All in One Time Clock Lite - Tracking Employee Time Has Never Been Easier - en to el translation catalogue (186 entries)

en: All in One Time Clock Lite - Tracking Employee Time Has Never Been Easier
el: Όλα σε ένα χρονικό ρολόι lite - Η παρακολούθηση του χρόνου των εργαζομένων δεν ήταν ποτέ ευκολότερο

en: Codebangers
el: Κώδικες

en: Employees can easily clock in and out.  Managers can run reports, keep track of employees and their time.
el: Οι εργαζόμενοι μπορούν εύκολα να ρολόι μέσα και έξω.Οι διαχειριστές μπορούν να εκτελούν αναφορές, να παρακολουθούν τους υπαλλήλους και το χρόνο τους.

en: [Employee Profile Placeholder – Not visible in editor]
el: [PlaceHolder του προφίλ των εργαζομένων - Δεν είναι ορατό στον επεξεργαστή]

en: [Time Clock Placeholder – Not visible in editor]
el: [PlaceHolder ρολογιού χρόνου - Δεν είναι ορατό στον επεξεργαστή]

[ctx: aio-time-clock]
en: Login
el: Σύνδεση

[ctx: aio-time-clock]
en: Time Clock Widget Title
el: Τίτλος widget ρολογιού χρόνου

[ctx: aio-time-clock]
en: Time Clock is only available for users that are logged in
el: Το ρολόι χρόνου είναι διαθέσιμο μόνο για χρήστες που έχουν συνδεθεί

[ctx: aio-time-clock]
en: Working
el: Εργαζόμενος

[ctx: aio-time-clock]
en: Your user group does not have permission to view the Time Clock.
el: Η ομάδα χρηστών σας δεν έχει άδεια να δείτε το ρολόι ώρας.

[ctx: aio-time-clock-lite]
en: Action does not exist
el: Η δράση δεν υπάρχει

[ctx: aio-time-clock-lite]
en: Add Employee
el: Προσθέστε υπάλληλο

[ctx: aio-time-clock-lite]
en: Add New Department
el: Προσθήκη νέου τμήματος

[ctx: aio-time-clock-lite]
en: Add Note
el: Προσθέστε σημείωση

[ctx: aio-time-clock-lite]
en: Add or remove departments
el: Προσθέστε ή αφαιρέστε τα τμήματα

[ctx: aio-time-clock-lite]
en: Add your own custom roles for time clock access
el: Προσθέστε τους δικούς σας προσαρμοσμένους ρόλους για πρόσβαση ρολογιού χρόνου

[ctx: aio-time-clock-lite]
en: Added new UI features
el: Πρόσθεσε νέες λειτουργίες UI

[ctx: aio-time-clock-lite]
en: Advanced
el: Προχωρημένος

[ctx: aio-time-clock-lite]
en: All Departments
el: Όλα τα τμήματα

[ctx: aio-time-clock-lite]
en: All In One Time Clock Pro
el: Όλα σε ένα χρονικό ρολόι Pro

[ctx: aio-time-clock-lite]
en: All Shifts
el: Όλες οι βάρδιες

[ctx: aio-time-clock-lite]
en: Allows employees to add their own shift notes
el: Επιτρέπει στους υπαλλήλους να προσθέσουν τις δικές τους σημειώσεις αλλαγής

[ctx: aio-time-clock-lite]
en: Allows employees to log break times separately for accurate tracking
el: Επιτρέπει στους υπαλλήλους να καταγράφουν τους χρόνους διακοπής χωριστά για ακριβή παρακολούθηση

[ctx: aio-time-clock-lite]
en: Available in
el: Διαθέσιμος

[ctx: aio-time-clock-lite]
en: Back to Time Clock
el: Επιστροφή στο χρονικό ρολόι

[ctx: aio-time-clock-lite]
en: Cancel
el: Ματαίωση

[ctx: aio-time-clock-lite]
en: Charts and Graphs
el: Διαγράμματα και γραφήματα

[ctx: aio-time-clock-lite]
en: Choose from the most popular departments
el: Επιλέξτε από τα πιο δημοφιλή τμήματα

