copay - en to nl translation catalogue (774 entries)

en: (Trusted)
nl: (Vertrouwd)

en: (possible double spend)
nl: (mogelijk dubbel besteed)

en: * A payment proposal can be deleted if 1) you are the creator, and no other copayer has signed, or 2) 24 hours have passed since the proposal was created.
nl: * Een bestedingsvoorstel kan worden verwijderd als 1) u de aanmaker bent, en geen andere copayer deze heeft ondertekend, of 2) 24 uur zijn verstreken sinds het voorstel werd aangemaakt.

en: - {{btx.feeRateStr}} of the transaction
nl: - {{btx.feeRateStr}} van de transactie

en: - {{tx.feeRateStr}} of the transaction
nl: - {{tx.feeRateStr}} van de transactie

en: 5-star ratings help us get {{appName}} into more hands, and more users means more resources can be committed to the app!
nl: Beoordelingen van 5 sterren helpen ons het gebruik van {{appName}} te laten groeien, en meer gebruikers betekent dat wij meer middelen aan de app kunnen wijden!

en: <b>Only</b> redeemable on Mercado Livre (Brazil)
nl: <b>Alleen</b> inwisselbaar op Mercado Livre (Brazilië)

en: A member of the team will review your feedback as soon as possible.
nl: Een lid van het team zal zo spoedig mogelijk uw feedback bekijken.

en: A total of {{amountAboveMaxSizeStr}} were excluded. The maximum size allowed for a transaction was exceeded.
nl: Een totaal van {{amountAboveMaxSizeStr}} is uitgesloten. De maximum toegestane grootte voor een transactie is overschreden.

en: A total of {{amountBelowFeeStr}} were excluded. These funds come from UTXOs smaller than the network fee provided.
nl: Een totaal van {{amountBelowFeeStr}} is uitgesloten. Dit saldo is afkomstig uit ontvangsten kleiner dan de transactiekosten.

en: About
nl: Over

en: Accepted
nl: Geaccepteerd

en: Account Number
nl: Account Nummer

en: Activity
nl: Activiteit

en: Add Account
nl: Account Toevoegen

en: Add BitPay Account?
nl: BitPay Account Toevoegen?

en: Add Contact
nl: Contactpersoon Toevoegen

en: Add Funds
nl: Saldo Toevoegen

en: Add Memo
nl: Notitie Toevoegen

en: Add a password
nl: Een wachtwoord toevoegen

en: Add account
nl: Account toevoegen

en: Add an optional password to secure the recovery phrase
nl: Een optioneel wachtwoord toevoegen voor het beveiligen van de herstel zin

en: Add as a contact
nl: Toevoegen als contactpersoon

en: Add description
nl: Beschrijving toevoegen

en: Add funds
nl: Saldo toevoegen

en: Add this BitPay account ({{email}})?
nl: Deze BitPay account ({{email}}) toevoegen?

en: Add wallet
nl: Portemonnee toevoegen

en: Address
nl: Adres

en: Address Book
nl: Adresboek

en: Address Type
nl: Adres Type

en: Addresses With Balance
nl: Adressen Met Saldo

en: Advanced
nl: Geavanceerd

en: Advanced Settings
nl: Geavanceerde Instellingen

en: All
nl: Alle

en: All Addresses
nl: Alle Adressen

en: All of your Raidencash wallet balance may not be available for immediate spending.
nl: Mogelijk is niet het volledige saldo van uw Raidencash portemonnee direct beschikbaar voor uitgaven.

en: All signing devices must be added to this multisig wallet before Raidencash addresses can be created.
nl: Alle ondertekenende apparaten moeten worden toegevoegd aan deze meervoudige-ondertekening portemonnee voordat dash adressen kunnen worden aangemaakt.

en: Allow Camera Access
nl: Camera Toegang Toestaan

en: Allow notifications
nl: Meldingen toestaan

en: Almost done! Let's review.
nl: Bijna klaar! Nog eens nakijken.

en: Alternative Currency
nl: Alternatieve Valuta

en: Amazon.com is not available at this moment. Please try back later.
nl: Amazon.com is niet beschikbaar op dit moment. Probeer het later nog eens.

en: Amount
nl: Bedrag

en: Amount below minimum allowed
nl: Bedrag lager dan minimum toegestaan

en: Amount too big
nl: Bedrag te groot

en: Amount too low to spend
nl: Bedrag te laag om te besteden

en: An update to this app is available. For your security, please update to the latest version.
nl: Er is een update voor deze app beschikbaar. Update a.u.b. naar de nieuwste versie voor uw veiligheid.

en: Anyone with your backup phrase can access or spend your Raidencash.
nl: Iemand die uw herstel zin weet heeft toegang tot uw dash en kan deze uitgeven.

en: Approximate Raidencash network fee to transfer wallet's balance (with normal priority)
nl: Geschatte Raidencash netwerk transactiekosten voor overdracht van volledige saldo van portemonnee (met normale prioriteit)

en: Are you being watched?
nl: Kijkt er iemand mee?

en: Are you being watched? Anyone with your recovery phrase can access or spend your Raidencash.
nl: Kijkt er iemand mee? Iedereen die uw herstel zin weet heeft toegang tot uw dash en kan het uitgeven.

en: Are you sure you want to cancel and delete this wallet?
nl: Weet u zeker dat u wilt annuleren en deze portemonnee verwijderen?

en: Are you sure you want to delete this contact?
nl: Weet u zeker dat u deze contactpersoon wilt verwijderen?

en: Are you sure you want to delete this wallet?
nl: Weet u zeker dat u deze portemonnee wilt verwijderen?

en: Are you sure you want to reject this transaction?
nl: Weet u zeker dat u deze transactie wilt afwijzen?

en: Are you sure you want to remove this transaction?
nl: Weet u zeker dat u deze transactie wilt verwijderen?

en: Are you sure you want to skip it?
nl: Weet u zeker dat u dit wilt overslaan?

en: Are you sure you would like to log out of your BitPay Card account?
nl: Weet u zeker dat u wilt uitloggen uit uw BitPay Kaart account?

en: Are you sure you would like to remove your BitPay Card ({{lastFourDigits}}) from this device?
nl: Weet u zeker dat u de BitPay Kaart ({{lastFourDigits}}) van dit apparaat wilt verwijderen?

en: Auditable
nl: Auditeerbaar

en: Available
nl: Beschikbaar

en: Available Balance
nl: Beschikbaar Saldo

en: Average confirmation time
nl: Gemiddelde bevestigingstijd

en: BIP32 path for address derivation
nl: BIP32 pad voor adres derivatie

en: BTC wallets
nl: BTC portemonnees

en: Backup Needed
nl: Backup Nodig

en: Backup all livenet wallets before using this function
nl: Maak een backup van alle livenet portemonnees voordat u deze functie gebruikt

en: Backup needed
nl: Backup nodig

en: Backup now
nl: Backup maken

en: Backup wallet
nl: Backup van portemonnee maken

en: Backup your wallet before using this function
nl: Maak een backup van uw portemonnee voordat u deze functie gebruikt

en: Bad wallet invitation
nl: Foutieve portemonnee-uitnodiging

en: Balance By Address
nl: Saldo Per Adres

en: Be sure to store your recovery phrase in a secure place. If this app is deleted, your money cannot be recovered without it.
nl: Zorg dat u de herstel zin op een veilige plek bewaard. Als deze app verwijderd is, kan uw saldo niet meer worden hersteld zonder de herstel zin.

en: BitPay Visa&reg; Cards
nl: BitPay Visa&reg; Kaarten

en: Raidencash Address
nl: Raidencash Adres

en: Bitcoin Cash Wallets
nl: Bitcoin Cash Portemonnees

en: Raidencash Network Fee Policy
nl: Transactiekostenbeleid Raidencash-netwerk

en: Raidencash Wallets
nl: Raidencash Portemonnees

en: Bitcoin cash Payment
nl: Bitcoin cash Betaling

en: Raidencash is a currency.
nl: Raidencash is een valuta.

en: Raidencash transactions include a fee collected by miners on the network.
nl: Raidencash transacties bevatten transactiekosten betaald aan de miners in het netwerk.

en: Bought {{amountUnitStr}}
nl: Gekocht {{amountUnitStr}}

en: Broadcast Payment
nl: Betaling Verzenden

en: Broadcasted
nl: Verzonden

en: Broadcasting transaction
nl: Transactie verzenden

en: Browser unsupported
nl: Browser niet ondersteund

en: Buy
nl: Kopen

en: Buy &amp; Sell Raidencash
nl: Koop &amp; Verkoop Raidencash

en: Buy a Gift Card
nl: Een Cadeaubon kopen

en: Buy from
nl: Kopen van

en: Buying Raidencash...
nl: Raidencash kopen...

