Accessibility Assistant 1.3.2 - en to uk translation catalogue (572 entries)

en: Accessibility Assistant
uk: Помічник доступності

note: Author URI of the plugin
en: With Accessibility Assistant, blind and visually impaired people have the ease of access to become more independent and integration with the Digital world, which replicates their daily lives
uk: З Помічником доступності сліпі та слабозорі люди мають легкий доступ до більшої самостійності та інтеграції з цифровим світом, який відображає їхнє повсякденне життя

en: Please uninstall this plugin and reinstall it.
uk: Будь ласка, видаліть цей плагін і встановіть його заново.

en: Accessibility
uk: Доступність

en: Languages
uk: Мови

en: Edit Languages
uk: Редагувати мови

en: Plan
uk: План

en: User Guide
uk: Посібник користувача

en: Accessibility Assistant Logo
uk: Логотип Помічника доступності

en: Accessibility by CartCoders
uk: Доступність від CartCoders

en: pages
uk: сторінки

en: Settings
uk: Налаштування

en: Widget Option
uk: Опція віджета

en: Enable /Disable
uk: Увімкнути/Вимкнути

en: Do you want to put as link?
uk: Ви хочете розмістити як посилання?

en: Accessibility Assistance
uk: Допомога з доступності

en: you can placed %s as link
uk: ви можете розмістити %s як посилання

en: Choose Design
uk: Вибрати дизайн

en: Default Design
uk: Стандартний дизайн

en: Custom Design
uk: Власний дизайн

en: Mobile View Design
uk: Дизайн для мобільного перегляду

en: Position
uk: Позиція

en: Desktop Position
uk: Позиція на робочому столі

en: Top Left
uk: Зверху ліворуч

en: Top Right
uk: Зверху праворуч

en: Middle Left
uk: Посередині ліворуч

en: Middle Right
uk: Посередині праворуч

en: Bottom Left
uk: Знизу ліворуч

en: Bottom Right
uk: Знизу праворуч

en: Mobile Position
uk: Мобільна позиція

en: Padding
uk: Відступ

en: This will be only Works on Position for "Bottom Left" and "Bottom Right"
uk: Це працюватиме лише для позицій "Знизу ліворуч" та "Знизу праворуч"

en: Enable/Disable Features
uk: Увімкнути/Вимкнути функції

en: Keyboard Nav
uk: Навігація з клавіатури

en: Cursor
uk: Курсор

en: Saturation Modes
uk: Режими насиченості

en: Contrast
uk: Контраст

en: Bigger Text
uk: Більший текст

en: Highlight Links
uk: Виділити посилання

en: Font Readability
uk: Читабельність шрифту

en: Focus Mask
uk: Маска фокусування

en: Title Highlighting
uk: Виділення заголовків

en: Text Enhancer
uk: Покращувач тексту

en: Image Alt Tooltip
uk: Спливаюча підказка альтернативного тексту зображення

en: Stop Animation
uk: Зупинити анімацію

en: Word Spacing
uk: Інтервал між словами

en: Letter Spacing
uk: Інтервал між літерами

en: Line Height
uk: Висота рядка

en: Alignment
uk: Вирівнювання

en: Image/Video Hide
uk: Сховати зображення/відео

en: Text Speech
uk: Озвучування тексту

en: Adjust Text Colors
uk: Налаштувати кольори тексту

en: Adjust Title Colors
uk: Налаштувати кольори заголовків

en: Adjust Background Colors
uk: Налаштувати кольори фону

en: Mute Sounds
uk: Вимкнути звуки

en: Content Scaling
uk: Масштабування контенту

en: GIF Hide
uk: Сховати GIF

en: Read Mode
uk: Режим читання

en: Useful Links
uk: Корисні посилання

en: Highlight Hover
uk: Виділення при наведенні

en: Highlight Focus
uk: Виділення при фокусуванні

en: Big Black Cursor
uk: Великий чорний курсор

en: Profile Options
uk: Параметри профілю

en: Voice Navigation
uk: Голосова навігація

en: Talk & Type
uk: Говори і друкуй

en: Color Blind Options
uk: Параметри для людей з порушенням кольорового зору

en: Color Schema
uk: Колірна схема

en: Controller Background
uk: Фон контролера

en: Text and Layout Font
uk: Шрифт тексту та макета

en: Accent and Logo Elements
uk: Акцентні та логотипні елементи

en: Save
uk: Зберегти

en: Have questions or need assistance? %s
uk: Маєте питання або потребуєте допомоги? %s

en: Contact us
uk: Зв'яжіться з нами

en: Sorry, You can not update....
uk: Вибачте, ви не можете оновити....

en: Keyboard should not be empty.
uk: Поле клавіатури не повинно бути порожнім.

en: Big Cursor should not be empty.
uk: Поле великого курсора не повинно бути порожнім.

en: Reading Guide Color should not be empty.
uk: Колір посібника для читання не повинен бути порожнім.

en: High saturation should not be empty.
uk: Висока насиченість не повинна бути порожньою.

en: Low saturation should not be empty.
uk: Низька насиченість не повинна бути порожньою.

en: Desaturate should not be empty.
uk: Знесатурація не повинна бути порожньою.

en: Invert Colors should not be empty.
uk: Інвертування кольорів не повинно бути порожнім.

en: Dark Contrast should not be empty.
uk: Темний контраст не повинен бути порожнім.

en: Light Contrast should not be empty.
uk: Світлий контраст не повинен бути порожнім.

en: Bigger Text should not be empty.
uk: Більший текст не повинен бути порожнім.

en: Highlight Links should not be empty.
uk: Виділення посилань не повинно бути порожнім.

en: Word Spacing should not be empty.
uk: Інтервал між словами не повинен бути порожнім.

en: Letter Spacing should not be empty.
uk: Інтервал між літерами не повинен бути порожнім.

en: Line Height should not be empty.
uk: Висота рядка не повинна бути порожньою.

en: Left Alignment should not be empty.
uk: Ліве вирівнювання не повинно бути порожнім.

en: Alignment should not be empty.
uk: Вирівнювання не повинно бути порожнім.

en: Center should not be empty.
uk: Центр не повинен бути порожнім.

en: Readable Fonts should not be empty.
uk: Читабельні шрифти не повинні бути порожніми.

en: Reading Mask should not be empty.
uk: Маска читання не повинна бути порожньою.

en: Highlight Titles should not be empty.
uk: Виділення заголовків не повинно бути порожнім.

en: Text Enhancer should not be empty.
uk: Покращувач тексту не повинен бути порожнім.

en: Image Alt Tooltip should not be empty.
uk: Спливаюча підказка альтернативного тексту зображення не повинна бути порожньою.

en: Text Colors should not be empty.
uk: Кольори тексту не повинні бути порожніми.

en: Title Colors should not be empty.
uk: Кольори заголовків не повинні бути порожніми.

en: Background Colors should not be empty.
uk: Кольори фону не повинні бути порожніми.

en: Mute Sounds should not be empty.
uk: Вимкнення звуків не повинно бути порожнім.

en: Content Scaling should not be empty.
uk: Масштабування контенту не повинно бути порожнім.

en: GIF Hide should not be empty.
uk: Приховування GIF не повинно бути порожнім.

en: Read Mode should not be empty.
uk: Режим читання не повинен бути порожнім.

en: Useful Links should not be empty.
uk: Корисні посилання не повинні бути порожніми.

en: Highlight Hover should not be empty.
uk: Виділення при наведенні не повинно бути порожнім.

en: Highlight Focus should not be empty.
uk: Виділення при фокусуванні не повинно бути порожнім.

en: Big Black Cursor should not be empty.
uk: Великий чорний курсор не повинен бути порожнім.

en: Profile Settings should not be empty.
uk: Налаштування профілю не повинні бути порожніми.

