Файл журналу не знайдено або термін його дії закінчився.

en: Log file not found. |
uk[0]: Файл журналу не знайдено.

en: Log file successfully cleared! |
uk[0]: Журнал успішно очищено!

en: Log Known Good IPs |
uk[0]: Записувати довірені IP-адреси

en: Log Manual Verification Requests |
uk[0]: Записувати запити на ручну перевірку

en: Log out |
uk[0]: Вийти

en: Log Payment Bypass Events |
uk[0]: Журнал постбеків платіжних систем

en: Log retention |
uk[0]: Зберігання журналів

en: Log retention and analytics |
uk[0]: Зберігання журналів та аналітика

en: Log Retention Period |
uk[0]: Період зберігання журналу

en: Log Retention Period: |
uk[0]: Період зберігання журналу:

en: Log Suspected Fake Bots |
uk[0]: Записувати підозрілих підроблених ботів

en: Log verification requests, allowed visitors, blocked attempts, and admin actions. |
uk[0]: Реєструвати запити на перевірку, дозволених відвідувачів, заблоковані спроби та дії адміністратора.

en: Log Verified Local Visitors |
uk[0]: Реєструвати перевірених місцевих відвідувачів

en: Log Visits When BotBlocker Protection is Disabled |
uk[0]: Записувати відвідування при вимкненому захисті

en: Log WordPress Actions |
uk[0]: Записувати дії WordPress

en: Logging |
uk[0]: Журналювання

en: Logging Settings |
uk[0]: Налаштування журналювання

en: Login Brute-Force |
uk[0]: Brute-force захист входу

en: Login Brute-Force Protection |
uk[0]: Захист від брутфорс-атак

en: Login Page |
uk[0]: Сторінка входу

en: Login page |
uk[0]: Сторінка входу

en: Login URL |
uk[0]: URL для входу

en: Logs & basic reports |
uk[0]: Журнали та базові звіти

en: Longer ban applied after repeated failures. |
uk[0]: Після повторних порушень було застосовано більш тривалу заборону.

en: Low impact, works on any site |
uk[0]: Низьке споживання ресурсів

en: Low resource consumption |
uk[0]: Низьке споживання ресурсів

en: Low resource usage |
uk[0]: Мінімальне споживання ресурсів сервера

en: Lowest server resource usage |
uk[0]: Найнижче використання ресурсів сервера

en: Main |
uk[0]: Основний

en: Main protection layer and deep traffic analysis. |
uk[0]: Основний рівень захисту та глибокий аналіз трафіку.

en: Maintenance |
uk[0]: Обслуговування

en: Malicious IPs in cloud database: |
uk[0]: Шкідливі IP-адреси в хмарній базі даних:

en: malicious IPs in database |
uk[0]: шкідливих IP-адрес у базі даних

en: Malware |
uk[0]: Шкідливе ПЗ

en: Malware Scan |
uk[0]: Перевірка на наявність шкідливого ПЗ

en: Malware Scan Batch |
uk[0]: Пакетна перевірка на наявність шкідливих програм

en: Malware Scanner |
uk[0]: Сканер шкідливого ПЗ

en: Malware Scanner: High-Confidence Findings |
uk[0]: Сканер шкідливого ПЗ: висока точність виявлення

en: Malware Scheduled Scan |
uk[0]: Планове сканування загроз

en: Malware Settings |
uk[0]: Налаштування сканера шкідливого ПЗ

en: manage add-ons |
uk[0]: керувати аддонами

en: Manage referrer analysis, UTM processing, and iframe restrictions to control traffic sources. |
uk[0]: Управління аналізом реферерів, обробкою UTM та обмеженнями iframe для контролю джерел трафіку.

en: Manage the plugin database, temporary files, logs, and service data to keep your site running efficiently. |
uk[0]: Управління базою даних плагіна, тимчасовими файлами, журналами та службовими даними для ефективної роботи сайту.

en: Manage your subscription details below. |
uk[0]: Управління інформацією про підписку.

en: Manually |
uk[0]: Вручну

en: Maps activity speed (as a percentage of Max RPM) to a reputation tier 1-5. Tier 6 is the max penalty, assigned automatically when an IP is blocked by the engine. Each mapping goes on its own line. |
uk[0]: Відображає швидкість активності (у відсотках від максимального RPM) на рівень репутації 1-5. Рівень 6 – максимальне покарання, призначається автоматично, коли IP блокується двигуном. Кожне відображення в окремому рядку.

en: Maps traffic speed percentage to reputation tier 1-5 (tier 6 is reserved for blocked IPs). Format: percent:tier (one per line, e.g. 0.35:1). |
uk[0]: Відображає відсоток швидкості трафіку на рівень репутації 1-5 (рівень 6 зарезервовано для заблокованих IP). Формат: відсоток:рівень (по одному на рядок, наприклад, 0.35:1).

en: Maps traffic speed percentage to reputation tier 1–5 (tier 6 reserved for blocked IPs). Format: percent:tier (one per line). |
uk[0]: Відображає відсоток швидкості трафіку на рівень репутації 1–5 (рівень 6 зарезервовано для заблокованих IP). Формат: відсоток:рівень (по одному на рядок).

en: Marketplace |
uk[0]: Маркетплейс

en: Mask token-like values before displaying scan snippets. |
uk[0]: Перед відображенням фрагментів сканування слід зашифрувати значення, подібні до токенів.

en: Match rotating shapes. BotBlocker exclusive. |
uk[0]: Суміщення фігур, що обертаються - ексклюзивна капча BotBlocker.

en: Max DB Rows |
uk[0]: Максимальна кількість рядків у БД

en: Max File Size |
uk[0]: Максимальний розмір файлу

en: Max file size in bytes |
uk[0]: Максимальний розмір файлу в байтах

en: Max File Size, bytes |
uk[0]: Максимальний розмір файлу, байт

en: Max Files |
uk[0]: Максимальна кількість файлів

en: Max Findings |
uk[0]: Максимальна кількість результатів

en: Max number of files to scan |
uk[0]: Максимальна кількість файлів для сканування

en: Max number of malicious findings to report |
uk[0]: Максимальна кількість шкідливих знахідок для звіту

en: Max number of rows to store in the database |
uk[0]: Максимальна кількість рядків для зберігання в базі даних

en: Max RPH Threshold |
uk[0]: Максимальний поріг RPH

en: Max RPM Threshold |
uk[0]: Максимальний поріг RPM

en: Max Tier |
uk[0]: Максимальний рівень

en: Maximum compatibility |
uk[0]: Максимальна сумісність

en: Maximum compatibility for testing and low-impact protection. |
uk[0]: Максимальна сумісність для тестування та захисту з низьким впливом.

en: Maximum findings embedded per target for the Tree view. |
uk[0]: Максимальна кількість знахідок, вбудованих на ціль для перегляду у вигляді дерева.

en: Maximum findings shown per category in the Flat view before truncating. Switch to Tree view to browse all. |
uk[0]: Максимальна кількість знахідок, показаних на категорію у плоскому перегляді перед обрізанням. Перейдіть до перегляду у вигляді дерева, щоб переглянути всі.

en: Maximum hardening with cloud threat intelligence. |
uk[0]: Максимальний захист із хмарною інтелектуальною інформацією про загрози.

en: Maximum penalty level an IP or subnet can reach. Higher tiers apply stricter thresholds. (Default: 6) |
uk[0]: Максимальний рівень покарання, якого може досягти IP або підмережа. Вищі рівні застосовують суворіші пороги. (За замовчуванням: 6)

en: Maximum protection |
uk[0]: Максимальний захист

en: Maximum protection level |
uk[0]: Максимальний рівень захисту

en: Maximum protection with PRO features |
uk[0]: Максимальний захист з функціями PRO

en: Maximum protection, tightest limits |
uk[0]: Максимальний захист, найжорсткіші обмеження

en: Maximum requests per hour. Catches slow-crawling scrapers that avoid per-minute limits. (Default: 200) |
uk[0]: Максимальна кількість запитів на годину. Ловить повільно скануючі парсери, які уникають обмежень за хвилину. (За замовчуванням: 200)

en: Maximum requests per minute a typical human would make. (Default: 30) |
uk[0]: Максимальна кількість запитів на хвилину, яку зробила б звичайна людина. (За замовчуванням: 30)

en: Maximum security hardening |
uk[0]: Максимальне підвищення безпеки

en: may reduce protection |
uk[0]: може знизити рівень захисту

en: Memcached Cache Integration |
uk[0]: Інтеграція кешу Memcached

en: Memcached Host Address |
uk[0]: Адреса хоста Memcached

en: Memcached PHP extension not installed on this server |
uk[0]: Розширення PHP Memcached не встановлено на цьому сервері

en: Memcached Port Number |
uk[0]: Номер порту Memcached

en: Memcached provides distributed memory caching for security data and visitor analytics, reducing database queries on busy sites. |
uk[0]: Memcached забезпечує розподілене кешування пам'яті для даних безпеки та аналітики відвідувачів, зменшуючи кількість запитів до бази даних на сайтах із великим навантаженням.

en: Message |
uk[0]: Повідомлення

en: Message (Default) |
uk[0]: Повідомлення (за замовчуванням)

en: Migration and optimization |
uk[0]: Міграція та оптимізація

en: min |
uk[0]: хв

en: Minimal impact, works on any site |
uk[0]: Мінімальний вплив, працює на будь-якому сайті

en: Minimal protection |
uk[0]: Мінімальний захист

en: Minimal server load |
uk[0]: Мінімальне навантаження на сервер

en: Minimum threshold as a percentage of block RPM, preventing thresholds from dropping to zero under high subnet pressure. Default: 10%. |
uk[0]: Мінімальний поріг у відсотках від блокування RPM, запобігаючи падінню порогів до нуля під високим тиском підмережі. За замовчуванням: 10%.

en: Minor compatibility issues detected |
uk[0]: Виявлено незначні проблеми сумісності

en: Missing |
uk[0]: Відсутній

en: Missing Files |
uk[0]: Відсутні файли

en: Missing IP address. |
uk[0]: Відсутня IP-адреса.

en: Missing or invalid ASN rule ID. |
uk[0]: Відсутній або неправильний ID ASN-правила.

en: Missing or invalid path ID. |
uk[0]: Відсутній або неправильний ID шляху.

en: Missing or invalid rule ID. |
uk[0]: Ідентифікатор правила відсутній або недійсний.

en: Missing or invalid white bot ID. |
uk[0]: Відсутній або неправильний ID білого бота.

en: Missing required field: %s. |
uk[0]: Відсутнє обов’язкове поле: %s.

en: Missing required field: id. |
uk[0]: Відсутнє обов'язкове поле: id.

en: Missing required field: paths. |
uk[0]: Відсутнє обов’язкове поле: шляхи.

en: Missing required field: proxies. |
uk[0]: Відсутнє обов’язкове поле: проксі.

en: Missing rules data. |
uk[0]: Відсутні дані про правила.

en: Mixed Content Fixer |
uk[0]: Виправлення змішаного контенту

en: Mode |
uk[0]: Режим

en: Mode "Recommended" today blocked %1$s bots, passed %2$s search engines. |
uk[0]: Режим "Рекомендований" сьогодні заблокував %1$s ботів, пропустив %2$s пошукових систем.

en: Moderate |
uk[0]: Помірний

en: Modified |
uk[0]: Змінено

en: Modules that enhance BotBlocker |
uk[0]: Модулі, що покращують BotBlocker

en: Monitor real-time threats and statistics |
uk[0]: Моніторинг загроз та статистики в режимі реального часу

en: Monthly or annual subscription with cloud intelligence and premium features. |
uk[0]: Щомісячна або річна передплата з хмарним інтелектом та преміум-функціями.

en: More Captcha Options Available: |
uk[0]: Доступно більше опцій CAPTCHA:

en: More permissive, fewer false positives |
uk[0]: Більш м'який, менше хибних спрацьовувань

en: Most checks are active. Enable the highlighted options to maximize protection. |
uk[0]: Більшість перевірок активні. Увімкніть виділені опції, щоб максимізувати захист.

en: Move the slider to adjust the threshold level |
uk[0]: Пересуньте повзунок, щоб налаштувати пороговий рівень.

en: MU mode disabled. Early initialization already performs pre-filtering. Enabling MU is unnecessary. |
uk[0]: Режим MU вимкнено: рання ініціалізація вже здійснює попередню фільтрацію, увімкнення MU не потрібне.

en: MU mode loads black/white IP lists before regular plugins and WordPress core |
uk[0]: Режим MU завантажує чорні/білі списки IP-адрес раніше, ніж звичайні плагіни та ядро WordPress

en: MU plugin |
uk[0]: MU-плагін

en: MU plugin active. Early IP and rule filtering run before other plugins. Early initialization is not required. |
uk[0]: MU-плагін активний: рання фільтрація IP-адрес та правил виконується до завантаження інших плагінів. Рання ініціалізація не потрібна.

en: MU Plugin Mode |
uk[0]: Режим MU-плагіна

en: MU plugin mode disabled. You can enable it (or early initialization) for preliminary malicious IP rejection. |
uk[0]: Режим MU-плагіна вимкнено. Ви можете увімкнути його (або ранню ініціалізацію) для попереднього блокування шкідливих IP-адрес.

en: MU-plugin |
uk[0]: MU-плагін

en: Multi-signal behavioral analysis for advanced bot detection. |
uk[0]: Багатосигнальний поведінковий аналіз для розширеного виявлення ботів.

en: Multiplier applied to block RPM for subnet threshold. Higher = more tolerant. Default: 3. |
uk[0]: Множник, який застосовується до блокування RPM для порогу підмережі. Вище = більш терпиме. За замовчуванням: 3.

en: Multiplier for behavior metrics from proxy/VPN traffic. (Default: 1.15) |
uk[0]: Множник для показників поведінки з проксі/VPN трафіку. (За замовчуванням: 1.15)

en: My PRO status |
uk[0]: Мій PRO-статус

en: Name |
uk[0]: Ім'я

en: navigate |
uk[0]: перейти

en: Need help with WordPress security? |
uk[0]: Потрібна допомога з безпекою WordPress?

en: Need help? Visit our |
uk[0]: Потрібна допомога? Відвідайте наш

en: Network Mask |
uk[0]: Маска мережі

en: New BotBlocker version available |
uk[0]: Доступна нова версія BotBlocker

en: New bots discovered today: |
uk[0]: Сьогодні виявлено нові боти:

en: New errors will be logged as they occur. |
uk[0]: Нові помилки будуть реєструватися по мірі їх виникнення.

en: News |
uk[0]: Новини

en: Next Run |
uk[0]: Наступний запуск

en: Nginx detected with WP_CACHE enabled. If using FastCGI Cache, ensure the BotBlocker cookie bypasses it. See CACHE-COMPATIBILITY.md. |
uk[0]: Виявлено Nginx з WP_CACHE.

en: Nginx vs Apache |
uk[0]: Nginx проти Apache

en: No |
uk[0]: Ні

en: No active alerts |
uk[0]: Активних попереджень немає

en: No add-ons available at the moment. |
uk[0]: Наразі немає доступних додатків.

en: No alerts |
uk[0]: Немає сповіщень

en: No API key found for this domain. |
uk[0]: Для цього домену не знайдено ключ API.

en: No backup codes remaining. |
uk[0]: Резервних кодів не залишилося.

en: No Cache |
uk[0]: Без кешування

en: No cache |
uk[0]: Без кешу

en: No configuration needed |
uk[0]: Налаштування не потрібне

en: No connection to BotBlocker Cloud |
uk[0]: Немає підключення до BotBlocker Cloud

en: No countries selected |
uk[0]: Країни не обрано

en: No data available for the specified period. |
uk[0]: Дані за вказаний період відсутні.

en: No data available. |
uk[0]: Дані відсутні.

en: No DNS/NS changes: works inside WordPress, no external services required |
uk[0]: Без змін DNS/NS: працює всередині WordPress, зовнішні сервіси не потрібні

en: No DNS/NS required: works inside WordPress, no external services needed |
uk[0]: Не потрібен DNS/NS: працює всередині WordPress, не потрібні зовнішні сервіси

en: No file content provided. |
uk[0]: Зміст файлу не вказано.

en: No file selected |
uk[0]: Файл не обрано

en: No issues found |
uk[0]: Проблем не виявлено

en: No JavaScript Support |
uk[0]: Немає підтримки JavaScript

en: No LLM providers found |
uk[0]: Провайдерів LLM не знайдено

en: No manual verification. Access decisions are based entirely on IP databases, blacklists, and threat intelligence. |
uk[0]: Ручна перевірка відсутня. Рішення щодо доступу приймаються виключно на основі баз даних IP-адрес, чорних списків та аналітики загроз.

en: No news items available |
uk[0]: Немає доступних новин

en: No permission. |
uk[0]: Немає дозволу.

en: No rules provided. |
uk[0]: Правила не передбачені.

en: No scan results yet. |
uk[0]: Результатів сканування поки що немає.

en: No scheduled cron jobs found. |
uk[0]: Не знайдено запланованих завдань cron.

en: No scheduled tasks at this time. |
uk[0]: Зараз немає запланованих завдань.

en: No special configuration needed |
uk[0]: Особливих налаштувань не потрібно

en: No special setup required |
uk[0]: Не потрібне спеціальне налаштування

en: No Update Source |
uk[0]: Немає джерела оновлень

en: No visible checks. Decisions based on IP databases and threat intelligence. |
uk[0]: Ніяких видимих перевірок. Рішення на основі баз даних IP та розвідки загроз.

en: Nonce verification failed. |
uk[0]: Помилка перевірки безпеки (nonce).

en: None |
uk[0]: Ні

en: Not Active |
uk[0]: Неактивний

en: Not cleared: log file not found or insufficient permissions. |
uk[0]: Не очищено: файл журналу не знайдено або недостатньо прав.

en: Not created: file already exists or insufficient permissions. |
uk[0]: Не створено: файл уже існує або недостатньо прав.

en: Not enough permissions to perform the operation. |
uk[0]: Недостатньо дозволів для виконання операції.

en: Not included |
uk[0]: Не включено

en: Not needed |
uk[0]: Не потрібно

en: Not saved! |
uk[0]: Не збережено!