en: Calculating fee
nl: Transactiekosten berekenen

en: Cancel
nl: Annuleren

en: Cannot Create Wallet
nl: Kan Portemonnee Niet Aanmaken

en: Cannot join the same wallet more that once
nl: Kan niet meerdere keren tegelijk deelnemen aan een portemonnee

en: Cards
nl: Kaarten

en: Certified by
nl: Gecertificeerd door

en: Check installation and retry.
nl: Controleer de installatie en probeer het opnieuw.

en: Choose a backup file from your computer
nl: Kies een backup bestand op uw computer

en: Choose your destination wallet
nl: Kies uw doel portemonnee

en: Choose your source wallet
nl: Kies uw bron portemonnee

en: Clear
nl: Leegmaken

en: Clear cache
nl: Cache legen

en: Click to accept
nl: Klik om te accepteren

en: Click to pay
nl: Klik om te betalen

en: Click to send
nl: Klik om te verzenden

en: Close
nl: Sluiten

en: Coin
nl: Valuta

en: Color
nl: Kleur

en: Complete the backup process to use this option
nl: Voltooi het backup proces voordat u deze optie gebruikt

en: Completed
nl: Voltooid

en: Confirm
nl: Bevestigen

en: Confirm &amp; Finish
nl: Bevestigen &amp; Voltooien

en: Confirm purchase
nl: Bevestig aankoop

en: Confirm your PIN
nl: Bevestig uw PIN

en: Confirm your new spending password
nl: Bevestig uw nieuwe bestedingswachtwoord

en: Confirmations
nl: Bevestigingen

en: Confirming
nl: Bevestigen

en: Connect my BitPay Card
nl: Koppelen met mijn BitPay Kaart

en: Connecting to Coinbase...
nl: Verbinding maken met Coinbase...

en: Connecting to Glidera...
nl: Verbinding maken met Glidera...

en: Connection reset by peer
nl: Verbinding is gereset door peer

en: Contacts
nl: Contactpersonen

en: Continue
nl: Ga verder

en: Contribute Translations
nl: Bijdragen aan Vertalingen

en: Copay only supports Bitcoin Cash using new version numbers addresses
nl: Copay ondersteunt Bitcoin Cash alleen met gebruik van nieuwe versienummer adressen

en: Copayer already in this wallet
nl: Copayer reeds in deze portemonnee

en: Copayer already voted on this spend proposal
nl: Copayer heeft al gestemd op dit bestedingsvoorstel

en: Copayer data mismatch
nl: Copayer gegevens komen niet overeen

en: Copayer joined
nl: Copayer toegetreden

en: Copied to clipboard
nl: Gekopieerd naar klembord

en: Copy this text as it is to a safe place (notepad or email)
nl: Kopieer deze tekst zonder te wijzigen naar een veilige plek (kladblok of email)

en: Copy to clipboard
nl: Naar klembord kopiëren

en: Could not access Gift Card Service
nl: Kon geen verbinding maken met de Cadeaubon Service

en: Could not access the wallet at the server. Please check:
nl: Kon geen toegang krijgen tot de portemonnee op de server. Graag dit checken:

en: Could not access to Amazon.com
nl: Kon geen verbinding maken met Amazon.com

en: Could not access wallet
nl: Kon geen toegang krijgen tot portemonnee

en: Could not add message to imported wallet without shared encrypting key
nl: Kon geen bericht toegevoegd worden aan geïmporteerde portemonnee zonder gedeelde sleutel

en: Could not broadcast payment
nl: Kon betaling niet verzenden

en: Could not build transaction
nl: Kon transactie niet opzetten

en: Could not create address
nl: Kon adres niet aanmaken

en: Could not create the invoice
nl: Kon factuur niet aanmaken

en: Could not create transaction
nl: Kon transactie niet aanmaken

en: Could not create using the specified extended private key
nl: Kon niet aanmaken met de gebruikte verlengde privé sleutel

en: Could not create using the specified extended public key
nl: Kon niet aanmaken met de opgegeven verlengde publieke sleutel

en: Could not create: Invalid wallet recovery phrase
nl: Kon niet worden gemaakt: Ongeldige portemonnee herstel zin

en: Could not decrypt file, check your password
nl: Kon bestand niet ontsleutelen, check uw wachtwoord

en: Could not delete payment proposal
nl: Kon betalingsvoorstel niet verwijderen

en: Could not duplicate
nl: Kon niet dupliceren

en: Could not get dynamic fee
nl: Kon dynamische transactiekosten niet bepalen

en: Could not get dynamic fee for level: {{feeLevel}}
nl: Kon dynamische transactiekosten niet bepalen voor niveau: {{feeLevel}}

en: Could not get fee levels
nl: Kon niveaus transactiekosten niet opvragen

en: Could not get the invoice
nl: Kon factuur niet opvragen

en: Could not get transactions
nl: Kon transacties niet opvragen

en: Could not import
nl: Kon niet importeren

en: Could not import. Check input file and spending password
nl: Kon niet importeren. Controleer bestand en bestedingswachtwoord

en: Could not join wallet
nl: Kon niet toetreden tot portemonnee

en: Could not reject payment
nl: Kon betaling niet weigeren

en: Could not remove account
nl: Kon account niet verwijderen

en: Could not remove card
nl: Kon kaart niet verwijderen

en: Could not save preferences on the server
nl: Kon voorkeuren niet opslaan op de server

en: Could not send payment
nl: Kon betaling niet versturen

en: Could not send transaction
nl: Kon transactie niet versturen

en: Could not update transaction history
nl: Kon transactiehistorie niet bijwerken

en: Could not update wallet
nl: Kon portemonnee niet bijwerken

en: Create Personal Wallet
nl: Persoonlijke Portemonnee Aanmaken

en: Create Shared Wallet
nl: Gedeelde Portemonnee Aanmaken

en: Create Raidencash Wallet
nl: Raidencash portemonnee aanmaken

en: Create new wallet
nl: Nieuwe portemonnee aanmaken

en: Create shared wallet
nl: Gedeelde portemonnee aanmaken

en: Create {{formData.requiredCopayers}}-of-{{formData.totalCopayers}} wallet
nl: {{formData.requiredCopayers}}-van-{{formData.totalCopayers}} portemonnee aanmaken

en: Created by
nl: Aangemaakt door

en: Creating Wallet...
nl: Portemonnee Aanmaken...

en: Creating transaction
nl: Transactie aanmaken

en: Current fee rate for this policy
nl: Huidige transactiekosten voor dit beleid

en: Custom
nl: Aangepast

en: Custom Amount
nl: Aangepast Bedrag

en: Custom Fee
nl: Aangepaste Transactiekosten

en: Date
nl: Datum

en: Delete
nl: Verwijderen

en: Delete Payment Proposal
nl: Verwijder Bestedingsvoorstel

en: Delete Wallet
nl: Portemonnee verwijderen

en: Delete it and create a new one
nl: Verwijderen en een nieuwe maken

en: Deleting Wallet...
nl: Portemonnee Verwijderen...

en: Deleting payment proposal
nl: Betalingsvoorstel verwijderen

en: Derivation Path
nl: Derivatie Pad

en: Derivation Strategy
nl: Derivatiestrategie

en: Disabled
nl: Uitgeschakeld

en: Do it later
nl: Doe het later

en: Do not include private key
nl: Privé sleutel niet bijvoegen

en: Don't see your language on Crowdin? Contact the Owner on Crowdin! We'd love to support your language.
nl: Ziet u uw taal niet op Crowdin? Neem contact op met de Eigenaar op Crowdin! We willen graag uw taal ondersteunen.

en: Duplicate for BCH
nl: Dupliceren voor BCH

en: Duplicating wallet...
nl: Portemonnee dupliceren...

en: Each Raidencash wallet can generate billions of addresses from your 12-word backup. A new address is automatically generated and shown each time you receive a payment.
nl: Elke dash portemonnee kan miljarden adressen genereren vanuit uw backup bestaand uit 12 woorden. Elke keer dat u een betaling ontvangt wordt automatisch een nieuw adres gegenereerd en getoond.

en: Economy
nl: Zuinig

en: Edit
nl: Bewerken

en: Email Address
nl: Emailadres

en: Empty addresses limit reached. New addresses cannot be generated.
nl: Limiet lege adressen bereikt. Nieuwe adressen kunnen niet worden gegenereerd.

en: Enable camera access in your device settings to get started.
nl: Schakel camera toegang in vanuit uw apparaat instellingen om aan de slag te gaan.

en: Enable email notifications
nl: Email meldingen inschakelen

en: Enable push notifications
nl: Push meldingen inschakelen

en: Enable the camera to get started.
nl: Schakel de camera in om aan de slag te gaan.