[ctx: aio-time-clock-lite]
en: Click CLOCK IN to START your shift
el: Κάντε κλικ στο ρολόι για να ξεκινήσετε τη μετατόπιση σας

[ctx: aio-time-clock-lite]
en: Clock In
el: Ρολόι

[ctx: aio-time-clock-lite]
en: Clock In Empty
el: Ρολόι με άδειο

[ctx: aio-time-clock-lite]
en: Clock In Time
el: Ρολόι στο χρόνο

[ctx: aio-time-clock-lite]
en: Clock In failed
el: Ρολόι στο αποτυχημένο

[ctx: aio-time-clock-lite]
en: Clock Out
el: Ρολόι

[ctx: aio-time-clock-lite]
en: Clock Out Empty
el: Ρολόι άδειο

[ctx: aio-time-clock-lite]
en: Clock Out Time
el: Χρόνος ρολογιού

[ctx: aio-time-clock-lite]
en: Clock out failed
el: Το ρολόι απέτυχε

[ctx: aio-time-clock-lite]
en: Close
el: Κοντά

[ctx: aio-time-clock-lite]
en: Company Name
el: Όνομα εταιρείας

[ctx: aio-time-clock-lite]
en: Configure Permalinks
el: Ρύθμιση παραμέτρων Permalinks

[ctx: aio-time-clock-lite]
en: Congratulations
el: Συγχαρητήρια

[ctx: aio-time-clock-lite]
en: Create prefined shifts that employees can choose from instead of a dynamic clock
el: Δημιουργήστε προφητικές μετατοπίσεις που μπορούν να επιλέξουν οι εργαζόμενοι αντί για ένα δυναμικό ρολόι

[ctx: aio-time-clock-lite]
en: Current Time
el: Τρέχουσα ώρα

[ctx: aio-time-clock-lite]
en: Custom Roles
el: Προσαρμοσμένοι ρόλοι

[ctx: aio-time-clock-lite]
en: Custom Simple and Advanced Shift Reports
el: Προσαρμοσμένες απλές και προηγμένες αναφορές μετατόπισης

[ctx: aio-time-clock-lite]
en: Date Range
el: Φάσμα ημερομηνιών

[ctx: aio-time-clock-lite]
en: Department
el: Τμήμα

[ctx: aio-time-clock-lite]
en: Departments
el: Τμήματα

[ctx: aio-time-clock-lite]
en: Disabled
el: Ανάπηρος

[ctx: aio-time-clock-lite]
en: Easily customize the time clock for your company
el: Προσαρμόστε εύκολα το ρολόι χρόνου για την εταιρεία σας

[ctx: aio-time-clock-lite]
en: Edit Clock In Time
el: Επεξεργασία ρολογιού στο χρόνο

[ctx: aio-time-clock-lite]
en: Edit Clock Out Time
el: Επεξεργασία χρόνου ρολογιού

[ctx: aio-time-clock-lite]
en: Edit Department
el: Επεξεργασία τμήματος

[ctx: aio-time-clock-lite]
en: Edit Employee
el: Επεξεργασία υπαλλήλου

[ctx: aio-time-clock-lite]
en: Edit Page
el: Επεξεργασία σελίδας

[ctx: aio-time-clock-lite]
en: Edit Shift
el: Επεξεργασία μετατόπισης

[ctx: aio-time-clock-lite]
en: Employee
el: Υπάλληλος

[ctx: aio-time-clock-lite]
en: Employee Name
el: Όνομα υπαλλήλου

[ctx: aio-time-clock-lite]
en: Employee Profile
el: Προφίλ εργαζομένων

[ctx: aio-time-clock-lite]
en: Employee Profile page created successfully.
el: Η σελίδα προφίλ των εργαζομένων δημιουργήθηκε με επιτυχία.