en: Voice Commands should not be empty.
uk: Голосові команди не повинні бути порожніми.

en: Talk and Type should not be empty.
uk: Говори і друкуй не повинно бути порожнім.

en: Color Blind should not be empty.
uk: Параметри для людей з порушенням кольорового зору не повинні бути порожніми.

en: Image Hide should not be empty.
uk: Приховування зображень не повинно бути порожнім.

en: Video Hide should not be empty.
uk: Приховування відео не повинно бути порожнім.

en: Stop Animation should not be empty.
uk: Зупинка анімації не повинна бути порожньою.

en: Text Speech should not be empty.
uk: Озвучування тексту не повинно бути порожнім.

en: Accessibility Assistant should not be empty.
uk: Помічник доступності не повинен бути порожнім.

en: Reset All should not be empty.
uk: Скинути все не повинно бути порожнім.

en: Statement should not be empty.
uk: Заява не повинна бути порожньою.

en: Hide Interface should not be empty.
uk: Сховати інтерфейс не повинно бути порожнім.

en: Error!
uk: Помилка!

en: Success!
uk: Успіх!

en: Language Controllers
uk: Контролери мови

en: Back
uk: Назад

en: Set %s Default Language
uk: Встановити %s мовою за замовчуванням

en: Show Language
uk: Показати мову

en: Navigation and Interaction Controllers
uk: Контролери навігації та взаємодії

en: Big Cursor
uk: Великий курсор

en: Reading Guide
uk: Посібник для читання

en: Visual Customization Controllers
uk: Контролери візуального налаштування

en: High Saturation
uk: Висока насиченість

en: Low Saturation
uk: Низька насиченість

en: Desaturate
uk: Знесатурація

en: Invert Colors
uk: Інвертувати кольори

en: Dark Contrast
uk: Темний контраст

en: Light Contrast
uk: Світлий контраст

en: Text Customization Controllers
uk: Контролери налаштування тексту

en: Left Alignment
uk: Ліве вирівнювання

en: Right Alignment
uk: Праве вирівнювання

en: Center
uk: Центр

en: Readable Fonts
uk: Читабельні шрифти

en: Reading Mask
uk: Маска читання

en: Highlight Titles
uk: Виділення заголовків

en: Text Colors
uk: Кольори тексту

en: Title Colors
uk: Кольори заголовків

en: Background Colors
uk: Кольори фону

en: Bigblack Cursor
uk: Великий чорний курсор

en: Profile Settings
uk: Налаштування профілю

en: Talk And Type
uk: Говори і друкуй

en: Color Blind
uk: Кольорова сліпота

en: Media Control
uk: Керування медіа

en: Image Hide
uk: Сховати зображення

en: Video Hide
uk: Сховати відео

en: Speech Support
uk: Підтримка мовлення

en: Utility Settings
uk: Службові налаштування

en: Reset all
uk: Скинути все

en: Statement
uk: Заява

en: Hide Interface
uk: Сховати інтерфейс

en: Welcome Banner Image
uk: Зображення банера привітання

en: Welcome to Accessibility by CartCoders
uk: Ласкаво просимо до Доступності від CartCoders

en: Thanks for choosing our app! We're here to help make your website accessible to everyone.
uk: Дякуємо за вибір нашого додатка! Ми тут, щоб допомогти зробити ваш веб-сайт доступним для всіх.

en: Let's start by choosing a plan that fits your needs.
uk: Почнемо з вибору плану, який відповідає вашим потребам.

note: translators: %1$s: opening bold tag, %2$s: closing bold tag
en: Enjoy a %1$s5-day free trial%2$s with access to the selected plan's features:
uk: Насолоджуйтесь %1$s5-денною безкоштовною пробною версією%2$s з доступом до функцій обраного плану:

note: translators: %1$s: opening bold tag, %2$s: closing bold tag
en: We have an Exciting Offer for you:
uk: У нас є захоплююча пропозиція для вас:

en: Get a %1$s29%% discount%2$s on a yearly subscription when you select the %1$sProfessional Plan.%2$s
uk: Отримайте %1$s29%% знижки%2$s на річну підписку, коли виберете %1$sПрофесійний план.%2$s

en: Get a %1$s40%% discount%2$s on a yearly subscription when you select the %1$sPremium Plan.%2$s
uk: Отримайте %1$s40%% знижки%2$s на річну підписку, коли виберете %1$sПреміум план.%2$s

en: Let's Go
uk: Поїхали

en: If you need further assistance, please contact us at %1$s. You can also check our %2$s for more information.
uk: Якщо вам потрібна додаткова допомога, будь ласка, зв'яжіться з нами за адресою %1$s. Ви також можете переглянути наш %2$s для отримання додаткової інформації.

en: Usage Guide
uk: Посібник з використання

en: CartCoders Logo
uk: Логотип CartCoders

en: Pages
uk: Сторінки

en: Manage Languages
uk: Керування мовами

en: Name
uk: Назва

en: Code
uk: Код

en: Default
uk: За замовчуванням

note: translators: %s: language name (e.g. English, French)
en: Visible
uk: Видимий

en: Action
uk: Дія

en: %s language flag
uk: Прапор мови %s

en: Default language
uk: Мова за замовчуванням

en: Not default language
uk: Не мова за замовчуванням

note: translators: %s: language name (e.g. English, French)
en: Language visible
uk: Мова видима

en: Language hidden
uk: Мова прихована

en: Edit %s language
uk: Редагувати мову %s

en: You have admin access
uk: У вас є доступ адміністратора

en: Yearly
uk: Щорічно

en: Monthly
uk: Щомісяця

en: 5 days Free Trial
uk: 5 днів безкоштовної пробної версії

en: Professional
uk: Професійний

en: / Yearly
uk: / Щорічно

en: What's included
uk: Що входить

en: All Basic Features
uk: Всі базові функції

en: Customise Widget Position and Padding
uk: Налаштувати позицію та відступи віджета

en: Readable Fonts, Reading Mask, and Highlight Titles
uk: Читабельні шрифти, маска читання та виділення заголовків

en: Text Enhancer, Image Alt Tooltip, and Stop Animation
uk: Покращувач тексту, спливаюча підказка альтернативного тексту зображення та зупинка анімації

en: Change the Color Schema of Widget
uk: Змінити колірну схему віджета

en: Selected
uk: Вибрано

en: Premium
uk: Преміум

en: All Professional Features
uk: Всі професійні функції

en: Multiple Languages Support
uk: Підтримка багатьох мов

en: Text to Speech
uk: Перетворення тексту в мовлення

en: Adjust Word & Letter Space
uk: Налаштувати інтервали між словами та літерами

en: Enable/Disable Media
uk: Увімкнути/Вимкнути медіа

en: Line Height & Alignments
uk: Висота рядка та вирівнювання

en: Advanced Color Adjustments (Text, Titles, Backgrounds)
uk: Розширені налаштування кольорів (текст, заголовки, фон)

en: Smart Contrast for Better Readability
uk: Розумний контраст для кращої читабельності

en: Content Scaling & Read Mode for Better Focus
uk: Масштабування контенту та режим читання для кращого фокусування

en: Sound Muting for Distraction-Free Browsing
uk: Вимкнення звуків для перегляду без відволікань

en: Hide GIFs and Animations for Reduced Distraction
uk: Приховування GIF та анімацій для зменшення відволікань

en: Highlight on Hover and Focus for Easier Navigation
uk: Виділення при наведенні та фокусуванні для легшої навігації

en: Big Black Cursor for Better Visibility
uk: Великий чорний курсор для кращої видимості

en: Color Blind-Friendly Viewing Options
uk: Параметри перегляду для людей з порушенням кольорового зору

en: Voice Navigation and Talk & Type Controls
uk: Голосова навігація та елементи керування "Говори і друкуй"

en: Quick Access Panel for Useful Accessibility Tools
uk: Панель швидкого доступу до корисних інструментів доступності