[ctx: unsaved changes indicator]
en: Not saved! |
uk[0]: Не збережено!

en: not set |
uk[0]: не встановлено

en: Nothing found for |
uk[0]: Нічого не знайдено для

en: Notification Settings |
uk[0]: Налаштування повідомлень

en: Notification Types |
uk[0]: Типи повідомлень

en: Notifications |
uk[0]: Повідомлення

en: Notify on Critical Server Load |
uk[0]: Повідомлення про критичне навантаження на сервер

en: Number of files to process in each batch |
uk[0]: Кількість файлів для обробки в кожному пакеті

en: Number of targets to process per background batch. |
uk[0]: Кількість цілей для обробки за один фоновий пакет.

en: Object cache has been flushed successfully. |
uk[0]: Кеш об’єктів було успішно очищено.

en: Object cache successfully cleared! |
uk[0]:  Об'єктний кеш успішно очищено!

en: of traffic |
uk[0]: трафіку

en: Off by default. Plugin/theme source trees legitimately differ from the slimmer wp.org distribution (Pro builds, dev files), so extra files are listed under "Known non-core files" instead of flagged as added. Turn on to surface them as added findings. Core added files are always reported. |
uk[0]: Вимкнено за замовчуванням. Вихідні дерева плагінів/тем закономірно відрізняються від стрункішого дистрибутиву wp.org (Pro збірки, файли розробки), тому додаткові файли вказуються в розділі "Відомі неосновні файли", а не позначаються як додані. Увімкніть, щоб показати їх як додані знахідки. Додані файли ядра завжди повідомляються.

en: Official BotBlocker add-ons require BotBlocker PRO. |
uk[0]: Офіційні додатки BotBlocker потребують BotBlocker PRO.

en: Official BotBlocker add-ons require BotBlocker PRO. Custom ZIP add-ons can still be uploaded. |
uk[0]: Офіційні додатки BotBlocker потребують BotBlocker PRO. Власні ZIP-додатки все ще можна завантажувати.

en: Old HTTP versions |
uk[0]: Старі версії HTTP

en: Once a month |
uk[0]: Раз на місяць

en: One indicator ID per line. Matching indicators will be ignored for known-benign findings. |
uk[0]: Один ідентифікатор показника в рядку. Показники, що збігаються, ігноруватимуться у випадку результатів, визнаних безпечними.

en: One IP or CIDR range per line. Supports: single IPs (192.168.1.1), CIDR (10.0.0.0/24), wildcards (192.168.*.*), IPv6 (::1, 2001:db8::/32). Lines starting with # are comments. |
uk[0]: Одна IP-адреса або діапазон CIDR на рядок. Підтримує: окремі IP (192.168.1.1), CIDR (10.0.0.0/24), символи підстановки (192.168.*.*), IPv6 (::1, 2001:db8::/32). Рядки, що починаються з #, є коментарями.

en: One-click activation |
uk[0]: Активація в один клік

en: One-Click Security Setup |
uk[0]: Налаштування безпеки в один клік

en: One-click setup |
uk[0]: Налаштування в один клік

en: One-Click Setup |
uk[0]: Налаштування в один клік

en: One‑Click Security Setup |
uk[0]: Налаштування безпеки в один клік

en: One‑Click Setup |
uk[0]: Налаштування в один клік

en: Only accept TLS fingerprint headers from this trusted proxy IP or CIDR range. Cloudflare IPs are auto-detected. |
uk[0]: Приймати заголовки відбитків TLS лише з цього довіреного проксі IP або діапазону CIDR. IP-адреси Cloudflare визначаються автоматично.

en: Only for PRO |
uk[0]: Тільки для PRO

en: Only hash executable file types (php, js, htaccess, etc.). Faster but may miss modified image/media files. |
uk[0]: Хешувати лише виконувані типи файлів (php, js, htaccess тощо). Швидше, але може пропустити змінені файли зображень/медіа.

en: Only safe HTTP methods (GET, POST, HEAD) are bypassed. Hard IP blacklists and country blocks still apply. |
uk[0]: Обхід здійснюється лише для безпечних HTTP-методів (GET, POST, HEAD). Чорні списки IP-адрес та блокування за країнами, як і раніше, залишаються чинними.

en: open |
uk[0]: відкрити

en: Open any report to drill down and create block/allow rules from real traffic data. |
uk[0]: Відкрийте будь-який звіт, щоб переглянути його детально та створити правила блокування/дозволу на основі реальних даних про трафік.

en: Open dashboard - protection status, overview, main page |
uk[0]: Відкрити дашборд

en: Open Google Authenticator or another TOTP app and enter the 6-digit code. |
uk[0]: Відкрийте Google Authenticator або інший додаток TOTP і введіть 6-значний код.

en: Open reports & log - traffic, blocked, threats, visitor history |
uk[0]: Відкрити звіти та журнал

en: open support form |
uk[0]: відкрити форму підтримки

en: Open the file |
uk[0]: Відкрийте файл

en: Open WordPress database repair and optimization tool |
uk[0]: Відкрити інструмент відновлення та оптимізації бази даних WordPress

en: Open WordPress Site Health diagnostic tool |
uk[0]: Відкрити інструмент діагностики стану сайту WordPress

en: Operating System |
uk[0]: Операційна система

en: Operating Systems |
uk[0]: Операційні системи

en: Operation failed. |
uk[0]: Операція не вдалася.

en: Optimal balance of security and convenience |
uk[0]: Оптимальний баланс безпеки та зручності

en: Optimal balance of security and usability |
uk[0]: Оптимальний баланс безпеки та зручності

en: Optimizations |
uk[0]: Оптимізації

en: Optional comment for this ASN rule |
uk[0]: Необов'язковий коментар до цього правила ASN

en: Optional comment for this rule |
uk[0]: Додатковий коментар до цього правила

en: Optional comment for this white bot |
uk[0]: Додатковий коментар до цього білого бота

en: or |
uk[0]: або

en: or a 16-character backup code |
uk[0]: або 16-значний резервний код

en: or contact us at |
uk[0]: або зв’яжіться з нами за адресою

en: Or use a backup code (remaining: %s) |
uk[0]: Або скористайтеся резервним кодом (залишилося: %s)

en: Orange |
uk[0]: Помаранчевий

en: Order of execution |
uk[0]: Порядок виконання

en: OS data collection |
uk[0]: Збір даних ОС

en: OS: |
uk[0]: ОС:

en: Our developers can also help with PHP development and WordPress integration issues. |
uk[0]: Наші розробники також можуть допомогти з розробкою на PHP та інтеграцією WordPress.

en: Our support team can help with BotBlocker installation and configuration. |
uk[0]: Наша служба підтримки може допомогти з установкою та налаштуванням BotBlocker.

en: Outsourcing |
uk[0]: Аутсорсинг

en: Overdue |
uk[0]: Прострочено

en: Override Detection |
uk[0]: Виявлення підміни

en: Override detection |
uk[0]: Виявлення підміни

en: Overview of your WordPress environment and BotBlocker core: plugin state, themes, plugins, and server parameters. |
uk[0]: Огляд середовища WordPress та ядра BotBlocker: стан плагінів, теми, плагіни та параметри сервера.

en: Page |
uk[0]: Сторінка

en: Page not found. |
uk[0]: Сторінку не знайдено.

en: Page: |
uk[0]: Сторінка:

en: Partial Protection |
uk[0]: Частковий захист

en: Password: |
uk[0]: Пароль:

en: Path |
uk[0]: Шлях

en: Path (URL) |
uk[0]: Шлях (URL)

en: Path already exists. |
uk[0]: Шлях вже існує.

en: Path created successfully. |
uk[0]: Шлях створено успішно.

en: Path deleted successfully. |
uk[0]: Шлях успішно видалено.

en: Path not found. |
uk[0]: Шлях не знайдено.

en: Path rule priority (1-100) |
uk[0]: Пріоритет правила шляху (1-100)

en: Path substring or pattern to match |
uk[0]:  Підрядок або шаблон шляху для відповідності

en: Path toggled successfully. |
uk[0]: Шлях успішно переключено.

en: Path updated successfully. |
uk[0]: Шлях успішно оновлено.

en: Paths |
uk[0]: Шляхи

en: Paths file generated successfully. |
uk[0]: Файл шляхів успішно створено.

en: Paths: |
uk[0]: Шляхи:

en: Payment Gateways |
uk[0]: Платіжні шлюзи

en: Payment gateways (Stripe, PayPal, LiqPay, Fondy), analytics (Google Analytics, Facebook Pixel), and other external services require their domains here. |
uk[0]: Тут необхідно вказати домени платіжних шлюзів (Stripe, PayPal, LiqPay, Fondy), аналітичних сервісів (Google Analytics, Facebook Pixel) та інших зовнішніх сервісів.

[ctx: device type label]
en: PC |
uk[0]: ПК

en: Pending |
uk[0]: Очікує

en: Perfect for testing |
uk[0]: Ідеально підходить для тестування

en: Perfect! |
uk[0]: Чудово!

en: Performance |
uk[0]: Продуктивність

en: Performance may decrease temporarily until the cache rebuilds. |
uk[0]: Продуктивність може тимчасово знизитися, доки кеш не відновиться.

en: Performance Optimization |
uk[0]: Оптимізація продуктивності

en: Performance optimization |
uk[0]: Оптимізація продуктивності

en: Performance, maintenance, and service parameters |
uk[0]: Параметри продуктивності, обслуговування та сервісу

en: Permalink rules have been flushed successfully. |
uk[0]: Правила ЧПУ успішно скинуті.

en: Permanent |
uk[0]: Постійно

en: Permanently Ban |
uk[0]: Постійний бан

en: Permit CAPTCHA verification for visitors without Accept-Language header (privacy tools, Tor safest mode). Falls back to site default locale. Keep disabled unless you serve privacy-focused users. |
uk[0]: Дозволити перевірку CAPTCHA для відвідувачів без заголовка Accept-Language (інструменти конфіденційності, безпечний режим Tor). Використовується локаль за замовчуванням сайту. Залиште вимкненим, якщо ви не обслуговуєте користувачів, орієнтованих на конфіденційність.

en: Persistent connections |
uk[0]: Постійні з'єднання

[ctx: device type label]
en: Phone |
uk[0]: Телефон

en: PHP extension not installed |
uk[0]: PHP розширення не встановлено

en: PHP vars: |
uk[0]: PHP змінні:

en: PHP versions |
uk[0]: Версії PHP

en: PHP zip extension is required for backups. |
uk[0]: Розширення PHP zip необхідне для резервних копій.

en: PHP zip extension is required for imports. |
uk[0]: Розширення PHP zip необхідне для імпортів.

en: PHP: v |
uk[0]: PHP: вер.

en: Pick the correct color. Simple logic, hard to automate. |
uk[0]: Виберіть правильний колір. Проста логіка, важко автоматизувати.

en: Plans |
uk[0]: Плани

en: Please Confirm |
uk[0]: Будь ласка, підтвердіть

en: Please enable JavaScript and reload the page |
uk[0]: Будь ласка, увімкніть JavaScript і перезавантажте сторінку.

en: Please enter a valid 6-digit code. |
uk[0]: Будь ласка, введіть дійсний 6-значний код.

en: Please scan the QR code using your authentication app (e.g., Google Authenticator, Authy, etc.) and store the backup codes in a safe place. Each backup code can be used only once. |
uk[0]: Будь ласка, відскануйте QR-код за допомогою вашого додатка для аутентифікації (наприклад, Google Authenticator, Authy тощо) та збережіть резервні коди в безпечному місці. Кожен резервний код можна використати лише один раз.

en: Please select a country. |
uk[0]: Будь ласка, оберіть країну.

en: Please update the plugin first. |
uk[0]: Будь ласка, спочатку оновіть плагін.

en: Please wait... |
uk[0]: Будь ласка, зачекайте...

en: Plesk Cron |
uk[0]: Планувальник завдань Plesk

en: Plugin homepage |
uk[0]: Головна сторінка плагіна

en: Plugin slugs to skip. One per line. |
uk[0]: Слаги плагінів для пропуску. По одному на рядок.

en: Plugins |
uk[0]: Плагіни

en: Policy Link Label |
uk[0]: Мітка посилання на політику

en: Policy URL |
uk[0]: URL політики

en: Popular add-ons, new possibilities |
uk[0]: Популярні аддони, нові можливості

en: Position |
uk[0]: Позиція

en: Premium add-ons - included with BotBlocker PRO |
uk[0]: Додаткові функції преміум-класу - входять до складу BotBlocker PRO

en: Premium add-ons access |
uk[0]: Доступ до преміум-аддонів

en: Premium Addons |
uk[0]: Преміум-аддони

en: Preparing file scan queue... |
uk[0]: Підготовка черги сканування файлів...

en: Preset applied successfully. |
uk[0]: Пресет успішно застосовано.

en: Press and hold to confirm. No images or calculations. |
uk[0]: Натисніть і утримуйте для підтвердження. Без зображень чи обчислень.

en: Press and hold to verify. No images or math required. |
uk[0]: Натисніть і утримуйте, щоб підтвердити. Ніяких зображень чи математичних обчислень не потрібно.

en: Prevent password guessing attacks with temporary IP lockouts after failed login attempts. |
uk[0]: Запобігання атакам із підбором пароля за допомогою тимчасового блокування IP-адрес після невдалих спроб входу в систему.

en: Prevent search engines from caching blocked pages. |
uk[0]: Забороніть пошуковим системам кешувати заблоковані сторінки.

en: Prevent search engines from indexing UTM pages to avoid duplicate content. |
uk[0]: Забороніть пошуковим системам індексувати сторінки UTM, щоб уникнути дублювання контенту.

en: Prevents loading of Dashicons for non-admin users. |
uk[0]: Запобігає завантаженню Dashicons для користувачів без прав адміністратора.

en: Prevents loading of emoji scripts and styles. |
uk[0]: Запобігає завантаженню скриптів та стилів емодзі.

en: Prevents self-pingbacks when linking to your own posts. |
uk[0]: Вимкне внутрішні пінгбеки при посиланнях на ваші власні записи.

en: Primary Block Time (seconds) |
uk[0]: Основний час блокування (сек)

en: Priority |
uk[0]: Пріоритет

en: Priority (1-100) |
uk[0]: Пріоритет (1-100)

en: Priority Support |
uk[0]: Пріоритетна підтримка

en: Priority support |
uk[0]: Пріоритетна підтримка

en: Priority support & emergency help (24h) |
uk[0]: Пріоритетна підтримка (24г)

en: Priority support (24h response) |
uk[0]: Пріоритетна підтримка (24г)

en: Priority support SLA |
uk[0]: Пріоритетна підтримка SLA

en: Privacy of customer data |
uk[0]: Конфіденційність даних клієнтів

en: Privacy Policy |
uk[0]: Політика конфіденційності

en: Privacy policy |
uk[0]: Політика конфіденційності

en: PRO - cloud, upgrade, pricing, license, premium |
uk[0]: PRO - хмара, оновлення, ціни

en: PRO Active |
uk[0]: PRO Активний

en: PRO Active, Security Incomplete |
uk[0]: PRO активний, безпека неповна

en: PRO active: |
uk[0]: PRO активний:

en: Pro Feature Active: |
uk[0]: Активна PRO функція:

en: Pro Feature Available: |
uk[0]: Доступна PRO функція:

en: PRO Feature: |
uk[0]: PRO функція:

en: PRO Features |
uk[0]: PRO-функції

en: PRO is active |
uk[0]: PRO активний

en: PRO only |
uk[0]: Тільки PRO

en: PRO option |
uk[0]: PRO-опція

en: PRO Status |
uk[0]: Статус PRO

en: PRO Status: Active |
uk[0]: Статус PRO: Активний

en: PRO Status: Inactive |
uk[0]: Статус PRO: Неактивний

en: Pro Tip: |
uk[0]: PRO-порада:

en: PRO users automatically share real-time threat intelligence. When one site on our network is attacked by a new botnet, the IP addresses are flagged and all PRO sites are protected instantly. |
uk[0]: Користувачі PRO автоматично діляться даними про загрози в реальному часі. Коли новий ботнет атакує один сайт у нашій мережі, IP-адреси позначаються, і всі PRO-сайти миттєво захищені.

en: PRO vs Free |
uk[0]: PRO проти Безкоштовна

en: Profile applied. |
uk[0]: Профіль застосовано.

en: Progress |
uk[0]: Прогрес

en: Protect |
uk[0]: Захистити

en: Protect default login endpoints and use a custom login URL. Choose the behavior for blocked access and keep your admin area safe. |
uk[0]: Захистіть стандартні кінцеві точки входу та використовуйте власний URL для входу. Виберіть поведінку для заблокованого доступу та тримайте свою адмін-зону в безпеці.

en: Protected by <b>BotBlocker</b> plugin |
uk[0]: Захищено плагіном <b>BotBlocker</b>

en: Protection active |
uk[0]: Захист активний

en: Protection before WP starts |
uk[0]: Захист до запуску WP

en: Protection checklist and server |
uk[0]: Чек-лист захисту та сервер

en: Protection from bots, scanners and brute-force in  |
uk[0]: Захист від ботів, сканерів та брутфорсу в

en: Protection is active |
uk[0]: Захист активний

en: Protection is disabled |
uk[0]: Захист вимкнено

en: Protection level |
uk[0]: Рівень захисту

en: Protection Level: |
uk[0]: Рівень захисту:

en: Protection paused |
uk[0]: Захист призупинено

en: Protection score |
uk[0]: Оцінка захисту

en: Protection Score |
uk[0]: Оцінка захисту

en: Protection Settings |
uk[0]: Налаштування захисту

en: Protection Settings - firewall, blocking, security |
uk[0]: Налаштування захисту

en: Protection status |
uk[0]: Статус захисту

en: Protocol Information |
uk[0]: Інформація про протокол

en: Protocol Settings |
uk[0]: Налаштування протоколу

en: Provider |
uk[0]: Провайдер

en: Proxies successfully updated for Early BotBlocker Mode |
uk[0]: Проксі-сервери успішно оновлено для режиму раннього блокування ботів

en: Proxy |
uk[0]: Проксі

en: Proxy already exists. |
uk[0]: Проксі вже існує.