en: Enter Spending Password
nl: Voer Bestedingswachtwoord in

en: Enter Two Factor for your BitPay account
nl: Voer Two Factor in voor uw BitPay account

en: Enter amount
nl: Vul bedrag in

en: Enter custom fee
nl: Vul aangepaste transactiekosten in

en: Enter new spending password
nl: Voer nieuw bestedingswachtwoord in

en: Enter the recovery phrase (BIP39)
nl: Vul de herstel zin in (BIP39)

en: Enter your email
nl: Vul uw email in

en: Enter your password
nl: Voer uw wachtwoord in

note: Trying to import a malformed wallet export QR code
en: Error
nl: Fout

en: Error at confirm
nl: Fout bij bevestigen

en: Error creating gift card
nl: Fout tijdens maken cadeaubon

en: Error creating the invoice
nl: Fout tijdens maken van de factuur

en: Error creating wallet
nl: Fout tijdens maken portemonnee

en: Error getting SendMax information
nl: Fout tijdens opvragen VerstuurMaximum informatie

en: Error in Payment Protocol
nl: Fout in Betalings Protocol

en: Error pairing BitPay Account
nl: Fout tijdens koppelen BitPay Account

en: Error scanning funds:
nl: Fout tijdens scannen saldo:

en: Error sweeping wallet:
nl: Fout tijdens opnemen saldo portemonnee:

en: Error updating Debit Cards
nl: Fout tijdens bijwerken Debet Kaarten

en: Exceeded daily limit of $500 per user
nl: Dagelijkse limiet van $500 per gebruiker overschreden

en: Expired
nl: Verlopen

en: Expires
nl: Verloopt

en: Export Wallet
nl: Portemonnee exporteren

en: Export to file
nl: Exporteren naar bestand

en: Export wallet
nl: Exporteer portemonnee

en: Exporting via QR not supported for this wallet
nl: Exporteren via QR niet ondersteund voor deze portemonnee

en: Extended Private Key
nl: Verlengde Privé Sleutel

en: Extended Public Keys
nl: Verlengde Publieke Sleutels

en: Extracting Wallet information...
nl: Portemonnee informatie ophalen...

en: Failed to export
nl: Exporteren mislukt

en: Family vacation funds
nl: Familie vakantie fonds

en: Fee
nl: Transactiekosten

en: Fee level
nl: Niveau transactiekosten

en: Fee level is not defined
nl: Niveau transactiekosten is niet ingesteld

en: Fee:
nl: Transactiekosten:

en: Feedback could not be submitted. Please try again later.
nl: Feedback kon niet worden ingediend. Probeer het later nog eens.

en: Fetching BitPay Account...
nl: Ophalen BitPay Account...

en: Fetching payment information
nl: Ophalen van betalingsgegevens

en: File/Text
nl: Bestand/Tekst

en: Filter setting
nl: Filter instellingen

en: Finger Scan Failed
nl: Vingerscan Mislukt

en: Finish
nl: Voltooien

en: For audit purposes
nl: Voor audit doeleinden

en: From
nl: Van

en: From BitPay account
nl: Van BitPay account

en: From Hardware Wallet
nl: Vanuit Hardware Portemonnee

en: From the destination device, go to Add wallet &gt; Import wallet and scan this QR code
nl: Ga op het ontvangende apparaat naar Portemonnee toevoegen &gt; Importeer portemonnee, en scan deze QR code

en: Funds are locked by pending spend proposals
nl: Saldo is vergrendeld in afwachting van bestedingsvoorstellen

en: Funds found:
nl: Gevonden saldo:

en: Funds to be added
nl: Saldo toe te voegen

en: Funds transferred
nl: Overgemaakt saldo

en: Funds were added to debit card
nl: Saldo is toegevoegd aan debetkaart

en: Funds will be transferred to
nl: Saldo zal worden overgemaakt naar

en: Generate new address
nl: Genereer nieuw adres

en: Generating .csv file...
nl: .csv bestand genereren...

en: Generating new address...
nl: Nieuw adres genereren...

en: Get local cash anywhere you go, from any Visa<sup>&reg;</sup> compatible ATM. ATM bank fees may apply.
nl: Verkrijg lokaal contant geld waar je ook gaat, van elke Visa<sup>&reg;</sup> ondersteunende pinautomaat. Kosten voor gebruik van de pinautomaat kunnen in rekening gebracht worden.

en: Get news and updates from BitPay
nl: Ontvang nieuws en updates van BitPay

en: Get started
nl: Aan de slag

[ctx: button]
en: Get started
nl: Aan de slag

en: Get started by adding your first one.
nl: Ga aan de slag door uw eerste toe te voegen.

en: Getting fee levels...
nl: Hoogte transactiekosten opvragen...

en: Gift Card
nl: Cadeaubon

en: Gift Card is not available to use anymore
nl: Cadeaukaart is niet meer beschikbaar voor gebruik

en: Gift card expired
nl: Cadeaubon verlopen

en: Gift card generated and ready to use.
nl: Cadeaubon aangemaakt en klaar voor gebruik.

en: Go Back
nl: Terug

en: Go back
nl: Terug

en: Got it
nl: Ik begrijp het

en: Hardware Wallet
nl: Hardware Portemonnee

en: Hardware not connected.
nl: Hardware niet aangesloten.

en: Hardware wallet
nl: Hardware portemonnee

en: Hardware wallets are not yet supported with Bitcoin Cash
nl: Hardware portemonnees worden nog niet ondersteund bij Bitcoin Cash

en: Help & Support
nl: Hulp & Ondersteuning

en: Help and support information is available at the website.
nl: Hulp en ondersteuning is beschikbaar op de website.

en: Hide
nl: Verberg

en: Hide Balance
nl: Verberg Saldo

en: Hide Next Steps Card
nl: Verberg Volgende Stappen Kaart

en: Hide advanced options
nl: Verberg geavanceerde opties

en: Home
nl: Start

en: How could we improve your experience?
nl: Hoe zouden wij uw ervaring kunnen verbeteren?

en: How do you like {{appName}}?
nl: Hoe bevalt {{appName}}?

en: I don't like it
nl: Ik vind hem niet goed

en: I have read, understood, and agree to the <a ng-click="openTerms()" translate="">Terms of Use</a>.
nl: Ik heb gelezen, begrepen, en ga akkoord met de <a ng-click="openTerms()" translate="">Gebruiksvoorwaarden</a>.

en: I have read, understood, and agree with the Terms of use.
nl: Ik heb gelezen, begrepen, en ga akkoord met de Gebruiksvoorwaarden.

en: I have written it down
nl: Ik heb het opgeschreven

en: I like the app
nl: De app bevalt mij goed

en: I think this app is terrible.
nl: Ik vind de app verschrikkelijk.

en: I understand
nl: Ik begrijp het

en: I understand that if this app is moved to another device or deleted, my Raidencash can only be recovered with the backup phrase.
nl: Ik begrijp dat als deze app wordt verwijderd of verplaatst naar een ander apparaat, ik mijn dash alleen kan herstellen met de herstel zin.

en: I understand that my funds are held securely on this device, not by a company.
nl: Ik begrijp dat mijn saldo veilig op dit apparaat bewaard wordt, en niet in handen is van een bedrijf.

en: I've written it down
nl: Ik heb het opgeschreven

en: If enabled, all sensitive information (private key and recovery phrase) and actions (spending and exporting) associated with this wallet will be protected.
nl: Indien ingeschakeld, zullen alle gevoelige informatie (privé sleutel en herstel zin) en acties (uitgeven en exporteren) geassocieerd met deze portemonnee worden beschermd.

en: If enabled, the Recent Transactions card - a list of transactions occuring across all wallets - will appear in the Home tab.
nl: Indien ingeschakeld, zal de Recente Transacties kaart - een lijst van transacties van alle portemonnees - worden weergegeven in het tabblad Start.

en: If enabled, wallets will also try to spend unconfirmed funds. This option may cause transaction delays.
nl: Indien ingeschakeld, zullen portemonnees ook onbevestigd saldo proberen te besteden. Deze optie kan transactie vertragingen veroorzaken.

en: If this device is replaced or this app is deleted, neither you nor BitPay can recover your funds without a backup.
nl: Als dit apparaat wordt vervangen of deze app wordt verwijderd, kunnen u noch BitPay uw saldo herstellen zonder backup.

en: If you have additional feedback, please let us know by tapping the "Send feedback" option in the Settings tab.
nl: Als u meer feedback heeft, laat het ons dan weten via de "Geef feedback" optie in het tabblad Instellingen.

en: If you take a screenshot, your backup may be viewed by other apps. You can make a safe backup with physical paper and a pen.
nl: Als u een screenshot neemt kunnen andere apps uw backup zien. U kunt een veilige backup maken met fysieke pen en papier.