en: Personalized User Accessibility Profile Settings
uk: Персоналізовані налаштування профілю доступності користувача

en: Enhanced Usability for All Accessibility Needs
uk: Покращена зручність використання для всіх потреб доступності

en: Basic
uk: Базовий

en: /monthly
uk: /щомісяця

en: Use Default Functionalities of Widget
uk: Використовувати стандартні функції віджета

en: Cannot Customise Widget
uk: Неможливо налаштувати віджет

en: Enable/Disable Widget
uk: Увімкнути/Вимкнути віджет

en: Support on Email
uk: Підтримка по електронній пошті

en: Note:
uk: Примітка:

en: Kindly note that upon opting for a subscription plan within our app, please be informed that refunds will not be applicable. This policy applies universally to all subscription plans offered, including both monthly and yearly options. We appreciate your understanding and cooperation in adhering to our policy, as we aim to ensure consistency and fairness in all aspects of our subscription services.
uk: Будь ласка, зверніть увагу, що при виборі плану підписки в нашому додатку повернення коштів не застосовується. Ця політика діє універсально для всіх пропонованих планів підписки, включаючи як щомісячні, так і річні варіанти. Ми цінуємо ваше розуміння та співпрацю в дотриманні нашої політики, оскільки ми прагнемо забезпечити послідовність та справедливість у всіх аспектах наших послуг підписки.

en: If you require any further information or assistance, please do not hesitate to contact us. Our support team is readily available to address any queries or concerns you may have regarding our subscription plans or any other aspect of our app.
uk: Якщо вам потрібна додаткова інформація або допомога, будь ласка, не соромтеся звертатися до нас. Наша команда підтримки готова відповісти на будь-які запитання або занепокоєння, які у вас можуть виникнути щодо наших планів підписки або будь-якого іншого аспекту нашого додатка.

en: Have questions or need assistance? %1$sContact us%2$s
uk: Маєте питання або потребуєте допомоги? %1$sЗв'яжіться з нами%2$s

en: Thank You Banner Image
uk: Зображення банера подяки

en: Thank You for Choosing a Plan!
uk: Дякуємо за вибір плану!

en: Get started with the Accessibility widget by enabling it in our Settings under the Widget Option section.
uk: Почніть роботу з віджетом доступності, увімкнувши його в наших налаштуваннях у розділі "Опція віджета".

en: 1. Navigate to Settings and switch on the Accessibility widget. %s
uk: 1. Перейдіть до Налаштувань і увімкніть віджет доступності. %s

en: toggle button
uk: кнопка перемикання

en: Widget Option:
uk: Опція віджета:

en: Enable
uk: Увімкнути

en: Disable
uk: Вимкнути

en: 2. Click Save to apply the changes. %s
uk: 2. Натисніть Зберегти, щоб застосувати зміни. %s

en: Continue
uk: Продовжити

en: Accessibility Assistant Icon
uk: Іконка Помічника доступності

en: Overview
uk: Огляд

en: Accessibility Assistant, the trending product in the market which makes any disabled (deaf, blind, mute, visually impaired, mobility impaired) person can use this application for their requirements to get done.
uk: Помічник доступності - це трендовий продукт на ринку, який дозволяє будь-якій людині з інвалідністю (глухій, сліпій, німій, слабозорій, з обмеженою рухливістю) використовувати цей додаток для задоволення своїх потреб.

en: By keeping in mind- the main social goal, our innovative team had worked and introduced this application in the market. The main principle is "Where Innovation meets Social Values"
uk: Тримаючи в умі основну соціальну мету, наша інноваційна команда працювала і представила цей додаток на ринку. Основний принцип: "Де інновації зустрічаються з соціальними цінностями"

en: Select Plan and Offers
uk: Вибрати план та пропозиції

en: Select Monthly Plan:
uk: Вибрати щомісячний план:

en: Start by picking the monthly plan that suits your needs. Each plan offers different features and customization options. The plan you choose will determine which features you can access in the widget. Additionally, enjoy a free trial for 5-days to explore all the features and enhance your store's accessibility.
uk: Почніть з вибору щомісячного плану, який відповідає вашим потребам. Кожен план пропонує різні функції та варіанти налаштування. Обраний план визначатиме, до яких функцій ви матимете доступ у віджеті. Крім того, насолоджуйтесь безкоштовною 5-денною пробною версією, щоб дослідити всі функції та покращити доступність вашого магазину.

en: Select Yearly Plan:
uk: Вибрати річний план:

en: Choose the annual plan that best fits your needs. Each plan provides a variety of features and customization options. Your selected plan will determine the features available in the widget. Plus, take advantage of a complimentary year to explore all the features and boost your store's accessibility.
uk: Оберіть річний план, який найкраще відповідає вашим потребам. Кожен план надає різноманітні функції та варіанти налаштування. Ваш обраний план визначатиме функції, доступні у віджеті. Крім того, скористайтеся безкоштовним роком, щоб дослідити всі функції та покращити доступність вашого магазину.

en: How to Enable/Disable Widget
uk: Як увімкнути/вимкнути віджет

en: Customers will be provided with the option of accessing the plugin for accessing the advanced features. Through which the customer can enable/disable the functionality and access the application on his system.
uk: Клієнтам буде надана можливість доступу до плагіна для використання розширених функцій. За допомогою цього клієнт може увімкнути/вимкнути функціональність і отримати доступ до додатка у своїй системі.

en: You can place %s as a link.
uk: Ви можете розмістити %s як посилання.

en: This feature is available in:
uk: Ця функція доступна в:

en: Basic Plan
uk: Базовий план

en: Professional Plan
uk: Професійний план

en: Premium Plan
uk: Преміум план

en: The %1$s "Choose Design" %2$s option empowers merchants to select from a variety of design styles for our widget, tailoring it to their unique preferences and needs.
uk: Опція %1$s "Вибрати дизайн" %2$s дає можливість торговцям вибирати з різноманітних стилів дизайну для нашого віджета, адаптуючи його до їхніх унікальних вподобань та потреб.

en: Mobile Design
uk: Мобільний дизайн

en: Customise Position
uk: Налаштувати позицію

en: The %1$s "Customize Position" %2$s feature enables merchants to tailor the exact placement of our widget, ensuring it perfectly fits their site layout and design vision.
uk: Функція %1$s "Налаштувати позицію" %2$s дозволяє торговцям налаштувати точне розміщення нашого віджета, забезпечуючи його ідеальне відповідність макету сайту та дизайнерському баченню.

en: This will only work on position for %1$s and %2$s
uk: Це працюватиме лише для позицій %1$s та %2$s

en: Plan Specific Features
uk: Функції, специфічні для плану

en: %1$s - Features%2$s
uk: %1$s - Функції%2$s

en: Enable Disable Features
uk: Увімкнути/вимкнути функції

en: Ease of access to change the background/font color
uk: Легкість доступу для зміни кольору фону/шрифту

en: Finally, access the settings to change the background and font colors. This step lets you personalize the widget's appearance, ensuring it matches your brand's style or enhances readability for users. Select your preferred colors and apply them to make the widget visually appealing and accessible.
uk: Нарешті, зайдіть в налаштування, щоб змінити кольори фону та шрифту. Цей крок дозволяє персоналізувати зовнішній вигляд віджета, забезпечуючи його відповідність стилю вашого бренду або покращення читабельності для користувачів. Оберіть бажані кольори та застосуйте їх, щоб зробити віджет візуально привабливим та доступним.

en: Have questions or need assistance? <a href="%s" target="_blank">Contact us</a>
uk: Маєте питання або потребуєте допомоги? <a href="%s" target="_blank">Зв'яжіться з нами</a>

en: Unlock full functionality by upgrading to a paid plan
uk: Розблокуйте повну функціональність шляхом оновлення до платного плану

en: Unlock Full Accessibility Features
uk: Розблокуйте функції повної доступності

en: To enable all accessibility widgets and features, you need to purchase a plan. Choose the perfect plan for your website needs.
uk: Щоб увімкнути всі віджети та функції доступності, вам потрібно придбати план.Виберіть ідеальний план потреб вашого веб -сайту.

