JClic.js 0.1.25 - en to vec translation catalogue (25 entries)

en: time
vec: tenpo

en: actions
vec: tentadivi

en: score
vec: pontexio

en: Next activity
vec: Pròsima atività

en: Previous activity
vec: Atività presedente

en: Restart activity
vec: Invìa atività da novo

en: Information
vec: Informasion

en: Results are not currently being saved
vec: Report no registrà inte nisun database

en: Current results
vec: Reports utenti

en: Session started:
vec: Sesion inviada:

en: Reports system:
vec: Sistèma de report

en: User:
vec: Utente:

en: Projects:
vec: Proxèti:

en: Sequences:
vec: Secuense:

en: Activities done:
vec: Atività fate:

en: Activities solved:
vec: Atività ok:

en: Global score:
vec: Pontexio global

en: Total time in activities:
vec: Tenpo total so ƚe atività

en: Actions done:
vec: Asion exeguìe

en: No activities done!
vec: No xé stà reportà atività!

en: Project
vec: Proxèto:

en: sequence
vec: secuensa

en: activity
vec: Atività

en: OK
vec: Ok

en: YES
vec: SI