[ctx: aio-time-clock-lite]
en: Employee Profile page not found. Create one?
el: Η σελίδα προφίλ των εργαζομένων δεν βρέθηκε.Δημιουργήστε ένα;

[ctx: aio-time-clock-lite]
en: Employee Shifts
el: Μετατοπίσεις των εργαζομένων

[ctx: aio-time-clock-lite]
en: Employee shifts dates and times
el: Οι ημερομηνίες και οι ώρες μετατόπισης των εργαζομένων

[ctx: aio-time-clock-lite]
en: Employees
el: Εργαζόμενοι

[ctx: aio-time-clock-lite]
en: Employees Currently Working
el: Οι εργαζόμενοι εργάζονται επί του παρόντος

[ctx: aio-time-clock-lite]
en: Enable Breaks
el: Ενεργοποίηση διαλείμματα

[ctx: aio-time-clock-lite]
en: Enable Employee Wage Management
el: Ενεργοποιήστε τη διαχείριση των μισθών των εργαζομένων

[ctx: aio-time-clock-lite]
en: Enable Shift Notes
el: Ενεργοποίηση σημειώσεων μετατόπισης

[ctx: aio-time-clock-lite]
en: Enabled
el: Ενεργοποιημένος

[ctx: aio-time-clock-lite]
en: Enter Company Name
el: Εισαγάγετε το όνομα της εταιρείας

[ctx: aio-time-clock-lite]
en: Extendable
el: Επεκτάσιμος

[ctx: aio-time-clock-lite]
en: Extensions/Addons Supported to allow anything to be possible
el: Επεκτάσεις/addons που υποστηρίζονται για να επιτρέψουν οτιδήποτε είναι δυνατή

[ctx: aio-time-clock-lite]
en: Finished
el: Πεπερασμένος

[ctx: aio-time-clock-lite]
en: From
el: Από

[ctx: aio-time-clock-lite]
en: General Settings
el: Γενικές ρυθμίσεις

[ctx: aio-time-clock-lite]
en: Get Pro
el: ΠΑΡΕΣ

[ctx: aio-time-clock-lite]
en: Get Support
el: Αποκτήστε υποστήριξη

[ctx: aio-time-clock-lite]
en: Help
el: Βοήθεια

[ctx: aio-time-clock-lite]
en: IP Address
el: Διεύθυνση IP

[ctx: aio-time-clock-lite]
en: IP And GPS Tracking
el: Παρακολούθηση IP και GPS

[ctx: aio-time-clock-lite]
en: Improved Reports
el: Βελτιωμένες αναφορές

[ctx: aio-time-clock-lite]
en: In
el: Σε

[ctx: aio-time-clock-lite]
en: Introduction
el: Εισαγωγή

[ctx: aio-time-clock-lite]
en: List style time clock page with pin pad entry instead of a login
el: Λίστα Λίστα στυλ σελίδα ρολογιού χρόνου με καταχώρηση PIN αντί για σύνδεση

[ctx: aio-time-clock-lite]
en: Location Required
el: Απαιτείται τοποθεσία

[ctx: aio-time-clock-lite]
en: Login
el: Σύνδεση

[ctx: aio-time-clock-lite]
en: Logout
el: Αποσύνδεση

[ctx: aio-time-clock-lite]
en: Manage Departments
el: Διαχειριστικά τμήματα

[ctx: aio-time-clock-lite]
en: Manager
el: Διευθυντής

[ctx: aio-time-clock-lite]
en: Manager Profiles
el: Προφίλ διαχειριστή

[ctx: aio-time-clock-lite]
en: Manager profiles that can export, import and edit shifts
el: Προφίλ διαχειριστή που μπορούν να εξάγουν, να εισάγουν και να επεξεργαστούν μετατοπίσεις

[ctx: aio-time-clock-lite]
en: More Settings
el: Περισσότερες ρυθμίσεις

[ctx: aio-time-clock-lite]
en: More features than you can shake a stick at
el: Περισσότερα χαρακτηριστικά από ό, τι μπορείτε να κουνήσετε ένα ραβδί στο

[ctx: aio-time-clock-lite]
en: Multiple Shift Views
el: Πολλαπλές προβολές μετατόπισης

[ctx: aio-time-clock-lite]
en: Name
el: Ονομα

[ctx: aio-time-clock-lite]
en: Navigate to Settings Page
el: Μεταβείτε στη σελίδα ρυθμίσεων