en: Import
nl: Importeren

en: Import Wallet
nl: Portemonnee importeren

en: Import backup
nl: Backup importeren

en: Import wallet
nl: Importeer portemonnee

en: Importing Wallet...
nl: Portemonnee importeren...

en: In order to verify your wallet backup, please type your password.
nl: Vul uw wachtwoord in om de backup van uw portemonnee te verifiëren.

en: Inactive
nl: Inactief

en: Incomplete
nl: Onvolledig

en: Incomplete wallet
nl: Onvolledige portemonnee

en: Incorrect PIN, try again.
nl: Onjuiste PIN, probeer het opnieuw.

note: Trying to import a malformed wallet export QR code
en: Incorrect code format
nl: Onjuist code format

en: Incorrect network address
nl: Onjuist netwerk adres

en: Insufficient funds
nl: Onvoldoende saldo

en: Insufficient funds for fee
nl: Onvoldoende saldo voor transactiekosten

en: Integrations
nl: Integraties

en: Invalid
nl: Ongeldig

en: Invalid URL
nl: Ongeldige URL

en: Invalid account number
nl: Ongeldig account nummer

en: Invalid address
nl: Ongeldig adres

en: Invalid data
nl: Ongeldige gegevens

en: Invalid derivation path
nl: Ongeldig derivatie pad

en: Invitation to share a {{appName}} Wallet
nl: Uitnodiging om {{appName}} Portemonnee te delen

en: Invoice expired
nl: Factuur verlopen

en: Is there anything we could do better?
nl: Is er iets dat we beter kunnen doen?

en: Is this correct?
nl: Klopt dit?

en: Is this email address correct?
nl: Is dit emailadres juist?

en: It's a good idea to avoid reusing addresses - this both protects your privacy and keeps your Raidencash secure against hypothetical attacks by quantum computers.
nl: Het is aan te raden adressen niet te hergebruiken - dit beschermt uw privacy en beveiligd uw dash tegen een hypothetische aanval door quantum computers.

en: It's important that you write your backup phrase down correctly. If something happens to your wallet, you'll need this backup to recover your money. Please review your backup and try again.
nl: Het is van belang uw backup zin correct op te schrijven. Als er iets gebeurt met uw portemonnee, heeft u deze backup nodig om toegang tot uw geld te herstellen. Controleer uw backup en probeer het nogmaals.

en: Join
nl: Deelnemen

en: Join my {{appName}} Wallet. Here is the invitation code: {{secret}} You can download {{appName}} for your phone or desktop at {{appUrl}}
nl: Neem deel aan mijn {{appName}} Portemonnee. Hier is de uitnodigingscode: {{secret}} U kunt {{appName}} voor uw telefoon of desktop hier downloaden {{appUrl}}

en: Join shared wallet
nl: Deelnemen aan gedeelde portemonnee

en: Joining Wallet...
nl: Deelnemen aan Portemonnee...

en: Just scan the code to pay.
nl: Scan de code om te betalen.

en: Key already associated with an existing wallet
nl: Sleutel is reeds geassocieerd met een bestaande portemonnee

en: Language
nl: Taal

en: Last Month
nl: Vorige Maand

en: Learn more
nl: Meer informatie

en: Let's verify your backup phrase.
nl: Laten we de backup zin verifiëren.

en: Loading addresses...
nl: Adressen laden...

en: Loading transaction info...
nl: Transactie info laden...

en: Lock App
nl: Vergrendel App

en: Lock by Fingerprint
nl: Vergrendelen met Vingerafdruk

en: Lock by PIN
nl: Vergrendelen met PIN

en: Locked
nl: Vergrendeld

en: Locktime in effect. Please wait to create a new spend proposal
nl: Tijdslot van kracht. Wacht a.u.b. met het maken van een nieuw bestedingsvoorstel

en: Locktime in effect. Please wait to remove this spend proposal
nl: Tijdslot van kracht. Wacht a.u.b. met het verwijderen van dit bestedingsvoorstel

en: Log options
nl: Log opties

en: Log out
nl: Uitloggen

en: Low amount inputs
nl: Kleine ontvangsten

en: Low fees
nl: Lage transactiekosten

en: Makes sense
nl: Klinkt logisch

en: Matches:
nl: Overeenkomsten:

en: Me
nl: Ik

en: Meh - it's alright
nl: Meh - het is OK

en: Memo
nl: Notitie

en: Mercado Livre Brazil Gift Cards
nl: Mercado Livre Brazil Cadeaubonnen

en: Mercadolibre Gift Card Service is not available at this moment. Please try back later.
nl: Mercadolibre Cadeaubon Service is niet beschikbaar op dit moment. Probeer het later nog eens.

en: Merchant Message
nl: Bericht Verkoper

en: Miner Fee
nl: Transactiekosten Miner

en: Missing parameter
nl: Ontbrekende parameter

en: Missing private keys to sign
nl: Privé sleutels om te ondertekenen ontbreken

en: More Options
nl: Meer Opties

en: Moved
nl: Verplaatst

en: Moved Funds
nl: Saldo Verplaatst

en: Multiple recipients
nl: Meerdere ontvangers

en: NOTE: To import a wallet from a 3rd party software, please go to Add Wallet &gt; Create Wallet, and specify the Recovery Phrase there.
nl: OPMERKING: Om een portemonnee te importeren vanuit software van een 3e partij, ga naar Portemonnee Toevoegen &gt; Portemonnee Aanmaken, en vul daar de herstel zin in.

en: Name
nl: Naam

en: Network Cost
nl: Transactiekosten

en: Network error
nl: Netwerk fout

en: New Proposal
nl: Nieuw Voorstel

en: New address could not be generated. Please try again.
nl: Nieuw adres kon niet worden gegenereerd. Probeer het opnieuw.

en: New personal wallet
nl: Nieuwe persoonlijke portemonnee

en: Next steps
nl: Volgende stappen

en: No Wallet
nl: Geen Portemonnee

en: No access key defined
nl: Geen toegangsknop ingesteld

en: No backup, no Raidencash.
nl: Geen backup, geen dash.

en: No contacts yet
nl: Nog geen contactpersonen

en: No entries for this log level
nl: Geen items voor dit logboek niveau

en: No hardware information available.
nl: Geen hardware informatie beschikbaar.

en: No hardware wallets supported on this device
nl: Er worden geen hardware portemonnees ondersteund op dit apparaat

en: No pending proposals
nl: Geen voorstellen in behandeling

en: No recent transactions
nl: Geen recente transacties

en: No signing proposal: No private key
nl: Geen voorstel voor ondertekenen: Geen privé sleutel

en: No transactions yet
nl: Nog geen transacties

en: No wallet found
nl: Geen portemonnee gevonden

en: No wallet selected
nl: Geen portemonnee geselecteerd

en: No wallets available
nl: Geen portemonnees beschikbaar

en: No wallets available to receive funds
nl: Geen portemonnees beschikbaar om saldo te ontvangen

en: No wallets eligible for Bitcoin Cash support
nl: Geen geschikte portemonnees voor Bitcoin Cash ondersteuning

en: Non BIP44 wallet
nl: Niet-BIP44 portemonnee

en: Non eligible BTC wallets
nl: Geen geschikte BTC-portemonnees

en: Normal
nl: Normaal

en: Not authorized
nl: Niet geautoriseerd

en: Not enough funds for fee
nl: Onvoldoende saldo voor transactiekosten

en: Not even BitPay can access it.
nl: Zelfs BitPay heeft geen toegang.

en: Not funds found
nl: Geen saldo gevonden

en: Not now
nl: Niet nu

en: Note
nl: Notitie

en: Note: if this BCH wallet was duplicated from a BTC wallet, they share the same recovery phrase.
nl: Let op: als deze BCH portemonnee is gedupliceerd van een BTC portemonnee, dan delen zij de zelfde herstel zin.

en: Notice: only 1-1 (single signature) wallets can be used for sell bitcoin
nl: Let op: alleen 1-1 (enkele ondertekening) portemonnees kunnen gebruikt worden voor het verkopen van bitcoin

en: Notifications
nl: Meldingen

en: Notifications by email
nl: Meldingen per email

en: Notify me if confirmed
nl: Geef mij een melding wanneer bevestigd

en: Notify me when transactions are confirmed
nl: Geef mij een melding wanneer transacties zijn bevestigd

en: Now is a good time to backup your wallet. If this device is lost, it is impossible to access your funds without a backup.
nl: Dit is een goed moment om een backup van de portemonnee te maken. Als dit apparaat kwijt raakt is het onmogelijk om toegang tot uw saldo te krijgen zonder een backup.

en: Now is a perfect time to assess your surroundings. Nearby windows? Hidden cameras? Shoulder-spies?
nl: Dit is het juiste moment om uw omgeving te bekijken. Ramen in de buurt? Verborgen camera's? Kijkt er iemand mee over uw schouder?