en: Get started with a plan that matches your requirements:
uk: Почніть з плану, який відповідає вашим вимогам:

en: Start with a %1$s5-day free trial%2$s to experience all features:
uk: Почніть з безкоштовної пробної версії %1 $ S5 Day %2 $ s, щоб випробувати всі функції:

en: Start Your Accessibility Journey:
uk: Почніть свою подорож доступністю:

en: Full access to %1$sall accessibility widgets%2$s and features
uk: Повний доступ до %1 $ SALL віджетів доступності %2 $ S та функцій

en: Priority support and regular updates
uk: Пріоритетна підтримка та регулярні оновлення

en: All widgets and advanced features require an active plan. %1$sCompare plans%2$s to find your perfect fit.
uk: Усі віджети та розширені функції потребують активного плану.%1 $ Плани SCOMPARE%2 $ S, щоб знайти свою ідеальну форму.

en: View Plans & Pricing
uk: Переглянути плани та ціни

en: Need help deciding? Contact us at %1$s or check our %2$s for detailed feature comparisons.
uk: Потрібна допомога у вирішенні?Зв’яжіться з нами за %1 $ S або перевірте наш %2 $ S для детального порівняння функцій.

en: Fast Chat Support during business hours
uk: Швидка підтримка чату в робочий час

en: Startup Plan
uk: План запуску

en: All Features of Startup Plan
uk: Усі функції плану запуску

en: Change Widget Color & Positioning
uk: Змінити колір віджета та позиціонування

en: Image alt Tooltip
uk: Зображення alt підказка

en: All Features of Growth Plan
uk: Всі особливості плану зростання

en: Support for 100+ Languages
uk: Підтримка 100+ мов

en: Widget Size Customization & Positioning
uk: Налаштування та позиціонування віджетів

en: Accessibility Profiles & Settings
uk: Профілі та налаштування доступності

en: Content Scaling & Content Spacing
uk: Масштабування вмісту та відстань вмісту

en: Content Adjustment & Color Blind Feature
uk: Налаштування вмісту та кольорова функція

en: Text to Speech & Sounds Enable/Disable
uk: Текст до мови та звуків Увімкнення/вимкнення

en: Image, Video & GIF Enable/Disable
uk: Зображення, відео та gif Увімкнення/вимкнення

en: Color Adjustments
uk: Коригування кольору

en: Content Adjustments
uk: Коригування вмісту

en: Keyboard Navigation
uk: Навігація клавіатури

en: Accessibility Statement
uk: Заява про доступність

en: Restricted Brand Customization
uk: Налаштування бренду з обмеженим доступом

en: Plans
uk: Плани

en: To discontinue using this plugin, please cancel your active subscription by clicking the button below.
uk: Щоб припинити використання цього плагіна, будь ласка, скасуйте свою активну підписку, натиснувши кнопку нижче.

en: Startup
uk: Стартап

en: How to cancel your subscription
uk: Як скасувати підписку

en: Navigate to the Plan page and click on the Cancel Subscription button
uk: Перейдіть на сторінку плану та натисніть кнопку Скасувати підписку

en: Cancel Plan
uk: Скасувати план

en: Start a 5-Day Free Trial for
uk: Почніть 5-денну безкоштовну пробну версію для

en: Accessibility PRO-Widget
uk: Доступність про-Віджет

en: Total Counts
uk: Загальна кількість

en: Total Counts Icon
uk: Загальна значка підрахунків

en: Widget Opens
uk: Віджет відкривається

en: Widget Opens Icon
uk: Віджет відкриває значок

en: Events-Clicked
uk: Клацали події

en: Analysis Overview
uk: Огляд аналізу

en: Most 5 Used Feature Analytics
uk: Більшість 5 використовуваних функцій аналітики

en: User Interaction with Features
uk: Взаємодія користувача з функціями

en: Keyboard Nav Icon
uk: Клавіатура NAV -значок NAV

en: Cursor Icon
uk: Значок курсору

en: High Saturation Icon
uk: Висока значок насичення

en: Low Saturation Icon
uk: Низьке значок насичення

en: Desaturate Icon
uk: ІНКАКА РЕЗУЛЬТАТИ

en: Contrast +
uk: Контраст +

en: Contrast Icon
uk: Значок контрасту

en: Bigger Text Icon
uk: Більша піктограма тексту

en: Dashboard
uk: Прилад

en: Big black Cursor
uk: Великий чорний курсор

en: Upgrade your plan to enable this feature
uk: Оновіть свій план, щоб увімкнути цю функцію

en: Unlimited impressions and unrestricted widget visibility
uk: Необмежена враження та необмежена видимість віджетів

en: Save the changes to the <code>footer.php</code> or <code>functions.php</code> file.
uk: Збережіть зміни до Footer.php </code> або <code> functions.php </code> файл.

en: Seizure Safe
uk: Припадки в безпеці

en: Seizure Safe should not be empty.
uk: Сефіцит припадків не повинен бути порожнім.

en: Simplifies the layout and focuses on text for easier reading, removing distractions like sidebars and ads.
uk: Спрощує макет і фокусується на тексті для легшого читання, видалення відволікань, таких як бічні панелі та оголошення.

en: Smart Contrast
uk: Розумний контраст

en: Smart Contrast should not be empty.
uk: Розумний контраст не повинен бути порожнім.

en: Standard support via email and live chat during business hours
uk: Стандартна підтримка електронною поштою та чат у прямому ефірі в робочий час

en: Start a 7-Day Free Trial for
uk: Почніть 7-денну безкоштовну пробну версію для

en: Supports 100+ languages with automatic translation
uk: Підтримує 100+ мов з автоматичним перекладом

en: Text enhancer for clarity, image alt tooltips, and option to stop animations
uk: Підсилювач тексту для чіткості, Image Alt підказки та можливість зупинити анімацію

en: Text-to-speech, voice navigation, and talk & type input
uk: Текстовий мовлення, голосова навігація та введення Talk & Type

en: The <strong>Language Sorting</strong> feature allows you to customize the order in which languages appear on your Language page and in the Widget. Simply use the up and down arrows beside each language to rearrange them according to your preference. Once you're happy with the order, click Save Ranking to apply the changes. The languages will then appear in the same order across your storefront and Widget, providing a consistent experience for your users.
uk: Функція <strong> мови </strong> дозволяє налаштувати порядок, на якому мови відображаються на вашій мови та у віджеті.Просто використовуйте стрілки вгору та вниз біля кожної мови, щоб переставити їх відповідно до ваших уподобань.Після того, як ви задоволені замовленням, натисніть Зберегти рейтинг, щоб застосувати зміни.Потім мови з’являться в тому ж порядку у вашій вітрині та віджеті, що забезпечує постійний досвід для ваших користувачів.

en: The <strong>Language Variable</strong> feature allows your widget to automatically adapt to the language selected on your website. When enabled, the widget will detect and match the site's active language - ensuring a seamless and consistent experience for users navigating your site in different languages. This is especially helpful if your store already includes a language selector, as it improves accessibility and ensures that the widget content is always shown in the user’s preferred language without any extra configuration.
uk: Функція <strong> мови </strong> дозволяє вашому віджету автоматично адаптуватися до мови, вибраної на вашому веб -сайті.Якщо ввімкнено, віджет буде виявляти та відповідати активній мові сайту - забезпечуючи безперебійний та послідовний досвід для користувачів, що орієнтуються на ваш сайт різними мовами.Це особливо корисно, якщо ваш магазин вже включає вибір мови, оскільки він покращує доступність і гарантує, що вміст віджетів завжди відображається в бажаній мові користувача без додаткової конфігурації.