[ctx: aio-time-clock-lite]
en: Need Support
el: Χρειάζεστε υποστήριξη

[ctx: aio-time-clock-lite]
en: New Department Name
el: Νέο όνομα τμήματος

[ctx: aio-time-clock-lite]
en: New Shift
el: Νέα μετατόπιση

[ctx: aio-time-clock-lite]
en: News
el: Νέα

[ctx: aio-time-clock-lite]
en: No required actions at this time
el: Χωρίς απαιτούμενες ενέργειες αυτή τη στιγμή

[ctx: aio-time-clock-lite]
en: No shifts found
el: Δεν βρέθηκαν αλλαγές

[ctx: aio-time-clock-lite]
en: No shifts found in the Trash
el: Δεν βρέθηκαν μετατοπίσεις στα σκουπίδια

[ctx: aio-time-clock-lite]
en: Not authorized to perform this action
el: Δεν είναι εξουσιοδοτημένο να εκτελέσει αυτήν την ενέργεια

[ctx: aio-time-clock-lite]
en: Options
el: Επιλογές

[ctx: aio-time-clock-lite]
en: Out
el: Εξω

[ctx: aio-time-clock-lite]
en: Page link not available so cannot redirect
el: Ο σύνδεσμος σελίδας δεν είναι διαθέσιμος, οπότε δεν μπορεί να ανακατευθύνει

[ctx: aio-time-clock-lite]
en: Popular Departments
el: Δημοφιλή τμήματα

[ctx: aio-time-clock-lite]
en: Predefined Locations
el: Προκαθορισμένες τοποθεσίες

[ctx: aio-time-clock-lite]
en: Predefined Shifts
el: Προκαθορισμένες βάρδιες

[ctx: aio-time-clock-lite]
en: Pro
el: Επαγγελματικός

[ctx: aio-time-clock-lite]
en: Profile page for employees. Shortcode:
el: Σελίδα προφίλ για τους υπαλλήλους.Shortcode:

[ctx: aio-time-clock-lite]
en: Quick Pick Time Clock
el: Ρολόι γρήγορης επιλογής

[ctx: aio-time-clock-lite]
en: Quick Pick Time Clock Page
el: Γρήγορη σελίδα ρολογιού χρόνου

[ctx: aio-time-clock-lite]
en: Real Time Monitoring
el: Παρακολούθηση σε πραγματικό χρόνο

[ctx: aio-time-clock-lite]
en: Redirect Employees to Time Clock Page
el: Ανακατεύθυνση των υπαλλήλων στη σελίδα ρολογιού χρόνου

[ctx: aio-time-clock-lite]
en: Redirects employees to the Time Clock page on login
el: Ανακατευθύνει τους υπαλλήλους στη σελίδα ρολογιού χρόνου κατά τη σύνδεση

[ctx: aio-time-clock-lite]
en: Report action cannot be null
el: Η δράση αναφοράς δεν μπορεί να είναι μηδενική

[ctx: aio-time-clock-lite]
en: Reports
el: Εκθέσεις

[ctx: aio-time-clock-lite]
en: Required Actions
el: Απαιτούμενες ενέργειες

[ctx: aio-time-clock-lite]
en: Search Departments
el: Τμήματα αναζήτησης

[ctx: aio-time-clock-lite]
en: Search Shifts
el: Μετατοπίσεις αναζήτησης

[ctx: aio-time-clock-lite]
en: Select Department
el: Επιλέξτε τμήμα

[ctx: aio-time-clock-lite]
en: Separate departments with commas
el: Χωριστά τμήματα με κόμματα

[ctx: aio-time-clock-lite]
en: Settings
el: Ρυθμίσεις

[ctx: aio-time-clock-lite]
en: Shift
el: Αλλαγή

[ctx: aio-time-clock-lite]
en: Shift Info
el: Πληροφορίες μετατόπισης

[ctx: aio-time-clock-lite]
en: Shift Picker Time Clock Page
el: Σελίδα ρολογιού χρόνου αλλαγής επιλογής