en: Proxy created successfully. |
uk[0]: Проксі успішно створено.

en: Proxy deleted successfully. |
uk[0]: Проксі успішно видалено.

en: Proxy file rendered successfully. |
uk[0]: Проксі-файл успішно згенеровано.

en: Proxy Header Trust |
uk[0]: Довіра до проксі-заголовків

en: Proxy Multiplier |
uk[0]: Мультиплікатор проксі

en: Proxy not found. |
uk[0]: Проксі не знайдено.

en: Proxy Threshold Multiplier |
uk[0]: Мультиплікатор порогу проксі

en: Proxy updated successfully. |
uk[0]: Проксі успішно оновлено.

en: Proxy, VPN, and Tor detection |
uk[0]: Виявлення проксі, VPN і Tor

en: PTR / DNS Anomalies |
uk[0]: Аномалії PTR / DNS

en: PTR / DNS anomalies |
uk[0]: Аномалії PTR / DNS

en: PTR anomalies |
uk[0]: PTR-аномалії

en: PTR Cache |
uk[0]: PTR-кеш

en: PTR cache |
uk[0]: Кеш PTR

en: PTR cache improves DNS lookup speed. Auto-save admin IPs prevents accidental lockout. |
uk[0]: PTR-кеш прискорює пошук DNS. Автоматичне збереження IP-адрес адміністраторів запобігає випадковому блокуванню.

en: PTR Cache Lifetime |
uk[0]: Час існування кешу PTR

en: PTR Options |
uk[0]: PTR-опції

en: PTR Rule Lifetime |
uk[0]: Термін дії PTR-правил

en: PTR Rule Subnet Mask |
uk[0]: Маска підмережі для PTR-правил

en: pts |
uk[0]: балів

en: Purple |
uk[0]: Фіолетовий

en: Pusher notifications |
uk[0]: Pusher-сповіщення

en: Query string |
uk[0]: Рядок запиту

en: Question |
uk[0]: Запитання

en: Questions, suggestions, or need help? Contact us through any channel below. |
uk[0]: Маєте запитання, пропозиції чи потребуєте допомоги? Зв’яжіться з нами будь-яким із зазначених нижче способів.

en: Quick access |
uk[0]: Швидкий доступ

en: Quick Guide |
uk[0]: Короткий посібник

en: Quick IP Rule |
uk[0]: Швидке правило для IP

en: Quick Presets |
uk[0]: Швидкі пресети

en: Quick start |
uk[0]: Швидкий старт

en: Quick Start Guide |
uk[0]: Керівництво з швидкого старту

en: Raccoon |
uk[0]: Єнот

en: Random string that makes cookie values unpredictable. |
uk[0]: Випадковий рядок, який робить значення файлів cookie непередбачуваними.

en: Rate Inspector Required |
uk[0]: Необхідний інспектор швидкості

en: Rate Limiting |
uk[0]: Обмеження швидкості

en: Rate limiting |
uk[0]: обмеження швидкості

en: Rate limiting protects against brute force, DDoS, and distributed proxy attacks by dynamically adjusting thresholds based on subnet pressure. |
uk[0]: Обмеження швидкості захищає від брутфорсу, DDoS та розподілених проксі-атак шляхом динамічного коригування порогів на основі навантаження на підмережі.

en: Raw event log for forensics and rule tuning. |
uk[0]: Необроблений журнал подій для аналізу інцидентів та налаштування правил.

en: Re-checks BotBlocker PRO status and updates connection details. |
uk[0]: Повторно перевіряє стан BotBlocker PRO та оновлює дані про підключення.

en: Re-enable BotBlocker |
uk[0]: Увімкнути BotBlocker знову

en: Re-enable BotBlocker protection. |
uk[0]: Увімкнути захист BotBlocker знову.

en: Read full comparison |
uk[0]: Читати повне порівняння

en: Read More |
uk[0]: Читати далі

en: Read more |
uk[0]: Читати далі

en: Real visitors unaffected |
uk[0]: Реальні відвідувачі не зазнають впливу

en: Real-time cloud threat checks (bots, bad ASN, dynamic proxies) |
uk[0]: Перевірка загроз у хмарі в режимі реального часу (боти, підозрілі ASN, динамічні проксі)

en: Real-time threat monitoring |
uk[0]: Моніторинг загроз у реальному часі

en: Real-time visitor geo statistics. View period: |
uk[0]: Геостатистика відвідувачів сайту в режимі реального часу. Період перегляду:

en: Real-time visitor statistics (IP, PTR, ASN, geo, device, OS, etc.) |
uk[0]: Статистика відвідувачів у реальному часі (IP, PTR, ASN, географічне розташування, пристрій, ОС тощо)

en: Real-time visitor statistics (IP, PTR, ASN, GEO, OS) |
uk[0]: Статистика відвідувачів у реальному часі (IP, PTR, ASN, GEO, ОС)

en: Real-time visitor statistics. View period: |
uk[0]: Статистика відвідувань сайту в режимі реального часу. Період перегляду:

en: Reason or context (e.g. temporary block) |
uk[0]: Причина або контекст (наприклад, тимчасове блокування)

en: reCaptcha enabled |
uk[0]: reCaptcha увімкнено

en: reCaptcha not configured - Google domains not included in CSP. |
uk[0]: reCaptcha не налаштована - домени Google не включені до CSP.

en: reCaptcha Threshold Level |
uk[0]: рівень порогу reCaptcha

en: reCaptcha v2 - "I am not a robot" |
uk[0]: reCaptcha v2 - "Я не робот"

en: reCaptcha v2 keys are not configured. |
uk[0]: Ключі reCaptcha v2 не налаштовані.

en: reCaptcha v2 Secret Key |
uk[0]: Секретний ключ reCaptcha v2

en: reCaptcha v2 Secret Key: |
uk[0]: reCaptcha v2 Секретний ключ:

en: reCaptcha v2 Site Key |
uk[0]: Ключ сайту reCaptcha v2

en: reCaptcha v2 Site Key: |
uk[0]: Ключ сайту reCaptcha v2:

en: reCaptcha v3 enabled |
uk[0]: reCaptcha v3 увімкнено

en: reCaptcha v3 Secret Key |
uk[0]: Секретний ключ reCaptcha v3

en: reCaptcha v3 Secret Key: |
uk[0]: reCaptcha v3 Секретний ключ:

en: reCaptcha v3 Site Key |
uk[0]: Ключ сайту reCaptcha v3

en: reCaptcha v3 Site Key: |
uk[0]: Ключ сайту reCaptcha v3:

en: reCaptcha, Redis, Memcached integrations |
uk[0]: Інтеграції reCaptcha, Redis, Memcached

en: Receive real-time security alerts via Pusher. |
uk[0]: Отримувати сповіщення про безпеку в режимі реального часу через Pusher.

en: Receive security alerts via email. |
uk[0]: Отримувати повідомлення про безпеку електронною поштою.

en: Receive security alerts via Telegram. |
uk[0]: Отримувати сповіщення про безпеку через Telegram.

en: Recommendations |
uk[0]: Рекомендації

en: Recommended |
uk[0]: Рекомендується

en: Recommended 2FA Apps |
uk[0]: Рекомендовані додатки для 2FA

en: Recommended for most sites |
uk[0]: Рекомендується для більшості сайтів

en: Recommended preset |
uk[0]: Рекомендований пресет

en: Recommended preset in one click (~30 seconds) |
uk[0]: Рекомендований пресет одним натисканням (~30 секунд)

en: Record blocked visitor data for attack pattern analysis and threat intelligence. |
uk[0]: Записуйте дані заблокованих відвідувачів для аналізу шаблонів атак та розвідки загроз.

en: Record Browser Type |
uk[0]: Записувати тип браузера

en: Record challenge page visits. Helps monitor bot traffic that reaches verification stage. |
uk[0]: Записувати відвідування сторінок виклику. Допомагає відстежувати бот-трафік, який досягає етапу верифікації.

en: Record Device Type |
uk[0]: Записувати тип пристрою

en: Record internal errors for debugging and support troubleshooting. |
uk[0]: Записувати внутрішні помилки для налагодження та усунення несправностей.

en: Record OS Type |
uk[0]: Записувати тип ОС

en: Record traffic during maintenance windows or when protection is intentionally disabled. |
uk[0]: Записувати трафік під час вікон обслуговування або коли захист навмисно вимкнено.

en: Record traffic from whitelisted IPs to verify rule effectiveness. |
uk[0]: Записувати трафік від білих IP-адрес для перевірки ефективності правил.

en: Record visitors detected as likely bots via fingerprinting inconsistencies. |
uk[0]: Записувати відвідувачів, виявлених як ймовірні боти через невідповідності відбитків.

en: Record visitors sent to Captcha challenges. Useful for analysing bot detection effectiveness. |
uk[0]: Записувати відвідувачів, надісланих на виклики Captcha. Корисно для аналізу ефективності виявлення ботів.

en: Record visitors who pass all security checks. Useful for traffic analysis and audit trails. |
uk[0]: Записувати відвідувачів, які проходять усі перевірки безпеки. Корисно для аналізу трафіку та аудиту.

en: Record WordPress events such as logins, password resets, and blocked access attempts. |
uk[0]: Записувати події WordPress, такі як входи, скидання паролів та заблоковані спроби доступу.

en: Red |
uk[0]: Червоний

en: Redact Secrets in Snippets |
uk[0]: Редагувати секрети у фрагментах

en: Redact secrets in snippets |
uk[0]: Приховувати конфіденційні дані в сніпетах

en: Redirect |
uk[0]: Перенаправлення

en: Redirect URL |
uk[0]: URL-адреса перенаправлення

en: Redis Authentication Password |
uk[0]: Пароль автентифікації Redis

en: Redis Cache Integration |
uk[0]: Інтеграція кешу Redis

en: Redis Database Index |
uk[0]: Індекс бази даних Redis

en: Redis is faster for high-traffic sites. Memcached fits distributed setups. This can be changed later in Settings. |
uk[0]: Redis швидший для сайтів із високою відвідуваністю. Memcached підходить для розподілених систем. Це можна змінити пізніше в налаштуваннях.

en: Redis is faster for high-traffic sites. Memcached suits distributed systems. You can change this later in Tools. |
uk[0]: Redis швидший для сайтів з високим трафіком. Memcached підходить для розподілених систем. Ви можете змінити це пізніше в Інструментах.

en: Redis Key Prefix |
uk[0]: Префікс ключа Redis

en: Redis PHP extension not installed on this server |
uk[0]: Розширення Redis для PHP не встановлено на цьому сервері

en: Redis provides in-memory caching for security counters, visitor statistics, and threat detection data. |
uk[0]: Redis забезпечує кешування в пам'яті для лічильників безпеки, статистики відвідувань та даних про виявлення загроз.

en: Redis Server Host |
uk[0]: Хост сервера Redis

en: Redis Server Port |
uk[0]: Порт сервера Redis

en: Redis vs Memcached |
uk[0]: Redis проти Memcached

en: Reduce server load - junk is blocked before WP loads |
uk[0]: Зменште навантаження на сервер - сміття блокується до завантаження WP

en: Reduce unwanted traffic, prevent automated attacks, and restrict access to real visitors only. |
uk[0]: Зменшити небажаний трафік, запобігти автоматичним атакам та обмежити доступ лише реальними відвідувачами.

en: Referer |
uk[0]: Референт

en: Referer: |
uk[0]: Реферер:

en: Refresh PRO status |
uk[0]: Оновити статус PRO

en: Refresh status |
uk[0]: Оновити статус

en: Refund |
uk[0]: Повернення коштів

en: Refund policy |
uk[0]: Політика повернення

en: Regular hits will be removed from the database. |
uk[0]: Звичайні звернення будуть видалені з бази даних.

en: Regular Plugin |
uk[0]: Звичайний плагін

en: Regular plugin |
uk[0]: Звичайний плагін

en: Regular Report Frequency |
uk[0]: Періодичність регулярних звітів

en: Reinstall Database |
uk[0]: Перевстановити базу даних

en: Reinstall database - reset, fresh start, rebuild tables |
uk[0]: Перевстановити базу даних

en: Reload |
uk[0]: Оновити

en: Reloading... |
uk[0]: Завантаження...

en: Remaining days |
uk[0]: Решта днів

en: Remaining Requests |
uk[0]: Решта запитів

en: Remember repeat offenders. This tracks the reputation history of suspicious IPs and subnets over several days, making future blocks trigger much faster for repeat offenders. (Default: Enabled) |
uk[0]: Запам'ятовувати повторних порушників. Це відстежує історію репутації підозрілих IP-адрес та підмереж протягом кількох днів, що робить майбутні блокування набагато швидшими для повторних порушників. (За замовчуванням: Увімкнено)

en: Remember repeat offenders. Tracks reputation history of suspicious IPs and subnets over several days. (Default: Enabled) |
uk[0]: Запам'ятовувати повторних порушників. Відстежує історію репутації підозрілих IP-адрес та підмереж протягом кількох днів. (За замовчуванням: Увімкнено)

en: Remove all ASN rules |
uk[0]: Видалити всі ASN-правила

en: Remove all paths |
uk[0]: Видалити всі шляхи

en: Remove all proxies |
uk[0]: Видалити всі проксі

en: Remove all rules |
uk[0]: Видалити всі правила

en: Remove all white bots |
uk[0]: Видалити всіх білих ботів

en: Remove Comment URLs |
uk[0]: Видалити URL-адреси коментарів

en: Remove country |
uk[0]: Видалити країну

en: Remove Global Styles |
uk[0]: Видалити глобальні стилі

en: Remove jQuery Migrate |
uk[0]: Видалити jQuery Migrate

en: Remove RSD Link |
uk[0]: Видалити RSD-посилання

en: Remove RSS Feed Links |
uk[0]: Видалити посилання на РSS-стрічки

en: Remove Shortlink |
uk[0]: Видалити коротке посилання

en: Removes jQuery Migrate. May break older plugins that use deprecated jQuery functions. |
uk[0]: Видаляє jQuery Migrate. Це може призвести до несправності старих плагінів, які використовують застарілі функції jQuery.

en: Removes RSS feed links from the header. |
uk[0]: Видаляє посилання на RSS-стрічки із заголовка.

en: Removes the Really Simple Discovery link from the header. |
uk[0]: Видаляє посилання Really Simple Discovery із заголовка.

en: Removes the shortlink URL from the header. |
uk[0]: Видаляє коротке посилання із заголовка.

en: Removes the website URL field from the comment form. |
uk[0]: Видаляє поле URL-адреси веб-сайту з форми коментарів.

en: Removes the WordPress version meta tag from the page source. |
uk[0]: Видаляє метатег версії WordPress із вихідного коду сторінки.

en: Removes wp-global-styles inline CSS from the frontend. |
uk[0]: Видаляє вбудований CSS-файл wp-global-styles із фронтенду.

en: Repair and Optimize Database |
uk[0]: Відновлення та оптимізація бази даних

en: Repair and optimize DB - fix tables, cleanup, speed up |
uk[0]: Відновити та оптимізувати БД

en: Repeat Block Time (seconds) |
uk[0]: Час повторного блокування (сек)

en: Repeat Block Time (seconds): |
uk[0]: Час повторного блокування (секунди):

en: Repeated violations result in progressively longer bans. X-Robots-Tag directives prevent SEO penalties on blocked pages. |
uk[0]: Повторні порушення призводять до поступового подовження терміну заборони. Директиви X-Robots-Tag запобігають SEO-штрафам на заблокованих сторінках.

en: replaces insecure content links with secure ones |
uk[0]: замінює небезпечні посилання на безпечні

en: Replaces IP/host/UA-bound cookie hash with a session token. Eliminates Captcha loops for VPN/proxy users. Disable only if experiencing issues. |
uk[0]: Замінює хеш cookie, прив'язаний до IP/хоста/User-Agent, на токен сесії. Усуває петлі Captcha для користувачів VPN/проксі. Відключайте лише у разі проблем.

en: Report dashboard |
uk[0]: Панель керування звітами

en: Report extra (added) files in plugins/themes |
uk[0]: Повідомляти про зайві (додані) файли у плагінах/темах

en: Report Extra Files in Plugins/Themes |
uk[0]: Повідомлення про зайві файли у плагінах/темах

en: Report list |
uk[0]: Список звітів

en: Report Period |
uk[0]: Період звіту

en: Report Period: |
uk[0]: Звітний період:

en: Reports |
uk[0]: Звіти

en: Reports - log, analytics, history, visitor stats |
uk[0]: Звіти - журнал, аналітика

en: Reports and Statistics |
uk[0]: Звіти та статистика

en: Reports dashboard |
uk[0]: Панель звітів

en: Reports Dashboard |
uk[0]: Інформаційна панель звітів

en: Reputation Layer |
uk[0]: Шар репутації

en: Request failed. Please try again. |
uk[0]: Помилка запиту. Спробуйте ще раз.

en: Request Handling Chain |
uk[0]: Ланцюжок обробки запитів

en: Request processing chain |
uk[0]: Ланцюжок обробки запитів

en: Requests allowed per verified visitor before re-verification. |
uk[0]: Запити, дозволені одному перевіреному відвідувачу до повторної перевірки.

en: Requests blocked |
uk[0]: Запитів заблоковано

en: Requests from server IP |
uk[0]: Запити з IP-адреси сервера

en: requests remaining |
uk[0]: залишилося запитів

en: Required files missing. Regenerated. |
uk[0]: Відсутні файли перестворено.

en: Required for scheduled tasks and backups |
uk[0]: Необхідно для запланованих завдань та резервних копій

en: Required: |
uk[0]: Необхідно:

en: Requires a newer BotBlocker version |
uk[0]: Потрібна новіша версія BotBlocker

en: Requires a web server module (nginx, HAProxy, LiteSpeed) or Cloudflare (Business+) to pass the fingerprint via HTTP header. |
uk[0]: Потрібен модуль веб-сервера (nginx, HAProxy, LiteSpeed) або Cloudflare (Business+) для передачі відбитку через HTTP-заголовок.