en: This feature aligns all text to the left, avoiding center or justified text which can be harder to read for people with dyslexia or cognitive challenges.
uk: Ця функція вирівнює весь текст зліва, уникаючи центру або виправданого тексту, який може бути важче читати для людей з дислексією або когнітивними проблемами.

en: This feature creates a horizontal reading mask that follows the cursor to help users focus on one line of text at a time.
uk: Ця функція створює горизонтальну маску для читання, яка слідує за курсором, щоб допомогти користувачам зосередитись на одному рядку тексту одночасно.

en: This feature disables the sound that plays when the accessibility widget is opened or closed.
uk: Ця функція вимикає звук, який грає, коли віджет доступності відкривається або закривається.

en: This feature hides images and videos to help users who are easily distracted or sensitive to visual media focus better on the text.
uk: Ця функція приховує зображення та відео, щоб допомогти користувачам, які легко відволікаються або чутливі до візуальних медіа, краще зосереджуватись на тексті.

en: This feature highlights all links on the page with a border or background, making them easier to identify and click.
uk: Ця функція висвітлює всі посилання на сторінці з межею або фоном, що полегшує їх ідентифікацію та натискання.

en: This feature highlights headings and titles across the page, helping users quickly locate and navigate key content areas.
uk: Ця функція висвітлює заголовки та заголовки на всій сторінці, допомагаючи користувачам швидко знайти та орієнтуватися на ключові області вмісту.

en: This feature increases space between letters, making text easier to distinguish and reducing visual crowding.
uk: Ця функція збільшує простір між літерами, полегшуючи текст для розрізнення та зменшення візуального скупчення.

en: This feature increases spacing between words to improve readability for users with dyslexia or cognitive impairments.
uk: Ця функція збільшує відстань між словами для покращення читабельності для користувачів з дислексією або когнітивними порушеннями.

en: This feature increases the contrast between text and background, making content easier to read for users with low vision.
uk: Ця функція збільшує контраст між текстом та фоном, що робить вміст простішим для читання для користувачів з низьким зором.

en: This feature increases the vertical spacing between lines of text, making content more readable and less dense.
uk: Ця функція збільшує вертикальний інтервал між рядками тексту, роблячи вміст більш читабельним і менш щільним.

en: This feature offers users multiple predefined accessibility profiles. Each profile includes a set of accessibility features tailored to specific needs. When a user selects a profile, all the associated features are automatically enabled.
uk: Ця функція пропонує користувачам декілька заздалегідь визначених профілів доступності.Кожен профіль включає набір функцій доступності, пристосованих до конкретних потреб.Коли користувач вибирає профіль, всі пов'язані функції автоматично увімкнено.

en: This feature pauses animations, blinking, and flashing content to reduce motion sensitivity and distractions for users with vestibular disorders or ADHD.
uk: Ця функція призупиняє анімацію, моргання та миготіння вмісту, щоб зменшити чутливість до руху та відволікання для користувачів з вестибулярними розладами або СДУГ.

en: This feature provides a text magnifier that enlarges text under the cursor, helping users read small or dense text with ease.
uk: Ця функція надає текстовий луніст, який збільшує текст під курсором, допомагаючи користувачам з легкістю читати невеликий або щільний текст.

en: This feature removes color saturation from the site, creating a grayscale experience that can reduce distractions and assist users with color sensitivity or color blindness.
uk: Ця функція видаляє насиченість кольору з сайту, створюючи досвід сірого, що може зменшити відволікання та допомогти користувачам з чутливістю до кольору або кольоровою сліпотою.

en: This feature replaces decorative or complex fonts with simpler, more readable ones to improve legibility.
uk: Ця функція замінює декоративні або складні шрифти простішими, читабельнішими для покращення розбірливості.

en: To make the widget visible, enable and save the accessibility settings.
uk: Щоб зробити віджет видимим, увімкніть та зберегти налаштування доступності.

en: Unlimited impressions on any plans and unrestricted widget visibility
uk: Необмежена враження від будь -яких планів та необмеженої видимості віджетів

en: Use language variables for seamless multilingual store integration
uk: Використовуйте мовні змінні для безшовної багатомовної інтеграції магазину

en: Visual Enhancements
uk: Візуальні вдосконалення

en: Visually Impaired
uk: Візуально порушені

en: Visually Impaired should not be empty.
uk: Візуально погіршені не повинні бути порожніми.

en: Welcome to Accessibility Assistant
uk: Ласкаво просимо до помічника з доступності

en: Widget Settings
uk: Налаштування віджетів

en: Widget Size
uk: Розмір віджета

en: Your Current Plan
uk: Ваш поточний план

en: This feature increases the size of the text throughout the website to help users with vision difficulties read content more comfortably.
uk: Ця функція збільшує розмір тексту на всьому веб -сайті, щоб допомогти користувачам із труднощами з зором читати вміст зручніше.

en: This feature shows image alt text as a tooltip, helping screen reader users and others understand the content of visual elements.
uk: Ця функція показує текст ALT Image як підказка, допомагаючи користувачам зчитувача екрана та іншим зрозуміти вміст візуальних елементів.

en: Accessibility Assistant, the trending product in the market which makes any disabled (deaf, blind, mute, visually impaired, mobility impaired) person can use this application for their requirements to get done. By keeping in mind- the main social goal, our innovative team had worked and introduced this application in the market. The main principle is "Where Innovation meets Social Values
uk: Асистент доступності, тенденційний продукт на ринку, який робить будь -які інваліди (глухі, сліпі, приглушені, вадежні, порушені мобільністю), може використовувати цю заявку для своїх вимог.Маючи на увазі- головну соціальну мету, наша інноваційна команда працювала та запровадила цю програму на ринку.Основний принцип - "де інновації відповідають соціальним цінностям

en: Customize the size of the accessibility widget to your preference"
uk: Налаштуйте розмір віджета доступності до своїх переваг "

en: Displays an on-screen keyboard for users who can't use a physical one.
uk: Відображає екранну клавіатуру для користувачів, які не можуть використовувати фізичну.

en: Menu Settings
uk: Налаштування меню

en: Enable/Disable Accessibility Features
uk: Увімкнути/вимкнути функції доступності

en: Navigation & Input
uk: Навігація та введення

en: Modifies background colors to reduce eye strain and improve content legibility.
uk: Модифікує кольори фону, щоб зменшити напругу очей та покращити розбірливість вмісту.

en: Displays a panel with important and frequently used links for easier navigation.
uk: Відображає панель з важливими та часто використовуваними посиланнями для легкої навігації.

en: Lets users control the site using voice commands for hands-free accessibility.
uk: Дозволяє користувачам керувати сайтом за допомогою голосової команди для доступності вільної руки.

en: Virtual Keyboard
uk: Віртуальна клавіатура

en: Display & Media Controls
uk: Дисплей та засоби управління медіа

en: Disables all website sounds to assist users sensitive to audio.
uk: Відключає всі звуки веб -сайту, щоб допомогти користувачам чутливим до аудіо.

en: Highlights elements when hovered, helping users follow cursor movements.
uk: Основні елементи, коли зависали, допомагаючи користувачам стежити за рухами курсору.

en: Allows speech-to-text typing to help users who have difficulty using keyboards.
uk: Дозволяє вводити мову до тексту, щоб допомогти користувачам, які мають труднощі з використанням клавіатури.

en: Disable Widget Sound
uk: Вимкнути звук віджетів

en: Content Customization
uk: Налаштування вмісту

en: Reads selected text aloud for users with visual impairments or reading difficulties.
uk: Зчитує вибраний текст вголос для користувачів із порушеннями зору або труднощами з читання.