en: OKAY
nl: OK

en: Official English Disclaimer
nl: Officiële Engelse Voorwaardelijkheidsverklaring

en: Oh no!
nl: Oh nee!

en: Ok
nl: OK

en: On this screen you can see all your wallets, accounts, and assets.
nl: Op dit scherm ziet u al uw portemonnees, accounts en eigendommen.

en: Open
nl: Openen

en: Open Crowdin
nl: Crowdin openen

en: Open GitHub
nl: GitHub openen

en: Open GitHub Project
nl: GitHub Project openen

en: Open Insight
nl: Insight openen

en: Open Settings
nl: Instellingen openen

en: Open Translation Community
nl: Vertalings Gemeenschap openen

en: Open Website
nl: Website Openen

en: Open the recovery tool.
nl: Open de herstel tool.

en: Open wallet
nl: Portemonnee openen

en: Open website
nl: Website openen

en: Order the BitPay Card
nl: Bestel de BitPay Kaart

en: Password
nl: Wachtwoord

en: Password required. Make sure to enter your password in advanced options
nl: Wachtwoord vereist. Vul uw wachtwoord in bij de geavanceerde opties

en: Paste invitation here
nl: Plak hier de uitnodiging

en: Paste the backup plain text code
nl: Plak de platte tekst backup

en: Pay 0% fees to turn bitcoin into dollars.
nl: Betaal 0% transactiekosten om bitcoin om te zetten naar dollars.

en: Pay To
nl: Betalen Aan

en: Payment Accepted
nl: Betaling Geaccepteerd

en: Payment Expires:
nl: Betaling Verloopt:

en: Payment Proposal
nl: Betalingsvoorstel

en: Payment Proposal Created
nl: Betalingsvoorstel Aangemaakt

en: Payment Proposals
nl: Betalingsvoorstellen

en: Payment Protocol Invalid
nl: Betaling Protocol Ongeldig

en: Payment Protocol not supported on Chrome App
nl: Betalingsvoorstel niet ondersteund door Chrome App

en: Payment Received
nl: Betaling Ontvangen

en: Payment Rejected
nl: Betaling Afgewezen

en: Payment Sent
nl: Betaling Verzonden

en: Payment accepted, but not yet broadcasted
nl: Betaling geaccepteerd, maar nog niet verzonden

en: Payment accepted. It will be broadcasted by Glidera. In case there is a problem, it can be deleted 6 hours after it was created.
nl: Betaling geaccepteerd. Deze zal worden verzonden door Glidera. In geval van problemen kan de betaling worden verwijderd 6 uur na aanmaken.

en: Payment address was translated to new Bitcoin Cash address format:
nl: Betalingsadres is vertaald naar nieuw adresformat voor Bitcoin Cash:

en: Payment details
nl: Details Betaling

en: Payment request
nl: Betalingsverzoek

en: Pending
nl: In behandeling

en: Pending Proposals
nl: Voorstellen in behandeling

en: Permanently delete this wallet.
nl: Deze portemonnee definitief verwijderen.

en: Personal Wallet
nl: Persoonlijke Portemonnee

en: Please carefully write down this phrase.
nl: Schrijf zorgvuldig deze zin op.

en: Please connect a camera to get started.
nl: Sluit een camera aan om aan de slag te gaan.

en: Please enter the recovery phrase
nl: Vul de herstel zin in

en: Please enter the wallet recovery phrase
nl: Vul de herstel zin van de portemonnee in

en: Please enter your PIN
nl: Vul uw PIN in

en: Please tap each word in the correct order.
nl: Druk a.u.b. op elk woord in de juiste volgorde.

en: Please upgrade Copay to perform this action
nl: Upgrade Copay om deze actie uit te voeren

en: Please wait
nl: Een moment geduld a.u.b.

en: Please, select your backup file
nl: Selecteer uw backup bestand

en: Pre-Auth Holds
nl: Pre-Authorisatie Inhoudingen

en: Preferences
nl: Voorkeuren

en: Preparing addresses...
nl: Adressen voorbereiden...

en: Preparing backup...
nl: Backup voorbereiden...

en: Press again to exit
nl: Druk nogmaals om te sluiten

en: Priority
nl: Dringend

en: Private Key
nl: Privé Sleutel

en: Private key encrypted. Enter password
nl: Privé sleutel versleuteld. Voer wachtwoord in

en: Private key is encrypted, cannot sign
nl: Privé sleutel is versleuteld, kan niet ondertekenen

en: Proposal Accepted
nl: Voorstel Geaccepteerd

en: Proposal Created
nl: Voorstel Aangemaakt

en: Proposal Deleted
nl: Voorstel Verwijderd

en: Proposal Rejected
nl: Voorstel Afgewezen

en: Proposals
nl: Voorstellen

en: Purchase Amount is limited to {{limitPerDay}} {{currency}} per day
nl: Aankoop Bedrag is beperkt tot {{limitPerDay}} {{currency}} per dag

en: Purchase amount must be a value between 50 and 2000
nl: Aankoop bedrag moet een getal zijn tussen de 50 en 2000

en: Push Notifications
nl: Push Meldingen

en: Push notifications for {{appName}} are currently disabled. Enable them in the Settings app.
nl: Push meldingen voor {{appName}} zijn op dit moment uitgeschakeld. Schakel deze in vanuit de Instellingen app.

en: Quick review!
nl: Kort samenvatten!

en: Random
nl: Willekeurig

en: Rate on the app store
nl: Beoordelen in de app store

en: Read less
nl: Lees minder

en: Read more
nl: Lees meer

en: Read more in our Wiki
nl: Lees meer in onze Wiki

en: Read only wallet
nl: Alleen-lezen portemonnee

en: Receive
nl: Ontvangen

en: Receive in
nl: Ontvangen in

en: Received
nl: Ontvangen

en: Received Funds
nl: Ontvangen Saldo

en: Receiving
nl: Ontvangen

en: Recent Transaction Card
nl: Recente Transacties Kaart

en: Recent Transactions
nl: Recente Transacties

en: Recipient
nl: Ontvanger

en: Recipients
nl: Ontvangers

en: Recovery phrase
nl: Herstel zin

en: Recreating Wallet...
nl: Portemonnee herstellen...

en: Redeem now
nl: Nu inwisselen

en: Rejected
nl: Afgewezen

en: Rejecting payment proposal
nl: Betalingsvoorstel afwijzen

en: Release information
nl: Release informatie

en: Remove
nl: Verwijderen

en: Remove BitPay Account?
nl: BitPay Account verwijderen?

en: Remove BitPay Card?
nl: BitPay Kaart verwijderen?

en: Removing your BitPay account will remove all associated BitPay account data from this device. Are you sure you would like to remove your BitPay Account ({{email}}) from this device?
nl: Het verwijderen van uw BitPay account zal alle geassocieerde BitPay accountgegevens van dit apparaat verwijderen. Weet u zeker dat u de BitPay Account ({{email}}) van dit apparaat wilt verwijderen?

en: Repeat password
nl: Herhaal wachtwoord

en: Repeat the password
nl: Herhaal het wachtwoord

en: Request Fingerprint
nl: Vereis Vingerafdruk

en: Request Specific amount
nl: Vraag Specifiek bedrag

en: Request Spending Password
nl: Vereis Bestedingswachtwoord

en: Required number of signatures
nl: Vereiste aantal ondertekeningen

en: Restore from backup
nl: Herstellen vanuit backup

en: Retrieving inputs information
nl: Opvragen informatie ontvangsten

en: Retry
nl: Probeer opnieuw

en: Retry Camera
nl: Camera opnieuw proberen

en: Save
nl: Opslaan

en: Scan
nl: Scannen

en: Scan addresses for funds
nl: Scan adressen voor saldo

en: Scan again
nl: Scan nogmaals

en: Scan your fingerprint please
nl: Scan uw vingerafdruk

en: Scanning Wallet funds...
nl: Saldo Portemonnee scannen...

en: Scanning funds...
nl: Saldo scannen...

en: Screenshots are not secure
nl: Screenshots zijn niet veilig

en: Search Transactions
nl: Doorzoek Transacties

en: Search or enter Raidencash address
nl: Zoeken of dash adres invullen

en: Search transactions
nl: Doorzoek transacties

en: Search your currency
nl: Zoek uw valuta

en: Security
nl: Beveiliging

en: See invoice
nl: Bekijk factuur

en: Select a backup file
nl: Selecteer een backup bestand

en: Select a wallet
nl: Selecteer een portemonnee

en: Self-signed Certificate
nl: Zelf-gesigneerd Certificaat

en: Selling Raidencash...
nl: Raidencash verkopen...