en: Requires active BotBlocker PRO |
uk[0]: Потрібна активна ліцензія BotBlocker PRO

en: Requires BotBlocker >= %s |
uk[0]: Потрібен BotBlocker >= %s

en: Requires BotBlocker PRO and the Early Init add-on. |
uk[0]: Потрібен BotBlocker PRO та аддон Early Init.

en: Requires PRO |
uk[0]: Потрібен PRO

en: Requires PRO license |
uk[0]: Потрібна ліцензія PRO

en: Requires the Early Init add-on to be enabled. |
uk[0]: Потрібен включений аддон "Рання ініціалізація".

en: Requires the PHP zip extension, which is not available on this server. |
uk[0]: Потрібне розширення PHP zip, яке недоступне на цьому сервері.

en: Reset |
uk[0]: Скинути

en: Reset 2FA |
uk[0]: Скинути 2FA

en: Reset 2FA for user |
uk[0]: Скинути 2FA для користувача.

en: Reset all BotBlocker tables to default settings |
uk[0]: Скинути всі таблиці BotBlocker до налаштувань за замовчуванням

en: Reset and Re-run Wizard |
uk[0]: Скинути та повторно запустити майстер

en: Reset and Restart Wizard |
uk[0]: Майстер скидання та перезапуску

en: Reset Authentication Cookies |
uk[0]: Скидання cookie автентифікації

en: Reset cookies |
uk[0]: Скинути cookie

en: Reset failed |
uk[0]: Скидання не вдалося

en: Reset Rewrite Rules |
uk[0]: Скидання правил перезапису

en: Reset the rules |
uk[0]: Скинути правила

en: Reset URL rewrite rules |
uk[0]: Скинути правила перезапису URL-адреси

en: Reset URL Rewrite Rules |
uk[0]: Скинути правила перезапису URL

en: Resets all visitor cookies - visitors must re-verify |
uk[0]: Скидання всіх файлів cookie відвідувачів - відвідувачі повинні пройти перевірку заново

en: Resets the internal WordPress cache and external caching systems (Redis, Memcached) |
uk[0]: Очищає внутрішній кеш WordPress та зовнішні системи кешування (Redis, Memcached)

en: Resets the internal WordPress cache. |
uk[0]: Очищає внутрішній кеш WordPress.

en: Resetting... |
uk[0]: Скидання...

en: Restore |
uk[0]: Відновити

en: Restrict proxy servers, data centers, VPNs, and legacy protocols to reduce automated threats. |
uk[0]: Обмеження проксі-серверів, дата-центрів, VPN та застарілих протоколів для зниження рівня автоматизованих загроз.

en: Retrieves your BotBlocker PRO key from the cloud. |
uk[0]: Завантажує ваш ключ BotBlocker PRO з хмари.

en: Retrying... |
uk[0]: Повторна спроба...

en: Reverse DNS (PTR) |
uk[0]: Зворотний DNS (PTR)

en: Review security score |
uk[0]: Перевірити оцінку безпеки

en: Rewrite rules successfully flushed! |
uk[0]: Правила перезапису успішно оновлено!

en: RKN |
uk[0]: РКН

en: Roles with 2FA |
uk[0]: Ролі з 2FA

en: Router File |
uk[0]: Файл маршрутизатора

en: rph |
uk[0]: з/год

en: RPM |
uk[0]: з/хв

en: rpm |
uk[0]: з/хв

en: RSS feeds are disabled. Visit the |
uk[0]: RSS-стрічки вимкнені. Відвідайте

en: RU-Gov list update already queued. |
uk[0]: Оновлення списку RU-Gov вже поставлено в чергу.

en: RU-Gov list update scheduled. |
uk[0]: Заплановано оновлення списку RU-Gov.

en: RU-Gov list: not yet downloaded. |
uk[0]: Список RU-Gov: ще не завантажено.

en: RU-Gov sync not available. |
uk[0]: Синхронізація з RU-Gov недоступна.

en: RU-Gov: %1$s ranges | updated %2$s ago |
uk[0]: RU-Gov: %1$s діапазонів | оновлено %2$s тому

en: RUGOV Freshness Check |
uk[0]: Перевірка актуальності списку RUGOV

en: RUGOV Update |
uk[0]: Оновлення RUGOV

en: Rule |
uk[0]: Правило

en: Rule action |
uk[0]: Дія правила

en: Rule already exists. |
uk[0]: Правило вже існує.

en: Rule created successfully. |
uk[0]: Правило створено успішно.

en: Rule data |
uk[0]: Дані правила

en: Rule deleted successfully. |
uk[0]: Правило успішно видалено.

en: Rule expiration date and time |
uk[0]: Дата і час закінчення терміну дії правила

en: Rule lifetime |
uk[0]: Термін дії правила

en: Rule not found. |
uk[0]: Правило не знайдено.

en: Rule priority (1-100) |
uk[0]: Пріоритет правила (1-100)

en: Rule toggled successfully. |
uk[0]: Правило успішно переключено.

en: Rule updated successfully. |
uk[0]: Правило успішно оновлено.

en: Rules |
uk[0]: Правила

en: Rules & IPs |
uk[0]: Правила та IP

en: Rules - lists, blacklist, whitelist, IP, GEO |
uk[0]: Правила - списки, чорний/білий список

en: Rules and IP lists |
uk[0]: Правила та списки IP-адрес

en: Rules and IP Lists |
uk[0]: Правила та списки IP-адрес

en: Rules and IP lists statistics |
uk[0]: Статистика правил та списків IP-адрес

en: Rules file generated successfully. |
uk[0]: Файл правил успішно згенеровано.

en: Rules will be regenerated automatically. |
uk[0]: Правила будуть відтворені автоматично.

en: Run malware scan - virus, infected files |
uk[0]: Запустити сканування на віруси

en: Run setup wizard - guide, onboarding, first steps |
uk[0]: Запустити майстер налаштування

en: Run Setup Wizard Again |
uk[0]: Запустити майстер налаштування знову

en: Run the wizard to configure protection |
uk[0]: Запустіть майстер для налаштування захисту

en: Run truth source scan - file integrity |
uk[0]: Запустити перевірку цілісності файлів

en: Running compatibility tests for your site |
uk[0]: Проведення тестів на сумісність для вашого сайту

en: Russian |
uk[0]: Російська

en: Safe defaults |
uk[0]: Безпечні налаштування

en: Safe defaults: compatible with WooCommerce, Elementor, caches |
uk[0]: Безпечні параметри за замовчуванням: сумісні з WooCommerce, Elementor, кешами

en: Safe defaults: works with WooCommerce, Elementor and most caches |
uk[0]: Безпечні налаштування: сумісні з WooCommerce, Elementor та більшістю систем кешування.

en: Safe for production use. |
uk[0]: Безпечно для використання на бойовому сайті.

en: Salt |
uk[0]: Сіль

en: Salt file created successfully. |
uk[0]: Salt-файл успішно створено.

en: Salt successfully created! |
uk[0]: Сіль успішно створено!

en: SameSite cookies |
uk[0]: Файли cookie SameSite

en: SameSite policy controls cross-site cookie behavior to protect against CSRF attacks. |
uk[0]: Політика SameSite контролює поведінку міжсайтових файлів cookie для захисту від атак CSRF.

en: Sample file not found. |
uk[0]: Зразок файлу не знайдено.

en: Save |
uk[0]: Зберегти

en: Save admin IPs |
uk[0]: Зберегти IP-адреси адміністраторів

en: Save ASN rules to PHP file |
uk[0]: Зберегти ASN-правила в PHP-файлі

en: Save Backup Codes |
uk[0]: Зберегти резервні коди

en: Save IPv4 rules to PHP file |
uk[0]: Зберегти правила IPv4 у PHP-файл

en: Save IPv6 rules to PHP file |
uk[0]: Зберегти правила IPv6 у PHP-файл

en: Save list |
uk[0]: Зберегти список

en: Save LLM rules to PHP file |
uk[0]: Зберегти правила LLM у файл PHP

en: Save the file |
uk[0]: Зберегти файл

en: Save the file. |
uk[0]: Зберегти файл.

en: Save these codes in a safe place. Each code can be used only once. |
uk[0]: Збережіть ці коди в безпечному місці. Кожен код можна використати лише один раз.

en: Save white bot rules to PHP file |
uk[0]: Зберегти правила білих ботів у PHP-файлі

en: Saving... |
uk[0]: Збереження...

en: Scan active and inactive themes for malicious code. |
uk[0]: Сканувати активні та неактивні теми на наявність шкідливого коду.

en: Scan cancelled. |
uk[0]: Сканування скасовано.

en: Scan completed. Refreshing results... |
uk[0]: Сканування завершено. Оновлення результатів...

en: Scan currently in progress. Results will appear here when complete. |
uk[0]: Наразі триває сканування. Результати з’являться тут після завершення.

en: Scan Database |
uk[0]: Сканувати базу даних

en: Scan in progress |
uk[0]: Триває сканування

en: Scan in progress... |
uk[0]: Відбувається сканування...

en: Scan installed plugins for malicious code. |
uk[0]: Перевірити встановлені плагіни на наявність шкідливого коду.

en: Scan limit reached. |
uk[0]: Досягнуто ліміт сканування.

en: Scan Plugins |
uk[0]: Сканувати плагіни

en: Scan plugins |
uk[0]: Плагіни для сканування

en: Scan posts, pages, options, users, and cron hooks |
uk[0]: Сканувати записи, сторінки, налаштування, користувачів та cron-хуки.

en: Scan QR Code |
uk[0]: Відскануйте QR-код

en: Scan Scope |
uk[0]: Область сканування

en: Scan started. |
uk[0]: Сканування розпочато.

en: Scan the entire wp-content directory instead of just the selected subdirectories. |
uk[0]: Скануйте весь каталог wp-content, а не лише вибрані підкаталоги.

en: Scan the QR code |
uk[0]: Відскануйте QR-код

en: Scan the URL referrer for specific GET parameters to detect unwanted or suspicious traffic sources. |
uk[0]: Перевіряти URL-адресу реферера на наявність певних GET-параметрів для виявлення небажаних або підозрілих джерел трафіку.

en: Scan the WordPress database for malicious content in posts, pages, options, users, and cron jobs. |
uk[0]: Перевірити базу даних WordPress на наявність шкідливого вмісту в записах, сторінках, налаштуваннях, облікових записах користувачів та завданнях cron.

en: Scan the wp-content/uploads directory for malicious files. |
uk[0]: Сканувати каталог wp-content/uploads на наявність шкідливих файлів.

en: Scan Themes |
uk[0]: Сканувати теми

en: Scan themes |
uk[0]: Сканувати теми

en: Scan Uploads |
uk[0]: Сканувати завантаження

en: Scan uploads |
uk[0]: Сканувати завантаження

en: Scan Whole wp-content |
uk[0]: Сканувати всю wp-content

en: Scan whole wp-content instead of selected folders |
uk[0]: Сканувати весь каталог wp-content замість вибраних папок.

en: Scan with authenticator app |
uk[0]: Сканувати за допомогою додатка автентифікації

en: Scan WordPress Core |
uk[0]: Сканувати ядро WordPress

en: Scan WordPress core |
uk[0]: Сканувати ядро WordPress

en: Scan WordPress core via integrity hash check |
uk[0]: Сканувати ядро WordPress за допомогою перевірки хешу цілісності

en: Scanned: |
uk[0]: Проскановано:

en: Scanning database |
uk[0]: Сканування бази даних

en: Scanning files for malware |
uk[0]: Сканування файлів на наявність шкідливих програм

en: Scans WordPress files and database content for dangerous execution, obfuscation, encoded payloads, injected scripts, and known webshell markers. Findings are indicators for review. Do not delete files before checking backups and confirming the payload. |
uk[0]: Сканує файли WordPress та вміст бази даних на наявність небезпечного виконання, обфускації, закодованих навантажень, впроваджених сценаріїв та відомих маркерів веб-оболонок. Виявлення є індикаторами для перегляду. Не видаляйте файли, не перевіривши резервні копії та не підтвердивши навантаження.

en: Schedule |
uk[0]: Графік

en: Schedule an immediate background download of the latest ASN (autonomous system) database from BotBlocker servers. |
uk[0]: Заплануйте негайне фонове завантаження останньої версії бази даних автономних систем (ASN) із серверів BotBlocker.

en: Schedule an immediate background download of the latest RU-Gov CIDR list from C24Be/AS_Network_List (VK excluded). |
uk[0]: Запланувати негайне фонове завантаження актуального списку CIDR-діапазонів RU-Gov із C24Be/AS_Network_List (без VK).

en: Scheduled Content Cleanup |
uk[0]: Заплановане очищення контенту

en: Scheduled Cron Jobs |
uk[0]: Заплановані завдання Cron

en: Scheduled Scan |
uk[0]: Заплановане сканування

en: Scheduled Tasks |
uk[0]: Заплановані завдання

en: Script Name |
uk[0]: Назва скрипта

en: Search |
uk[0]: Пошук

en: Search bots |
uk[0]: Пошукові боти

en: Search by data, comment… |
uk[0]: Пошук за даними, коментарем…

en: Search cron jobs… |
uk[0]: Пошук завдань cron…

en: Search engine verification, SEO protection from fake crawlers |
uk[0]: Перевірка пошукових систем, захист SEO від підроблених сканерів

en: Search engine visits |
uk[0]: Відвідувань пошуковими системами

en: Search Engines |
uk[0]: Пошукові системи

en: Search engines file generated successfully. |
uk[0]: Файл пошукових систем успішно згенеровано.

en: Search settings and actions |
uk[0]: Налаштування пошуку та дії

en: sec |
uk[0]: сек

en: Secondary Block Time (seconds) |
uk[0]: Вторинний час блокування (сек)

en: Secondary time ban enabled |
uk[0]: Включено тимчасове повторне блокування

en: Seconds remaining until unlock: |
uk[0]: Секунд до розблокування:

en: Seconds until unlock: |
uk[0]: Секунди до розблокування:

en: Secret key not set. |
uk[0]: Секретний ключ не встановлено.

en: Secret link to disable the current BotBlocker check |
uk[0]: Секретне посилання для вимкнення поточної перевірки

en: Secret link to fully disable BotBlocker |
uk[0]: Секретне посилання для повного вимкнення

en: Secret link to re-enable BotBlocker |
uk[0]: Секретне посилання для увімкнення

en: Secret links |
uk[0]: Секретні посилання

en: Sections |
uk[0]: Розділи

en: Secure |
uk[0]: Безпечно

en: Security action links |
uk[0]: Посилання дій безпеки

en: Security and performance tools for your WordPress site: block unwanted traffic, filter suspicious requests, and optimize resource usage. |
uk[0]: Інструменти безпеки та продуктивності для вашого сайту на WordPress: блокування небажаного трафіку, фільтрація підозрілих запитів та оптимізація використання ресурсів.

en: Security and Privacy |
uk[0]: Безпека та конфіденційність

en: Security blog |
uk[0]: Блог про безпеку

en: Security check failed. |
uk[0]: Перевірку безпеки не пройдено

en: Security Check Mode |
uk[0]: Режим перевірки безпеки

en: Security error. Refresh the page and try again. |
uk[0]: Помилка безпеки. Оновіть сторінку та спробуйте ще раз.

en: Security Headers |
uk[0]: Заголовки безпеки

en: Security headers - HSTS, CSP, permissions policy |
uk[0]: Заголовки безпеки - HSTS, CSP

en: Security headers are disabled because a conflicting plugin was detected. |
uk[0]: Заголовки безпеки вимкнено, оскільки виявлено плагін, що викливає конфлікт.

en: Security headers management |
uk[0]: Управління заголовками безпеки

en: Security headers management (HSTS, CSP, X-Frame, Permissions-Policy) |
uk[0]: Управління заголовками (HSTS, CSP)

en: Security Health Status |
uk[0]: Статус безпеки системи

en: Security news and offers |
uk[0]: Новини та пропозиції безпеки

en: Security result |
uk[0]: Результат безпеки

en: Security score |
uk[0]: Оцінка безпеки

en: Security Score: |
uk[0]: Рівень безпеки:

en: Security Through Obscurity |
uk[0]: Безпека через неясність

en: Security Tips |
uk[0]: Поради з безпеки

en: Security Updates & Offers |
uk[0]: Оновлення безпеки та пропозиції

en: Security Updates and Offers |
uk[0]: Оновлення та рекомендації щодо безпеки

en: See plans |
uk[0]: Тарифні плани

en: See pricing |
uk[0]: Дивитися ціни

en: Select a country |
uk[0]: Виберіть країну

en: Select Captcha type for visitor verification. |
uk[0]: Виберіть тип Captcha для перевірки відвідувачів.

en: Select country |
uk[0]: Оберіть країну

en: Select how often the scheduled scan should run. |
uk[0]: Оберіть, як часто має виконуватися заплановане сканування.

en: Select image theme for Captcha. |
uk[0]: Виберіть тему зображень для Captcha.

en: Select Language |
uk[0]: Виберіть мову

en: Select matching images. Best balance of protection and UX. |
uk[0]: Виберіть відповідні зображення. Найкращий баланс захисту та зручності.

en: Select matching images. Best balance of security and UX. |
uk[0]: Виберіть зображення, що збігаються. Оптимальний баланс безпеки та зручності.

en: Select rule type |
uk[0]: Виберіть тип правила

en: Select the Redis database index (0-15) to use. Default is 0. Different database indexes provide logical isolation between applications sharing the same Redis server. |
uk[0]: Виберіть індекс бази даних Redis (0-15). За замовчуванням 0. Різні індекси баз даних забезпечують логічну ізоляцію між додатками, що використовують один сервер Redis.

en: Select when BotBlocker activates. Earlier = stronger protection. |
uk[0]: Виберіть час активації BotBlocker. Чим раніше, тим надійніший захист.

en: Selected countries |
uk[0]: Обрані країни

en: Selected countries: |
uk[0]: Вибрані країни:

en: Self Connections |
uk[0]: Самопідключення

en: Send |
uk[0]: Надіслати

en: Send email with BotBlocker management links |
uk[0]: Надіслати email з посиланнями керування

en: Send suspicious requests to BotBlocker Cloud for verification. |
uk[0]: Надсилати підозрілі запити до BotBlocker Cloud для перевірки.