en: Enlarges or reduces content size without affecting layout, helping users with low vision
uk: Збільшує або зменшує розмір вмісту, не впливаючи на макет, допомагаючи користувачам з низьким зором

en: Highlights focused elements, enhancing accessibility for keyboard navigation.
uk: Основні цілеспрямовані елементи, підвищення доступності для навігації клавіатури.

en: Applies color filters to assist users with different types of color blindness.
uk: Застосовує кольорові фільтри для надання допомоги користувачам з різними типами кольорової сліпоти.

en: Disable Report Problem
uk: Вимкнути проблему звіту

en: Disables the ability for users to report problems through the app.
uk: Відключає можливість користувачів повідомляти про проблеми через додаток.

en: Hide Search Bar
uk: Сховати панель пошуку

en: Hides the search bar from the user interface.
uk: Приховує панель пошуку з інтерфейсу користувача.

en: Hide Statement
uk: Приховати заяву

en: Hides the statement section from the user interface.
uk: Приховує розділ оператора в інтерфейсі користувача.

en: Changes the color of general text for better visibility and contrast.
uk: Змінює колір загального тексту для кращої видимості та контрасту.

en: Allows customization of heading/title colors to increase focus or contrast.
uk: Дозволяє налаштувати кольори заголовок/заголовків для збільшення фокусування або контрасту.

en: Hides GIF animations that can distract or trigger motion sensitivity.
uk: Приховує анімацію GIF, яка може відволікати або спровокувати чутливість до руху.

en: Enables a large black cursor to improve visibility for users with low vision.
uk: Дозволяє великому чорному курсору покращити видимість для користувачів з низьким зором.

en: Disable Branding
uk: Вимкнути брендинг

en: Removes accessibility tool branding for a cleaner, white-labeled appearance.
uk: Видаляє брендинг інструментів доступності для більш чистого зовнішнього вигляду.

en: Language Variable
uk: Змінна мови

en: Enables multilingual support based on user language preferences or settings.Statement Link?
uk: Вмикає багатомовну підтримку на основі налаштувань мови користувачів або налаштувань.

en: Reset To Default
uk: Скидання за замовчуванням

en: Do you want to put this widget as link?
uk: Ви хочете поставити цей віджет як посилання?

en: You can place "#add-aacc-link" as link
uk: Ви можете розмістити "#add-aacc-link" як посилання

en: if you enable this option, your floating widget will be hidden and footer link option will be enabled though you need to add the link.
uk: Якщо ви ввімкнете цю опцію, ваш плаваючий віджет буде прихований, а параметр посилання на колонтитул буде включений, хоча вам потрібно додати посилання.

en: This is the default and most widely used design of the accessibility widget – tried, tested, and reliable across all devices.
uk: Це за замовчуванням і найбільш широко використовувана конструкція віджета доступності - випробуваного, перевіреного та надійного на всіх пристроях.

en: A modernized version of the default design - visually polished, stylistically refined.
uk: Модернізована версія дизайну за замовчуванням - візуально відшліфована, стилістично вдосконалена.

en: Designed specifically for mobile - similar to the default but optimized for smaller screens and touch-friendly interaction.
uk: Розроблений спеціально для мобільних пристроїв - подібно до за замовчуванням, але оптимізовано для менших екранів та зручної до сенсорної взаємодії.

en: Floating Widget Position
uk: Плаваюче положення віджета

en: Floating Widget Padding
uk: Плаваючі накладки віджетів

en: Floating Widget Size
uk: Плаваючий розмір віджета

en: Accessibility Widget Color Schema
uk: Колірна схема віджетів доступності

en: Widget Icon
uk: Значок віджетів

en: Choose Widget Icon
uk: Виберіть значок віджетів

en: Floating Widget Icon Color
uk: Плаваючий віджет ікону колір

en: Choose Widget Outer Color
uk: Виберіть зовнішній колір віджета

en: Choose Widget Inner Color
uk: Виберіть Внутрішній колір віджет

en: Blind
uk: Сліпий

en: Elderly
uk: Похилого віку

en: Motor Impaired
uk: Моторне порушення

en: Dyslexia
uk: Дислексія

en: Cognitive and Learning
uk: Когнітивне та навчання

en: ADHD
uk: СДУГ

en: Cancel
uk: Скасувати

en: 7 days Free Trial
uk: 7 днів безкоштовна пробна версія

en: Year
uk: Рік

en: vs Monthly
uk: проти щомісяця

en: Access to all core accessibility tools included in the widget
uk: Доступ до всіх основних інструментів доступності, що входять у віджет

en: Basic customization options for layout and appearance
uk: Основні варіанти налаштування для макета та зовнішнього вигляду

en: Enable or disable the widget as needed
uk: Увімкнути або відключити віджет за потребою

en: Includes all features from the Startup Plan
uk: Включає всі функції з плану запуску

en: Extended widget customization options including layout and branding
uk: Розширені варіанти налаштування віджетів, включаючи макет та брендинг

en: Option to display accessibility widget link in website footer
uk: Можливість відобразити посилання на віджет доступність у нижньому колонтитулі веб -сайту

en: Enable readable fonts, reading mask, and title highlighting
uk: Увімкнути читабельні шрифти, маску для читання та висвітлення заголовка

en: Customize the widget color scheme to match your brand identity
uk: Налаштуйте кольорову схему віджетів відповідно до ідентичності вашого бренду

en: Includes all features from the Growth Plan
uk: Включає всі функції з плану зростання

en: Fully customizable widget with advanced control options
uk: Повністю налаштований віджет з розширеними параметрами управління

en: Enable or disable media elements like audio, video, and GIFs
uk: Увімкнути або відключити медіа -елементи, такі як аудіо, відео та GIF

en: Personalized accessibility profiles for user-specific needs
uk: Персоналізовані профілі доступності для конкретних потреб

en: Priority chat support during business hours
uk: Пріоритетна підтримка чату в робочий час

en: Includes all features from the Scale Plan
uk: Включає всі функції з плану масштабу

en: Customize the widget launch icon and apply your own branding
uk: Налаштуйте значок запуску віджетів та застосуйте власний брендинг

en: Remove default widget branding for a fully white-labeled experience
uk: Видаліть брендинг віджетів за замовчуванням для повністю маркованого білого досвіду

en: Add a custom accessibility statement or external statement link
uk: Додайте користувальницький оператор доступності або посилання на зовнішнє оператори

en: Prioritize and sort languages based on your customer base
uk: Пріоритетні та сортування мов на основі вашої клієнтської бази

en: Dedicated account manager for priority onboarding and support
uk: Виділений менеджер облікових записів для пріоритетного на борту та підтримка

en: Language Sorting
uk: Сортування мови

en: Mobile view Design
uk: Дизайн мобільного виду

en: Enables multilingual support based on user language preferences or settings.
uk: Вмикає багатомовну підтримку на основі налаштувань мови користувачів або налаштувань.

en: Statement Link?
uk: Посилання на заяву?

en: Enlarges or reduces content size without affecting layout, helping users with low vision.
uk: Збільшує або зменшує розмір вмісту, не впливаючи на макет, допомагаючи користувачам з низьким зором.

en: You can place <strong>%s</strong> as link
uk: Ви можете розмістити <strong>%S </strong> як посилання

en: Enter your statement page link here...
uk: Введіть тут посилання на сторінку заяви ...

en: Try Accessibility Assistant for free and instantly boost accessibility
uk: Спробуйте помічник доступності безкоштовно та миттєво підвищити доступність

en: Standard support via email.
uk: Стандартна підтримка електронною поштою.

en: Please upgrade your plan to continue accessing premium accessibility features.
uk: Будь ласка, оновіть свій план, щоб продовжувати доступ до функцій преміум -класу.