en: Send
nl: Verzenden

en: Send Feedback
nl: Feedback Sturen

en: Send Money
nl: Stuur Geld

en: Send addresses by email
nl: Verstuur adressen per email

en: Send by email
nl: Verstuur via email

en: Send from
nl: Verzenden vanuit

en: Send max amount
nl: Verzend maximale hoeveelheid

en: Send payment to this address
nl: Verstuur betaling naar dit adres

en: Send us feedback instead
nl: Stuur in plaats daarvan feedback

en: Sending
nl: Verzenden

en: Sending 2FA code...
nl: 2FA code verzenden...

en: Sending feedback...
nl: Feedback verzenden...

en: Sending maximum amount
nl: Maximale hoeveelheid verzenden

en: Sending transaction
nl: Transactie verzenden

en: Sending {{amountStr}} from your {{name}} wallet
nl: Verzenden van {{amountStr}} vanuit uw {{name}} portemonnee

en: Sent
nl: Verzonden

en: Sent Funds
nl: Verzonden Bedrag

en: Server response could not be verified
nl: Server reactie kon niet geverifieerd worden

en: Service not available
nl: Service niet beschikbaar

en: Services
nl: Diensten

en: Session Log
nl: Sessie Log

en: Session log
nl: Sessie log

en: Set up a password
nl: Stel wachtwoord in

en: Set your own fee in duffs/byte
nl: Kies uw eigen transactiekosten in duff/byte

en: Settings
nl: Instellingen

en: Share the love by inviting your friends.
nl: Deel het plezier door uw vrienden uit te nodigen.

en: Share this invitation with your copayers
nl: Deel deze uitnodiging met uw copayers

en: Share {{appName}}
nl: Deel {{appName}}

en: Shared Wallet
nl: Gedeelde Portemonnee

en: Show Recovery Phrase
nl: Toon Herstel Zin

en: Show address
nl: Toon adres

en: Show advanced options
nl: Geavanceerde opties weergeven

en: Show Raidencash address
nl: Toon dash adres

en: Show more
nl: Meer weergeven

en: Signatures rejected by server
nl: Ondertekeningen geweigerd door server

en: Signing transaction
nl: Transactie ondertekenen

en: Since only you control your money, you’ll need to save your backup phrase in case this app is deleted.
nl: Omdat u de enige bent die uw geld beheert, zult u de herstel zin moeten bewaren indien deze app verwijderd wordt.

en: Single Address Wallet
nl: Portemonnee met 1 Adres

en: Skip
nl: Overslaan

en: Slide to accept
nl: Schuiven om te accepteren

en: Slide to buy
nl: Schuif om te kopen

en: Slide to pay
nl: Schuiven om te betalen

en: Slide to send
nl: Schuiven om te verzenden

en: Some of your wallets are not eligible for Bitcoin Cash support. You can try to access BCH funds from these wallets using the
nl: Sommige van uw portemonnees komen niet in aanmerking voor Bitcoin Cash ondersteuning. U kunt proberen toegang te krijgen tot het BCH saldo van deze portemonnees met gebruik van de

en: Specify Recovery Phrase...
nl: Voer Herstel Zin in...

en: Spend proposal is not accepted
nl: Bestedingsvoorstel is niet geaccepteerd

en: Spend proposal not found
nl: Bestedingsvoorstel niet gevonden

en: Spending Password needed
nl: Bestedingswachtwoord vereist

en: Spending this balance will need significant Raidencash network fees
nl: Dit bedrag uitgeven vereist aanzienlijke transactiekosten

en: Start sending Raidencash
nl: Begin met het sturen van dash

en: Startup Lock
nl: Opstart Slot

en: Still pending
nl: Nog in behandeling

en: Success
nl: Geslaagd

en: Super Economy
nl: Super Zuinig

en: Sweep
nl: Saldo opnemen

en: Sweep paper wallet
nl: Saldo papieren portemonnee opnemen

en: Sweeping Wallet...
nl: Saldo Portemonnee opnemen...

en: THIS ACTION CANNOT BE REVERSED
nl: DEZE ACTIE IS ONOMKEERBAAR

en: Take control of your money,<br>get started with bitcoin.
nl: Neem controle over uw geld,<br>aan de slag met bitcoin.

en: Tap and hold to show
nl: Tik en houd vast om te tonen

en: Tap to recreate
nl: Tik om opnieuw aan te maken

en: Tap to retry
nl: Tik om opnieuw te proberen

en: Terms Of Use
nl: Gebruiksvoorwaarden

en: Terms of Use
nl: Gebruikersvoorwaarden

en: Text
nl: Tekst

en: Thank you!
nl: Dank u!

en: Thanks!
nl: Bedankt!

en: That's exciting to hear. We'd love to earn that fifth star from you – how could we improve your experience?
nl: Dat is goed om te horen. Wij zouden graag die vijfde ster verdienen - hoe kunnen wij uw ervaring verbeteren?

en: The Ledger Chrome application is not installed
nl: De Ledger Chrome applicatie is niet geïnstalleerd

en: The amount of Raidencash immediately spendable from this wallet.
nl: De hoeveelheid dash die direct te besteden is vanuit deze portemonnee.

en: The amount of Raidencash stored in this wallet that is allocated as inputs to your pending transaction proposals. The amount is determined using unspent transaction outputs associated with this wallet and may be more than the actual amounts associated with your pending transaction proposals.
nl: De hoeveelheid dash opgeslagen in deze portemonnee die is toegewezen als invoer voor uw wachtende betalingsvoorstellen. De hoeveelheid is bepaald door te kijken naar ongebruikte transactie uitvoer geassocieerd met deze portemonnee en kan meer zijn dan de daadwerkelijke hoeveelheid geassocieerd met de wachtende betalingsvoorstellen.

en: The amount of Raidencash stored in this wallet with less than 1 blockchain confirmation.
nl: De hoeveelheid dash opgeslagen in deze portemonnee met minder dan 1 blockchain bevestiging.

en: The derivation path
nl: Het derivatie pad

en: The exchange rate changes with the market.
nl: De wisselkoers wijzigt aan de hand van de markt.

en: The higher the fee, the greater the incentive a miner has to include that transaction in a block. Current fees are determined based on network load and the selected policy.
nl: Des te hoger de betaalde transactiekosten, des te meer reden een miner heeft om de transactie in een blok op te nemen. De huidige transactiekosten worden bepaald aan de hand van de drukte op het netwerk en het gekozen beleid.

en: The maximum number of consecutive unused addresses (20) has been reached. When one of your unused addresses receives a payment, a new address will be generated and shown in your Receive tab.
nl: Het maximum aantal opeenvolgende ongebruikte adressen (20) is bereikt. Wanneer een van uw ongebruikte adressen een betaling ontvangt zal een nieuw adres worden gegenereerd en worden getoond in het tabblad Ontvangen.

en: The official English Terms of Service are available on the BitPay website.
nl: De officiële Engelse Gebruiksvoorwaarden zijn beschikbaar op de BitPay website.

en: The password of the recovery phrase (if set)
nl: Het wachtwoord van de herstel zin (indien ingesteld)

en: The payment was created but could not be completed. Please try again from home screen
nl: De betaling is aangemaakt maar kon niet worden voltooid. Probeer het nogmaals vanuit het start scherm

en: The payment was removed by creator
nl: De betaling is verwijderd door de aanmaker

en: The recovery phrase could require a password to be imported
nl: Voor het importeren van de herstel zin zou een wachtwoord nodig kunnen zijn

en: The request could not be understood by the server
nl: Het verzoek kon niet worden begrepen door de server

en: The restore process will stop when 20 addresses are generated in a row which contain no funds. To safely generate more addresses, make a payment to one of the unused addresses which has already been generated.
nl: Het herstel proces zal stoppen wanneer er 20 adressen achter elkaar zijn gegenereerd die geen saldo bevatten. Om veilig meer adressen te genereren kan een betaling gedaan worden naar een van de reeds gegenereerde adressen.

en: The spend proposal is not pending
nl: Het bestedingsvoorstel is niet meer in behandeling

en: The total amount of Raidencash stored in this wallet.
nl: De totale hoeveelheid dash opgeslagen in deze portemonnee.

en: The transaction history and every new incoming transaction are cached in the app. Clearing the cache may be useful if you think some transactions might be missing from your device.
nl: De transactiegeschiedenis en elke ontvangen transactie worden gecached in de app. Deze optie schoont de cache op en synchroniseert opnieuw met de server

en: The wallet service URL
nl: De portemonnee service URL

en: There is a new version of {{appName}} available
nl: Er is een nieuwe versie van {{appName}} beschikbaar

en: There is an error in the form
nl: Het formulier bevat een fout

en: There's obviously something we're doing wrong.
nl: Er is duidelijk iets dat we verkeerd doen.

en: This app is fantastic!
nl: Deze app is fantastisch!

en: This app stores your Raidencash with cutting-edge security.
nl: Deze app bewaart uw dash met de nieuwste beveiliging.