en: Send Vary: Cookie Header |
uk[0]: Надсилати заголовок Vary: Cookie

en: Send via email |
uk[0]: Надіслати email-ом

en: Sending failed. Please try again later. |
uk[0]: Не вдалося надіслати. Будь ласка, спробуйте пізніше.

en: Sending... |
uk[0]: Відправлення...

en: Sending… |
uk[0]: Надсилання…

en: SEO bots whitelist management |
uk[0]: Керування білим списком SEO-ботів

en: Separate Requests (Legacy) |
uk[0]: Окремі запити (Legacy)

en: Server DDoS Protection Support (Experimental) |
uk[0]: Захист сервера від DDoS (експериментально)

en: Server error while loading saved countries. |
uk[0]: Помилка сервера під час завантаження збережених країн.

en: Server error while saving country list. |
uk[0]: Помилка сервера під час збереження списку країн.

en: Server Host: |
uk[0]: Хост сервера:

en: Server OS |
uk[0]: ОС сервера

en: Server Port: |
uk[0]: Порт сервера:

en: Server-side protection setup |
uk[0]: Налаштування захисту на стороні сервера

en: Services for cloud |
uk[0]: Сервіси для хмари

en: Session Token Verification |
uk[0]: Верифікація сесійного токена

en: Session token verification enabled |
uk[0]: Верифікація сесійного токена увімкнена

en: Set a custom login endpoint to hide wp-login.php. Use only letters, numbers, hyphens, or underscores. Do not use .php, slashes, or query strings. |
uk[0]: Вкажіть власний URL-адресу для входу, щоб приховати wp-login.php. Використовуйте лише літери, цифри, дефіси або підкреслення. Не використовуйте .php, косі риски або параметри URL-адреси.

en: Set paths to a PHP file |
uk[0]: Встановити шляхи до PHP-файлу

en: Set paths to MU-plugin BotBlocker Mode |
uk[0]: Встановити шляхи для режиму BotBlocker MU-плагіна

en: Set proxies to a PHP file |
uk[0]: Налаштувати проксі для PHP-файлу

en: Set proxies to MU-plugin BotBlocker Mode |
uk[0]: Встановити проксі для режиму BotBlocker MU-плагіна

en: Set rules to a PHP file |
uk[0]: Встановити правила для PHP-файлу

en: Set rules to MU-plugin BotBlocker Mode |
uk[0]: Встановити правила для режиму BotBlocker MU-плагіна

en: Set SameSite attribute (Lax, Strict, None). |
uk[0]: Атрибут SameSite (Lax, Strict, None).

en: Set search engines and other white bots to MU-plugin BotBlocker Mode |
uk[0]: Встановити пошукові системи та інших білих ботів для режиму BotBlocker MU-плагіна

en: Set the log retention period and enable daylight saving time adjustment if needed. |
uk[0]: Період зберігання журналу та, за необхідності, налаштування переходу на літній час.

en: Set the reCaptcha threshold level (0.1–1.0) |
uk[0]: Пороговий рівень reCaptcha (0,1–1,0)

en: Set the score threshold: lower = stricter blocking, higher = more permissive. |
uk[0]: Поріг оцінки: нижче - більш суворе блокування, вище - більш м’яке.

en: Set up 2FA for your account |
uk[0]: Налаштуйте 2FA для свого облікового запису

en: Set up two-factor authentication - 2FA, MFA, OTP, recovery |
uk[0]: Налаштувати двофакторну автентифікацію - 2FA, MFA, OTP, відновлення

[ctx: device type label]
en: Set-top Box |
uk[0]: ТВ-приставка

en: Settings |
uk[0]: Налаштування

en: Settings saved. |
uk[0]: Налаштування збережено.

en: Settings sections |
uk[0]: Розділи налаштувань

en: Setup Already Completed |
uk[0]: Налаштування вже завершено

en: Setup completed |
uk[0]: Налаштування завершено

en: Setup Guide |
uk[0]: Посібник з налаштування

en: Setup Guide - wizard, onboarding, getting started, first setup |
uk[0]: Посібник з налаштування

en: Setup is complete. You can adjust settings anytime from the Dashboard. |
uk[0]: Налаштування завершено. Налаштування можна змінити в будь-який час на панелі керування.

en: Setup not completed |
uk[0]: Налаштування не завершено

en: Setup session expired. Please refresh the page. |
uk[0]: Сесія налаштувань закінчилася. Будь ласка, оновіть сторінку.

en: Setup Wizard |
uk[0]: Майстер налаштування

en: Severity |
uk[0]: Критичність

en: Show Captcha to all visitors, bypassing other checks. |
uk[0]: Показувати Captcha для всіх відвідувачів, обходячи інші перевірки.

en: Show fewer, essential settings |
uk[0]: Показати менше, основні налаштування

en: Show unique visitors (by IP) or all requests. |
uk[0]: Показувати унікальних відвідувачів (за IP) або всі запити.

en: Showing first %1$d of %2$d findings. Increase Tree View Cap in settings to see all. |
uk[0]: Показано перші %1$d з %2$d знахідок. Збільште ліміт Tree View у налаштуваннях, щоб побачити всі.

en: Showing first %1$d of %2$d. Switch to Tree to browse all. |
uk[0]: Показано перші %1$d з %2$d. Перемкніться на дерево, щоб переглянути всі.

en: Showing first %d per category. Switch to Tree to browse all. |
uk[0]: Показано перші %d в кожній категорії. Перемкніться на дерево, щоб переглянути всі.

en: Shows exactly what was blocked and why (reason + URL + IP) |
uk[0]: Показує точно, що саме було заблоковано і чому (причина + URL + IP-адреса).

en: Shows whether BotBlocker PRO is active. Managed automatically. |
uk[0]: Показує, чи увімкнено BotBlocker PRO. Налаштування відбувається автоматично.

en: Shows your BotBlocker PRO connection and subscription status. An active subscription delivers live security updates, firewall rules, and premium bot-detection from the BotBlocker network. |
uk[0]: Відображає стан підключення та передплати на BotBlocker PRO. Чинна передплата забезпечує отримання оперативних оновлень безпеки, правил брандмауера та розширених функцій виявлення ботів із мережі BotBlocker.

en: Signature DB |
uk[0]: База сигнатур

en: Signature DB URL |
uk[0]: URL бази сигнатур

en: Silent Auto-Verify |
uk[0]: Тиха автоперевірка

en: Silent Auto-Verify (No Captcha) |
uk[0]: Тиха автоперевірка (без Captcha)

en: Simple and reliable |
uk[0]: Простота та надійність

en: Simple Bot Detection |
uk[0]: Просте виявлення ботів

en: Simple bot detection |
uk[0]: Просте виявлення ботів

en: Simple bot detection (UA, headers, JS, language) |
uk[0]: Просте виявлення ботів (UA, заголовки, JS)

en: Simple bot detection analyzes basic browser characteristics to catch bots that fail to mimic real browsers. |
uk[0]: Просте виявлення ботів аналізує основні характеристики браузера, щоб виявити ботів, які не можуть імітувати реальні браузери.

en: Simple bot UA blocking |
uk[0]: Просте блокування ботів за UA

en: Simple JS Consistency |
uk[0]: Проста JS-сумісність

en: Simple math with moving numbers. Easy and effective. |
uk[0]: Проста математика з рухомими числами. Легко та ефективно.

en: Simple mode |
uk[0]: Простий режим

en: Single event |
uk[0]: Одинична подія

en: Site Health |
uk[0]: Стан сайту

en: Site is protected |
uk[0]: Сайт захищено

en: Site key not set. |
uk[0]: Ключ сайту не встановлено.

en: Site Traffic |
uk[0]: Трафік сайту

en: Site URL: |
uk[0]: URL-адреса сайту:

en: Site visitors |
uk[0]: Відвідувачі сайту

en: Site Visitors |
uk[0]: Відвідувачі сайту

en: Sites Map |
uk[0]: Карта сайтів

en: Skip |
uk[0]: Пропустити

en: Skip (use default) |
uk[0]: Пропустити (використовувати за замовчуванням)

en: Skip (use defaults) |
uk[0]: Пропустити (використовувати типові)

en: Skip asset directories |
uk[0]: Пропустити каталоги ресурсів

en: Skip checks for all logged-in users |
uk[0]: Не перевіряти авторизованих користувачів

en: Skip hash-comparison integrity warnings for plugins and themes that ship with WordPress (Akismet, default themes, etc.). Version mismatches between bundled copies and wp.org often cause false positives. Added files and malware patterns are still always scanned. |
uk[0]: Пропускати попередження хеш-порівняння для плагінів і тем WordPress. Розбіжності версій часто викликають помилкові спрацювання.

en: Skip integrity check for bundled plugins & themes |
uk[0]: Пропустити перевірку цілісності вбудованих плагінів і тем

en: Skip scanning files inside assets/ directories. These typically contain static frontend resources (JS, CSS, images) with low malware risk. Disable for full coverage. |
uk[0]: Пропустити сканування файлів у каталогах assets/. Вони зазвичай містять статичні ресурси інтерфейсу (JS, CSS, зображення) з низьким ризиком шкідливого коду. Вимкніть для повного покриття.

en: Skipped |
uk[0]: Пропущено

en: skipped |
uk[0]: пропущено

en: Skipped:  |
uk[0]: Пропущено:

en: Sliding window size in minutes. RPM = total hits in window / window minutes. Default: 5. |
uk[0]: Розмір ковзного вікна в хвилинах. RPM = загальна кількість запитів у вікні / хвилини вікна. Типово: 5.

en: Software versions |
uk[0]: Версії програмного забезпечення

en: Solve the following: |
uk[0]: Вирішіть наступне:

en: Sorry, your request has been blocked |
uk[0]: Вибачте, ваш запит заблоковано

en: Sorry, your request has been denied |
uk[0]: Вибачте, ваш запит було відхилено

en: Source |
uk[0]: Джерело

en: Specify the Memcached server hostname or IP address. Default is localhost (127.0.0.1) for local installations. |
uk[0]: Вкажіть ім'я хоста або IP-адресу сервера Memcached. Для локальної інсталяції за замовчуванням використовується localhost (127.0.0.1).

en: Specify the Redis server hostname or IP address. Default is localhost (127.0.0.1) for local Redis installations. |
uk[0]: Вкажіть ім'я хоста або IP-адресу сервера Redis. Для локальної інсталяції Redis за замовчуванням використовується localhost (127.0.0.1).

en: Speed Up |
uk[0]: Прискорити

en: Speed up - performance, PageSpeed |
uk[0]: Прискорення - продуктивність

en: Speeds up visitor processing via Memcached |
uk[0]: Прискорення обробки запитів відвідувачів за допомогою Memcached

en: Speeds up visitor processing via Redis |
uk[0]: Прискорення обробки запитів відвідувачів за допомогою Redis

en: Spoofing detection |
uk[0]: Виявлення підміни

en: Square |
uk[0]: Квадрат

en: SSL/HTTPS is active on this site. |
uk[0]: SSL/HTTPS активний на цьому сайті.

en: SSL/HTTPS is enabled on this site. |
uk[0]: На цьому сайті ввімкнено протокол SSL/HTTPS.

en: SSL/HTTPS is not enabled |
uk[0]: SSL/HTTPS не ввімкнено

en: SSL/HTTPS is not enabled on this site. |
uk[0]: На цьому сайті протокол SSL/HTTPS не ввімкнено.

en: Standard loading |
uk[0]: Стандартне завантаження

en: Standard performance |
uk[0]: Стандартна продуктивність

en: Standard plugin loading |
uk[0]: Стандартне завантаження плагіна

en: Star |
uk[0]: Зірка

en: Start Background Scan |
uk[0]: Запустити фонове сканування

en: Start setup |
uk[0]: Почати налаштування

en: Start wizard |
uk[0]: Запустити майстер

en: Start Wizard |
uk[0]: Запустити майстер налаштування

en: Starting scan... |
uk[0]: Запуск сканування...

en: Statistics |
uk[0]: Статистика

en: Statistics Display Mode |
uk[0]: Режим відображення статистики

en: Status |
uk[0]: Статус

en: Status: %1$s. Progress: %2$d%%. |
uk[0]: Статус: %1$s. Прогрес: %2$d%%.

en: Stop Visitor Icon |
uk[0]: Значок «Зупинити відвідувача»

en: Stops hosting bots, proxies and Tor traffic |
uk[0]: Блокує хостинг ботів, проксі та трафік із Tor

en: Store Cloud API responses in transients |
uk[0]: Зберігати відповіді Cloud API у транзієнтах

en: Store logs |
uk[0]: Зберігати журнали

en: Store these backup codes in a safe place. Each code can be used only once. |
uk[0]: Зберігайте ці резервні коди в безпечному місці. Кожен код можна використовувати лише один раз.

en: Strict |
uk[0]: Сувора

en: Strict CORS Headers |
uk[0]: Строгі заголовки CORS

en: Strict Webhook Validation (POST only) |
uk[0]: Сувора перевірка веб-хуків (лише POST)

en: Strong |
uk[0]: Сильна

en: Strong profile function is not available. |
uk[0]: Функція розширеного профілю недоступна.

en: Strong Protection |
uk[0]: Надійний захист

en: Strong protection |
uk[0]: Сильний захист

en: Strongest protection mode |
uk[0]: Максимальний рівень захисту

en: Strongest Protection Mode |
uk[0]: Максимальний рівень захисту

en: Style |
uk[0]: Стиль

en: Subnet |
uk[0]: Підмережа

en: Subnet Aggregation |
uk[0]: Агрегація підмереж

en: Subnet Decay Interval |
uk[0]: Інтервал затухання підмережі

en: Subnet Decay Interval (hours) |
uk[0]: Інтервал затухання підмережі (години)

en: Subnet Mask |
uk[0]: Маска підмережі

en: Subnet Max Age |
uk[0]: Максимальний вік підмережі

en: Subnet Max Age (days) |
uk[0]: Максимальний вік підмережі (дні)

en: Subnet Multiplier |
uk[0]: Множник підмережі

en: Subnet size for verified bot allow-rules (IPv4/IPv6). Smaller = more secure, larger = fewer DNS lookups. |
uk[0]: Розмір підмережі для правил дозволу перевірених ботів (IPv4/IPv6). Чим менший - тим безпечніше, чим більший - тим менше запитів до DNS.

en: Subnetwork |
uk[0]: Підмережа

en: Subscribe |
uk[0]: Підписатися

en: Subscription failed. Please try again. |
uk[0]: Підписка не вдалася. Будь ласка, спробуйте ще раз.

en: Subscription status |
uk[0]: Статус підписки

en: Success! |
uk[0]: Успіх!

en: Success: IP rule added |
uk[0]: Успішно: правило IP додано

en: Successfully imported |
uk[0]: Успішно імпортовано

en: Successfully imported  |
uk[0]: Імпорт завершено успішно

en: Support |
uk[0]: Підтримка

en: Support & About |
uk[0]: Підтримка та про програму

en: support center |
uk[0]: центр підтримки

en: Support forum |
uk[0]: Форум підтримки

en: Support Forum |
uk[0]: Форум підтримки

en: Support in Telegram |
uk[0]: Підтримка в Telegram

en: Support ticket |
uk[0]: Заявка в підтримку

en: Suspicious |
uk[0]: Підозрілий

en: Sync Early Init Data |
uk[0]: Синхронізація даних ранньої ініціалізації

en: Sync failed:  |
uk[0]: Помилка синхронізації:

en: Sync from Cloud |
uk[0]: Синхронізувати з хмари

en: Sync known JA3/JA4 TLS fingerprints from the BotBlocker server. |
uk[0]: Синхронізувати відомі JA3/JA4 TLS відбитки з сервера BotBlocker.

en: Sync LLM providers |
uk[0]: Синхронізувати провайдерів LLM

en: Sync LLM providers - AI crawlers, ChatGPT, Claude bot list |
uk[0]: Синхронізувати LLM-провайдерів

en: Sync Now |
uk[0]: Синхронізувати зараз

en: Sync scheduled. |
uk[0]: Синхронізація запланована.

en: Syncing... |
uk[0]: Синхронізація...

en: System |
uk[0]: Система

en: System administration |
uk[0]: Системне адміністрування

en: System Cron Job Commands |
uk[0]: Команди системних завдань Cron

en: System security status |
uk[0]: Стан безпеки системи

en: System Status |
uk[0]: Стан системи

en: System status |
uk[0]: Стан системи

en: System Status - health, server, diagnostics |
uk[0]: Статус системи

en: Table overview |
uk[0]: Огляд таблиці

[ctx: device type label]
en: Tablet |
uk[0]: Планшет

en: Takes effect immediately. |
uk[0]: Вступає в силу негайно.

en: Target |
uk[0]: Ціль

en: Target IP/Subnet |
uk[0]: Цільовий IP/підмережа

en: Targets: %1$d. Clean: %2$d. Issues: %3$d. Unverifiable: %4$d. Added: %5$d. Modified: %6$d. Missing: %7$d. Expected: %8$d. Ignored: %9$d. |
uk[0]: Цілі: %1$d. Чисті: %2$d. Проблеми: %3$d. Неперевірені: %4$d. Додано: %5$d. Змінено: %6$d. Відсутні: %7$d. Очікувані: %8$d. Ігноровані: %9$d.

en: Task List |
uk[0]: Список завдань

en: Task List Table |
uk[0]: Таблиця списку завдань

en: Task Recovery |
uk[0]: Відновлення завдань

en: Tasks |
uk[0]: Завдання

en: Telegram Configuration |
uk[0]: Конфігурація Telegram

en: Telegram notifications |
uk[0]: Повідомлення Telegram

en: Telegram support |
uk[0]: Підтримка Telegram

en: Telegram Weekly Report |
uk[0]: Щотижневий звіт Telegram

en: Temporarily disable BotBlocker checks for this session. |
uk[0]: Тимчасово вимкнути перевірки для сесії.

en: Temporary extraction directory is missing. |
uk[0]: Тимчасовий каталог для розпакування відсутній.