en: If you are on the Free plan, you can reach our support team by sending an email to
uk: Якщо ви перебуваєте на безкоштовному плані, ви можете досягти нашої команди підтримки, надіславши електронний лист на електронний лист

en: How to contact support if you are on the Free plan
uk: Як зв’язатися з підтримкою, якщо ви перебуваєте на безкоштовному плані

en: Upgrade Plan
uk: План оновлення

en: You're on the Free plan! Unlock powerful accessibility tools by upgrading today.
uk: Ви на вільному плані!Розблокуйте потужні інструменти доступності шляхом оновлення сьогодні.

en: You're on a Growth plan! Unlock even more features and customization options by upgrading today.
uk: Ви плануєте зростання!Розблокуйте ще більше функцій та параметрів налаштування шляхом оновлення сьогодні.

en: You're on a Scale plan! Unlock even more powerful features and tools by upgrading today.
uk: Ви в масштабному плані!Розблокуйте ще більш потужні функції та інструменти, оновлюючи сьогодні.

en: You're on the Premium plan! Enjoy priority support and exclusive advanced accessibility features by upgrading today.
uk: Ви плануєте преміум -план!Насолоджуйтесь пріоритетною підтримкою та ексклюзивними функціями розширеної доступності шляхом оновлення сьогодні.

en: You're on the Established plan! You already have access to our top-tier features and tools.
uk: Ви на встановленому плані!Ви вже маєте доступ до наших функцій та інструментів вищого рівня.

en: Start by picking the monthly plan that suits your needs. Each plan offers different features and customization options. The plan you choose will determine which features you can access in the widget. Additionally, enjoy a free trial for 7-days to explore all the features and enhance your store's accessibility.
uk: Почніть з вибору щомісячного плану, який відповідає вашим потребам.Кожен план пропонує різні функції та варіанти налаштування.План, який ви вибрали, визначатиме, до яких функцій ви можете отримати доступ у віджет.Крім того, насолоджуйтесь безкоштовною пробною версією на 7 днів, щоб вивчити всі функції та підвищити доступність вашого магазину.

en: Try
uk: Намагатися

en: for free and instantly boost accessibility
uk: безкоштовно та миттєво підвищити доступність

en: How to enable the Free plan
uk: Як увімкнути безкоштовний план

en: To enable the Free plan, go to the Plan page and click on the Free button. Once clicked, a form will appear. Fill in all the required details, and the widget will automatically be displayed on the front end.
uk: Щоб увімкнути безкоштовний план, перейдіть на сторінку плану та натисніть на безкоштовну кнопку.Після натискання форми з’явиться.Заповніть усі необхідні деталі, а віджет автоматично відображатиметься на передньому кінці.

en: Accessibility Scanner
uk: Сканер доступності

en: Check Accessibility Free
uk: Перевірте доступність безкоштовно

en: Scan Your site
uk: Скануйте свій сайт

en: Accessibility Score
uk: Оцінка доступності

en: Compliant
uk: Сумісний

en: Automated Accessibility score has limitations
uk: Автоматизований показник доступності має обмеження

en: Failed Checks
uk: Не вдалося перевірити

en: Compliant under WCAG 2.0, 2.1 & 2.2
uk: Сумісна під WCAG 2.0, 2.1 та 2.2

en: Categories detailed information
uk: Категорії детальна інформація

en: Not Applicable or It May Require Manual Audit
uk: Не застосовується або може зажадати ручного аудиту

en: One Click to Make Your Website Accessible Today
uk: Один клацання, щоб зробити ваш веб -сайт доступним сьогодні

en: Start My Compliance Plan
uk: Почніть мій план відповідності

en: Go Beyond Automation with Expert Audits
uk: Вийти за рамки автоматизації з експертними аудитами

en: Automated scans can identify many accessibility issues, but they can’t capture every WCAG 2.1 and 2.2 requirement. Our expert manual audits close these gaps by providing in-depth reviews, actionable insights, and tailored remediation recommendations.
uk: Автоматизовані сканування можуть визначити багато питань доступності, але вони не можуть зафіксувати кожну вимогу WCAG 2.1 та 2.2.Наші експертні посібники з ревізії закривають ці прогалини, надаючи поглиблені відгуки, діючі уявлення та індивідуальні рекомендації щодо відновлення.

en: Get a Detailed Expert Audit Report
uk: Отримайте детальний звіт про аудит експертів

en: Detailed information by category
uk: Детальна інформація за категорією

en: Free Accessibility Check
uk: Безкоштовна перевірка доступності

en: Unlock insights and free access to our accessibility plugin by submitting your details below.
uk: Розблокуйте інформацію та безкоштовний доступ до нашого плагіна доступності, подаючи свої дані нижче.

en: The free widget is only available for use on the specific website URL you provided.
uk: Безкоштовний віджет доступний лише для використання в певній наданій вами URL -адресі веб -сайту.

en: Verify your email
uk: Перевірте свою електронну пошту

en: Enter the 6-digit OTP sent to your email address.
uk: Введіть 6-значний OTP, надісланий на вашу електронну адресу.

en: Submit
uk: Подавати

en: Verify
uk: Перевірити

en: Didn't receive the code?
uk: Не отримували код?

en: Resend OTP
uk: Зупини OTP

en: Already Registered
uk: Вже зареєстрований

en: The email or phone number you entered is already in use.
uk: Введений вами електронний номер або номер телефону вже використовується.

en: Close
uk: Закривати

en: Your Name
uk: Ваше ім'я

en: Your Email
uk: Ваш електронний лист

en: Your Mobile Number
uk: Ваш мобільний номер

en: Your Website URL
uk: URL -адреса вашого веб -сайту

en: Enter OTP
uk: Введіть OTP

en: vs Monthly!
uk: проти щомісяця!

en: Filter Content
uk: Вміст фільтра

en: Quick navigation tool showing all Headings, Landmarks, and Links in one place.
uk: Швидкий навігаційний інструмент, що показує всі заголовки, визначні пам'ятки та посилання в одному місці.

en: Want to remove branding for free?
uk: Хочете видалити брендинг безкоштовно?

en: Start a 7-Day Free Trial
uk: Почніть 7-денну безкоштовну пробну версію

en: Need help or want to remove branding?
uk: Потрібна допомога або хочете видалити брендинг?

en: Start Free Trial
uk: Почніть безкоштовну пробну версію

en: No relevant data is available for the specified range
uk: Для вказаного діапазону немає відповідних даних

en: Events Clicked
uk: Події натиснули

en: No Significant Most Features Usage Found
uk: Не знайдено значного використання в використанні

en: To ensure your site is accessible and user-friendly, add an Accessibility Assistance link to your footer menu:
uk: Щоб переконатися, що ваш сайт доступний та зручний для користувачів, додайте посилання на доступ до доступності до меню нижнього колонтитулу:

en: Open your active theme’s <code>footer.php</code> or <code>functions.php</code> file (usually found in <code>/wp-content/themes/your-theme/</code>).
uk: Відкрийте свою активну тему <code> footer.php </code> або <code> functions.php </code> файл (зазвичай зустрічається в <code>/wp-content/themes/your-theme/</code>).

en: Locate the place where you want to add the link (typically just before the closing <code>&lt;/footer&gt;</code> or <code>&lt;/body&gt;</code> tag).
uk: Знайдіть місце, де ви хочете додати посилання (як правило, безпосередньо перед закриттям <code> & lt;/footer & gt; </code> або <codes> & lt;

en: Add the following HTML code to insert the link:
uk: Додайте наступний HTML -код, щоб вставити посилання:

en: Refresh your website to see the link appear in the footer.
uk: Оновіть свій веб -сайт, щоб побачити посилання з’являється у нижньому колонтитулі.

en: Note: It is recommended to use a child theme to prevent your changes from being lost during theme updates.
uk: ПРИМІТКА. Рекомендується використовувати дитячу тему, щоб запобігти втраченню ваших змін під час оновлень теми.