en: This dash payment request has expired.
nl: Dit dash betalingsverzoek is verlopen.

en: This password cannot be recovered. If the password is lost, there is no way you could recover your funds.
nl: Dit wachtwoord kan niet worden achterhaald. Als het wachtwoord verloren gaat is er geen mogelijkheid om toegang tot uw saldo te herstellen.

en: This recovery phrase was created with a password. To recover this wallet both the recovery phrase and password are needed.
nl: Deze herstel zin is aangemaakt met een wachtwoord. Om deze portemonnee te herstellen heeft u de herstel zin en het wachtwoord nodig.

en: This transaction amount is too small compared to current Raidencash network fees. Spending these funds will need a Raidencash network fee cost comparable to the funds itself.
nl: Het bedrag van deze transactie is te klein vergeleken met huidige Raidencash netwerk transactiekosten. Bij dit bedrag betaald u transactiekosten vergelijkbaar met het bedrag zelf.

en: This transaction could take a long time to confirm or could be dropped due to the low fees set by the sender
nl: Deze transactie zou lang kunnen wachten op een bevestiging of kan worden geschrapt vanwege de lage transactiekosten die de verzender heeft gekozen

en: This wallet is not registered at the given Bitcore Wallet Service (BWS). You can recreate it from the local information.
nl: Deze portemonnee is niet geregistreerd bij de opgegeven Bitcore Wallet Service (BWS). U kunt deze opnieuw aanmaken vanuit de lokale informatie.

en: Timeline
nl: Tijdlijn

en: To
nl: Naar

en: To get started, buy Raidencash or share your address. You can receive Raidencash from any wallet or service.
nl: Om aan de slag te gaan, koop dash of deel uw adres. U kunt dash ontvangen van elke portemonnee of dienst.

en: To get started, you'll need to create a Raidencash wallet and get some Raidencash.
nl: Om aan de slag te gaan zult u een dash portemonnee moeten aanmaken en wat dash moeten verkrijgen.

en: To {{reason}} you must first add your BitPay account - {{email}}
nl: Om {{reason}} zult u eerst uw BitPay account moeten toevoegen - {{email}}

en: Top up in progress...
nl: Bezig met opladen...

en: Top up {{amountStr}} to debit card ({{cardLastNumber}})
nl: Vul debet kaart ({{cardLastNumber}}) aan met {{amountStr}}

en: Total
nl: Totaal

en: Total Locked Balance
nl: Totaal Vergrendeld Saldo

en: Total number of copayers
nl: Totaal aantal copayers

en: Total wallet inputs
nl: Totaal portemonnee ontvangsten

en: Touch ID Failed
nl: Touch ID Mislukt

en: Transaction
nl: Transactie

en: Transaction Created
nl: Transactie Aangemaakt

en: Transaction History
nl: Transactiehistorie

en: Transaction already broadcasted
nl: Transactie reeds verzonden

en: Transaction has not been created
nl: Transactie is niet aangemaakt

en: Transaction initiated
nl: Transactie gestart

en: Transaction not available at this time
nl: Transactie momenteel niet beschikbaar

en: Transaction not found
nl: Transactie niet gevonden

en: Transactions without fee are not supported.
nl: Transacties zonder transactiekosten worden niet ondersteund.

en: Transfer to
nl: Overmaken naar

en: Transfer to Wallet
nl: Overmaken naar Portemonnee

en: Try again in {{expires}}
nl: Probeer het nogmaals over {{expires}}

en: Turn bitcoin into dollars, swipe anywhere Visa<sup>&reg;</sup> is accepted.
nl: Zet bitcoin om in dollars, betaal overal waar Visa<sup>&reg;</sup> wordt geaccepteerd.

en: Type the Recovery Phrase (usually 12 words)
nl: Vul de Herstel Zin in (meestal 12 woorden)

en: Uh oh...
nl: Oh oh...

en: Unconfirmed
nl: Onbevestigd

en: Unsent transactions
nl: Niet-verzonden transacties

en: Unused Addresses
nl: Ongebruikte Adressen

en: Unused Addresses Limit
nl: Ongebruikte Adressen Limiet

en: Update Available
nl: Update Beschikbaar

en: Updating pending proposals. Please stand by
nl: Bestedingsvoorstellen in behandeling bijwerken. Een moment geduld

en: Updating transaction history. Please stand by.
nl: Transactie historie bijwerken. Een moment geduld.

en: Updating... Please stand by
nl: Bijwerken... Een moment geduld

en: Urgent
nl: Spoed

en: Use Unconfirmed Funds
nl: Onbevestigd Saldo Gebruiken

en: Validating recovery phrase...
nl: Herstel zin valideren...

en: Verify your identity
nl: Verifieer uw identiteit

en: Version
nl: Versie

en: View
nl: Weergeven

en: View All Addresses
nl: Toon Alle Adressen

en: View Terms of Service
nl: Toon Algemene Voorwaarden

en: View Transaction on Insight
nl: Bekijk Transactie op Insight

en: View Update
nl: Update Bekijken

en: View on blockchain
nl: Bekijk op blockchain

en: Visit mercadolivre.com.br &rarr;
nl: Bezoek mercadolivre.com.br &rarr;

en: WARNING: Key derivation is not working on this device/wallet. Actions cannot be performed on this wallet.
nl: WAARSCHUWING: Sleutel derivatie werkt op dit moment niet op dit apparaat/deze portemonnee. Er kunnen geen acties worden uitgevoerd met deze portemonnee.

en: WARNING: Not including the private key allows to check the wallet balance, transaction history, and create spend proposals from the export. However, does not allow to approve (sign) proposals, so <b>funds will not be accessible from the export</b>.
nl: WAARSCHUWING: De privé sleutel niet toevoegen maakt het wel mogelijk om het saldo en de transactiehistorie in te zien, en bestedingsvoorstellen aan te maken vanuit de export. Dit maakt het echter niet mogelijk om bestedingsvoorstellen goed te keuren (ondertekeken), dus <b>saldo is niet toegankelijk vanuit de export</b>.

en: WARNING: The private key of this wallet is not available. The export allows to check the wallet balance, transaction history, and create spend proposals from the export. However, does not allow to approve (sign) proposals, so <b>funds will not be accessible from the export</b>.
nl: WAARSCHUWING: De privé sleutel van deze portemonnee is niet beschikbaar. De export maakt het wel mogelijk om het saldo en de transactiehistorie in te zien, en bestedingsvoorstellen aan te maken. De export maakt het echter niet mogelijk om bestedingsvoorstellen goed te keuren (ondertekeken), dus <b>het saldo is niet toegankelijk vanuit de export</b>.

en: WARNING: UNTRUSTED CERTIFICATE
nl: WAARSCHUWING: NIET-VERTROUWD CERTIFICAAT

en: WARNING: Your extended private keys are all that is needed to access your Raidencash funds. Be sure to protect your private keys and store them only on secure devices. BitPay does not have access to your private keys, so you alone are responsible for your keys. If you share key access with external services, you take responsibility for the risk of theft or breach. Only advanced users should handle extended private keys directly.
nl: WAARSCHUWING: Uw verlengde privé sleutels zijn het enige dat nodig is om toegang tot uw dash te verkrijgen. Bescherm uw privé sleutels goed en bewaar deze alleen op beveiligde apparaten. BitPay heeft geen toegang tot uw privé sleutels, u bent zelf als enige verantwoordelijk voor het bewaren van uw sleutels. Als u toegang tot de sleutels deelt met externe diensten neemt u zelf de verantwoordelijkheid voor het risico op diefstal of inbraak. Het direct hanteren van verlengde privé sleutels is enkel voor gevorderde gebruikers.

en: Waiting for Ledger...
nl: Wachten op Ledger...

en: Waiting for Trezor...
nl: Wachten op Trezor...

en: Waiting for copayers
nl: Wachten op copayers

en: Waiting...
nl: Wachten...