[ctx: aio-time-clock-lite]
en: Shift Total
el: Συνολικά

[ctx: aio-time-clock-lite]
en: Shifts
el: Μετατοπίζεται

[ctx: aio-time-clock-lite]
en: Shifts can show the location of an IP address and a GPS coordinate
el: Οι μετατοπίσεις μπορούν να εμφανίσουν τη θέση μιας διεύθυνσης IP και μιας συντεταγμένης GPS

[ctx: aio-time-clock-lite]
en: Show All
el: Δείχνουν όλα

[ctx: aio-time-clock-lite]
en: Status
el: Κατάσταση

[ctx: aio-time-clock-lite]
en: Submit
el: Υποτάσσομαι

[ctx: aio-time-clock-lite]
en: Thank you
el: Σας ευχαριστώ

[ctx: aio-time-clock-lite]
en: Thanks again for using the All In One Time Clock Lite
el: Ευχαριστώ και πάλι που χρησιμοποιήσατε τα All in a Time Clock Lite

[ctx: aio-time-clock-lite]
en: The company name associated with this Account
el: Το όνομα της εταιρείας που σχετίζεται με αυτόν τον λογαριασμό

[ctx: aio-time-clock-lite]
en: There are no departments available
el: Δεν υπάρχουν διαθέσιμα τμήματα

[ctx: aio-time-clock-lite]
en: Through
el: Διά μέσου

[ctx: aio-time-clock-lite]
en: Time Clock
el: Ρολόι ώρας

[ctx: aio-time-clock-lite]
en: Time Clock Admin
el: Διαχειριστής ρολογιού ώρας

[ctx: aio-time-clock-lite]
en: Time Clock QR Page
el: Σελίδα QR ρολογιού χρόνου

[ctx: aio-time-clock-lite]
en: Time Clock page created successfully.
el: Η σελίδα ρολογιού χρόνου δημιουργήθηκε με επιτυχία.

[ctx: aio-time-clock-lite]
en: Time Clock page not found. Create one?
el: Η σελίδα ρολογιού ώρας δεν βρέθηκε.Δημιουργήστε ένα;

[ctx: aio-time-clock-lite]
en: Total
el: Σύνολο

[ctx: aio-time-clock-lite]
en: Total Clocked In
el: Συνολικά χρονομετρημένα

[ctx: aio-time-clock-lite]
en: Total Employees
el: Συνολικοί εργαζόμενοι

[ctx: aio-time-clock-lite]
en: Total Shift Time
el: Συνολικός χρόνος μετατόπισης

[ctx: aio-time-clock-lite]
en: Total Shifts
el: Συνολικές βάρδιες

[ctx: aio-time-clock-lite]
en: Total Time
el: Συνολικός χρόνος

[ctx: aio-time-clock-lite]
en: Track wages along with time for detailed reports and graphs
el: Παρακολουθήστε τους μισθούς μαζί με το χρόνο για λεπτομερείς αναφορές και γραφήματα

[ctx: aio-time-clock-lite]
en: Tracking Employee Time Has Never Been Easier
el: Η παρακολούθηση του χρόνου των εργαζομένων δεν ήταν ποτέ ευκολότερος

[ctx: aio-time-clock-lite]
en: Unable to create Employee Profile page.
el: Δεν είναι δυνατή η δημιουργία σελίδας προφίλ των εργαζομένων.

[ctx: aio-time-clock-lite]
en: Unable to create Time Clock page.
el: Δεν είναι δυνατή η δημιουργία σελίδας ρολογιού χρόνου.