en: Terms of service |
uk[0]: Умови надання послуг

en: Terms of Service |
uk[0]: Умови обслуговування

en: Test failed:  |
uk[0]: Тест не пройшов:

en: Test Response Code |
uk[0]: Тестовий код відповіді

en: Test Response Code: |
uk[0]: Код відповіді на тест:

en: Testing and debug mode |
uk[0]: Режим тестування та налагодження

en: Testing key pages of your site |
uk[0]: Тестування ключових сторінок вашого сайту

en: The add-on download URL is not allowed. |
uk[0]: URL-адреса завантаження аддона не дозволена.

en: The add-on is invalid or broken. |
uk[0]: Аддон недійсний або пошкоджений.

en: The add-on package cannot be opened. |
uk[0]: Аддон не може бути відкритий.

en: The add-on package has an invalid file count. |
uk[0]: Аддон має недійсну кількість файлів.

en: The add-on package is too large. |
uk[0]: Аддон занадто великий.

en: The add-on package must be a ZIP file. |
uk[0]: Аддон повинен бути ZIP-файлом.

en: The add-on upload failed. |
uk[0]: Завантаження аддона не вдалося.

en: the added line from wp-config.php. |
uk[0]: доданий рядок із wp-config.php.

en: The addon provides two essential features: |
uk[0]: Аддон надає дві основні функції:

en: The Behavioral Engine is installed and active. You can customize the multi-signal thresholds, session limits, and IP reputation decay. |
uk[0]: Поведінковий двигун встановлено та активовано. Ви можете налаштувати багатосигнальні пороги, обмеження сесій та затухання репутації IP.

en: The Early Init add-on allows BotBlocker to execute at the very beginning of the WordPress load cycle. This stops bad bots early, saving massive amounts of database queries and server resources. |
uk[0]: Аддон Early Init дозволяє BotBlocker виконуватися на самому початку циклу завантаження WordPress. Це зупиняє поганих ботів рано, заощаджуючи величезну кількість запитів до бази даних та ресурсів сервера.

en: The fallback runner checks overdue tasks (>1.5× interval) and recreates missing cron events. Runs automatically every 15 minutes via the WordPress init hook. |
uk[0]: Резервний виконавець перевіряє прострочені завдання (>1,5× інтервалу) та відтворює відсутні події cron. Запускається автоматично кожні 15 хвилин через хук init WordPress.

en: The internal WordPress cache and external caching systems (Redis, Memcached) will be reset. |
uk[0]: Внутрішній кеш WordPress та зовнішні системи кешування (Redis, Memcached) будуть скинуті.

en: The label for the cookie consent button. |
uk[0]: Мітка для кнопки згоди на файли cookie.

en: The label for the link to your privacy policy page. |
uk[0]: Мітка для посилання на сторінку політики конфіденційності.

en: The maximum number of requests per hour (RPH) a typical human visitor would make. This captures slow-crawling scraping bots that keep their per-minute speed low to avoid basic limiters. (Default: 200) |
uk[0]: Максимальна кількість запитів на годину (RPH), яку зробив би типовий людський відвідувач. Це виявляє повільно повзаючих скрапінг-ботів, які підтримують низьку швидкість за хвилину, щоб уникнути базових обмежувачів. (За замовчуванням: 200)

en: The maximum number of requests per minute (RPM) a typical human visitor would reasonably make. If a visitor goes over this speed, their behavior score goes up. (Default: 30) |
uk[0]: Максимальна кількість запитів за хвилину (RPM), яку звичайний відвідувач може розумно зробити. Якщо відвідувач перевищує цю швидкість, його оцінка поведінки зростає. (За замовчуванням: 30)

en: The maximum penalty level (tier) an IP or subnet can reach. Higher tiers apply a stricter threshold penalty, meaning they trigger blocks much faster. (Default: 6) |
uk[0]: Максимальний рівень штрафу (рівень), якого може досягти IP або підмережа. Вищі рівні застосовують суворіший пороговий штраф, тобто вони набагато швидше викликають блокування. (За замовчуванням: 6)

en: The memcached PHP extension is required to use this cache. Install it via your hosting control panel or contact your host. |
uk[0]: Для використання цього кешу потрібне розширення PHP memcached. Встановіть його через панель керування хостингом або зверніться до вашого хостинг-провайдера.

en: The package contains an oversized file. |
uk[0]: Аддон містить файл завеликого розміру.

en: The package contains an unsafe file path. |
uk[0]: Аддон містить небезпечний шлях до файлу.

en: The package does not match the BotBlocker add-on contract. |
uk[0]: Аддон не відповідає контракту додатка BotBlocker.

en: The package must contain exactly one root folder. |
uk[0]: Аддон повинен містити рівно одну кореневу папку.

en: The package must declare Requires-Core. |
uk[0]: Аддон повинен декларувати Requires-Core.

en: The package root folder must be a valid slug. |
uk[0]: Коренева папка аддона повинна бути дійсним слагом.

en: The package slug does not match the requested add-on. |
uk[0]: Слаг аддона не відповідає запитаному додатку.

en: The PHP zip extension is required for plugin/theme scanning. Ask your host to enable it. |
uk[0]: Для сканування плагінів/тем потрібне розширення PHP zip. Попросіть вашого хостинг-провайдера увімкнути його.

en: The redis PHP extension is required to use this cache. Install it via your hosting control panel or contact your host. |
uk[0]: Для використання цього кешу потрібне розширення PHP redis. Встановіть його через панель керування хостингом або зверніться до вашого хостинг-провайдера.

en: The repair page is publicly accessible without authentication while enabled. Disable it after use. |
uk[0]: Поки сторінка відновлення увімкнена, вона буде у відкритому доступі без авторизації. Вимкніть її після використання.

en: The scan runs in the background and may pause if you close this page. For best results, keep this tab open until the scan finishes. |
uk[0]: Сканування виконується у фоновому режимі та може призупинитися, якщо ви закриєте цю сторінку. Для найкращих результатів тримайте цю вкладку відкритою до завершення сканування.

en: The scheduled malware scan found %d high-confidence indicator. Review the Malware Scanner results. | The scheduled malware scan found %d high-confidence indicators. Review the Malware Scanner results.
uk[0]: Під час запланованого сканування на наявність шкідливого ПЗ було виявлено %d підтверджена ознака. Перевірте результати сканування.

en: The scheduled malware scan found %d high-confidence indicator. Review the Malware Scanner results. | The scheduled malware scan found %d high-confidence indicators. Review the Malware Scanner results.
uk[0]: Під час запланованого сканування на наявність шкідливого ПЗ було виявлено %d підтверджені ознаки. Перевірте результати сканування.

en: The scheduled malware scan found %d high-confidence indicator. Review the Malware Scanner results. | The scheduled malware scan found %d high-confidence indicators. Review the Malware Scanner results.
uk[0]: Під час запланованого сканування на наявність шкідливого ПЗ було виявлено %d підтверджених ознак. Перевірте результати сканування.

en: The scheduled truth-source check found %d file integrity issue. Review the Truth Source results. | The scheduled truth-source check found %d file integrity issues. Review the Truth Source results.
uk[0]: Запланована перевірка джерела правди виявила %d проблему цілісності файлу. Перегляньте результати джерела правди.

en: The scheduled truth-source check found %d file integrity issue. Review the Truth Source results. | The scheduled truth-source check found %d file integrity issues. Review the Truth Source results.
uk[0]: Запланована перевірка джерела правди виявила %d проблеми цілісності файлів. Перегляньте результати джерела правди.

en: The scheduled truth-source check found %d file integrity issue. Review the Truth Source results. | The scheduled truth-source check found %d file integrity issues. Review the Truth Source results.
uk[0]: Запланована перевірка джерела правди виявила %d проблем цілісності файлів. Перегляньте результати джерела правди.

en: The site may be slower temporarily until data is re-cached. |
uk[0]: Сайт може тимчасово працювати повільніше, доки дані не будуть відновлені.

en: The temporary extraction folder is missing. |
uk[0]: Тимчасова папка для розпакування відсутня.

en: The text displayed in the cookie notice. Keep it concise and informative. |
uk[0]: Текст, який відображається у повідомленні про файли cookie. Зробіть його стислим та інформативним.

en: The traffic activity level (as a fraction of your Max RPM) where we start tracking and recording reputation. For example, at 0.10, once a visitor reaches 10% of the Max RPM limit, we begin monitoring their patterns. (Default: 0.10) |
uk[0]: Рівень активності трафіку (як частка від вашого максимального RPM), при якому ми починаємо відстежувати та записувати репутацію. Наприклад, при 0.10, щойно відвідувач досягає 10% від ліміту Max RPM, ми починаємо відстежувати його шаблони. (За замовчуванням: 0.10)

en: The uploaded file was not accepted by WordPress. |
uk[0]: Завантажений файл не був прийнятий WordPress.

en: The URL to your privacy policy page. |
uk[0]: URL-адреса вашої сторінки політики конфіденційності.

en: The validated add-on source is missing. |
uk[0]: Перевірене джерело додатка відсутнє.

en: The visual style of the cookie alert banner. |
uk[0]: Візуальний стиль банера сповіщення про файли cookie.

en: The WordPress log file (debug.log) will be cleared: |
uk[0]: Файл журналу WordPress (debug.log) буде очищено:

en: The WordPress object cache will be cleared: |
uk[0]: Кеш об’єктів WordPress буде очищено:

en: Theme homepage |
uk[0]: Веб-сайт теми

en: Theme slugs to skip. One per line. |
uk[0]: Слаги тем, які слід пропустити. По одному на рядок.

en: Themes |
uk[0]: Теми

en: These can be fixed automatically. Your site will stay functional. |
uk[0]: Вони можуть бути виправлені автоматично. Ваш сайт залишиться працездатним.

en: These files are not part of official WordPress checksums but are normal for a live site (config, robots, verification files, etc.). Listed for awareness - not treated as issues. |
uk[0]: Ці файли не є частиною офіційних контрольних сум WordPress, але є звичайними для живого сайту (конфігурація, robots, файли перевірки тощо). Вказані для ознайомлення - не розглядаються як проблеми.

en: These options require no form save - they apply immediately and are safe to experiment with. |
uk[0]: Ці параметри не потребують збереження форми - вони застосовуються негайно, і з ними безпечно експериментувати.

en: Third-party |
uk[0]: Сторонні компоненти

en: This action cannot be undone. |
uk[0]: Цю дію неможливо скасувати.

en: This add-on is incompatible with your BotBlocker version. Delete anyway? |
uk[0]: Цей аддон несумісний з вашою версією BotBlocker. Все одно видалити?

en: This add-on requires a newer PHP version. |
uk[0]: Цей аддон потребує новішої версії PHP.

en: This add-on requires a newer version of BotBlocker. |
uk[0]: Цей аддон потребує новішої версії BotBlocker.

en: This add-on requires BotBlocker %s or higher. Please update the plugin first. |
uk[0]: Цей аддон потребує BotBlocker %s або вище. Будь ласка, спочатку оновіть плагін.

en: This add-on requires PHP %s or higher. |
uk[0]: Цей аддон потребує PHP %s або вище.

en: This addon requires HTTPS to be installed and enabled. Please install an SSL certificate before enabling these features. |
uk[0]: Для роботи цього додатка необхідно встановити та увімкнути протокол HTTPS. Перед увімкненням цих функцій встановіть SSL-сертифікат.

en: This can help resolve 404 errors after changing permalink structure. |
uk[0]: Це може допомогти усунути помилки 404 після зміни структури постійних посилань.

en: This process is irreversible. |
uk[0]: Цей процес незворотний.

en: This URL conflicts with an existing page, post, or taxonomy on your site. Choose a different login slug. |
uk[0]: Ця URL-адреса конфліктує з існуючою сторінкою, публікацією або таксономією на вашому сайті. Оберіть іншу назву для входу.

en: Threat intelligence & zero-day botnet feeds |
uk[0]: Розвідка загроз та фіди zero-day

en: Three-layer behavioral engine combining Free rate-limit inspection (RPM velocity with quadratic subnet pressure) with Pro multi-signal scoring (velocity, URI diversity, session depth, timing regularity, referer consistency) and IP/subnet reputation tracking with lazy decay. Detects and blocks robotic traffic through layered analysis. |
uk[0]: Трирівневий поведінковий механізм, що поєднує безкоштовну перевірку обмеження швидкості (швидкість RPM з квадратичним тиском підмережі) з Pro багатосигнальним скорингом (швидкість, різноманітність URI, глибина сеансу, регулярність часу, узгодженість реферера) та відстеження репутації IP/підмереж з лінивим затуханням. Виявляє та блокує роботизований трафік за допомогою багаторівневого аналізу.

en: Tickets, Telegram, documentation |
uk[0]: Тікети, Telegram, документація

en: Tier Thresholds |
uk[0]: Порогові значення рівнів

en: tiers |
uk[0]: рівні

en: Time |
uk[0]: Час

en: Time allowed to complete Captcha verification. |
uk[0]: Час, дозволений для завершення перевірки Captcha.

en: Time ban enabled |
uk[0]: Включено тимчасову заборону

en: Time period for counting failed login attempts. |
uk[0]: Період часу для підрахунку невдалих спроб входу в систему.

en: Timeout in seconds for cloud API requests. Increase if your server has slow outbound connections. |
uk[0]: Час очікування в секундах для запитів до хмарного API. Збільште його, якщо ваш сервер має повільне вихідне з’єднання.

en: Timezone |
uk[0]: Часовий пояс

en: Timezone for report timestamps. |
uk[0]: Часовий пояс для часових міток звіту.

en: Tip: |
uk[0]: Порада:

en: TLS Fingerprint Settings |
uk[0]: Налаштування відбитків TLS

en: TLS Fingerprint Sync |
uk[0]: Синхронізація відбитків TLS

en: TLS fingerprint sync failed:  |
uk[0]: Помилка синхронізації відбитків TLS:

en: TLS Fingerprinting |
uk[0]: Відбитки TLS

en: TLS fingerprinting detects bots by analyzing the TLS handshake signature (JA3/JA4). Real browsers have distinct TLS fingerprints vs headless/automation tools. |
uk[0]: Відбитки TLS виявляють ботів, аналізуючи підпис рукостискання TLS (JA3/JA4). Справжні браузери мають відмінні відбитки TLS порівняно з headless/інструментами автоматизації.

en: TLS fingerprints synced successfully. |
uk[0]: Відбитки TLS успішно синхронізовано.

en: To enable database repair and optimization: |
uk[0]: Щоб увімкнути функцію відновлення та оптимізації бази даних:

en: To receive important security news and special offers. |
uk[0]: Щоб отримувати важливі новини про безпеку та спеціальні пропозиції.

en: Toast Notifications: |
uk[0]: Сповіщення:

en: Today blocked |
uk[0]: Сьогодні заблоковано

en: Today blocked: |
uk[0]: Сьогодні заблоковано:

en: Today hits |
uk[0]: Запитів за сьогодні

en: Today's activity |
uk[0]: Активність сьогодні

en: Today's Statistics |
uk[0]: Статистика за сьогодні

en: Toggle navigation |
uk[0]: Перемкнути навігацію

en: Toggle On/Off |
uk[0]: Увімкнути/Вимкнути

en: Toggle sidebar |
uk[0]: Перемкнути бічну панель

en: Too early. Try again. |
uk[0]: Занадто рано. Спробуйте ще раз.

en: Too late. Try again. |
uk[0]: Занадто пізно. Спробуйте ще раз.

en: Too many attempts. Try again in 5 minutes. |
uk[0]: Занадто багато спроб. Спробуйте ще раз через 5 хвилин.

en: Too many entries. Maximum 1000 per import. |
uk[0]: Занадто багато записів. Максимум 1000 записів за один імпорт.

en: Too many requests. Please try again later. |
uk[0]: Занадто багато запитів. Будь ласка, спробуйте пізніше.

en: Tools |
uk[0]: Інструменти

en: Tools - maintenance, utilities, repair, cleanup |
uk[0]: Інструменти - обслуговування, утиліти

en: Tools for blocking bots, filtering suspicious traffic, and optimizing server resources. |
uk[0]: Інструменти для блокування ботів, фільтрації підозрілого трафіку та оптимізації ресурсів сервера.

en: Tools sections |
uk[0]: Розділи інструментів

en: Tools settings saved. |
uk[0]: Налаштування інструментів збережено.

en: Top |
uk[0]: Вгору

en: Top %d Browsers |
uk[0]: Топ-%d браузерів

en: Top %d Countries |
uk[0]: Топ-%d країн

en: Top %d Devices |
uk[0]: Топ-%d пристроїв

en: Top Countries |
uk[0]: Найбільше країн

en: Top IPs |
uk[0]: Найбільше IP

en: Top-%d IPs |
uk[0]: Топ-%d IP-адрес

en: Tor blocking |
uk[0]: Блокування Tor

en: Tor Exit Nodes |
uk[0]: Вихідні вузли Tor

en: Total allowed |
uk[0]: Всього дозволено

en: Total blocked |
uk[0]: Всього заблоковано

en: Total blocked: |
uk[0]: Все заблоковано:

en: Total hits |
uk[0]: Всього звернень

en: Total IPv4 rules: |
uk[0]: Всього правил IPv4:

en: Total IPv6 rules: |
uk[0]: Всього правил IPv6:

en: Total paths: |
uk[0]: Всього правил шляхів:

en: Total requests |
uk[0]: Всього запитів

en: Total rules: |
uk[0]: Всього правил:

en: Total white bots: |
uk[0]: Всього білих ботів:

en: Track admin panel activity for security auditing and multi-user accountability. |
uk[0]: Відстеження активності в адмін-панелі для аудиту безпеки та багатокористувацької відповідальності.

en: Track request velocity per IP and issue Captcha or block when thresholds are exceeded. |
uk[0]: Відстеження швидкості запитів з IP та видача Captcha або блокування при перевищенні порогів.

en: Track returning verified visitors. Helps identify repeat traffic patterns and false positives. |
uk[0]: Відстеження повернень перевірених відвідувачів. Допомагає визначити повторювані шаблони трафіку та помилкові спрацювання.