en: If you need further assistance, please contact us at
uk: Якщо вам потрібна додаткова допомога, будь ласка, зв'яжіться з нами за адресою

en: Get Started: Activate Widget and Add Footer Link
uk: Початок роботи: активуйте віджет і додайте посилання на нижній колонтитул

en: Navigate to Settings and switch on the Accessibility widget.
uk: Перейдіть до налаштувань та увімкніть віджет доступності.

en: How to Add an Accessibility Link to Your Footer
uk: Як додати посилання на доступність до нижнього колонтитулу

en: Enable/
uk: Увімкнути/

en: Enjoy a %1$s7-day free trial%2$s with access to the selected plan's features.
uk: Насолоджуйтесь безкоштовним пробним випробуванням %1 $ S7 Day %2 $ з доступом до функцій вибраного плану.

en: Get a %1$s15%% discount%2$s on a yearly subscription when you select the %1$sGrowth Plan.%2$s
uk: Отримайте знижку%1 $ S15 %%%2 $ s на щорічну підписку, коли ви вибираєте план SCERWOTH.%2 $ s

en: Get a %1$s20%% discount%2$s on a yearly subscription when you select the %1$sScale Plan.%2$s
uk: Отримайте знижку%1 $ S20 %%%2 $ s на щорічну підписку, коли ви вибираєте план SCALE 1 $ SSCALE.%2 $ s

en: Get a %1$s25%% discount%2$s on a yearly subscription when you select the %1$sEstablished Plan.%2$s
uk: Отримайте знижку%1 $ S25 %%%2 $ s на щорічну підписку, коли ви вибираєте план, що відбиті%1 $.%2 $ s

en: Enjoy a %1$s7-day free trial%2$s with access to the selected plan's features:
uk: Насолоджуйтесь безкоштовним пробним випробуванням %1 $ S7 Day %2 $ з доступом до функцій вибраного плану:

en: Widget Title on Hover
uk: Заголовок віджета при наведенні

en: Disable Hover text on widget and widget Loader
uk: Вимкнути наведення тексту на віджет і завантажувач віджетів

en: Verify Widget & Remove Branding
uk: Перевірте віджет і видаліть брендинг

en: Once the accessibility widget’s functionality is verified, we’ll proceed to remove all branding for your white-label configuration.
uk: Коли функціональність віджета спеціальних можливостей буде перевірено, ми продовжимо видаляти всі бренди для вашої конфігурації білої мітки.

en: Contact Us
uk: Зв'яжіться з нами

en: Open your active theme's <code>footer.php</code> or <code>functions.php</code> file (usually found in <code>/wp-content/themes/your-theme/</code>).
uk: Відкрийте файл <code>footer.php</code> або <code>functions.php</code> вашої активної теми (зазвичай знаходиться в <code>/wp-content/themes/your-theme/</code>).

en: Disable Hover Text
uk: Вимкнути наведений текст

en: Search
uk: Пошук

en: Save Rankings
uk: Зберегти рейтинги

en: Rank
uk: ранг

en: You're on the %s plan! Unlock powerful accessibility tools by upgrading today.
uk: Ви на плані %s! Розблокуйте потужні інструменти доступності, оновивши сьогодні.

en: You're on a %s plan! Unlock even more features and customization options by upgrading today.
uk: Ви використовуєте план %s! Оновіть сьогодні ще більше функцій і параметрів налаштування.

en: You're on the %s plan! Enjoy priority support and exclusive advanced accessibility features by upgrading today.
uk: Ви на плані %s! Насолоджуйтеся пріоритетною підтримкою та ексклюзивними розширеними функціями доступності, оновивши сьогодні.

en: Includes all features from the %s Plan
uk: Включає всі функції плану %s

en: Get a %1$s15%% discount%2$s on a yearly subscription when you select the %1$s%3$s Plan.%2$s
uk: Отримайте знижку %1$s15%%%2$s на річну підписку, вибравши план %1$s%3$s.%2$s

en: Get a %1$s20%% discount%2$s on a yearly subscription when you select the %1$s%3$s Plan.%2$s
uk: Отримайте знижку %1$s20%%%2$s на річну підписку, вибравши план %1$s%3$s.%2$s

en: Get a %1$s25%% discount%2$s on a yearly subscription when you select the %1$s%3$s Plan.%2$s
uk: Отримайте знижку %1$s25%%%2$s на річну підписку, вибравши план %1$s%3$s.%2$s

en: Access quick and detailed answers across all categories, helping you understand your accessibility tools without confusion.
uk: Отримуйте швидкі та детальні відповіді в усіх категоріях, що допоможе вам зрозуміти інструменти доступності без плутанини.

en: Activate App
uk: Активувати додаток

en: All Page
uk: Усі сторінки

en: Also Available On Other Platforms
uk: Також доступний на інших платформах

en: Chat With Us
uk: Спілкуйтеся з нами

en: Contact Us.
uk: Зв'яжіться з нами

en: Contact us.
uk: Зв'яжіться з нами

en: Customize the size of the accessibility widget to your preference
uk: Customise the size of the accessibility widget to your preference

en: FAQs
uk: поширені запитання

en: Features & Functionality
uk: Особливості та функціональність

en: Get Live Chat Support
uk: Отримайте підтримку в чаті

en: Gif Hide
uk: Сховати GIF

en: Group Of Pages
uk: Група сторінок

en: Have Questions Or Need Assistance? %s
uk: Маєте питання або потребуєте допомоги? %s

en: It helps store owners offer a more accessible browsing experience with controls for text, contrast, navigation, media, and language support.
uk: Це допомагає власникам магазинів запропонувати більш доступний досвід перегляду з елементами керування текстом, контрастністю, навігацією, медіа та підтримкою мови.

en: Language Settings
uk: Налаштування мови

en: Limited Scan Notice
uk: Повідомлення про обмежене сканування

en: Not Sure Which Plan Fits Best?
uk: Не впевнені, який план найкраще підходить?

en: Our team can help you choose the right plan based on your store size, accessibility goals, and support needs.
uk: Наша команда може допомогти вам вибрати правильний план на основі розміру вашого магазину, цілей щодо доступності та потреб у підтримці.

en: Platform & Integration
uk: Платформа та інтеграція

en: Real Customer Questions
uk: Справжні запитання клієнтів

en: Scan Scope
uk: Область сканування

en: Scan To Check Compliance Of Accessibility
uk: Сканування для перевірки відповідності доступності

en: Schedule a Call
uk: Заплануйте дзвінок

en: Start Live Chat
uk: Розпочати чат

en: Support & Partnership
uk: Підтримка та партнерство

en: To Scan All Page Or Group Of Pages, Please
uk: Щоб сканувати всю сторінку або групу сторінок, будь ласка

en: Welcome to: Accessibility Assistant
uk: Ласкаво просимо до помічника з доступності

en: What does this plugin help with?
uk: У чому допомагає цей плагін?

en: Widget Content / Appearance
uk: Вміст / зовнішній вигляд віджета

en: Chat With Our Support Team For Quick Help And Instant Guidance.
uk: Спілкуйтеся з нашою командою підтримки, щоб отримати швидку допомогу та миттєві вказівки.

en: Customize Icon, Position, And Appearance Settings.
uk: Налаштуйте піктограму, положення та параметри вигляду.

en: Enable Our Plugin To See It Visible On Your Website.
uk: Увімкніть наш плагін, щоб він відображався на вашому веб-сайті.

en: Only The First Page Of Your Website Will Be Scanned. To Request A Full-Site Accessibility Scan, Please Reach Out To Our Team.
uk: Буде проскановано лише першу сторінку вашого сайту. Щоб подати запит на повне сканування доступності сайту, зв’яжіться з нашою командою.

en: Sepcific Page
uk: Розділкова сторінка

en: Set Up Translation Visibility And Language Priorities.
uk: Налаштуйте видимість перекладу та мовні пріоритети.