[ctx: aio-time-clock-lite]
en: Unlimited Clock in Locations
el: Απεριόριστο ρολόι σε τοποθεσίες

[ctx: aio-time-clock-lite]
en: Update Department
el: Τμήμα ενημέρωσης

[ctx: aio-time-clock-lite]
en: Update News
el: Ενημέρωση ειδήσεων

[ctx: aio-time-clock-lite]
en: Update Note
el: Ενημέρωση

[ctx: aio-time-clock-lite]
en: Updated translations
el: Ενημερωμένες μεταφράσεις

[ctx: aio-time-clock-lite]
en: Updates
el: Ενημερώσεις

[ctx: aio-time-clock-lite]
en: Users
el: Χρήστες

[ctx: aio-time-clock-lite]
en: View Page
el: Προβολή σελίδας

[ctx: aio-time-clock-lite]
en: View Pro Product Page
el: Προβολή σελίδας προϊόντος Pro Pro

[ctx: aio-time-clock-lite]
en: View Shift
el: Προβολή

[ctx: aio-time-clock-lite]
en: View activity in the form of a chart
el: Δείτε τη δραστηριότητα με τη μορφή ενός γραφήματος

[ctx: aio-time-clock-lite]
en: View, edit or create bulk shifts
el: Προβολή, επεξεργασία ή δημιουργία χύδην μετατοπίσεων

[ctx: aio-time-clock-lite]
en: Volunteer
el: Εθελοντής

[ctx: aio-time-clock-lite]
en: WARNING!! Permalinks have to be set to anything other than default for the Timeclock to work properly.  We recommend you use the Post Name setting
el: ΠΡΟΕΙΔΟΠΟΙΗΣΗ!!Οι Permalinks πρέπει να ρυθμιστούν σε οτιδήποτε άλλο εκτός από την προεπιλογή για να λειτουργήσει σωστά το Timeclock.Σας συνιστούμε να χρησιμοποιήσετε τη ρύθμιση ονόματος ανάρτησης

[ctx: aio-time-clock-lite]
en: Wage
el: Μισθός

[ctx: aio-time-clock-lite]
en: Wage Total
el: Συνολικό μισθό

[ctx: aio-time-clock-lite]
en: We got you. Visit the link below for help.
el: Σε πήραμε.Επισκεφθείτε τον παρακάτω σύνδεσμο για βοήθεια.

[ctx: aio-time-clock-lite]
en: Where employees clock in and out of shifts
el: Όπου οι εργαζόμενοι ρολόι μέσα και έξω από τις βάρδιες

[ctx: aio-time-clock-lite]
en: Widget time clock disabled while on time clock page
el: Το ρολόι χρόνου widget απενεργοποιήθηκε ενώ βρίσκεται σε χρονική σελίδα

[ctx: aio-time-clock-lite]
en: You already have a Time Clock page created.
el: Έχετε ήδη δημιουργήσει μια σελίδα ρολογιού χρόνου.

[ctx: aio-time-clock-lite]
en: You already have an Employee Profile page created.
el: Έχετε ήδη δημιουργήσει μια σελίδα προφίλ εργαζομένων.

[ctx: aio-time-clock-lite]
en: You are currently clocked in
el: Είστε σήμερα χρονομετρημένοι

[ctx: aio-time-clock-lite]
en: You cannot clock in as another employee
el: Δεν μπορείτε να ρολόι ως άλλος υπάλληλος

[ctx: aio-time-clock-lite]
en: You cannot clock out of another employee\'s shift
el: Δεν μπορείτε να ρολόι από τη μετατόπιση άλλου υπαλλήλου

[ctx: aio-time-clock-lite]
en: You have been clocked out
el: Έχετε χρονομετρηθεί

[ctx: aio-time-clock-lite]
en: You have successfully updated to version
el: Έχετε ενημερώσει με επιτυχία στην έκδοση

[ctx: aio-time-clock-lite]
en: You must be logged in to use the time clock
el: Πρέπει να συνδεθείτε για να χρησιμοποιήσετε το χρονικό ρολόι

[ctx: aio-time-clock-lite]
en: You must be logged in to view the Employee Profile Page
el: Πρέπει να συνδεθείτε για να δείτε τη σελίδα προφίλ των εργαζομένων

[ctx: aio-time-clock-lite]
en: action does not exist
el: Η δράση δεν υπάρχει

en: https://codebangers.com
el: https://codebangers.com (el)

en: https://codebangers.com/product/all-in-one-time-clock-lite/
el: https://codebangers.com/product/all-in-one-time-clock-lite/ (el)

[ctx: shift]
en: Add New
el: Προσθέστε νέα