en: Track traffic sources and filter suspicious referrers via UTM parameters. |
uk[0]: Відстеження джерел трафіку та фільтрація підозрілих реферерів за допомогою параметрів UTM.

en: Track WP-CLI and cron execution. Helps detect automated exploitation attempts. |
uk[0]: Відстеження виконання WP-CLI та cron. Допомагає виявляти спроби автоматизованої експлуатації.

en: Traffic |
uk[0]: Трафік

en: Traffic & Referrer |
uk[0]: Трафік та реферер

en: Traffic &amp; Referrer |
uk[0]: Трафік &amp; реферер

en: Traffic activity level (as fraction of Max RPM) where reputation tracking starts. (Default: 0.10) |
uk[0]: Рівень активності трафіку (як частка від Max RPM), з якого починається відстеження репутації. (Типово: 0.10)

en: Traffic and Referrer Settings |
uk[0]: Налаштування трафіку та реферера

en: Traffic coming from known proxies or VPNs is more likely to be automated. We multiply their behavior metrics by this factor to make our analyzer more sensitive. (Default: 1.15) |
uk[0]: Трафік з відомих проксі або VPN з більшою ймовірністю автоматизований. Ми множимо їхні показники поведінки на цей коефіцієнт, щоб зробити аналізатор чутливішим. (Типово: 1.15)

en: Traffic geo data |
uk[0]: Геодані трафіку

en: Transients |
uk[0]: Транзієнти

en: Transients API |
uk[0]: API транзієнтів

en: Transients are temporary database data used by plugins and themes. |
uk[0]: Транзиєнти - це тимчасові дані в базі даних, які використовуються плагінами та темами.

en: Transients successfully cleared! |
uk[0]: Транзиєнти успішно очищені!

en: Tree |
uk[0]: Дерево

en: Tree View Cap |
uk[0]: Обмеження перегляду дерева

en: Triangle |
uk[0]: Трикутник

en: Trust proxy headers for HTTPS detection |
uk[0]: Довіряти проксі-заголовкам для виявлення HTTPS

en: Trust proxy headers for IP allowlisting |
uk[0]: Довіряти проксі-заголовкам для білого списку IP

en: Trust your current IP |
uk[0]: Довіряти вашій поточній IP-адресі

en: Trusted Bots |
uk[0]: Довірені боти

en: Trusted Bots: |
uk[0]: Довірені боти:

en: Trusted by users |
uk[0]: Користувачі довіряють

en: Trusted Proxy |
uk[0]: Довірений проксі

en: Trusted Proxy IP/CIDR |
uk[0]: IP/CIDR довіреного проксі

en: Trusted users and systems that bypass checks |
uk[0]: Довірені користувачі та системи, які обходять перевірки

en: Truth Source |
uk[0]: Джерело істини

en: Truth Source Comparator |
uk[0]: Компаратор джерела істини

en: Truth Source Settings |
uk[0]: Налаштування джерела істини

en: Truth Source: Background Scan Progress |
uk[0]: Джерело істини: Прогрес фонового сканування

en: Truth Source: File Integrity Issues |
uk[0]: Джерело істини: Проблеми цілісності файлів

en: Truth Source: Scan Batch |
uk[0]: Джерело істини: Пакет сканування

en: Truth Source: Scheduled Scan |
uk[0]: Джерело істини: Заплановане сканування

en: Tunnel Settings |
uk[0]: Налаштування тунелю

en: Turn on advanced behavior checking. Analyzes multiple signals (click speed, timing regularity, missing referrers, page diversity) to identify robotic traffic. |
uk[0]: Увімкнути розширену перевірку поведінки. Аналізує кілька сигналів (швидкість кліків, регулярність часу, відсутність реферерів, різноманітність сторінок) для виявлення роботизованого трафіку.

en: Turn on advanced behavior checking. Unlike simple speed limits, this analyzes multiple signals (like click speed, timing regularity, missing referrers, and page diversity) to identify robotic traffic. |
uk[0]: Увімкнути розширену перевірку поведінки. На відміну від простих обмежень швидкості, це аналізує кілька сигналів (таких як швидкість кліків, регулярність часу, відсутність реферерів та різноманітність сторінок) для виявлення роботизованого трафіку.

en: Turns all BotBlocker security headers on or off. Use to globally disable header output for testing or compatibility checks. |
uk[0]: Вмикає або вимикає всі заголовки безпеки BotBlocker. Використовуйте для глобального відключення виводу заголовків для тестування або перевірки сумісності.

[ctx: device type label]
en: TV |
uk[0]: ТБ

en: Twice a week |
uk[0]: Двічі на тиждень

en: Two-Factor Auth - 2FA, MFA, OTP, authentication |
uk[0]: Двофакторна автентифікація - 2FA

en: Two-Factor Authentication |
uk[0]: Двофакторна автентифікація

en: Two-Factor Authentication (2FA) |
uk[0]: Двофакторна автентифікація (2FA)

en: Two-Factor Authentication (2FA) requires a time-based code from your authenticator app in addition to your password. This prevents unauthorized access even if your password is compromised. You can set which user roles require 2FA and generate backup codes for emergency access. |
uk[0]: Двофакторна автентифікація (2FA) вимагає введення одноразового коду з додатка-автентифікатора на додаток до пароля. Це запобігає несанкціонованому доступу, навіть якщо ваш пароль було викрадено. Ви можете встановити, для яких ролей користувачів потрібна 2FA, та генерувати резервні коди для екстреного доступу.

en: Two-Factor Authentication enabled. |
uk[0]: Двофакторна автентифікація увімкнена.

en: Two-factor authentication enabled. |
uk[0]: Двофакторна автентифікація увімкнена.

en: Two-Factor Authentication has been reset. |
uk[0]: Двофакторну автентифікацію скинуто.

en: Two-factor authentication is now active on your account. |
uk[0]: Двофакторна автентифікація тепер увімкнена для вашого облікового запису.

en: Two-Factor Authentication Setup |
uk[0]: Налаштування двофакторної автентифікації

en: Two-factor login protection |
uk[0]: Двофакторний захист входу

en: Type |
uk[0]: Тип

en: Type or data is not set or empty. |
uk[0]: Тип або дані не визначені або порожні.

en: UA Tokens |
uk[0]: Токени UA

en: UI Cache |
uk[0]: Кеш інтерфейсу

en: UI Settings |
uk[0]: Налаштування інтерфейсу

en: Ultimate tier only |
uk[0]: Тільки для тарифу Ultimate

en: Ultra-fast in-memory cache. Best performance. |
uk[0]: Надшвидкий кеш в оперативній пам'яті. Максимальна продуктивність.

en: Unauthorized |
uk[0]: Неавторизований

en: Unauthorized. |
uk[0]: Неавторизований.

en: Understanding 2FA Security |
uk[0]: Принцип роботи 2FA

en: Unfold all settings |
uk[0]: Розгорнути всі налаштування

[ctx: statistics label]
en: Unique IPs |
uk[0]: Унікальні IP

en: Unique types |
uk[0]: Унікальні типи

[ctx: statistics label]
en: Unique Visitors |
uk[0]: Унікальні відвідувачі

en: Unique Visitors (by IP) |
uk[0]: Унікальні відвідувачі (за IP)

en: Unknown chart data type. |
uk[0]: Невідомий тип даних графіку.

en: Unknown error |
uk[0]: Невідома помилка

en: Unknown period |
uk[0]: Період невідомий

en: Unlock Advanced Protection |
uk[0]: Розблокувати розширений захист

en: Unlock PRO Protection |
uk[0]: Розблокуйте захист PRO

en: Unlock PRO protection |
uk[0]: Розблокувати захист PRO

en: Unresponsive IP blocking |
uk[0]: Блокування IP-адрес, що не відповідають

en: Until changed |
uk[0]: До зміни

en: Update |
uk[0]: Оновити

en: Update All (%d) |
uk[0]: Оновити всі (%d)

en: Update ASN database |
uk[0]: Оновити базу даних ASN

en: Update ASN database - geo, network, country data |
uk[0]: Оновити базу ASN

en: Update available, requires BotBlocker >= %s |
uk[0]: Доступне оновлення, потрібно BotBlocker >= %s

en: Update BotBlocker to %s to use this add-on |
uk[0]: Оновіть BotBlocker до версії %s, щоб скористатися цим аддоном

en: Update requires BotBlocker >= %s |
uk[0]: Оновлення вимагає BotBlocker >= %s

en: Update RU-Gov list |
uk[0]: Оновити список RU-Gov

en: Update RU-Gov list - Russian IP ranges, RKN blocklist |
uk[0]: Оновити список RU-Gov

en: Update Statistics |
uk[0]: Оновлення статистики

en: Updating the salt resets all authentication cookies: |
uk[0]: Оновлення солі призводить до скидання всіх файлів cookie автентифікації:

en: Upgrade now! |
uk[0]: Оновити зараз!

en: Upgrade to PRO |
uk[0]: Оновлення до PRO

en: Upgrade to PRO - premium, pricing, license, features |
uk[0]: Оновитися до PRO

en: Upgrade to Pro for the Behavioral Engine. It features advanced multi-signal scoring and decay-based reputation, preventing bots from spamming your site by tightening thresholds for repeat offenders. |
uk[0]: Перейдіть на Pro для Поведінкового двигуна. Він має розширену мультисигнальну оцінку та репутацію на основі затухання, запобігаючи спаму ботами на вашому сайті шляхом посилення порогів для повторних порушників.

en: Upgrade your plan for better protection. |
uk[0]: Оновіть свій тарифний план, щоб підвищити рівень захисту.

en: Upload a BotBlocker add-on package. It will be installed inactive, then you can review and activate it from the Installed tab. |
uk[0]: Завантажте аддон BotBlocker. Він буде встановлений неактивним, після чого ви зможете перевірити та активити його на вкладці "Встановлені".

en: Upload ZIP |
uk[0]: Завантажити ZIP-архів

en: Uploading a new list will add new IPs and skip existing ones. Invalid lines will be skipped automatically. |
uk[0]: Завантаження нового списку додасть нові IP-адреси та пропустить ті, що вже існують. Неправильні рядки будуть автоматично пропущені.

en: URL rewrite rules will be reset: |
uk[0]: Правила перезапису URL будуть скинуті:

en: URL to fetch remote regex signatures for malware detection. Endpoint must return JSON with version + signatures array. Each signature: id, severity (critical/high/medium/low), regex (valid PHP regex), score (1-100), confidence, category, description. |
uk[0]: URL для отримання віддалених сигнатур регулярних виразів для виявлення шкідливого ПЗ. Кінцева точка повинна повертати JSON з версією та масивом сигнатур. Кожна сигнатура: id, серйозність (critical/high/medium/low), regex (дійсний PHP regex), оцінка (1-100), впевненість, категорія, опис.

en: URL to redirect to when someone tries to access the default login URL. Only used when behavior is set to Redirect. |
uk[0]: URL для перенаправлення при спробі доступу до типового URL входу. Використовується лише коли поведінка встановлена на Redirect.

en: Usage |
uk[0]: Використання

en: Use explicit CORS headers (Content-Type, X-Requested-With) instead of wildcard (*). Fixes Fetch-spec violation when Access-Control-Allow-Credentials is active. Enable if CAPTCHA verification breaks in browsers. |
uk[0]: Використовувати явні заголовки CORS (Content-Type, X-Requested-With) замість підстановочного знаку (*). Виправляє порушення специфікації Fetch, коли активний Access-Control-Allow-Credentials. Увімкніть, якщо перевірка CAPTCHA не працює в браузерах.

en: Use explicit CORS headers (Content-Type, X-Requested-With) instead of wildcard (*). Fixes Fetch-spec violation when Access-Control-Allow-Credentials is active. Enable only if CAPTCHA verification breaks in browsers. |
uk[0]: Використовувати явні заголовки CORS (Content-Type, X-Requested-With) замість підстановочного знаку (*). Виправляє порушення специфікації Fetch, коли активний Access-Control-Allow-Credentials. Увімкніть лише якщо перевірка CAPTCHA не працює в браузерах.

en: Use Google Authenticator or any TOTP app to scan the code, or enter the key manually. |
uk[0]: Скористайтеся Google Authenticator або будь-яким додатком TOTP для сканування коду або введіть ключ вручну.

en: Use noindex and noarchive directives to prevent search engines from indexing blocked or UTM pages. |
uk[0]: Використовуйте директиви noindex та noarchive, щоб запобігти індексації пошуковими системами заблокованих або UTM-сторінок.

en: Use Remote Regex Signatures |
uk[0]: Використовувати віддалені сигнатури регулярних виразів

en: Use remote regex signatures |
uk[0]: Використовувати віддалені сигнатури регулярних виразів

en: Use remote regex signatures for malware detection. |
uk[0]: Використовувати віддалені сигнатури регулярних виразів для виявлення шкідливого програмного забезпечення.

en: Use these options to enable or disable groups of security response headers. These headers enhance browser protections and privacy, but some may require theme/plugin compatibility checks. If you are running a local site without HTTPS, disable HSTS and CSP temporarily to avoid mixed content issues. Re-enable them on production for better security posture. |
uk[0]: Використовуйте ці опції, щоб увімкнути або вимкнути групи заголовків безпеки відповіді. Ці заголовки покращують захист браузера та конфіденційність, але деякі можуть потребувати перевірки сумісності з темою/плагінами. Якщо ви запускаєте локальний сайт без HTTPS, тимчасово вимкніть HSTS та CSP, щоб уникнути проблем зі змішаним вмістом. Увімкніть їх знову на продакшені для кращого рівня безпеки.

en: Use this link to completely disable BotBlocker. |
uk[0]: Використовуйте це посилання для вимкнення.

en: Use this link to re-enable BotBlocker. |
uk[0]: Використовуйте це посилання для увімкнення.

en: Use this link to temporarily disable BotBlocker checks for the current session. |
uk[0]: Використовуйте для тимчасового вимкнення.

en: Use WordPress transients. Works on any hosting. |
uk[0]: Використовувати тимчасові дані WordPress. Працює на будь-якому хостингу.

en: used with attribution |
uk[0]: використовується з зазначенням авторства

en: User Agent |
uk[0]: Агент користувача

en: User guide |
uk[0]: Посібник користувача

en: User Interface and Appearance |
uk[0]: Інтерфейс користувача та зовнішній вигляд

en: User not found |
uk[0]: Користувача не знайдено

en: User not logged in |
uk[0]: Користувач не авторизований

en: User-Agent |
uk[0]: Користувач-агент

en: User-Agent Anomalies |
uk[0]: User-Agent аномалії

en: User-Agent substring identifying the bot |
uk[0]: Підрядок User-Agent, що ідентифікує бота

en: UTM Referrer Processing |
uk[0]: Обробка UTM-реферерів

en: UTM referrer processing |
uk[0]: Обробка UTM-реферерів

en: Validated add-on source is missing. |
uk[0]: Відсутнє перевірене джерело щодо цього аддона.

en: Value to match - format depends on selected type (e.g. user agent string, referer URL, language code, country code, URI path) |
uk[0]: Значення для зіставлення - формат залежить від вибраного типу (наприклад, рядок агента користувача, URL-адреса джерела переходу, код мови, код країни, шлях URI)

en: Verification Code |
uk[0]: Код підтвердження

en: Verification code is required. |
uk[0]: Потрібен код підтвердження.

en: Verification failed. |
uk[0]: Перевірку не пройдено.

en: Verification failed. Please complete the challenge below. |
uk[0]: Перевірка не вдалася. Будь ласка, пройдіть перевірку нижче.

en: Verification Sources |
uk[0]: Джерела перевірки

en: verified and passed |
uk[0]: перевірено та пройдено

en: verified crawlers - |
uk[0]: перевірені пошукові роботи -

en: Verifies search engines to protect SEO. Detects fake crawlers |
uk[0]: Перевірка пошукових систем для захисту SEO. Виявляє підроблені краулери

en: Verify |
uk[0]: Підтвердити

en: Verify browser API behavior (canvas, WebGL). |
uk[0]: Перевіряти роботу API браузера (canvas, WebGL).

en: Verify browser engine parameters against known browser signatures. |
uk[0]: Перевіряти параметри движка браузера за відомими сигнатурами.

en: Verify device APIs (touch, motion sensors) to detect headless browsers. |
uk[0]: Перевіряти API пристроїв (сенсорний ввід, датчики руху) для виявлення браузерів без графічного інтерфейсу.

en: Verify every visitor via cloud database. Ultimate tier only. |
uk[0]: Перевірка кожного відвідувача через хмарну базу даних. Тільки для рівня Ultimate.

en: Verify installed WordPress core, plugins, and themes against official wp.org sources. Detect modified, added, and missing files. |
uk[0]: Перевірте встановлене ядро WordPress, плагіни та теми за офіційними джерелами wp.org. Виявіть змінені, додані та відсутні файли.

en: Verify plugin files against official checksums. |
uk[0]: Перевірте файли плагінів за офіційними контрольними сумами.

en: Verify theme files against official checksums. |
uk[0]: Перевірте файли тем за офіційними контрольними сумами.

en: Verify WordPress core files against official checksums. |
uk[0]: Перевірте файли ядра WordPress за офіційними контрольними сумами.

en: Verifying %s integrity |
uk[0]: Перевірка цілісності %s

en: Verifying file integrity... |
uk[0]: Перевірка цілісності файлів...

en: Verifying... |
uk[0]: Перевірка...

en: Version |
uk[0]: Версія

en: Version %s |
uk[0]: Версія %s

en: Video tutorials |
uk[0]: Відеоуроки

en: View Add-ons |
uk[0]: Дивитися аддони

en: View All |
uk[0]: Переглянути всі

en: View all |
uk[0]: Переглянути все

en: View and manage all WordPress scheduled cron jobs. Disable unwanted cron tasks directly from the admin panel. |
uk[0]: Перегляд і керування всіма запланованими завданнями cron WordPress. Вимкніть небажані завдання cron безпосередньо з панелі адміністратора.