en: Wallet Addresses
nl: Adressen Portemonnee

en: Wallet Color
nl: Kleur Portemonnee

en: Wallet Configuration (m-n)
nl: Configuratie Portemonnee (m-n)

en: Wallet Created
nl: Portemonnee Aangemaakt

en: Wallet Id
nl: Portemonnee Id

en: Wallet Information
nl: Portemonnee Informatie

en: Wallet Inputs
nl: Ontvangsten Portemonnee

en: Wallet Invitation
nl: Portemonnee Uitnodiging

en: Wallet Key
nl: Sleutel Portemonnee

en: Wallet Name
nl: Naam Portemonnee

en: Wallet Name (at creation)
nl: Naam Portemonnee (ten tijde van aanmaken)

en: Wallet Network
nl: Portemonnee Netwerk

en: Wallet Recovery Phrase
nl: Portemonnee Herstel Zin

en: Wallet Recovery Phrase is invalid
nl: Portemonnee Herstel Zin is ongeldig

en: Wallet Service URL
nl: Portemonnee Service URL

en: Wallet Settings
nl: Portemonnee Instellingen

en: Wallet Type
nl: Portemonnee Type

en: Wallet already exists
nl: Portemonnee bestaat al

en: Wallet already in {{appName}}
nl: Portemonnee reeds in {{appName}}

en: Wallet created
nl: Portemonnee aangemaakt

en: Wallet incomplete and broken
nl: Portemonnee onvolledig en onwerkzaam

en: Wallet is full
nl: Portemonnee is vol

en: Wallet is locked
nl: Portemonnee is vergrendeld

en: Wallet is not complete
nl: Portemonnee is niet volledig

en: Wallet name
nl: Naam portemonnee

en: Wallet needs backup
nl: Portemonnee vereist backup

en: Wallet not backed up
nl: Nog geen backup van de portemonnee gemaakt

en: Wallet not found
nl: Portemonnee niet gevonden

en: Wallet not registered
nl: Portemonnee niet geregistreerd

en: Wallet not registered at the wallet service. Recreate it from "Create Wallet" using "Advanced Options" to set your recovery phrase
nl: Portemonnee niet geregistreerd bij de wallet service. Maak deze opnieuw aan vanuit "Portemonnee Aanmaken" en maak gebruik van "Geavanceerde Opties" om uw herstel zin in te voeren

en: Wallet recovery phrase not available
nl: Portemonnee herstel zin niet beschikbaar

en: Wallet service not found
nl: Wallet service niet gevonden

en: Wallets
nl: Portemonnees

en: Warning!
nl: Waarschuwing!

en: Warning: this transaction has unconfirmed inputs
nl: Waarschuwing: deze transactie heeft onbevestigde ontvangsten

en: Watch out!
nl: Pas op!

en: We'd love to do better.
nl: Wij doen het graag nog beter.

en: We'll confirm on the next screen.
nl: We bevestigen dit op het volgende scherm.

en: We're always looking for ways to improve {{appName}}.
nl: Wij zoeken altijd naar manieren om {{appName}} te verbeteren.

en: We're always looking for ways to improve {{appName}}. How could we improve your experience?
nl: Wij zoeken altijd naar manieren om {{appName}} te verbeteren. Hoe kunnen wij uw ervaring verbeteren?

en: We’re always looking for translation contributions! You can make corrections or help to make this app available in your native language by joining our community on Crowdin.
nl: Wij zijn altijd op zoek naar hulp met vertalingen! U kunt correcties aanbrengen of helpen deze app beschikbaar te maken in uw eigen taal door deel te nemen aan onze gemeenschap op Crowdin.

en: What do you call this wallet?
nl: Hoe noemt u deze portemonnee?

en: When this wallet was created, it was called &ldquo;{{walletName}}&rdquo;. You can change the name displayed on this device below.
nl: Ten tijde van aanmaken kreeg deze portemonnee de naam &ldquo;{{walletName}}&rdquo;. U kunt de naam wijzigen die op dit apparaat weergegeven wordt.

en: Where would you like to receive email notifications about payments?
nl: Waar wilt u email meldingen ontvangen over betalingen?

en: Why?
nl: Waarom?

en: Would you be willing to rate {{appName}} in the app store?
nl: Zou u bereid zijn om {{appName}} te beoordelen in de app store?

en: Would you like to receive push notifications about payments?
nl: Wilt u push meldingen ontvangen over betalingen?

en: Wrong number of recovery words:
nl: Onjuist aantal herstel woorden:

en: Wrong spending password
nl: Onjuist bestedingswachtwoord

en: Yes
nl: Ja

en: Yes, skip
nl: Ja, overslaan

en: You can create a backup later from your wallet settings.
nl: U kunt later een backup maken vanuit uw portemonnee instellingen.

en: You can make contributions by signing up on our Crowdin community translation website. We’re looking forward to hearing from you!
nl: U kunt een bijdrage leveren door u aan te melden bij onze Crowdin gemeenschap vertalings website. Wij kijken er naar uit om van u te horen!

en: You can scan Raidencash addresses, payment requests, paper wallets, and more.
nl: U kunt dash adressen scannen, betalingsverzoeken, papieren portemonnees, en meer.

en: You can see the latest developments and contribute to this open source app by visiting our project on GitHub.
nl: U kunt de laatste ontwikkelingen volgen en bijdragen aan deze open source app door onze project pagina te bezoeken op GitHub.

en: You can spend Raidencash at millions of websites and stores worldwide.
nl: U kunt met dash betalen bij miljoenen websites en winkels over de hele wereld.

en: You can still export it from Advanced &gt; Export.
nl: U kunt deze nog steeds exporteren vanuit Geavanceerd &gt; Exporteren.

en: You can trade it for other currencies like US Dollars, Euros, or Pounds.
nl: U kunt het inwisselen voor valuta's zoals de Amerikaanse Dollar, de Euro, of Ponden.

en: You control your Raidencash.
nl: U heeft de controle over uw dash.

en: You should not set a fee higher than {{maxFeeRecommended}} duffs/byte.
nl: Het is af te raden transactiekosten te kiezen hoger dan {{maxFeeRecommended}} duffs/byte.

en: You will need to log back for fill in your BitPay Card.
nl: U zult opnieuw moeten inloggen om uw BitPay Kaart op te laden.

en: You'll receive email notifications about payments sent and received from your wallets.
nl: U zult email meldingen ontvangen over verzonden en ontvangen betalingen van uw portemonnee.

en: Your BitPay Card is ready. Add funds to your card to start using it at stores and ATMs worldwide.
nl: Uw BitPay Kaart is gereed. Voeg saldo toe aan uw kaart om deze te kunnen gebruiken in winkels en pinautomaten over de hele wereld.

en: Your Gift Cards
nl: Uw Cadeaubonnen

en: Your Raidencash wallet is backed up!
nl: Er is een backup gemaakt van uw dash portemonnee!

en: Your Raidencash wallet is ready!
nl: Uw dash portemonnee is gereed!

en: Your fee is lower than recommended.
nl: Uw gekozen transactiekosten zijn lager dan aangeraden.

en: Your ideas, feedback, or comments
nl: Uw ideeën, feedback of opmerkingen

en: Your name
nl: Uw naam

en: Your nickname
nl: Uw bijnaam

en: Your password
nl: Uw wachtwoord

en: Your purchase could not be completed
nl: Uw aankoop kon niet worden voltooid

en: Your purchase was added to the list of pending
nl: Uw aankoop is op de in-behandeling lijst gezet

en: Your wallet is never saved to cloud storage or standard device backups.
nl: Uw portemonnee wordt nooit opgeslagen in de cloud of in standaard apparaat backups.

en: Your wallet key will be encrypted. The Spending Password cannot be recovered. Be sure to write it down.
nl: Uw privé sleutel wordt versleuteld. Het Bestedingswachtwoord kan niet worden achterhaald, schrijf deze zorgvuldig op.

en: [Balance Hidden]
nl: [Saldo Verborgen]

en: [Scanning Funds]
nl: [Saldo Scannen]

en: add your BitPay Visa card(s)
nl: voeg uw BitPay Visa kaart(en) toe

en: locked by pending payments
nl: vergrendeld door betalingen in behandeling

en: me
nl: ik

en: name@example.com
nl: naam@voorbeeld.nl

en: preparing...
nl: voorbereiden...

en: recovery tool.
nl: herstel tool.

en: {{amountStr}} for Amazon.com Gift Card
nl: {{amountStr}} voor Amazon.com Cadeaubon

en: {{amountStr}} for Mercado Livre Brazil Gift Card
nl: {{amountStr}} voor Mercado Livre Brazil Cadeaubon

en: {{appName}} depends on Bitcore Wallet Service (BWS) for blockchain information, networking and Copayer synchronization. The default configuration points to https://bws.raidencash.io.
nl: {{appName}} is afhankelijk van Bitcore Wallet Service (BWS) voor blockchain informatie, netwerk verbinding en Copayer synchronisatie. De standaard instelling wijst naar https://bws.bitpay.com (BitPay's openbare BWS instance).

en: {{fee}} will be deducted for Raidencash networking fees.
nl: {{fee}} wordt in mindering gebracht voor dash transactiekosten.

en: {{tx.txp[wallet.id].feeRatePerStr}}  of the sending amount
nl: {{tx.txp[wallet.id].feeRatePerStr}} van het te verzenden bedrag

en: {{updatingTxHistoryProgress}} transactions downloaded
nl: {{updatingTxHistoryProgress}} transacties gedownload

en: {{wallet.m}}-of-{{wallet.n}}
nl: {{wallet.m}}-van-{{wallet.n}}