en: View Dashboard |
uk[0]: Перейти в консоль

en: View full Health Status |
uk[0]: Дивитися повний статус

en: View my PRO |
uk[0]: Дивитися мій PRO

en: View on WordPress.org |
uk[0]: Переглянути на WordPress.org

en: View plans |
uk[0]: Переглянути плани

en: Visitor Logging Settings |
uk[0]: Налаштування реєстрації відвідувачів

en: Visitors data successfully cleared! |
uk[0]: Дані відвідувачів успішно видалено!

en: Visitors from selected countries will be unable to access the site. |
uk[0]: Відвідувачі з вибраних країн не зможуть отримати доступ до сайту.

en: Visitors from selected countries will not be able to access the site. |
uk[0]: Відвідувачі з зазначених країн не зможуть отримати доступ до сайту.

en: Visitors Log |
uk[0]: Журнал відвідувачів

en: VPN / Tor / proxy blocking |
uk[0]: Блокування VPN / Tor / проксі

en: VPN and Tor Blocking |
uk[0]: Блокування VPN та Tor

en: VPN and Tor blocking |
uk[0]: Блокування VPN та Tor

en: VPN blocking |
uk[0]: Блокування VPN

en: VPN Connections |
uk[0]: VPN-підключення

en: VPN, Tor and proxy blocking |
uk[0]: Блокування VPN, Tor та проксі

en: W3 Total Cache detected. If using Disk Enhanced mode with rewrite rules, add a cookie-based server exception. See CACHE-COMPATIBILITY.md. |
uk[0]: Виявлено W3 Total Cache.

en: We also provide custom PHP development and automation services tailored to your needs. |
uk[0]: Ми також надаємо послуги з розробки та автоматизації PHP на замовлення з урахуванням ваших потреб.

en: We offer WordPress development services: optimization, plugin and theme customization, and server administration. |
uk[0]: Ми пропонуємо послуги з розробки WordPress: оптимізацію, налаштування плагінів і тем, а також адміністрування сервера.

en: We use cookies to improve site security and user experience. |
uk[0]: Ми використовуємо файли cookie для підвищення безпеки сайту та зручності користувачів.

en: Weak |
uk[0]: Слабкий

en: Web |
uk[0]: Веб

en: Web: |
uk[0]: Веб:

en: Webhook |
uk[0]: Веб-хук

en: Webshell |
uk[0]: Веб-оболонка

en: Website protection worked normally this week. |
uk[0]: Захист веб-сайту працював нормально цього тижня.

en: Website Traffic |
uk[0]: Трафік сайту

en: Website visitors report |
uk[0]: Звіт про відвідувачів

en: Weekly |
uk[0]: Щотижня

en: Weekly Maintenance |
uk[0]: Щотижневе обслуговування

en: Welcome to BotBlocker |
uk[0]: Ласкаво просимо до BotBlocker

en: Welcome to BotBlocker Security |
uk[0]: Ласкаво просимо до BotBlocker Security

en: Wget Command |
uk[0]: Команда Wget

en: Wget command (for system cron) |
uk[0]: Команда Wget (для системного cron)

en: Wget Command: |
uk[0]: Wget-команда:

en: What and how BotBlocker blocks |
uk[0]: Що і як блокує BotBlocker

en: What Data Does BotBlocker Collect |
uk[0]: Які дані збирає BotBlocker

en: What to do if the user has passed all automatic checks: let him through to the site, show him a page where he must pass manual check (blocking) or ban him? |
uk[0]: Що робити, якщо користувач пройшов усі автоматичні перевірки: пропустити його на сайт, показати сторінку, де він має пройти ручну перевірку (блокування), або заблокувати його?

en: What was blocked and why: reason + URL + IP |
uk[0]: Що було заблоковано і чому: причина + URL + IP

en: What you get with BotBlocker PRO |
uk[0]: Що ви отримуєте з BotBlocker PRO

en: What's in PRO |
uk[0]: Що в PRO

en: What's new in |
uk[0]: Що нового в

en: When BotBlocker activates. Earlier = stronger protection. |
uk[0]: Коли активується BotBlocker. Раніше = сильніший захист.

en: When checked, the scanner downloads fresh reference data from wp.org instead of using previously cached integrity manifests. Useful when core/plugin updates may not have been detected yet. |
uk[0]: Якщо позначено, сканер завантажує свіжі довідкові дані з wp.org замість використання раніше кешованих маніфестів цілісності. Корисно, коли оновлення ядра/плагінів ще не були виявлені.

en: When cloud API returns unexpected data - block the visitor and invalidate cache instead of silent pass. |
uk[0]: Якщо хмарний API повертає несподівані дані - заблокуйте відвідувача та очистіть кеш замість "тихої" обробки.

en: When enabled, all authenticated WordPress users (including subscribers, authors, contributors) bypass BotBlocker checks. By default, only administrators, editors and moderators are bypassed. |
uk[0]: Якщо ця опція увімкнена, всі авторизовані користувачі WordPress (включно з підписниками, авторами та учасниками) обходитимуть перевірки BotBlocker. За замовчуванням перевірки обходять лише адміністратори, редактори та модератори.

en: When enabled, only allowlisted IPs can access XML-RPC. When disabled, XML-RPC is fully blocked (allowlisted IPs can still bypass). |
uk[0]: Якщо увімкнено, лише IP-адреси з білого списку можуть отримати доступ до XML-RPC. Якщо вимкнено, XML-RPC повністю заблоковано (IP-адреси з білого списку все одно можуть обійти блокування).

en: When enabled, payment bypass only applies to POST requests and requires signature headers to have valid format (min 8 chars). GET requests with payment query keys will not be bypassed. Reduces attack surface while keeping real webhooks working. |
uk[0]: Якщо ця опція увімкнена, обхід перевірок для платіжних систем застосовується лише до POST-запитів і вимагає наявності заголовків підпису у правильному форматі (не менше 8 символів). GET-запити з параметрами платіжних систем не обробляються. Це дозволяє зменшити вразливість системи, зберігши при цьому працездатність реальних веб-хуків.

en: When enabled, payment callbacks still skip Captcha but IP blacklists, ASN rules, path rules and country blocks remain active. A blocked IP cannot use a payment callback to bypass the block. |
uk[0]: Якщо увімкнено, платіжні зворотні виклики все одно пропускають Captcha, але чорні списки IP, правила ASN, правила шляхів та блокування країн залишаються активними. Заблокована IP-адреса не може використовувати платіжний зворотний виклик для обходу блокування.

en: When enabled, requests matching well-known payment callback patterns (paths, query keys, admin-ajax actions, signature headers) skip JS-challenge, Captcha and rate-limit. Recommended for any site with WooCommerce or another e-commerce plugin. |
uk[0]: Якщо увімкнено, запити, що відповідають відомим шаблонам платіжних зворотних викликів (шляхи, ключі запитів, дії admin-ajax, заголовки підписів), пропускають JS-виклик, Captcha та обмеження швидкості. Рекомендується для будь-якого сайту з WooCommerce або іншим плагіном електронної комерції.

en: When enabled, X-Forwarded-For and CF-Connecting-IP headers are trusted for IP allowlisting. WARNING: These headers are client-spoofable - only enable if your server is behind a trusted reverse proxy that strips these headers from external requests. |
uk[0]: При увімкненні заголовки X-Forwarded-For та CF-Connecting-IP довіряються для білого списку IP. ПОПЕРЕДЖЕННЯ: Ці заголовки можуть бути підроблені клієнтом - увімкніть лише якщо ваш сервер знаходиться за довіреним зворотним проксі, який видаляє ці заголовки із зовнішніх запитів.

en: When enabled, X-Forwarded-Proto, CF-Visitor and other proxy headers are trusted to detect HTTPS connections. WARNING: These headers are client-spoofable - only enable if your server is behind a trusted reverse proxy that strips these headers from external requests. |
uk[0]: При увімкненні заголовки X-Forwarded-Proto, CF-Visitor та інші проксі-заголовки довіряються для виявлення HTTPS-з'єднань. ПОПЕРЕДЖЕННЯ: Ці заголовки можуть бути підроблені клієнтом - увімкніть лише якщо ваш сервер знаходиться за довіреним зворотним проксі, який видаляє ці заголовки із зовнішніх запитів.

en: When enabling HTTPS redirect, ensure your SSL certificate is properly configured. Misconfiguration may cause site access issues. |
uk[0]: Увімкнувши HTTPS-переадресацію, переконайтеся, що SSL-сертифікат налаштований правильно. Неправильне налаштування може спричинити проблеми з доступом до сайту.

en: When the rule should stop applying. |
uk[0]: Коли правило має втратити чинність.

en: Where the cookie alert banner appears on the page. |
uk[0]: Де на сторінці з’являється банер попередження про файли cookie.

en: White |
uk[0]: Білий

en: White bot already exists. |
uk[0]: Білий бот вже існує.

en: White bot created successfully. |
uk[0]: Білий бот успішно створено.

en: White bot deleted successfully. |
uk[0]: Білий бот успішно видалено.

en: White bot not found. |
uk[0]: Білий бот не знайдено.

en: White bot toggled successfully. |
uk[0]: Білий бот успішно переключено.

en: White bot updated successfully. |
uk[0]: Білий бот успішно оновлено.

en: White Bots |
uk[0]: Білі боти

en: White Bots and Search Engines |
uk[0]: Білі боти та пошукові системи

en: White bots data is required for import. |
uk[0]: Для імпорту потрібні дані про білих ботів.

en: Whitelist WhatsApp Preview |
uk[0]: Білий список превью WhatsApp

en: Whitelist your current IP |
uk[0]: Додати поточну IP-адресу до білого списку

en: Who always gets access? |
uk[0]: Хто завжди отримує доступ?

en: Who Should Always Have Access? |
uk[0]: Кому завжди гарантовано доступ?

en: Who visited and who was blocked |
uk[0]: Хто відвідував і хто був заблокований

en: Who visited the site and who was blocked |
uk[0]: Хто відвідав сайт і хто був заблокований

en: Wildcard patterns (one per line) that silence any matching added/modified/missing finding across every target. Use * and ?. Examples: */cache/*, *.log, wp-content/uploads/*. Bulk version of the per-file Ignore button. |
uk[0]: Шаблони підстановки (по одному на рядок), які заглушують будь-яке відповідне знаходження доданого/зміненого/відсутнього для всіх цілей. Використовуйте * і ?. Приклади: */cache/*, *.log, wp-content/uploads/*. Масова версія кнопки «Ігнорувати» для кожного файлу.

en: Window |
uk[0]: Вікно

en: with color:  |
uk[0]: з кольором:

en: Wizard reset successfully. |
uk[0]: Майстер налаштування успішно скинуто.

en: WooCommerce configuration guide |
uk[0]: Керівництво з налаштування WooCommerce

en: WooCommerce Detected |
uk[0]: Виявлено WooCommerce

en: WordPress 2FA Documentation |
uk[0]: Документація щодо 2FA для WordPress

en: WordPress Acceleration |
uk[0]: Прискорення роботи WordPress

en: WordPress acceleration |
uk[0]: Прискорення WordPress

en: WordPress acceleration and optimization |
uk[0]: Прискорення та оптимізація WordPress

en: WordPress Actions |
uk[0]: Дії WordPress

en: WordPress actions |
uk[0]: Дії WordPress

en: WordPress Admin Area Log |
uk[0]: Журнал адмін-панелі WordPress

en: WordPress admin area log |
uk[0]: Журнал адмін-панелі WordPress

en: WordPress Core |
uk[0]: Ядро WordPress

en: WordPress core tuning |
uk[0]: Налаштування ядра WordPress

en: WordPress development |
uk[0]: WordPress-розробка

en: WordPress filesystem is unavailable. |
uk[0]: Файлова система WordPress недоступна.

en: WordPress Paths |
uk[0]: WordPress-шляхи

en: WordPress plugin page |
uk[0]: Сторінка плагіна WordPress

en: WordPress Privacy Screen |
uk[0]: Екран конфіденційності WordPress

en: WordPress security audit |
uk[0]: Аудит безпеки WordPress

en: WordPress self requests |
uk[0]: Внутрішні запити WordPress

en: WordPress Service |
uk[0]: Сервіс WordPress

en: WordPress speed optimization |
uk[0]: Оптимізація швидкості WordPress

en: WordPress speed optimizations |
uk[0]: Оптимізації швидкості WordPress

en: WordPress stopped by BotBlocker |
uk[0]: WordPress зупинено BotBlocker

en: WordPress transients. Works on any hosting. |
uk[0]: Транзитні дані WordPress. Працює на будь-якому хостингу.

en: Works everywhere |
uk[0]: Працює скрізь

en: WP Cron Enabled |
uk[0]: WP Cron увімкнено

en: WP Cron Jobs |
uk[0]: Cron-завдання WP

en: WP Rocket detected. Add the BotBlocker cookie to the "Never Cache Cookies" list in WP Rocket settings. See CACHE-COMPATIBILITY.md. |
uk[0]: Виявлено WP Rocket.

en: WP Super Cache (Expert/mod_rewrite mode) serves cached pages via .htaccess, bypassing PHP. Add a cookie-based exception. See CACHE-COMPATIBILITY.md. |
uk[0]: WP Super Cache обходить PHP.

en: wp-config.php Integration |
uk[0]: Інтеграція з wp-config.php

en: WP-Cron Documentation |
uk[0]: Документація WP-Cron

en: WP-Cron enabled |
uk[0]: WP-Cron увімкнено

en: WP-Cron status (read-only, managed automatically). |
uk[0]: Статус WP-Cron (лише для читання, керується автоматично).

en: WPS Hide Login is active |
uk[0]: WPS Hide Login активний

en: Write a log entry every time a payment callback bypass is applied. Useful for auditing. |
uk[0]: Створює запис у журналі під час кожного обходу callback-запиту платіжної системи. Корисно для аудиту.

en: X-Robots-Tag directives |
uk[0]: Директиви X-Robots-Tag

en: X-Robots-Tag: noarchive for blocked pages |
uk[0]: X-Robots-Tag: noarchive для заблокованих сторінок

en: X-Robots-Tag: noindex on UTM pages |
uk[0]: X-Robots-Tag: noindex для UTM-сторінок

en: XML-RPC is disabled. |
uk[0]: XML-RPC вимкнено.

en: XML-RPC Specification |
uk[0]: Специфікація XML-RPC

en: XML-RPC Status |
uk[0]: Статус XML-RPC

en: XML-RPC Support |
uk[0]: Підтримка XML-RPC

en: XML-RPC Tunnel |
uk[0]: Тунель XML-RPC

en: XML-RPC tunnel - secure remote access, block exploits |
uk[0]: XML-RPC тунель - безпечний віддалений доступ

en: Yandex.Metrica ID |
uk[0]: Ідентифікатор Yandex.Metrica

en: Yes |
uk[0]: Так

en: You can change this anytime with one click. |
uk[0]: Це можна змінити в будь-який момент одним кліком.

en: You can prepare your list in any text editor. Each line should contain a single IP address or subnet in CIDR format (e.g. 192.168.1.0/24). |
uk[0]: Ви можете підготувати свій список у будь-якому текстовому редакторі. Кожен рядок повинен містити одну IP-адресу або підмережу у форматі CIDR (наприклад, 192.168.1.0/24).

en: You do not have permission to view this information. |
uk[0]: Ви не маєте прав на перегляд цієї інформації.

en: You have PRO activated. Check your plan. |
uk[0]: У вас активована підписка PRO. Перевірте свій тарифний план.

en: You must be logged in. |
uk[0]: Потрібна авторизація.

en: You will receive weekly security reports here. |
uk[0]: Тут ви отримуватимете щотижневі звіти безпеки.

en: Your browser does not support the video tag. |
uk[0]: Ваш браузер не підтримує тег video.

en: Your cloud API has expired. |
uk[0]: Термін дії вашого підключення до Cloud API закінчився.

en: Your cloud API has expired. Please renew it. |
uk[0]: Термін дії Cloud API закінчився.

en: Your cloud API has fewer than %d hits remaining. |
uk[0]: У вашому Cloud API залишилося менше ніж %d доступних запитів.

en: Your cloud API has no hits remaining. |
uk[0]: У вашому Cloud API більше немає доступних запитів.

en: Your cloud API has no hits remaining. Please renew. |
uk[0]: Ліміт звернень Cloud API вичерпано.

en: Your cloud API will expire in %d days. |
uk[0]: Термін дії вашого Cloud API закінчиться через %d днів.

en: Your email |
uk[0]: Ваша електронна адреса

en: Your Google reCaptcha v3 site key for invisible bot detection. |
uk[0]: Ваш ключ для Google reCaptcha v3 для виявлення невидимих ботів.

en: Your IP address will be permanently added to the whitelist |
uk[0]: Ваша IP-адреса буде назавжди додана до білого списку

en: Your IP address will be permanently trusted |
uk[0]: Ваша IP-адреса буде назавжди додана до довірених

en: Your message has been sent. |
uk[0]: Ваше повідомлення надіслано.

en: Your security configuration is complete. |
uk[0]: Ваш захист повністю налаштований.

en: Your site is fully protected with BotBlocker PRO. Cloud-based security shields are actively monitoring and blocking advanced threats in real-time. |
uk[0]: Ваш сайт повністю захищено з BotBlocker PRO.

en: Your Site is Now Protected |
uk[0]: Ваш сайт тепер під захистом

en: Your site is only partially protected. BotBlocker is already blocking basic automated attacks, but several critical shields are still disabled. |
uk[0]: Ваш сайт захищено лише частково.

en: Your site is protected! |
uk[0]: Ваш сайт захищено!

en: Your store is compatible with BotBlocker. |
uk[0]: Ваш магазин сумісний із BotBlocker.

en: Your Telegram bot token from @BotFather. |
uk[0]: Токен вашого Telegram-бота від @BotFather.

en: Your Telegram chat ID (user or group). |
uk[0]: Ідентифікатор вашого Telegram-чату (користувач або група).

en: Zero impact on visitors |
uk[0]: Жодного впливу на відвідувачів.

en: Zero-day botnet updates |
uk[0]: Оновлення для ботнетів нульового дня

en: ZIP contains unexpected file: |
uk[0]: ZIP містить несподіваний файл:

en: ZIP file not provided. |
uk[0]: ZIP-файл не надано.
